Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Želodec me boli


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
121 komentarjev na to temo

#1 Hillmagic

Hillmagic
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 11

Objavljeno: 31. julij 2007, 11:09

Sem v 7 mesecu nosecnosti in imam blazne tezave z mojo kislino ... Bila sem 8 mesecov v Indiji in Nepalu Ko sem prisla domov sem prekomerno jedla ( pogresala sem naso hrano ) Tako je moja zelodec razbolen Ni sploh vec vazno kaj jem Kislina me zge v zelodcu da ponoci zaspim kdaj v sede... Pijem veliko donata in pa dobila sem RANITAL tabletke Noseca sem tako da post ne pride v postev in kaksnih kemičnih zdravil se tudi nebi rada posluzevala
Sem cisto nova na forumu pa rabim kaksen nasvet
Hvala VAM xrolleyesx

#2 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 31. julij 2007, 11:18

Pozdravljena in dobrodosla! x:)x

Pojdi v lekarno (ali poslji koga) kjer naj kupi caj tavzentroze (al pa v zeliscnih lekarnah, tud na trznici, ce si iz LJ, za druge kraje pa ne vem).
Opozarjam te, da je zelo grenka (in zato za nekatere skor neuzitna), ti pa skor zagotavljam, da ti bo pomagala, to je cudezna zel, sem jo nestetokrat uporabla in tud ogromn drugih nad njo navdusla.
probaj. :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#3 :)ribica

:)ribica
  • Vajenček
  • PipPipPip
  • Št. objav: 48

Objavljeno: 31. julij 2007, 11:28

Men je pomagalo mrzlo mleko,ampak je sam ublazil. Ruporut mi je bil bolsi kt ranital, Ultop je pa itak zakon,ampak to je pa poj ze kemija.

Lp

To temo je popravil/a :)ribica: 31. julij 2007, 11:28


#4 Hillmagic

Hillmagic
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 11

Objavljeno: 31. julij 2007, 12:12

Şuper To pa je bila hitrost. Cajcek si pripravim gotovo Brez Sladkorja verjetno Kaj pa moj otrocek mu bo to odgovarjalo.
Aha A mislite da moj otrocek cuti da me boli zelodec in to vpliva na njega ( npr. ima kaksne krce zaradi tega)
Hvala VSem

#5 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 31. julij 2007, 12:17

to je blo ze vse upostevano v mojem nasvetu (sej si podala okoliscine). x:)x
NITI MALO skodljivo za nikogar, absolutno zdravilno in naravno (btw, deluje tud prot krcem, kar poleg vsega preprecuje tud morebitni prezgodni porod ipd.).
prav tako pa sta kul tudi janezh in kumina.

ja, seveda, brez sladkorja.
Tavzentroza

vpras kogar ces - sej jih je ze na forumu malo morje, ki zdaj tudi sami prisegajo nanjo.
morda se tudi kdo oglasi pa sam napise.
sicer pa je cel forum poln mojih hvalnic tavzentrozi. x:)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#6 butl

butl
  • D član
  • Št. objav: 4 671

Objavljeno: 31. julij 2007, 12:26

Şuper To pa je bila hitrost. Cajcek si pripravim gotovo Brez Sladkorja verjetno Kaj pa moj otrocek mu bo to odgovarjalo.
Aha A mislite da moj otrocek cuti da me boli zelodec in to vpliva na njega ( npr. ima kaksne krce zaradi tega)
Hvala VSem



Hojla Hillmagic

Jst se sicer ne spoznam na to, ampak mislim, da tvoj otroček zagotovo čuti, zdej, al čuti glih bolečino tvojega želodca, to ne vem, sem pa kr prepričan, da čuti tebe. Če si ti umirjena, v harmoniji s seboj, zadovoljna, vesela, se to zagotovo odraža tudi na tvojem otročku in če si karkoli drugega kot to, se spet zagotovo odraža na njem. Ko te boli želodec, najbrž nisi ravno umirjena, vesela in skulirana a ne in mali to občuti.
Če želiš otročku dobro, pol le pij čajčke al pa arcnije, obenem se pa mal zamisli, od kod izvor bolečine, ker telo je dokaj prilagodljivo in se kar hitro privadi na hrano, ki jo je nekoč poznalo, tako da se meni dozdeva, da je tvoja razlaga o izvoru bolečin bolj ko ne le izgovor in da vzrok leži nekje drugje. Razbolen želodec je sicer zelo zanesljiv pokazatelj strahu in tesnobe, ujetosti v škripce.

