Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Osamljenost


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
589 komentarjev na to temo

#426 cigancica

cigancica
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 809

Objavljeno: 24. oktober 2013, 09:41

sej ni point muzika, ampak besede avtorja pisanja miroslava antiča wink.png


vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain


#427 Iknee

Iknee
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 807

Objavljeno: 24. oktober 2013, 09:43

Volk v nekem trenutku začuti, da je prišel čas ... čas, ko mu mesto v tropu ne ustreza več, trenutek ko zahrepeni po nečem novem, drugačnem ... in takrat se odloči in se poslovi in stopi na pot ... počasi steče v gozd, čisto sam ... na hribu se še enkrat ozre in vidi svoj trop, kako se počasi izgublja na obzorju, njega pa obdaja le gozd v svoji globoki tišini. Čakajo ga meseci samote in osamljenosti, lovljenja miši namesto srn, globoki snegovi in ranjene tace, ki jih nihče ne bo pomagal polizati in zaceliti ... Ampak če volk to preživi, postane močan, v duši in telesu, in tako pride dan, ko najde svojo volkuljo, ki jo je prav tako neke noči poklicala samota širnega gozda in začne se novo življenje ... in potem nove samote mladih volkcev .... in spet novo življenje ...



#428 cigancica

cigancica
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 809

Objavljeno: 24. oktober 2013, 09:53

o, iknee, tole z volkom sem enkrat zasledila, pa ne vem a pri d.m ruizu al v kateri knjigi že ...in mi je blo tolk

pri srcu, da sva takrat s partnerjem(ko še nisva skupaj živela) si sporočila pisala in pisala nadaljevanja

zgodbe o volku ylflower.gif


vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain


#429 Iknee

Iknee
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 807

Objavljeno: 24. oktober 2013, 09:59



o, iknee, tole z volkom sem enkrat zasledila, pa ne vem a pri d.m ruizu al v kateri knjigi že ...in mi je blo tolk

pri srcu, da sva takrat s partnerjem(ko še nisva skupaj živela) si sporočila pisala in pisala nadaljevanja

zgodbe o volku ylflower.gif

 

 

Nisem od nikjer prepisala ... pač napisala sem, kar sem začutila, je pa volčje življenje res ena inspiracija in prispodoba za marsikaj pri ljudeh in je takih in podobnih zgodbic verjetno res veliko. 



#430 cigancica

cigancica
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 809

Objavljeno: 24. oktober 2013, 10:15

meni se pa ne zdi, da bi bila pomešana, se res prepletata, ampak osamljen si lahko tudi v gruči ljudi,

al pa sploh nisi osamljen v samoti...


vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain


#431 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 24. oktober 2013, 10:17

sej ni point muzika, ampak besede avtorja pisanja miroslava antiča wink.png

Ajaaaaaa, hehe. Sploh nisem gledala, sem odprla direkt v youtube in drugo zravn delala inno.gif



#432 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 24. oktober 2013, 10:34


Samoća


Miroslav 'Mika' Antić

miroslav%20antic_07.JPG?height=320&width

Samoća

 

Svoju snagu prepoznaćeš po tome

Koliko si u stanju

Da izdržiš samoću.



Džinovske zvezde samuju

Na ivicama svemira.

Sitne i zbunjene

Sabijaju se u galaksije.



Seme sekvoje bira čistine

Sa mnogo sunca, uragana i vazduha.

Seme paprati zavlači se u prašume.



Orao nikad nije imao potrebu

Da se upozna sa nekim drugim orlom.

Mravi su izmislili narode.



Svoju snagu prepoznaćeš po tome

Koliko si u stanju

Da prebrodiš trenutak,

Jer trenutak je teži

I strašniji i duži

Od vremena i večnosti.



