Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

LUNIN MRK


  • Prijavi se, če želiš komentirati
100 komentarjev na to temo

#76 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 27. avgust 2007, 17:51

hm, odvisno kolk slepo mi sledita...

#77 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 27. avgust 2007, 18:01

hm, odvisno kolk slepo mi sledita...

... xsingx wild horses couldn't drag me away...

še od marčevskega mrka si nisei prav opomogla, zdaj pa spet. jebemo, pa v moji 10. hiši. :vragec: še dobro, da mi ne pade na Sonce. huh. čaki čaki, na 4 stopinje Device? ne ne ne, v 9. hiši se pol dogodi. uh uh. OK no ...

..macona sej tale mrk je prej ko ne dober(na osebnem nivoju)... severnovozelni... :palec:
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#78 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 27. avgust 2007, 18:05

o šit sem prebrala severnozelni... ups, ampak pomaga - prav glasno se smejim... asocijacija, zeljnata salata

#79 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 27. avgust 2007, 18:07

:vragec:

NORTHKRAUT... x:Dx x:Dx

zlomk....tralala
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#80 Gost_mačona_*

Gost_mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 28. avgust 2007, 10:23

..macona sej tale mrk je prej ko ne dober(na osebnem nivoju)... severnovozelni... :palec:

srček, mogoče to tebi ... jaz sem se pa zmotila in v bstvu se mi zgodi v 3. hiši. :sori: no ja, bom že preživela. jutri je pomemben dan. mi bo tr. erkur direkt čez Merkur pomagal, an? x:)x
no, če splošno dober ... kaj jamram .... veš kaj je .... da meni naredi kvadrat na Krona v 7. bajti! :O: res je, orbis je 1 stopinjo! shit. :xx!: sem vajena, sem vajena ...
aja no, ko smo pri Kironu, ki da baje v astrologiji ni pomemben. jaz se ob čisto vsakem neg. trazitu na Kirona skregam. x^x resno. ravno zadnjič je bilo Sonce kvadrat Kiron. jao. brezveze. :xx!: bom jaz tega Kirona lepo transformirala. ko mi pride progresirana Lunca čez Severni vozel v 7. x^x pol se več čist nič ne bom sekirala. razen zase. x^x

#81 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 31. avgust 2007, 09:13

na 4 stopinje Device? ne ne ne, v 9. hiši se pol dogodi. uh uh. OK no ...



Mrk je bil na 4.stopinji ribi, sonce v devici, luna v ribah, to je bla polna luna, mislim, da si napačno gledala .

#82 Gost_mačona_*

Gost_mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 31. avgust 2007, 09:16

saj sem pol pogledala, kje točno se je nahajal mrk. v moji 3. hiši. kvadrat na Kirona in Jupitra. inkonjunkcija na Luno. :vragec: pa kr orbisi do stopinje in pol so bili. jaoooooo.

#83 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 31. avgust 2007, 09:29

saj sem pol pogledala, kje točno se je nahajal mrk. v moji 3. hiši. kvadrat na Kirona in Jupitra. inkonjunkcija na Luno. :vragec: pa kr orbisi do stopinje in pol so bili. jaoooooo.


No mrki nekaj pričenjajo, nekaj zaključujejo. No lepo, da si se izgonila kakšni neprijetnosti v prometu, s sestrami, brati, bližno okolico, napake pri komunikaciji??
Koliko časa mrki držijo, si strokovnjaki še do zdaj niso enotni, nekateri pravijo da od mrka do mrka. Naslednji sončni mrk je 11.9 na 18.stopinji device in bo verjetno precej vplival na tiste, ki imajo na teh stopinjah kakšen planet. Bom povedala, jaz imam tu južno severno zanko, nekaj bo verjetno vplivalo karmično.

#84 Gost_mačona_*

Gost_mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 31. avgust 2007, 09:33

v prometu se mi zdi ... nekaj sem slišala, kar se ni zgodilo ... sem mislla, da bom povožena, pa je bila samo panika. xrolleyesx
še dobro, da nimam Sonca na 18. stopinji Device.

