Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

LEVČEK-kdo mu najbolj prija?


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
180 komentarjev na to temo

#1 Sreda

Sreda
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 87

Objavljeno: 14. januar 2007, 20:32

En lep pozdrav vsem...

Sem čisto nova čeprav me vse te teme zanimajo že precej časa..Imam eno prošnjo oziroma vprašanje...kako to, da se mi v življenju vedno znova in znova pojavljajo device...Načeloma jih ne maram pa čeprav sem zaključila pred letom dni vezo z devičnikom(asc.škorpijon) ampak se mi konstantno pojavljajo na življ.poti...Zanima me s kom se resnično ujemam, glede na to, da imam veliko ognja in vem da mi devičniki ne ustrezajo, čeprav me na nek način privlačijo pa ne vem zakaj - mogoče se moram kaj naučiti od njih????

16.8.1979 15:30 kraj:Ptuj

xDDx xDDx xDDx

če si bo kdo vzel par minut za mojo astrološko karto bi bila zelo vesela kratke interpretacije in vprašaje na katere nimam odgovorov... x8Dx x8Dx

lp, KLEO
Dvom je izdajalec, prikrajša nas za dobro, ki bi ga okusili, ko bi se ne bali poskusiti...Shakespeare

#2 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 15. januar 2007, 08:12

[quote name='Sreda' date='14. Jan 2007, 20:33' post='778782']

vem da mi devičniki ne ustrezajo, čeprav me na nek način privlačijo pa ne vem zakaj - mogoče se moram kaj naučiti od njih???? TOČNO, VSE SE DOGAJA Z DOLOČENIM NAMENOM. Verjetno se ti limajo merkurjevci in med njimi so poleg dvojčkov tudi devičniki, kajti tvoj DESC (partnerstvo) je v zgovornih in brihtnih dvojčkih. Saturn, ki ponazarja učitelja, moško osebo, leži v devici, zato mogoče večkrat naletiš na device. Tudi severna zanka (karma) leži v devici, zato se nič več ne sprašuj, zakaj naletiš ravno na predstavnike tega spola. Mogoče se boš morala naučiti nekaj njihovih veščin, kot so natančnost, pridnost, kritičnost?? Tvoja luna je povsem drugačna, malo površna, zgovorna, bog ne daj, da ti je dolgčas. x;)x

Si pa precej odprtega duha, to priča ASC v strelcu in zanima me, če si se v zadnjih dve letih kaj spremenila? Mislim na zunaj in znotraj. Pluton prinaša precej drastičnih sprememb, kajti to je počasen tranzit in transformira v pravem pomenu.
Verjetno bi ti strelec tudi odgovarjal kot partner, vendar ne glej sam na kombinacije.

Imaš pa precej zasedeno osmo hišo, v njej je cela brigada dobrih planetov, zato lahko pričakuješ, da boš verjetno s svojim parnterjem pridobila tudi precej denarja. x;)x

Izkoristi tvojo intuicijo, ki je precejšnja (neptun v 12 hiši). :palec:

#3 Sreda

Sreda
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 87

Objavljeno: 15. januar 2007, 13:39

najlepša hvala za odgovor, sej se mi je zdelo, da mora biti nekaj na tem...Drugače pa ja v zadnjih dveh letih sem postala čist druga oseba...po čustveni rehabilitaciji sem začela poslušat sebe kar je pa najbolj pomembno pa sem začela poslušat druge....nisem več samo jaz x;)x x;)x x;)x x;)x x;)x x;)x x;)x pomembna...

zanimat so me začele globje teme in čutim, da sem na nek način zrasla kot človek...zanimivo.... :palec: :palec: :palec: :palec:


verjetno pa bo še kar nekaj časa minilo preden bom našla svojega"princa"saj sem postala zelo nezaupljiva, energijo pa usmerjam v druge stvari...toda kakor si že rekla, vse se dogaja z namenom... x:px x:px


še enkrat najlepša hvala

lp x:Ix x:Ix
Dvom je izdajalec, prikrajša nas za dobro, ki bi ga okusili, ko bi se ne bali poskusiti...Shakespeare

#4 zEn

zEn
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 145

Objavljeno: 15. januar 2007, 14:03

Pa dvojček v partnerski hiši. Verjetno ni bila to tvoja zadnja veza :)
Always outnumbered - never outgunned!

