Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Sideralni vesak


  • Prijavi se, če želiš komentirati
46 komentarjev na to temo

#1 Gaia

Gaia
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 263

Objavljeno: 23. maj 2007, 09:56

Ali se vam zdi, da čas teče hitreje? Relativni čas v resnici teče hitreje, namreč sončni sistem je v časovni gubi, kjer je večja gostota časa. Vesolje se ne širi enakomerno, ampak je uvito, nagubano, razpotegnjeno... In kadar se znajdemo znotraj časovno - prostorske gube, nam čas totalno beži, dan mine prehitro... To je relativno res, saj smo v časovno - prostorsko gostejšem območju. V gubi se nahajamo dvajset let, toda s tem sideralnim veskom jo bomo počasi zapustili. Pripotovali bomo v časovno - prostorsko redkejše območje, gostota časa se bo zmanjšala in spet nam bo čas tekel počasneje.
Znotraj časovnih gub je poleg relativno hitejšega časa tudi nagel tehnološki napredek, saj to je območje polno idej. Ko se bomo pomaknili v relativno počasnejši čas, bo naš tehnološki napredek zasijal v vsej svoji luči in v resnici bomo vse bolj gospodarji svojega časa. Svetloba bo pridobivala na pomenu - prihajamo v obdobje svetlobe oziroma svetlobne tehnologije.

Napoved

V naslednjih novicah, sporočilo mojstrov modrosti za svet, med sideralnim veskom 2007 do 2008.


Oglejte si video
Taši Delek!
www.astrogaia.net

#2 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 23. maj 2007, 14:02

Pozdravljena Gaia,
ja zadnja leta opažam, da čas teče sto na uro oz. prehitro. Ko sem bila še otrok se mi ni zdelo, da gre vse tako hitro, bolj kot da ne bo nikoli minilo...zdaj je pa to čisto druga pesem...vedno sem si to razlagala čisto drugače zato pač, ker je tak vsakdanji tempo vsi letamo po nekih opravkih...večino časa pa tako ali tako preživimo v službi..;(
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#3 @patrik@

@patrik@
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 107

Objavljeno: 23. maj 2007, 14:08

Pozdravljena Gaia,
ja zadnja leta opažam, da čas teče sto na uro oz. prehitro. Ko sem bila še otrok se mi ni zdelo, da gre vse tako hitro, bolj kot da ne bo nikoli minilo...zdaj je pa to čisto druga pesem...vedno sem si to razlagala čisto drugače zato pač, ker je tak vsakdanji tempo vsi letamo po nekih opravkih...večino časa pa tako ali tako preživimo v službi..;(

Hej Gaia in Pinka x:)x

Popolnoma se z vama strinjam. Tudi meni je tk počasi vse minevalo. Recimo, ko sem še hodil v osnovno šolo. Pol pa, ko sem prišel v gimnazijo pa se je vse spremenilo. Tak je minlo, ko šus! x:)x In res se vidi. Že ko se neko stvar učim, mi ura mine ko skunda. To je res nevrejtno in zanimivo. Upam, da se bo to čimprej končalo!!! x;)x

#4 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 23. maj 2007, 14:35

že nekaj časa nisem usklajena s časom, ura ne gre nikamor, a v dnevu mi primanjkuje ur, da bi postorila vse... kot bi padla v nekak časovni vrtinec, v katerem se ne znajdem

#5 @patrik@

@patrik@
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 107

Objavljeno: 23. maj 2007, 14:49

že nekaj časa nisem usklajena s časom, ura ne gre nikamor, a v dnevu mi primanjkuje ur, da bi postorila vse... kot bi padla v nekak časovni vrtinec, v katerem se ne znajdem

KOt sem dejal že dejal: hvala, enako! Full mineva. Če nič ne delaš še gre, ko pa se spraviš k enemu delu pa mine. KAK JE TO MOŽNO... :O: Ko nič ne delaš ne mine, ko pa delaš pa naenkrat mine.... NELOGIČNO!!! :vragec:

