Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Žolčni kamni


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
49 komentarjev na to temo

#1 zala

zala
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 16

Objavljeno: 29. julij 2002, 01:00

Zanimajo me izkušnje glede odpravljanja žolčnih kamnov s pomočjo kur kot je pitje jabolčnega soka, potem pa džus iz limone in olivnega olja.
Hvala za odgovore.

#2 Kljuka

Kljuka
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 861

Objavljeno: 29. julij 2002, 01:00

Draga zala,

najboljši je sok iz črne redkvice.. Sedaj se ne morem spomniti točne recepture odpravljanja kamnov. Mislim, da jo boš našla v Simonu Ašiču. Ali pa poglej v Veliko knjigo o zdravilnih zeliščih!

Lep pozdrav!

Kljuka
Lep pozdrav!

Objavljena slika

#3 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 29. julij 2002, 01:00

Včasih pomaga že sama kura z olivnim oljem ali jabolčnim kisom.

"Recept", ki ga poznam, pa je naslednji:
Zjutraj na tešče vsak dan piješ mešanico olivnega olja z limoninim sokom - 1:1. Tako ravnaš en mesec. Po enem mesecu prenehaš za en teden in spet začneš kuro in ravnaš enako.

Tudi za redkvin sok, ki ga priporoča Kljuka, pravijo, da je zelo učinkovit.
Tudi sama ne poznam točnega recepta, vem pa, da ga prav tako jemlješ na tešče in stopnjuješ dozo, vendar moraš po določenem času nujno prenehati - potem morda lahko vse skupaj ponoviš - nisem pa čisto ziher, kako to poteka, tako res poglej v Ašiča, sicer pa ti svetujem tudi Wilforta (sicer gre za starejšega avtorja, vendar če imaš Ašiča in Wilforta, po mojem mnenju ne potrebuješ ničesar več, če se ljubiteljsko ukvarjaš z zelišči in domačimi zdravilnimi metodami).

Marsa

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
"Jaz iščem le eno - da bi izrazil tisto, kar hočem... In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem". Picasso

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#4 kelly

kelly
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 4

Objavljeno: 31. julij 2002, 01:00

Kar se tiče odstranitve žolčnih kamnov po naravni poti, je odvisno ali imaš kamne, ki so topljivi ali ne.

Naprimer jaz sem probala vse recepte s črno redkvijo, z olivnim oljem itd., vendar imam očitno kamne, ki se ne topijo, zato se boš morala ali pomiriti z njimi, ter skrbeti za prehrano, da ne bo prišlo do napada, ali pa jih kirurško odstraniti.

LP

Kelly

#5 Kljuka

Kljuka
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 861

Objavljeno: 31. julij 2002, 01:00

quote:

Kar se tiče odstranitve žolčnih kamnov po naravni poti, je odvisno ali imaš kamne, ki so topljivi ali ne.

Naprimer jaz sem probala vse recepte s črno redkvijo, z olivnim oljem itd., vendar imam očitno kamne, ki se ne topijo, zato se boš morala ali pomiriti z njimi, ter skrbeti za prehrano, da ne bo prišlo do napada, ali pa jih kirurško odstraniti.

LP

Kelly

To mi je dalo misliti. Zanimivo, ravno danes sem premišljeval o tem. Na glavo mi je padla ideja. V Ašiču najdi recept za odstranjevanje ledvičnih kamnov (notranja kožica kurjih želodčkov). Če ne bo pomagalo nič od do sedaj navedenega, poizkušaj ta recept. Škoditi ti ne more. Nož vzemi kot zadnjo možnost. Če bo uspeh, bi te prosil, če lahko to sporočiš.

Lep pozdrav!



Kljuka
Lep pozdrav!

Objavljena slika

#6 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 1. avgust 2002, 01:00

Od znancev, potrdim lahko vsaj tri primere,sem dobila potrditev, da jim je pomagalo prav pitje pravega domačega olivnega olja, ki je rumenkasto zelene barve.Uspeh je bil enkraten.Tudi tebi svetujem najprej to pot, kasneje si lahko izbereš nož.

