Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Maitrejev prihod


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * * 1 x ocenjeno
135 komentarjev na to temo

#26 zerkalo

zerkalo
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 951

Objavljeno: 3. september 2007, 14:29

Buda osebno... x:o)x


Sori, ampak se nič ne spomnim, da bi se kaj o tem pogovarjala.....loh pa da sem bil pijan, ok....
Norost je vcasih najvecja modrost…

#27 Ita(q)rina

Ita(q)rina
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 107

Objavljeno: 3. september 2007, 15:17

@Alef: se mi je zdelo ... Sicer pa ni otežil dela, si je precej zvest :)
' "Remember when..." is the lowest form of conversation.' T. Soprano

#28 ŠTRITOF - UPOKOJENEC TVS

ŠTRITOF - UPOKOJENEC TVS
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 181

Objavljeno: 3. september 2007, 16:46

Očitno niste pozorno brali sporočil. Alef je trdil, da sem jaz

Maitreja, tega nisem nikdar zapisal. Alef naprej potem

trdi, da sem jaz "zloglasni Štritof". Verjetno gre za Štritofa

iz Posavja, ki večkrat piše po forumih. Sicer pa bo najbolj

enostavno, da me pokličete in bomo razjasnili zadeve.
UPOKOJENEC DOKUMENTARNEGA PROGRAMA TV SLOVENIJA - (031) 827-042

#29 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 405

Objavljeno: 3. september 2007, 18:27

Sori, ampak se nič ne spomnim, da bi se kaj o tem pogovarjala.....loh pa da sem bil pijan, ok....


:eek: x:o)x
Si bi bil pa res zadet... :palec:
To je bilo ko smo proslavljali 31 265-ti rojstni dan Jehove... xrolleyesx x:Dx x:Dx

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#30 Gost_Lotus'_*

Gost_Lotus'_*
  • Gost

Objavljeno: 3. september 2007, 20:11

Lotus: Nosorogova vprašanja so relevantna in če verjameš v to, o čemer pridigaš, bi bilo strokovno od tebe, da mu na zastavljena vprašanja argumentirano odgovoriš in s tem pridobiš na kredibilnosti posredovanih informacij, ker trenutno imajo ničto vrednost. Zame so v stilu e-pisem v stilu, kdor tega maila ne bo poslal 456 drugim, ga bo v naslednjih 12h doletela neznanska katastrofa. ... Dejstva, Lotus, dejstva so pomembna. Kaj, kdo, kje, kdaj, kako, zakaj? Fakti.



Jst podajam informacije naprej,vsak naj si ustvari svoje mnenje.Če te še karkoli zanima si preberi na

http://www.share-int...tional.net/slo/



Lep dan še naprej

#31 mici59

mici59
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 275

Objavljeno: 3. september 2007, 20:22

Jst podajam informacije naprej,vsak naj si ustvari svoje mnenje.Če te še karkoli zanima si preberi na

http://www.share-int...tional.net/slo/
Lep dan še naprej

ti si new age-ovec in antikrist,o Jezusu raje kaj napiši,sramotazate

#32 ŠTRITOF - UPOKOJENEC TVS

ŠTRITOF - UPOKOJENEC TVS
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 181

Objavljeno: 3. september 2007, 23:01

Hvala še enkrat za klice, da smo končno razkrinkali Alefa.
UPOKOJENEC DOKUMENTARNEGA PROGRAMA TV SLOVENIJA - (031) 827-042

#33 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 3. september 2007, 23:07

:vragec:

jeseni bomo odprli sorodno temo letej
SHTRITOFOU ODHOD
:hepko: :hepko: :hepko:

zlomk....tralala
ps. ...mogoche pa prej umre....pa bo meu izgovor zakaj ni shel.... x:Dx x:Dx x:Dx
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#34 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 3. september 2007, 23:34

ti si new age-ovec in antikrist,o Jezusu raje kaj napiši,sramotazate


Kaj v svetem pismu nikjer ne piše nič o tolerantnosti do drugače mislečih? Verjetno res ne, drgač verjetno v prteklosti ne bi tolk folka v imenu križa poklal.

