Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

erekcija


  • Prijavi se, če želiš komentirati
49 komentarjev na to temo

#1 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 26. marec 2007, 09:58

Kaj si mislimo o moški povsem naravni erekciji zjutraj, ne toliko med navadnimi občani, pač pa med presvetimi služabniki našega vrhovnega krščanskega Gospoda?
Je to pervezija ? Ali lahko zaupate svoje grhe nekomu, ki je zjutraj s trdim vstal ? Se mogoče v spovednici ne vprašate - hmm kaj pa če ? :eek:


Še enkrat naj vam povem - popolna erekcija pri fizično in spolno zdravem moškem je zjutraj nekaj popolnoma naravnega !
Brez podpisa

#2 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 26. marec 2007, 10:14

x:Dx x:Dx x:Dx kaj si mislimo o spolni vzburjenosti fizično in spolno zdravi ženski....

nas lahko poučuje...
a ni to perverzija xcivx xrolleyesx


torej je normalno da smo vsi nezdravi in fizično in spolno nezdravi....in se nikoli ne vzburimo

izhajamo torej iz predpostavke , da je spolnost nekaj umazanega xrolleyesx x:o)x


ehhhhh ni da bi "gorovili" x:o)x :vragec: :xx!:


****

Me nič ne moti, če je v ta zgornjo glavo tudi tak vitaln. x;)x x:)x
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#3 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 26. marec 2007, 10:19

Dokler se jim dviga, je še kaj upanja zanje. :vio:
Possible—but highly unlikely.

#4 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 26. marec 2007, 10:26

Mene pa strahotno mika, da bi moje bogaboječe sosede (edventisti ali nekaj takega) - kakšno je kaj njihovo seksualno življenje..
Dosledno se držita zapisov v Svetem pismu..madona -babnica mi vsake toliko citira kaj - kuj na pamet..samo jaz slaba učenka...no..mogoče not tudi piše kje kaj o kakšnih pozah..
viš to je to, ko zdaj še pod vtisom Satanskih stihov kjer prvič čula, da ženske ne smejo po njihovo(muslimansko) biti na dedcu..pa to je hudiča ja najboljše....viš..
no..mogoče tudi sosedovi samo v misijonarcu..kaj vem..sem pa radovedna x:px

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#5 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 26. marec 2007, 10:56

Lia; žensko tu ni na mestu. Zanima me duhovniška praksa in ravnanje v tej smeri.

In pa mišljenje vas ljubečih faranov in ovčk v zvezi s to temo o vašem župniku ? a si raje zatisnet oči in si nič ne mislite o njem :vragec:

Še najbolje bi bil komentar kakega duhovnika ali župnika - kako se ubada s tem. Zadeva je namreč izredno zanimivo zaradi krščanskega vidika o spolnosti. Ker s tisto erekcijo namreč lahko narediš marsikaj - zatreš, opazuješ, usmerjaš, neguješ, drkaš, gojiš pohujšljive misli. Moje mnenje je tudi, da verne ovčice nikoli ne razmišljajo na tak način o svojem duhovnem pastirju - ali pa se mogoče vseeno zavedate,da je vaš župnik spolno bitje, kot tudi vi sami :vragec:

Sicer pa lia tud pri ženska je pogosto opaziti, da je vitalnost bolj spodaj kot zgoraj - le sprenevedanje je večje x:o)x
Brez podpisa

#6 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 26. marec 2007, 11:17

:eek:

aja, praviš da je perverzno če je moški v erekciji , sploh če je duhovnik

perverzn je tvoj odnos xrolleyesx po mojem mnenju, sicer pa kdo sem jst...da bi dajala taka visoko etična in moralna ocenjevanja

veš jst mam že en cajt vijoličast klobuk na glavi, pa se glih ne obešam na take hude provokacije, nestrpnosti in podžiganja in obsojanja....

