Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

OBČUTEK POVEZANOSTI


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
72 komentarjev na to temo

#1 WildSpirit

WildSpirit
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 17

Objavljeno: 11. december 2006, 21:33

Zadnje čase se okoli mene dogajajo čudne stvari.
Vse se je začelo, ko sem na internetu spoznala moškega, z drugega konca sveta. Odlično sva se ujela skozi pogovore, čeprav sprva drug o drugem nisva vedela praktično nič. Ko sva se malo bolje spoznala, sva ugotovila, da so nama všeč drugačne stvari (pr.:glasba) vendar sva nekako podobna z neke druge plati. On se veliko ukvarja z meditacijo in celo hipnozo, jaz o tem nimam pojma, ampak me to blazno zanima.
Pogovori so kmalu prešli tudi v romantične vode, vendar sprva samo z njegove strani, saj imam fanta, s katerim sem takrat tudi živela. Vse se je obrnilo, ko sem začela o njem vse pogosteje razmišljati, in s tem so prišle tudi prve nenavadne sanje. Sanjala sem, da sem bila v kuhinji tega moškega, v njegovem stanovanju. Natančno se spomnim kako je zgledala, barve in vse. Ko sem se tisto jutro prebudila, sem čutila v sebi nekaj čudnega, kar prej še nikoli nisem. Sklenila sem ga vprašati o izgledu njegove kuhinje in ob odgovoru sem bila šokirana. Povedal mi je točno to, kar sem sanjala. Bela kuhinja, bleščeča temna tla. Res ima belo kuhinjo, po tleh pa so bleščeče črne ploščice. Sprva sem bila zelo šokirana, kasneje pa sem misnlila, da verjetno obstaja kakšna logična razlaga. Ko sem vse skupaj že skoraj pozabila, pa mi nekega dne on pove o svojih sanjah. O tem, kakšno posteljo imam in tla v sobi, in da spim ob steni, da so moja okna bela... Povedal mi je še seksualno izkušnjo z mano iz njegovih sanj, takrat pa sem dokončno prebledela. Tisto noč, ko je imel te sanje, sem jaz imela zelo zelo podoben odnos s svojim fantom, kot ga je opisal on. Čudno je bilo tudi, da je znal opisat mojo posteljo, da se ni zmotil o tleh in oknih. Celo nadstropje v katerem živim, je pravilno povedal!
Od takrat naprej, sem bila čisto raztresena. NIsem vedela, kako naj si vse skupaj logično razlagam, zato sem 1x o tem uprašala nekoga, ki se je nekoč ukvarjal z jogo, meditacijo in temi stvarmi. Rekel mi je, da sanje lahko razložim z besedami, ki sva se jih s tem moškim pogovarjala in da ni nujno, da je direktno povedal oz. jaz, kako zgledata najina stanovanja. Da lahko človek ustvari podobo skozi nek pogovor in da se velikokrat ta podoba izkaže za resnično, čeprav to še nič ne pomeni. Da se na ta način lahko nekdo, ki se na to spozna, manipulira z drugim. Takoj sem se spomnila o oddaji nekega angleža, ki so jo lani vrteli na TLP. On je namreč počel ravno to. Tako sem se za nekaj časa pomirila. Vse dokler....
Pojavile so se mi še ene sanje. Sanjala sem, da sem se s tem človekom dobila. Da sem odpotovala tja. Dobila sva se točno na nekem določenem kraju ob mestu, kjer živi. Spomnim se, da je bil to nakupovalni center. Spomnim se nekega cirkusa, oziroma nekaj, kar ljudi zabava, in pa, še posebej mi je ostala v spominu njegova torba, ki jo je imel na ramah. Sanjala sem tudi, da je bilo vse stekleno. Bilo je ogromno stekla. In pa, da sva z njim srečala neko žensko in moškega, ki ju je poznal, pa ni hotel imeti z njima preveč opravka. Srečala sva jih pri izhodu in odšla vsak svojo pot. Pred tem je kupil tudi vrečko smokija oz. nekaj podobnega. In še nekaj, na tem mestu me ni hotel ne objeti ne poljubiti, jaz pa sem to hotela.
Seveda, sem bila zjutraj vsa iz sebe. Zdelo se mi je tako zelo resnično, da sem ga uprašala o torbi in o vseh zadevah, brez da bi mu povedala zakaj me to zanima, saj sem pomislila, da bi z mano lahko manipuliral. Povedal mi je o torbi, ki ni običajna. Opisal jo je točno tako, kot sem sanjala, in še nekaj. Vedno kadar gre iz hiše jo ima sabo. A to ni običajna torba. Kupil jo je v nakupovalnem centru, blizu mesta, kjer živi. Center je zgrajen iz ogromno stekla in vse se blešči. Pred vhodom so klovni in razni ulični zabavlajči. Tisti dan, ko jo je kupil, se je skregal s punco. Skregala sta se zato, ker ga je pri izhodu pozdravila lepa neznanka in ji je odzdravil. Punca je bila namreč zelo lubosumna. Razšla sta se pri izhodu in šla vsak svojo pot.
Ko mi je odgovoril na vsa postavljena vprašanja, sem mu povedala o mojih sanjah. Bil je šokiran. Vendar sva premlela vsak detajl, podrobnost sanj in njegovih dogodkov tega dne. Ugotovila sva, da ima vse smiselno povezavo. Čudno, kaj ne?
Zdaj sva prišla do spoznanja, da naju nekaj povezuje. Rada bi se srečala, pred tem pa bi jaz rada izvedela kaj več o tem, kar se nama dogaja. Še vedno mam fanta, bojim se ga izgubiti, po drugi strani pa razmišljam o moškem iz drugega konca sveta. In kaj vse skupaj pomeni!!!
Zanima me, vaše mnenje o tem? In pa, če je imel kdo kdaj podobno izkušnjo in kaj je ob tem občutil? Res bi rada prišla stvari do dna, če je sploh mogoče... Nočem storiti napake s tem, ko se mislim s tem moškim srečati. Saj to pomeni, da bom izgubila moje trenutno življenje!
Moram reči, da sem razmišljala tudi, da bi prekinila vse stike z njim, pa mi nekako ni zneslo, saj se nemorem znebiti misli nanj, in vsega kar se dogaja...
Enkrat živelo je dekle, ki sanjalo je svoje sanje, a ker je svet nikoli ni zares popeljal vanje, živela je le pravljično čakanje ...