Tebi in tvojemu otročku želim vse naj.

butl xsrcx
Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš

#7 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 31. julij 2007, 12:31

seveda, na to sploh nisem komentirala (se mi skor ni zdel potrebno). x:o)x

ce zelis svojmu dojencku dobr, se tud izogni uzivanja pomaranc v zadnjih par mescih nosecnosti, torej lohk kar zacnes. x:)x
ne velja pa to za ostale agrume.

ceprav je res, da otrock vse dobi, je pa tud res, da se ne kaze prevec obremenjevat z vsem mogocim.
Kok cesa in kaj pa kako.
Ti lepo po filingu, kar bo teb godilo (cajcki ipd.), bo tud dojencku.
Bolj kot ena doza pomaranc mu bo skodila ena tvoja doza silne jeze, recimo. x:)x
sicer pa so tud redki, ki majo takorekoc idealne pogoje, da bi uzival sam dobr, mislil sam umirjeno in se tko obnasal itd.
Stres in vse se torej prenasa tud na dojencka, vendar vsi smo bli nekoc sami dojencki in k srec smo ljudje zhilavi in marsikaj prenesemo.
Najslabse je kompliciranje.

Morda je recimo tale tvoja kislinca poleg ostalega delno tud stres.
nc bat - vse bo kul, nis ne prva ne zadnja. xcrossfingx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#8 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 31. julij 2007, 13:48

mogoče bi probala tudi s krompirjevim sokom
olupiš en krompir, ga nastrgaš, daš na cedilo in dobro ožmeš
tekočino pustiš pri miru, da se škrob usede na dno..bistro tekočino odliješ in jo zmešaš z čajem, ter spiješ
pa ni paneki, da bi dobila vročino al pa kaj takega....ker v tem soku, ji samo toliko solanina, da deluje homeopatsko :palec: pa kakšn baldrijanov čaj tud nebi bil švoh :palec:
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#9 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 31. julij 2007, 14:43

Včasih so baziliko priporočali doječim materam, ker pospešuje izločanje mleka.

ne bi rada strasila al pa delala krivic baziliki, vendar ce pospesuje izlocanje mleka, najbrz tako vpliva tudi na nastajanje oxytocina, kar pa pravzaprav lahko vpliva na sprozenje (prezgodnega) poroda.
nisem pa nikakrsen strokovnjak, to je sam ugibanje oz. sklepanje - lohk da je napacno. x:)x

aja, tud z baldrijanom v nosecnosti ne bi pretiravala (in ko se doji).
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#10 Hillmagic

Hillmagic
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 11

Objavljeno: 31. julij 2007, 19:19

Joj me boli moj zelodcek Bila sem v lekarni in dobila zelisce za caj In je res Fulllllllllll grenka Ker sem res ze obupana jo bo z veseljem pila. Res sem vesela na vase odzive Ker nisem vedela kam naj se obrnem In res si ne zelim da bi bil moj otrok zelodcni bolnik ker njegovo bodoco mamico boli zelodec... A da sem v stresu JE nosecnost nekaj novega pri mojih skoraj 27 letih Ampak sem zelo optimistični človek in rada diham zivljenje Ko me boli zelodec pa ga res tesko predihujem Ker me boli Dragi moji to so prav krci ki ti ne dajo spati Hocem se pozdravit ...
Ne vem v katerem grmu tiči zajec ...

#11 Prabha

Prabha
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 722

Objavljeno: 31. julij 2007, 19:34

Pozdravljena,
rekla si, da si v visoki nosečnosti.Mogoče je pritisk otročka na organe nasploh vzrok za bolečine v želodcu.Svetujem pregled pri zdravniku, absolutno!
No, upam da ne piješ kave, posebno kave z mlekom.Če piješ nehaj takoj in izboljšanje bi moralo biti tu, če ni kakega tehničnega vzroka.Mleko zna tudi škoditi.
Ko sem bila prvič noseča, sem postala takoj vegetarijanka, enostavno me je povleklo!In ostala sem! Drugi otrok me je pa "naučil" ne piti kravjega mleka.Vsakič ko sem spila malo, sem občutila slabost! Zanimivo, da ko se je hčera rodila in sem jo samo dojila, še vedno nisem mogla piti niti malo mleka, ker je takoj dobila krče.Kasneje ko je malo zrasla, ji je naturopat svetoval strogo dieto (zaradi luskavice) in to seveda brez kravjega mleka! Luskavico pa je dobila, ker nismo sledili njenim potrebam tako strogo...Pač mislili smo si, da bo sprejela.
Mogoče je kaj na tem podobnega tudi pri tebi.