prav fržmaga se mi, ko nekdo hoče slišat, kako so drugi nikakvi in umazani :vragec:
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#7 amber

amber
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 926

Objavljeno: 26. marec 2007, 11:34

Kaj si mislimo o moški povsem naravni erekciji zjutraj, ne toliko med navadnimi občani, pač pa med presvetimi služabniki našega vrhovnega krščanskega Gospoda?
Je to pervezija ? Ali lahko zaupate svoje grhe nekomu, ki je zjutraj s trdim vstal ? Se mogoče v spovednici ne vprašate - hmm kaj pa če ? :eek:
Še enkrat naj vam povem - popolna erekcija pri fizično in spolno zdravem moškem je zjutraj nekaj popolnoma naravnega !


Kakšne imaš Kuvrtat, valda da je jutranja erekcija nekaj povsem naravnega in si si s tem že odgovoril na vprašanje, da so: katoliški duhovniki ljudje kot vsi mi. In da bi blo najbolje, če bi se lahko poročili in imeli otroke, kar bi blo najbolj naravno x;)x vendar tega očitno ne bomo dočakali.

Vprašanje celibata: eni vdržijo veliko pa ne. In se pač poročijo in imajo otroke. Tudi sama poznam dva duhovnika, ki sta naredila tako. Eden je celo oče moje prijateljice xcivx xDDx

Pač vere imajo to različno rešeno: ene z celibatom ene brez. Kaj je boljše je vprašanje x:Dx x?x



#8 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 26. marec 2007, 11:35

:eek:

aja, praviš da je perverzno če je moški v erekciji , sploh če je duhovnik

perverzn je tvoj odnos xrolleyesx po mojem mnenju, sicer pa kdo sem jst...da bi dajala taka visoko etična in moralna ocenjevanja

veš jst mam že en cajt vijoličast klobuk na glavi, pa se glih ne obešam na take hude provokacije, nestrpnosti in podžiganja in obsojanja....

prav fržmaga se mi, ko nekdo hoče slišat, kako so drugi nikakvi in umazani :vragec:


Joj prejoj ne, ne, ne.....

Ravno obratno - še enkrat
Razmišljam o duhovniku kot o spolno čutečem bitju. Kako o njem razmišlja Cerkve ? kako o njem razmišljajo verne ovčice ? A se sprenevedamo, da se mu vsako jutro dvigne ? nam je to čudno? mogoče celo kdo verjame, da se mu nebi smel. Mogoče tebi kot ženski to ni tako razumljivo. Ampak moškemu, ki spolne energije ne zna usmerjati in jo ne sprošča - se kaj hitro dogodi, da večji del dneva hodi naokoli s trdim. Dejstvo je, da teh krščanskih revežev v službi nihče ne uči usmerjat to energijo niti živet z njo - kot del naravnega .

In, če ta najbolj smotrna opcija ni realizirana .... - sem pa ostale že zgoraj naštel, če se spomniš. Skratka slika duhovnika ali katerega koli božjega uslužbenca je iz tega vidika skoraj groteskna. Se strinjaš ?

Dobr no - lia sej veš kaj je to krščanstvo ?
Brez podpisa

#9 amber

amber
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 926

Objavljeno: 26. marec 2007, 11:55

Joj prejoj ne, ne, ne.....

Ravno obratno - še enkrat
Razmišljam o duhovniku kot o spolno čutečem bitju. Kako o njem razmišlja Cerkve ? kako o njem razmišljajo verne ovčice ? A se sprenevedamo, da se mu vsako jutro dvigne ? nam je to čudno? mogoče celo kdo verjame, da se mu nebi smel. Mogoče tebi kot ženski to ni tako razumljivo. Ampak moškemu, ki spolne energije ne zna usmerjati in jo ne sprošča - se kaj hitro dogodi, da večji del dneva hodi naokoli s trdim. Dejstvo je, da teh krščanskih revežev v službi nihče ne uči usmerjat to energijo niti živet z njo - kot del naravnega .

