Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

bog je od vedno


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * - - - 14 x ocenjeno
4399 komentarjev na to temo

#76 mici59

mici59
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 275

Objavljeno: 17. junij 2007, 18:37

pomagam,Bog je namreč svet tako ljubil,da je dal svojega edinorojenega Sina,da bi se nihče,kdor veruje vanj,ne pogubil, ampak ,bi imel večno življenje{jn3,16}

to je to,ampak vse nam je dovoljeno

#77 tantra

tantra
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 320

Objavljeno: 17. junij 2007, 18:39

Mici:

70 milijonov ljudi na največjem mirovnem shodu za DOBRO in MIR v svetu:

http://melafilms.com/pages/trailer_qt7

69 milijonov in več jih NI kristjanov.

So hindujci, budisti, muslimani...

Jih bo KRISTUS vzel v božje kraljestvo ali jih ne bo?

So to božji otroci ali niso?

#78 mici59

mici59
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 275

Objavljeno: 17. junij 2007, 18:41

Vprašal sem te za pomoč, da mi pomagaš, kako bi lahko bil božji otrok in ti mi tako vrneš.
Sam nimam modrosti, ker tega ne vem.
Zato sem pa tebe po želji vprašal, in naletel na pešca?

BOM!
se bom držal tvojega nasveta!!
hvala!

bolje to ,kot ,da tepodere avto

#79 tantra

tantra
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 320

Objavljeno: 17. junij 2007, 18:44

mici59

Enega KONKRETNEGA odgovora nisi dala dozdaj.

Nakladaš prebrano iz svete knjige kristjanov. To je pa tudi vse.

Sorry. Ti si versko BLAZNA. Potrebna zdravljenja.

NE priznavaš poti drugih verstev, naukov do BOGA. Žalostno.

#80 mici59

mici59
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 275

Objavljeno: 17. junij 2007, 18:44

Mici:

70 milijonov ljudi na največjem mirovnem shodu za DOBRO in MIR v svetu:

http://melafilms.com/pages/trailer_qt7

69 milijonov in več jih NI kristjanov.

So hindujci, budisti, muslimani...

Jih bo KRISTUS vzel v božje kraljestvo ali jih ne bo?

So to božji otroci ali niso?

poglej,lahko,da so božji otroci,kako naj jaz to vem,v osnovi pa shod za mir ni vstopnica za novo življenje,malo sledi kaj pišem

#81 tantra

tantra
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 320

Objavljeno: 17. junij 2007, 18:48

mici59

Vsi smo božji otroci. NE glede na vero, raso, pot do Boga.

Naša ravnanja so tista, ki vodijo k Bogu. Ali pa nas oddaljujejo.

NE delitev na kristjane in ostale. LP

#82 mici59

mici59
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 275

Objavljeno: 17. junij 2007, 18:51

mici59

Enega KONKRETNEGA odgovora nisi dala dozdaj.

Nakladaš prebrano iz svete knjige kristjanov. To je pa tudi vse.

Sorry. Ti si versko BLAZNA. Potrebna zdravljenja.

NE priznavaš poti drugih verstev, naukov do BOGA. Žalostno.

ti tantra si mogoče prej potreben kakšne pomoči,ker jaz ne podcenjujem ljudi,jaz ne poznam islama,moj jezus me sigurno pelje zraven,ostali ne vem kako imajo preskrbljeno,preberi še ti kaj,in ali boš potem tudi ti blazen

mici59

Vsi smo božji otroci. NE glede na vero, raso, pot do Boga.

Naša ravnanja so tista, ki vodijo k Bogu. Ali pa nas oddaljujejo.

NE delitev na kristjane in ostale. LP

prav naj bo po tvoje

#83 tantra

tantra
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 320

Objavljeno: 17. junij 2007, 18:53

Mici po USTAVI ima vsak državljan Republike Slovenije pravico do svobode veroizpovedi.

Ti si krščanski fundamentalist. Ista si kot ekstremni muslimanski skrajneži. Z eno besedo:

BOLNA SI. Žal. LP

#84 tantra

tantra
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 320

Objavljeno: 17. junij 2007, 18:58

Ni bolna. Je pa versko blazna. :palec:

#85 Pika Pikica

Pika Pikica
  • Lunatik
  • Št. objav: 16 659

Objavljeno: 17. junij 2007, 19:01

Mici po USTAVI ima vsak državljan Republike Slovenije pravico do svobode veroizpovedi.