#7 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 6. september 2002, 01:00

Ledvični in tudi žolčni kamni se imenitno odstranijo z notranjo kožico kurjih želodčkov (tista rumena stvar na notranji strani želodčkov - se pravi v trgovini je ne moreš kupiti. ker je že odstranjena.)
Pri nas naredimo tako:
- ko želodčke očistimo - kožico potegneš iz želodčkov, jo spereš - temeljito, nato posušiš.
- posušeno zdrobiš in nato konjico kavine žličke dnevno - najbolje zjutraj popiješ z rmanovim čajem.
- tri tedne.
je pa priporočljivo si po tem temeljito ščetkati zobe.
Zadeva deluje.
Moja teta je imela velik ledvični kamen in že napotnice za operacijo, ker pa se je prehladila ji je moma mama predlagala to kuro...
ko je čez mesec dni šla ponovno k zdravniku in jo je le ta dal na ultrazvok o kamnu ni bilo ne duha in sluha.
Pravzaprav ji je zdravnik rekel, da mu manjkajo izvidi...in odpustnica iz bolnice in te reči....
Po mojem stvar deluje zato, ker kokoši pojedo ogromno kamenja(mlinska kolesa) in je le ta potrebno potem razkrojiti!
V glavnem... deluje
Pozdrav
Natalija

natalija

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#8 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 9. september 2002, 01:00

Pozabila sem dodati še to. V času kure je potrebno popiti ogromno tekočine. 3 l in več!
Pozdrav

natalija

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#9 Sergeja1

Sergeja1
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 1

Objavljeno: 10. september 2006, 20:04

Na ultrazvoku so mi odkrili žolčne kamne, ki so bili vzrok mojih bolečinam. Bolečine so se v roku enega leta spopnjevale. Od tega, da nisem smela jesti po 18 uri zvečer do tega, da sploh nisem vedela več kaj jesti. Bolečine sem nazadnje imela vsak drugi dan. Bolje je bilo samo, če nisem jedla oz. če sem jedla samo prepečenec in čaj. Pojedla sem celo vrsto tablet in nič ni prav posebno pomagalo. Bolečine so nazadnje trajale od 6 do 10 ur. In 2x sem šla celo k dežurnemu zdravniku, ker ni bilo več vzdržno. Prav bala sem se kakšnih praznikov oz. rostnih dnevov - kjer sem morala bili vsa sestradana ob polni mizi, medtem ko ostali veselo jedli.
Potem sem dobila napotnico za posvet pri kirurgu. In ker sem brala, da tudi po operaciji žolčnika težave mogoče ne izginejo sem izkala drugo rešitev. Zakaj bi dajala nekaj iz telesa, če sem potem na istem (mislim na dieto)!!!

Na spletnih straneh sem našla recept za topljenje in odstranjevanje žolčnih kamnov z grenko soljo, olivnim oljem in grenivko. Kljub riziku, da se ti kamen mogoče zagozdi in je potrebna takojšnja zdravniška pomoč sem se odločila za odstranjevanje. Postopek sem ponovila 2x in ven je prišlo za celo pest kamničkov - drobnih, zelenih. Okoli 10 je bilo takšnih čez 1,5 cm.

Sedaj nimam bolečim že en mesec in počutim se zelo ok. S kirurgom sva se domenila, da počakamo pol leta in potem na ultrazvok.

Upam, da se mi je uspelo ogniti operaciji!!

l.p.