#85 Lisbona

Lisbona
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 566

Objavljeno: 31. avgust 2007, 14:44

No mrki nekaj pričenjajo, nekaj zaključujejo. No lepo, da si se izgonila kakšni neprijetnosti v prometu, s sestrami, brati, bližno okolico, napake pri komunikaciji??
Koliko časa mrki držijo, si strokovnjaki še do zdaj niso enotni, nekateri pravijo da od mrka do mrka. Naslednji sončni mrk je 11.9 na 18.stopinji device in bo verjetno precej vplival na tiste, ki imajo na teh stopinjah kakšen planet. Bom povedala, jaz imam tu južno severno zanko, nekaj bo verjetno vplivalo karmično.


Hmm...Jz sem pa najbolj čutila tale mrk v sredo,ko je T luna prišla na moje N sonce in je bila tako v konjukciji s T uranom.
Zelo napeta sem bila v sredo in četrtek..še danes sem zelo čudna ..napetost še ni popustila...
Napake pri komunikaciji so bile neizbežne..nepijetnosti z bližnjo okolico in starši se še vrstijo...
Včeraj sem doživela še lažjo prometno nesrečo..Sicer ne po moj krivdi...ampak se je mlado dekle zaletelo vame..od zadaj. :sori: Na srečo nič hujšega ,samo manjša materilana škoda.

Res sem čudna..Danes tudi..

Kdaj bo minilo??

Sončni mrk se bo zgodil pa v moji 7.hiši ..sonce bo tvorilo takrat točno opozicijo na moje natalno sonce v ribah(1.hiša),ki je tudi na 18'.
Nikoli ne verjemi tistega, kar ti govorijo oči.Kažejo ti samo omejitev.
Richard Bach

#86 Gaia

Gaia
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 263

Objavljeno: 14. februar 2008, 13:35

TOTALNI LUNIN MRK, 21.2.
Je pomembna prelomnica, kar se prednikov tiče in odnosov do prednikov in vas do potomcev. To je izjemna lunina eklipsa, za katero lahko rečem, da je takrat res dobra priložnost za zdravljenje odnosov z predniki, kot je ne bo še en-krat za časa vašega življenja.
Na tej točki apeliram na vse, tudi na družbenem nivoju, se bodo morale države spoprijateljiti, kar se tiče vojne, ne glede na to, kdo je bil napaden in kdo napadalec. Tu bi bil velik, pozitiven korak za prihodnost. Vendar je vprašanje ali politika kaj takšnega dopušča.

Dopušča pa vam te stvari delati na osebni ravni. Dobro si je pomagati z Vilinskimi ključki, predvsem z ključkom Saturna v odnosu do potomcev.

Tudi ob tem mrku bom z vami, vam svetovala kje bodite še bolj zavestni, da se bodo odnosi z predniki-potomci pozdravili.
Vabim vas tudi na delavnico nebesnega diha, ki bo 23.2.in24.2., več o tem je napisano pod temo nebesnega diha.
Taši Delek!
www.astrogaia.net

#87 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 14. februar 2008, 15:13

lunin mrk se bo zgodil točno na moji natalni luno :) to šele bo zanimivo :D
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#88 zm3d3nc

zm3d3nc
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 28

Objavljeno: 14. februar 2008, 21:26

http://s10.gladiatus...c.php?uid=19020

#89 zerkalo

zerkalo
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 951

Objavljeno: 15. februar 2008, 19:03

lunin mrk se bo zgodil točno na moji natalni luno :) to šele bo zanimivo :D

mojo tudi x:Dx ...no pa da vidimo.... x;)x
Norost je vcasih najvecja modrost…

#90 Gaia

Gaia
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 263

Objavljeno: 18. februar 2008, 11:10

http://s10.gladiatus...c.php?uid=19020

x:Dx x:Dx x:Dx

mojo tudi x:Dx ...no pa da vidimo.... x;)x

Klarus in Zerkalo!
Poglejta, kaj se dogaja z mamo z predniki po mamini strani?
Tale mrk opredeli odnose z predniki, lahko jih trajno izboljšaš ali drastično poslabšaš.


v Avstraliji, so se v imenu vlade in parlamenta opravičil za dogodke, ki so jih delali njihovi predniki. Dobra gesta, ob pravem času. Torej v Avstraliji imajo možnost v bodoče, da se stare zamere oprostijo in gredo skupaj v velik duhovni razvoj. Kaj pa pri nas? Poglejmo dogodke v Srbiji in na Kosovem, na katere sem opozarjala na nacionalki za novo leto. Dogodke sem videla prav okoli luninega mrka.