Srečno!
Prabha

#12 Hillmagic

Hillmagic
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 11

Objavljeno: 31. julij 2007, 20:04

Mleko mi nic ne pomaga In ga ne pijem veliko Ker pa sem vegetarijanka 6 let spijem vseeno kozarec mleka tako da dobim kalcij pa kaksno skuto s sadjem. Je sigurno prednost tudi da NE kadim Ne pijem alkohola in tudi KAVE ne ... Ne samo sedaj ampak kar nekaj let. Ce bi spila eno šalčko kave sem boga ( želodec pravi nene) celi DAN ... :xx!:
Le kje tici moj zajec

#13 tantra

tantra
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 320

Objavljeno: 31. julij 2007, 21:46

Probaj v vsakodnevno prehrano uvesti na vodi kuhan rjav riž. Proseno kašo. Zelenjavno juho.

Kalcij, železo imaš v zeleno listnati zelenjavi: zelju, ohrovtu. Brokoliju...

Polnovreden rjavi riž kuhamo:

1 del riža, 2 - 2.5 dela vode.

Proseno kašo:

1 del kaše. 3 - 4 dele vode.

Žitarice, juho solimo na začetku.

Stročnice (lečo...) v zadnji tretjini kuhanja. Drugače lahko zakrknejo.

Lečo na primer po 20 minutah vrenja na lahkem ognju (kuha se: 1 del leče; 2 - 2.5 dela vode).

Skuhana je v 30 minutah. Prej namočena v slani vodi pa še prej (tu se izjemoma soli lahko takoj).

Sol naj bo pa po možnosti morska nerafinirana direkt iz solin. Ko boš hodila kaj okoli Sečovelj...

Oz. kontaktiraj Staneta iz foruma.

Dober tek.
_________

Če si napeta se umirjaj. Lahko s kako tebi prijetno mirno glasbo.

Kadiš pa verjeten ne. Ni pametno.

Pa čim manj sladkorja. Industrijskih slaščic. Zamenjaj s kakim jabolkom.

Suhe fige, fige pa menda po makrobiotiki lahko sprožijo prezgodnji porod ali spontani splav. Že pozabil: KAJ TOČNO.

Knjigo: Prirodno lječenje makrobiotikom (by Michio Kushi), kjer je to pisalo. Pa dal že leta nazaj naprej.

#14 butl

butl
  • D član
  • Št. objav: 4 671

Objavljeno: 1. avgust 2007, 07:33

Hojla Hillmagic še enkrat

Nekaj me zanima; kaj pa pravi tvoj osebni zdravnik ali pa tvoj ginekolog o problemih, ki jih imaš?

xsrcx
Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš

#15 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 1. avgust 2007, 07:56

xrolleyesx

ne vem kako je s teboj novo nastajajoča mamica....ampak lahko ti povem, kako je bilo z menoj...zaradi drugačne lege in pritiska novonastajajočega
življenja, je nastala taka gužva, da je v zadnjih treh mesecih to bil konstantn in nadležn spremljevalec...ko se žensko telo pripravlja na porod, ne raste samo maternica ampak se rahlja in mičkeno drugače postavi vse telo...menda teorija pravi, da traja devet mesecev, da se razštela in tri leta po porodu, se vse postavi nazaj kakor je bilo pred nosečnostjo....preverjeno :palec:

nič ne maraj...jej po malem in večkrat, izogibaj se mešanju različnih sort hrane....pazi na lego telesa ko ležiš ...pomagaj si z vzglavnički...in se udobno naštimaj....men je rastoči trebušček delal precej preglavic, ker nikoli ne spim na hrbtu, z veliko žogo od spred se pa težko spraviš v udoben položaj....

in verjemi,če prej ni bilo težav s tem, bo prešlo, takoj ko se bo dete rodilo ...

samo brez panike, je rekel dobri vojak Švejk :palec:
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#16 Hillmagic