#10 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 10. september 2006, 22:20

Ledvični in tudi žolčni kamni se imenitno odstranijo z notranjo kožico kurjih želodčkov (tista rumena stvar na notranji strani želodčkov - se pravi v trgovini je ne moreš kupiti. ker je že odstranjena.)
Pri nas naredimo tako:
- ko želodčke očistimo - kožico potegneš iz želodčkov, jo spereš - temeljito, nato posušiš.
- posušeno zdrobiš in nato konjico kavine žličke dnevno - najbolje zjutraj popiješ z rmanovim čajem.
- tri tedne.
je pa priporočljivo si po tem temeljito ščetkati zobe.
Zadeva deluje.
Moja teta je imela velik ledvični kamen in že napotnice za operacijo, ker pa se je prehladila ji je moma mama predlagala to kuro...
ko je čez mesec dni šla ponovno k zdravniku in jo je le ta dal na ultrazvok o kamnu ni bilo ne duha in sluha.
Pravzaprav ji je zdravnik rekel, da mu manjkajo izvidi...in odpustnica iz bolnice in te reči....
Po mojem stvar deluje zato, ker kokoši pojedo ogromno kamenja(mlinska kolesa) in je le ta potrebno potem razkrojiti!
V glavnem... deluje
Pozdrav
Natalija
natalija




:eek: :palec: super

Na ultrazvoku so mi odkrili žolčne kamne, ki so bili vzrok mojih bolečinam. Bolečine so se v roku enega leta spopnjevale. Od tega, da nisem smela jesti po 18 uri zvečer do tega, da sploh nisem vedela več kaj jesti. Bolečine sem nazadnje imela vsak drugi dan. Bolje je bilo samo, če nisem jedla oz. če sem jedla samo prepečenec in čaj. Pojedla sem celo vrsto tablet in nič ni prav posebno pomagalo. Bolečine so nazadnje trajale od 6 do 10 ur. In 2x sem šla celo k dežurnemu zdravniku, ker ni bilo več vzdržno. Prav bala sem se kakšnih praznikov oz. rostnih dnevov - kjer sem morala bili vsa sestradana ob polni mizi, medtem ko ostali veselo jedli.
Potem sem dobila napotnico za posvet pri kirurgu. In ker sem brala, da tudi po operaciji žolčnika težave mogoče ne izginejo sem izkala drugo rešitev. Zakaj bi dajala nekaj iz telesa, če sem potem na istem (mislim na dieto)!!!

Na spletnih straneh sem našla recept za topljenje in odstranjevanje žolčnih kamnov z grenko soljo, olivnim oljem in grenivko. Kljub riziku, da se ti kamen mogoče zagozdi in je potrebna takojšnja zdravniška pomoč sem se odločila za odstranjevanje. Postopek sem ponovila 2x in ven je prišlo za celo pest kamničkov - drobnih, zelenih. Okoli 10 je bilo takšnih čez 1,5 cm.

Sedaj nimam bolečim že en mesec in počutim se zelo ok. S kirurgom sva se domenila, da počakamo pol leta in potem na ultrazvok.

Upam, da se mi je uspelo ogniti operaciji!!

l.p.



:eek: :palec: :palec: še bolj super


****izkušnje kažejo da se odstranitev žolčnika drago maščuje, tako da vsekakor je za poskusit , tud kurje mlinčke.....

po odstranitvi žolčnika postane človek, omahljiv , cagast, zmanjka mu poguma v odločilnih trenutkih....oslabi presnavljanje, putika in revma sta sopotnici starosti, pod pogojem , da preživiš operacijo....tud primerki ki poudarjajo , da ne čutijo nobenih posledic , se po vsakem obilnejšem obroku napotijo v wc xcivx
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#11 Gost_mačona_*

Gost_mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 11. september 2006, 00:30

misliš, da jih kar požreš ali kaj? x:Dx x:Dx x:Dx a ni neka finta, da se neke snovi nalagajo in pride do kamnov? xnckrivx

#12 Gost_mačona_*

Gost_mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 11. september 2006, 00:41

kaj pa vem, pri ledvičnih se kolikor se mi zdi, nalaga neka snov, morda sečna kislina, za žolčne pa ne vem.