#2 susana

susana
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 195

Objavljeno: 11. december 2006, 21:43

Noro, kaj se ti dogaja!!!:)
Moja interpretacija tega je, da se vidva poznati iz prejsnjih zivljenj in da sta zelo povezana preko misli - duha, ce seveda verjames v to..
Pomoje ne more biti nakljucje, ampak je tako moralo biti....
Iz kod pa je ta moski?
VSE SE ZGODI Z RAZLOGOM.

#3 WildSpirit

WildSpirit
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 17

Objavljeno: 11. december 2006, 21:52

Ta moški je iz Južne Amerike (ČILE).
In ja, res je NORO kaj se mi dogaja... Tok noro, da me je včasih samo sebe strah :S

Pa še neki me zanima suzana, kaj bi naredila, če bi se postavla v mojo kožo, oziroma če bi se ti dogajalo nekaj podobnega?
Enkrat živelo je dekle, ki sanjalo je svoje sanje, a ker je svet nikoli ni zares popeljal vanje, živela je le pravljično čakanje ...

#4 mako106

mako106
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 055

Objavljeno: 11. december 2006, 21:56

eno smo...z vsakim in vsem....in bolj ko to čutimo....težje nam je to sprejet in razumet....razum se upira x:)x bluzim....sorry

#5 zerkalo

zerkalo
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 951

Objavljeno: 11. december 2006, 23:48

hm...včasih se z nekom pač moraš srečati, zaradi česarkoli že...
In na srečo imamo zdaj internet, pa gre lažje.....
Poznam pa kar nekaj ljudi, ki se jim takšni stiki dogajajo, s tem mislim
tudi na skupna sanjanja, tako da se mi zdi vse to le začetek nekih novih
načinov komunikacije.
Pa pa, doba rib x:Dx
Norost je vcasih najvecja modrost…

#6 susana

susana
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 195

Objavljeno: 11. december 2006, 23:51

Mogoc ti moj komentar ne bo vsec, ampak jz bi veretn kr ostala s fantom... Blo bi mi nenavadno, kar se mi dogaja in tud bi ostala v stikih z njem, da bi razdirala zvezo zarad tega, to ne bi...Ker ne pomeni to, da ga tud poznas :(....Ce bi pa mela moznost (denar,cas) pa bi mogoc sla k njemu, ampak ne cist nepripravljena (vse bi se pozanimala in tud ne bi hotla it sama)...
Ni nakljucje, kot sem ze v prejsnjem komentarju napisala...Mogoc bo on tebe al pa ti njega potrebovala ali pa si bosta nekak pomagala..

Verjamem pac v to, da dalec od oci, dalec od srca....
Govorim zase...Odlocitev je pa na tebi, kaj ti o tem mislis.
VSE SE ZGODI Z RAZLOGOM.

#7 eternity

eternity
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 114

Objavljeno: 12. december 2006, 01:50

Meni se zdi pomembno, da si čimbolj v stiku sama s sabo in da deluješ tako kot čutiš. Razum nas včasih preveč ovira in nam onemogoča čudovite, za naš razvoj pomembne izkušnje. Včasih moramo biti malo al pa kar zelo 'nori'.

Ti povem kaj se je meni zgodilo nekaj let nazaj. Bila sem depresivna, pustila šolo. Kar me je še 'osrečevalo' v življenju, je bil odnos s fantom, ki pa me je pustil dan pred najino 3. obletnico. Imela sem občutek, da se mi je življenje ustavilo, nisem vedela kako naprej, cel svet se mi je porušil. Približno mesec dni po tem sva s prijateljico sedeli na pivu. Že nekaj časa sva si želeli iti v Kranj, da počekirava sceno. Ko sva se odpravljali domov, sva ugotovili, da je pred kratkim odpeljal zadnji avtobus. To je bilo v LJ za Bežigradom. Štopali sva. Ura je bila nekaj čez polnoč...v nedeljo je bilo in ustavil nama je nek čuden tip iz KR. Namesto, da bi šle domov v Črnuče, sva šle kar z njim v Kranj, pa čeprav nama je bil antipatičen, na nek način pa tut zanimiv, skrivnosten. In da malo skrajšam zgodbo... Naslednje jutro sva šle v en kranjski lokal na kavo. Ko sem vstopila v lokal in se spogledala z natakarjem, me je po celem telesu močno preplavila totalno močna energija, mravljinci - močni, čutni, lepi tolk kot še niti približno nikol prej in tut do zdej se mi kej takega še ni ponovil. Si pa želim, da se mi. Pa sej vem, da se mi bo. Ko bo čas za to. Tega občutka ne bom nikol pozabila! xwizardx Gledala sva se mogoče ene 5 sekund, občutek je bil v meni kakšno minuto res intenziven. Sebe sm res tko lepo, neopsiljivo lepo, čutila! xsrcbumx In, ja...zaljubila sem se na prvi pogled. Nekaj me je močno vleklo k njemu. Tisti dan sem ga spoznala (ne vem od kje sem kar naenkrat dobila samozavest, 'jajca', da vzpostavim stik z njim) in ga prosila za cifro, z željo oz. razlogom, da bi zrihtal kej dobrega za 'kadit'. Ja, seveda, to je bla moja glavna želja...Nekako sm vedla, čutila, da ga želim, moram spoznat, da hočem bit skupaj z njim. Čeprav sm bla totalno nesamozavestna takrat in sm vidla, da je všeč marsikateri punci, se nisem (v)dala. No, pravzaprav mi je ravno tisti dogodek, ko me je preplavila čudovita in močna energija, dal neko moč, voljo, hrepenenje po ljubezni, po življenju... Ja, začutila sem univerzalno ljubezen. Po mojem... Z isto prijateljico sva šle še nekajkrat v Kranj...seveda sm bla jst glavna pobudnica in neke noči sva po zanimivem spletu okoliščin s tem fantom prišla skupaj. Neverjetno. Takrat se mi je zdelo da sanjam, da sem v devetih nebesih. Kar nekaj časa nisem mogla dojet, da se je to zgodil ravno men. Najin prvi seks je bil pravljičen, totalno čuten! x:Xx Par sva bila skoraj 4 leta. Danes sicer nisva več skupaj, a sem se v tem obdobju naučila zelo zelo pomembne stvari. On, njegovi prijatelji, znanci, čisto drugačen način življenja, nova odlična glasba, njegov način razmišljanja, čutenja o nekaterih stvareh, razna znanja iz področja duhovnosti, alternativnega načina zdravljenja...uhh, ogromno zanimivega, novega se mi je dogajalo, sem spoznavala skoraj vsak dan. Pravzaprav iz tega obdobja še danes vlečem nova spoznanja. Magično, a resnično. No, sicer ni blo vse tko rožnato. Sva mela tut zelo zelo boleča, nesrečna, mučna obdobja...Ampak važno je, da sem iz vsega skupi veliko dobila. Te lekcije sem potrebovala in s tem, ko sem sledila instinktu, intuiciji, svojemu čutenju, sem prišla do sebe. Res nimam pojma kakšna bi bla dons, če takrat ne bi šle v Kranj. Po mojem, da prou bedna... No, nikol ne veš... Skratka, zlo dragoceno mi je to kar se mi je zgodil in dogajal!

