Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Vnetje mehurja


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
88 komentarjev na to temo

#26 sunlight

sunlight
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 307

Objavljeno: 4. marec 2007, 00:31

Najbrž na to, da se tudi sex v morju ne spodobi x:Ix x:Dx

w:Iw :wOOt:
Dokler diham, upam.

#27 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 4. marec 2007, 00:46

w:Iw :wOOt:

Oprosti :inocent:

#28 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 4. marec 2007, 00:50

:o|o: eh idite se solit

ena je vprašala, pa sem ji povedala kar so meni strici povedali, škodilo ne bo, če že koristi ne bo x8Dx
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#29 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 4. marec 2007, 00:56

:o|o: eh idite se solit

ena je vprašala, pa sem ji povedala kar so meni strici povedali, škodilo ne bo, če že koristi ne bo x8Dx

Škodilo ji ne bo, pa tudi sex in scanje v morje nista kdo ve kakšni doživetji x:Dx

#30 Milika

Milika
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 40

Objavljeno: 4. marec 2007, 15:34

Obupanka, priporočila bi ti, preverjeno, nabavi si seneni drobir, katerega preliješ v nočni posodi z toplo vodo, se vsedeš na to in dobro zaviješ okrog. To ponovi večkrat, rezultat bi moral biti. Glede alergij ti pa toplo priporočam, pokliči št. 01 513 44 48, povej težavo in sem prepričana, da bi ti lahko REŠILI to nadlogo. Vso srečo in korajžno naprej !!!

#31 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 4. marec 2007, 15:37

x:)x :palec: aha senen drobir, to tudi pohvalijo

pa tople kopeli nog pred spanjem, pa obkladke na mehur in ledvica x8Dx
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#32 iksa

iksa
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 28

Objavljeno: 4. marec 2007, 17:10

No, ko sem letos že imela dvakrat vnetje mehurja, sem spet na antibiotikih. Vprašala sem zdravnico kako do tega pride, pa mi je rekla, da to pri ženskah ni nič nenavadnega. Ja, že mogoče, da bi bil to odgovor, samo ne za nas, ki trpimo kot biki. Kdor je samo enkrat imel vnetje mehurja ve, kakšna veselica je to, še posebno ponoči. Pila sem ursi čaj, po napotku zdravnika, glej ga zlomka, skupaj z antibiotikom sem postala nanj alergična in sem bila drugi dan vsa v srbečih bulah ali kako naj to povem. Sedela sem že na drobirju, pa na kamilicah, pa popila na litre čaja, pa ko enkrat imaš vnetje ne pomaga nič. Tudi čistoča pri tem nima nič. Roke si umivam z bolnišničnim razkužilom pri vsakem umivanju, pa vseeno dobim vnetje. Torej, če kdo ve resnično zdravilo proti tem vnetjem, naj se oglasi, pa ne s teorijo, naj jemo manj slano. Nisem ljubitelj soli niti suhih mesnih izdelkov, ki vsebujejo preveč soli.

Kar pa se tiče alergij, pa smo mi peljali dojenčka v Ljubljano na Regentovo cesto k dr. Wohlmannu GSM 031393272. Čez en mesec imamo kontrolo. Dojenčica je bila alergična na vse od moke, mlečnih izdelkov, jajc mesa, lahko bi rekla samo na zrak ne. Bomo videli ali so res tako uspešni, kot slišimo in beremo po časopisih.

Upam, da boste poizkušali vsaj pri alergiji, če vam že pri mehurju ne morem pomagati. Lep pozdrav

#33 tinka

tinka
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 486

Objavljeno: 4. marec 2007, 18:18

zivijo, nisem vsega brala, ampak prilagam povezavo na temo mehurja, s kateim sem imela mnogo kornicnih problemov, zdaj je pa ze dolgo mimo vse skupaj...tako, da: se da resit!

x;)x


http://www.lunin.net...wtopic=4106&hl=
Variety is the spice of life.
Kdo lahko spremeni svet?

#34 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 4. marec 2007, 18:44

Nisem ljubitelj soli niti suhih mesnih izdelkov, ki vsebujejo preveč soli.

