Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Zaviranje čaker


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * * 1 x ocenjeno
110 komentarjev na to temo

#1 Behemoth

Behemoth
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 293

Objavljeno: 11. februar 2007, 16:17

Mene pa zanima s katerimi kristali lahko zaviramo delovanje čaker - v primeru če so pretirano razvite.
Nosko, ali pa kdo drug, ki ima kej znanja o tem, prosim lepo če bi mi napisali, za vsako čakro posebej.
Za šesto čakro vem, da za zaviranje je zelo dobra zelena barva, kristal pa aventurin ali pa roževec (vodniki tako rekel ;) )


Tenksič x;)x
Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

If you have great passion, then you can do high fashion!

#2 Mihael

Mihael
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 891

Objavljeno: 11. februar 2007, 16:25

Mene pa zanima s katerimi kristali lahko zaviramo delovanje čaker - v primeru če so pretirano razvite.


:lol: dej no....

kera logika... dej rajš ostale "spucej" x:Dx
Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.

#3 dyamant

dyamant
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 550

Objavljeno: 11. februar 2007, 17:09

:lol: dej no....

kera logika... dej rajš ostale "spucej" x:Dx



x:Dx x:Dx , jaz tudi ne vem pingvinček kaj si ti želiš zavirati... Čakre naj bi se vrtele vse v desno, bile naj bi čiste (brez umazanije, ki jih povzročajo "grešne" misli), približno enakih velikosti, kar pomeni, da ni o.k., če je npr. ena čakra ful velika, druga pa majhna, hitrost vtenja pa je različna - najpočasneje se vrti 1. čakra do 7. čakre, ki se vrti najhitreje.

V vizualizacijah in meditacijah čakre čistimo in polnimo (povečujemo, da dobijo vse približno isto velikost), nisem se čula, da bi jih kdo manjšal in ustavljal.

V primeru hiperaktivnisti čaker (NAPAČNI VZORCI !!!) mislim da se na njih LAHKO da komplementarna barva, od barve v kateri sije čakra.

Komplementarne barve:


komplementarne barve
Objavljena slika

#4 *Zarya*

*Zarya*
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 655

Objavljeno: 11. februar 2007, 17:12

se pravi da so lih nasprotne barve???
OM. ŠANTI. ŠANTI. ŠANTI. Objavljena slika

#5 Behemoth

Behemoth
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 293

Objavljeno: 11. februar 2007, 17:14

x:Dx x:Dx , jaz tudi ne vem pingvinček kaj si ti želiš zavirati... Čakre naj bi se vrtele vse v desno, bile naj bi čiste (brez umazanije, ki jih povzročajo "grešne" misli), približno enakih velikosti, kar pomeni, da ni o.k., če je npr. ena čakra ful velika, druga pa majhna, hitrost vtenja pa je različna - najpočasneje se vrti 1. čakra do 7. čakre, ki se vrti najhitreje.

V vizualizacijah in meditacijah čakre čistimo in polnimo (povečujemo, da dobijo vse približno isto velikost), nisem se čula, da bi jih kdo manjšal in ustavljal.

V primeru hiperaktivnisti čaker (NAPAČNI VZORCI !!!) mislim da se na njih LAHKO da komplementarna barva, od barve v kateri sije čakra.

Komplementarne barve:


komplementarne barve

Moja šesta čakra je pretirano razvita (nisem vedel da jo že imam razvito pa sem jo še kar gnal... :V: ) no in posledica so prividi, shizofrenija, hudi glavoboli, migrene...
in full bi rad, si jo malo zavrl, da me tu opa tam ne "odpihne"
Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

If you have great passion, then you can do high fashion!

#6 *Zarya*

*Zarya*
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 655

Objavljeno: 11. februar 2007, 17:16

katera pa že je šesta čakra??? jst sm to včasih vedla sam sm že pozabla
OM. ŠANTI. ŠANTI. ŠANTI. Objavljena slika

#7 dyamant

dyamant
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 550

Objavljeno: 11. februar 2007, 17:22

Pingvinček, jaz ne vem - bo Nosko x:o)x povedal - mislim, da je on premeril z nihalom kwa je s tvojo šesto čakro. Jaz nisem brala razlage. Ahh, s shizofrenijo pa že malo pretiravate. Zdaj bo že pol furuma imelo shizofrenijo. :8): Verjamem, da je kaj na tem, da se kaj dodatno vidi in čuje, samo shizofrenije pa najbrž res nimaš. :palec:


se pravi da so lih nasprotne barve???


Kok se jaz to mimogrede spomim, Zarya, ravno nasprotne, ja. Samo jaz tega nisem nikoli prakticirala, počakajmo raje Noskota.
Objavljena slika

#8 *Zarya*

*Zarya*
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 655

Objavljeno: 11. februar 2007, 17:23

Pingvinček, jaz ne vem - bo Nosko x:o)x povedal - misem, da te je on premeril z nihalom kwa je s tvojo šesto čakro. Jaz nisem brala razlage. Ahh, s shizofrenijo pa že malo pretiravate. Zdaj bo že pol furuma imelo shizofrenijo. :8): Verjamem, da je kaj na tem, da se kaj dodatno vidi in čuje, samo shizofrenije pa najbrž res nimaš. :palec:
Kok se jaz to mimogrede spomim, Zarya, ravno nasprotne, ja. Samo jaz tega nisem nikoli prakticirala, počakajmo raje Noskota.


se strinjam, počakmo ga xDDx
OM. ŠANTI. ŠANTI. ŠANTI. Objavljena slika

#9 Behemoth

Behemoth
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 293

Objavljeno: 11. februar 2007, 18:05

pol pa naj že hitro pride :D
Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

If you have great passion, then you can do high fashion!