#5 Sreda

Sreda
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 87

Objavljeno: 15. januar 2007, 15:53

hja res je, samo glede na to, da se kar nekako ne najdem, kot sem že rekla sem v obdobju nesprejemanja nečesa novega....ne zaupam, ne verjamem...me je vse skupaj preveč izmučilo, da bi se še enkrat opekla...

...tko da tale dvojček, ne vem mogoče samo počiva ali pa ga je obsedlo zimsko spanje x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx

enkrat mi je ena deklca rekla, da si nikoli ne bi želela partnerja, ki ima luno v dvojčkih....a je res tako hudo???
Dvom je izdajalec, prikrajša nas za dobro, ki bi ga okusili, ko bi se ne bali poskusiti...Shakespeare

#6 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 16. januar 2007, 07:08

TOČNO, VSE SE DOGAJA Z DOLOČENIM NAMENOM. Verjetno se ti limajo merkurjevci in med njimi so poleg dvojčkov tudi devičniki, kajti tvoj DESC (partnerstvo) je v zgovornih in brihtnih dvojčkih.

lunca, zakaj mene omenjaš :inocent: :inocent: x:Dx x:Dx x:Dx




xrolleyesx x;)x Kdo pa si ti, verjetno dvojček ali devičnik in brihten tud, ampak te še ne poznamo, te bomo pa še, a ne ?? x;)x

#7 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 16. januar 2007, 09:36

xrolleyesx x;)x Kdo pa si ti, verjetno dvojček ali devičnik in brihten tud, ampak te še ne poznamo, te bomo pa še, a ne ?? x;)x

x:Dx x:Dx x:Dx ....kakšen dober komentar....... x:Dx
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#8 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 16. januar 2007, 10:00

x:Dx x:Dx x:Dx ....kakšen dober komentar....... x:Dx



x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx :palec:

#9 Sreda

Sreda
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 87

Objavljeno: 16. januar 2007, 14:28

ja glede na to, da si mi pisan na kožo bi te tudi levček rad spoznal x:Dx x:Dx x:Dx [attachment=12253:attachment]
Dvom je izdajalec, prikrajša nas za dobro, ki bi ga okusili, ko bi se ne bali poskusiti...Shakespeare

#10 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 16. januar 2007, 15:54

xrolleyesx x;)x Kdo pa si ti, verjetno dvojček ali devičnik in brihten tud, ampak te še ne poznamo, te bomo pa še, a ne ?? x;)x

:palec:
dvojček je en ful fibčn dvojček x:Dx
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#11 zEn

zEn
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 145

Objavljeno: 16. januar 2007, 19:20

Lunca, glede DC-ja v dolocenem znaku. Sam ga imam v kozlu (+sever.zanka) in se z njimi od 73-tega leta prav nic ne srecujem xOOx Lahko da sem se nekoc srecal z neko visoko profesorico matematike iz OS, a je bolj spominjala na konja kot na zensko. No zelim reci, da me ti kozli prav nic ne privlacijo. Nekoc sem prebral, da sedma hisa predstavlja znak, katerega energija le tega, najbolj primanjkuje. Jo imamo a je nimamo prebujene. :palec:
Vem pa, da se v vezi vedem ozir. me partner vidi kot kozoroga (stabilen, trden, itd). Stabilnost mi verjetno zagotavlja venera trigon saturn.

Sreda! Sam imam sonce in venero v 8.bajti in zelo cutim neko povezavo med zivljenjem in smrtjo. Trdno prepricanje v nase potovanje,...
Ok, venera v :88: bajti je malo posebna, sex, darkness , no in navsezadnje dediscina, ki pa lahko recem, da jo se nisem obcutil. Al pa jo ne potrebujem; MC-v ovnu .)