#6 Desire

Desire
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 415

Objavljeno: 27. maj 2007, 20:42

In kdaj se zgodi točno Sideralni vesak, da pridemo vn iz t gube :inocent: ?
Tudi meni se zdi, kot da bi plavali na tekočem traku z astronomsko hitrostjo. Ni mi všeč
:xx!:
One's destination is never a place, but a new way of seeing things- Henry Miller










#7 vranja

vranja
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 516

Objavljeno: 30. maj 2007, 07:08

mene je to s tem hitrim časom začelo res skrbet šele, ko sem začela spraševat otroke, pa so rekli, da jim počitnce poleti minejo kot strela...Prej sm misla, da mi čas hitrejš teče zato, ker sem starejša. Zgleda, da je res nek na tem in da gre za eno splošno precepcijo.
men na primer manjka ene 24 ur v dnevu, da bi mi zraven sprotnih, vsakdanjih opravkov ostalo se mal cajta za uzivat. Kak od modrih ljudi me vcasih pouči, da si morm čas Uzet in tralala in tralala. Enim to rata, vem. Celo sedijo na kavici in se smehljajo in kramljajo, ko, da jim ne bi za ritjo gorelo.(?)
Sm pa zadnič slisala, da ma tle en zdravilc iz naših krajev teorijo, ki razlaga, da čas tece v krožni spirali, kot napr. polž in bolj, ko se bliža sredini, hitreje teče (sama sem temu rekla, ko kolut filma, ki se odvija in me je kr zmrazilo, da mava take podobne občutke), ko čas pride do konca spirale, se za hip ustavi, mal cukne, sledi izumrtje dinozavrov,npr. in se spet začne navijat nazaj in tako dalje in tako naprej.
Iz določenih razlogov navijam za Gaino teorijo :)
Objavljena slika

#8 Mojca Aleksandra

Mojca Aleksandra
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 56

Objavljeno: 30. maj 2007, 08:17

Mislim, da je vse skupaj relativno. Čakam nov avtomobil in čas definitivno teče prepočasi !!!! xrolleyesx xpolzx xegox
Omnia mea mecum porto.

#9 Gaia

Gaia
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 263

Objavljeno: 30. maj 2007, 09:06

Mislim, da je vse skupaj relativno. Čakam nov avtomobil in čas definitivno teče prepočasi !!!! xrolleyesx xpolzx xegox


Hojla Mojca in Patrik, Desire..Pinka, Ksenja!


In kdaj se zgodi točno Sideralni vesak, da pridemo vn iz t gube ?
že nekaj časa nisem usklajena s časom, ura ne gre nikamor, a v dnevu mi primanjkuje ur, da bi postorila vse... kot bi padla v nekak časovni vrtinec, v katerem se ne znajdem...

V petek, 1.6. bom dobila nekaj čisto svežih sporočil iz Šhambale, od mojstrov modrosti. Seveda jih bom takoj obesila sem. V tem mesecu bomo hodili v vedno bolj stisnjen čas, potem se bo polagoma začelo umirjati. Bojda to nakazuje Saturn, -Kronos, kajti v znamenju leva je največja gostota časa in vpliv stisnjenega vesolja. Verjetno te deformacije prihajajo zaradi črnih lukenj in zato je vesolje nagubano, stisnjeno in polno deformacij. Skratka tale sideralni vesak je prelomnica. V bistvu v času sideralnega načrta dobimo informacije iz globine vesolja, kam se obračati v naslednjem letu. Sideralno je torej sonce v znamenju bika, kjer je ozvezdje Plead, Orion in fiksna zvezda Sirius. Svetlobno utripanje teh zvezd pa daje sporočilo, ki ga preberejo mojstri iz Šhambale. Vsekakor zelo zanimivo. Zaenkrat je prvo sporočilo to, da poskušajte zapisovati te napredne ideje, ki vas prevevajo, saj kadar je gostota časa največja, takrat je največ informacij iz vesolja. Sicer se ljudem po svetu precej mede, a mislim, da bi bilo dobro ohranjati mir v srcu, pustiti času, naj gre po svoje...Vsekakor v enem letu prihajamo spet v obrobje raztegnjenega časa zato je bistveno, da vemo kje se nam v tem času odpira, da prizemljimo ideje stisnjenega časa v raztegnjen čas.

