Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Katera žival bi bili najrajši?


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
751 komentarjev na to temo

#626 butl

butl
  • D član
  • Št. objav: 4 671

Objavljeno: 19. december 2006, 11:15

x:Dx x:px

ja a ni? :8): xcivx


ja je x:Dx
Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš

#627 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 19. december 2006, 11:20

xDDx no vids! xcivx x;)x

a so pogoste pr vas? a jo velikrat vids? men so ful vsec pastiricke. :2src:
(ma itak so mi vsi miny pticki, najbolj pa rumenoglavi kraljicki, a si jih ze videl, ves kok so lustni, frenda k se spozna na ptice mi ni verjela, ko sem ga opisala, da je tolk micen res... cist mickeni so... xsrcx in baje da je res najmanjsa evropska ptica al nekaj tacga.. no vsekakor mora bit med najmanjsimi, ker je res mikrich... mi smo jih mel -v st-vidu- na smreki, pa tud rdeceglavi so bli.
pa plavchek mi je vsec..)...

Nordika, to pa ze jaz vem. x;)x xDDx

kaj bi bla pa jaz dons? xscratchx
aha ze vem, mucka. xsrcx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#628 Nordika

Nordika
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 042

Objavljeno: 19. december 2006, 11:45

Severni medved ali pa grizli xDDx xcivx


xg:Dx :lol: Čist isto sem napisala. Sem že pozabila x:Ix
No, očitno drži x;)x
Support bacteria, they're the only culture some people have!

#629 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 19. december 2006, 11:45

žival....hm...ne hvala.....kako bi pol lahko uživala v vseh intenzivnih izkušnjah....tistih v + pa tud tistih v -......no way......mačka danes....hm....po mačje bi že predla, ja.... x:Dx x:px ....vendar v človeški podobi...... x^x x;)x
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#630 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 19. december 2006, 11:53

ja sej nordika x:px sem isto pomislila, da pac... to je to, ocitno. xDDx

ja saj amis, jaz sem bl tud kej tacga mela v mislih. xDDx
mijav mijav. x;)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#631 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 19. december 2006, 11:55

ja saj amis, jaz sem bl tud kej tacga mela v mislih. xDDx
mijav mijav. x;)x

:lol: :rolleyes: ........ x:px xyesx .......
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#632 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 19. december 2006, 12:11

:rolleyes:

xDDx x;)x xcivx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#633 butl

butl
  • D član
  • Št. objav: 4 671

Objavljeno: 19. december 2006, 12:12

xDDx no vids! xcivx x;)x

a so pogoste pr vas? a jo velikrat vids? men so ful vsec pastiricke. :2src:
(ma itak so mi vsi miny pticki, najbolj pa rumenoglavi kraljicki, a si jih ze videl, ves kok so lustni, frenda k se spozna na ptice mi ni verjela, ko sem ga opisala, da je tolk micen res... cist mickeni so... xsrcx in baje da je res najmanjsa evropska ptica al nekaj tacga.. no vsekakor mora bit med najmanjsimi, ker je res mikrich... mi smo jih mel -v st-vidu- na smreki, pa tud rdeceglavi so bli.
pa plavchek mi je vsec..)...


Aha, jih je kr dost. Za kraljička pa pravjo, da če ga vidiš, bo v treh dneh sneg. In res ga čez leto ni videt. Rdečeglavega pa še nisem videl.
Je pa zanimivo, da ptice mal mede tale vreme. Dons sem ob pol petih zjutraj poslušal taščico, k je imela solo koncert. Ej, milina, te prou nafila ob taki božjastni uri. Ene štirinajst dni nazaj sem se pa ob sedmih ustavu na kokrškem mostu in užival ob petju enih pisanih ptic, ki jih ne poznam. Ampak to je bilo tko kt spomladi, kr donelo je od njihovega petja. Folk me je gledal, kt da sem mal čez les, k sem stal tam ene deset minut. Verjamem, da jih ni noben sploh slišal /no ja al pa so, pa se jim je mudilo rajtam/. Jst sem zamudil v službo, se je pa splačalo.
x:Dx
Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš

