Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Vilinski ključi


  • Prijavi se, če želiš komentirati
101 komentarjev na to temo

#76 Veny

Veny
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 5

Objavljeno: 29. maj 2008, 11:43

Prejšnji teden se dobila ključke, me pa zanima kako točno poteka invokacija, kateri tekst točno naj izrečem:

Ali najprej tega: "Cvetovi nebes, nebeške rastline, cvetice lepote,......."

in potem še tega (npr. za lunin VK): "Naj bodo vse moje sanje-tudi tvoje..."


Torej ali prvi tekst ali drugi ali najprej prvi, potem še drugi, krajši ....pa še to: je vseeno ali v slovenščini ali v angleščini ?

Lepo prosim za odgovor.

#77 Veny

Veny
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 5

Objavljeno: 3. junij 2008, 09:20

Toliko ste pisali o ključkih, pa da nihče ne ve kar sprašujem :C: ....

#78 Gaia

Gaia
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 263

Objavljeno: 3. junij 2008, 21:40

Prejšnji teden se dobila ključke, me pa zanima kako točno poteka invokacija, kateri tekst točno naj izrečem:

Ali najprej tega: "Cvetovi nebes, nebeške rastline, cvetice lepote,......."

in potem še tega (npr. za lunin VK): "Naj bodo vse moje sanje-tudi tvoje..."


Torej ali prvi tekst ali drugi ali najprej prvi, potem še drugi, krajši ....pa še to: je vseeno ali v slovenščini ali v angleščini ?

Lepo prosim za odgovor.


Hojla, Veny!
Vedno sprožiš le en vilinski ključek. Torej izbereš, lahko ti tudi svetujem katerega ali pa si ga izbereš sama. Če je to Lunin vilinski ključek, ga vzameš v dlan, mu prebereš invokacijo Lune; Naj bodo vse moje sanje tudi tvoje...lahko tudi v angleščini.
Ključek deluje seveda tudi brez te invokacije, deluje z belim prahom Rmana, ki čisti nezavedno v nas. Sicer se včasih z njim lahko vrneš v občutke, ki si jih preživljala v rani mladosti, tam do 5., 6. leta starosti, začutiš lahko celo vonj, sanjaš spomine iz otroštva, jih osvetliš in zlasti tisti spomini, ki vsebujejo določen naboj- travmo- blokado, se ozavestijo in razpustijo.
Skratka uporabljaš le en ključek, lahko ga položiš v vodo in to vodo piješ po požirkih, va vsake 5 minut, kakšne 24 ur, največ do 48 ur. Potem ga še štirinajst dni nosiš okoli vratu. Sicer poslušaj svojo intuicijo, kdaj je dovolj pitja luninega eleksirja in kdaj ga zamenjati...
Lahko sva v kontaktu, resda sem zadnje čase malo manj prisotna na forumih, vendar bom jutri toliko več.
Pa,pa, GAIA
Taši Delek!
www.astrogaia.net

#79 Veny

Veny
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 5

Objavljeno: 4. junij 2008, 09:40

Gaia,

Najlepša hvala za odgovor.
Ja, sej najprej sem mislila poklicati in vprašati, samo potem sem si rekla, da bom tukaj najbrž prej izvedela, pa še motila te ne bi.
Saj sem prej že veliko prebrala o ključkih, samo res nisem vedela točno kateri tekst naj uporabljam.

Nasvet si mi pa že dala....ja, lunin bo pravi x:)x .

Za enkrat najlepša hvala in lep pozdrav na Primorsko.


Veny

#80 Veny

Veny
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 5

Objavljeno: 9. junij 2008, 14:28

Vsi hvalijo moj lepi obesek xDDx ... sem ga dala na srebrno verižico (ker ne nosim preveč športnih ali etno oblačil) in se vsi zapičijo vanj.
Pa deluje tudi !

Hvala Gaia.

#81 ananta

ananta
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 518

Objavljeno: 18. junij 2008, 05:35

Undine standardno tlele http://lava.net/~pagios since 1995.

