Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Šport 2007


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
76 komentarjev na to temo

#1 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 16. januar 2007, 17:17

Rok Flander je postal svetovni prvak v paralelnem veleslalomu v deskanju :palec: xokx

Kaj....čist dober začetek teme se mi to zdi..... x;)x x:o)x
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#2 nimbus

nimbus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 548

Objavljeno: 16. januar 2007, 19:36

Aja... :palec:

Po moje bo letos Brajkovič raztural... ampak pustmo stat x;)x
Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!
Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.
Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

#3 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 16. januar 2007, 19:53

Sport 2007

x^x Fajn Mick (ti skrbis za tole x;)x) x8Dx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#4 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 16. januar 2007, 22:52

x;)x

Čak....kdo je že Brajkovič? x:Ix

Pa gledam unga Jermana tud kak rastura v smuku, svaka čast :palec:
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#5 janif

janif
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 367

Objavljeno: 17. januar 2007, 13:17

x;)x

Čak....kdo je že Brajkovič? x:Ix

Pa gledam unga Jermana tud kak rastura v smuku, svaka čast :palec:


kolesar, če slučajno res ne veš x;)x
Ja, Jerman pa kr leti, kam smo prišli, smukači rešujejo čast alpincev x:)x,
kako drugače kot na Jahorini x;)x, 22 let nazaj :wOOt:, kr hiter gre cajt :inocent:
Izvukao je na kraju svog izlaganja.

#6 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 17. januar 2007, 19:49

Kaj pa naredu tazga opasnga ta Brajkovič?

Hehehe, Flander dans pobral še bron v paralelnem slalomu :palec: :palec:
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#7 nimbus

nimbus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 548

Objavljeno: 17. januar 2007, 20:07

Ravno par dni nazaj sem gledal klip pa sem se spomnil nanj... kaj je to letel na peti etapi Vuelte... v skupnem drugi kao štiri sekunde za prvim... no, pol je malo umiril konje ker ni blo mišljeno da zmaga in se je šparoal... skratka pob bo kmal za tour na red... vozi za discovery chanel... trenutno najbolj perspektivni slovenski kolesar x;)x
Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!
Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.
Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

#8 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 17. januar 2007, 20:32

Aha, thx. x:)x No, vreji se to sliš.... :palec:
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#9 janif

janif
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 367

Objavljeno: 17. januar 2007, 23:11

Ravno par dni nazaj sem gledal klip pa sem se spomnil nanj... kaj je to letel na peti etapi Vuelte... v skupnem drugi kao štiri sekunde za prvim... no, pol je malo umiril konje ker ni blo mišljeno da zmaga in se je šparoal... skratka pob bo kmal za tour na red... vozi za discovery chanel... trenutno najbolj perspektivni slovenski kolesar x;)x


no, na neki si pa pozabil, je prvi naš kolesar, ki je oblekel majico vodilnega na kateri od ta velikih treh dirk x:px, to je bilo še več vredno kot to drugo mesto x;)x
Izvukao je na kraju svog izlaganja.

#10 nimbus

nimbus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 548

Objavljeno: 18. januar 2007, 18:19

Ja, itak... zlata majčka... :palec: :palec: :palec:
Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!
Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.
Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

#11 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 20. januar 2007, 18:41

Hehe, Urbanc izkoristil dobre razmere in v Zakopanih vodi po prvi seriji (136m) :palec: .......možno, da druge zarad vremenskih razmer ne bo..... x:px x:Dx
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#12 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 20. januar 2007, 20:00

:hepko: ...zmagal je....ccccc......no, mal sreče ne škodi, ne x:)x :palec:
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#13 nimbus

nimbus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 548

Objavljeno: 18. marec 2007, 18:28

Enotedenska preizkušnja... dirka Pariz-Nica... Tadej Valjavec... 4. mesto skupna razvrstitev :palec:
Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!
Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.
Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

#14 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 28. marec 2007, 19:58

Smo kr neki dogodkov spustl.......npr. Damjan 3. v Planici, sigurn Majdičeva kaj všpičla v tem času, pa B. Bukovec medalja na 800m...........no, dans pa fusbal.....SLO : Nizozemska.........gledam ne en uč, me prav zanima.....Pa saj gledam sam iz solidarnosti do selektorja štajerca x:Dx
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#15 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 28. marec 2007, 20:40

Ja, ma neko muzičko oddajo tud....

