Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Vesoljni dnevnik LNF 25


  • Ta tema je zaključena Ta tema je zaključena
* * * * - 10 x ocenjeno
3894 komentarjev na to temo

#1 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 17. maj 2007, 01:55

Tema je nadaljevanje
Vesoljnega dnevnika LNF, Vesoljnega dnevnika LNF 2, Vesoljnega dnevnika LNF 3, Vesoljnega dnevnika LNF 4, Vesoljnega dnevnika LNF 5, Vesoljnega dnevnika LNF 6, Vesoljnega dnevnika LNF 7, Vesoljnega dnevnika LNF 8, Vesoljnega dnevnika LNF 9, Vesoljnega dnevnika LNF 10, Vesoljnega dnevnika LNF 11, Vesoljnega dnevnika LNF 12, Vesoljnega dnevnika LNF 13, Vesoljnega dnevnika LNF 14, Vesoljnega dnevnika LNF 15, Vesoljnega dnevnika LNF 16, Vesoljnega dnevnika LNF 17, Vesoljnega dnevnika LNF 18, Vesoljnega dnevnika LNF 19, Vesoljnega dnevnika LNF 20, Vesoljnega dnevnika LNF 21, Vesoljnega dnevnika LNF 22, Vesoljnega dnevnika LNF 23 in Vesoljnega dnevnika LNF 24
(*zadnja stran Dnevnika LNF 24 :palec:).

V to temo si lahko clani LN foruma zapisujemo svoje misli, zadeve... zase, za svoj, LNF dnevnik.
Ce imamo kaj za povedati, morda zgolj, da si zapomnimo, da morda povemo sebi (pa ce bi pisali dnevnik, bi morda jutri pozabili, kam smo vse skupaj -in ce smo - sploh zapisovali), kar ne sodi drugam in o cemer se morda nismo imeli namena sploh pogovarjati (lahko pa tudi)... Ko ne gre za neke zakljucene, strnjene teme oz. misli, pa morda pri sebi kaj ugotavljamo... pa ne moremo spraviti to v nek naslov...
Pa bi sem zgolj nizali, kaj smo poceli... ali kar smo mislili... ali kar smo cutili... ali kar bi se nam pac zdelo... Dnevnik pac. Temo si lahko pri sebi brez tezav preoblikujete v "Organiziranje svojih misli", "Nacrtovanje", "Pregledovanje bilance"... ali "Moje misli tebi, prijatelj, da bos stekal, zakaj se ti nisem oglasil..." x:)x itd. ipd. .. ...

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#2 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 17. maj 2007, 06:04

dobrojutrodoberdan....za začetek novega dnevnika...... x;)x
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#3 lea

lea
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 328

Objavljeno: 17. maj 2007, 06:09

druga :switz: ..... x:Dx


:kiss:

#4 Audente

Audente
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 575

Objavljeno: 17. maj 2007, 06:27

Tretja x^x

Bemu grem šeenkrat vse ponovit....pravo :wOOt:
nič čudnega da se na sodiščih vse tako vleče če je pa vse tako zakomplicirano in nič kaj enostavno...
ampak grem se jaz potrudit :palec:

#5 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 17. maj 2007, 07:06

četrta x^x x:px

včeri sem se celi dan potepala po kranjski deželi x:px dobla svoj prvi tatoo x:Ix x^x bla na kofetku s skorpio girl..pozneje še z audente..
v glavnem svetovni dan je za mano :2src:

pa da se še v dnevniku považim

There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#6 Zasavka

Zasavka
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 044

Objavljeno: 17. maj 2007, 07:38

četrta x^x x:px

včeri sem se celi dan potepala po kranjski deželi x:px dobla svoj prvi tatoo x:Ix x^x bla na kofetku s skorpio girl..pozneje še z audente..
v glavnem svetovni dan je za mano :2src:

pa da se še v dnevniku považim

fajn! x:)x za tatoo
2xfajn za kufe x:Dx
Objavljena slika

#7 Pika Pikica

Pika Pikica
  • Lunatik
  • Št. objav: 16 659

Objavljeno: 17. maj 2007, 08:20

Bom sam živjo rekla, k nimam nč lepga za povedat. Vsem lep dan, sonček je. xsrcx

#8 Nordika

Nordika
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 042

Objavljeno: 17. maj 2007, 08:29

Jst tud samo krstim nov dnevnik - za enkrat x;)x
Support bacteria, they're the only culture some people have!

