Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Katere karte?


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
110 komentarjev na to temo

#26 Borut Hokmak

Borut Hokmak
  • Vajenček
  • PipPipPip
  • Št. objav: 45

Objavljeno: 30. november 2002, 01:00

Živjo!
Tema je kaj pomeni duhovnik duhovnik pomeni starejšega moškega.
Potem je pa odvisno katere karte so še zraven.Da ti povejo kaj hoče moški.
To je vse lep pozdrav vam pošilja sama.


Duhovnik pomeni tudi umirjenost in natančnost.
Če smo že pri temi duhovnik.

Vsak, ki se giblje v globinah človekove psihe, bi moral vedeti, da maska nezavednega ni toga ampak vedno zrcali obraz, s katerim sami pristopimo k nezavednemu. Negativnost mu da zastrašujočo podobo, prijaznost pa nezavednemu omehča obraz.

#27 sama

sama
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 4

Objavljeno: 2. december 2002, 01:00

Živjo sama tukaj imaš prav ja kajti sem zamešala karti duhovnika in odovec.
Se opravičujem sem bila zmedena.

#28 Borut Hokmak

Borut Hokmak
  • Vajenček
  • PipPipPip
  • Št. objav: 45

Objavljeno: 5. december 2002, 01:00

Prosim za tolmačenje:
1. Na vprašanje, če bom uspel zalaufat propadel biznis se mi odprejo naslednje karte; oficir-obisk-težave.
2.Vprašanje, ali bo prišlo do oživitve prekinjene zveze z določeno osebo; ljubimec-darilo-vdova.

Vsak komentar je dobrodošel.


Direktor


1. Da, le če bo poleg tebe nastopala še ena oseba, ki bo tebi poslovni partner, pomoč pri delu ali pa nekdo, ki ti bo pokazal pot. Vsekakor pa bo to biznis, za katerega ti bo en dan žal, da si ga rešil propada, ker ti bo predstavljal prej zanko za vratom kot užitek in zadovoljstvo.Mnogo vidim podtalnega delovanja, lobiranja, uporabe zvez in poznanstev, da bi zadeva lahko zalaufala. Samo vedi: usluga povleče drugo uslugo, itd, itd,.......In potem si dolžan več uslug, kot si jih sposoben povrniti.

2. Ne bo prišlo do oživitve, saj tej ženski osebi je dovolj "romantike v tvojem pomenu besede". Mislim celo, da bo celo hotela zabrisati sledi za sabo. Občutek imam, da je tvoj cilj bolj želja po starih tirnicah, želja po "starih lepih časih" in tako težnja po povrnitvi prejšnjega stanja kot pa nek svež in prenovljen odnos.

Vzami to kot razvedrilno branje, saj je vedeževanje preko interneta na način postanja na forumu zame še neraziskano področje glede uspešnosti prerokovanja. Aja, je pa res, da si sam potegnil karte.

Bobnar, to je moj pogled. Rad pa bi slišal še ostale.

Borut

#29 sama

sama
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 4

Objavljeno: 8. december 2002, 01:00

Živjo! SAMA
Jaz vidim da v tem biznisu ni več možnosti je že propadel in se ga ne da več popravit.
Na drugo vprašanje ti pa jaz vidim da si še vedno ti ki bi rad to vezo samo ona ne.
Direktor

#30 sama

sama
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 4

Objavljeno: 9. december 2002, 01:00

Hojla kako kaj vsi.Eno vprašanje?Kako naj povežem karte z mislecem ,lopovom boleznijo kaj to pomeni skupaj.

#31 zoey

zoey
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 50

Objavljeno: 28. december 2002, 01:00

Eno vprašanje imam glede napovedovanja prihodnosti iz kart.
Namreč:Zanima me, kako vi gledate na življenje, potem ko so vam napovedali prihodnost?Se močno držite te napovedi in vam tako ovira (ali lepša )življenje v smislu, da delate vse tisto, kar so vam napovedali in čakate samo na napovedane stvari v življenju ali vzamete to bolj kot dodatno informacijo oziroma kot pomoč za življenje, mogoče kot zagotovitev da se vam kakšna slaba (dobra ) stvar zgodi?
Zoey

#32 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 28. december 2002, 01:00

haha´,trudim se sprejeti kot pravljica´Objavljena slika

Pokowc

#33 Borut Hokmak

Borut Hokmak
  • Vajenček
  • PipPipPip
  • Št. objav: 45

Objavljeno: 28. december 2002, 01:00

Zdravo Sama.

Uff, sem bil precej časa odsoten.....