Upam, da te nism zdej še bolj zmedla. Odločitev je itak tvoja, tko kot tudi posledice oz. odgovornost, pa za karkoli se boš že odločila. Sicer pa, sej se ti nikamor ne mudi. Ali pač? Živi svoje življenje, z njim (Čilancem)moraš-vsaj jaz tako mislim-nujno ohraniti stike... S časom boš najbrž še močneje čutila, da ga moraš spoznat, lahko pa da te bo tut minilo. In če boš čedalje močneje čutila, da ga želiš, moraš spoznat, verjemi...se bo to zgodilo. Boš že nekako prišla do denarja in časa, ki ga rabiš, da greš k njemu. Sicer pa bi mogoče lahko tudi on prišel sem. S LOVE NIJA kliče... Pusti strahove, dvome...Upaj si!

Moja zgodba je sicer drugačna, a sem začutila, da je čist vredu, da jo napišem tuki.

Ločiti se od krajev, ljudi, ki jih imaš rad, na katere si navezan, od načina življenja, ki ga živiš, včasih ni najlažje...a nikoli ne veš kje in kdaj te čaka kaj še lepšega, magično lepega...

Še enkrat poudarjam - ODLOČITEV JE TVOJA IN SAMO TVOJA!

Želim ti vse dobro! xsrcbumx xrainbowx x:)x
Kadar si nečesa res želiš, stremi vse stvarstvo k temu, da bi se ti sanje uresničile. Coelho

Če ljubezen nosiš v sebi, potem jo vedno tudi srečaš. Gustave Chevallier

#8 tomazslo

tomazslo
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 039

Objavljeno: 12. december 2006, 10:33

sem hotel že včeraj par besed napisat, pa sem se zadržal, ker nisem tisti, ki bi ti hotel soliti pamet, povedal ti bom kako jaz to vidim, lahko je čist mim....

glede na to, da so se nekateri oglasili, bom vseeno napisal svoje mnenje.

Kot prvo si nezaupljiva oseba, ker nimaš v osebnem opisu nobenih podatkov, torej te je v nečem strah, predvidevam pa da si mlajša in, da je to del tvoje šole za pravo prihodnost.

Če bi imela s svojim fantom zadeve v resnici pošlihtane prav gotovo zveze preko neta nebi iskala, niti potrebovala, še manj se pa s tem ukvarjala, ker bi raje fantu nudila to, kar s čvekanjem po netu drugemu nudiš. Zavedaj se, da se ti to nebi dogajalo, če ti sama nebi odprla vrata, nihče ne more v tvojo podzavest, če ti tega ne dovoliš. A spustila si ga in gotovo te je malo preprogramiral, pač svoje interese svoje vzorce realizira preko tebe, ker mu to dopuščaš. Verjetno sta imela tudi kake pogovore bolj čustvene narave, verjetno si mu zaupala tudi kake čustvene problemčke, ki jih nosiš v sebi, ki jih tu in s tvojim ne znaš razčistiti, on je pa tko na drugem koncu sveta...kaj ti pa more. In ravno to se ti je zgodilo, tisti, ki je na drugem koncu sveta, je izkoristil tvoja odprta vrata, ki pa v čustvenem izlivu prav sigurno so in te lepo preprogramiral. Pri raznih izpovedih se človek odpre kot knjiga in takrat so tudi poti v našo podzavest odprte, takrat smo najbolj dovzetni za nezavedno informiranje.

V glavnem da nam nakladal, sama se boš morala vprašati, kaj je sporočilo tega kar se ti dogaja, kaj se moraš iz tega naučiti in zadeva se bo zaprla. Predvsem se pa zavedaj, da edino ti lahko to spoznaš in se naučiš, da se ti ne bo jutri zopet naredilo, to je tvoja stvar in resnično moraš raziskati, kaj vidva s fantom ne znata in kaj ti iščeš drugje po svetu, kaj je tisto, kar tu ne zanš, nočeš ali ne upaš pošlihtat......

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...