#9 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 17. maj 2007, 08:58

nc, grem spat nazaj, ce mi bo ratal. se kar zbudim in sem budna. tko da se moram vcas kar prisilt, da nazaj zaspim.... k bi kar bluzila, mi je vsec noc.

ma ja :vragec: ich auch :vragec: čeprou včeri sm šla ful pozno spat (k sm že po službi horizontirala eno uro), pa skos sm se neki ponoč zbujala pa premetavala, bemu pa to ni več normalno kok mene luna meče xrolleyesx milsm, še od unga ščipa izpred 14 dni me ni čist zapustilo, zdej pa še ta mlaj :o|o: neky čudnga mora bit v luft al pa v kaki konstelaciji, k to sploh ni več men podobno :vragec:

... dobla svoj prvi tatoo x:Ix x^x ...

čestitke :palec: čeprou, jst mam enga ČB na križu, sam z obzirom, da so zdej skor vsi potetovirani in popirsani podolgem in počez...bi blo mrbit še najbolj originalno bit brez tatooja/pirsa. Mene je tok bolel, da sm si rekla nkol več kej tazga xcivx ampak dorb, če je bla obroba že narjena, morš zdržat pol do konca, k če ne, maš pa res čudno xcivx

aja, lep tatujček maš :palec:

mal bl čudna, kt ponavad, sm dons :o|o:
You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#10 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 17. maj 2007, 09:37

henloua babnce! xcivx :palec:
(same babe namrec dons se fochkate semle, pa se se jaz) xDDx

Bla *prisiljena* pajka cez okno vrzt.
Dons sem glih sesala in a ni tich zacel nad hitr prot navzdol sibat. :sori:
In bi ga posesala, cesar pa nisem hotla.
Pol sem ga pa tko mehko in nezno 'ujela' v plasticen kozarc in sem ga cez okn stresla in ga gledala, kako je plaval skor do dol.
kot metuljcek. ga je vetercek nosil, kot ena vetrnichka je bil. xDDx
sem ga pa nagovorila in sem pritegnila pozornost! xyesx xokx
Z onimi ocesci me je gledkal... sem mu rekla, ja sevede. xDDx in: zdej bom sesala, ne mors bit tle. kam sibas? pa take... on je pa kar stal pri miru in me direkt gledal oz. sva imela eye contact. x8Dx

... upam da ne pomen, da sem sreco cez okn vrgla. x:o)x :sori:

Sicer pa bla dons ze nad pridna in kanim tako nadaljevati. x^x x;)x

Cookie - konstelacije? preber, ce cs. x:)x

Joj Delfincek (kaj pa druzga x;)x) tatu, Klarus? xokx
Dbest!
Sama sem si nad zelela tatu. sm hotla med zmajcka. sam ga majo *vsi*. x:o)x
bi mela skorpijona, pa je mal b.v., k pac nisem pa to......
skratka, me je minil.
sam vsec mi je pa se zmer (in nikol ne vem kaj me se pich :vragec: x;)x)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#11 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 17. maj 2007, 09:59

Ha, ni čudn, da sm čudna, če je pa cela zmeda na nebu :vragec: :inocent:
se prav, da je vse tko, kt mora bit xrolleyesx :vio:
You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#12 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 17. maj 2007, 10:24

Se mi zdi pomembno povedat, pa napisem se 1x v novi dnevnik:


DAN GLOBALNE MEDITACIJE ZA MIR

20. MAJ, 2007, LJUBLJANA, Park Tivoli, od 10.30 do 13.ure

www.globalpeacemeditationprayerday.org

Zdaj imaš priložnost, da skupaj z nami zavestno sooblikuješ potek dogodkov na našem planetu.
Pridruži se stotisočim z različnih koncev sveta, različnih kultur, ver in ras, v skupni meditaciji za mir na Zemlji, za harmonične medsebojne odnose in za harmonijo z naravo.

Še nikoli se ni toliko ljudi zavzelo, da bi skupaj, na isti dan meditiralo za mir na našem planetu. Pričakujemo, da bo to vplivalo tako na ljudi kot na njihovo družbo, tako lokalno kot po svetu". Dr. Ervin Laszlo (kandidat za Nobelovo nagrado za mir, 2004, 05, 06)
Zberemo se ob 10.30 uri na Jakopičevem sprehajališču, pod Tivolskim gradom. Vabimo vas, da pridete v svetlih oblačilih in si prinesete podlago za sedet.
Srčno vabljeni!