Kaj pa se nam v natalni karti osvetli?
Poiščite povezave z svojimi predniki. :palec:
Taši Delek!
www.astrogaia.net

#91 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 18. februar 2008, 11:54

..men se zgodi pa na jupitru(vladarju 2.) in MC-ju...
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#92 tigrota

tigrota
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 575

Objavljeno: 18. februar 2008, 13:12

x:Dx x:Dx x:Dx
Klarus in Zerkalo!
Poglejta, kaj se dogaja z mamo z predniki po mamini strani?
Tale mrk opredeli odnose z predniki, lahko jih trajno izboljšaš ali drastično poslabšaš.
v Avstraliji, so se v imenu vlade in parlamenta opravičil za dogodke, ki so jih delali njihovi predniki. Dobra gesta, ob pravem času. Torej v Avstraliji imajo možnost v bodoče, da se stare zamere oprostijo in gredo skupaj v velik duhovni razvoj. Kaj pa pri nas? Poglejmo dogodke v Srbiji in na Kosovem, na katere sem opozarjala na nacionalki za novo leto. Dogodke sem videla prav okoli luninega mrka.

Kaj pa se nam v natalni karti osvetli?
Poiščite povezave z svojimi predniki. :palec:


Ne moremo narediti Velikih stvari - le drobne stvari z veliko ljubezni.

Mati TEREZIJA

#93 tigrota

tigrota
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 575

Objavljeno: 18. februar 2008, 13:24

TOTALNI LUNIN MRK, 21.2.
Je pomembna prelomnica, kar se prednikov tiče in odnosov do prednikov in vas do potomcev. To je izjemna lunina eklipsa, za katero lahko rečem, da je takrat res dobra priložnost za zdravljenje odnosov z predniki, kot je ne bo še en-krat za časa vašega življenja.
Na tej točki apeliram na vse, tudi na družbenem nivoju, se bodo morale države spoprijateljiti, kar se tiče vojne, ne glede na to, kdo je bil napaden in kdo napadalec. Tu bi bil velik, pozitiven korak za prihodnost. Vendar je vprašanje ali politika kaj takšnega dopušča.

Dopušča pa vam te stvari delati na osebni ravni. Dobro si je pomagati z Vilinskimi ključki, predvsem z ključkom Saturna v odnosu do potomcev.



Tudi ob tem mrku bom z vami, vam svetovala kje bodite še bolj zavestni, da se bodo odnosi z predniki-potomci

A lahko poveš kaj več na to temo, zelo me zanima, na račun teh odnosov, kako in kaj!(predniki, potomci)
Skrbi me moj sinek, ta je šel od doma, dokaj mlad(19 let)
Upam da ti uspe, vse doboro od tigrote!






pozdravili.
Vabim vas tudi na delavnico nebesnega diha, ki bo 23.2.in24.2., več o tem je napisano pod temo nebesnega diha.


Ne moremo narediti Velikih stvari - le drobne stvari z veliko ljubezni.

Mati TEREZIJA

#94 Gaia

Gaia
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 263

Objavljeno: 18. februar 2008, 18:27

..men se zgodi pa na jupitru(vladarju 2.) in MC-ju...