#9 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 12. december 2006, 10:43

sem hotel že včeraj par besed napisat, pa sem se zadržal, ker nisem tisti, ki bi ti hotel soliti pamet, povedal ti bom kako jaz to vidim, lahko je čist mim....

glede na to, da so se nekateri oglasili, bom vseeno napisal svoje mnenje.

Kot prvo si nezaupljiva oseba, ker nimaš v osebnem opisu nobenih podatkov, torej te je v nečem strah, predvidevam pa da si mlajša in, da je to del tvoje šole za pravo prihodnost.

Če bi imela s svojim fantom zadeve v resnici pošlihtane prav gotovo zveze preko neta nebi iskala, niti potrebovala, še manj se pa s tem ukvarjala, ker bi raje fantu nudila to, kar s čvekanjem po netu drugemu nudiš. Zavedaj se, da se ti to nebi dogajalo, če ti sama nebi odprla vrata, nihče ne more v tvojo podzavest, če ti tega ne dovoliš. A spustila si ga in gotovo te je malo preprogramiral, pač svoje interese svoje vzorce realizira preko tebe, ker mu to dopuščaš. Verjetno sta imela tudi kake pogovore bolj čustvene narave, verjetno si mu zaupala tudi kake čustvene problemčke, ki jih nosiš v sebi, ki jih tu in s tvojim ne znaš razčistiti, on je pa tko na drugem koncu sveta...kaj ti pa more. In ravno to se ti je zgodilo, tisti, ki je na drugem koncu sveta, je izkoristil tvoja odprta vrata, ki pa v čustvenem izlivu prav sigurno so in te lepo preprogramiral. Pri raznih izpovedih se človek odpre kot knjiga in takrat so tudi poti v našo podzavest odprte, takrat smo najbolj dovzetni za nezavedno informiranje.

V glavnem da nam nakladal, sama se boš morala vprašati, kaj je sporočilo tega kar se ti dogaja, kaj se moraš iz tega naučiti in zadeva se bo zaprla. Predvsem se pa zavedaj, da edino ti lahko to spoznaš in se naučiš, da se ti ne bo jutri zopet naredilo, to je tvoja stvar in resnično moraš raziskati, kaj vidva s fantom ne znata in kaj ti iščeš drugje po svetu, kaj je tisto, kar tu ne zanš, nočeš ali ne upaš pošlihtat......




:palec: :2src: lepo ubesedil, carsko , kratko in jedrnato
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#10 kukica

kukica
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 118

Objavljeno: 12. december 2006, 10:46

Ja res dobro povedano. :palec:
našla tudi sporočilo zase. :o|o: :inocent:
Pri duhovnosti ne gre za težnjo po biti duhoven, temveč pomeni biti resnićen.
Spirituality is not about being spiritual. It's about beeing real.
by Tony Samara


NAGAJIVA USTVARJALKA
RECEPTKI

#11 WildSpirit

WildSpirit
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 17

Objavljeno: 12. december 2006, 13:15

Najprej bi se rada zahvalila vsem za komentarje in nasvete... :palec:

tomozslo, glede osebnega opisa in teh zadev, ti bom povedala, da sem se šele učeri pridružla in iskala, kje nej povem svojo zgodbo, in sm prišla na lunin.net. Tko da sm nova tuki in predn si omenu opis, sploh nism vedla da obstaja. xrolleyesx

Kako sem spoznala tizga tipa, je pa zgolj naključje, ker ga nism iskala jst, vendar je sam najdu mene.
Pred tem sem imela s fantom vezo, o kateri sem vedno sanjala in nikoli nisem potrebovala nikogar, samo njega. Odkar s fantom ne živiva več skupaj se je moje življenje, od nekega strašnega dneva, ki je bil povod za fantov odhod nazaj domov, postavilo na glavo. Točno sem vedla kaj hočem, zdaj pa sem preveč zmedena,da bi razmišljala... :sori:

In ja, mogoče me ta tip res bere, kot odprto knjigo, in je vse skupaj fake občutek. Mogoče hočm neki verjet, ker to rabm, al mam pa sam občutek da rabm, sej ne vem. xrolleyesx

Mojga fanta ne nameravam zapustit. Pravzaprav, sem mu celo povedala, kaj se dogaja, ko se je vse skupaj začelo (prve moje sanje in tipov opis prostora kjer živim) pa je reku, da me nekdo nateguje po dolgem in širokem in se sam smejal. Kej več pa ni hotel vedet, niti jst nism mela več želje mu povedat, ker nism tela dobit enazga odziva... :C:
Zdj se pa počutm grozno, ker mam občutek da mu lažem, k da bi ga varala al neki! GROZNO, ampak še zmeri ne vem al sem mu prpravlena vse povedat, ker ga vseen preveč poznam in bi ble lohk samo dve reakcije po tem. Ista kot prvič, al bi ga pa ful prizadela... Ne ena, ne druga ni fajn... Je pa res, da če bi reagirov tko kt prvič, bi mela vsaj čisto vest, da sem mu povedala :inocent:

S tem, ko sem na začetku rekla, da bi rada tega tipa srečala, sem mela u mislih prej poizvedet, kaj se mi sploh dogaja in najdt neko razlago, ne pa kr takoj odhitet na obisk... Zato sem tut prišla na forum po nasvete!

Tolk o tem zaenkrat...
Enkrat živelo je dekle, ki sanjalo je svoje sanje, a ker je svet nikoli ni zares popeljal vanje, živela je le pravljično čakanje ...

