Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Razcep


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
43 komentarjev na to temo

#1 nata

nata
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 9

Objavljeno: 12. avgust 2002, 01:00

Imam eno vprašanje in upam, da mi bo kdo odgovoril na to...
Nekako sem se znašla v dveh zvezah, ena traja že šest let, druga leto in pol. Ker sem na razpotju, bi vas prosila, če mi lahko kdo odgovori, kaj in kako naprej.
Ime mi je Nataša. Rojena 9.11.1977, Maribor.

Hvala in lp.

#2 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 12. avgust 2002, 01:00

hahahah
ženska:najprej se praši kaj te dopolnjuje pri enem ali drugem flirtu:)

bi na koncu sam ti trpela?



pokowc

#3 nata

nata
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 9

Objavljeno: 13. avgust 2002, 01:00

[quote]
hahahah
ženska:najprej se praši kaj te dopolnjuje pri enem ali drugem flirtu:)

joj, joj, joj kakšna kritika:-))

bi na koncu sam ti trpela?

verjetno ne, a ne:)

Drugače pa sem imela v mislih kakšno astro razlago...

Lp, Nataša.

#4 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 13. avgust 2002, 01:00

jah zahtevna škorpijonka si. (2x)
zadovoljna le v duos apetitu.
Zber se.
Preveč govoriš in si tut rada Prva gostiteljica´´ :))
Zneb se posesivnosti.

jest te že ne bi imel za partnerja:)


pokowc

#5 mishima

mishima
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 4

Objavljeno: 14. avgust 2002, 01:00

Nata, mislim, da si se ze odlocila (vsaj pri skorpijonkah je tako, da na koncu vedno naredijo po svoje) vendar rabis potrditev in nic drugega. Stara zveza je mrtva, nove se pa rahlo bojis... Se motim ali nate zelo vpliva Mars?

Pokowc, povej raje kaj konstruktivnega. Tole je brezveze...

#6 nata

nata
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 9

Objavljeno: 14. avgust 2002, 01:00

:)))

Hm, ti pa dokaj hitro ocenjuješ ljudi, kaj?

Nikarte tako:)

Lp, N.

#7 DR.G

DR.G
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 64

Objavljeno: 14. avgust 2002, 01:00

Dve vezi, zanimivo.
No ja tudi tvoja natalna karta kaže na to.Imaš kvadrat venere (tehnica 28.29) mars (lev 05.06) kar pomeni da rabiš neverjetno veliko pozornosti in na splošno ukvarjanja s tabo. Drugače začneš čutiti pomanjkanje ukvarjanja s tabo - bodi malo manj sebična.Potreba po dveh partnerjih je izključno zaradi tega ker ne moreš od enega dobiti potrebne pozornosti. Ti si središče vesolja v tem primeru.
Naglašen škrpjon (sonce konj uran) ti daje neke vrste spontanosti, izvirnosti magične privlačnosti, ker pa je škr. tudi znamenje seksa in tudi skupnega življenja pa ta konjun. pomeni več zvez, vendar ni nujno da tudi pri vsek zvezah kaj čutiš.Merkur v tem znamenju pa nakazuje tudi globji intelekt - vse pri tebi nekaj pomeni, četudi ni logične osnove , je mistično, tu ti kvadratira z saturnom nič ne pomaga sili te v razmišljanje kaj bo sedaj če ostanem sama, sili te v zadeve katere se lahko zavestno odpoveš, a ne moreš zaradi strahu po samoti.Na to nakazuje tudi konjunkcija lune in plutona v tehnici(tudi posesivnost v vezi, strah ostati sam tudi prilagajanje izven čutnih območji za partnerja.

DR.G

#8 nata

nata
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 9

Objavljeno: 14. avgust 2002, 01:00

Najlepša hvala za odgovor...Je bilo zelo zanimivo prebrati tale tvoj odgovor...

Ampak se mi ob vsem tem poraja eno vprašanje (ali pa morda še več) glede posesivnosti, saj nimam občutka da bi bila posesivna na splošno do ljudi- nekako v tem smislu...Če čutim da to ni več to, se raje umaknem pa čeprav boli ali "something like that".Drugače pa v vezi vsaj do sedaj nisem bila posesivna, mogoče pa sedaj do ovna bom:)
Drugače pa mi je tudi ta velika potreba po pozornosti in ukvarjanja z mano, "rahlo tuja". Do določene mere jo verjetno vsi potrebujemo...Ne vem, bom pa zagotovo razmislila tudi o tem.