Ccccc...... x;)x Celo mal boljši smo bli v 1. polcajtu, kolk sn vidu.........Un Lavrič, da bi mu uho vtrga samemu pred golmanom :o|o: . Sam res, kar obetavno zgledajo po dolgm času..... x^x
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#16 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 28. marec 2007, 21:41

Pa smo ga pušnl.....0:1 :o|o: .......skor izenačl čist na konc, pismu, toti lavrič ni glih nek golgeter....mogoč pa še bo kdaj , nekoč, enkrat, tam neki, čez čas x:o)x
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#17 nimbus

nimbus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 548

Objavljeno: 7. april 2007, 19:12

Urška Žolnir je bila danes baje druga na EP v Beogradu... x;)x

Gledu fajt... x:px ma.... kako da kažem... jst ji ne bi skaku u besedo... x:Dx
Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!
Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.
Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

#18 nimbus

nimbus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 548

Objavljeno: 10. april 2007, 19:16

Kar nekaj kolajn v judu je blo... potem pa Tour of the Basque, Tadej Valjavec, včeraj prva etapa šesti, danes druga etapa deveti, skupno peti... petnajst sekund lufta... pretty good x;)x :palec:
Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!
Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.
Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

#19 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 19. april 2007, 21:58

Ja xupx :palec:

Naši risi pa so se zanesljivo spet uvrstili v elitno skupino A :palec: xcheersx
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#20 MIKEE

MIKEE
  • Vajenček
  • PipPipPip
  • Št. objav: 45

Objavljeno: 20. april 2007, 13:23

danes,soboto in nedeljo poteka državno prvenstvo v kick-boxu ? a bo šou kdo gledat?
Empty your mind, be formless, Shapeless, like water. If you put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle and it becomes the bottle. You put it in a teapot it becomes the teapot. Now, water can flow or it can crash. Be water my friend.

#21 nimbus

nimbus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 548

Objavljeno: 25. april 2007, 18:50

brajko v nedeljo zmagu tour po Georgiji x;)x

prvi velik mednarodni uspeh x;)x
Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!
Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.
Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

#22 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 25. april 2007, 18:55

Sn se že čudu, da se nben bicikl fan ni oglasil.... :inocent: Opasn ta Brajkovič :palec:
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#23 MIKEE

MIKEE
  • Vajenček
  • PipPipPip
  • Št. objav: 45

Objavljeno: 25. april 2007, 18:59

hudoo to. on rastura. sam Armstrong je najjači:) svaka mu čast res.
Empty your mind, be formless, Shapeless, like water. If you put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle and it becomes the bottle. You put it in a teapot it becomes the teapot. Now, water can flow or it can crash. Be water my friend.

#24 nimbus

nimbus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 548

Objavljeno: 26. april 2007, 19:06

Sn se že čudu, da se nben bicikl fan ni oglasil.... :inocent: Opasn ta Brajkovič :palec:


smo trajbal x:Dx x:Dx x:Dx

hudoo to. on rastura. sam Armstrong je najjači:) svaka mu čast res.


ne vem kolk je kej jači zdej ko je že "ornk" penzionist x:px x;)x
Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!
Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.
Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

#25 janif

janif
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 367

Objavljeno: 30. april 2007, 15:11

hudoo to. on rastura. sam Armstrong je najjači:) svaka mu čast res.


sam Armstong ni bil naš xnckrivx x;)x, tko da moj soimenjak :palec:,
pa še Belokranjc x:px
Izvukao je na kraju svog izlaganja.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0