In, če ta najbolj smotrna opcija ni realizirana .... - sem pa ostale že zgoraj naštel, če se spomniš. Skratka slika duhovnika ali katerega koli božjega uslužbenca je iz tega vidika skoraj groteskna. Se strinjaš ?

Dobr no - lia sej veš kaj je to krščanstvo ?


Mislim da se cerkev nikoli NI x?x x!x pretirano ukvarjala s tem dokler ni prišlo do ekcesov :V: vemo kakšnih. Verne ovčice po moje o njih razmišljajo kot o brezspolnih bitjih. Vendar niso brezspolna bitja, zakaj bi bila, po moje se ljudje sprenevedajo da so normalni tudi v tej smeri.

V bistvu je za ljudi to rešeno vprašanje, ker itak vedo da so v celibatu in večinoma sploh ne razmišljajo o teh vprašanjih. Mene npr. pa že dolgo moti ta celibat xcivx x;)x



#10 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 26. marec 2007, 12:19

Joj prejoj ne, ne, ne.....

Ravno obratno - še enkrat
Razmišljam o duhovniku kot o spolno čutečem bitju. Kako o njem razmišlja Cerkve ? kako o njem razmišljajo verne ovčice ? A se sprenevedamo, da se mu vsako jutro dvigne ? nam je to čudno? mogoče celo kdo verjame, da se mu nebi smel. Mogoče tebi kot ženski to ni tako razumljivo. Ampak moškemu, ki spolne energije ne zna usmerjati in jo ne sprošča - se kaj hitro dogodi, da večji del dneva hodi naokoli s trdim. Dejstvo je, da teh krščanskih revežev v službi nihče ne uči usmerjat to energijo niti živet z njo - kot del naravnega .

In, če ta najbolj smotrna opcija ni realizirana .... - sem pa ostale že zgoraj naštel, če se spomniš. Skratka slika duhovnika ali katerega koli božjega uslužbenca je iz tega vidika skoraj groteskna. Se strinjaš ?

Dobr no - lia sej veš kaj je to krščanstvo ?



Dobr no...se strinjam , da je življenje groteskno...

a nas navadne ovčice,je pa kdo učil kako hendlat s tem , da smo spolno čuteča bitja :inocent: a nas je kdo poučil ?

A misliš, da tisti ki niso v celibatu, znajo hendlat s tem?


****

Teorijo razno raznih tehnik, sem zasledila , da obvladaš. Sama sem prišla pa do tega, da eni naravno in prirojeno znajo združit svoje spolno in čustveno življenje, da jim je v rast in razcvet, večina pa zaglibi. Še najbolj oni s tehnikami, ko mislijo kaj vse so dosegli.

Tako da še zmeraj ne vem zakaj bi bilo duhovnike posebej izpostavljat.Imaš take ki znajo živet s svojo spolnostjo in čustvi in take ki jo zatirajo in kakorkoli drugače izživijo ali potlačijo.

Isto kot mi navadni neposvečeni smrtniki.

Meni osebno, se zdi prav tako groteskno.Ko se starši izživljajo s svojo sprevrženo spolnostjo nad lastnimi otroci :vragec:

In to naj bo merilo hoditi s trdim naokoli, ali biti razmočen, da parket odstopa xcivx x^x

Ali pa čustveno in spolno izžet od večnega razsipavanja in brezglavega namakanja vsepovsod x^x občutij zavrženosti in nesprejetosti in večnega iskanja? x8Dx
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#11 5rca

5rca
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 532

Objavljeno: 26. marec 2007, 12:21

xrolleyesx zdej ko si omenil --- sem pomislila. Prej nebi nikoli, no nisem verna pa tudi če bi bila in bi hodila na spoved, dvomim da bi se kdaj vprašala xnckrivx zakaj bi se sploh ubadala s tem, raje bi me zanimalo kako se zjutraj zbudi recimo nekdo meni ljub xDDx
5rca Objavljena slika
A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

#12 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 26. marec 2007, 12:32

Ali lahko zaupate svoje grhe nekomu, ki je zjutraj s trdim vstal ?