Še enkrat hvala za odgovor, N.

#9 andrej

andrej
  • D član
  • Št. objav: 696

Objavljeno: 14. avgust 2002, 01:00

Nata,

zelo dobro namerno ti svetujem knjigo Psihiatra Košička Dovolite si ljubiti. Mislim, da bi ti lahko pomagala. Da pa bi ti dal kakšen nasvet kaj narediti je pa vse premalo informacij. Mogoče samo to:
Česa se bojiš?!?

andrej

#10 DR.G

DR.G
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 64

Objavljeno: 14. avgust 2002, 01:00

Nata tu ne gre za splošno posesivnost do ljudi, gre za dajanje občutka - kako te drugi vidijo, ne pa kako čutiš da te drugi vidijo , tu je lahko pride do velikih odstopanj, lahko tudi do tako velikih da je prav to lahko problem.
Ti nimaš v horoskopu nič zemlje in to pomeni da stvari ne gledaš lih dost realno, bolj po občutkih in po tvojih trenutnih potrebah.
Dosti pa je odvisno kam ti pade luna z plutonom ( 1h ali 12h).
DR.G

#11 nata

nata
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 9

Objavljeno: 14. avgust 2002, 01:00

Andreju: "Česa se bojim"?

Hm, navežem se ful na človeka...Torej verjetno pustiti staro, znano ter začeti novo...pa narediti tisti korak, ko rečeš, konec je in se ti vse sesuje...pa neodločnost- ko me meče iz enega brega na drugega.

Itak mi je jasno kaj in kako, samo zanimalo me je še po astrološki plati kako to izgleda...

N.

#12 andrej

andrej
  • D član
  • Št. objav: 696

Objavljeno: 14. avgust 2002, 01:00

Nata, tole ne bo nič osebnega, vse premalo te poznam. Vedar mislim, da taka situacija ni tako enostavna in ima za sabo neko globjo travmo ali blokado. Lahko da se motim, saj pravi te ne poznam.

Če pa bi ti že predlagal katero pot pa bi bila tretja, bodi nekaj časa sama in se spoznaj.

andrej

#13 mishima

mishima
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 4

Objavljeno: 14. avgust 2002, 01:00

Nata, samo tole: kdor ne odgrne zastora, lahko zgolj poslusa, kaj se dogaja za njim.

#14 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 16. avgust 2002, 01:00

[quote]
spomniv si me na temo 'izsiliti-zakaj'.

#15 DR.G

DR.G
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 64

Objavljeno: 16. avgust 2002, 01:00

Nata po moje si še malo premlada da bi vedela kaj ti hočemo povedati.ko bo prišel čas, se spomni na vse te objave.

DR.G

#16 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 16. avgust 2002, 01:00

hvala

pokowc

#17 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 17. avgust 2002, 01:00

ej, menim, da je dovolj, da se zaveš tega problema, če je sploh tole problem.



pokowc

#18 DR.G

DR.G
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 64

Objavljeno: 17. avgust 2002, 01:00

Bobnar, čas je relativen, in čas ko živimo tudi.Ene pamet sreča že zelo zgodaj, ker se tako tudi živlenje giblje, ene pa malo kasneje, še posebej če niso bili deležni kakšne slabe izkušnje.
nata bo še dobro vedela kar ji pravimo, ko bo prišel čas.Ne ti ne jaz, ne vsi ljudje na net-u ji ne bomo mogli nič dopovedati, če še ni pripravljena.Smo po svoje "donki hoti".Tu pa pride relativnost časa, enkrat bo prišla situacija da bo ona sekundarna violina v odnosu.Do takrat ne vem kaj se da storiti.

