Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Lasje


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
101 komentarjev na to temo

#1 mucika

mucika
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 19

Objavljeno: 21. februar 2007, 20:20

mene zanima kdaj so najbolši dnevi da se grem postrišt lase,rada bi namreč da mi zlo hitro spet zrastejo :)
xsrcx x:Xx

#2 mucika

mucika
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 19

Objavljeno: 22. februar 2007, 14:51

ali kdo pozna pripomočke za hitrejšo rast las??

#3 tinka

tinka
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 486

Objavljeno: 22. februar 2007, 16:57

mucika, poglej malo po forumu, pod 'iskanje' vpisi 'Lasje' in bos videla, da je ze kup tem odprtih ....
Variety is the spice of life.
Kdo lahko spremeni svet?

#4 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 27. februar 2007, 00:58

Slednje sem prebrala na nekem tujem forumu,Baje deluje.

Upognemo prste leve in desne roke ,da pridejo nohti ene roke na nohte druge roke.Nohte drgnemo drug ob drugega
najmanj 2krat 15 minut dnevno.Ne boste imeli sivih las,tistim,katerim lasje izpadajo oz.imajo kakšne druge probleme z lasmi bo pomagalo,saj s tem čvrstimo tudi lasne korenine.

Ker sem malo ,astrološko,zatežena lahko ta nasvet podkrepim z ugotovitvijo,da tako lasje kot nohti
predstavljajo Saturna.

Verjetno deluje.Nisem probala ker enostavno ne zdržim toliko časa trljat nohte ob nohte. :sori:
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#5 girly

girly
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 891

Objavljeno: 27. februar 2007, 08:43

Je pa to vsekakor dobra ideja za tiste, ki si nohte grizejo (sigurno več kot 2x 15 min dnevno)

Tudi čez tisoč let, tu bom stal,
sonce bo moje srce,
ena od tisoč zvezd mi bo prav ,
nosil bom njeno ime ...


#6 taraja

taraja
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 638

Objavljeno: 27. marec 2007, 15:17

Slednje sem prebrala na nekem tujem forumu,Baje deluje.

Upognemo prste leve in desne roke ,da pridejo nohti ene roke na nohte druge roke.Nohte drgnemo drug ob drugega
najmanj 2krat 15 minut dnevno.Ne boste imeli sivih las,tistim,katerim lasje izpadajo oz.imajo kakšne druge probleme z lasmi bo pomagalo,saj s tem čvrstimo tudi lasne korenine.

Ker sem malo ,astrološko,zatežena lahko ta nasvet podkrepim z ugotovitvijo,da tako lasje kot nohti
predstavljajo Saturna.

Verjetno deluje.Nisem probala ker enostavno ne zdržim toliko časa trljat nohte ob nohte. :sori:

Smešno mi deluje. x:Dx Bi to bila akupunktura oz. nekaj v tem smislu? Če deluje, je super.

mene zanima kdaj so najbolši dnevi da se grem postrišt lase,rada bi namreč da mi zlo hitro spet zrastejo :)
xsrcx x:Xx

Lase si striži tik pred polno luno, ko je luna v biku, raku, ribah, levu. :palec: xsrcx

#7 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 27. marec 2007, 15:38

Nisem probala ker enostavno ne zdržim toliko časa trljat nohte ob nohte. :sori:

Trljaj nohte na nogah x:)x

#8 Lisbona

Lisbona
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 566

Objavljeno: 27. marec 2007, 19:39

mene zanima kdaj so najbolši dnevi da se grem postrišt lase,rada bi namreč da mi zlo hitro spet zrastejo :)
xsrcx x:Xx



:palec: Definitivno ob mlaju oz.par dni po mlaju..Jz to že uff... x:px lep cajt prakticiram in lasje rastejo kot nori... x:Dx

Zraven še gledam na prehrano ,obvezno pojem vsak dan malo prosene kaše ,pa ene kvasove tabletke sem si kupla v DM-ju...so tud full fajn za lase...............za lase in kožo je pa KVAS zakon.

Pa nekatere prisegajo tud na kapsule Fitoval in šampon Fitoval...
Nikoli ne verjemi tistega, kar ti govorijo oči.Kažejo ti samo omejitev.
Richard Bach

#9 taraja

taraja
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 638

Objavljeno: 27. marec 2007, 20:30

:palec: Definitivno ob mlaju oz.par dni po mlaju..Jz to že uff... x:px lep cajt prakticiram in lasje rastejo kot nori... x:Dx

Zraven še gledam na prehrano ,obvezno pojem vsak dan malo prosene kaše ,pa ene kvasove tabletke sem si kupla v DM-ju...so tud full fajn za lase...............za lase in kožo je pa KVAS zakon.