Malček navodil za posamezna znamenja in povabilo v Tezno pri Mariboru, kjer bom povedala tudi delčke nasvetov mojstrov iz Šhambale. Seveda boste lahko gledali tudi po TV- JU,-NET TV, oddaja 5,noč ob 20h. Govorila bom natanko 4 minutke....
GAIA

Malček navodil za posamezna znamenja in povabilo v Tezno pri Mariboru, kjer bom povedala tudi delčke nasvetov mojstrov iz Šhambale. Seveda boste lahko gledali tudi po TV- JU,-NET TV, oddaja 5,noč ob 20h. Govorila bom natanko 4 minutke....
GAIA


Ogled videa
Taši Delek!
www.astrogaia.net

#10 Gaia

Gaia
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 263

Objavljeno: 30. maj 2007, 09:15

:2src:
Seveda vam bom nekaterim odgovorila v tej temi, osebno (datum, kraj, ura rojstva), kam se morate obračati v tem letu, vendar ne bit hudi, če ne bom zmogla pregledati vseh kart. Vsekakor gledate os polne lune, kje se dogodi v vaši natalni karti, katere planete osvetli, kje se pokaže načrt za naslednje leto...
Pa,pa, GAIA :palec: Aha za tiste, ki ne razumete. Tropični vesak je pokazal na psihološki vidik načrta, medtem, ko sideralni, na prizemljitev...
xwizardx
Taši Delek!
www.astrogaia.net

#11 Cat

Cat
  • D član
  • Št. objav: 485

Objavljeno: 30. maj 2007, 13:00

Mene zanima :palec: xyesx
(20.1.1969,15.30, Lj.)
cat

#12 kukica

kukica
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 118

Objavljeno: 30. maj 2007, 13:51

Ojla Gaia!

Ker se ravno bliža moj rojstni dan, lahko pogledaš prosim zame?

Rojena 9.6.1979 v Ljubljani

Hvala, Urša
Pri duhovnosti ne gre za težnjo po biti duhoven, temveč pomeni biti resnićen.
Spirituality is not about being spiritual. It's about beeing real.
by Tony Samara


NAGAJIVA USTVARJALKA
RECEPTKI

#13 natalie

natalie
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 304

Objavljeno: 30. maj 2007, 16:31

Gaia,

lahko pls?

22.12.1973, Ljubljana 18:25
velike sanje malega vesolcka

#14 Gaia

Gaia
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 263

Objavljeno: 30. maj 2007, 19:48

Seveda dobite odgovor po polni luni. Do takrat še ni informacij v skupnem nezavednem. Ko mojstri modrosti dobijo informacije, vam jih predam naprej in šele takrat se bo videlo kaj vam ščip odpira.
Se slišimo torej takrat, če ste firbčni, pa poglejte v petek zvečer oddajo na net tv-ju, ob 20h, bom poskušala na kratko objasnit vpliv letošnjega Sideralnega veska.
Se slišimo in morda celo vidimo...,mam tremo :eek:
Bo že, GAIA
Taši Delek!
www.astrogaia.net

#15 Cat

Cat
  • D član
  • Št. objav: 485

Objavljeno: 31. maj 2007, 07:20

Jaz bom gledala in navijala zate :palec: Vso srečo!!! xwizardx
cat

#16 Mojca Aleksandra

Mojca Aleksandra
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 56

Objavljeno: 31. maj 2007, 07:33

Se slišimo in morda celo vidimo...,mam tremo :eek:

V tem primeru ti seveda priporočam Merkurjev vilinski ključek. xsuperx

Ma se samo hecam.. :fool:

Itak, da ti bo šlo super
! xokx xokkx


LP, M.
Omnia mea mecum porto.