Ti si krščanski fundamentalist. Ista si kot ekstremni muslimanski skrajneži. Z eno besedo:

BOLNA SI. Žal. LP



Ni bolna. Je pa versko blazna. :palec:

Kva zdej, je al ni bolna? Pobral me od firbca! :vio:
Pa če je taka huda svoboda tolerirana tukaj, nej ma ona svoj prav, ti pa svojega, pa konc debate. Itak se oba tok trmasto oklepata svoje verzije, da nima smisla drug druzga prepričvat, kdo od vaju ma prov. :o|o:

#86 mici59

mici59
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 275

Objavljeno: 17. junij 2007, 19:01

Ni bolna. Je pa versko blazna. :palec:

tantra,resnično me ne motiš,ker to si ti

#87 tantra

tantra
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 320

Objavljeno: 17. junij 2007, 19:18

"tantra,resnično me ne motiš,ker to si ti"

Mici tale je bila pa Tvoja najboljša izjava.

Spoštujem Tvojo vero.
_________

Sem se malo z verige spustil. Pozabil, da nisem doma pri pogovoru z Jehovimi pričami.

S katerimi imamo 1x mesečno kar "dinamične" debate. :palec:

Pika Pikica

Mici je fejst punca. Vzamem besede nazaj. In se opravičim.

#88 mici59

mici59
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 275

Objavljeno: 17. junij 2007, 19:19

"tantra,resnično me ne motiš,ker to si ti"

Mici tale je bila pa Tvoja najboljša izjava.

Spoštujem Tvojo vero.
_________

Sem se malo z verige spustil. Pozabil, da nisem doma pri pogovoru z Jehovimi pričami.

S katerimi imamo 1x mesečno kar "dinamične" debate. :palec:

no jehove priče ne dajejo v ospredje toliko Jezusa,kot jaz,oziroma mi kristjani,za njih je jezus nadangel,kar je skregano s troeninim bogom

#89 mkk

mkk
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 150

Objavljeno: 17. junij 2007, 19:27

Hojla, bom napisala kako sama vidim te stvari.

Mi vsi smo božji otroci! Vsi brez izjeme!

Smo dobri božji otroci in smo slabi božji otroci, vse nas ima Bog rad. Dobri otroci imajo pač zasluge in jim določenih težav/nesreč ni potrebno prenašati; slabi otroci pa pač morajo prenašati določene težave/nesreče, da spoznajo, da ne delajo prav in postanejo dobri. Čisto preprosto. Bog ne ločuje po barvi kože, veroizpovedi, spolu ali po ne vem čem....tako kot sem že napisala, Bog ločuje glede na "ISKRENOST V SRCU". Če pa je nekdo iskren, ne more biti slab. Vsak trenutek življenja se nekdo, ki je "slab" lahko odloči in reče; ne grem več tako naprej, spremenil se bom in postane dober in zato ga Bog nima nič manj/bolj rad, le ko postane dober postane njegovo življenje lažje, to je to. Čisto preprosto, vsi imamo svobodno voljo. Bog nam jo je dal!

Sama ne vidim v nobenem nič slabega, pač živi svoj način življenja in dokler živi in druge pusti živeti; ko pa prične živeti na račun drugih je pa to druga zgodba...

Pozdravček!

#90 tantra

tantra
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 320

Objavljeno: 17. junij 2007, 19:31

"oziroma mi kristjani"

Mici, poglej. Mene moti ta delitev: "mi" in pa "ostali".

Verstva bi morala združevat ljudi. Ne pa delit na "naše" in pa ostale.

Poti k Bogu so različne. In jih je treba spoštovat.

Jehove priče, Prakristjani, Binkoštna cerkev... so prav tako kristjani. Kot rimokatoličani.

Imajo različne poglede na Boga. Različnost pogledov je treba spoštovat.

#91 tantra

tantra
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 320

Objavljeno: 17. junij 2007, 19:37

"ISKRENOST V SRCU". :palec:

#92 Pika Pikica

Pika Pikica
  • Lunatik
  • Št. objav: 16 659

Objavljeno: 17. junij 2007, 19:41

Smo dobri božji otroci in smo slabi božji otroci, vse nas ima Bog rad. Dobri otroci imajo pač zasluge in jim določenih težav/nesreč ni potrebno prenašati; slabi otroci pa pač morajo prenašati določene težave/nesreče, da spoznajo, da ne delajo prav in postanejo dobri. Čisto preprosto.