sicer ne hodim k spovedi, boga (kateremu se vcas le izpovem) pa si ne predstavljam kot osebe.
vendar vseeno...

tolk zaupam takemu, ki je s trdim vstal, kot takemu, ki se je olajsal na veliki potrebi vceraj poopoldne po kosilu.

se strinjam z lio tule v tej temi. :palec:

kar pa se tice ostalega.... je pa hecn, k sama NIKOL ne razmisljam, kako sexajo sosedje al bilokdo in s kako trdim (al pa mehkim) kdo teka naokol. x:)x

... drugac je pa erekcija sexy. x:)x xDDx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#13 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 26. marec 2007, 12:41

.... je pa hecn, k sama NIKOL ne razmisljam, kako sexajo sosedje al bilokdo in s kako trdim (al pa mehkim) kdo teka naokol. x:)x

x:Dx x:Dx x:Dx :palec: :palec:
You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#14 neny

neny
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 51

Objavljeno: 26. marec 2007, 12:43

MAH MEN SE ZDI DA JE TO KR NEKI VSI SMO KRVAVI POD KOŽO PA NEJ SI VSI SKUPI ZATISKAMO OČI IN SE PRETVARJEMO DA MI NISMO TAKI ALI PA DA SMO DRUGAČNI VSI IMAMO POTREBE ENI TO PRIZNAMO DRUGI PA PAČ NE IN NE VEM MOGOČE JIH PA BOG POL P...

#15 Antoninus

Antoninus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 207

Objavljeno: 26. marec 2007, 14:05

Meni osebno, se zdi prav tako groteskno.Ko se starši izživljajo s svojo sprevrženo spolnostjo nad lastnimi otroci :vragec:

Tu jih pa duhovščina pouči, da se je potrebno izživeti nad tujimi otroki. x^x

There are well-dressed foolish ideas just like there are well-dressed fools.


#16 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 26. marec 2007, 14:20

Dobr no...se strinjam , da je življenje groteskno...

a nas navadne ovčice,je pa kdo učil kako hendlat s tem , da smo spolno čuteča bitja :inocent: a nas je kdo poučil ?

A misliš, da tisti ki niso v celibatu, znajo hendlat s tem?
****

Teorijo razno raznih tehnik, sem zasledila , da obvladaš. Sama sem prišla pa do tega, da eni naravno in prirojeno znajo združit svoje spolno in čustveno življenje, da jim je v rast in razcvet, večina pa zaglibi. Še najbolj oni s tehnikami, ko mislijo kaj vse so dosegli.

Tako da še zmeraj ne vem zakaj bi bilo duhovnike posebej izpostavljat.Imaš take ki znajo živet s svojo spolnostjo in čustvi in take ki jo zatirajo in kakorkoli drugače izživijo ali potlačijo.

Isto kot mi navadni neposvečeni smrtniki.

Meni osebno, se zdi prav tako groteskno.Ko se starši izživljajo s svojo sprevrženo spolnostjo nad lastnimi otroci :vragec:

In to naj bo merilo hoditi s trdim naokoli, ali biti razmočen, da parket odstopa xcivx x^x

Ali pa čustveno in spolno izžet od večnega razsipavanja in brezglavega namakanja vsepovsod x^x občutij zavrženosti in nesprejetosti in večnega iskanja? x8Dx


Poglej mi navadne ovčice imamo možnost spustiti svojo spolno energijo na najbolj preprost način - samozadovoljevanje. Rezultati tega so takojšni. Torej za nekoga, ki ni v celebatu, je hendlanje s spolno energijo stvar osebne odločitve - recimo napredka ali pa samo želje biti boljši v pojstelji. Celibat v tem primeru ni ovira. Primerjava 'nas' z duhovnikom je neumesna. On je že del 'nas' in še omejen s svojim sistemom. Toliko večji bednik - v kolikor smo bedniki Mi - mastrubanti :sarkazem on: x;)x