Pa nekatere prisegajo tud na kapsule Fitoval in šampon Fitoval...

Šampon od Rougj je tudi v redu. x;)x

#10 Aeval

Aeval
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 784

Objavljeno: 27. marec 2007, 21:21

Ojoj, prejoj :D :D jaz sem se pa nekoč zaradi petih izpadlih las več totalno zasekirala (priznam, za čupo kar skrbim) in si nabavili v lekarni neke tablete. Žal se ne spomnim več katere. In stvar je dejansko delovala! Čez čas sem postala kot pudelj, sami miceni laski po celi buči x:Dx x:Dx
Sedaj, ko spet pride kakšno obdobje, ko mi lasje bolj izpadajo (npr. pomladanska menjava dlake x:Dx x:Dx ) še naredim kakšno kuro s tabletami, ki jih nabavim v lekarni. Prav fajn so- izpadanje omilijo, lasje so zdravi.
Drugače pa so zelo dobre one steklene kapsule od Recepta!! Za moje pojme boljše kot Vichy (delam malo reklame x;)x ).
Pa seveda - obvezno striženje po mlaju!
Največji strup za lase je pa itak alko - totalno izsuši lase, pa zaprašeni prostori, suh zrak...centralna kurjava.
... Say what you mean
And mean what you say ...

#11 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 27. marec 2007, 21:26

Ojoj, prejoj :D :D jaz sem se pa nekoč zaradi petih izpadlih las več totalno zasekirala (priznam, za čupo kar skrbim) in si nabavili v lekarni neke tablete. Žal se ne spomnim več katere. In stvar je dejansko delovala! Čez čas sem postala kot pudelj, sami miceni laski po celi buči x:Dx x:Dx
Sedaj, ko spet pride kakšno obdobje, ko mi lasje bolj izpadajo (npr. pomladanska menjava dlake x:Dx x:Dx ) še naredim kakšno kuro s tabletami, ki jih nabavim v lekarni. Prav fajn so- izpadanje omilijo, lasje so zdravi.
Drugače pa so zelo dobre one steklene kapsule od Recepta!! Za moje pojme boljše kot Vichy (delam malo reklame x;)x ).
Pa seveda - obvezno striženje po mlaju!
Največji strup za lase je pa itak alko - totalno izsuši lase, pa zaprašeni prostori, suh zrak...centralna kurjava.

kwa se pa po tvoje sploh sme, pa kwa ne sme, pa kwa se mora...
a deeeeejjjjj....
kr je dobr za dušco, nker ne škoduje x^x
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#12 Aeval

Aeval
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 784

Objavljeno: 27. marec 2007, 21:29

kwa se pa po tvoje sploh sme, pa kwa ne sme, pa kwa se mora...
a deeeeejjjjj....
kr je dobr za dušco, nker ne škoduje x^x

Nč nism rekla, kaj se sme in kaj ne!!
Samo potihoma v sebi jamram, ker se mi po prekrokanih dneh (uh, kok fajn žuri, prav za dušico x:Dx x:Dx x:Dx ), začne fajn na laseh poznat.
Nč druzga x;)x
... Say what you mean
And mean what you say ...

#13 tea6

tea6
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 38

Objavljeno: 27. marec 2007, 21:32

Smešno mi deluje. x:Dx Bi to bila akupunktura oz. nekaj v tem smislu? Če deluje, je super.
Lase si striži tik pred polno luno, ko je luna v biku, raku, ribah, levu. :palec: xsrcx



iz različne literature, katero imam jaz in se tudi že leta ravnam po njej ( torej preverjeno v praksi ) gre glede nege telesa tako:

Kar se tiče striženja las je zadeva z luno takšna: če jih strižemo, ko luna pada ( zadnji krajec ) v levu, potem lasje počasneje zrastejo, a postanejo gostejši; ko se luna debeli, raste in je v levu, pa lasje hitreje zrastejo, npr. če želimo imeti dolge lase. x:)x

Glede barvanja las ( enako velja za pranje las ), naj bi bila luna rastoča in sicer v zračnih znamenjih ( dvojčkih, tehtnici ali vodnarju ). Paziti je treba, da si las ne peremo, ko je luna v vodnih znamenjih ( ribi, rak, škorpijon )-nastane prhljaj (NEVERJETNO JE, A PREVERJENO DRŽI!) in da si ne barvaš las, ko luna pada in je v devici, ker so tedaj lasje štrenasti, neenakomerno pobarvani...