MISLEC-LOPOV-BOLEZEN

Hja, gre za svojevrstno človeško značilnost, ko se nam nekaj ne da narediti kljub vsem danim možnostim. Na to kombinacijo bi lahko še rekel, da gre za namerno odlašanje, namerno potiskanje stvari pod preprogo, ki vodi v psihosomatske tipe problemov ali pa drugače povedano...vse tri karte bi skupaj lahko pomenile obešenca pri tarotu. Torej pustiti, da stvari grejo - žrtvovanje in podobno.

Borut

#34 Borut Hokmak

Borut Hokmak
  • Vajenček
  • PipPipPip
  • Št. objav: 45

Objavljeno: 28. december 2002, 01:00

Glej, Zoey!
Življenje je sestavljeno iz naravnih zakonov za katere mislimo, da ne obstajajo. Ti nam krojijo usodo in mnenja sem, da lahko mi le delno spremenimo našo pot skozi življenje. Kar se tiče vedeževanja in napovedovanja: So ljudje, ki samo čakajo, da se bo kaj zgodilo. To pa je napaka. Ko se še nisem ukvarjal s to tematiko in sem parkrat obiskal nekaj vedeževalk sem prišel do zaključka, da napovedi, če je dobra vedeževalka, vedno veljajo. Razlika je le v načinu podajanja informacije. Ker gledanje v karte ni nič drugega kot spodbujanje intuicije s pomočjo kart (to velja, ko je že vedeževalja prekaljena v tematiki) in če ona vidi črno škatlo je lahko to Mercedes ali škatla za smeti. Potem je pa samo stvar interpretacije.
ja, zanima pa tudi mene, kaj si mislite o temu.
Borut

#35 zoey

zoey
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 50

Objavljeno: 29. december 2002, 01:00

Hola,
pred približno pol leta sem bila pri eni baje dobri vedeževalki.Napovedala mi je sicer zelo zelo čudovito prihodnost.Kljub temu pa mi je žal, da sem bila pri vedeževalki, ker mislim, da ne uživam življenja več v taki polnosti, kot sem ga prej.Saj ne da čakam stvari, ki mi jih je napovedala.Napovedala mi je namreč zelo veliko uspeha na "delovnem" področju.Prej sem v delu uživala in se trudila, da bi (in je) šlo vse OK.Tudi sedaj uživam v delu, vendar ne tako močno kot prej, ker nekako podzavestno "vem", da bom ravno tako uspešna in zaradi tega ne dam vsega od sebe.
Kako naj pozabim na njene besede (čeprav so bile zelo lepe) in uživam še naprej življenje, kot sem ga prej?
Zoey

#36 Borut Hokmak

Borut Hokmak
  • Vajenček
  • PipPipPip
  • Št. objav: 45

Objavljeno: 30. december 2002, 01:00

Dragi bobnar.
Tudi to se zgodi. Preveč faktorjev je bilo neznanih, da bi lahko bilo 100% ali vsaj 50%. Zakaj? Ker karte si metal ti, treba bi bilo vedet, če si jih kart tako ali zares vrgel, kako svoje karte shranjuješ, koliko ti pomenijo, koliko z njimi delaš, koliko jih ceniš kot rekvizit....itd, itd. To ne pomeni, da se izgovarjam ampak vsak, ki se s tem bolj ukvarja, ti bo lahko potrdil zgoraj napisane besede.
Ker energija je važna.
Tako vidim osebno to zadevo.

#37 Borut Hokmak

Borut Hokmak
  • Vajenček
  • PipPipPip
  • Št. objav: 45

Objavljeno: 30. december 2002, 01:00

Vsem, ki jih zanima ta tematika, vam predstavljam mojo internetno stran.
www.kartomantik.com
Gor najdete stimulativen in inovativen opis cigank in še nekaj zanimivih tematik okrog tega.
nadaljeval bom z opisom remi kart in nato še s tarotom.
Želim vam lep ogled.
Borut

#38 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 30. december 2002, 01:00

ahaObjavljena slika

Pokowc

#39 Andres

Andres
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 30

Objavljeno: 31. december 2002, 01:00

BOrut!

Vse kar si napisal mi je neznano. Hvala za razlagao cigank. Sem pač bolj kamen za karte.

Andres

#40 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 2. januar 2003, 01:00

Borut... se mi zdi, da kar napredujes... Nocem biti pokroviteljska, a opazim tvojo rast.
Bravo in kar tako naprej! x;)x x^x
Kot vidim, bo se pestro s tabo! x:o)x
Kamen za karte? :>))))))
Jaz pa sem les za racunalnike! :~)))))))

Pac pa sem voda za karte... ;~)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#41 zvezdica zaspanka

zvezdica zaspanka
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 4

Objavljeno: 10. april 2003, 11:45

Pozdravljeni.

Zanima me, kaj pomeni če na vprašanje, ali je mogoče, da bom v prihodnje v zvezi z določeno osebo, izvlečem naslednje karte:
DAR, DUHOVNIK, OFICIR.