lalala
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#35 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 3. september 2007, 23:36

Kaj v svetem pismu nikjer ne piše nič o tolerantnosti do drugače mislečih? Verjetno res ne, drgač verjetno v prteklosti ne bi tolk folka v imenu križa poklal.

lalala

:vragec:

zakaj bi troshil chrnilo in papir za nekaj kar lahko iztrebish... x:Dx x:Dx x:Dx

zlomk....tralala
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#36 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 3. september 2007, 23:39

:vragec:

zakaj bi troshil chrnilo in papir za nekaj kar lahko iztrebish... x:Dx x:Dx x:Dx

zlomk....tralala


Iztrebek je ful lepa beseda; skor v rangu štrudla in frtajler kape, ki sta mi kot izraza že od nekdaj všeč. Zadnjič sem pa v enem Emanuelovem citatu našel še eno čudovito besedo, ki sem jo takoj vnesel v svoj besednjak - postopač.

lalala
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#37 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 3. september 2007, 23:41

Iztrebek je ful lepa beseda; skor v rangu štrudla in frtajler kape, ki sta mi kot izraza že od nekdaj všeč. Zadnjič sem pa v enem Emanuelovem citatu našel še eno čudovito besedo, ki sem jo takoj vnesel v svoj besednjak - postopač.

lalala

:vragec:

hehe
mam jst tut eno tako
POBEGAJLO = IZBEGLICA
x:Dx x:Dx x:Dx

zlomk....tralala
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#38 ŠTRITOF - UPOKOJENEC TVS

ŠTRITOF - UPOKOJENEC TVS
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 181

Objavljeno: 4. september 2007, 06:47

:vragec:

hehe
mam jst tut eno tako
POBEGAJLO = IZBEGLICA
x:Dx x:Dx x:Dx

zlomk....tralala



Ampak še vedno ne vemo, kdo je pravzaprav Maitreja. :eek:
UPOKOJENEC DOKUMENTARNEGA PROGRAMA TV SLOVENIJA - (031) 827-042

#39 Ita(q)rina

Ita(q)rina
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 107

Objavljeno: 7. september 2007, 11:57

Jst podajam informacije naprej,vsak naj si ustvari svoje mnenje.Če te še karkoli zanima si preberi na

http://www.share-int...tional.net/slo/



Lep dan še naprej


Novačenje smrdi. Če bi bila stvar vredna razmisleka, ne bi bil tako izmuzljiv ...
' "Remember when..." is the lowest form of conversation.' T. Soprano

#40 Indy

Indy
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 744

Objavljeno: 8. september 2007, 09:18

Za obstoj velikih duhovnih učiteljev, ki jih imenujemo Mojstri modrosti, je svetovna javnost prvič izvedela leta 1875 iz knjig Helene Petrovne Blavatske, ustanoviteljice Teozofskega društva. Blavatska, ki je z Mojstri neposredno sodelovala, je razkrila, da ta izpopolnjena bitja že nešteta tisočletja iz zakulisja usmerjajo človeštvo. Občasno, ko se človeštvo znajde v hudi krizi, Mojstri v svet pošljejo svojega predstavnika, ki človeštvu pokaže pot. Nekateri izmed teh učiteljev so bili Krišna, Konfucij, Zaratustra, Buda, Kristus in Mohamed.
Na začetku prejšnjega stoletja je pričakovanje neizbežnega prihoda Mojstra vseh Mojstrov, Učitelja sveta, Maitreje, naraščalo in upadalo.
Proti koncu druge svetovne vojne je Maitreja naznanil, da bo v najkrajšem možnem času, ko bo človeštvo doseglo določeno mero miru in začelo udejanjati načelo delitve dobrin, s skupino Mojstrov fizično vstopil v naš vsakdanji svet.
Benjamin Creme, urednik revije Share International, od leta 1974 javnost seznanja z informacijami o Maitrejevem prihodu. Na to delo ga je njegov Mojster začel pripravljati leta 1959.