#433 cigancica

cigancica
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 809

Objavljeno: 24. oktober 2013, 10:41

to je ta ja :)


vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain


#434 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 24. oktober 2013, 11:16

sej ni point muzika, ampak besede avtorja pisanja miroslava antiča wink.png

 

Kako da ne...klasika pa ja pomirja...sem šel celo gledat ko je John Sokoloff (svirač muzike) pa čovjek zvani Miroslav Antič...al misliš na besede i meke č-je usred...da nije bilo u "slovenačkom" razumeo ne bih baš ništa...biggrin.png 


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#435 Gost_VilaSonca_*

Gost_VilaSonca_*
  • Gost

Objavljeno: 24. oktober 2013, 12:26

  Morda moja senzibilnost in občutljivost , ki je včasih ne znam hendlat ter zato odmik od drugih ? Nekatere stvari v življenju pač enostavno sprejmem brez pretiranega analiziranja, če čutim , da je tako prav zame . 

na kasen nacin obcutljiv? ker si na nek nacin zaradi lajfstajla bolj "cist" in tako preobcutljiv na drazljaje? ali dolgcas oz. nezainteresiranost v razlicnih druzbah? ali to, da prevzemas bremena nase, ceprav se te ne ticejo? ali spet kaksen drug smorn? :)

 

te dneve mi pase cimmanj akcije. ponavadi se dosti gibam, hitro sem tecna, nepretocna, pasivna, ce samo sedim v sluzbi in doma, lezim in "lenarim", ce nic ne naredim za fizicno pocutje torej, zdaj mi pa tako sede in me sploh ne vznemirja, ker dajem vse moci, razen v sluzbo, pa se tam nisem 100 % in se niti ne sekiram, v opazovanje in sprejemanje svojih obcutkov, zraven na izi berem se knjigo,ki mi pomaga razumeti mehanizme odzivov na drazljaje zaradi potlacenih custev, pisem si tudi dnevnih obcutkov in opazanj. tako sem v tem, toliko ene mentalne energije dajem v to, da bi me vsako gibanje utrudilo. naredim kundalini, diham in sem sprijaznjena s tem, da ob trenutnih moceh in situaciji tezko delam bolj dimanicno za telo. vem pa, da bi se morala bolj posvetiti telesu, da bi bilo celostno, ampak OK, bo ze prisel cas za post, ce mi je namenjen. zal zaenkrat nimam dovolj znanja in se raje ne zafrkavam in si se kaj nepopravljivo porusim. cutim pa, da bi tocno zdaj sla v eno koco, imela post, bila v temi in tisini ... in me ne bi prav nic motilo. hrepenim po totalni praznini. torej, cisto bi se rada obrnila navznoter, vse kar klice po tem, ampak okoliscine niso optimalne. ampak hej, ali so se kdaj za koga bile? mogoce mi je pa namenjeno, da cez jesen, zimo pac predvsem studiram, reflektiram, razumem, odpuscam. spomladi pa naredim se en fajni post in nekaj, da sprostim vsa custva. ker takale neki mal sproti, kundalini, ples, to je tko ... je neki, definitivno, saj vidim po oceh in kozi recimo, ampak ... mam filing, da rabim pomoc, da si niti predstavljam ne te moci podzemlja ... da bi blo dobro to enkrat za vecno res prebavit in sprostit - brez analize. drugac bom mela kar naprej probleme. ima kdo kaksen nasvet?

 

ocitno je nek napredek dveh mesecih konkretnega ukvarjanja s seboj. vceraj sem v roku dveh treh ur opravila z obcutki tesnobe. prej je to trajalo vsakic po dva tri mesece. nisem vec taksen zombi kot vcasih. :)



#436 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 24. oktober 2013, 12:43

 ima kdo kaksen nasvet?

 

ocitno je nek napredek dveh mesecih konkretnega ukvarjanja s seboj. vceraj sem v roku dveh treh ur opravila z obcutki tesnobe. prej je to trajalo vsakic po dva tri mesece. nisem vec taksen zombi kot vcasih. smile.png

 

A veš kaj je zanimivo? Vse tole kar pišeš zadnje dneve, o svojih filingih, o razmišljanju, celo o zapisovanju svojih občutkov, pa printanju te teme da doma vse še enkrat premelješ...........to vse je tvoj T Satko v dvanajsti v polkvadratu na natalnega Neptuna.