#19 intruder

intruder
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 567

Objavljeno: 17. avgust 2002, 01:00

A lahko kar brez horoskopa? O.K. dve sta zhenski in
ena odpade. Ponavadi odpade bolj starejsha. Zakon bo
kmalu in srechen. t8@207.88.74.110 che Vas zanima
minuta, ura, dan, mesec, leto poroke.

http://207.88.74.110/pucklist /reports/slovenia

http://puck.dhs.org/reports/slovenia

Claudio Valentin Solis

#20 nataša

nataša
  • Vajenček
  • PipPipPip
  • Št. objav: 35

Objavljeno: 19. avgust 2002, 01:00

quote:


A lahko kar brez horoskopa? O.K. dve sta zhenski in
ena odpade. Ponavadi odpade bolj starejsha. Zakon bo
kmalu in srechen. t8@207.88.74.110 che Vas zanima
minuta, ura, dan, mesec, leto poroke.

http://207.88.74.110/pucklist /reports/slovenia

http://puck.dhs.org/reports/slovenia

Claudio Valentin Solis



??!!!!Hej intruder, a lohk tud meni kej poveš - ali me občutek vara ali sem rahlo zavila s "svoje poti"? No, poskusit ni "greh".
lp,
Nataša

#21 nata

nata
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 9

Objavljeno: 19. avgust 2002, 01:00

Ful hecno:)

Vsi nekaj pišete o tem, da ne štekam, da je čas relativen, pa da bom kao zaštekala ko bom "starejša" al kaj...pa sem šla še enkrat brat, če se mi je slučajno kje kaj izmuznilo, pa sem ugotovila da nihče ni napisal kaj konkretnega, da bi človek lahko karkoli zaštekal ali pa ne.

lp, n.

#22 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 19. avgust 2002, 01:00

Kaj je to konkretno ?
To je nekaj kar lahko primeš, zaznaš... resnično, realno, dvoumno. Je nasprotje od abstraktnega, kjer so stvari bolj prepuscene domisliji in prosti razlagi . Na prosti razlagi se učimo˘

To ni primitivno ,to ti je spontana praktika˘ izražanja .

Direktno je pa drug pojem, ampak po kvaliteti je na strani konkretnega .
Umetniki vedno vidijo preveč!
Svoja čustva izražajao tako, da se ne izdajo ~

Podzavestno ljubijo metaforiko, ker jih s tem ščiti’ pred razgaljenost !


EJ, PUNCA, nauč se bit ponižna ne pa Amazonka:O)

pokowc

#23 mishima

mishima
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 4

Objavljeno: 20. avgust 2002, 01:00

Tule sem pa do zdaj prebral toliko nakladanja, da se mi uboga Nata prav smili. Zanima me, kako imas svoje zivljenje urejeno ti, vzviseni Dr. G, ki te itak nihce ne more razumeti, zanima me, kaj bi naredil pokowc, ce bi se znasel v tej debati? Tricetrt vas je ezotericnih bleferjev, ki se skrivate za frazami, pobranimi iz knjig - nic ali bore malo od vsega tega je zraslo na vasem zeljniku in to dobro veste. Smesno je le, da zmedo in stisko nekoga, ki prosi za nasvet izkoriscate za zdravljenje svojih travm. Saj se zavedate, da njen problem obravnavate skozi svoje izkusnje in svoje travme? Poglejte najprej v sebe in sele potem pametujte.

#24 andrej

andrej
  • D član
  • Št. objav: 696

Objavljeno: 20. avgust 2002, 01:00

mishima, sej imaš delno kar prav. Ampak tako je to tukaj. Kljub vsemu kar praviš, je večino ljudi tukaj iskrenih in govorimo iz svojih izkušenj. Ja, velikokrat tudi udarimo mimo. Ampak če se naše misli dotaknejo le enega smo naredili že veliko.

Mogoče pa nekomu pomaga, da v njemu izbruhne jeza na vse nas, ne vem, pa tudi ti ne moreš tega vedeti. Zato pa kar vstrajamo in pišemo. Tudi jaz sem od ljudi, ki pišejo tukaj prejel toliko daril, da sem jim samo hvaležen. Izbira je tvoja.

andrej

#25 mishima

mishima
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 4

Objavljeno: 20. avgust 2002, 01:00

Andrej, ne trdim, da nisi dobronameren, toda daj, prosim, se enkrat poglej prvi Natin post. Nato poglej vecino ostalih postov, postavi si vprasanje in odgovori nanj. Takoj ti bo jasno, kaj hocem povedati. Sicer pa menim, da morda niti ne sodim sem in se umikam iz debate, tako kot pac veleva netiketa.

Lep pozdrav,
Mishima




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (1)

Člani: 0 - Gosti: 1 - Skriti člani: 0