#17 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 31. maj 2007, 11:08

Bi lahko prosim, pogledala še zame :inocent:

1.4.1976 ob 8,15 uri, Ljubljana

Hvala x:Xx
You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#18 Desire

Desire
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 415

Objavljeno: 31. maj 2007, 15:27

Se slišimo in morda celo vidimo...,mam tremo :eek:
Bo že, GAIA

Držimo pesti, sej bo vse super šlo x;)x xwizardx xcrossfingx xegox xflowx xflowx
One's destination is never a place, but a new way of seeing things- Henry Miller










#19 Gaia

Gaia
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 263

Objavljeno: 4. junij 2007, 08:47

Hojla, Mojca, Desire, Cat!
He,he, nisem se upala. Bilo je tako, da takoj na začetku sem ćutila pravo energijo, da bi s polno luno deloma otvorila finale 5.noči. Vendar so rekli, stoj tukaj, ko bo pravi čas, greš gor...A muzika je bila čedalje bolj glasna, vsesplošni žur se je razlegal, kamere so lovile publiko, ki je utripala z glasbo in začutila sem, da je z vsako pretečeno minuto prepozno. Predstavljejte si, da vam nekdo vzame močno razbijanje ritmov in ga zamenja z poučnimi besedami, ko imaš že nekaj alkohola v krvi. Nič, sem se dogovorila, da bom raje septembra prišla v oddajo, za vse vas pa bom posnela na video, kaj točno je bodisatva Maitreja predal Mojstrom Modrosti, za leto dni. Torej od Sideralnega veska- junija 2008.

Predvsem moč misli bo izrazita. Pravijo, da v potovanju skozi to časovno gubo, smo začeli res štekati to moč pozitivnega mišljenja, zdaj jo moramo obrniti tudi v družbeno koristno stvar. Kajti pod vprašajem bodo oceani in morja, ter posledice globalnega segrevanja.

Pa sem vprašala, kaj ali ni iluzorno razmišljati, da bomo le z mislimi preprečili multinacionalne združbe, ki hočejo izkoristiti oceane (plinski terminali...) Odgovor je bil, lej, če se nafta v morju razlije, prihajajo določeni mikroorganizmi, ki jo počasi razstrupljajo. Torej, vi ste mikroorganizmi v smislu multinacionalk, ki hočejo uničiti oceane, razmišljajte pozitivno.

Sicer pa dajem poslanico....



Poslanica za letošnje leto:

· Bodite v miru in pozitivno naravnani, brez pretirane naglice in zavedajte se dragocenih trenutkov vašega življenja.
· Vaše oči naj venomer zrejo lepoti v obraz, če pa je vse okrog vas slabo in grdo, se poskusite spomniti lepih trenutkov preteklosti. Tako boste priklicali lepoto, ki je še vedno okrog vas, le da je ne morete videti, ker se je skrila.
· Krepila se bo moč misli in barv. Stres je kot nalezljiva bolezen, ki jo širite na vse okoli sebe, če ste ji podlegli – zato ga brž premagajte, sprostite se in bodite pozitivno naravnani.

Družbeni dogodki:

· Smo v obdobju, ko svet vodi slabo politiko, tudi pri nas je tako, prevare in manipulacije, katere se nihče ne trudi več skriti, so del vsakdana – zato bo veliko protestov in napetosti med državami. Vzrok za takšno ravnanje je upiranje spremembam, saj nihče nima dovolj poguma, da bi začel pot korenitih sprememb. Te pa so nujne, zaradi blaženja segrevanja ozračja in oceanov. Letošnje leto bo v znamenju oceanov in morij. Človeštvo bi moralo gojiti drugačen odnos do oceanov, ker pa ima ozaveščena javnost premalo moči, da bi dosegla spremembe, je edina možnost, ki pripomore k izboljšanju razmer, vzdrževanje pozitivnega duha in širjenje notranjega miru.