Prosim, če kdo "obvlada" razlago oziroma pomen ciganskih kart v tem primeru, da mi razloži.

lep pozdrav

#42 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 20. april 2003, 10:11

Zaradi karte 'Dar' lahko upas na kaj takega, vendar je po drugi strani mozno, da se v tej karti kazejo samo tvoji upi oz. zelje...
Morda kdo tej zvezi nasprotuje ali se pojavlja drugacna 'prepreka'.
Morda pa samo pomeni, da gre za zvezo s clovekom, ki je starejsi, v nekem smislu avtoriteta ipd.

Za custveno zvezo bi bilo zelo fajn, da bi se pojavila tudi kaksna bolj custvena karta...

Morda bo zveza, osrecujoca pa najbolj najverjetneje ne bo. :|

p.s. Sama sicer ciganskih kart ne obvladam in ne uporabljam, a gre seveda za podobne simbolike.. Sploh tu, ko so jasni ti simboli...
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#43 anaconda

anaconda
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 668

Objavljeno: 22. april 2003, 17:58

Jaz bi pa rekla tako.
Ta, ki si ga želiš, ni pravi zate. Mogoče kot prijatelj, kaj drugega pa ne.
Tisti pravi te še čaka, ga še ne pozanš (duhovnik), vendar bo nosil uniformo. Lahko je policaj, gasilec, zdravnik, poštar,....

Lahko pa se tudi motim, ker vsak je svoje sreče kovač in lahko življenje zasuka v svojo smer.

srečno. :palec:
ANGELI LETIJO ZATO KER SE NE JEMLJEJO RESNO

#44 PAMI

PAMI
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 63

Objavljeno: 22. april 2003, 20:15

Ta kombinacija kart pomeni, da si s tem človekom povezana bolj prijateljsko ali poslovno,kar zadeva uradnik.Zaenkrat bolj globokih čustev še ni videti, v daru se kažejo bolj tvoje želje, da bi se ti to uresničilo.Tvoj notranji glas pa ti bo povedal oz. kmalu spoznaš, da ta oseba je lahko le tvoj prijatelj ali ljubimec za kratek čas, ne pa oseba, ki bi ti prinesla prstan na roko.

Pa srečno!

#45 zvezdica zaspanka

zvezdica zaspanka
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 4

Objavljeno: 24. april 2003, 14:49

Pozdravljeni

Vsem se zahvaljujem za razlago kart.

Doma sem iz kupa krat večkrat potegnila na enako vprašanje po 3 karte. Poslala pa sem tisto kombinacijo kart, ko sem imela občutek, da sem bila najbolj zbrana.

Zanima me kje ste se naučile " brati karte" in katere otvoritve najpogosteje uporabljate.

Ali mogoče kdo pozna kakšno literaturo, kjer so podrobneje prikazane-razložene ciganske karte, ali pa mogoče kakšno spletno stran.

Menim, da vedeževalke v kartah vidijo veliko, dobro napovejo dogodke, v časih pa jim je problem v času.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -- - - - - - - - - - - - - - - - -

Prosim, če ima kdo čas im ga zanima gledanje v karte, da mi razloži.
Ni potrebno vseh,..

Kaj pa pomen, da se mi mi pri vprašanju LJUBEZEN V PRIHODNOSTI odprla naslednja KOMBINACIJA KART:
STALNOST, DARILO, UPANJE, VDOVA, DUHOVNIK, LJUBEZEN , HREPENENJE

Sem študentka, v absolventu in na vprašanje kako bom naredila diplomo izvlečem karte:MISLEC , STALNOST, DENAR

Moja služba po diplomi?
MISLEC, LJUBIMEC, SREČA

_______________________________________________

Zanima me tudi, kakšne so vaše izkušnje z vedeževanjem..?, verjamete v to?...., mogoče celo sami veežujete?.....


Lep pozdrav.

#46 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 24. april 2003, 17:57

xrolleyesx

#47 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 24. april 2003, 18:37

:vragec:

Moja služba po diplomi?
MISLEC, LJUBIMEC, SREČA


pa tis mene kle ven potegnla?


:vragec: se tochn tko pochut.....hehe
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#48 zvezdica zaspanka

zvezdica zaspanka
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 4

Objavljeno: 24. april 2003, 21:35

aakhut, prosim, če razumeš pomene teh kart, da mi razložiš....
...ker sem te namreč bolj malo razumela...

lep pozdrav

#49 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 25. april 2003, 15:16

Aakhut je rekel, da je on ta, ki si ga videla v kartah - Ljubimec etc...
Malo je poduhovicil, takorekoc...
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#50 zvezdica zaspanka

zvezdica zaspanka
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 4

Objavljeno: 25. april 2003, 17:47

...le kaj pomeni ta kombinacija, da si on želi biti ta oseba,..... :)))))




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0