#13 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 394

Objavljeno: 11. september 2006, 08:06

:eek: :palec: super
:eek: :palec: :palec: še bolj super
****izkušnje kažejo da se odstranitev žolčnika drago maščuje, tako da vsekakor je za poskusit , tud kurje mlinčke.....

po odstranitvi žolčnika postane človek, omahljiv , cagast, zmanjka mu poguma v odločilnih trenutkih....oslabi presnavljanje, putika in revma sta sopotnici starosti, pod pogojem , da preživiš operacijo....tud primerki ki poudarjajo , da ne čutijo nobenih posledic , se po vsakem obilnejšem obroku napotijo v wc xcivx


No, tale izjava o posledicah odstranitve žolčnika je mal za lase privlečena.
Da na rečem nakladanje tistih ki ne poznajo dejstev.
Možno je seveda da ima kdo po odstranitvi žolčnika težave.
Preživet operacijo... xrolleyesx
Pa nismo v srednjem veku... x:Dx
Jaz sem brez žolčnika že petnajst let, Robida leto manj.
Noben od naju nima nobenih težav.
Presnova NI odvisna od žolčnika.
Žolč nastaja v jetrih, v žolčniku se samo shranjuje, za takrat ko ga organizem potrebuje pri prebavljanju mastne hrane.
Odstranitev torej NE vpliva na nastajanje žolča.
Kamne se res da odpravit tudi brez operacije.
Ampak za vse metode odpravljanja kamnov, operativne in neoperativne velja, da sama odstranitev ni dovolj.
Kamni se lahko naredijo ponovno.
Treba je še spremenit prehrano, način življenja...
Kaj je bolje, operacija ali kakšen drug način, o tem ne bi.
Vsak naj se pač sam odloči kako in kaj.
Operacija je enostavna, po parih dneh pacienta odpustijo iz bolnice, bolečine prenehajo po dobrem tednu.

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#14 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 11. september 2006, 10:04

xcivx

ahja ....nisem navedla vira.....to me je našopal en ki prakticira akupunkturo

pa nisem to jst si zmislila.....

najverjetneje se pa itak motim....

tak da alef širim neresnice in krivo vero...na grmado z mano :8): evo že bežim :o|o:
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#15 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 11. september 2006, 13:32

:inocent: saj, lahko, da je lahko, da ni.....

treba pač nadkompenzirat x^x v življenju sem jih kr nekaj spoznala, ki so potrdili to teorijo....

menda tud horrmoni in encimi imajo kar nekaj vpliva na tvorbo oziroma netvorbo kamnov :vio:


****

tole s kurjimi mlinčki mi je prišlo na ušesa, sam nič konkretnega..... in res hvala Nataly za recepturo.....men namreč ni bilo jasno kako naj to obdelaš , da lahko spustiš po grlu.


Drugače pa vsak kdor dovolj dolgo živi nabere kamenja v organe, kot naravna posledica življenja od neznanih faktorjev, ki jim jih še zdravniki niso prišli čist na čisto, kaj bi naj to bilo, je odvisno , ali skalovje povzroča težave ali pa se pusti mirno prenašati do cipresnih korenin.....

Menda je napad povezan z čustvenim stresom, umirjenost naj bi zmanjševala možnost napada. Prav tako uživanje nekaterih hormonskih zdravil etc

****

je pa res , kad se mora nije težko, pač greš in dajo ven pa je ....


in življenje prav tako teče dalje, zaradi tega se ne umre, ponavadi je to rutinska operacija....ko tekoči trak, sploh pa danes, ko naredijo laparoskopsko, ko v bistvu odstranijo sam skale, žolčnik pa pustijo...
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#16 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 11. september 2006, 15:17