Ko te tko berem, sm šou prou pogledat če maš slučajno to in evo, res maš. wink.png Ko se bo tranzit  končal, boš mela vse dvome k te mučjo popolnoma razjasnjene. 



#437 Gost_VilaSonca_*

Gost_VilaSonca_*
  • Gost

Objavljeno: 24. oktober 2013, 13:10

A veš kaj je zanimivo? Vse tole kar pišeš zadnje dneve, o svojih filingih, o razmišljanju, celo o zapisovanju svojih občutkov, pa printanju te teme da doma vse še enkrat premelješ...........to vse je tvoj T Satko v dvanajsti v polkvadratu na natalnega Neptuna.

Ko te tko berem, sm šou prou pogledat če maš slučajno to in evo, res maš. wink.png Ko se bo tranzit  končal, boš mela vse dvome k te mučjo popolnoma razjasnjene. 

ful ti hvala. torej leto pa pol.

 

neki me je spet zbegalo ... ta odmik. bi bla jaz kljub temu, da res cutim nujo po totalni introspekciji, sploh sposobna zdrzat par dni v popolni tisini, stran od civilizacije, ko mi ne bi preostalo res drugo, da se potopim v svojo praznino? bojim se, da me odnese v takih stanjih kam predalec gor ... ze tako se mi dogajajo skoraj neke vizije preden zaspim, ze sam da se ulezem, vidim razne kroge, barve, slisim glasove, vidim podobe ljudi ... zelim si takih izkusenj, po drugi se jih pa bojim ko hudic kriza, ker je to enostavno prehitro, prevec, premocno ... je treba tud hodit v sluzbo in priblizno zgledat, da si z mislimi pri delu ... ceprav je zame zdahj ze itak vseen, ker se ne znam neki najbolj skrivat ... bolj probam, slabse je. enkrat bi se rada zacela pocutit cisto udobno v svojem telesu in bit tu in zdaj, zivet tud navzen, da se bo pokazalo tud v materialnem obilju. ne sam tko, neki zivet cel lajf navznoter in bluzit vecno nekje vmes brez da bi sploh vedel, kaj je to. to ni nic, ce se ne pokaze ven. vse to mi  bolj kot ne pravzaprav predstavlja eno od oblik bega pred realnostjo, tezko realnostjo, pred ljudmi, s katerimi se nocem soociti itd itd. torej, prav nobene koristi takorekoc. :)

 

mam sploh potenciale za prizemljitev in realizacijo v karti? ce se ti da kaj mal pogledat? OK, ce gledamo tranzite ... vem da frendica je, ko je mela Satkota cez 12., je dozivljala isto kot jaz zdaj. ko je sel v prvo, se ji je vse, o cem je sanjala zacelo uresnicevat in postala je mocna kot hrast. :) kaj pa natal?



#438 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 24. oktober 2013, 13:50

ful ti hvala. torej leto pa pol.

 

 bojim se, da me odnese v takih stanjih kam predalec gor ...

 

enkrat bi se rada zacela pocutit cisto udobno v svojem telesu in bit tu in zdaj, zivet tud navzen, da se bo pokazalo tud v materialnem obilju. ne sam tko, neki zivet cel lajf navznoter in bluzit vecno nekje vmes brez da bi sploh vedel, kaj je to. to ni nic, ce se ne pokaze ven. vse to mi  bolj kot ne pravzaprav predstavlja eno od oblik bega pred realnostjo, tezko realnostjo, pred ljudmi, s katerimi se nocem soociti itd itd. torej, prav nobene koristi takorekoc. smile.png

 

mam sploh potenciale za prizemljitev in realizacijo v karti? ce se ti da kaj mal pogledat? OK, ce gledamo tranzite ... vem da frendica je, ko je mela Satkota cez 12., je dozivljala isto kot jaz zdaj. ko je sel v prvo, se ji je vse, o cem je sanjala zacelo uresnicevat in postala je mocna kot hrast. smile.png kaj pa natal?