#82 tomazkitara

tomazkitara
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 2

Objavljeno: 13. julij 2008, 15:00

živjo gaia

mam doma kompletek ključkov, če je kakšna možnost prosim poglej katerim bi moral posvetiti največ pozornosti...in pa kkšn nasvet glede zdravja...vitamini???

rojen: 2.7.1990 ob 17uri 8min

te kjučki so zakon!!!!!
hvala vam vile...
in tebi gaia

#83 tomazkitara

tomazkitara
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 2

Objavljeno: 13. julij 2008, 16:20

a date ključek v vodo kr s to žico ki je okol navita al ga date vn?

#84 Desire

Desire
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 415

Objavljeno: 16. julij 2008, 18:03

a date ključek v vodo kr s to žico ki je okol navita al ga date vn?


Ga dam vn x;)x . piješ eliksir na približno vsakih 15 min po požirkih oz po svojem lastnem občutku.
Lahko ga postaviš na sonce, kako vem potem deluje bolj na mentalnem nivoju.
Sicer pa si poglej še filmček od Gaie na njeni spleni strani.

One's destination is never a place, but a new way of seeing things- Henry Miller










#85 Blisk

Blisk
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 10

Objavljeno: 9. september 2008, 10:35

Mi lahko kdo prosim napiše, kako je to v angleščini.
Vilinski simboli in Vilinski ključi.
Ker bi rad našel literaturo o tem tudi v angleščini, pa ne vem kako je to prevedeno in iz kje to izvira, kdo je naredil te vilinske simbole?

#86 zerkalo

zerkalo
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 951

Objavljeno: 10. september 2008, 12:22

Mi lahko kdo prosim napiše, kako je to v angleščini.
Vilinski simboli in Vilinski ključi.
Ker bi rad našel literaturo o tem tudi v angleščini, pa ne vem kako je to prevedeno in iz kje to izvira, kdo je naredil te vilinske simbole?

O tehle ključkih ne boš našel nikakršne literature v angleščini, pa tudi nikakršnih simbolov ni na njih.
Za prevode pa samo vtipkaj "online translations"...pa bo.
Norost je vcasih najvecja modrost…

#87 Blisk

Blisk
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 10

Objavljeno: 10. september 2008, 13:11

Kaj to pomeni, da so ti vilinski ključki slovenska iznajdba in da o tem v tujem jeziku nič ne piše?
Iz kje sploh izvirajo?

#88 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 10. september 2008, 13:30

kolkor vem so tile slovenski....gaini, če smo čist točni.....
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#89 dayo

dayo
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 234

Objavljeno: 10. september 2008, 13:31

Mi lahko kdo prosim napiše, kako je to v angleščini.
Vilinski simboli in Vilinski ključi.
Ker bi rad našel literaturo o tem tudi v angleščini, pa ne vem kako je to prevedeno in iz kje to izvira, kdo je naredil te vilinske simbole?

Za vilinske ključe ne vem, avtorica vilinskih simbolov pa je Marjetka Jeršek. In kolkr vem, v angleščini še ni prevoda njenih knjig na to temo.

#90 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 10. september 2008, 13:34

za simbole drži.....ključki pa naj bi imeli astrološko osnovo in naj bi delovali na naše planete oz. neravnovesja v natalni karti in ob tranzitih...za lažje ozaveščanje kvalitet planetov....tako nekako.....
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#91 Blisk

Blisk
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 10

Objavljeno: 10. september 2008, 16:27

Se pravi, če nekdo prodaja ogrlice z vilinskimi ključi, mora vprašati Marjetko, če lahko, ker so to njeni simboli.
Če prav razumem?

#92 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 10. september 2008, 17:32

mislim da ja....... xyesx ....vsaj prav bi bilo tako......
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#93 tantra

tantra
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 320

Objavljeno: 10. september 2008, 18:19

Blisk je zamenjal "vilinske ključe" [ponovljen link];
[http://www.astrogaia...nskikljuci.html]
Z "vilinski simboli - ključi energij":
http://www.grid.si/m...ki_simboli.html
http://www.harmonija...ski-simboli.htm

#94 dayo

dayo
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 234

Objavljeno: 10. september 2008, 18:28

Zakaj pa Marjetko....hm runski znake tudi vsi uporabljajo , eni prav drugi tudi ne ....kdo pa ima tu avtorske pravice... :eek:

stari simboli...

