Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Katera žival bi bili najrajši?


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
751 komentarjev na to temo

#726 Gost_VilaSonca_*

Gost_VilaSonca_*
  • Gost

Objavljeno: 6. junij 2009, 00:37

samo to sem hotla povedat, da mam roza krila ... ampak je že ušlo v enem trenutku malo prej .. ni več pomembno. tvoja so modra, moja so roza, glavno, da srne letijo. x:Dx

#727 Gost_VilaSonca_*

Gost_VilaSonca_*
  • Gost

Objavljeno: 6. junij 2009, 00:41

kaj tebe tudi pegla? ali mene pegla malo preveč ... x:Ix hitrejša pa res niso. razlika je sam v barvi. bistvo je, da se krila ne utrudijo ... x:Dx

#728 krog

krog
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 71

Objavljeno: 6. junij 2009, 00:48

js bi bil pa človek de bi se lahk zavedo svoje budalosti

#729 Gost_VilaSonca_*

Gost_VilaSonca_*
  • Gost

Objavljeno: 6. junij 2009, 00:51

lepo se mejta naprej. x8Dx lahko noč. :vio:

P. S.: ne počutim se dovolj sposobno in uglajeno za internetno komunikacijo ... predolga pavza je bla vmes ... x:Dx boljše, da sem tiho. je že zapleteno vse skupaj, povsod vidim zanke ... paranoja. x:Ix

#730 Minnie

Minnie
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 956

Objavljeno: 9. december 2009, 21:03

Jaz bi najrajše bila ptica - svobodna, tudi iz zraka ima najboljši pregled vsega kaj se dogaja x:)x

#731 Peter78

Peter78
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 11

Objavljeno: 11. december 2009, 16:40

Leteča opica

#732 Iknee

Iknee
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 807

Objavljeno: 12. december 2009, 09:11

A se lahko pozimi transformiram? Če bi to šlo, pol poleti kavka, bi jadrala nad hribi in lovila sonce v svoja črna krila, pozimi pa risinja, bi se v toplem kožuhu plazila po zasneženem gozdu, čuvarka njegovih skrivnosti ... Tko, mal poetično, če odmislim tisto ta trdo plat življenja v naravi, ki spada pod "takle mamo" x:Dx .

#733 gusti

gusti
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 5

Objavljeno: 12. december 2009, 14:56

PES,če že imam pasje življenje potem je res najbolje da sem PES :sori:

#734 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 12. december 2009, 17:14

ZMAJČEK. Če ti kdo ni všeč ga popacaš al pa skuriš. x:Dx Imajo pa v državah na vzhodu tako pozitivne kot negativne vloge. Bi bil med človečku prijaznimi. xDDx

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#735 Minnie

Minnie
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 956

Objavljeno: 12. december 2009, 17:16

ZMAJČEK. Če ti kdo ni všeč ga popacaš al pa skuriš. x:Dx


xg:Dx

#736 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 703

Objavljeno: 12. december 2009, 23:35

A se lahko pozimi transformiram? Če bi to šlo, pol poleti kavka, bi jadrala nad hribi in lovila sonce v svoja črna krila, pozimi pa risinja, bi se v toplem kožuhu plazila po zasneženem gozdu, čuvarka njegovih skrivnosti ... Tko, mal poetično, če odmislim tisto ta trdo plat življenja v naravi, ki spada pod "takle mamo" x:Dx .


kwa se smeješ? a? a? kwa je kle smešnga? :vragec: x:Dx x:Dx x:Dx
zdej ti bom povedou nekej, kr niti sam ne wem, al je smešno al žalostno. ewo... usi se kr neki smejete edini resnici x:Ix . še wečji hec al žalost pa je, da kle gor eni mislijo, da se jest hecam. pol pa slišim use sorte okol mojga kao humorja. jest se pa sploh nkol ne hecam... ko da največje tragedije niso skrite v humorju x:o)x noben me niti ne posluša, še manj šteka še najbolj pa jih boli k...c, kwa sploh goworim. in pol seweda use skp temu primerno tut jemljem resno x^x x:Dx