 

Ma niti ne leto pa pol, dost prej boš ti postala močna ku hrast. Je že sedaj aspekt separativen, pa oki, bo še malčk Satko vmes retro, sam že čez dobro leto bo na ascendentu in ne bo več zime za eskime. wink.png

Pa nobene nevarnosti ne vidim da bi te kdaj zares odneslo, ne more te kljub takmu Neptunu, je le Jupi vedno tam zate, tvoj lepi angelček varuh. Na lepši poziciji kot je sploh ne more bit. 

In ja, natal pravi, da lahko greš daleč, tut do samega roba prepada če češ, a čez nikoli. In potencijali, draga moja, kako to misliš če sploh so? Kako pa bi drugače sploh še lahko imenovala letošnji decemberski big bang trigon T Plutkota s tvojim Sončkom? Vse ti bo na dlani, sam odločit se boš morala, kaj sploh vzet. flirt.gif



#439 Gost_VilaSonca_*

Gost_VilaSonca_*
  • Gost

Objavljeno: 24. oktober 2013, 14:04

Ma niti ne leto pa pol, dost prej boš ti postala močna ku hrast. Je že sedaj aspekt separativen, pa oki, bo še malčk Satko vmes retro, sam že čez dobro leto bo na ascendentu in ne bo več zime za eskime. wink.png

Pa nobene nevarnosti ne vidim da bi te kdaj zares odneslo, ne more te kljub takmu Neptunu, je le Jupi vedno tam zate, tvoj lepi angelček varuh. Na lepši poziciji kot je sploh ne more bit. 

In ja, natal pravi, da lahko greš daleč, tut do samega roba prepada če češ, a čez nikoli. In potencijali, draga moja, kako to misliš če sploh so? Kako pa bi drugače sploh še lahko imenovala letošnji decemberski big bang trigon T Plutkota s tvojim Sončkom? Vse ti bo na dlani, sam odločit se boš morala, kaj sploh vzet. flirt.gif

ooooo, hvala lepa! evo ti, kako vedno poklapajo tranziti med sabo. to, da je Pluton v trigonu s tem natalno drugace neaspektiranim Sonckom, je vec kot pokazatelj, da je koncno moj cas.

 

do decembra mam se cas, da delam na sebi. :)

 

hvala se enkrat. :)



#440 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 24. oktober 2013, 14:18

to, da je Pluton v trigonu s tem natalno drugace neaspektiranim Sonckom, je vec kot pokazatelj, da je koncno moj cas.

 

do decembra mam se cas, da delam na sebi. smile.png

 

No....tvoj  natalni Sonček je malčk aspektiran....ravno s Plutkotom je natalno v polkvadratu........kar je pomenilo določeno iritacijo v prvi fazi tvojga lajfa, občutek odrinjenosti, nesprejemanja in drugačnosti,......sam s progresijami je iritacija prenehala in naredila prostor bonbončkom, ki jih bo trigon sprožu. 

Lepo se mej. Tvoj čas je res tu. flirt.gif



#441 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 24. oktober 2013, 18:45

Ko začutiš, da poleg tebe v srcu prebiva tudi nekdo ki te ima vedno in zares rad, ni govora več o osamljenosti ali neizpolnjujočih in začasnih odnosih. In da so vsi v njem in da je on v vseh in da so vsi povezani z njim, ni več govora o osamljenosti ali strahu. Začutiš tudi da nate in na tvoje počutje ne vpliva noben planet. Ker si onkraj te materije, grobe in subtilne. 



#442 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 24. oktober 2013, 18:48

Jz bom kr pop...od tega Boga. Trenutno se mi skriva tongue.pngohmy.png



#443 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 24. oktober 2013, 18:51

Jz bom kr pop...od tega Boga. Trenutno se mi skriva tongue.pngohmy.png

 

Tko k un k sredi belega dne pravi, da se mu sonce skriva med tem ko si on zatiska oči pred njim smile.png

 

Bog se ti ne skriva, skos se ti razodeva, skos je milosten do tebe, sam ti ga nočeš pogledat, na žalost. Pa tolk lep je.



