Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

LUNIN MRK


  • Prijavi se, če želiš komentirati
100 komentarjev na to temo

#51 Gaia

Gaia
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 263

Objavljeno: 2. marec 2007, 12:20

hmm..... glede na to da gre skozi os device in da sem po horoskopu devica... pomeni da bo zelo vplivalo name?
drugače pa datum je: 18.9.1988, 17:46, Lj


Ja, kar precej. Še posebno zato, ker se ti osvetli karmični vozelj. Torej ozavesti vso kritiko, ki jo imaš do drugih, ta svoja pričakovanja in jih spusti v vesolje. Pričakovanja in kritika onemogočata, da se zliješ s svojo božansko rubjo energijo, ki ti pravi, bodi eno z vsem. Sočuti človeka.
Tako, na kratko- bo šlot? :palec:
Taši Delek!
www.astrogaia.net

#52 Gaia

Gaia
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 263

Objavljeno: 2. marec 2007, 12:28

Lahko še jaz vprašam, kako bo mrk vplival name? Kaj je tisto kar je pomembno, kaj lahko spremenim/popravim?

Hvala :)

11. 12. 1981, 18:55, Celje

Ja, ozavesti kritiko, ki jo imaš ali dobiš s strani mame, pa sorodnikov, bratov, sestra, to je v tebi, tvoja luna- čisto sprejemanje je skrita, v 12.hiši in v opoziciji z merkurjem, ki mrk odpira. Torej pomisli, če ni v komunikaciji z drugimi, v izražanju, prisoten delček mamine kritike (nezavedno-12.hiša), pa to odpusti stran in se predaj višjim duhovnim sferam. Če kritika ne bo več blokirala, bo tvoj merkur v celoti doživel svoje strelčevsko poslanstvo, torej bodo tvoje merkurjeve antene lovile sporočila mojstrov- sočutje vnesi v medsebojno komunikacijo, z bližnimi, pa bo korak narejen :palec: xsrcx
Taši Delek!
www.astrogaia.net

#53 Tanci

Tanci
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 847

Objavljeno: 2. marec 2007, 12:46

Prosim, če boš utegnila, še zame malo pokomentiraj, kaj mi prinaša mrk. Moji podatki: 15. 7. 1982, ob 19.45, Ljubljana
... nočem obljub, le iskren obraz, le iskren obraz ...

Objavljena slika

#54 amarilis

amarilis
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 154

Objavljeno: 2. marec 2007, 12:47

Če prav razumem, to pomeni, da projeciram mamino vedenje v svoji komunikaciji z drugimi - in mi to ne dovoli biti to kar sem, blokiram sebe, ko uporabljam tuj vzorec? Če je mišljeno to, moram rečt, da sem že opazla, da se v odnosih (do moških) včasih obnašam, kot moja mama - pa se nočem, ker tega njenega vedenja ne sprejemam. Prav zato, pa se potem ne izražam/vedem kot to, kar mislim, da sem.

Sem prav razumela?

Hvala :)

Veliko sreče.

#55 Gaia

Gaia
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 263

Objavljeno: 2. marec 2007, 12:49

Gaia, prosim te, če lahko pogledaš za mojega partnerja kje se mu dogodi lunin mrk.
Rojen je: 11.12.1975 ob 08:55 Ljubljana
Hvala, hvala! :palec:
lp,
Azeleja

Bi mi bilo ljubše, če bi on prašal.
A vseeno za OBA;
LUNIN MRK je dobr za LJUBEZEN. Ker pokaže, če je ljubezen med paroma. Prava ljubezen se izbistri za mrk, okrepi.Če ne pa oslabi. Pade vmes stres in konflikt.
Mislim, da sta vidva prava, negujta ljubezen in lepo z mrkom naprej xDDx

Če prav razumem, to pomeni, da projeciram mamino vedenje v svoji komunikaciji z drugimi - in mi to ne dovoli biti to kar sem, blokiram sebe, ko uporabljam tuj vzorec? Če je mišljeno to, moram rečt, da sem že opazla, da se v odnosih (do moških) včasih obnašam, kot moja mama - pa se nočem, ker tega njenega vedenja ne sprejemam. Prav zato, pa se potem ne izražam/vedem kot to, kar mislim, da sem.

Sem prav razumela?

Hvala :)

Veliko sreče.