berem, da maš polno bajto mularije in pol si zihr že stokrat razlagala, ampak useen...
o kakšnih skrivnostih ti to goworiš??? prooooooosssssiiiiiiimmmmmmmmmmmm

sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#737 zmešnjavca

zmešnjavca
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 21

Objavljeno: 12. december 2009, 23:38

medo x^x
rjav, črn, bel, ni pomembno
samo spati me pustite x!x

#738 Minnie

Minnie
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 956

Objavljeno: 12. december 2009, 23:53

medo x^x
rjav, črn, bel, ni pomembno
samo spati me pustite x!x


Še kača ki je brez nogu pa se ne moraš niti vstajati. xDDx

#739 zmešnjavca

zmešnjavca
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 21

Objavljeno: 12. december 2009, 23:59

res, da nima nog, a kobra ob zvoku piščali vseeno vstane x^x

#740 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 703

Objavljeno: 13. december 2009, 00:04

res, da nima nog, a kobra ob zvoku piščali vseeno vstane x^x


učiš krivo vero.
kobre so gluhe in plešejo v ritmu igre prstov.
al pa so mene tut nategnil x:o)x
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#741 zmešnjavca

zmešnjavca
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 21

Objavljeno: 13. december 2009, 00:30

a, da sledi gibanju piščali - se pravi rok :palec:
spet vem nekaj novega :2src:

#742 Iknee

Iknee
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 807

Objavljeno: 13. december 2009, 10:25

kwa se smeješ? a? a? kwa je kle smešnga? :vragec: x:Dx x:Dx x:Dx
zdej ti bom povedou nekej, kr niti sam ne wem, al je smešno al žalostno. ewo... usi se kr neki smejete edini resnici x:Ix . še wečji hec al žalost pa je, da kle gor eni mislijo, da se jest hecam. pol pa slišim use sorte okol mojga kao humorja. jest se pa sploh nkol ne hecam... ko da največje tragedije niso skrite v humorju x:o)x noben me niti ne posluša, še manj šteka še najbolj pa jih boli k...c, kwa sploh goworim. in pol seweda use skp temu primerno tut jemljem resno x^x x:Dx

berem, da maš polno bajto mularije in pol si zihr že stokrat razlagala, ampak useen...
o kakšnih skrivnostih ti to goworiš??? prooooooosssssiiiiiiimmmmmmmmmmmm


x:Dx x:Dx x:Dx
kadar ne vem, a je kej smešn al žalostn, se rajš smejem kt jokam, smeh je pol zdravja, pravjo - tko mam vsaj to polovico xDDx ! Jankec, jest sm tvoja naj fenica na LN in te jemljem stoprocent resno, pa še smejem se zraven, ja, kaj čem - taka sem, mam smeh in resnost v enem žaklu (takle mam x:Dx )

Skrivnosti ne smeš preveč razlagat naokol, pol ne bo več skrivnost!
Če ljudje mislijo, da poznajo vse skrivnosti gozda, se jim zdi, da z njim lahko počenjo kar hočjo. Ampak da me ne bo kdo narobe razumu, da jest vse te skrivnosti poznam, ko stopim v gozd, se mi zdi, da jih je še ful, da vidim in čutim sam en majhen del tega, kar v gozdu dogaja (kje brzijo voluharice, kje plesni razpredajo svoje hife, kje te opazuje lisica, pa jo samo slutiš al pa še to ne, kaj pojejo smreke, kaj govori gospodar volkov...). Mulci pa včas bitja gozda še boljš vidijo od mene, včas pa tud ne, se učimo eden od drugega.