#634 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 19. december 2006, 12:27

ob taki božjastni uri.

xsmx

Verjamem, da jih ni noben sploh slišal /no ja al pa so, pa se jim je mudilo rajtam/.

ja, folk sploh ne slis in sploh ne opaz!!!
nikol ne pogledajo v nebo al kaj!!!
jaz sem zadnjic sred centra vidla nad sabo chapljo!!!!!!! :eek:
ful je ptickov okol nas, pa jih eni res sploh opazijo ne... opazjo sam tolk pa tist, kar jih mot, recimo golobe, mene pa tud oni ne motjo, so se mi vedno nekak smilili, k so bli tolk osovrazeni.
sem mela frendico, ful lep clovk, dbest prjatlca, pa me je (negativno) presenetilo in nikol nisem pozabla, kok je podila golobe pa bla sovrazna do njih. :sori:
men je pa tud golob zival, ptica...
na grlico pa vsak shizi, pa je pravzaprav tud golob. xrolleyesx

Jst sem zamudil v službo, se je pa splačalo.x:Dx

xDDx verjamem...
pol te pa gledajo res kot blesavega, k tam na sred stojis pa v nebo gledas. x:px

ja, boge zivali pa sploh vsa narava, k smo cist pobrkal vse pa majo cist zmeshan ritem, boge...

a res, nisem vedla da glih za kraljicke to recejo, ne spomnim se, ce je bil tedaj pol res sneg v 3 dneh.
tolk frlijo... pa ful so plashni, pa komaj jih opazis, k se not v smreko zarolajo pa pac, k so tok mickeni. xDDx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#635 strelka02

strelka02
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 831

Objavljeno: 1. januar 2007, 16:19

Katera žival......
včeraj se mi je zgodilo nekaj čudnega xDDx,ko sem peljala našega psa starosto še na zadnji "jutranji" sprehod, pa sva mal hvatala krivine x:o)x x:Dx ...bom najbrž kar srnica. xsrcx


Sanjalo se mi je pa o volku...zelo lepem volku.. x:)x

xsrcx

#636 santos

santos
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 927

Objavljeno: 1. januar 2007, 16:27

Jaz si želim postat OVCA pa nikakor mi ne uspe. :o|o: Bom vprašal za nasvet emanuela pa belcebub, kako jim je ratalo ? Kdo ve, morda še meni rata ?! :inocent: :vragec: x:Dx
Bojevnik ima čas le za brezhibnost; vse drugo namreč izčrpava njegovo moč - brezhibnost pa jo povečuje.

#637 5rca

5rca
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 532

Objavljeno: 1. januar 2007, 17:12

Meni se je pa zdaj posvetilo... da bi bila pikapolonica :2src: poslušala bi pesmice sebi v čast, izpolnjevala bi lepe želje in letela, kamor bi me veter odnesel x:o)x pa še vsi bi me imeli radi x:px

Objavljena slika


PS: Pa še svoj avatarček si grem zdaj zamenjat x;)x novo leto, nova upanja, nič več ne sovražim ljubezen, let there be love xsrcx
5rca Objavljena slika
A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

#638 strelka02

strelka02
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 831

Objavljeno: 7. januar 2007, 11:41

slon al pa nosorog....nekaj velikega pa trdoživega :palec:

xsrcx

#639 pakos

pakos
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 18

Objavljeno: 8. januar 2007, 22:50

Moja lepotice bi bila Delfin,jaz pa slon. :vio:
P.z L.