Jap.
Ob mrku ozavesti, pa spusti stran. :palec:
Taši Delek!
www.astrogaia.net

#56 want_more

want_more
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 104

Objavljeno: 2. marec 2007, 14:01

ne vem, upam, ne razumem točno vsega... ne vem kaj naj storim :sori:

#57 soncnica

soncnica
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 262

Objavljeno: 2. marec 2007, 14:51

pozdravljena Gaia xDDx

Se moji podatki, ce bos utegnila pogledat se zame, kaj mi bo prinesel tale mrk:
10.03.2975, 5:45 Ljubljana....
Pred mano je eno tako res tezko obdobje, obetajo se mi spremembe tako v sluzbi kot v doma, zato me res zanima, kaj b o prinesel tale mrk :O:


A lohk se jest, stala doma, stala na jobu...kaj lohk spremenim, nardim drugac, k v bistvu ne vem kje se stvari lotit :sori:

#58 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 2. marec 2007, 14:53

Živjo Gaia,
ti še enkrat pošiljam podatke....14.11.1978 ob 10:34, Ljubljana
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#59 myrjam

myrjam
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 210

Objavljeno: 2. marec 2007, 17:16

Še nekaj, čisto svežega o mrku;

Citiram mojsta K.H.
Čista boginja se pokaže v svoji nebeški luči. Ta čista brezmejna sprejemljivost, očiščena od vseh solz, se pokaže pred obličjem svojega moškega, ki je enak palici z dvema zakrivljenima polkrogoma (simbol Urana).

Mrk prinaša razsvetlenje, prinaša samoprepoznavanje, prinaša revolucijo.

Zaplujte v energijo, pustite vsako dnevne obveznosti, vzamite si "PREDMRKOVSKI" dopust!


Hvala za tole sporočilo :palec:

Gaja se še tukaj zahvalim za vse povedano in tudi tebi želim obilo novih spoznanj in doživetij ob tem mrku xDDx


Izkoristimo dneve, ki so nam dani xyiyax xrainbowx
"Vse materialno je le navaden odsev duhovnega"
...človek ni le skupek celic, je tudi odraz svojih misli...
Martin Kojc

#60 Serena79

Serena79
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 3

Objavljeno: 3. marec 2007, 00:12

Pozdravljena Gaia,

lahko še jaz vprašam kaj lahko ozavestim in skušam popraviti, izboljšati... ob luninem mrku?

19.5.1979, v Celju

#61 konj

konj
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 417

Objavljeno: 3. marec 2007, 13:30

Ja, bom poskusila. Lej, tebi je življenjska naloga povezana z študijem, pridnim marljivim delom, a tvoj um je veliko bolj globok. Naprimer karma- s seboj prinašaš velike ideje, si izjemno duhovno bitje, rto je tvoja danost. A kaj, ko morda včasih preveč sanjariš in potem nekatere stvari ne dobijo tal pod nogami.
Torej tvoja karma je poiskati te humane ideje, ki so povezane z zlitjem snovnega in duhovnega sveta, ter jih konkretno spraviti na zemljo. To hoče tvoj saturn- odrekanje, marljivost, študij-potem bi si zaupala.
Je že tako, da je saturn šef med planeti, če ga drugi planeti ne ubogajo, potem postane zelo strog. Še najmanj upošteva neptuna, ki pa je tvoj talent, tvoja danost- z mislimi in sanjami greš v globoke sfere. Evo, študij psihoanalize bi ti bil pisan na kožo- tako bi lahko združila karmo in dharmo.
Vsekakor pa delaj v tem času na tem, da se skoncentriraš na eno stvar in tisto izpelješ do konca. Pa četudi je to selitev ali menjava poslovnih prijateljev.
Gre za ZRN. Ta mrk te uči koncentracije, saj si daljnovidna, vidiš napredne ideje, a s čustvi precej površna in težje realiziraš.
Torej življenjska naloga je povezana z discipliniranim delom, le tako boš lahko zaplula v 9.hišo, ki je duhovna hiša, hiša potovanj, študija, tujih jezikov.

Otavesti pa še, će je po mamini strani, recimo babica imela kakšne psihične težave. V bistvu, saj jih imamo vsi, ki hočemo živeti v višjih sferah, pa nas negativna čustva drugih tako močno prizadanejo.
Torej delaj na sebi, poglej, če imajo ti izbruhi kakšno skupno točko ali so morda povezanio s tem, da sprožiš disciplino in odgovornost, ter tako uresničiš nek velik načrt, ki je pred tabo.
Ja, se bo umirilo, le da ti luna menja znamenje in pride v raka.
Merkur progresirani pa je na 17.st strelca v konjunkciji z neptunom.
Ja, mrk ti odpira vrata, da prestopiš iz negativnega, v pozitivno. Tako se bo tudi okolica spremenila, boš vidla :palec:


Uf, hvala :2src: prijetno presenečena ob tako dolgem odgovoru, spolh ker sem mislila, da si prekinila z odgovarjanjem.

Ja je res, da imam skor kr preveč idej.. hočem preveč naenkrat, pa seveda ne gre,... pa se dokaj kmal oči utrudijo, plus da začnem vmes sanjarit,... čas pa šiba in na konc ugotovim, da nisem vse skup nič naredila.
Zanimivo je, da se res bolj samozavestno počutim, če začnem študirati/obnavljati tuje jezike... brez njih se počutim bosa... (skor tko kot da ne bi prej hodila v nobeno šolo)
BIla ena ideja o združitvi psihoanalize in astrologije... a ne vem če imam zaenkrat dost poguma za to. Me pa te stvari zelo zanimajo. In mogoče začnem kdaj študirat kaj podobnega ob delu, ko bo priložnost, čist tko za veselje.
Pa tud to je res, da sem dost občutljiva na negativna čustva drugih in me zelo prizadenejo.