Kar se tiče vilinskih simbolov, niso del kake stare kulture (kot npr. rune), ampak so avtorsko delo Marjetke. Torej po vsej meni znani logiki ima avtorske pravice.

#95 tantra

tantra
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 320

Objavljeno: 10. september 2008, 18:36

Persone na AAS - AVTORSKA AGENCIJA ZA SLOVENIJO D.O.O. to vedo sigurno
oz. ugotovijo b.p. [to je njihov posel]. V kolikor bi bila Marjetka avtor [lahko avtorstvo dokaže] ima avtorske pravice.
V kolikor ni avtor, nima avtorskih pravic [simboli so lahko pobrani od drugod;nekje enkrat nekaj omenjala "Atlantida, ipd."].
Treba vprašat na Avtorski Agenciji za Slovenijo:
AAS - AVTORSKA AGENCIJA ZA SLOVENIJO D.O.O.
SLOVENSKA CESTA 47
1000 Ljubljana
tel: N.C. (01) 300 15 60
fax: (01) 231 02 40
email: aas@aas.si
Source: http://www.aas.si/index.htm

#96 tantra

tantra
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 320

Objavljeno: 10. september 2008, 18:46

Izumitelj, avtor lahko ostane tudi brez denarja, služijo pa podjetni;
Apple ni izumil iPoda [služenje velikih denarjev na neplačanju izumitelju]
"Podjetje Apple si z odkupom patenta za iPod želi le izogniti sojenju.
Čeprav danes večpredstavnostne predvajalnike iPod izdeluje in trži Apple, prve tovrstne naprave pravzaprav sploh niso bile plod dela njihovih inženirjev, ampak jih je gigant ukradel angleškemu inženirju Kaneju Kramerju. Leta 1979 je namreč inženir patentiral in ponudil v prodajo predvajalnik IXI (predhodnik iPoda), ki je lahko v vgrajeni pomnilnik shranil slabe štiri minute glasbe. Ker leta 1988 Angležu ni uspelo zbrati dovolj sredstev za pričetek prodaje nove različice prenosnega predvajalnika glasbenih datotek, je projekt klavno propadel. Njegovo delo je nadaljevalo podjetje Apple (seveda na nelegalen način) in v nekaj letih ustvarilo priljubljeni predvajalnik iPod, ki se danes trži kot za šalo. Po več kot desetletju nelegalne uporabe registriranega patenta je podjetje iz Cupertinale priznalo svoje nečedno dejanje in to le zaradi tega, da bi dokazalo, da ni kršilo licenčnih pogojev korporacije Burst.com. Slednja ga namreč obtožuje, da ji je ukradel patente z namenom, da pripravi večpredstavnostni predvajalniki iPod. Apple se je ob tem tudi zavezal, da bo angleškemu inženirju Kaneju Kramerju izplačal del kupnine za odkup patenta. Višina odkupnine pa vsaj zaenkrat ostaja skrbno varovana skrivnost.
Povezava: http://www.racunalni...d24b4396dc7ae5a"

#97 Desire

Desire
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 415

Objavljeno: 10. september 2008, 20:06

Ok no, drugač je to Gaiin projekt, kakor vem Vilinski ključki x:)x izdelani iz stekla v Mističnem kamnu Istre, institut of communication development, Koštabona.
njen tekst, citiram:
Magične izreke smo prejeli iz vilinskega sveta. odločili smo se,da ohranimo originalno jezikovno različico.
Tukej njena spletna stran, z vse se lahko direktno nanjo obrneš .
http://www.astrogaia.net/