Duhovniki in božji služabniki so zemeljski simbol božanskosti - so 'čisti in sveti' - in kot take se jih tudi prodaja svetu. Podobno kot je bil svet Jezus ob svojem brezmadežnem spočetju. Torej izpostavljanje ni potrebno - so izpostavljeni sami po sebi. In ne, če nekdo doma svoje otroke zlorablja ni grotesko - to je samo grozno. Groteske bi bile njihove ljubeče besede rad te imam po zlorabi - podobno kot je grotesken duhovnik-> ne sam po sebi - po svoji podobi. Pač pa tudi po podobi, ki mu jo daje Cerkev in Okolje. Prov hecno (groteskno x:o)x ) je, da je beseda spolnost prepovedan sadež.

In to bi ti izenačila z nami povprečneži x:o)x

Življenje je grotesko praviš. Bo že držalo. Ampak jaz ne govorim o življenju na splošno. Pišem o spolnosti znotraj nrave človeka in jo postavljam v specifičen miselni kontekst - celibata

In ne postavljam meril in prav tako nikogar ne izpostavljam. Samo gledam kaj ven štrli.


xrolleyesx zdej ko si omenil --- sem pomislila. Prej nebi nikoli, no nisem verna pa tudi če bi bila in bi hodila na spoved, dvomim da bi se kdaj vprašala xnckrivx zakaj bi se sploh ubadala s tem, raje bi me zanimalo kako se zjutraj zbudi recimo nekdo meni ljub xDDx


Ah sej zakaj bi se ubada s tem - sistem že ve. Našemu župniku pa že lahko zaupam - neglede na njegove zavrte energije. Nič osebno - bolj na splošno.

In ja seveda - miljone je takih - vseeno niso v božji službi. Ravno spolna energija je tista, ki je pogosto kriva za razmetano podstrešje.

sicer ne hodim k spovedi, boga (kateremu se vcas le izpovem) pa si ne predstavljam kot osebe.
vendar vseeno...

tolk zaupam takemu, ki je s trdim vstal, kot takemu, ki se je olajsal na veliki potrebi vceraj poopoldne po kosilu.

se strinjam z lio tule v tej temi. :palec:

kar pa se tice ostalega.... je pa hecn, k sama NIKOL ne razmisljam, kako sexajo sosedje al bilokdo in s kako trdim (al pa mehkim) kdo teka naokol. x:)x

... drugac je pa erekcija sexy. x:)x xDDx



Pa ne ta vprašanja tako dobesedno jemati ? in tako osebno.

Tie že zaupaš taki in drugačni osebi - kaj pa moja soseda ? vzgojena kristjanka, pridna in verna - čista. verjame v lažno podobo svojega duhovnega pastirja - slepa pred osnovno življensko energijo. Komu bi ta zaupala, če bi vedela ?

Nekaj popolnoma naravnega ? pa ne dobesedno prosim, prispodobno - DA x:)x

Objavljena slika
Brez podpisa

#17 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 26. marec 2007, 15:36

[quote name='kuvrtat' post='822762' date='26. Mar 2007, 15:21']


Duhovniki in božji služabniki so zemeljski simbol božanskosti - so 'čisti in sveti' - in kot take se jih tudi prodaja svetu. Podobno kot je bil svet Jezus ob svojem brezmadežnem spočetju. Torej izpostavljanje ni potrebno - so izpostavljeni sami po sebi. In ne, če nekdo doma svoje otroke zlorablja ni grotesko - to je samo grozno. Groteske bi bile njihove ljubeče besede rad te imam po zlorabi - podobno kot je grotesken duhovnik-> ne sam po sebi - po svoji podobi. Pač pa tudi po podobi, ki mu jo daje Cerkev in Okolje. Prov hecno (groteskno x:o)x ) je, da je beseda spolnost prepovedan sadež.