Ne vem, kar takole na pamet ti lahko rečem le zdravljenje prednikov po mamini strani in izboljšanju odnosov z njimi. Morda tudi neka možnost v karieri, povezana z višjim zaslužkom- vendar bi morala gledati celo karto. No, ti le poglej odnos do prednikov, po mamini strani...in izbojlšaj, pozdravi..in uživaj življenje :palec:

Draga Tigrota!
Bom poslala še en članek, k boljšemu razumevanju energije tega mrka, ti pa mi pošlji podatke, če si jih morda že, te prosim da še en-krat. Mi ne teče danes beseda ravno najboljše, se vidi, da se Merkur obrača iz retrogradnega gibanja v direktno. A vsaj trudim se x:o)x
Sledi članek...
Taši Delek!
www.astrogaia.net

#95 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 18. februar 2008, 18:30

Ne vem, kar takole na pamet ti lahko rečem le zdravljenje prednikov po mamini strani in izboljšanju odnosov z njimi. Morda tudi neka možnost v karieri, povezana z višjim zaslužkom- vendar bi morala gledati celo karto. No, ti le poglej odnos do prednikov, po mamini strani...in izbojlšaj, pozdravi..in uživaj življenje :palec:

..odnos do prednikov po mamini strani?? o marija... tole bo pa zabavno... n vem pa ce je tri dni dost cajta da vse razpucam do njim...
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#96 Gaia

Gaia
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 263

Objavljeno: 18. februar 2008, 18:52

..odnos do prednikov po mamini strani?? o marija... tole bo pa zabavno... n vem pa ce je tri dni dost cajta da vse razpucam do njim...

Hm. Tri tedne :palec:
Pa saj lahko jih samo malo pocrkljaš, jim prineseš kakšno jupitrovo darilo in v bistvu se na tak način zdravi odnos do prednikov v tem času.
Vabljen na delavnico nebesni dih, če misliš da jo rabiš. Je namenjena prav temu.
Pa,pa, GAIA

Lunin mrk in čas po mrku

Naj vas ne preseneča, da začnem astrološki članek z lepo gesto avstralske vlade, ki se je opravičila avstralskim domorodcem za vse gorje, ki so jim ga povzročili »beli predniki«.Resda je to šele začetek zdravljenja avstralske dežele, vendar je izjemnega pomena.
Ta pomembna gesta je bila izrečena ravno v trenutku, med mrkoma, torej po delnem sončevem mrku (mlaj, 9.2.) in malo pred totalno lunino eklipso, (21.2.). Sončev mrk, ki je označil pomladansko med-mrkovsko dogajanje, se je zgodil prav na južni polobli, kjer je imel tudi svojo največjo moč.
Značaj februarskega luninega mrka sem že dodobra opisala, a dovolite, da ga še en-krat, saj je tako pomemben in redko ponovljiv, da je vredno o njem govoriti do onemoglosti: sončeva eklipsa je otvorila pomembno obdobje, ki se malo po lunini zaključi. V tem času, se lahko popravi odnose, do prednikov, ter se lahko tudi njim pomaga pozdraviti njihove odnose. Temu indijanski šamani in zdravilci pravijo, pomiritev duhov in je en najpomembnejših zagotovil za srečo in mir v deželi. To je izjemna priložnost za zdravljenje odnosov s predniki ali s potomci, za katero lahko rečem, de se verjetno v takšnem obsegu ne bo ponovila v času našega življenja.Na družbenem nivoju, se bi morale države opravičiti ena drugi, glede vojne, ne glede na to, kdo je bil napaden in kdo napadalec. To bi bil velik, pozitiven korak za prihodnost. Vendar je vprašanje ali politika kaj takšnega dopušča.

Vsekakor pa vam dopušča vse to izvajati na osebni ravni. Dobro si je pomagati z Vilinskimi ključki, predvsem s ključkom Saturna v odnosu do potomcev.

V obdobju med mrkoma in še okoli tri tedne po mrku, lahko pozdravite odnos do svojih prednikov ali pozdravite konflikte med vašimi predniki (opazujte avstralski primer).Na primer, predstavljajte si, da se vaši pokojni predniki opravičijo vsem, ki so jim storili krivico in odpustijo vsem, ki so jim storili krivico. To je dobra pomoč za zdravljenje dežele. V Sloveniji in tudi na Balkanu, pa se dogaja ravno nasprotno. Iz sledečih dogodkov se vidi, da čaka južno Evropo še dolga pot, do ozdravitve.
V smislu »pomiritve duhov« ni važno, kdo je zavojevalec in kdo napadeni, vsak se mora opravičiti za ubijanje. Tako je v svetu prednikov, opravičiti se mora tisti, ki je ubijal, ne glede na to ali v imenu svobode ali invazije na državo. To je človeška gesta. Na tem bi se moralo delati v obdobju po luninem mrku.