Se ne strinjam. Ne delimo se na slabe in dobre in zato pol slabi fašejo slabo...zakaj pol umirajo nedolžni otroci zaradi pomanjkanje vode inhrane? Zakaj se pedofli spravljajo na nedožne otroke? A so slabi al kaj? Zakaj se jim dogaja slabo? Malo razmisli, pol pa povej, če je res tolk črno bela delitev? :o|o:

Glede iskrenosti....''bog'' jo ma menda tolk rad...pa vi? Ko vam nekdo iskreno reče, da nekaj delate narobe, pa ima prav. A to sprejmete z radostjo al si mislite...preklet kurc, zase se brigi? :vragec:

Toliko v razmislek. x;)x

#93 mici59

mici59
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 275

Objavljeno: 17. junij 2007, 19:41

"oziroma mi kristjani"

Mici, poglej. Mene moti ta delitev: "mi" in pa "ostali".

Verstva bi morala združevat ljudi. Ne pa delit na "naše" in pa ostale.

Poti k Bogu so različne. In jih je treba spoštovat.

Jehove priče, Prakristjani, Binkoštna cerkev... so prav tako kristjani. Kot rimokatoličani.

Imajo različne poglede na Boga. Različnost pogledov je treba spoštovat.

poglej tantra pot do boga je samo ena{jezus},ponudi ti jo tudi on{vera je božji dar} vse ostalo pa ni pomembno,je pa potrebno spoštovat,ampak le toliko kot pritiče{Marija je bila vzeta v nebo{cerkveni turizem},kje to piše

#94 tantra

tantra
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 320

Objavljeno: 17. junij 2007, 20:27

mici59 pol bova pa mogoče soseda. Če bom priden.

Ti boš v trojstvu Božjega Kraljestva Jezusa Kristusa, Očeta in Sv. Duha. Blagoslovljena od device Marije.

Jaz ubogi grešnik mogoče v Tau (Dau). Korenčkof Lojz, Budist, pa v večni Nirvani....

In bomo rekli MIR NA NEBU. MIR NA ZEMLJI. MIR V ČLOVEKU.

#95 Izraz

Izraz
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 992

Objavljeno: 17. junij 2007, 20:30

Moj komentar ti je morda poslal le zato, da te preizkusi; v smislu - ali so polna usta govorjenja o Bogu tudi tvorno vpletena v tvoj lajf. x:o)x x:o)x x:o)x


Kar se tega tega tiče, se strinjam s tabo. Pred dnevi sem prosila, da rešim se tisto kar me mori v meni, ta moj del ki se odziva na provokacije, negativne zame zunanje vplive. In ja tudi skozi tebe mi je pokazal, kaj je to. Ti si bil tudi eno izmed njegovih sredstev. :palec:

Vendar sem videla, nisem slepa niti gluha.

In hvala za sodelovanje.
Predvsem pa dokaz morda tudi zate, da bog je. x;)x
Kako čemo? Lako čemo.

#96 mici59

mici59
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 275

Objavljeno: 17. junij 2007, 20:31

mici59 pol bova pa mogoče soseda. Če bom priden.

Ti boš v trojstvu BožjegaKraljestva Jezusa Kristusa, Očeta in Sv. Duha. Blagoslovljena od device Marije.

Jaz ubogi grešnik mogoče v Tau (Dau). Korenčkof Lojz, Budist, pa v večni Nirvani....

In bomo rekli MIR NA NEBU. MIR NA ZEMLJI. MIR V ČLOVEKU.

ja imaš prav,ampak brez Marije,ker nje nihče ni pooblastil,za blagoslavljanje,ona je navadna mati,ki nišla nikoli v nebo,zaenkrat je šel v nebo samo Gospod Jezus Kriszus,lepo se mej

#97 Izraz

Izraz
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 992

Objavljeno: 17. junij 2007, 20:33

"ISKRENOST V SRCU". :palec:


To je osnova. xsrcx
Kako čemo? Lako čemo.

#98 mkk

mkk
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 150

Objavljeno: 17. junij 2007, 20:55

Se ne strinjam. Ne delimo se na slabe in dobre in zato pol slabi fašejo slabo...zakaj pol umirajo nedolžni otroci zaradi pomanjkanje vode inhrane? Zakaj se pedofli spravljajo na nedožne otroke? A so slabi al kaj? Zakaj se jim dogaja slabo? Malo razmisli, pol pa povej, če je res tolk črno bela delitev? :o|o:

Ti bom napisala moj pogled. Ne gre tako posploševati, kot si napisala. Živimo več življenje, s seboj nosimo razna dobra ali slaba dela iz življenja v življenja. Poleg tega je za časa našega življenja velik vpliv okolja v katerem živimo (nekateri temu rečejo karma naroda, države, tistega dela sveta). Nekako tako. Moja delitev ni bila mišljena černo&bela kot si zapisala, bil je samo moj pogled na predhodno debato. Žal pa je to edini kratki način nakaterega se da povedati. vse ostalo zajema preveč razlag in tudi bolje je, da vsak sam spozna.