#12 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 12. december 2006, 13:29

Pozdravljena in dobrodosla! x:)x :palec:

Tudi to bo minilo. x:)x

zakaj bi kaj morala? spreminjat? ukrepat?
pac, si mela z nekom stik, vzames kar je lepega, zaupas svojim filingom (sam ne tistim, ki se jim rece radovednost, hrepenenje itd. - pac pa v resnici da poslusas, kaj ti pravi tvoj notranji glas).

recimo jaz s temle nimam blage veze, kaj tacga se mi je ze tud zgodil/dogajal.
vseen, ceprav tega ne sprasujes in te ne zanima, ti povem, da nimam prevec dobrega obcutka...
ga nisem mela, ko sem tole brala.

pravis, da se tipo ukvarja s hipnozo...
res da prav tko ne maram enga sklepanja na podlagi enega podatka, ces, ker se pa s tem ukvarja, te hoce zdaj zacarat, sam hocem ti rect, da v bistvu, ce smo mentalni jacki, nam ni tezko prodret v sanje nekoga...
in - na dojemljivega cloveka, ki je odprl kanale, se lahko ornk vpliva...
sploh skoz spolno cakro.

cetudi pa bi blo to nekaj svetskega, real love, pravi pristni ljubechi karmicni kajjazvemkaksen stik, se vseen ni treba da se kaj pocne v kakrsnikoli smeri.

vcas karmicni stik ne pomeni nujno, da se bos s tem clovekom porocil pa mel otroke. ;)
vcas je dovolj, da tko al drugac skup pocita.
in se pol razideta, tko kot se pogosto zgodi, tudi ko je oseba *Prava*.
kajti, *Prava* je bla za tocn tolk in tolk cajta.... in na tocn tak in tak nacin.

ce ti je lepo, v tem uzivaj. si pac dopisuj se dalje.
ce ti ni lagodno (menim da ti v bistvu glih ni, da ti je ze mal tumach vse skupaj), pa pocasi zapri ta kanal.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#13 tomazslo

tomazslo
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 039

Objavljeno: 12. december 2006, 13:58

Marsa v bistvu imaš tud prav, prav je pa tudi da je pri wild sledila reakcija, ki jo sproži programček ega.....

Veliko premalo je podatkov, da bi lahko kaj res konkretnega rekli, a na osnovi napisanega se nam pač pojavi neka intuicija, ki jo vsak na svoje vzorce sprejema. Ker vem nekaj o hipnozi, ker tudi sam nakaj tega tudi obvladam, ker vem kaj se v naši podzavesti dogaja, ker vem kako vzorci približno funkcioniraju in ker nekako razumem kaj je telepatija, vem da je možna manipulacija in normalno je, da me je prešinilo, da tip manipulira.

Vsak od nas opravlja neko karmično nalogo, prilima se nam pa tisto, kar na tej poti potrebujemo za rast in učenje...torej je tudi to eden od možnih odgovorov

Tretje je pa, da je najbolj važna naša osebna svoboda, torej vse tisto, kar nas spremlja, od partnerjev, okolja in drugo, kar za nas ne sme biti breme ampak veselje. Partnerski odnos, kjer partner razmišlja kaj lahko reče, razmišlja kako in kaj bi partnerju kaj povedal, je daleč od partnerskega odnosa, še celo od pravega prijateljskega je daleč stran. Kjer tega ni, je odnos vzpostavljen iz drugih vzrokov, pa naj bo seks ali pa kaj drugega, prav gotovo pa ne iskrenost, spoštovanje in dajanje in jemanje vsega drug drugemu, kar jima lahko polni dušo in vsakdanjik.

Tu jaz vidim največji vzrok šolanja za jutrišnji dan in tu je možna naveza katero opisuje.

Konkretno pa tega ne morem trditi in ocenjevati, niti ne smem ker to ni moje, lahko povem kako razmišljam na moji ravni razmišljanja in nič drugega. Karkoli bo iz tega potegnila, je izključno njena naloga

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...


#14 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 12. december 2006, 14:03

Pozdravljena in dobrodosla! x:)x :palec:

Tudi to bo minilo. x:)x

zakaj bi kaj morala? spreminjat? ukrepat?
pac, si mela z nekom stik, vzames kar je lepega, zaupas svojim filingom (sam ne tistim, ki se jim rece radovednost, hrepenenje itd. - pac pa v resnici da poslusas, kaj ti pravi tvoj notranji glas).

recimo jaz s temle nimam blage veze, kaj tacga se mi je ze tud zgodil/dogajal.
vseen, ceprav tega ne sprasujes in te ne zanima, ti povem, da nimam prevec dobrega obcutka...
ga nisem mela, ko sem tole brala.

pravis, da se tipo ukvarja s hipnozo...
res da prav tko ne maram enga sklepanja na podlagi enega podatka, ces, ker se pa s tem ukvarja, te hoce zdaj zacarat, sam hocem ti rect, da v bistvu, ce smo mentalni jacki, nam ni tezko prodret v sanje nekoga...
in - na dojemljivega cloveka, ki je odprl kanale, se lahko ornk vpliva...
sploh skoz spolno cakro.

cetudi pa bi blo to nekaj svetskega, real love, pravi pristni ljubechi karmicni kajjazvemkaksen stik, se vseen ni treba da se kaj pocne v kakrsnikoli smeri.

vcas karmicni stik ne pomeni nujno, da se bos s tem clovekom porocil pa mel otroke. ;)
vcas je dovolj, da tko al drugac skup pocita.
in se pol razideta, tko kot se pogosto zgodi, tudi ko je oseba *Prava*.
kajti, *Prava* je bla za tocn tolk in tolk cajta.... in na tocn tak in tak nacin.

ce ti je lepo, v tem uzivaj. si pac dopisuj se dalje.
ce ti ni lagodno (menim da ti v bistvu glih ni, da ti je ze mal tumach vse skupaj), pa pocasi zapri ta kanal.




:palec: neverjetno , dajem palce kar dvema ribjima postoma
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#15 girly

girly
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 891

Objavljeno: 12. december 2006, 14:03

recimo jaz s temle nimam blage veze, kaj tacga se mi je ze tud zgodil/dogajal.
vseen, ceprav tega ne sprasujes in te ne zanima, ti povem, da nimam prevec dobrega obcutka...
ga nisem mela, ko sem tole brala.


Niti jaz.