Situacija v Srbiji se bo zaostrovala, vidi se možnost provokacij ekstremnih skupin. Ta mrk prinaša možnost prav na družbenem področju in možnost, da se Slovenska vlada izkaže svojo modrost. Zlasti nekateri modri posamezniki bodo zdaj bolj vidni.

Merkur se je obrnil v direktno gibanje, tudi Mars je že nekaj časa direkten in v zraku je čutiti močan vpliv opozicije z Plutonom. Ta vpliv se bo kazal, kot rušenje dogovorov in nezmožnosti brez-konfliktnega razpleta v Srbiji.
Plutonov pritisk onemogoča Marsove poteze, zato je pomembno, da s strani Venere in Lune prihaja podpora.
Vzpodbujajte pri sebi Venerin in Lunin princip, mehčajte svoje odnose. Če prevedem iz astrološkega jezika, bodite dobri poslušalci, prisluhnite partnerju.
Sicer pa bodo to zelo ustvarjalni dnevi, ki jih lahko preživljate tudi v dobrem počutju.
Čas je primeren za pomladansko postenje.
Taši Delek!
www.astrogaia.net

#97 tigrota

tigrota
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 575

Objavljeno: 18. februar 2008, 20:05

Ne vem, kar takole na pamet ti lahko rečem le zdravljenje prednikov po mamini strani in izboljšanju odnosov z njimi. Morda tudi neka možnost v karieri, povezana z višjim zaslužkom- vendar bi morala gledati celo karto. No, ti le poglej odnos do prednikov, po mamini strani...in izbojlšaj, pozdravi..in uživaj življenje :palec:

Draga Tigrota!
Bom poslala še en članek, k boljšemu razumevanju energije tega mrka, ti pa mi pošlji podatke,



Veš jaz sem malo bolj zaostale sorte (in en vem katere podatke naj ti pošljem), drugače po mamini strani smo si dobri, mogoče še preveč odprti eden do drugega saj pri mami je 8 otrok in vemo vse eden za drugega, da ne naštevam koliko nas je..........n št.
lepo pozdravljena in vse dobro




če si jih morda že, te prosim da še en-krat. Mi ne teče danes beseda ravno najboljše, se vidi, da se Merkur obrača iz retrogradnega gibanja v direktno. A vsaj trudim se x:o)x
Sledi članek...


Ne moremo narediti Velikih stvari - le drobne stvari z veliko ljubezni.

Mati TEREZIJA

#98 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 19. februar 2008, 07:29

Hm. Tri tedne :palec:
Pa saj lahko jih samo malo pocrkljaš, jim prineseš kakšno jupitrovo darilo in v bistvu se na tak način zdravi odnos do prednikov v tem času.
Vabljen na delavnico nebesni dih, če misliš da jo rabiš. Je namenjena prav temu.
Pa,pa, GAIA

Lunin mrk in čas po mrku

Naj vas ne preseneča, da začnem astrološki članek z lepo gesto avstralske vlade, ki se je opravičila avstralskim domorodcem za vse gorje, ki so jim ga povzročili »beli predniki«.Resda je to šele začetek zdravljenja avstralske dežele, vendar je izjemnega pomena.
Ta pomembna gesta je bila izrečena ravno v trenutku, med mrkoma, torej po delnem sončevem mrku (mlaj, 9.2.) in malo pred totalno lunino eklipso, (21.2.). Sončev mrk, ki je označil pomladansko med-mrkovsko dogajanje, se je zgodil prav na južni polobli, kjer je imel tudi svojo največjo moč.
Značaj februarskega luninega mrka sem že dodobra opisala, a dovolite, da ga še en-krat, saj je tako pomemben in redko ponovljiv, da je vredno o njem govoriti do onemoglosti: sončeva eklipsa je otvorila pomembno obdobje, ki se malo po lunini zaključi. V tem času, se lahko popravi odnose, do prednikov, ter se lahko tudi njim pomaga pozdraviti njihove odnose. Temu indijanski šamani in zdravilci pravijo, pomiritev duhov in je en najpomembnejših zagotovil za srečo in mir v deželi. To je izjemna priložnost za zdravljenje odnosov s predniki ali s potomci, za katero lahko rečem, de se verjetno v takšnem obsegu ne bo ponovila v času našega življenja.Na družbenem nivoju, se bi morale države opravičiti ena drugi, glede vojne, ne glede na to, kdo je bil napaden in kdo napadalec. To bi bil velik, pozitiven korak za prihodnost. Vendar je vprašanje ali politika kaj takšnega dopušča.