Z nami bodo tudi: Mojca Malek Morya, Gianni Rijavec –Beli golob, Dr. Mira Omerzel - Mirit z ansamblom Vedun, Šambala, Mladinske Plesne miniature s Petro Podržaj, Vokalna sk. O.Š Litija…

NAJ MIR PREŽAME SLOVENIJO, NAJ MIR PREŽAME ZEMLJO


Objavljena slika

pise pozitivke

#13 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 17. maj 2007, 10:27

super! glih na rojstni dan moje mame! xsrcx
(pa se mame se ene lunatke xDDx x;)x)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#14 Nordika

Nordika
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 042

Objavljeno: 17. maj 2007, 10:32

:lol: Joj Marsa, eye-contact s pajkcem :palec: Sem glih razmišljala, da se je tale moja fobija popravla do ene mere, zdej mam v kopalnici ene 3 pajkce k bi včasih že ponorela :O: zdej jih pa kar pustim x^x Sej 1x bo svetloba glih taka, da bom vidla vse tiste pajčune . . . pol pa sam sesat :sori: Edin nad tuš kabino ga nočem met :OO!: Groooza, da bi glih name padu aaaaaaaaaaaaa :eekblue: No, pa u kozarc se jih tud ne upam lovit :horro-cb: (še)
Support bacteria, they're the only culture some people have!

#15 myrjam

myrjam
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 210

Objavljeno: 17. maj 2007, 10:36

Hojla!

Že celo večnost me ni bilo....pestra dogajanja pa ni časa za pisanje x;)x

počasi se poslavljam od službe, pa čeprav sem se na to pripravljala dalj časa vseeno ne gre brez težav.....ma kak dogodek ali samo stvar, ki jo počneš zadnjič te vseeno malo zbode.....glej tega pa nikoli ne bom več počela :sick:

stari dopust porabila za zobe zrihtat....zdaj se pa še sklepi nekaj bunijo....ne moreš verjet kaj te vse lahko doleti, tako da trenutno na bolniški ..... je reku en prijatelj zadnjič "ti pa na bolniški :eek:

ma saj ne mislim jamrat.... bo boljše pa pred mano še cel letošnji dopust pol pa avgusta penzija.....novemu življenjskemu obdobju naproti....nič več delovnega časa, nič več dežurstev in dale za vikende in praznike. končno bom svoje dneve kreirala sama xyesx .

Naredite si lep dan xrainbowx

M xyiyax

Free super da si tole sem prenesel....to so pa dogodki, ki se jim bom v bodoče z veseljem pridružila xDDx
"Vse materialno je le navaden odsev duhovnega"
...človek ni le skupek celic, je tudi odraz svojih misli...
Martin Kojc

#16 Zasavka

Zasavka
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 044

Objavljeno: 17. maj 2007, 11:03

Hojla!

nič več delovnega časa, nič več dežurstev in dale za vikende in praznike. končno bom svoje dneve kreirala sama xyesx .

Naredite si lep dan xrainbowx

M xyiyax

... pa nobenega časa ne boš več imela, ko boš v penziji...UŽIVAJ
tudi jaz bi šla x:Dx
Objavljena slika

#17 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 17. maj 2007, 11:11

Joj Delfincek (kaj pa druzga x;)x) tatu, Klarus? xokx
Dbest!
Sama sem si nad zelela tatu. sm hotla med zmajcka. sam ga majo *vsi*. x:o)x
bi mela skorpijona, pa je mal b.v., k pac nisem pa to......
skratka, me je minil.
sam vsec mi je pa se zmer (in nikol ne vem kaj me se pich :vragec: x;)x)

anede x:Dx x:px
ma js bi že zdavnaj mela tatu, če me nebi blo strah iglc..
ko je ti montiru uno mašino..sem kr skupi lezla, ko sem vidla kake igle so to :wOOt:
pol pa sploh ni bolelo x^x x:Dx

čestitke :palec: čeprou, jst mam enga ČB na križu, sam z obzirom, da so zdej skor vsi potetovirani in popirsani podolgem in počez...bi blo mrbit še najbolj originalno bit brez tatooja/pirsa. Mene je tok bolel, da sm si rekla nkol več kej tazga xcivx ampak dorb, če je bla obroba že narjena, morš zdržat pol do konca, k če ne, maš pa res čudno xcivx

ma men je to že želja ene 5 let xnckrvx
js sem pa prav čakala, kdaj bo začel bolet x:o)x marsikatera opeklina al pa ureznina bol boli kot to x:o)x
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#18 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 17. maj 2007, 11:11

