Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Zdravilni gaj, energetski prostori v Sloveniji


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
192 komentarjev na to temo

#26 DUHOVNI ISKALEC

DUHOVNI ISKALEC
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 66

Objavljeno: 2. junij 2003, 10:17

x:)x hoj Cosma,

veseli me, da si že kar po prvem obisku začutila delovanje energij. Tudi pri meni je po obisku energetskih točk vedno kakšna reakcija v obliki slabšega počutja ali manjših bolečin. Jaz trenutno tudi delam 5 x terapijo, jo bom pa žal moral prekiniti zaradi operacije žolčnih kamnov in sem seveda zelo radoveden, kako bo po operaciji in končanih terapijah.
Upam tudi, da si doma v bližini Maribora, tako da ne bo problemov z rednimi obiski zdravilnega centra, ki bi si naj sledili vsakih 5 dni.
Tebi in tvojim najbližjim želim obilo rezultatov in dobrega počutja.
:palec: x:)x
vse kar delaš, delaj z veseljem in ljubeznijo

#27 bruxa

bruxa
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 8

Objavljeno: 16. junij 2003, 21:52

Zakaj iščete take stvari povsod okoli, pa jih imate čist zravn?Sej vem da je fino it na izlet nekam kamor vsi trdjo da je najbolj in nekterim res pomaga, pa vem da je tud lepo, samo si lahko neverjetno osvežiš energijo kjerkoli v naravi le da se dobr počutš in pustiš naravi da dela posvoje.

#28 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 16. junij 2003, 21:57

Zakaj iščete take stvari povsod okoli, pa jih imate čist zravn?Sej vem da je fino it na izlet nekam kamor vsi trdjo da je najbolj in nekterim res pomaga, pa vem da je tud lepo, samo si lahko neverjetno osvežiš energijo kjerkoli v naravi le da se dobr počutš in pustiš naravi da dela posvoje.

:palec: Bruxa

Kljub vsemu pa se mi zdi čisto prav, da gremo tudi malo naokrog.
Je kdo morda čital knjigo "Mesta moči"?
Od nekdaj se ljudje na nekaterih mestih zadržujemo raje kot na drugih.
To počnejo tudi živali!
Najbrž je kakšen vzrok za to, a ne?

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#29 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 16. junij 2003, 22:02

Jo. :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#30 MUCAMACA

MUCAMACA
  • D član
  • Št. objav: 1 056

Objavljeno: 16. junij 2003, 22:27

Knjigo prebrala. Že varčujem za potovanje okoli sveta, da to v živo stestiram. x:Dx
Knjiga je ok, verjamem tudi v mesta moči, ampak vso tisto avtorjevo izvajanje je bilo pa zame mal preveč (pa sem prebrala malo morje take literature). Se vama Marsa in Vojko ni zdelo malo preveč..naloženo. Mislim, sevanje lahko na nek način izmeriš, vse tisto o bitjih in duhovih moči pa, no... Še bolj pa me je motilo, ker je avtor edini in dbest izbranec, ki vse to vidi in čuti. :xx!:


Kurešček :palec: Ni treba ravno v cerkev.Ko mi je hiral črni bor na domačem vrtu, sem na Kureščku nabrala nekaj kamnov in jih dala k boru in ...deluje! (Če bi bila avtosugestija, kako je pa bor vedel, da so ti kamni s Kureščka?).


xsrcx xsrcx xsrcx MucaMaca

#31 bruxa

bruxa
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 8

Objavljeno: 18. junij 2003, 14:52

Ja, Vojko, maš prov, ampak nek v eni temi sm vidla precej napisan tud o energijah, pa me zdej tuki prov preseneča to vaše pisanje.
Scena je v NAS; zavedam se, da mam veliko srečo, žvim med dvema gozdovoma, torej sm najdla kr precej takih točk. Pa ni nobenih klopc, turistov, iskalcev zgubljenega zdravja, mogoč kšn prijazn gobar pride mem.
Grozn mi je, ko slišm da nekdo služi lepe denarje od precej obupanih ljudi in še to na račun narave pa itak svoje iznajdljivosti (no, pa to je že za kšno drugo temo... ).
Torej hočem rečt: oblečte kšno staro trenirko (da loh sedite kjer vam pač paše in vam je lepo), pejte za 3 ure na sprehod (men so precej pomembna drevesa), sodelujte z naravo - ne pričakujte samo od nje, da vam bo čimprej nekaj finega dala, pozabte dvome, strahove, tm se morte počutit eno z vsako mravljo, ki vam bo zlezla pod hlačnico, no pa še poj, ko boste vidl smolo na rit se ne boste spet sekiral...Imejte se najlepše!