Tudi čez tisoč let, tu bom stal,
sonce bo moje srce,
ena od tisoč zvezd mi bo prav ,
nosil bom njeno ime ...


#16 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 12. december 2006, 14:33

ja, a ne... nekak.. nekaj me 'moti'... kaj pa vem.... xscratchx

Lia, a to je cist neverjetno, da se z ribam lohk v kateri temi sploh stekas? x;)x xDDx

Ja, Tomaz, saj v bistvu si ti podobno razmisljal (itak v tem oz. podobnih tematikah midva kar podobn meniva ponavad)...

Ves kaj je, WildSpirit tud..... saj to je cist lustn... najprej ti daje ful ene energije... pocas pa ti jo zacne jemat... gre v prazno... v slabo... v ene tripe in blodnje in iluzije.....

Tudi, ko dve srci 'pojeta' usklajeno, se ne rabi vseh teh 'dokazov' tehnicnih.. barva strehe in vse to... se na drugih nivojih to zazna, torej nekaj skepse ti lohk ze to da, pravzaprav, vse to natancno opisovanje vsega tega... saj tega ne rabita, to je samo nekaksno dokazovanje, v bistvu....
sicer pa je predvsem meshanje enih energij, kar te lohk potegne v ene cudne procese...
z drugimi besedami - ce ne hendlas dobro tega, ni zdravo...

od njega razberem (energetsko) dokazovanje, testiranje morda svojih sposobnosti in dolgcas, pr teb pa razberem osamljenost in hrepenenje... zato si tud odprla oni ventilcek.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#17 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 12. december 2006, 14:39

ja, a ne... nekak.. nekaj me 'moti'... kaj pa vem.... xscratchx

Lia, a to je cist neverjetno, da se z ribam lohk v kateri temi sploh stekas? x;)x xDDx


Ves kaj je, WildSpirit tud..... saj to je cist lustn... najprej ti daje ful ene energije... pocas pa ti jo zacne jemat... gre v prazno... v slabo... v ene tripe in blodnje in iluzije.....

Tudi, ko dve srci 'pojeta' usklajeno, se ne rabi vseh teh 'dokazov' tehnicnih.. barva strehe in vse to... se na drugih nivojih to zazna, torej nekaj skepse ti lohk ze to da, pravzaprav, vse to natancno opisovanje vsega tega... saj tega ne rabita, to je samo nekaksno dokazovanje, v bistvu....
sicer pa je predvsem meshanje enih energij, kar te lohk potegne v ene cudne procese...
z drugimi besedami - ce ne hendlas dobro tega, ni zdravo...


od njega razberem (energetsko) dokazovanje, testiranje morda svojih sposobnosti in dolgcas, pr teb pa razberem osamljenost in hrepenenje... zato si tud odprla oni ventilcek.



:wOOt: xsuperx xyesx w:Iw pa to ne morš da verjameš , kako to ribce lepo pošlihtajo , pa ne samo to napišejo tako lepo, da je še kleščarjem razumljivo x;)x xcivx
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#18 WildSpirit

WildSpirit
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 17

Objavljeno: 12. december 2006, 14:50

Marsa v bistvu imaš tud prav, prav je pa tudi da je pri wild sledila reakcija, ki jo sproži programček ega.....

Veliko premalo je podatkov, da bi lahko kaj res konkretnega rekli, a na osnovi napisanega se nam pač pojavi neka intuicija, ki jo vsak na svoje vzorce sprejema. Ker vem nekaj o hipnozi, ker tudi sam nakaj tega tudi obvladam, ker vem kaj se v naši podzavesti dogaja, ker vem kako vzorci približno funkcioniraju in ker nekako razumem kaj je telepatija, vem da je možna manipulacija in normalno je, da me je prešinilo, da tip manipulira.

Vsak od nas opravlja neko karmično nalogo, prilima se nam pa tisto, kar na tej poti potrebujemo za rast in učenje...torej je tudi to eden od možnih odgovorov

Tretje je pa, da je najbolj važna naša osebna svoboda, torej vse tisto, kar nas spremlja, od partnerjev, okolja in drugo, kar za nas ne sme biti breme ampak veselje. Partnerski odnos, kjer partner razmišlja kaj lahko reče, razmišlja kako in kaj bi partnerju kaj povedal, je daleč od partnerskega odnosa, še celo od pravega prijateljskega je daleč stran. Kjer tega ni, je odnos vzpostavljen iz drugih vzrokov, pa naj bo seks ali pa kaj drugega, prav gotovo pa ne iskrenost, spoštovanje in dajanje in jemanje vsega drug drugemu, kar jima lahko polni dušo in vsakdanjik.

Tu jaz vidim največji vzrok šolanja za jutrišnji dan in tu je možna naveza katero opisuje.

Konkretno pa tega ne morem trditi in ocenjevati, niti ne smem ker to ni moje, lahko povem kako razmišljam na moji ravni razmišljanja in nič drugega. Karkoli bo iz tega potegnila, je izključno njena naloga



Recimo, da tip res manipulira z mano, saj kot mi je sam povedal, se veliko ukvarja s hipnozo in meditacijo in temi zadevami. In recimo, da sem mu to vse omogočila sama, ker sem v stanju kakeršnem sem in mi gre zadnje čase vse narobe! Kot si sam rekel, naša osebna svoboda nam mora biti v veselje, meni pa je trenutno skoraj vsa okolica v breme...
Kako naj dosežem, da se bo to manipuliranje končalo in se postavim nazaj na realna tla? Naj prekinem vse stike z njim, in s časoma vse skupaj pozabim? Oz. pozabila ne bom nikoli, temveč se bom iz tega verjetno nekaj naučila... No, sej to mi je že marsa lepo povedala, sam bi vseen rada vidla še tvoje mnenje.

Aja, pa glede na to, da imaš premalo podatkov, vprašaj kaj te še zanima...
Enkrat živelo je dekle, ki sanjalo je svoje sanje, a ker je svet nikoli ni zares popeljal vanje, živela je le pravljično čakanje ...