No, tale izjava o posledicah odstranitve žolčnika je mal za lase privlečena.
Da na rečem nakladanje tistih ki ne poznajo dejstev.
Možno je seveda da ima kdo po odstranitvi žolčnika težave.
Preživet operacijo... xrolleyesx
Pa nismo v srednjem veku... x:Dx
Jaz sem brez žolčnika že petnajst let, Robida leto manj.
Noben od naju nima nobenih težav.
Presnova NI odvisna od žolčnika.
Žolč nastaja v jetrih, v žolčniku se samo shranjuje, za takrat ko ga organizem potrebuje pri prebavljanju mastne hrane.
Odstranitev torej NE vpliva na nastajanje žolča.
Kamne se res da odpravit tudi brez operacije.
Ampak za vse metode odpravljanja kamnov, operativne in neoperativne velja, da sama odstranitev ni dovolj.
Kamni se lahko naredijo ponovno.
Treba je še spremenit prehrano, način življenja...
Kaj je bolje, operacija ali kakšen drug način, o tem ne bi.
Vsak naj se pač sam odloči kako in kaj.
Operacija je enostavna, po parih dneh pacienta odpustijo iz bolnice, bolečine prenehajo po dobrem tednu.




x^x res je , da žolč nastaja v jetrih , samo shranjuje se v žolčniku in pri presnavljanju se izloči iz žolčnika, ko žolčnik dobi direktivo od šefa, da se je v prebavnem traktu pojavila reč, ki jo je treba z določeno količino žolča presnovit ( iz tega torej sledi, če spremeniš način prehrane, nimaš težav, če pa nadaljuješ po starem, obilni in visokokalorični obroki imaš kar koj težave z izločanjem- iz prakse preverjeno - topla maščoba , takoj po zaužitju povzroči diarejo....


kolega je po dvajsetih letih stopil do revmatologa in ta ga je ob prvem pregledu vprašal, ali še ima žolčnik, menda potem je tu neka tajna povezava.....


FBI.press
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#17 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 394

Objavljeno: 11. september 2006, 15:27

xcivx

ahja ....nisem navedla vira.....to me je našopal en ki prakticira akupunkturo

pa nisem to jst si zmislila.....

najverjetneje se pa itak motim....

tak da alef širim neresnice in krivo vero...na grmado z mano :8): evo že bežim :o|o:


Za skurit ravno nisi, je pa vseeno dobro malo bolj se pozanimat o dejstvih.
Je pa vseeno dobro napisat kaj o odpravljanju kamnov ali vsaj o odpravljanju težav z njimi.
Saj dokler se kamen ne zatakne v žolčevodu ni težav.
Potem ko se zatakne, boli.
Napad lahko dobi tudi nekdo ki nima več žolčnika ker kamni lahko nastanejo tudi v žolčevodu.
Pa ko že pišete o tem dajte tudi otem kako je treba živet da se stvar ne ponovi. :palec:

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#18 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 394

Objavljeno: 11. september 2006, 15:38

x^x res je , da žolč nastaja v jetrih , samo shranjuje se v žolčniku in pri presnavljanju se izloči iz žolčnika, ko žolčnik dobi direktivo od šefa, da se je v prebavnem traktu pojavila reč, ki jo je treba z določeno količino žolča presnovit ( iz tega torej sledi, če spremeniš način prehrane, nimaš težav, če pa nadaljuješ po starem, obilni in visokokalorični obroki imaš kar koj težave z izločanjem- iz prakse preverjeno - topla maščoba , takoj po zaužitju povzroči diarejo....
kolega je po dvajsetih letih stopil do revmatologa in ta ga je ob prvem pregledu vprašal, ali še ima žolčnik, menda potem je tu neka tajna povezava.....
FBI.press


Meni je kirurg ki me je operiral - klasika, ne laparoskopsko - na vprašanje odkod kamni rekel dobesedno takole:
Od predobre hrane. :eek:
Kar se pa tiče težav o katareih pišeš - nimam nobene.
In tudi odgovor od mojega zdravnika kako po operaciji je dal vedeti da je vse odvisno od mene.
Da z operacijo ni vse rešeno.
Z določenimi stvarmi ne gre pretiravati, to pa velja tudi za tiste ki žolčnik še imajo.