#640 emmzi

emmzi
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 708

Objavljeno: 12. januar 2007, 18:58

x:Dx hm...konick al pa ...am..hm...racunalniski molj...
"Remember when I told you how my
Kin is different in some ways?
And how you should not fall in love
With someone like me, anyway...
Between the lines, people see signs
When they feel the sear, every day's fear...
And one night their torches
Find the girl without a name...
And the one who has her
Love is no more safe..."

#641 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 12. januar 2007, 19:00

zhelva enodnevnica. xDDx

(zato k zhelva pa zato k ne 500 let pa tak xDDx)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#642 Sebastjan

Sebastjan
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 586

Objavljeno: 12. januar 2007, 19:05

Jaz bi pa imel par kril...

zhelva enodnevnica. xDDx

(zato k zhelva pa zato k ne 500 let pa tak xDDx)


Pol bi pa še čist mehka ostala pa mejhna. Ne vem, če bi bilo kaj pravi želvi podobno. Najbolje, da bi kar v jajcu ostala. x:Dx

Jaz si želim postat OVCA pa nikakor mi ne uspe. :o|o: Bom vprašal za nasvet emanuela pa belcebub, kako jim je ratalo ? Kdo ve, morda še meni rata ?! :inocent: :vragec: x:Dx


Pobrij se samo vsake pol leta, pa ji boš bolj podoben. x;)x x:Dx

#643 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 12. januar 2007, 19:05

orke :2src:
mi je en napisu razlago, zakaj :inocent:

Kaže, da te navdušuje silna moč, vendar mirujoča in garant, da ful rada skozi steklo opazuješ hude nevihte in v zavetju poslušaš bobnenje groma in spremljaš temno nebo parajoče strele...
Silna moč morja pozimi, ko je mirno ali raje, ko ni folka...rajtam, da so se ti v nekem obdobju s strani folka težka bremena zvalila pred vrata in si zato čakala, da se pot očisti s pomočjo valov, katere imaš rada mirujoče, dokler ne pride čas, da jih prikličeš...
So tudi obale, katere so folku nedostopne, veš

There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#644 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 12. januar 2007, 19:10

Pol bi pa še čist mehka ostala pa mejhna. Ne vem, če bi bilo kaj pravi želvi podobno. Najbolje, da bi kar v jajcu ostala. x:Dx

ja ne... sorazmerno pac.
ne en dan zelve kakrsna je.. pac pa zelve, ki bi, kakrsna je (razen casovno x:o)x) zivela en dan. xDDx x;)x
men se zdi to mal drugac...
da ne kompliciramo, si lohk kej druzga zmislim, da mi nou treba utemeljevat pa se pregovarjat. xDDx
recimo evo kaj bi se bla: riba.
neki novga a ne! x:Dx
ne bi pa bla nekaj rogatega (razen mogoce rogacha x:Dx :vragec:), ker ne maram rogov. pa ne zarad kake tezke simbolike, pac pa - vsecnejsa mi je lazja glava brez rogatih in drugih podobnih motecih in omejujocih dodatkov. x:Dx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#645 Sebastjan

Sebastjan
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 586

Objavljeno: 12. januar 2007, 19:15

ja ne... sorazmerno pac.
ne en dan zelve kakrsna je.. pac pa zelve, ki bi, kakrsna je (razen casovno x:o)x) zivela en dan. xDDx x;)x
men se zdi to mal drugac...
da ne kompliciramo, si lohk kej druzga zmislim, da mi nou treba utemeljevat pa se pregovarjat. xDDx
recimo evo kaj bi se bla: riba.
neki novga a ne! x:Dx
ne bi pa bla nekaj rogatega (razen mogoce rogacha x:Dx :vragec:), ker ne maram rogov. pa ne zarad kake tezke simbolike, pac pa - vsecnejsa mi je lazja glava brez rogatih in drugih podobnih motecih in omejujocih dodatkov. x:Dx


Aha, riba enodnevnica. x;)x x:Dx x:o)x Riba je fajn, jaz tudi bil riba, poleg ptice. Morda pa nekaj vmes. x:Dx