Hillmagic
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 11

Objavljeno: 1. avgust 2007, 10:02

Pozdravcek xrolleyesx
Ja moja ginekologinja mi je predpisala Ranital, ker je bolje kot pa SODA BIKERBONA ki sem jo poprej spila ce sem imela tezavo v zelodcu. Poleg zelodca in pa vcasih MIGRENE ( ki jo poprej nikoli nisem imela ) se vse razvija s tokom. Moj otrocek raste IN ker sem v Nepalu in Indiji veliko bruhala sem se odlocila da pridem nazaj Sem mislila da je bolj da zamenjam okolje. Moj partner je Nepalec zato je bil moj prvotni namen ( ki se je spremenil ) da zaziviva v Aziji. Tako se je obrnilo in nisem mogla delat proti sebi Tako da sem se odpravila in prisla konec MAJA nazaj... Srecna Obozujem to naso zeleno dezelo. Pa kot vidim pri nas rastejo tako zdrave rozice.
Cajcek sem ze danes na tesce spila in ga bom po pozirkih cez celi dan Hocem da se to pozdravi. Hvala za recepte.
JE pa ginekologinja rekla da imam " uno ta smotano nosecnost" ker se na moment pocutim kot da sem bolna. Jeba pa taka. Sem ze kos vsemu temu ce ne, se nebi tako odvijalo ( se tolazim )
V torek imam zopet pregled pa bom videla kako bo.
Hvala za vaso odzivnost
Moji prvi klepeti na forumu Moj obcutek: Pozitivno presenecena ker se tega nikoli nisem posluzevala

#17 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 1. avgust 2007, 10:10

Sem ze kos vsemu temu ce ne, se nebi tako odvijalo ( se tolazim )

:palec: (in je tud res x;)x)

Ja, se strinjam, da je mozno seveda tud, da mas tezave, ker frocek pritiska na organe, vendar vseeno... najbrz ne bi mela pol tok tocno teh enakih tezav (k otrocek ni skoz v eni legi).
Pregledi so redni, tako da me to ni skrbelo, itak pa ti prepdisejo pac zdravilo pol, tako da si je cist kul usput se sam mal pomagat, sploh ce se rajs cajtas z naravnimi zadevami (mas prav, nasa dezela je res mega, res svasta tu raste).
jaz sem recimo morala dobesedno zvlect iz njih kaksne take podatke...
k me je zanimal in sem bla grozn firbcna: da a je kej, cemur se moram izogibat? a je kej, kar pomaga? tacga naravnega.. pa mi niso nc vedle povedat.
No na konc sm zvlekla iz ene med. sestre, da rman je kul - in ker sm mela mal rizicno nosecnost, sem ga pol do konca nosecnosti uzivala (od kakega 5. mesca).
Tko da, tud rman ni napacen (sicer pa je rpedvsem koristen v tem primeru, k pomaga, da se ne povesa maternica), tko da, tud tega si lohk omislis (k ti bo tud kasnej prav prisel, je namrec univerzalen, cist povsod ga lohk zravn vtaknes, tud otrocku).

sej bo. xupx

No fino, da si se tko fajn vklopla, se zlasti, k pravs, da ti ni bla praxa. x8Dx :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#18 Boyana

Boyana
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 69

Objavljeno: 25. januar 2010, 02:00

Lepo pozdravljeni. Že nekaj časa se borim z močnimi bolečinami v predelu želodca, posledično pa mi nagaja tudi prebava. Bolečine sicer minejo, a se čez nekaj dni zopet ponovijo. Ali kdo od vas pozna učinkovito domače zdravilo za naštete težave? Prosim - ne pošiljajte me k zdravniku. Ko sem bila nazadnje sem imela sendiment 42. Posledica - Niso me več videli. Ne bi prenesla teh zoprnih preiskav. Hvala.

To temo je popravil/a Boyana: 25. januar 2010, 02:03

Boyana


#19 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 25. januar 2010, 09:59

Lepo pozdravljeni. Že nekaj časa se borim z močnimi bolečinami v predelu želodca, posledično pa mi nagaja tudi prebava. Bolečine sicer minejo, a se čez nekaj dni zopet ponovijo. Ali kdo od vas pozna učinkovito domače zdravilo za naštete težave? Prosim - ne pošiljajte me k zdravniku. Ko sem bila nazadnje sem imela sendiment 42. Posledica - Niso me več videli. Ne bi prenesla teh zoprnih preiskav. Hvala.

Zamenjaj svojo kuharico, će ti že zdravnik ne zna več pomagati.

#20 DON KARLOS

DON KARLOS
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 610

Objavljeno: 25. januar 2010, 11:13

Ja stane se moram strinjat s teboj.