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#19 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 11. september 2006, 20:17

:8): Alef glej okoli sebe pač vidim take primere, lahko so sam izjeme...

nikakor nimam namena nikomur pamet solit......


da sem tle not zapisala par besed, je bilo samo navdušenje nad to recepturo, ki je tako nenavadna in sem zanjo že slišala, da deluje, tele kurje želodčke se da dobit zastonj, kolikor jih hočeš....


preprosto in učinkovito in vsakomur dostopno...
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#20 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 11. september 2006, 20:32

nikakor nimam namena solit......

Napaka, vzrok je ravno tu :palec:

#21 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 11. september 2006, 23:07

Napaka, vzrok je ravno tu :palec:



x:Dx pajade jst sem pa angleška kraljica :8):


z vsem dolžnim spoštovanjem, še za enega ne vem, ki je ozdravel s tvojo soljo....edino to, da zelo vpliva na libido x:o)x
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#22 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 11. september 2006, 23:18

x:Dx pajade jst sem pa angleška kraljica :8):
z vsem dolžnim spoštovanjem, še za enega ne vem, ki je ozdravel s tvojo soljo....

Pač ne gledaš TV, ne poslušaš radia, ne bereš cajtng, kje sploh živiš :o|o: x:Dx

#23 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 394

Objavljeno: 12. september 2006, 19:52

:8): Alef glej okoli sebe pač vidim take primere, lahko so sam izjeme...

nikakor nimam namena nikomur pamet solit......
da sem tle not zapisala par besed, je bilo samo navdušenje nad to recepturo, ki je tako nenavadna in sem zanjo že slišala, da deluje, tele kurje želodčke se da dobit zastonj, kolikor jih hočeš....
preprosto in učinkovito in vsakomur dostopno...


x:Dx :palec:
Saj nisem mislil da komu soliš pamet. x:Dx
Je pa to taka stvar da je dobro vedet čim več stvari, prebrat čim več mnenj.
Saj jaz poznam tudi nekaj načinov kako kamne odpravit, pa je bilo večino tega že tukaj objavljeno.
Tisto s kurjimi želodci sem pa res prvič slišal... :eek: :palec:
Samo da deluje...

Meni so pred operacijo jasno povedali da ni nujna.
Če...
Vedno je nek ČE.
Če se bom držal diete, če ne bom jedel in pil tega pa tega pa... :xx!: :vragec:
In sem se odločil kot sem se.
Je pa res da se takrat še ni toliko slišalo o alternativnih metodah odstranitve kamnov.
Če bi takrat vedel kar vem danes bi se mogoče odločil drugače. x?x
OK? xsrcx xDDx

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#24 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 394

Objavljeno: 13. september 2006, 06:03

O tem kdo bo skusil odrešilni ogenj dopusti dete milo, da presodijo inkvizicije očaki x^x


Prečastiti Pornelius, nihče ne osporava vaše pristojnosti da presojate kdo zasluži grmado in kdo ne.
Vendar bi na vas naslovil ponižno prošnjo.
Prihajajo časi neugodnih atmosferskih prilik, zato vas v imenu kašljajočega in kihajočega ljudstva milo prosim da kurjenje omejite res le na najbolj grešne in zakrknjene primerke.
V upanju na milostno in ugodno rešitev vas pozdravljam
Vaš ponižni sluga
Alef.

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#25 Tipka

Tipka
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 733

Objavljeno: 13. september 2006, 06:06

Prečastiti Pornelius, nihče ne osporava vaše pristojnosti da presojate kdo zasluži grmado in kdo ne.
Vendar bi na vas naslovil ponižno prošnjo.
Prihajajo časi neugodnih atmosferskih prilik, zato vas v imenu kašljajočega in kihajočega ljudstva milo prosim da kurjenje omejite res le na najbolj grešne in zakrknjene primerke.
V upanju na milostno in ugodno rešitev vas pozdravljam
Vaš ponižni sluga
Alef.


Alef :palec: xDDx ...


Mojca




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0