Pa ne zdaj zaradi ene tečnobe spreminjat svojega mnenja... x;)x

Rogovi se zdijo precejšna ovira, ja. Vendar znajo biti tudi zelo uporabni. x;)x

#646 strelka02

strelka02
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 831

Objavljeno: 12. januar 2007, 19:26

Medved, ki spi v svojem brlogu xDDx ...pa tko se mal z medom sladka zraven xDDx

xsrcx

#647 Astrid

Astrid
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 66

Objavljeno: 12. januar 2007, 19:35

nisem šla brat vse teme od začetka... morda je kdo že omenil... morda ni...

Obstaja test, kjer poveš, katera žival ti je najbolj všeč pod A in katera pod B, ter zakaj?

V bistvu sledi razlaga v smislu: varianta A je, kar si že. Varianta B pa ideal h kateremu stremiš. - če se ozreš po svojih prvotnih razlagah, se kar nekaj da videti o sebi, pa še zabavno je.

naprimer: ko so me to 1. vprašali sem rekla, da bi bila najraje polarni medved. Ker je bel, mehak, topel, ga ne zebe, je zelo dobro prilagojen krutim razmeram okolja, je zelo igriv in ima blazno izostren voh - 90 % svojega plena zavoha pod vodo. No, polarni medved me vedno fascinira. Deluje mi kot človek v kombinezonu, ki mu je na snegu noro fajn, pa se kar valja, afne gunca in se smeje. Drugače pa je zelo vzdržljiv. Pa graciozen, pa mogočen tudi. Aja, pa nima drugega sovražnika med živalskimi vrstami - razen človeka.

izbira B pa je bila koala. Slučajno spet medved. Koale se mi zdijo strašno ljubke, mehke in crkljive, kar si zagotovo želim tudi sama. Pogrešam to udobje, mir, spanje, da se dobesedno upekmeziš nekam med veje in žvečiš tisti svoj evkaliptus. Tak blažen mir visoko v krošnjah. Brez skrbi pod milim nebom.

Idealiziranja, ja... :)

In razlaga?
Drži, da sem čist preveč zaposlena in prenesem več kot mi je treba, pogrešam pa igrivost in zabavo... Dokler mi to nekje ven ne udari in potem se dejansko počutim kot da bi vse svoje ljube zbrala v en tak velik medvedji objem... jasno, o gracioznosti in mogočnosti sploh ni dvoma, hehe ;)

Stremim pa k popolnemu brezdelju in uspavanosti - kot protipolu hiperaktivnosti in angažiranosti.

Bi znal bit.
Sploh pa to, da 2 taka ekstrema kažeta, da se v resnici sami latentno osrediščamo in uravnotežamo.
Resnica je nekje na sredini. Nisem vsemogočna, čeprav sem na vrhu prehranjevalne verige / uživanje in lenobnost pa sta motiva, ki me spravita v akcijo - za boljši, bolj udoben jutri?
Collective creation has been spinning and many times repeated itself. Well, guess what? The universe is ready because you are ready to create a new pattern of intention upon this precious planet.[color=#6600CC]

#648 *Zarya*

*Zarya*
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 655

Objavljeno: 24. april 2007, 07:49

Jst bi bla najrajš ... verjetno plamenec xcivx Objavljena slika
OM. ŠANTI. ŠANTI. ŠANTI. Objavljena slika

#649 vranja

vranja
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 516

Objavljeno: 24. april 2007, 09:07

naša mačka xyesx
Objavljena slika

#650 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 24. april 2007, 11:07

Men so zadnje čase vrane všeč, kar ne morem se nagledati njihove intelektualne radovednosti....

Objavljena slika

Če si dovolim nesramnost bi rekel - jaz bi bil vrana in tu pa tam bi kakšno pokavsal x:Dx
Brez podpisa




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (1)

Člani: 0 - Gosti: 1 - Skriti člani: 0