#444 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 24. oktober 2013, 18:57

Ja. Rajtam iščem izgubljeno pod svetilko. Zakaj? Ja tam je svetlo :)



#445 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 24. oktober 2013, 19:01

Ja. Rajtam iščem izgubljeno pod svetilko. Zakaj? Ja tam je svetlo smile.png

 

Ja. Boga se ne da vidt z materialnimi čutili, niti fizičnimi niti subtilnimi. Samo po Njegovi milosti ko si jo pripravljen sprejet. Se splača.



#446 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 24. oktober 2013, 19:04

Ja. Boga se ne da vidt z materialnimi čutili, niti fizičnimi niti subtilnimi. Samo po Njegovi milosti ko si jo pripravljen sprejet. Se splača.

Po njegovi milosti naj se mi najprej javi po fizično suptilnih znakih...lahko tudi pokliče na telefon tongue.pngwink.png



#447 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 24. oktober 2013, 19:23

po eni strani je hare krišna tudi zdravilo zanekatere ljudi naložijo si programček v glavo in to je to...

 

kar pa rečem glede osmeljenosti,osamljen je ponavadi tisti ki misli da ga drugi ne razumejo in ni prišel še do tega spoznanja da je lahko sam sebi dovolj. ko spozna da je sam sebi dovolj pol uživa v vsakem trenutku.



#448 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 24. oktober 2013, 19:39

no ja ... tak govor je malo preveč arogance ... 

drugače povedano : ves čas je na liniji s teboj, pa ne dvigneš slušalko ...

ampak ima smisel, prinesel ti bo izkušnjo, ki jo rabiš ... wink.png

In nekaj novega je tudi, da tudi ti rečeš, da je preveč arogance laugh.png Saj jz to vem, pa bog tudi, da sva na liniji, on razume šalo...tudi ironično wink.png



#449 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 24. oktober 2013, 19:39

smiselno je, da vsak prej ali slej obdela tudi programček hare krišna ...

kaj pa potem naredi z izkušnjo, je njegova zadeva ...

ja sej sam eni ostanejo zasvojeni z njim.

človek je entiteta zase torej bi se moral tudi tako obnašat.tko imamo pa v sebo sto in eno entiteto ki nam pravi to ali ono ali so nam pravile to in ono in nam bodo pravile to in ono mi jih bomo veselo poslušali in nakoncu bomo stoin ena entiteta ki se krega sama s sabo. in to se pač dogaja zdaj s celo človeško raso.

ker smo toliko omejeni tudi če imamo rešitve pred nosom se bodo vse te entitete oglasile v nas in nas skregale in bomo zablokiral. kot recimo računalnik ki ima preveč stvari naloženih zablokira.isto se dogaja z nami. tudi pri računalniku niso to neke materialne stvari ampak so programčki ki zavzemajo toliko prostora. predstavljajte si program ki je dolg osem let in pol drugi program ki je dolg štiri leta in pol še štiri in pol še vsi tisti mali programčki ki jih moramo kokr imeti da normalno funkcioniramo.

Hrati nam je povedano da moramo zatirat samozavest in se odpirat čustvom....

da se zapremo in pač finkcioniramo dokler nas ne raznese.

namesto da ne spravljamo vsega vase bi morali se povezati z drugimi in vzeti tisto takrat ko rabimo. tako bi bili prazni in lahki,hkrati pa tudi srečni....



#450 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 24. oktober 2013, 20:01

nisem govorila o mgd-ju govorila sem na splošno...zakaj smo bolani in zakaj smo depresivni.

če je mgd srečen naj bo srečen na koncu bomo videli kako in kaj,potlej lahko rečemo a je živel življenje ali je živel programe...






Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0