Kar se tiče depilacije , pa je najugodnejši čas, ko luna pada in je v kozorogu. Ugodno je tudi, da to opravimo v katerem drugem dnevu zadnjega krajca, razen ko je luna v levu in devici. Ko luna pada, je depiliranje manj boleče xrolleyesx in dlake bodo počasneje zrasle... Enako velja za rezanje, piljenje, poliranje nohtov.

To temo je popravil/a tea6: 27. marec 2007, 21:32


#14 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 27. marec 2007, 21:32

Nč nism rekla, kaj se sme in kaj ne!!
Samo potihoma v sebi jamram, ker se mi po prekrokanih dneh (uh, kok fajn žuri, prav za dušico x:Dx x:Dx x:Dx ), začne fajn na laseh poznat.
Nč druzga x;)x


ah... dok maš kej las na glau, tut žur ni biu na wem kwa x^x x^x x^x x;)x x:Dx x:Dx x:Dx
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#15 Aeval

Aeval
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 784

Objavljeno: 27. marec 2007, 21:39

ah... dok maš kej las na glau, tut žur ni biu na wem kwa x^x x^x x^x x;)x x:Dx x:Dx x:Dx

Ah, to pa ni res! Sej se gre na žur in ne na boj&mesarsko klanje! x:Dx x;)x

Do zej (mislim), da najhuje kar me je doletelo na žuru v povezavi s čupo (al pa tudi ne no :huh: raje ne bi premišljevala prav preveč, da se še kakšne kozlovske ne spomnim x:Dx x:Dx x;)x ) je bila cela čupa mokra od pira.
Pa ne mi zej o tem, da je pira škoda! To prav dobro vem! Moje pivce je takrat ostalo na varnem v kozarcu, dokler ga nisem spravila še nekam na bolj varno - v želodec! x:Dx Polivalo se je tuje.
... Say what you mean
And mean what you say ...

#16 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 27. marec 2007, 21:46

Ah, to pa ni res! Sej se gre na žur in ne na boj&mesarsko klanje! x:Dx x;)x

Do zej (mislim), da najhuje kar me je doletelo na žuru v povezavi s čupo (al pa tudi ne no :huh: raje ne bi premišljevala prav preveč, da se še kakšne kozlovske ne spomnim x:Dx x:Dx x;)x ) je bila cela čupa mokra od pira.
Pa ne mi zej o tem, da je pira škoda! To prav dobro vem! Moje pivce je takrat ostalo na varnem v kozarcu, dokler ga nisem spravila še nekam na bolj varno - v želodec! x:Dx Polivalo se je tuje.

no, pa poglejmo...
je že blo, da je janko biu frizar... po dost pirih na željo stranke x^x
je že blo, da je janko iz frizerije naredu bar... vrjem al pa ne x^x
je že blo, da je janko biu na balin pobrit, s pirom u rok... frizer tut x;)x
je že blo, da je janko šefici, k ga je brila, zagovarjou njeno vajenko, k je ni blo na šiht... janko je pa vedu, ke je bla skor celo noč x;)x
pa vrjem al pa ne... janko nkol ni prou redno hodu k frizerjem x^x x^x x^x
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#17 Aeval

Aeval
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 784

Objavljeno: 27. marec 2007, 21:57

no, pa poglejmo...
je že blo, da je janko biu frizar... po dost pirih na željo stranke x^x

ojoj, zej si me pa spomnu, da sem zadnjič jaz tudi enmu (na žuru in s pirom v roki seveda!) obljubila, da ga bom ostrigla! Ajej, upam, da je pozabil! Pa ne, da slabo strižem, prav ok mi gre!! Pa če malo bolje pomislim, me je že enkrat prej tudi en tudi spraševal, če bi ga ostrigla. Hmmm....

je že blo, da je janko iz frizerije naredu bar... vrjem al pa ne x^x

xsmx
je že blo, da je janko biu na balin pobrit, s pirom u rok... frizer tut x;)x