In ja seveda - miljone je takih - vseeno niso v božji službi. Ravno spolna energija je tista, ki je pogosto kriva za razmetano podstrešje.
Pa ne ta vprašanja tako dobesedno jemati ? in tako osebno.



Ja kako pa naj, osebno mnenje, drugega ne morem, laično osebno. Nisem strokovnjak.


"Čisti in sveti" si kupil ti. Men so osebno povedal,pa še zdrava kmečka pamet mi prišepatava da čistih in svetih ni. Da se vsak dan osebno izpovejo bogu vsak dan in da grejo k spovedi vsak teden. Torej tistih nekaj, kar sem jih osebno spoznala. SO LJUDJE:


Celibat - kakor sem šla pogledat v sskj pomeni neoženjenost, brezženstvo

in samo po sebi ne pomeni, da ne smeš imet erekcije. Res ne razumem, zakaj želiš od mene slišat, kako je pa to grozljivo.


Men se vidi , da je dosti bolj grozljivo, če erekcije ni. x8Dx


O krivdi spolne energije za razmetano podstrešje, pa se že dolgo večina dušebrižnikov ne strinja več.To si je omislil Freud. Večina zdaj bolj podpira Junga.

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#18 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 26. marec 2007, 15:44

perverzn je tvoj odnos

:vragec:

LIA.... :palec: :palec: :palec:
sicer pa ochitno she ena tema za pljuvanje po cerkvi
prozorno :xx!:
klele ochitno nekdo plachuje da odpirajo take teme


zlomk....tralala
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#19 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 26. marec 2007, 16:06

Tvoje mnenje je lahko tud osebno distancirano - a veš? se postaviti v idejo drugega.

Primer; praviš, da sem jaz kupil čisti in sveti. Ne , ne - hehe. To so kupili oni - da bi jaz kaj takega kupil je v neskladju z mano. Veš spet preveč osebno opredeljuješ. Veš oni so tisti, ki to verjamejo, ker so kupili. Kupili pa so ker slepo verjamejo v zakone kraščanstva saj so ti vendarle edinstveni in neizpodbitni - kot vsi tisti, ki so najbližje Bogu tu na zemlji.

Sploh pa si ne želim slišat od tebe, da je imeti erekcijo grozljivo. Ne, ne! in takisto ni grozljivo, da bi jo imel duhovnik. Saj vendarle že od začetka pišem o naravnosti tega pojava. Zgolj radujem se v smehu nad idejo zaslepljenosti nekaterih nad podobo župnika ali duhovnika, kjer se v istem trenutku v glavi bliska spolna pregreha, da misel ne najde rodovitne podlage - za rast in razmišljanje.

No ja očitno nisi med njimi pa vseeno skačeš v luft. Torej mogoče se bova sedaj razumela, da je groteskna podoba, ki se prodaja. Groteskna je zaradi svoje lastne nenaravnosti - kjer je spolnost še vedno samo tabu - al mogoče ni ?

Si mogoče ti se z njimi kdaj pogovarjala kako se ukvarjajo s svojimi pregrešnimi željami - a si nato mogoče le pomislila, pa so ti pravila in kodeksi ter s tem pogojeni vzorci vzeli pogum ? mogoče le preveč osebno vprašanje ? Ne veš kaj me najbolj zanima kaj želim slišat ? kaj ovčice mislijo od svojem duhovnem pastirju ? sigurno je le to, da je njihova podoba o njem kot čutečem človeškem bitju samo toliko daleč, kot je njihova spolna božanska kreativnost :palec:


Akhhut; ne lej to ni tema za pluvanje po cerkvi. Le nevihta možganov, kjer mi arhaična podoba nikakor ni dala miru in sem jo moral preliti na papir. Vse drugo so samo udejstovanja - posledica te arhaične podobe ali mogoče bolje rečeno realnosti. Ne toliko moja krivda - brez, da bi izpostavljal.
Brez podpisa

#20 Lisbona

Lisbona
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 566

Objavljeno: 26. marec 2007, 17:57

Kaj si mislimo o moški povsem naravni erekciji zjutraj, ne toliko med navadnimi občani, pač pa med presvetimi služabniki našega vrhovnega krščanskega Gospoda?
Je to pervezija ? Ali lahko zaupate svoje grhe nekomu, ki je zjutraj s trdim vstal ? Se mogoče v spovednici ne vprašate - hmm kaj pa če ? :eek:
Še enkrat naj vam povem - popolna erekcija pri fizično in spolno zdravem moškem je zjutraj nekaj popolnoma naravnega !