Vsekakor pa vam dopušča vse to izvajati na osebni ravni. Dobro si je pomagati z Vilinskimi ključki, predvsem s ključkom Saturna v odnosu do potomcev.

V obdobju med mrkoma in še okoli tri tedne po mrku, lahko pozdravite odnos do svojih prednikov ali pozdravite konflikte med vašimi predniki (opazujte avstralski primer).Na primer, predstavljajte si, da se vaši pokojni predniki opravičijo vsem, ki so jim storili krivico in odpustijo vsem, ki so jim storili krivico. To je dobra pomoč za zdravljenje dežele. V Sloveniji in tudi na Balkanu, pa se dogaja ravno nasprotno. Iz sledečih dogodkov se vidi, da čaka južno Evropo še dolga pot, do ozdravitve.
V smislu »pomiritve duhov« ni važno, kdo je zavojevalec in kdo napadeni, vsak se mora opravičiti za ubijanje. Tako je v svetu prednikov, opravičiti se mora tisti, ki je ubijal, ne glede na to ali v imenu svobode ali invazije na državo. To je človeška gesta. Na tem bi se moralo delati v obdobju po luninem mrku.

Situacija v Srbiji se bo zaostrovala, vidi se možnost provokacij ekstremnih skupin. Ta mrk prinaša možnost prav na družbenem področju in možnost, da se Slovenska vlada izkaže svojo modrost. Zlasti nekateri modri posamezniki bodo zdaj bolj vidni.

Merkur se je obrnil v direktno gibanje, tudi Mars je že nekaj časa direkten in v zraku je čutiti močan vpliv opozicije z Plutonom. Ta vpliv se bo kazal, kot rušenje dogovorov in nezmožnosti brez-konfliktnega razpleta v Srbiji.
Plutonov pritisk onemogoča Marsove poteze, zato je pomembno, da s strani Venere in Lune prihaja podpora.
Vzpodbujajte pri sebi Venerin in Lunin princip, mehčajte svoje odnose. Če prevedem iz astrološkega jezika, bodite dobri poslušalci, prisluhnite partnerju.
Sicer pa bodo to zelo ustvarjalni dnevi, ki jih lahko preživljate tudi v dobrem počutju.
Čas je primeren za pomladansko postenje.

zanimivo, s tem da sem se js v tem obdobju ukvarjala samo s sabo..čistila preteklost...otroške traume, svoje strahove...trenutno imam t. pluton trigon n.luna
luno(9.) mam pa tak aspektirano....kvadrat z asc in neptunom, sekstil z uranom in merkurjem(11.) in opozicijo z jupitrom(3.)
s tem, da je p. luna vsco in v 12. hiši
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#99 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 19. februar 2008, 13:52

[quote name='Gaia' date='18. Feb 2008, 11:11' post='944548']
Poglejmo dogodke v Srbiji in na Kosovem, na katere sem opozarjala na nacionalki za novo leto. Dogodke sem videla prav okoli luninega mrka.

:palec: Ja mrki nekaj pričenjajo, nekaj naj bi zaključili. Ti dogodki v Srbiji (tranzit plutona v kozorog- Srbija, pluton je vladar škorpijona-vladar Kosova) so verjetno že pod vplivom mrka.

#100 Gost_VilaSonca_*

Gost_VilaSonca_*
  • Gost

Objavljeno: 3. julij 2008, 09:14

kdaj je naslednji Lunin mrk? 2. 8.? nekdo je že lepo postnil v eno od tem vse letošnje mrke, pa je ne najdem .. vem pa, da bo avgusta mrk, pa ne vem, kakšen in kdaj. x:Ix




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0