Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Astrologija in ČAKRE


  • Prijavi se, če želiš komentirati
29 komentarjev na to temo

#26 moytsa

moytsa
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 799

Objavljeno: 16. december 2006, 02:27

ola, še meni poglej...čeprav sem prišla do doočenih zaključkov sama...kje je problem pri moji luskavici??kako naj se jo rešim??

thx in lepo se mej.

če pa se da pogovorit preko skypa pa tudi meni ustreza, ker imam zate še vprašanj

rojstni dan: 30.4.1973 Ljubljana, 10.25 zjutraj
MI SMO DEL UNIVERZUMA, UNIVERZUM JE DEL NAS, VSI SKUPAJ SMO ZDRUŢENI V CELOTO IN SMO DEL DRUG DRUGEGA, KAJTI SKUPAJ TVORIMO PERFEKCIJO, KI JE NEPONOVLJIVA, TOREJ SMO VSI IN VSE ENO!!!!
NI RAZLIK MED LJUDMI, NIZKIH IN VISOKIH LJUDI, NI RAZLIKOVANJA IN JE SAMO ČISTA BIT.

#27 Gaia

Gaia
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 263

Objavljeno: 20. december 2006, 09:25

Živjo x:)x

Super Gaia. Tokrat sem prva v vrsti. xDDx
29.6.1981, 5:00, Ljubljana

Najlepša hvala,

Maja

Lej bom najprej tebi odgovorila, si prva s katero počnem branje čaker, le pri tebi se upam, ker si mi naročila pogled v karto:
1.čakra- blokada
skozi partnerja boš tudi dobivala energijo v korensko čakro, vendar zdaj je tu blokada, ki se zrcali skozi planet MERKUR. To ustvarja hormonsko neravnovesje in prikliče skrite dogodke (merkur v 12hiši v dvojčkih), prikličeš dvojne osebe.
Torej za prizemljitev potrebuješ pitje merkurjevega eleksirja, poskrbeti moraš za pravilno komunikacijo, uživat vitamin b1, ter delati gibe iz asane kobra.
Potem, ko odpraviš to blokado, prihaja partner, ki te tudi energetsko polni do tedaj pa dobivaš krute udarce, ki pa so seveda karmični, iz prejšnjega življenja. Ko si bila hladen, nepopustljiv moški in si pisala zakone, ki omejujejo.
Tako, z angažiranjem v humanitarnih vodah se tudi odpira tvoja korenska in se izboljšujejo odnosi doma. Lunin eleksir!
2.čakra
Druga čakra zadaj mora dobivati veliko energije, torej mora imeti nemoten pretok, da boš lahko opravljala svoje življensko poslanstvo, saj za svojo nalogo moraš sijat, kot ženska. Pustiti si živeti svoje sanje, postati blaga, skočiti v sodobno petje, jazz in se transformirati v smislu jin energije. Sprejemanje sebe, kot ženske..Venera, pitje ključka ti bo iz nezavednega pozdravila stvari.


Tako na kratko, imaš prvo in drugo čakro izven ravnovesja. Zdaj, s pomočjo ključkov se bodo postavile stvari na svoje mesto.
Se slišiva, Gaia xsrcx
Taši Delek!
www.astrogaia.net

#28 eternity

eternity
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 114

Objavljeno: 21. december 2006, 16:37

Hvala Gaia, da si mi tudi tukaj odgovorila xsrcx
Ne vem, če si pravilno razlagam pomen besedne zveze dvojne osebe. Si mislila, da prikličem take osebe, ki mi hkrati želijo dobro in slabo?
Kako je pa z drugimi čakrami? Je stanje kar vredu in jih zato nisi omenila?
Ključki mi že pomagajo pri ozaveščanju, čiščenju, pri spremembah na bolje. :palec:

Sonca poln dan želim vsem
xrosex xsrcbumx xrainbowx :detelca:
Kadar si nečesa res želiš, stremi vse stvarstvo k temu, da bi se ti sanje uresničile. Coelho

Če ljubezen nosiš v sebi, potem jo vedno tudi srečaš. Gustave Chevallier

#29 ananta

ananta
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 518

Objavljeno: 3. april 2007, 12:46

Cakre, I Ching, O5, Personal cO5mic secretaryin novi zodijak se imenujeta RTRRT. Real Time Reality Rendering Tools. Seveda cakre nicžso tamo kjer jih Indijci vstavljajo, so nekakor mal levo, gor, desno itn... Vidi še Eris on the tree of life...

http://users.tmok.co..._astrology_eris

Velik zabave in instant magike z RTRRT želi Vam Klaudio Zic, pravkar v gradu Prem-u, pri Bistrici na Ilirskem.

http://www.lulu.com/astrology

#30 Damn7

Damn7
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 15

Objavljeno: 6. november 2013, 12:52

Jaz sem bila na ciscenju caker v Mariboru. Bila sem skepticna, sedaj pa se dosti bolje pocutim. Dejansko funkcionira. Ce koga zanima, mi naj pise na biden.nina@gmail.com






Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0