VILINSKI KLJUČKI

Vilinski ključki so steklene ploščice, znotraj katere položimo sveže nabrano zelišče in ga zatalimo na 1000°C. Od zelišča izpari vsa snov, ki je gorljiva do te temperature. Ostane nam le odtis belega pepela, katerega poznamo še iz časa Renesanse, kot Alkimistični bel pepel. Skrivnost belega pepela je v tem, da ga sestavljajo minerali v natanko določenem razmerju. V razmerju, ki je gradnik zdravilnih esenc ali pa zdravilnih vsebin izbranih zelišč. Ko se bel pepel zlije z molekulami silicija ali stekla, nastane kristal, ki oddaja vibracijo oziroma zdravilno vibracijo izbranega zelišča.
Vilinski ključki so dobili ime točno zaradi njihovega delovanja, ker ko odstranimo zelišču, tako rekoč vso snov, dobimo zgolj njegovo energijsko esenco. Ta pa je v starem mitološkem sobesedilu poimenovana, kot devinska ali vilinska esenca rastlinskega sveta.
Zelišča, ki smo jih izbrali ustrezajo sedmim osnovnim barvam ali sedmim tradicionalnim astrološkim planetom, oziroma sedmim čakram. Vsak vilinski ključek deluje, kot ojačevalec svojega planeta in določene čakre. Na organizem delujejo poživljajoče in nam v življenju pomagajo tam, kjer nam določen astrološki planet povzroča težave. Če se izrazim v astrološkem jeziku, z vilinskim ključkom vzpodbujamo tisti planet, ki je v natalni ali progresirani karti naključno ali temeljno šibak. Na primer, če ima nek človek planet Merkur, v znamenju rib ali v dvanajsti hiši, mu bo komunikacija delala problem. Lahko, da se bo težje izražal ali imel problem s ščitnico, morda kakšno kronično obolenje ali pa slab imunski sistem. Vilinski ključek Merkurja, mu bo povrnil ravnovesje mineralov, v telesu in obnovil nepretočne meridijane, da bo komunikacija spet lažje stekla in se bo popravil imunski sistem. S ključkom lahko delamo tudi osnovne homeopatske pripravke, pa ne le za nas, tudi za rastline na vrtu ali lončnice.
Z vilinskimi ključki smo uspeli združiti stare modrosti, z visoko tehnologijo, na kar smo pri Zavodu za napredne komunikacije še posebej ponosni, saj dandanes preveč zanemarjamo področje blagodejnih vibracij, na katere se telo neverjetno močno odziva, pa ne samo telo, ampak tudi naša duša. Kot vemo energijski svet na nas deluje celostno in ravno ta segment manjka sodobnemu človeku – celovit odnos do življenja.
Ob uporabi ključka si pomagamo z izgovarjanjem določenega izreka, ki nas z izbranim ključkom bolj poveže in ga aktivira. Seveda ključek deluje tudi brez tega izreka, besedilo učinek le še dodatno okrepi.
Vilinski ključki so torej pripomoček za klicanje energij planetov.
Za Venero smo uporabili bezek, Marsu smo dodelili sporiš, Merkurju materino dušico ali timian, Sonce ima najbolj sončevo zelišče: šentjanževko, Jupitra nam kliče žajbelj, Saturna sivka in Luno rman.

angleška beseda je : Fairy keys

simboli pa to je drugo povsem, kar se tiče Marjetke ne poznam.



One's destination is never a place, but a new way of seeing things- Henry Miller










#98 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 10. september 2008, 20:18

evo...ste že vse pojasnili...tud sama sem se narobe izrazila, ko sem uporabila besedo ključ namesto simbol.....jh, kdo jim je kriv, kaj si pa izmislijo tako podobna imena.......
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#99 Blisk

Blisk
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 10

Objavljeno: 10. september 2008, 20:54

Ok, mene zanimajo vilinski simboli.
Kdo je avtor tega in kdo ima avtorske pravice nad tem, če jih ima.

#100 tantra

tantra
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 320

Objavljeno: 10. september 2008, 20:57

AAS - AVTORSKA AGENCIJA ZA SLOVENIJO D.O.O.
http://www.aas.si/index.htm
SLOVENSKA CESTA 47
1000 Ljubljana
tel: N.C. (01) 300 15 60
fax: (01) 231 02 40
email: aas@aas.si




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (1)

Člani: 0 - Gosti: 1 - Skriti člani: 0