Evo, pa še en šnelkurz iz fiziologije kačjih čutil: kače nimajo uhljev, itak x:Dx , imajo pa notranje uho z mehanoreceptorji, ki zaznavajo zvočne vibracije, ki se do tja prenesejo preko posebnih kosti glave. Kače torej slišijo, ne pa posebno dobro, zaznavajo predvsem nižje frekvence zvoka (piščali najbrž res ne slišijo). Dobro vohajo in vidijo, poleg tega pa imajo na glavi še posebne čutnice, ki zaznavajo infrardečo svetlobo, to jim pomaga zaznati majhne toplokrvne živali, ki so njihov glavni plen. Na spodnji strani telesa imajo še posebne mehanoreceptorje za zaznavanje za nas neznatnih tresljajev tal. Ne vem, če je kdo že kdaj delal kontrolirane poskuse z odzivanjem kober, ampak iz tele fiziologije bi lahko sklepali, da se verjetno odzivajo na kombinacijo gibov rok in tresljajev podlage - enkrat sem slišala, da tipčki z nogo v ritmu udarjajo ob tla, ko igrajo kobri. (Telesna toplota tipčka je najbrž zanemarljiva glede na množico gledalcev.)

#743 Minnie

Minnie
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 956

Objavljeno: 13. december 2009, 11:12

Zdaj ste mi dali idejo za temo. x:o)x

#744 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 703

Objavljeno: 14. december 2009, 20:12

x:Dx x:Dx x:Dx
kadar ne vem, a je kej smešn al žalostn, se rajš smejem kt jokam, smeh je pol zdravja, pravjo - tko mam vsaj to polovico xDDx ! Jankec, jest sm tvoja naj fenica na LN in te jemljem stoprocent resno, pa še smejem se zraven, ja, kaj čem - taka sem, mam smeh in resnost v enem žaklu (takle mam x:Dx )


ewo. pol če rečem, da je lajf žalostn, sem ti dal povod, da se skos smeješ x:)x x:Dx
pa ne plis preweč improvizirat debat z mano, ker se dobr spomnim, da je blo še ne dolgo nazaj polovico zdravja prebawa :vragec:
kuko pa veš, da si moja naj fenica? a mate klub in tekmujete x:px x:Dx pa zakwa misliš, da mi zdej to laska? x:px ja, pajade. če se mi jebe, ko me kdo kej šimfa, pol morm tut hwalo tko z rezerwo jemat. jes uglawnm šibam swoje x^x ti pa tut, kukr widm x:)x
drgač pa kr lep poskus odwračanja pozornosti, ker o skriwnostih gozda nisi powedala nč... pa proooosssiiimmmm sm reku. pa zihr weš, kakšn šok za moj ego je to. x:Ix
ah... sej le najbrž nč ne weš, pa samo nekej pametuješ... al pa bohnedej, da gozdnih skrivnosti sploh ni :C:
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#745 ABCfree

ABCfree
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 765

Objavljeno: 14. december 2009, 23:41

Jaz bi pa bil rad smrdokavra.....Ker bi bil eksotika in še zaščiten po vrhu.Preletel bi najlepše dele sveta,ljubil najlepše ptičke. x^x
Darling,stand by me

#746 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 703

Objavljeno: 16. december 2009, 22:37

Enkrat se spomnim, da sem reševal neke vrste test. Moral si napisati večkrat po 5 živali. Potem so rezultati nekako pokazali, kako se vidiš sam, kako te vidijo drugi, kaj bi rad bil... Mogoče kdo pozna?
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#747 Me.

Me.
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 3

Objavljeno: 27. december 2009, 21:48

Galeb x:)x ..prostranost morja,svoboda ..itd. xokx

#748 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 703

Objavljeno: 27. december 2009, 21:52

tut bit kuža ne bi blo slabo.
2xna dan za jest,
drek ti za ritjo pobirajo,
zvečer te spustijo ven,
pa še dražjo te ne
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#749 LastMinute

LastMinute
  • Vajenček
  • PipPipPip
  • Št. objav: 42

Objavljeno: 24. januar 2010, 15:41

Na vinsko mušico pa še nihče ni pomislil x?x na kratko pa sladko živleje
Jaz bi tudi bla rajši leteča veverica ali pa roza lenivec - taka meditativna žvad je lenivec

Leteča opica


Al pa to, ja :palec:

#750 LastMinute

LastMinute
  • Vajenček
  • PipPipPip
  • Št. objav: 42

Objavljeno: 24. januar 2010, 15:45

aha, dobr vedet. zdej če mi bo kdo očital, da sm lena, bom rekla sam da je to pač meditativnost :vio:


Ja, x:)x , to bi sicer tudi meni lahko prav prišlo




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0