Ja, pivo je dobro za lase, pravijo x:Dx x:Dx x;)x Čene pa vsaj za tolažbo! x:Dx x:Dx

je že blo, da je janko šefici, k ga je brila, zagovarjou njeno vajenko, k je ni blo na šiht... janko je pa vedu, ke je bla skor celo noč x;)x

Hi hi hi!! x:Dx x:Dx x:Dx


pa vrjem al pa ne... janko nkol ni prou redno hodu k frizerjem x^x x^x x^x

Verjamem. Osebno tudi meni niso preveč pri srcu. Sej ne vem, če kdo to razume, ampak imam jih nekako v istem predalčku kot zobarje. Nujno zlo.
Pa ne maram neubogljivih frizerjev. Oziroma mogoče sem se narobe izrazila - takih, ki jim matematika v 1. razredu ni šla ravno najbolje! Ker 5 cm je 5 cm in ne 8 ali bog ne daj 10!


... Say what you mean
And mean what you say ...

#18 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 27. marec 2007, 22:07

janko se sam še podpiše, pol pa rajš gre x^x
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#19 Aeval

Aeval
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 784

Objavljeno: 27. marec 2007, 22:11

janko se sam še podpiše, pol pa rajš gre x^x

Zadovoljen, predvidevam x;)x

Mene je pa malo zaskrbelo, ker je že toliko ura...grem še kakšen članek prebrat, da bom lažje zaspala (da me slučaaajno vest ne bo pekla, da danes nisem naredila dovolj x;)x ).
Lp za sedaj
... Say what you mean
And mean what you say ...

#20 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 27. marec 2007, 22:30

Zadovoljen, predvidevam x;)x

Mene je pa malo zaskrbelo, ker je že toliko ura...grem še kakšen članek prebrat, da bom lažje zaspala (da me slučaaajno vest ne bo pekla, da danes nisem naredila dovolj x;)x ).
Lp za sedaj

ti bi bla tut bl zanimiva za poslušat kukr za brat :o|o: :o|o: :o|o:
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#21 Aeval

Aeval
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 784

Objavljeno: 28. marec 2007, 08:58

ti bi bla tut bl zanimiva za poslušat kukr za brat :o|o: :o|o: :o|o:

Mislim, da me ne zanima, kaj točno si mi hotel s tem povedati.
:frog:
... Say what you mean
And mean what you say ...

#22 Nordika

Nordika
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 042

Objavljeno: 28. marec 2007, 09:09

:o|o: Shit. Jst grem pa glih jutr k frizerju (op. luna v levu, pa še debeli se xrolleyesx ) To zdej pomeni, da bom mogla čez 2 tedna spet ?? x:Ox
Support bacteria, they're the only culture some people have!

#23 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 28. marec 2007, 10:13

:o|o: Shit. Jst grem pa glih jutr k frizerju (op. luna v levu, pa še debeli se xrolleyesx ) To zdej pomeni, da bom mogla čez 2 tedna spet ?? x:Ox

a ti maš tud take probleme, da je treba nonstop h frizerju hodit x:o)x x:Dx
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#24 Nordika

Nordika
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 042

Objavljeno: 28. marec 2007, 13:33

a ti maš tud take probleme, da je treba nonstop h frizerju hodit x:o)x x:Dx


:o|o: Ne vpraš! A pol poznaš tisto, k te folk vpraša: Zakaj pa greš k frizerju, sej maš čist kratke xrolleyesx ? Pojma nimajo xcivx kok dela zahtevajo kratki lasje. S tisto dolgo čupo ni nč dela v primerjavi s tem :xx!: xDDx :palec:
Zdej sem že zmanjšala frekvenco. Včasih sem šla obvezno vsak mesec, clo na 3 tedne sem že bla. Zdej grem na mesec in pol nekak :sori: , k te na rit fukne k dobim račun, čeprav mi zmeri študentsko računa :shsh: Pride skor 60 € :O: x:Ox :xx!: xnckrivx A nimamo izbire x:Dx x:Ix
Bom jutri povedala kako in kaj :8):
Support bacteria, they're the only culture some people have!

#25 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 28. marec 2007, 13:37

sam ti maš zravn še barvanje, ne :inocent: x?x
dokler sem se farbala, sem mela js tud okol 50-60€ zdej mam pa 25€ nekateri se za tak dnar pofarbajo in ostrižejo...sam kaj ko je pa moj frizer taka faca...mi ni treba nič rečt, ker oba točn vema kaj hočema x^x
kak drug pa ti ostriže en al pa dva pramena, pa enak plačaš :o|o:
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0