Kar se pa sinastrije tice, me zanima, a jo ne gledam vec. Imam izkusnjo s punco, ki imava v glavnem harmonicne aspekte, vse hise v istem znamenju!!!, pa karmicne povezave, oba vertexa na AC-ju, itd. Odlicna veza, a sem jo po 9-ih letih prekinil. Zakaj? Ker sem tako cutil. No, ker je nisem vec cutil! xrolleyesx
In tudi danes sem trdno preprican, da je bilo tako najbolje za oba. Pred dokoncno odlocitvijo sem sel na razlago svoje natalne karte k zelo priznanem slo. astrologu iz Cernivca. Mogoce mi je bilo lazje, ker sem se opisal brez dlake na jeziku in pogovoril z neko x osebo o sebi in svojih problemih. Odgovoril mi je, da se v tem trenutku po karti na ljubezenskem podrocju ne dogaja nic posebnega, da pa imam venero zelo lepo polozeno in da bom imel na tem podrocju najmanj tezav. Z njim sem imel zelo dobro izkusnjo, ker mi ni napovedal nobenega dogodka pa tranzitov, …Niti enega planeta ni omenil, razen venere. V glavnem, se isti dan sem prekinil »trdno« vezo, kjub »lepi karti« .
Po enem letu samskega zivljenja in ljubezenskega opoja, resnicno zivim. Ja, ta trenutek se zavedam, da je to-to, kar trenutno rabim. Materialna neodvisnost, o kateri smo sanjali kot najstniki, treniram, delam, se zabavam, hodim naokoli brez, da bi komu razlagal, kdaj pridem, s kom grem, pa ves ta shit.
Zanimivo, hmm pa v 1.bajti imam raka, ki je kot nalasc za family. No verjetno mi saturn v 11.hisi pomaga biti srecen tudi v samoti.

Skratka, Sreda, ko sprasujes, kaj tvojem Levcku najbolj odgovarja si lahko preberes; ognjeni asc., pa luna in sonce pa mars in venera v povezavi, itd.
Ko te bom srecal bom vedel! Brez karte! ;)

God save the queen xcrossfingx


p.s.
od astrologije nimam pojma a me zanima. Mislim pa, da deluje najbolj pri spoznavanju samega sebe.
Always outnumbered - never outgunned!

#12 Sreda

Sreda
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 87

Objavljeno: 16. januar 2007, 19:21

hja Namaar pol sva že dva lenuha,sicer pa veš kakšni smo levčki....rojeni za lenarjenje in crklanje....drgač pa glede na to, da sem nova in se na te stvari sicer malo že spoznam...lovim se še sicer pri vseh teh priponkah...me zanima kako bi me kot moški pa še dvojček interpretiral...

če si ti da seveda....

lunca mislim, da je zadela v polno(še enkrat hvala)...ampak tema je bila bolj na devičnikih... x^x


x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx
Dvom je izdajalec, prikrajša nas za dobro, ki bi ga okusili, ko bi se ne bali poskusiti...Shakespeare

#13 Sreda

Sreda
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 87

Objavljeno: 16. januar 2007, 19:38

"Po enem letu samskega zivljenja in ljubezenskega opoja, resnicno zivim. Ja, ta trenutek se zavedam, da je to-to, kar trenutno rabim. Materialna neodvisnost, o kateri smo sanjali kot najstniki, treniram, delam, se zabavam, hodim naokoli brez, da bi komu razlagal, kdaj pridem, s kom grem, pa ves ta shit."


Zen ...oooooo kako mi je to znano...očitno bi resnično takoj vedel oziroma začutil, saj je skoraj tako, kot bi opisovala sama sebe v tem trenutku...tudi jaz pred enim letom končala šestletno vezo....po enoletni čustveni rehabilitaciji pa se danes počutim takoooooooo svobodno... x;)x x;)x x;)x

čeprav si velikokrat zaželim a kaj ko je želja le pot do razočaranja... :C: :C:

mogoče sem le v takšnem obdobju in brskam po telepatski dimenziji, kjer ne najdem "soulmate"-a... x?x x?x

Res pa je tudi, kot je že lunca povedala sem se v zadnjih dveh letih poglobila vase...se spoznavam in si celo postajam všeč...veliko je k temu pripomogla yoga in zavedanje samega sebe.... x:Xx x:Xx

Ja Zen thanks za informacijo...bom že dans zvečer počekirala po yogi, saj bodo možgančki spočiti in absorbirali največ kakor se sploh da....

lp x:Ix
Dvom je izdajalec, prikrajša nas za dobro, ki bi ga okusili, ko bi se ne bali poskusiti...Shakespeare

#14 zEn

zEn
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 145

Objavljeno: 16. januar 2007, 21:02

Hja, brez Lunce bi bilo res dolgčas. Vedno pride, ko jo najbolj rabiš. :mezik:
Lunca, Sredo verjetno sprašuješ po njeni transformaciji, zaradi sprehoda Plutona po Asc.?
Meni se sprehaja ze 2 leti po 6.bajti! Prinesel vegeja :palec:


Sreda, vsi smo nekako povezani x:)x
Always outnumbered - never outgunned!