Glede iskrenosti....''bog'' jo ma menda tolk rad...pa vi? Ko vam nekdo iskreno reče, da nekaj delate narobe, pa ima prav. A to sprejmete z radostjo al si mislite...preklet kurc, zase se brigi? :vragec:

Sama jo imam zelo rada! Res za trenutek zaboli, mi ni prav - potem sem pa hvalažne. Se ti zdi to čudno? Verjamem, samo verjemi ne lažem. ne maram pa ljudi, ki so hinavski in mi ne povedo, govorijo za mojim hrbtom - teh se pa poskušam izogniti v velikem loku, prinašajo veliko težav. Žal ti zopet ne morem pisati na dolgo in široko, ni mižljeno dvo plastno ampak več plastno.

Lep večer. Nibilo nič v razmislek, pa vseeno hvala za dobro željo :palec:
Toliko v razmislek. x;)x



#99 Pika Pikica

Pika Pikica
  • Lunatik
  • Št. objav: 16 659

Objavljeno: 17. junij 2007, 21:13

Štekam, kaj misliš mkk...ta princip mi je sicer butast. Ne zaradi tebe...naj razložim. Tud sama mislim, da nosimo posledice prejšnjih življenj v sedanjega. Sicer sem bivša kristjanka, ne verjamem več v Boga, pa to, sicer spoštujem to vero, samo, vseeno mislim, da obstaja nek drug bog, ljubeč, ne pa tak, ki nas omejuje v vsemogočih rečeh. To zame ni brezpogojna ljubezen in tud bedast se mi zdi, da bi mogla svoje grehe govorit nekomu, da mi jih bo on v imenu Boga odpustil...ja, pa kaj še. xrolleyesx Midva z mojim ''bogom'' mava to vse porihtan. Jaz se po svojih najboljših močeh trudim, da sem dobra v smislu, ki se mi zdi pravilen, priznam, da ga marsikdaj poserjem, pa se potrudim, da to, kar sem zaj...., popravim do najboljše možne mere, bog je pa tolk toleranten, da mi vse te moje številne napake znova in znova odpusti in sem v njegovih očeh vedno popolna. Ker me je ustvaril tako in mi tudi dal možnost svobodne izbire in s tem možnost, da zajebem. In se učim. Vsak dan znova.

No, zdej sm zabluzila...da odgovorim, zakaj se mi zdi ta princip karme butast. Npr....zakaj se ti dobro in slabo ne vrneta v istem življenju? Npr...pobiješ tolk in tolk ljudi, pol te naj posledično ''bog'' takrat štrafne, da v tistem trenutku razmisliš, da je bilo to narobe in da boš v naslednjem življenju boljši! Ne pa, da si pol v naslednjem ves zmeden, zakaj hudiča se ti dogajajo bed stvari in se trudiš razrešit, se vrtiš v začaranem krogu... More bit vse tolk faking zakompliciran, a ne? xrolleyesx

uf... :switz: x:Dx

#100 zerkalo

zerkalo
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 951

Objavljeno: 17. junij 2007, 21:14

Hojla, bom napisala kako sama vidim te stvari.

Mi vsi smo božji otroci! Vsi brez izjeme!

Smo dobri božji otroci in smo slabi božji otroci, vse nas ima Bog rad. Dobri otroci imajo pač zasluge in jim določenih težav/nesreč ni potrebno prenašati; slabi otroci pa pač morajo prenašati določene težave/nesreče, da spoznajo, da ne delajo prav in postanejo dobri. Čisto preprosto. Bog ne ločuje po barvi kože, veroizpovedi, spolu ali po ne vem čem....tako kot sem že napisala, Bog ločuje glede na "ISKRENOST V SRCU". Če pa je nekdo iskren, ne more biti slab. Vsak trenutek življenja se nekdo, ki je "slab" lahko odloči in reče; ne grem več tako naprej, spremenil se bom in postane dober in zato ga Bog nima nič manj/bolj rad, le ko postane dober postane njegovo življenje lažje, to je to. Čisto preprosto, vsi imamo svobodno voljo. Bog nam jo je dal!

Sama ne vidim v nobenem nič slabega, pač živi svoj način življenja in dokler živi in druge pusti živeti; ko pa prične živeti na račun drugih je pa to druga zgodba...

Pozdravček!


:palec: ampak je pa tako dobro napisano da evo, še enkrat:::: x:Dx
Norost je vcasih najvecja modrost…




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0