#19 WildSpirit

WildSpirit
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 17

Objavljeno: 12. december 2006, 15:18

ja, a ne... nekak.. nekaj me 'moti'... kaj pa vem.... xscratchx

Lia, a to je cist neverjetno, da se z ribam lohk v kateri temi sploh stekas? x;)x xDDx

Ja, Tomaz, saj v bistvu si ti podobno razmisljal (itak v tem oz. podobnih tematikah midva kar podobn meniva ponavad)...

Ves kaj je, WildSpirit tud..... saj to je cist lustn... najprej ti daje ful ene energije... pocas pa ti jo zacne jemat... gre v prazno... v slabo... v ene tripe in blodnje in iluzije.....

Tudi, ko dve srci 'pojeta' usklajeno, se ne rabi vseh teh 'dokazov' tehnicnih.. barva strehe in vse to... se na drugih nivojih to zazna, torej nekaj skepse ti lohk ze to da, pravzaprav, vse to natancno opisovanje vsega tega... saj tega ne rabita, to je samo nekaksno dokazovanje, v bistvu....
sicer pa je predvsem meshanje enih energij, kar te lohk potegne v ene cudne procese...
z drugimi besedami - ce ne hendlas dobro tega, ni zdravo...

od njega razberem (energetsko) dokazovanje, testiranje morda svojih sposobnosti in dolgcas, pr teb pa razberem osamljenost in hrepenenje... zato si tud odprla oni ventilcek.


Mnja, v bistvu je blo na začetku prov luštn, zdj je pa prešlo tko daleč, da se vsega skor bojim, pa še zmeri ne vem če sem že prpravlena nardit vsemu konc, če veš kaj mislm... Ker so še zmeri prisotni lepi občutki, ko komuniciram z njim, slabi so pol, ko se zavem, da mogoče ne delam prov in da gre mogoče za manipulacijo. :C:
Pa tut, če gre za manipulacijo, bi rada to vedla, ker če prekinem stike zdj, tega ne bom vedla nikol :sori:

Ja, in to bi res blo lohk neko njegovo dokazovanje in testiranje, mogoče dolgčas in me je ujel v nekem trenutku, ko sem se čudno počutla zarad vse okolice in vsega...In sem odprla 'ventilček'...
Lohk pa tut da manipulira z mano iz drugih razlogov, oziroma da je začel manipulirat, pa mu je vse ušlo iz nadzora in zdj res neki čuti do mene, sej ne morm vedet... Al je to spet neki, kar hočm verjet, da me nebi vse skupaj preveč prizadelo???

V bistvu me vse skupi ful bega, zato pa sem tut misnla, da bom mogoče pršla zadevi do dna, če se srečam z njim...

Je pa tut res, če udira v moje življenje in sanje zgolj sam zarad nekega dokazvanja, bi to teoretično lohk pogruntala iz dogodkov iz teh sanj... Al ne????
Recmo, zdj k pomislm o zadnjih sanjah, najdem razlago, zakaj sem mela v njih občutk, da sam jst neki čutm do njega, on se mi je pa u bistvu odmikov. K sm ga tela stisnt in mu dat poljub, je vse zgledalo, kot da on tega noče.
Pred temi debatami, sem mela drugo razlago, zdj pa... Mogoče, ker je res tko in ker gre za manipulacijo?!

In pa, kako nej zvem, če je res manipulacija, ga lahko kako pr tem ujamem? Na kaj naj bom pozorna, mi lohk kdo, ki kej ve o tem, svetuje?
Enkrat živelo je dekle, ki sanjalo je svoje sanje, a ker je svet nikoli ni zares popeljal vanje, živela je le pravljično čakanje ...

#20 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 12. december 2006, 15:32

Lohk pa tut da manipulira z mano iz drugih razlogov, oziroma da je začel manipulirat, pa mu je vse ušlo iz nadzora in zdj res neki čuti do mene, sej ne morm vedet... Al je to spet neki, kar hočm verjet, da me nebi vse skupaj preveč prizadelo???

to je mozno, ja, vendar mislim da je vseen tko, da ti hoces tko verjet, kot sama pravis.

glej, ravno to vrtanje v to je slabo...
s tem dajes dodatno energijo, pa se slabso, kot ce je sam ljubeca.
dvom, strah in skrb, to so slabe energije.
bod pol rajs ljubeca pa mu dajaj ljubezen...
tud koristno bo, ce bi dejansko 'charal' in manipuliral, ga s tem razorozis in celo 'premagas'.

ampak nisi se cist pripravljena spustit zdaj... kar "sam se neky te zanima..." x:)x
sam bos 'morala', sorY, odpet to.... saj sama vidis (k sreci so se okoliscine tko narolale, da ne bos pocela kaksnih neumnosti... ker vish, visja sila ze ve, sicer bi ti modela postavila v muenchen x;)x, k ga vidis dok reces kex xDDx)
Saj vem da noces tega slisat, da bi rajs kaj druzga vidla.....

tud ce bi vedela odgovore (na: zakaj? cemu? kako to? kaj sploh? itd.), dvomim da bi ti to kaj koristilo, dolgorocno pa ti lahko skodi celo.
ker ce je iskreno in nekaj lepega, se ne mroe spremenit v negativno kar tkole, kvecjemu lahko zvodeni.
ce pa ni iskreno in lepo, si bos pa sam pokvarla lepe trenutke in neverjetne sanjske izkusnje, ki jih ne dozivi v lajfu vsakdo, tako da - zakaj? kam naprej?
vprasaj se, kaj sploh pricakujes od tega konekshna? kaj bi sploh rada?

ne 'lovit' pa prezhat, (ali gre ali ne gre za manipulacijo) - s tem prav tko dajes energijo, jo drzhis pr seb in je ne spustis...