Julij 1977: Maitreja je zapustil svoj center v Himalaji in se naselil v indijsko-pakistanski skupnosti v Londonu. Od takrat živi v Londonu navidez kot navaden človek, ki se zavzema za rešitev sodobnih političnih, gospodarskih, socialnih in okoljskih problemov. Svoje energije, ki preoblikujejo, pošilja na vse konce sveta.
Čas maitrejevega prihoda je pogojevalo mnogo dejavnikov: odziv človeštva na njegove energije in potreba, da ga človeštvo preko svetovnih medijev povabi v ospredje. To je zelo pomembno, saj se le tako lahko svetu predstavi, brez da bi prekršil našo svobodno voljo.


Marec 1978: Maitreja je začel predavati v skupnosti, v kateri je živel. Ni verski vodja, ampak učitelj v najširšem pomenu besede - uči, kako naj rešimo največje svetovne probleme.


Maj 1982: Na tiskovni konferenci v Los Angelesu je Benjamin Creme razkril, da Maitreja živi v Londonu. Creme je medije pozval, naj Maitrejo poiščejo.


Avgust 1987: Creme je napovedal, da se bo v naslednjih treh ali štirih mesecih Maitreja zelo prizadeval za izboljšanje mednarodnih odnosov. Tej napovedi je kmalu sledil oborožitveni sporazum med ZDA in ZSSR, za katerega prej nihče ni verjel, da je mogoč.


1988: Maitreja je začel osebno in v sanjah obiskovati voditelje različnih držav in mnoge navadne ljudi. Popuščanje napetosti v svetu je omogočilo očitnejša znamenja Maitrejeve prisotnosti. Mediji so poročali o svetlobnih križih, ki so se začeli pojavljati v oknih stanovanjskih hiš.
11. junija 1988 se je Maitreja čudežno iz nič pojavil na molitvenem srečanju v Nairobiju. 6000 prisotnih ljudi, ki so ga takoj prepoznali kot Kristusa, je nagovoril v njihovem materinem jeziku.

1988-1993: Tesen Maitrejev sodelavec iz londonske indijsko-pakistanske skupnosti je Share Internationalu posredoval vrsto člankov, ki so orisali Maitrejeve nauke in opozorili na dogodke, ki naj bi se po Maitrejevih napovedih zgodili v svetu. Dogodki so potrdili Maitrejev uvid. Maitreja je že leta 1988 napovedal izpustitev Nelsona Mandele in konec apartheida v Južni Afriki. Ko je bila ga. Thatcher na višku svoje politične kariere, je Maitreja leta 1988 napovedal njen odstop. Istega leta je izjavil, da bodo vlade vseh držav morale prisluhniti glasu ljudstva. Resničnost te izjave se je najmočneje izrazila v Vzhodni evropi. Maitreja je napovedal tudi konec vojne med Iranom in Irakom, umik tujih čet iz Angole, globalno zbliževanje gverilskih sil in nacionalnih vlad, potres v Ameriki leta 1988 in potrese v Kaliforniji in na Kitajskem leta 1989, notranje težave v Sovjetski zvezi, utrditev miru v Libanonu in pozitivne spremembe v odnosu med Izraelci in Palestinci. Leta 1992 je Maitreja napovedal, da bo naslednji predsednik ZDA demokrat.
Leta 1988 je Maitreja napovedal svetovni zlom borznega trga, ki se bo začel na Japonskem.