Ena VELIKA HVALA Gaia :palec: x:)x

#62 tea6

tea6
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 38

Objavljeno: 4. marec 2007, 00:44

[quote name='Gaia' date='25. Feb 2007, 00:00' post='806162']
Ej, sem ti ravno odgovorila pod temo m.a. Se slišiva pol, ko prebereš.
Sonce natalno se ti osvetli z mrkom, torej greš lahko skozi večje spremembe.


Gaia,

tale lunin mrk, kaj je storil? Cel večer so se mi vlivale solze, da je bilo joj?!! Karkoli sem slišala, videla na TV, pomislila - vse me je spravilo v jok...solze so kar tekle....kot bi šlo za nekakšno odpiranje, čiščenje...nisem občutila žalosti, jeze, veselja...nobenega občutka, le jokala sem... Kaj še sledi, bom videla...

LP, Tea

#63 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 7. marec 2007, 10:48

Jaz mam pa že 4 dni ful čudne sanje...danes so bile pa še posebej močne tako, da sem še zdaj v transu...

Lp
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#64 Lisbona

Lisbona
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 566

Objavljeno: 14. avgust 2007, 17:18

28.8.2007 se bo zgodil lunin mrk na 4'46 ribi.
Ta lunin mrk se bo zgodil v moji 1.hiši...
Kaj lahko ozavestim in izboljšam,Gaia???

Aspekti ,ki jih bo tvorila T luna tistega dne pa so:
T luna trigon N luna(8.hiša)
T luna sextil N venera(2.hiša)
T luna konjukcija N mars(1.hiša)
T luna kvadrat N jupiter(3.hiša)


:palec: Hvala že vnaprej!! xloveyx
Nikoli ne verjemi tistega, kar ti govorijo oči.Kažejo ti samo omejitev.
Richard Bach

#65 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 26. avgust 2007, 14:39

...men pade pa tale mrk na 4. st rib direkt na IC, in mi osvetli se MC, jupitra in luno v devici... poleg tega pa se progresirano luno, ki bo takrat na 5.device...
...Gaia, kako mi lahko ta mrk pomaga oz. kako si lahko s tem mrkom pomagam, ocitno gre za precej pomembno zadevo zame...(18.6.1980, 16:39:09, Ljubljana)...
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#66 Larsy

Larsy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 088

Objavljeno: 26. avgust 2007, 15:53

direkt na IC,

meni pa direkt na MC! :eek:

A lahko še zame preveriš, Gaia, prosim?

4.11.1981, ob 17.35h, LJ

hvala! xsrcx
Scio mi nihil scire

#67 konj

konj
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 417

Objavljeno: 27. avgust 2007, 06:03

Men gre vsak dan slabše... predvsem od četrtka naprej ... xrolleyesx

#68 Gost_mačona_*

Gost_mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 27. avgust 2007, 15:59

še od marčevskega mrka si nisei prav opomogla, zdaj pa spet. jebemo, pa v moji 10. hiši. :vragec: še dobro, da mi ne pade na Sonce. huh. čaki čaki, na 4 stopinje Device? ne ne ne, v 9. hiši se pol dogodi. uh uh. OK no ...

#69 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 27. avgust 2007, 17:24

:vragec:

:eek:kakshen idijotski podnaslou reme:
V času mrkov lahko spreminjamo svojo usodo
usoda nej bi bla meki kr je v naprej zachrtano in se le temu ne da izognit
ergo?

zlomk...tralala
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#70 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 27. avgust 2007, 17:31

oja akutek usode v celoti morda ne ... al greš po trnovi potki al pa lepo po senčki... je razlika ;) v končni fazi spremeniš usodo.
čaki kva sem zdejle že povedala?

#71 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 27. avgust 2007, 17:36

oja akutek usode v celoti morda ne ... al greš po trnovi potki al pa lepo po senčki... je razlika ;) v končni fazi spremeniš usodo.
čaki kva sem zdejle že povedala?

..da lohka jebes jeza direkt al pa mu prej pobrijes bodice...
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#72 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 27. avgust 2007, 17:44

..da lohka jebes jeza direkt al pa mu prej pobrijes bodice...

:vragec:

de sam v trnju pa na sonchku maline rastejo
jebesh jebat jezha

zlomk....tralala
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#73 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 27. avgust 2007, 17:45

no, a vidta, mene poslušta :inocent:

#74 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 27. avgust 2007, 17:49

:vragec:

de sam v trnju pa na sonchku maline rastejo

...de nis ti zamesal maline pa robide... kdo sploh hoce jest robide... sploh ce mas slabe zobe...
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#75 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 27. avgust 2007, 17:49

no, a vidta, mene poslušta :inocent:

:vragec:

ja
pa mava zapechateno usodo.... x:Dx x:Dx x:Dx

zlomk....tralala
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0