mislim da je zdaj tko, da si v glavi to nekak ze sprejela in tud cutis da ni dobr zate, da se pa tega oklepas, ker si zelis, kot vsi v bistvu, da bi se ti zgodilo nekaj neverjetno in neskoncno lepega.
to je hrepenenje, kot sem rekla (kajti nisem mislila s tem samo spolnega hrepenenja).
nesrecna si, kot pravis, pa si svojo energijo ljubezni usmerla v to.. saj je logicno nekak... fanta imas se vedno rada in sta skupaj, samo ne zivita vec skupaj... ce bi si torej omislila kaksno zvezico, bi varala fanta, tko si si pa 'ustvarla' situacijo, kjer ga ne...
ces, dopisuje nedolzno si lohk vsak.
ker pa pogresas ljubezen in se ti je tole zgodilo, kar jemljes kot neverjetno, je dost logicno, da te zanima nadaljevanje.
sam boljs da te ne.

ker ce recimo manipulira, potem je vse tvoje ukvarjanje z njim (in celo tud nase zraven zdaj) voda na njegov mlin.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#21 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 12. december 2006, 15:38

seveda lahko gledamo tudi idealisticno in romanticno, Namar, pravzaprav sem sama res skusala tko pogledat....
sam, kot sem rekla, nisem dobila tega obcutka (res pa je, da ne gre zame, tako da je najbolj pomembno, kaksen obcutek ima wildspirit in kaj jaz menim in kaksen filing mam, ni niti najmanj pomembno)....
no ampak ker jaz sama nisem dobila tega obcutla, potem tud "ZA" ne morem navijat, iskreno. x:)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#22 tomazslo

tomazslo
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 039

Objavljeno: 12. december 2006, 16:13

Wild

čist mje jasn, a ne znam ti povedat tako, da bi razumela..

Lahko ti zagotovim, da je rešitev tu in v tebi. Tvoje blokade in stanje v katerem se nahajaš pogojujejo to, da lahko tko to laufa, a kakor hitro boš prešla preko tega, bo zadeva zelo nepomembna....saj ti ga ni treba skenslat, samu nasedaj mu ne, jemlji ga tko, j pač nek-eden k se mal hecava med sabo, čas bo pa pokazal resnico in namen...Vzemi življenje tako kot je, čim manj se obremenjuj z zadevami na katere ne moreš dobiti pravega odgovora, ker v tebi živijo hrepenenja in nekaj tistih resnic, ki se jih ne upaš sprostit, ker bi morala nekaj v svojem odnosu spremeniti, nadgraditi, pa se bojiš izgubiti tisto kar že maš in kar je vsakdanjik. Sej če boš našla v sebi mir, se t bo tist tam v Amerik fučkal, sploh ne bo več tok pomemben, a danes iščeš poti mogočega in nemogočega, da bi se osvobodila...to je vsa kunšt.

Če si prišla na ta forum ni naključje, tudi to da pišemo ni, sama si že tik pred rešitvijo, sam čist mal t še manjka, čeprav trenutno čutiš kot nepremagljiv zid, a prav kmalu se ti bo podru in v trenutku boš stopnićko višje, z novo izkušnjo, ki ti bo preprečevala, da bi se ti ponavljali eni in isti problemi.....naredila boš ispit....

Nihče od nas ti ne more svetovati kaj naredi, niti ne more nič namesto tebe narediti, to boš morala sama najti, to je tvoja naloga, ki te bo porinila v višji jaz, višjo izkušnjo in znanje. Samo najti moraš sebe v tem, poslušati intuicijo in ne nasedati egu, ker narava vedno teži k uravnovešenju, če te nekaj vleče v eno smer, ego to z isto močjo dela v drugo...vse želje in hrepenenja, posebno če so prisotna še čustva, so pa ponavadi bolj gradovi v oblakih, kot resnica, če jih spustiš na raven resnice, tudi ego nima več tiste moči.....

Verjamem in vem, da ti bo uspelo in da si že blizu rešitve te more....verjemi mi...tvoj čarovnik bo kmalu izginil, ker bo prišel enkrat tisti pravi, ker boš že imela znaje in boš resnično vedela, kaj je zate vrednota nekoga in s kom ti je pomembno v prihodnosti deliti svoj čas...

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...


#23 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 12. december 2006, 16:17

ker pomislite takoj na remote-viewing in nevemkakšne tehnike,

sploh ne, govorim iz izkusenj in po obcutku.

jaz menim, da je tko kot pisem, ti pa, da je treba dat sanso. OK.
zato pa je prisla na forum in tvoje pisanje rajse vidi kot moje, v to sem ziher.
al pa tud ne, saj vprasanje, ce sploh hoce delat kaksne (take) korake.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#24 Lenka:

Lenka:
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 951

Objavljeno: 12. december 2006, 16:39

vseen, ceprav tega ne sprasujes in te ne zanima, ti povem, da nimam prevec dobrega obcutka...
ga nisem mela, ko sem tole brala.


Marsa me je kar spreletel ko sem prebrala tvoje besede
a veš da sem se mogla prav prsilit da sem prebrala do konca post od Wildspirit

se popolnima strinjam glede tega
nimam dobrega občutka
skoz me je spreletavala misel da se je eden "prlepu" nanjo

#25 tomazslo

tomazslo
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 039

Objavljeno: 12. december 2006, 16:51

skoz me je spreletavala misel da se je eden "prlepu" nanjo


definitivno si jei je prilepil...pa odlepil se bo tudi.....za vse kar bo narobe naredil, bo pa tko al tko pol enkrat ob ozaveščamju sam pokasiral....kot kao hipnotizer bi moral vedeti da vse, kar drugemu vpiše tudi vase vpiše...da je to tudi njegov kasnejši vzorec in da ga bo moral tudi on zapreti

po drugi strani pa wild rabi to izkušnjo, da se bo naučila kaj ne rabi in kaj sploh hoče v jutrišnjem dnevu....

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0