LOL!! x:Dx O čem ti razmišljaš...pač maš preveč cajta zgleda... x:Dx

Ja,zakaj pa ne bi mogla zaupat grehov nekomu ,ki je zjutraj s trdim vstal.. :eek: x:)x


Velikonočni čas se bliža..zato bo treba spet k spovedi..."Vsaj v Velikonočnem času sprejmi sv.rešnje telo"Kul... :2src:

Drugač pa mal off topic.:

A ni bil Jezus full sexy moški..Mel je lepe,dolge lase..visok je bil ravno prav..pa ni mel preveč mišic... x:px :2src:
:palec: Takih več ne delajo...
Nikoli ne verjemi tistega, kar ti govorijo oči.Kažejo ti samo omejitev.
Richard Bach

#21 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 26. marec 2007, 18:33

In menda ni imel čisto nič proti Mariji Magdaleni - Jezus mislim.

Sicer me pa daje žlehtnoba. Čista. Če se povrnem k moji ljubi sosedi, ki si je pri meni zapečatila usodo s citatom, da ptiči po sv. pismu niso živali. Na novo definirala zadeve.
Dodatek pa je bil ko je pripela cedro..s ketno. Pa preventivno še dedc tole zašvasal. Ker nikad neznaš. Vrag vrijeba sa svih strana..
Zato iz čiste žlehtnobe tole vprašanjce..mogoče bom jo celo res kdaj vprašala - ko me bo nadrkala s kakšno izjavo leta..

Sicer pa mene župniki z zjutraj stoječimi lulčki nič ne motijo..saj ima kiklo oblečeno, kdo pa ga vidi...

Hudir bi bil, če doma ne bi bilo takšnega vstajenja...bi bil kuj ogenj v strehi..ali pa bi vibra trpela x:Dx

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#22 Lisbona

Lisbona
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 566

Objavljeno: 26. marec 2007, 19:20

In menda ni imel čisto nič proti Mariji Magdaleni - Jezus mislim.


Zakaj bi pa mel... :eek: Sj je bila ja njegova mama ,spočeta od sv.Duha x;)x
Nikoli ne verjemi tistega, kar ti govorijo oči.Kažejo ti samo omejitev.
Richard Bach

#23 Lisbona

Lisbona
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 566

Objavljeno: 26. marec 2007, 19:36

x:Dx x:Dx x:Dx marija magdalena ni bila njegova mama

Sem se pač zmotla .. Njegova mama je bla pač samo Marija...
Nikoli ne verjemi tistega, kar ti govorijo oči.Kažejo ti samo omejitev.
Richard Bach

#24 Zaphod

Zaphod
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 116

Objavljeno: 26. marec 2007, 19:39

Okej ... sorry, men se ne da čist vsega, kar ste napisal brat ...

Vprašanje za kuvrtata: a to pomeni, da si ga vsako jutro zdrkaš, ker ti pač vstane?

Ne bi želel furat kake advokature v prid celibata, al pa katoliških duhovnikov ampak ... jutranja erekcija nima popolnoma nič za opravit s tem ... je le fiziološka reakcija, ki ji lahko daš pomen, ali pa ne. Če jo ignoriraš izgine ...
Pesem.si
Kdor ne pesni, bere pesmi :)

#25 mako106

mako106
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 055

Objavljeno: 26. marec 2007, 19:40

Če jo ignoriraš izgine ...

z njo pa tudi del tvoje osebnosti x:Dx




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0