#32 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 18. junij 2003, 23:54

Ja, Vojko, maš prov, ampak nek v eni temi sm vidla precej napisan tud o energijah, pa me zdej tuki prov preseneča to vaše pisanje.
Scena je v NAS; zavedam se, da mam veliko srečo, žvim med dvema gozdovoma, torej sm najdla kr precej takih točk. Pa ni nobenih klopc, turistov, iskalcev zgubljenega zdravja, mogoč kšn prijazn gobar pride mem.
Grozn mi je, ko slišm da nekdo služi lepe denarje od precej obupanih ljudi in še to na račun narave pa itak svoje iznajdljivosti (no, pa to je že za kšno drugo temo... ).
Torej hočem rečt: oblečte kšno staro trenirko (da loh sedite kjer vam pač paše in vam je lepo), pejte za 3 ure na sprehod (men so precej pomembna drevesa), sodelujte z naravo - ne pričakujte samo od nje, da vam bo čimprej nekaj finega  dala, pozabte dvome, strahove, tm se morte počutit eno z vsako mravljo, ki vam bo zlezla pod hlačnico, no pa še poj, ko boste vidl smolo na rit se ne boste spet sekiral...Imejte se najlepše!

sej mas prou donekje,
toda nekateri potrebujejo vecje doze energije,
ali celo tisto kar lahko obcutijo fizicno.
Pa tudi zmoznost, da se nekdo zlije z naravo je relativna,
vsi nimajo istih sposobnosti ali trenutne prilagodljivosti.
torej kar je zate ze dovolj, se ne pomeni, da jedrugemu.
kjer se sprostis in napolnis ti, se ne pomeni, da se bo kaksna
druga precej manj mocna aura.
tako kot nekdo, ki stoji sredi mesta in tece energija skozi njega,
tako kot tece cez kaksnga zdravilca, tako kot se nekdo polni ob
poslusanju glasbe, ipd... tako se lahko obratno kdo drugi.
verjamem, da ni samo v nas! temvec, da dejansko so mesta,
kjer je vec dolocene energije kot na drugih; prej se mi zdi
pomembno to, da se znamo priklopiti nanjo in ce nam dolocena
ustreza, gode nasi auri.
tako kot nekatremu pase bolj polezavati na soncu, drugemu ne,
nekdo je bolj aktiven, nekdo manj, nekdo ima rad dolocen
sport, nkdo drugega, doloceno hrano, etc... tako je morda tudi
z enegijami?

#33 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 19. junij 2003, 09:54

.......................
toda nekateri potrebujejo vecje doze energije,
ali celo tisto kar lahko obcutijo fizicno. Pa tudi zmoznost, da se nekdo zlije z naravo je relativna, vsi nimajo istih sposobnosti ali trenutne prilagodljivosti. ........
............

x^x

#34 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 19. junij 2003, 10:07

... Kurešček :palec: Ni treba ravno v cerkev.Ko mi je hiral črni bor na domačem vrtu, sem na Kureščku nabrala nekaj kamnov in jih dala k boru in ...deluje!  (Če bi bila avtosugestija, kako je pa bor vedel, da so ti kamni s Kureščka?).


xsrcx  xsrcx  xsrcx MucaMaca

:palec: Dbest!
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#35 bruxa

bruxa
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 8

Objavljeno: 19. junij 2003, 13:01

Oprosti Free, ampak res te ne razumem...Sm pomisnla ko sm to prebrala, a je ta deklca iz plastike pa žvi v betonu?Verjetn je že res NAJBOLJŠ da hodš po takih punktih, pa še kšne fajne sogovornike boš najdla. Že odhajam...brez zamere.

#36 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 19. junij 2003, 14:16

Oprosti Free, ampak res te ne razumem...Sm pomisnla ko sm to prebrala, a je ta deklca iz plastike pa žvi v betonu?Verjetn je že res NAJBOLJŠ da hodš po takih punktih, pa še kšne fajne sogovornike boš najdla. Že odhajam...brez zamere.

skregan. x:o)x

#37 bruxa

bruxa
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 8

Objavljeno: 20. junij 2003, 14:03

Ah, Free, dej no...Živlenje je tko preprost, če si ga sam ne zakompliciraš...Pa zdej še vem, da glih deklca nisi (očitno sm kr mal preveč poenostavla). Lep pozdrav!