Oča moj so tudi še na dopustu, avgusta pa v penzjon; pa že zdaj nimajo časa niti za mal po gsm počvekat, kamoli osebno :vragec: tak da ja...penzjonerji nkol nimajo cajta: le kako jim je vse zneslo postorit za časa delovne aktivnosti? :8):

kle po netu bluzim, namest dab pogodbo sestavlala :vio: bemu sm tko kt v študent.letih: do zadnga nič pol pa v na en mah tko kampanjsko xrolleyesx :sori: jst rabm inspirativni time pressure, zgleda :o|o:

aja, jst bi tut v penzijo šla, sam tko kt sm zdej zastavila, bo to šele čez 33 let :V:
You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#19 Todika

Todika
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 677

Objavljeno: 17. maj 2007, 11:16

:wOOt: ne morm si nohtov na nogi postrižt :o|o: đizs x:Ix zdaj smo pa tam x:Dx

sm se naročla dons v ono materinsko al ka je že.....dvakrat kao neka telovadba in dihanje, štirkrat pa psihološke priprave itd x:o)x u bistvu se mi ne ljubi hodit na to x:o)x sam bom vseen, da vidmo pač....sam sm pa taka lenoba, it nekam, jao xrolleyesx tok mi sede bit doma pa da ni nč mus.....sj ne dab zdej gnila kle not, sam če je neki treba :O: sm čist fertik x:Dx užas uglavnem x8Dx trpljenje blazno :vragec: x:Dx

pa ful sm enih stvari preklicarla :eek: to mi kr ni podobno, sovražim telefonarjenje x:o)x sam sm pa tud dons vsakič k sm mela tel. v roki se spomnla kaj še morm, ga odložla, mal poprčkala, sam pol vseen poklicala, ker pač ni blo druge.....šta se mora, nije teško xcivx pajade :vragec:

zdej grem pa po salato in neki za pojest prštimat x^x
KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

Bora

#20 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 17. maj 2007, 11:20

aja, jst bi tut v penzijo šla, sam tko kt sm zdej zastavila, bo to šele čez 33 let :V:

A daj no Cookie! x:o)x Pol boš pa govorila, da zdej ti bo pa dolgčas x;)x Jaz itak na pokojnino ne računam, so že namignili, da naj moja generacija odpiše...
Drugač pa pejt sestavljat...sej to je tak luštn del.. x:o)x

Vidim, da ste se potetovirali pa tako...nice xokkx zame to seveda ni x:)x nič permanentnega na mojo kožo, če le ni treba. Je pa fajn na nekaterih drugih vidt...

Pri meni ni nič posebnega....končno sem doma, jutri imamo piknik, danes se bom učila, pa še par stvari moram zračunat in to je to.

Lepo se mejte x;)x

*Todika, kdaj maš že???? rok namreč...
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#21 kukica

kukica
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 118

Objavljeno: 17. maj 2007, 11:23

Tole se pa je za pohvalit v nov dnevnik: nabrala cvetove bezga in akacije, dala delat bezgov sirup, nafilal med z bezgom in akacijo in oboje cvetove še dala sušit za čaj. Zdaj pa dišiiiii v moji sobi. MMMm...
Pri duhovnosti ne gre za težnjo po biti duhoven, temveč pomeni biti resnićen.
Spirituality is not about being spiritual. It's about beeing real.
by Tony Samara


NAGAJIVA USTVARJALKA
RECEPTKI

#22 Todika

Todika
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 677

Objavljeno: 17. maj 2007, 11:28

*Todika, kdaj maš že???? rok namreč...



čez dva mesca xcivx x:px
KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

Bora

#23 Ruby72

Ruby72
  • D član
  • Št. objav: 2 284

Objavljeno: 17. maj 2007, 12:34

Doberdan moja ekipa xsrcx

Sem se prišla na hitro pohvalit: sem kupila nov avtorček :vio: xsrcx x^x
Kar ratalo je :eek: Nekaj sem šla v ponedeljek se menit za termin, da mi porihtajo nekaj na avtu in- evo...

x:px A Velikanu nič povedala x:px :vragec:
Samo potipala sem ga, ko sem prišla domov, kaj misli o zadevi, pa so se mu hudo zasvetile oči xcivx xDDx

Ne moram dočakat, da pride iz dela. Sedaj sva se slišala in sem mu potožila, da je spet nekdo parkiral na naš nepokriti parkirni prostor x;)x x:Dx , in je takoj verbalno znorel x:px

Komaj čakam njegov fris

Ko sem star avto danes pustila v prodajalni, sem ga prav pobožala in se mu za hvalila za vsa leta druženja :C: xsrcx :sori:

#24 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 17. maj 2007, 12:54

na veliko varno prevoženih kolimetrov xwizardx
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#25 Ruby72

Ruby72
  • D član
  • Št. objav: 2 284

Objavljeno: 17. maj 2007, 15:57

Hvala Klarus xsrcx




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0