LP


#21 borisz

borisz
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 91

Objavljeno: 25. januar 2010, 11:33

xbookx xrosex xsrcbumx Probej s sodo bikarbono zutrej pa zvečer pol žličke u kuzarcu vode, pa še kle spodej si preber:


http://www.zdravozna...CFQRgZwodMB2p0w

http://www.planet-le...ecine_v_zelodcu

http://www.lekarnalj...e-zelodca-ulkus

http://med.over.net/...php?256,5315376

lp jest


#22 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 25. januar 2010, 11:35

Pa ne mi rečt da se o tem še ni pisal na forumu. Brez veze eno in isto napisat 5x. Samo da ni tema glih želodec ampak recimo želodčna kislina al pa refluksna bolezen.... Kako pa veš da je glih želodec krivec??? Ponavadi so še drugi organi sokrivci. A ti doktorji niso nič svetoval. Vse se začne pri hrani. A se kdaj sploh zamisliš kaj vse ješ in piješ in v kakšnih kombinacijah. Malo opazuj, pa ti bo kmalu jasno. Drugače pa če imaš res take probleme je pa začetek prehrana za želodčnike. Potem pa ostalo.

Pa ne razumet to kot kritiko. Včasih moraš tudi sama mal pobrskat in usput zveš še dosti drugih in koristnih informacij, ki jih drugače ne bi. Na kratko povedano, če hočeš zdravje moraš spremenit cel življenski slog in prehrano. xDDx

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#23 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 25. januar 2010, 15:29

dobre povezave :palec: hvala.

http://www.zdravozna...CFQRgZwodMB2p0w
http://www.planet-le...ecine_v_zelodcu
http://www.lekarnalj...e-zelodca-ulkus
http://med.over.net/...php?256,5315376


Res smo ze pisali o tem.
Strinjam, ampak ni vedno hrana glavni krivec. V bistvu je posledicno. Clovek v stresu ponavadi hrano ne uziva primerno. Kaksne ve snovi pa se v stresu (adrenalin, slabi hormoni, itn) se izlocajo, pa je drugo in mogoce glavni krivec.
Ravno v enem od clankov ki jih je podal, pise kako refluks veckrat nastane kot posledica stresa, jeze, ipd.

Vsekakor, spremenit zivljenjski slog in dolocene okoliscine ter morda pogled na neke okolisicne, odnos do sebe ali zunanjih dejavnikov. To pa ni vedno lahko.

Pa ne mi rečt da se o tem še ni pisal na forumu. Brez veze eno in isto napisat 5x. Samo da ni tema glih želodec ampak recimo želodčna kislina al pa refluksna bolezen.... Kako pa veš da je glih želodec krivec??? Ponavadi so še drugi organi sokrivci. A ti doktorji niso nič svetoval. Vse se začne pri hrani. A se kdaj sploh zamisliš kaj vse ješ in piješ in v kakšnih kombinacijah. Malo opazuj, pa ti bo kmalu jasno. Drugače pa če imaš res take probleme je pa začetek prehrana za želodčnike. Potem pa ostalo.

Pa ne razumet to kot kritiko. Včasih moraš tudi sama mal pobrskat in usput zveš še dosti drugih in koristnih informacij, ki jih drugače ne bi. Na kratko povedano, če hočeš zdravje moraš spremenit cel življenski slog in prehrano. xDDx



#24 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 25. januar 2010, 15:45

berem tlele (no, sem brala v Primorskih novicah intervju z homeopato Dragomirjem Nikolićem), da določena (neustrezna prehrana glede na krvni tip) povzroča, v končni fazi, po n-letih, raka. Da se začne z vrtoglavico, preko prebavnih težav, vse tja do raka. Da ljudje z krvno grupo 0 slabše prenašajo kavo :vio: oz, da glih njim pa kava še bolj škodi, kot ostalim grupam. Pa amalgam, alko, čiki, pesticidi, herbicidi,.. no, jst sm si bolj zapomnila tole s kavo.

Pojma nimam kero grupa sem jaz, domišljam si (glede na sorodtsvo), da mam 0. Opažam pa, da kava zadnje cajte zame sploh ni več gud. Ajde ena na dan, zjutraj, sam kar je več je pa že štala. Zelenga čaja pa ne maram. Pomoje bom šla kr na črni čaj, če spet kej ni s tem narobe :inocent:
Anyway, tale bluz mogoče da komu idejo xideax
You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#25 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 25. januar 2010, 17:42

Mah, če bi upoštevali od česa se vse dobi raka...
Bolj, ko bereš, manj ti je jasno... že kontracepcija naprimer... povečuje naprimer možnost mnogih bolezni, po drugi strani pa zmanjšuje raka na jajčnikih (po nekih raziskavah pač). Potem imaš kavo, ki je ogromno + in - lastnosti.

Najbolj verjamem, da do problemov z želodcem pride zaradi stresa in prehrane.
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0