#38 Gost_DylanDog_*

Gost_DylanDog_*
  • Gost

Objavljeno: 27. junij 2003, 18:50

Eno taksnih mest moci je tudi Postela pri MBju. Staro Keltsko najdbisce. Je pa taksnih in drugacnih placev v naravi veliko, ..le da so eni bolj in drugi manj senzibilni/odprti, nekdo nek "vrelec" energije zazna takoj, nekdo bo rekel samo da ga nekaj crvici ipd., nekdo pa se sploh zaveda da kaj taksnega obstaja.


http://www.pine-grov...oci/postela.htm

Opis vrelcev: http://www.pine-grov...pis_vrelcev.htm


In malo nad Rusami je borov gozdicek kamor ze dolgo dolgo hodijo pocivat/se relaxirat "ker se tak fajn tam pocutijo" starejsi ljudje. Pa je res magic gozdicek.


LP, Dylan Dog

#39 niky

niky
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 70

Objavljeno: 27. junij 2003, 19:53

tudi jaz sem že bila v zdravilnem gaju v Tunjicah... zelo "prečiščeno" in odprto, prevodno sem se potem počutila. Se vedno grem pogosto tja. Se ustavim že prej in grem peš skoz gozdove... potem je v bližini cerkve na samem lepa "klopca". Tja sedem in uživam.... ta kraj me res neverjetno sprosti in umiri, kar zlijem se z naravo....pa razgled na planine... gričke,... pa še ovce in koze se pasejo... tak prvinski mir.... Tudi cerkev je nekaj posebnega, se strinjam..... Ni naključje, da so tako veliko cerkev postavili pravzaprav na sredo gozda... tudi vernikov je bilo tam malo... vasica je majhna....Ne verne duše... nekaj drugega je vleklo, da so toko veliko cerkev prav tu zgradili.... Ko se s cerkvenega dvorišča ozrem na okolico.... vse se odpre... vsa pokrajina...in takrat se počutim tako veliko v svoji mali človečnosti...

#40 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 27. junij 2003, 20:09

hej, niky, sedet na hribčku nasprot cerkvice in gledat sončni zahod...

... eden od mojih naljubših punktov...

#41 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 27. junij 2003, 20:56

hej, niky, sedet na hribčku nasprot cerkvice in gledat sončni zahod...

... eden od mojih naljubših punktov...

Takole!?

Objavljena slika

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#42 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 27. junij 2003, 21:22

x:Dx x:Dx x:Dx

#43 niky

niky
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 70

Objavljeno: 27. junij 2003, 21:56

MA JAAAAA! TOČNO TAKOLE!!!!!! :palec: x:)x





P.S. A JE TO MR. VOJKO _ NA SLIKI?

#44 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 27. junij 2003, 22:17

MA JAAAAA! TOČNO TAKOLE!!!!!!  :palec:  x:)x





P.S.  A JE TO MR. VOJKO _ NA SLIKI?

x;)x

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#45 niky

niky
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 70

Objavljeno: 27. junij 2003, 23:35

tole je višek mojega računalniškega dela. vedno mi rata, da si izberem ikono, ki jo nekdo že ima (se opravičujem) No, tale ni iz registra foruma.--- meni se prav dopade.... a ne, da je luštna....

#46 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 28. junij 2003, 18:39

tole je višek mojega računalniškega dela. vedno mi rata, da  si izberem ikono, ki jo nekdo že ima (se opravičujem) No, tale ni iz registra foruma.--- meni se prav dopade.... a ne, da je luštna....

Lepa, Niky!

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#47 Gost_DylanDog_*

Gost_DylanDog_*
  • Gost

Objavljeno: 28. junij 2003, 18:51

Prekomerno prikljucevanje na "akumolator", na surovo, brez porihtane glave, ..mislim da ni OK. Lahko prinese tudi neprijetne spremembe.

#48 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 28. junij 2003, 19:01

Prekomerno prikljucevanje na "akumolator",  na surovo,  brez porihtane glave,  ..mislim da ni OK.  Lahko prinese tudi neprijetne spremembe.

Kaj pa xsrcx ? Je ta tudi pomemben?

Je pomembna cela naša bit - ali je glava tako pomembna?

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#49 niky

niky
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 70

Objavljeno: 28. junij 2003, 22:18

Prekomerno prikljucevanje na "akumolator",  na surovo,  brez porihtane glave,  ..mislim da ni OK.  Lahko prinese tudi neprijetne spremembe.

se strinjam, brez porihtane glave, odprtega srca in tudi čvrste prizemljenosti... se priklapljanje na akumulator lahko spremeni v beg od stvarnosti.... prehod v... svet iluzij..... in ne v širjenje zavesti....

osebno menim, da se mora bit uravnoteženo povezan z zemljo (priemljenost) in kozmosom (duhovnost)

#50 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 29. junij 2003, 00:47

:vragec:


energetsko sredishche...

vsak dan za 1 uro pod borouc sedet....mega .... puca auro...pa prot gubam je dobr (k swe ne naprezash x:Dx )


:vragec: x:)x x;)x
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0