#10 Mihael

Mihael
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 891

Objavljeno: 11. februar 2007, 18:14

sem malo pogooglal in za moje pojme je tule dobro opisano

http://reiki4all.net/chakra6.htm

kamni, mantre, arome...
...tudi kako se vrtijo čakre (izmenično, moški/ženska) in v katerem obdobju življenja jih intenzivnejše začnemo doživljat....

:palec:
Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.

#11 Mihael

Mihael
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 891

Objavljeno: 11. februar 2007, 19:02

ne vem, men dela?
Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.

#12 Behemoth

Behemoth
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 293

Objavljeno: 11. februar 2007, 19:04

meni tudi dela.
Ja sej, veliko infor xokx
Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

If you have great passion, then you can do high fashion!

#13 dyamant

dyamant
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 550

Objavljeno: 11. februar 2007, 20:30

pol pa naj že hitro pride :D



Ja, valda, gremo ga poklicat x:Dx . Po moje za zabava s kakšno blondinko xrolleyesx , namesto da bi delal kaj konstruktivnega.

Drugače meni se tudi ne vidi Mihelov link, sem pa pristaš te teže, da se čakre tako pri ženskah kot pri tipih pravilno vrtijo v desno.


čačača

Objavljena slika

#14 Mihael

Mihael
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 891

Objavljeno: 11. februar 2007, 20:33

potem je pa link verjetno samo za tiste, ki niso zacementirani pristaši nekih tez x;)x x:Dx
Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.

#15 tinka

tinka
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 486

Objavljeno: 11. februar 2007, 20:35

joj no :)

kaj pa zdrava logika in razum?
ce te prevec odnasa v vesolje, se pac malo prizemljis, ane? po moje.
ni treba cakat tedeja zdaj s kamni v roki v nizkem startu.... :vragec: x;)x
Variety is the spice of life.
Kdo lahko spremeni svet?

#16 Audente

Audente
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 575

Objavljeno: 11. februar 2007, 20:36

x:Dx meni tudi ne odpre te strani........... :vragec:

#17 dyamant

dyamant
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 550

Objavljeno: 11. februar 2007, 20:46

potem je pa link verjetno samo za tiste, ki niso zacementirani pristaši nekih tez x;)x x:Dx


Može i tako.. x:Dx
Objavljena slika

#18 tinka

tinka
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 486

Objavljeno: 11. februar 2007, 20:50

dela, samo malo nazaj gres...

http://reiki4all.net...ra_balance.html
Variety is the spice of life.
Kdo lahko spremeni svet?

#19 Mihael

Mihael
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 891

Objavljeno: 11. februar 2007, 20:52

dela, samo malo nazaj gres...

http://reiki4all.net...ra_balance.html


men pa ta ne dela xzobkox
Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.

#20 dyamant

dyamant
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 550

Objavljeno: 11. februar 2007, 20:59

men pa ta ne dela xzobkox




xzobkox Your Fiction... x:Dx
Objavljena slika

#21 tinka

tinka
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 486

Objavljeno: 11. februar 2007, 21:22

men pa ta ne dela xzobkox



chakra al link? :inocent:
Variety is the spice of life.
Kdo lahko spremeni svet?

#22 Branko_G

Branko_G
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 146

Objavljeno: 11. februar 2007, 21:41

Zaviranje čaker je neumnost.
Čakre je treba vzdrževati v harmoniji in se potem same uredijo.
Branko G

#23 Mihael

Mihael
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 891

Objavljeno: 11. februar 2007, 21:42

chakra al link? :inocent:


:P
Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.

#24 Branko_G

Branko_G
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 146

Objavljeno: 11. februar 2007, 21:53

Delujiči link:

http://reiki4all.net/chakras_bal.htm
Branko G

#25 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 12. februar 2007, 00:41

Mene pa zanima s katerimi kristali lahko zaviramo delovanje čaker - v primeru če so pretirano razvite.
Nosko, ali pa kdo drug, ki ima kej znanja o tem, prosim lepo če bi mi napisali, za vsako čakro posebej.
Za šesto čakro vem, da za zaviranje je zelo dobra zelena barva, kristal pa aventurin ali pa roževec (vodniki tako rekel ;) )
Tenksič x;)x


Kot veš, posamezne čakre polnijo z energijo določene žleze. Dejansko se dogaja, da je včasih kakšna žleza hiperaktivna, in takrat na čakri pri kromoterapiji uporabijo komplementarno barvo, pri kristalih pa to niti ni nujno - lahko uporabiš isto barvo, a paziš na ustrezen element. Primer.: pri hiperaktivni ščitnici na peti čakri lahko uporabiš moder kamen, a ne sme vsebovati aktivnega elementa (napačen izbor bi bil recimo lapis lazuli, ki vsenbuje element zemljoa), temveč izbereš negativno polarizirano energijo - voda - akvamarin.
Da pa bi zaviraal posamezno čakro kot tako, pa ni običaj - raje se potrudi razviti druge. Uporaba kamnov je pri tem le pomagalo, do resničnega razvoja pride skozi razumevanje ekcij posameznih čaker. Tega pa ti v parih besedah ne morem razložiti, je zadeva preveč kompleksna.
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0