Leta 1991 se je Maitreja začel čudežno pojavljati pred večjimi skupinami ljudi po vsem svetu. Skoraj vedno je predhodno v bližini kraja, kjer se je tako pojavil, magnetiziral vodni izvir. Za enkrat so znani šele trije takšni izviri - Tlacote (Mehika), Nordenau (Nemčija) in Nadana (Indija). Te izvire obiskuje vse več ljudi, mnogi pripovedujejo, da jih je voda ozdravila.
S takšnimi in drugačnimi "čudeži" želi Maitreja ustvariti vzdušje upanja in pričakovanja, kamor bo lahko vstopil kot učitelj za vse človeštvo.


Televizijski intervju

Ena od najpomembnejših ameriških televizijskih mrež je Maitrejo zaprosila za intervju in ponudbo je sprejel. Maitreja bo sam izbral, kdaj bo nastopil pred kamerami, datum intervjuja za enkrat še ni znan.
O tem intervjuju Share International ne bo predhodno obveščen. Ko bomo imeli o tem intervjuju kaj več informacij, jih bomo objavili na domači spletni strani.


Dan razglasitve

Svetovni mediji bodo Maitrejo povabili, naj nagovori ves svet neposredno preko televizijskih mrež, ki bodo povezane s sateliti.
Na ta dan razglasitve bomo njegov obraz lahko videli na televiziji. Svetopisemska prerokba "videlo ga bo vsako oko" se bo uresničila na edini možni način. Videli ga bomo, vendar ne bo govoril. Človeštvo bo pozval k pravičnosti, delitvi dobrin, pravilnim odnosom in miru. Svoje misli in ideje bo posredoval brez besed - telepatsko. Vsak ga bo slišal notranje v svojem jeziku. Tako bo na svetovni ravni ponovil to, kar se je pred 2000 leti v resnici zgodilo za binkošti. Hkrati bo energija, ki jo uteleša - Kristusovo načelo, energija ljubezni - z velikansko močjo stekla skozi srca vsega človeštva. Maitreja je rekel: "Tako bo, kot da bi objel ves svet. Ljudje bodo to celo fizično občutili." Na to se bo človeštvo odzvalo intuitivno in srčno. Po vsem svetu bo na stotisoče ljudi spontano ozdravelo. Na podlagi teh treh izkušenj bomo vedeli, da je Maitreja Učitelj sveta, ki je prišel za vse ljudi, verne in neverne.
Naš odziv na to izkušnjo bo določil prihodnost tega planeta. Maitreja nas bo postavil pred odločitev: ali bomo še naprej delali tako kot sedaj, pohlepno, sebično in samozadovoljno in se uničili ali pa boomo sprejeli načelo delitve dobrin, dejstvo, da je človeštvo ena družina, in začeli graditi civilizacijo, kakršne ta svet še ni videl. Maitreja že ve, kako se bomo odzvali. Pravi: "Moje srce mi govori vaš odgovor, vašo odločitev, in je srečno."


http://www.share-int...t/slo/index.htm


Čist navadna manipulaicija "zmešanga" človeka x;)x

#41 ŠTRITOF - UPOKOJENEC TVS

ŠTRITOF - UPOKOJENEC TVS
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 181

Objavljeno: 8. september 2007, 09:31

Maitreja je Drnovšek. To je edina možna razlaga. xrolleyesx
UPOKOJENEC DOKUMENTARNEGA PROGRAMA TV SLOVENIJA - (031) 827-042

#42 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 405

Objavljeno: 8. september 2007, 10:50

Čist navadna manipulaicija "zmešanga" človeka x;)x


In kdo je zmešan? x:o)x
Maitreya, Astral(citiran) ali oba? x;)x x8Dx

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#43 Indy

Indy
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 744

Objavljeno: 8. september 2007, 12:23

In kdo je zmešan? x:o)x
Maitreya, Astral(citiran) ali oba? x;)x x8Dx


Ma toj več zadev zajetih.Astral al zej po ta novem Lotus x:)x je sam "prenosnik" tega in z njim/njo ni nč narobe :vio: .Manipulacija se izvaja iz smeri ljudi, ki imajo neka dohovna znanja/čutenja in mislijo da vejo več in na ta način prepričujejo druge.Na koncu sami seb verjamejo.Zagon pa jim da naivn folk ki v njih verjame in jih spodbuja za nadalno blesarjenje.
Če je nekdo "mesaja" potem to je,brez omejitev in drkanja v smislu nekih napovedi al kva ti jest vem.