Zato te pa je..e vse po vrsti in če je dojenček tvoj, ni čudno, da tudi njega :o|o:
Porkodindo, ne morem verjet :o|o: :sori: :C:

#35 iksa

iksa
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 28

Objavljeno: 4. marec 2007, 19:06

Sstane, kjakšno povezavo pa ima moj mehur z dojenčkom in nasvetom naj se oglasi zaradi alergije v Ljubljani. Prvič, bi bila zelo vesela, če bi lahko v mojih letih lahko imela dojenčka, drugič pa, ta dojenček nima vnetega mehurja ampak ima alergijo. Verjamem celo, da je trikratno povečanje alergij v zadnjih desetih letih vzrok v pretirano uporabljanih pesticidov in takšne krame. Ko sem iz trgovine prinesla solato, mi je cela kuhinja smrdela po pantakanu ali ne vem kakšnemu preparato za preprečevanje gnitja. No zelo bi bila vesela, če bi nam dali nasvet za preprečevanje alergije ali še bolje za ozdravitev. Zdravniki danes samo ugotovijo, na kaj je dojenček alergičen, ne morejo pa je zdraviti. No, spoštovani SStane, na dan z besedo, vam bomo pri hiši zelo hvaležni. Če pa boste prišli do ugotovitve, da je ta mala dojenčica alergična na moj mehur, me bo pa pri priči pobralo. Res se veselim vašega odgovora. Pa lep pozdrav! :V:

#36 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 4. marec 2007, 19:20

Sstane, kjakšno povezavo pa ima moj mehur z dojenčkom in nasvetom naj se oglasi zaradi alergije v Ljubljani. Prvič, bi bila zelo vesela, če bi lahko v mojih letih lahko imela dojenčka, drugič pa, ta dojenček nima vnetega mehurja ampak ima alergijo. Verjamem celo, da je trikratno povečanje alergij v zadnjih desetih letih vzrok v pretirano uporabljanih pesticidov in takšne krame. Ko sem iz trgovine prinesla solato, mi je cela kuhinja smrdela po pantakanu ali ne vem kakšnemu preparato za preprečevanje gnitja. No zelo bi bila vesela, če bi nam dali nasvet za preprečevanje alergije ali še bolje za ozdravitev. Zdravniki danes samo ugotovijo, na kaj je dojenček alergičen, ne morejo pa je zdraviti. No, spoštovani SStane, na dan z besedo, vam bomo pri hiši zelo hvaležni. Če pa boste prišli do ugotovitve, da je ta mala dojenčica alergična na moj mehur, me bo pa pri priči pobralo. Res se veselim vašega odgovora. Pa lep pozdrav! :V:

Tudi ta dojenček je podsoljen kot ti, čeravno je sosedin. Mojih odgovorov na takšna vprašanja, kot je tvoje, pa je na tem forumu, kolikor hočeš, če ti ne zadoščajo, pa pobrskaj še po mojem ali si oglej kakšno mojo oddajo na TVPIKA.

#37 iksa

iksa
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 28

Objavljeno: 4. marec 2007, 20:03

Tinka, hvala za posredovanje povezave. Priznati moram, da toliko nazaj nisem iskala odgovora. Še enkrat hvala, vsekakor bom uporabila vaš recept.

#38 tinka

tinka
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 486

Objavljeno: 4. marec 2007, 20:44

iksa, ni problema :palec:
se jaz sem komaj nasla in se spomnila, da sem to enkrat nekje zbirala x;)x
srecno xsrcx

p.s.
vikanje res ni potrebno, mimogrede... x:o)x
Variety is the spice of life.
Kdo lahko spremeni svet?

#39 Obupanka

Obupanka
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 6

Objavljeno: 5. marec 2007, 10:25

Na žalost vidim, da smo ženske res bolj podvržene tem vnetjem in vsem, ki imajo enake oz. podobne težave, želim čimprejšnjo ozdravitev!
Sama sem že začela z "novo terapijo svežih brusnic" in upam da bo kaj delovalo..
iksa, tinka, lia, milika, izraz...HVALA ZA NASVETE!

#40 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 5. marec 2007, 11:13

Na žalost vidim, da smo ženske res bolj podvržene tem vnetjem

Zaradi mode golih ledij že, drugače pa ne x;)x

#41 Obupanka

Obupanka
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 6

Objavljeno: 5. marec 2007, 11:56

Sem primer, ki moda ni vplivala na vnetja, torej tukaj se pokaže da teorija ni čisto podkovana!

#42 tinka

tinka
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 486

Objavljeno: 5. marec 2007, 13:21

zagotovo je nekaj na tem (skratka: ne pomaga, da imas odkrite ledvice ;) )
je pa res, da so to dolocene sibke tocke-rodila in secila.
nekateri imajo probleme s prehladi, drugi s tem, poznam ogromno zensk s tem problemom,
veliko je tudi psihicnega izvora.
Ko se pozdravi akutno vnetje (navadno z antibiotiki) je pac treba paralelno zaceti s preventivo
(brusnice, zlata rozga, tople nogavice, spodnje majce itd) in se malo ozavescat probleme.
Problemi z mehurjem so navadno povezani s strahom, s tem, da nimamo moci spustiti dolocenih vedenjskih
vzorcev ali navad, ali pa konkretno strahov in z neko vsesplosno zakrcenostjo.
Problemi z rodili in secili so navadno povezani s pojmovanjem zenskosti, s svojim dojemanjem sebe
in samopodobo ter dolocenimmi strahovi v zvezi s tem.
Zato ni cudno, da imamo zenske veckrat te probleme kot moski x;)x x:Dx