#15 Audente

Audente
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 575

Objavljeno: 16. januar 2007, 21:59

dvojček sem, ja x:Dx predvsem zgovoren, malce len, brihten na kvadrat.... in oh in sploh x:px x:Dx x;)x in ja, dvojčki smo pisan na kožo levčkom oz. levinjam in tehtnicam x;)x in obratno x:px

yes klarus, i am very firbcen, indeed x^x



brihten na kubik očitno :vragec: kje si pobral da dvojčki najbolj ustrezajo levinjam x:Dx halo...pol jih še neki z tehtnicami povezuješ x:px
ma daj no...ne ga seri x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx levinjam najbolj odgovarjajo škorpije x:Ix x:px x:Dx x:Dx :inocent:

#16 Audente

Audente
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 575

Objavljeno: 16. januar 2007, 22:11

tebe tuki nisem štel... preveč renčiš x;)x x:px x:px x:Dx x:Dx



sorryyyyyyyy :sori: :sori: :C:

#17 Audente

Audente
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 575

Objavljeno: 16. januar 2007, 22:21

x:Xx x:Xx x:Xx



:wOOt: :wOOt: :fiju: xnckrivx :frog:

#18 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 17. januar 2007, 07:55

dvojček sem, ja x:Dx predvsem zgovoren, malce len, brihten na kvadrat.... in oh in sploh x:px x:Dx x;)x in ja, dvojčki smo pisan na kožo levčkom oz. levinjam in tehtnicam x;)x in obratno x:px

yes klarus, i am very firbcen, indeed x^x

pa dober glumač....men se zdi, da je bistvo pri teb nevidno x^x :vio: gobcanje je pri teb sam ena fasada x;)x
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#19 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 17. januar 2007, 07:57

Hja, brez Lunce bi bilo res dolgčas. Vedno pride, ko jo najbolj rabiš. :mezik:
Lunca, Sredo verjetno sprašuješ po njeni transformaciji, zaradi sprehoda Plutona po Asc.?
Meni se sprehaja ze 2 leti po 6.bajti! Prinesel vegeja :palec:
Sreda, vsi smo nekako povezani x:)x



:palec: x:Dx x:Dx Hvala, sem te glih hotla vprašat, kaj ti je prnesu v 6 hiši. No vidiš, res spremeni situacijo, tko, da poznam eno, k je bla vegi že 6 let, njej je pluton preko 6 hiše prinesel spet drugačen odnos do hrane, od zdaj je vse od mesa, jajc in še pa još. x;)x Pluton vedno spremeni iz črnega v belo ali obratno.

#20 zEn

zEn
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 145

Objavljeno: 17. januar 2007, 13:47

:palec: x:Dx x:Dx Hvala, sem te glih hotla vprašat, kaj ti je prnesu v 6 hiši. No vidiš, res spremeni situacijo, tko, da poznam eno, k je bla vegi že 6 let, njej je pluton preko 6 hiše prinesel spet drugačen odnos do hrane, od zdaj je vse od mesa, jajc in še pa još. x;)x Pluton vedno spremeni iz črnega v belo ali obratno.


...še pa još. He,he.
Ce je 6.hisa, hisa zdravja sem presenecen toliko, da se nisem odlocil zaradi zdravstvenih razlogov, temvec izkljucno zaradi socutja do vseh (se) zivih bitij na nasem planetu.
Always outnumbered - never outgunned!

#21 Lisbona

Lisbona
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 566

Objavljeno: 17. januar 2007, 14:07

enkrat mi je ena deklca rekla, da si nikoli ne bi želela partnerja, ki ima luno v dvojčkih....a je res tako hudo???


:palec: Ja res je tako huuuuuudo.. x:Dx
Jz sem mela bika z luno v dvojčkih..In morem rečt..izguba časa..Nikol ne veš pri čem si..in še bi lahk naštevala..
Itak ,je ta veza trajala sam 5 mesecev.. :xx!: :vragec: Usojena na propad.

Hja, brez Lunce bi bilo res dolgčas. Vedno pride, ko jo najbolj rabiš. :mezik:


:palec: Se strinjam....Pride,ko jo rabiš...ne dolgovezi ,ter pove bistvo...To mi je pri njej najbolj všeč...

xsrcx


p.s.
od astrologije nimam pojma a me zanima. Mislim pa, da deluje najbolj pri spoznavanju samega sebe.