Budha in Jezus sta sama začela učiti ljudi brez nekih zakulisnih igric x;)x in čakanj na njihov prihod.Bla sta prisotna fizično in to počela.Po domače bi se reklo: prišla sta med folk, učila in odšla.Tako kot se dela.Kaj je za njima ostalo je odvisno od drugih.

Tisto odzgoraj pa je navadn bull shit in manipulacija na 2 :xx!: xrolleyesgx

#44 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 405

Objavljeno: 8. september 2007, 14:31

Ma toj več zadev zajetih.Astral al zej po ta novem Lotus x:)x je sam "prenosnik" tega in z njim/njo ni nč narobe :vio: .Manipulacija se izvaja iz smeri ljudi, ki imajo neka dohovna znanja/čutenja in mislijo da vejo več in na ta način prepričujejo druge.Na koncu sami seb verjamejo.Zagon pa jim da naivn folk ki v njih verjame in jih spodbuja za nadalno blesarjenje.
Če je nekdo "mesaja" potem to je,brez omejitev in drkanja v smislu nekih napovedi al kva ti jest vem.

Budha in Jezus sta sama začela učiti ljudi brez nekih zakulisnih igric x;)x in čakanj na njihov prihod.Bla sta prisotna fizično in to počela.Po domače bi se reklo: prišla sta med folk, učila in odšla.Tako kot se dela.Kaj je za njima ostalo je odvisno od drugih.

Tisto odzgoraj pa je navadn bull shit in manipulacija na 2 :xx!: xrolleyesgx


x:Dx :vragec:
To ti je potem kot nek mrežni marketing... x:o)x
Kot nekakšen duhovni Golden ali pa Amway... x8Dx x;)x Objavljena slika Objavljena slika

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#45 ŠTRITOF - UPOKOJENEC TVS

ŠTRITOF - UPOKOJENEC TVS
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 181

Objavljeno: 8. september 2007, 14:46

[quote name='Indy' date='8. Sep 2007, 13:24' post='884213']
Ma toj več zadev zajetih.Astral al zej po ta novem Lotus x:)x je sam "prenosnik" tega in z njim/njo ni nč narobe :vio: .Manipulacija se izvaja iz smeri ljudi, ki imajo neka dohovna znanja/čutenja in mislijo da vejo več in na ta način prepričujejo druge.Na koncu sami seb verjamejo.Zagon pa jim da naivn folk ki v njih verjame in jih spodbuja za nadalno blesarjenje.
Če je nekdo "mesaja" potem to je,brez omejitev in drkanja v smislu nekih napovedi al kva ti jest vem.

Budha in Jezus sta sama začela učiti ljudi brez nekih zakulisnih igric x;)x in čakanj na njihov prihod.Bla sta prisotna fizično in to počela.Po domače bi se reklo: prišla sta med folk, učila in odšla.Tako kot se dela.Kaj je za njima ostalo je odvisno od drugih.

Tisto odzgoraj pa je navadn bull shit in manipulacija na 2 :xx!: xrolleyesgx
/quote]


Odzgoraj? xrolleyesx
UPOKOJENEC DOKUMENTARNEGA PROGRAMA TV SLOVENIJA - (031) 827-042

#46 fliper

fliper
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 8

Objavljeno: 9. september 2007, 01:55

Živjo!