Priporočila:

· Čas je dragocen; v svoj urnik poskusite vključiti čas, ki ga preživite sami s sabo, odklopljeni od vsega, bodisi v naravi, bodisi v prostoru, kjer lahko sestavite svoje misli in gradite pozitivnejši odnos do sveta.
· Naučite se nesebično pomagati en drugemu in izogibajte se potratnosti.



Da ne bom predolga: zapomnite si tri ključne besede: Mir, Koncentracija, Ljubezen – to je ključ, s katerim pripomorete k izboljšanju sveta in svetovnemu miru.
Taši Delek!
www.astrogaia.net

#20 kukica

kukica
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 118

Objavljeno: 4. junij 2007, 08:50

Mir, Koncentracija, Ljubezen – to je ključ, s katerim pripomorete k izboljšanju sveta in svetovnemu miru.

In to je ključ, da pomagamo sebi.

hvala Gaia.
Pri duhovnosti ne gre za težnjo po biti duhoven, temveč pomeni biti resnićen.
Spirituality is not about being spiritual. It's about beeing real.
by Tony Samara


NAGAJIVA USTVARJALKA
RECEPTKI

#21 Gaia

Gaia
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 263

Objavljeno: 4. junij 2007, 09:18

Mir, Koncentracija, Ljubezen – to je ključ, s katerim pripomorete k izboljšanju sveta in svetovnemu miru.
[/quote]

Zdaj poglejte, kje se vam je dogodila polna luna, kje, v kateri hiši in katere planete vam je osvetlila.

B


[quote name='kukica' post='848766' date='30. May 2007, 13:52']Ojla Gaia!

Ker se ravno bliža moj rojstni dan, lahko pogledaš prosim zame?

Rojena 9.6.1979 v Ljubljani

Hvala, Urša[/quote]
Hej, Urša!
Rabim uro rojstva
Taši Delek!
www.astrogaia.net

#22 myrjam

myrjam
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 210

Objavljeno: 4. junij 2007, 09:20

Predvsem moč misli bo izrazita. Pravijo, da v potovanju skozi to časovno gubo, smo začeli res štekati to moč pozitivnega mišljenja, zdaj jo moramo obrniti tudi v družbeno koristno stvar.


Tole že nekaj časa čuti veliko več ljudi in prav to se mi zdi pomembno, da dojamemo, da je to veliko spoznanje.

Hvala Gaia za tvojo skrb, da izvemo pomembne dogodke, ki iz vesolja vplivajo na nas. Pomembno je predvsem za tiste, ki še dvomijo. Upam, da se nam pridružijo z svojimi pozitivnimi mislimi.....

Mavrični pozdrav vsem xrainbowx

M xyiyax
"Vse materialno je le navaden odsev duhovnega"
...človek ni le skupek celic, je tudi odraz svojih misli...
Martin Kojc

#23 Desire

Desire
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 415

Objavljeno: 4. junij 2007, 09:26

Hojla, Mojca, Desire, Cat!
He,he, nisem se upala. Bilo je tako, da takoj na začetku sem ćutila pravo energijo, da bi s polno luno deloma otvorila finale 5.noči. Vendar so rekli, stoj tukaj, ko bo pravi čas, greš gor...A muzika je bila čedalje bolj glasna, vsesplošni žur se je razlegal, kamere so lovile publiko, ki je utripala z glasbo in začutila sem, da je z vsako pretečeno minuto prepozno. Predstavljejte si, da vam nekdo vzame močno razbijanje ritmov in ga zamenja z poučnimi besedami, ko imaš že nekaj alkohola v krvi. Nič, sem se dogovorila, da bom raje septembra prišla v oddajo, za vse vas pa bom posnela na video, kaj točno je bodisatva Maitreja predal Mojstrom Modrosti, za leto dni. Torej od Sideralnega veska- junija 2008.