skratka: treba je poskrbet za dobro imunost, da se te sibke tocke okrepijo, pomagajo tudi razne akupresurne in
reflekso terapije in knajpanje, pa malo premislit o vedenjskih vzorcih in strahovih, ki so vzporedni
razlog za pojavljanje teh tezav.
( v stilu: cesa me je strah spustiti iz zivljenja? cesa se bojim, katerih custev ne znam izrazat oz. jih drzim zakrcena?
katere situacije me pripravijo do tega, da se zacnem bati in padem ' v krc'? itd itd)

je pa tudi res, da je stanetova sol super, tu ni kaj dodati :D

lpt x:)x
Variety is the spice of life.
Kdo lahko spremeni svet?

#43 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 5. marec 2007, 13:50

Sem primer, ki moda ni vplivala na vnetja, torej tukaj se pokaže da teorija ni čisto podkovana!

Nič takega se ne pokaže, tudi ti ugotavljaš, da ste ženske na splošno bolj podvržene tem problemom in če veš ti kakšen boljši razlog od mode, kar povej :palec:
Toda, izjeme potrjujejo pravilo in ti si med njimi, kar ti je še dodaten dokaz, da je tvoj problem podsoljenost. :o|o:
Dovolj slane tudi gole ne zbolevajo x;)x

#44 eleee

eleee
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 2

Objavljeno: 2. april 2007, 23:22

od moje starjese kolegice hcer je stara mislim da tam okoli 14-15 let in ima probleme z mehurjem verjetno.bila je ze pri mnogih zdravnikih a ji nobeden ni natancno povedal kako in zakaj se to dogaja(pri 14-15 letih se vedno moči posteljo).zelo me zanima ce je kdo ze imel podobne probleme ali izkusnje?

#45 tinka

tinka
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 486

Objavljeno: 2. april 2007, 23:42

tole je zelo verjetno psihicnega izvora...ce moci posteljo...strah jo je necesa, v stresu je, pritiski custveni...nekaj v tej smeri je navadno razlog.
Variety is the spice of life.
Kdo lahko spremeni svet?

#46 girly

girly
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 891

Objavljeno: 3. april 2007, 07:39

Meni so pri vnetem mehurju pomagale kapljice Herbion (Krka).

Tudi čez tisoč let, tu bom stal,
sonce bo moje srce,
ena od tisoč zvezd mi bo prav ,
nosil bom njeno ime ...


#47 ribica:)

ribica:)
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 105

Objavljeno: 4. april 2007, 22:26

Mene so pa kopali v kamilicah, samo je tega ze zelo zelo dolgo in se res ne spomnim ce je delovalo.
Pa v eni knjigici o zdravilih zeliscih sm brala da rmanov caj pomaga za jajcnike, mehur pa se kaj,samo ga moras pit cez cel dan po pozirkih in ne prevec.

#48 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 4. april 2007, 23:55

Nič takega se ne pokaže, tudi ti ugotavljaš, da ste ženske na splošno bolj podvržene tem problemom in če veš ti kakšen boljši razlog od mode, kar povej :palec:
Toda, izjeme potrjujejo pravilo in ti si med njimi, kar ti je še dodaten dokaz, da je tvoj problem podsoljenost. :o|o:
Dovolj slane tudi gole ne zbolevajo x;)x

V materijalnem smislu drži, kot pribito, v psihičnem pa tako, kot meni tinka, približno :sori: x^x

#49 kapljač

kapljač
  • Vajenček
  • PipPipPip
  • Št. objav: 37

Objavljeno: 5. maj 2007, 12:08

[quote name='Obupanka' date='2. Mar 2007, 18:52' post='809823']
Pozdravljeni!

Sem 21. letna študentka, ki ima že dalj časa težave z vnetjem mehurja. Ker mi dosedanja pomoč (uradna medicina in alternativa) ni preveč pomagala, prosim za nasvet. Naj opišem svoje težave:


zdravo
verjetno nisi izpribala vsega. Res pa je, da je vnetje mehurja dokaj problematična zadeva.
nasvet je poskusi z zupanovimi kapljicami . -Najdi si -

LP.

#50 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 5. maj 2007, 12:32

Kapljač, povej mi, so kaj slane?




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0