Tip vam daja neke informacije, vi pa kot da ste usevedi se delaste norca iz teh informacij. Če bi vi tolko vedli kolkr misliste, se nebi delali norca iz informacij, ki po vaše niso pravilne, ampka bi sami dokazali da niso prave. Jst sm prebrau neki knjig, ku jih je Benjamin Creme napisau in se mi ne zdi nakladanje. Sam sem pršu do nekaterih informacij ( verjetno so mi ble tudi podane ), ki se pokrivajo v njegovih razlagah. Ker pa usi vemo da je 100 ljudi 100 čudi, verjetno štekamo tudi da je potem 100 poti v življenju. Torej če vam neka pot ne diši, ni jo treba zdej pluvat.

Najbolj mi je smešen nosorog, ku mu piše spodi, da kako je on toleranten, pa njbolj blati nekaj za kar je prvič slišau. Dokaži da ni res, pa začni blatit.

Vsem se zahvaljujem za branje in vam želim eno lepo razmišljanje na tem ... xsrcx

lp

#47 Vision

Vision
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 10

Objavljeno: 9. september 2007, 02:11

Če je kdo za primerno ceno pripravljen odkupit steklo, ki ga imam v kuhinjskih vratih, ga prodam. V njem se namreč ob pravilni osvetlitvi pojavi .....ja - križ ... in ja, popolnoma enak, kot tisti, ki so omenjeni v prvem postu.
Ne zagotavljam pa, da ob njemu doživite kaj nenavadnega. Navsezadnje ga lahko prodate komu naprej....

#48 ŠTRITOF - UPOKOJENEC TVS

ŠTRITOF - UPOKOJENEC TVS
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 181

Objavljeno: 9. september 2007, 08:11

To so metafizična razglabljanja, saj trdite ni mogoče

niti potrditi, niti zanikati.
UPOKOJENEC DOKUMENTARNEGA PROGRAMA TV SLOVENIJA - (031) 827-042

#49 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 405

Objavljeno: 9. september 2007, 08:26

Živjo!

Tip vam daja neke informacije, vi pa kot da ste usevedi se delaste norca iz teh informacij. Če bi vi tolko vedli kolkr misliste, se nebi delali norca iz informacij, ki po vaše niso pravilne, ampka bi sami dokazali da niso prave. Jst sm prebrau neki knjig, ku jih je Benjamin Creme napisau in se mi ne zdi nakladanje. Sam sem pršu do nekaterih informacij ( verjetno so mi ble tudi podane ), ki se pokrivajo v njegovih razlagah. Ker pa usi vemo da je 100 ljudi 100 čudi, verjetno štekamo tudi da je potem 100 poti v življenju. Torej če vam neka pot ne diši, ni jo treba zdej pluvat.

Najbolj mi je smešen nosorog, ku mu piše spodi, da kako je on toleranten, pa njbolj blati nekaj za kar je prvič slišau. Dokaži da ni res, pa začni blatit.

Vsem se zahvaljujem za branje in vam želim eno lepo razmišljanje na tem ... xsrcx

lp


Jaz sem prebral Rdečo Kapico od bratov Grimm ko sem bil mali... x:Dx
Tud meni se to ni zdelo nakladanje, pa tudi veliko dokazov in informacij za tisto pisanje sem našel... x:o)x
Takrat... x;)x
Ko sem bil star devet let... Objavljena slika

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#50 unis

unis
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 728

Objavljeno: 9. september 2007, 08:29

veš kaj fliper, zlo zanimiv si tud ti.
Po postih sodeč, v trenutku jih imaš cela 2, pišeš o nosorogu tko..tko kot ti sam očitaš, da folk piše o maitreji.Da so vsevedi, tip ti daja informacije in ti jih pol tko brezvezno, šutasto in antipatično sprejmeš.
Po domače povedano, pojma nimaš kok fajn je nosorog pa take neumne streljaš iz tvojega "predvidevanja" in doživljanja in občutenja.
Tud jzt berem knjige s katerimi se strinjam. Najboljše čtivo po mojem mnenju, sam smešno le zakaj?
Ena pizda si brez informacij.
To pa te nardi tko zanimivga :)

(eh, unis te sam mal zeza, k je lačen.nč osebnega.)
protestno masturbira na marsino sliko.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0