Ja jst tudi takoj, ko sem odprla tv in začela gledat oddajo mi je blo čudno, tko res ful hrupno, dogajanje na višku... xrolleyesx tko da, drugič ko bo prava energija in razpoloženje, kakor sama praviš x;)x
Mir, koncentracija in ljubezen... lepših besed ne bi mogla izraziti x:)x predvsem, ker se ljudje že "prebujajo" na različnih nivojih in čutimo vsi skupaj, kam lahko pripelje razno onesnaževanje narave ipd.....vojne, nestrpnosti,
Kaj pa na osebnem nivoju, kar se tiče izražanja samega sebe, v ljubezni, s svojim poslanstvom.....? Kje lahko največ naredimo x:)x


One's destination is never a place, but a new way of seeing things- Henry Miller










#24 Gaia

Gaia
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 263

Objavljeno: 4. junij 2007, 09:53

Mene zanima :palec: xyesx
(20.1.1969,15.30, Lj.)
cat

Lahko poskusiva. Če pogledava v tvojo karto, se vidi, da ti je S.V. osvetlil 6.in 12.hišo.
Torej teključne besede poskušaj spraviti tudi v službo, med podrejene in nadrejene, tam se bo burno dogajalo. Vsi dogodki, vl+ključno z nekimi omejitvami s strani drugih (partnerja) pa bodo ozaveščali tvoje NEZAVEDNE VZGIBE, ki so se oblikovali zam do 14 leta tvojega življenja. Gre za ta princip, da se nisi upala izražati, pa čeprav si genialen um. Torej prežemi svoj odnos do zdravja z temi svetimi mislimi, poženi njegovo kolesje v vsakodnevno delo in izluščilo se bo iz nezavednega tisto, kar te najbolj omejuje, da izražaš popolno sebe.
Aha ali veš kako se spreminja usoda?
Ozavestiš svoj način obnašanja iz nezavednega in reagiraš drugače.
Torej v naslednjem mesecu se dogodi luna pr- kvadrat saturn pr! Odreagiraj drugače, kot si prejšnji mesec (luna pr kvadrat saturn rx)
Poskušaj z sončevim vilinskim kljuičkom, da ti iz nezavednega pomaga k zaupanju, ljubezni, da boš to lahko živela tudi v vsakodnevnem življenju. Spremeni odnos do sebe in do svojega zdravja. Opazuj z veliko koncentracijo dogodke na delavnem mestu, tudi v odnosu z mamo, kajti ti si neke vrste zdravitelj, medsebojnih odnosov.
Zaupaj si.LP, GAIA :palec:

Ja jst tudi takoj, ko sem odprla tv in začela gledat oddajo mi je blo čudno, tko res ful hrupno, dogajanje na višku... xrolleyesx tko da, drugič ko bo prava energija in razpoloženje, kakor sama praviš x;)x
Mir, koncentracija in ljubezen... lepših besed ne bi mogla izraziti x:)x predvsem, ker se ljudje že "prebujajo" na različnih nivojih in čutimo vsi skupaj, kam lahko pripelje razno onesnaževanje narave ipd.....vojne, nestrpnosti,
Kaj pa na osebnem nivoju, kar se tiče izražanja samega sebe, v ljubezni, s svojim poslanstvom.....? Kje lahko največ naredimo x:)x

Sem pokukala na tvojo stran, a nimaš ure,
Mislim, da je os sideralnega veska v tvoji karti nekakšen kažipot, kje lahko največ narediš s svojim poslanstvom, v tem letu...
Se slišiva, hvala, GAIA
Taši Delek!
www.astrogaia.net

#25 Desire

Desire
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 415

Objavljeno: 4. junij 2007, 10:00

Sem pokukala na tvojo stran, a nimaš ure,
Mislim, da je os sideralnega veska v tvoji karti nekakšen kažipot, kje lahko največ narediš s svojim poslanstvom, v tem letu...
Se slišiva, hvala, GAIA


10.50. dopoldan, Ljubljana
aha poslanstvo torej x:)x

One's destination is never a place, but a new way of seeing things- Henry Miller













Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0