:palec: Men se zdi,da maš kr neki pojma o astrologiji.. x;)x

:palec: Dober si napisal.. x:)x
Nikoli ne verjemi tistega, kar ti govorijo oči.Kažejo ti samo omejitev.
Richard Bach

#22 Sreda

Sreda
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 87

Objavljeno: 17. januar 2007, 15:06

[quote name='Lisbona' date='17. Jan 2007, 14:08' post='780272']
:palec: Ja res je tako huuuuuudo.. x:Dx
Jz sem mela bika z luno v dvojčkih..In morem rečt..izguba časa..Nikol ne veš pri čem si..in še bi lahk naštevala..
Itak ,je ta veza trajala sam 5 mesecev.. :xx!: :vragec: Usojena na propad.
:


Si me pa kr mau prestrašla, jaz sicer nimam takšnih izkušenj, mislim, da sem dala vedet pri čem je in veza ki je sicer trajala 6 let ni zgledala kot obsojena na propad... :C: :C:

Res pa je da so se najine poti razšle in kot pravi zEn, se nisva več čutila...prej jaz nisem vedela pri čem sem, ker kot levček, ko ljubim-ljubim...to vem, to čutim in taka sem...traja pa kar nekaj časa da iz simpatije in prijatelja postane ljubezen...ko pa postane pa ne gre in ne gre ven....

Upam, da bo to luno v dvojčkih vseeno kdo poskušal razumet... x?x x?x

zEn x:Xx x:Xx hvala za strani, sicer bi morala sedet za zapiski ampak kar brskam in brskam po meni vedno bližji temi...tnx še enkrat

lp x;)x x;)x
Dvom je izdajalec, prikrajša nas za dobro, ki bi ga okusili, ko bi se ne bali poskusiti...Shakespeare

#23 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 17. januar 2007, 15:22

kaj misliš, kaj se skriva za fasado? :inocent:

marsikaj zanimivega, kar pa seveda pokažeš samo določenim osebam x;)x


sreda a veš, da mama mi2 skor enako postavitev hiš x:px x^x x:Dx
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#24 Sreda

Sreda
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 87

Objavljeno: 17. januar 2007, 15:53

Klarus kot sem že na začetku povedala sem nekje na spoznavanju astrologije...sicer sem šla pred dvemi leti na izračun astrološke karte,od koder sem odšla z odprtimi usti....

vse je vedela o meni, tako, da me je ta veda čist impresionirala...Kasneje sem v revijo GT - gostinstvo in turizem v sodelovanju s Teodoro Erhatič pisala o tem katera hrana je najprimernejša za posamezen znak...več kot zanimiva tema in, ko se je še levček mudil z devičnikom je le malo manjkalo da nisva odprla majhne gostilnice, kjer bi bil meni za vsak znak posebej...nekaj novega a mogoče enkrat v solo izvedbi...

Zdaj mi je že nekajkrat omenjeni Pluton resnično prinesel drastične spremembe v življenje in stvari, ki so se mi zdele prej samoumevne so zdaj znak spoštovanja...pozitivno :palec: :palec: :palec:
Postala sem drug človek...tko, da glede na to, da si že stari maček veš o teh stvareh veliiiikooo več kot jaz...Me pa zanima kaj se ti dogaja, glede na to, da sama čutim spremebe...jih tudi ti???


lp x:Xx
Dvom je izdajalec, prikrajša nas za dobro, ki bi ga okusili, ko bi se ne bali poskusiti...Shakespeare

#25 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 17. januar 2007, 16:05

js se še tud učim x:Dx x;)x pozorna se postala s tem, ko so omenjal 7. bajto v dvojčkih(js tud x:o)x ) pa asc v strelcu x:px drugače pa je večina odvisna od položajev planetov....zamene je bilo leto sprememb lani...no pa letus baje tudi....
pač se lepo razvijamo :palec:
pluton men ni prinesu kake velikanske spremembe, ker sem bila še premlada, da bi se sploh z tem ubadala.......me je pa uran šokiral x:Dx :palec: mogoče mi bo pluton dokončno pokazal spremembo, ko mi bo prišu iz 1. bajte....bomo vidl x;)x
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0