Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Maitrejev prihod


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * * 1 x ocenjeno
135 komentarjev na to temo

#51 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 404

Objavljeno: 9. september 2007, 08:54

Če je kdo za primerno ceno pripravljen odkupit steklo, ki ga imam v kuhinjskih vratih, ga prodam. V njem se namreč ob pravilni osvetlitvi pojavi .....ja - križ ... in ja, popolnoma enak, kot tisti, ki so omenjeni v prvem postu.
Ne zagotavljam pa, da ob njemu doživite kaj nenavadnega. Navsezadnje ga lahko prodate komu naprej....


Kakšne so mere? x:Dx
In... x8Dx ...a prodaš samo celega?
Jaz rabim en komad 30x25 cm... x:Dx x?x

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#52 Vision

Vision
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 10

Objavljeno: 9. september 2007, 09:06

Pomoje se ti bolj splača vzeti celega. Pomisli, večji je - več ljudi boš imel na kupu....

#53 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 404

Objavljeno: 9. september 2007, 09:49

Pomoje se ti bolj splača vzeti celega. Pomisli, večji je - več ljudi boš imel na kupu....


A da bodo potem k meni hodil tisti križ gledat? :vragec:
A ga zato prodajaš? x:o)x x8Dx

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#54 fliper

fliper
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 8

Objavljeno: 9. september 2007, 11:39

veš kaj fliper, zlo zanimiv si tud ti.
Po postih sodeč, v trenutku jih imaš cela 2, pišeš o nosorogu tko..tko kot ti sam očitaš, da folk piše o maitreji.Da so vsevedi, tip ti daja informacije in ti jih pol tko brezvezno, šutasto in antipatično sprejmeš.
Po domače povedano, pojma nimaš kok fajn je nosorog pa take neumne streljaš iz tvojega "predvidevanja" in doživljanja in občutenja.
Tud jzt berem knjige s katerimi se strinjam. Najboljše čtivo po mojem mnenju, sam smešno le zakaj?
Ena pizda si brez informacij.
To pa te nardi tko zanimivga :)

(eh, unis te sam mal zeza, k je lačen.nč osebnega.)


xDDx Hvala! :vio:

Sm teu ful napisat, sam je brez veze xDDx , kaj ti bom neki razlagu, ker ti maš svoj prou. Nosoroga nism teu užalt, sm samo napisu kar mislim in verjetno ni poterbe, da ga kdo drugi brani, razen če si njegou pes čuvaj x?x O njem osebno nimam kaj reč, ker ga itak ne poznam, sm pa pokomentirau njegove komentare. Bom pa probu bit bol natančen

Citiram nosoroga:
"Velik del poznavalcev ezoterike meni, da je Helena v veliki meri nakladala, oziroma meni, da njena subjektivna zaznava teh t.i. mojstrov ni nikakršen dokaz za to, da res obstajajo."
Torej če nekdo ne vidi nekaj pomeni da ne obstaja? Naj samo omenim nekoga, ki mi je omeniu, da ga je Maitreja prišeu obiskat. On vidi to kar jst ne, s tem pa se jst ne obremenjujem. Mal bom počaku da se mi smejeste ..... pol bom še neki napisu..... Glede SHera pa sm mu povedau potem ko mi je omenu Maitrejo. Zakaj? On ni poznau tega informiranja iz strani Cremeja.
Naslednje citiranje:
"Ne vem, zakaj se ne pojavi v javnosti, pove, kdo je in kaj bi rad. Tole, da so skos ene "informacije" prek posrednikov, je men mal mim. "
Žau si tudi ti posredovau informacije ( beri prejšni citat ) o nekih poznavalcih ezoterike. Torej tudi ti posreduješ informacije.

To bo to, mislim, da naprej se mi ne da ubadat s tem x:)x

lp xsrcx

P.S.: Ja unis ti bereš in bereš in ... pa vse skupi združiš v svoje x:)x Jst sm pa meu čas za razmislek, verjetno več kot večino ljudi, in sm do določenih spoznanj sam pršu. Pol sm pa začeu brat knjige, ker sm teu sam sebi potrdit določene teorije do katerih sm SAM pršu. Lahko rečem da je blo 7 let razmišljanja ( sigurno ne nonstop ) po 3/4 dneva dovolj. Vedi pa, da branje ti da 1/3, sam prideš do 1/3 in odzgoraj posredovana ti je 1/3. Pa lepo se mej, da te ne bom poimenovau po kakemi spolnimi organi bom kr drgačno besedo uporabu, čuvajček!



A da bodo potem k meni hodil tisti križ gledat? :vragec:
A ga zato prodajaš? x:o)x x8Dx


Ej lohko pa ful zaslužiš, če začneš pobirat ustopnino x;)x

#55 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 404

Objavljeno: 9. september 2007, 11:57

"Velik del poznavalcev ezoterike meni, da je Helena v veliki meri nakladala, oziroma meni, da njena subjektivna zaznava teh t.i. mojstrov ni nikakršen dokaz za to, da res obstajajo."
Torej če nekdo ne vidi nekaj pomeni da ne obstaja? Naj samo omenim nekoga, ki mi je omeniu, da ga je Maitreja prišeu obiskat. On vidi to kar jst ne, s tem pa se jst ne obremenjujem. Mal bom počaku da se mi smejeste ..... pol bom še neki napisu..... Glede SHera pa sm mu povedau potem ko mi je omenu Maitrejo. Zakaj? On ni poznau tega informiranja iz strani Cremeja.


Veš kaj je funkcionalna nepismenost? xrolleyesx
Preberi pozorno tisto kar hočeš komentirat in poskusi tudi razumet.
V citiranem tekstu ni nobene trditve o neobstoju t.i. "mojstrov", piše semo da ni dokazov o njihovem obstoju.
Funkcionalna pismenost pomeni razumeti razliko med tema dvema trditvama.
Pa tudi splošna pismenost ti rahlo šepa... x8Dx

Glede onega ki ga je maitreja prišel obiskat... x;)x x:Dx
Ob določenih pogojih tudi jaz vidim marsikaj... Objavljena slika

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#56 Ita(q)rina

Ita(q)rina
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 107

Objavljeno: 9. september 2007, 12:50

Živjo!

Tip vam daja neke informacije, vi pa kot da ste usevedi se delaste norca iz teh informacij. Če bi vi tolko vedli kolkr misliste, se nebi delali norca iz informacij, ki po vaše niso pravilne, ampka bi sami dokazali da niso prave. Jst sm prebrau neki knjig, ku jih je Benjamin Creme napisau in se mi ne zdi nakladanje. Sam sem pršu do nekaterih informacij ( verjetno so mi ble tudi podane ), ki se pokrivajo v njegovih razlagah. Ker pa usi vemo da je 100 ljudi 100 čudi, verjetno štekamo tudi da je potem 100 poti v življenju. Torej če vam neka pot ne diši, ni jo treba zdej pluvat.

Najbolj mi je smešen nosorog, ku mu piše spodi, da kako je on toleranten, pa njbolj blati nekaj za kar je prvič slišau. Dokaži da ni res, pa začni blatit.

Vsem se zahvaljujem za branje in vam želim eno lepo razmišljanje na tem ... xsrcx

lp


Naj najprej tisti prvi dokaže, da je res, kar govori, šele potem se bi pogovarjali o dokazovanju nasprotnega - siecr pa dvomim,da bi sploh kdo imel željo po antidokazovanju, če bi bilo prvo dokazano. ...'podaja nam informacije' - potemtakem je vsaka stvar, ki jo nekdo izusti releventna informacija? Lahko so resnične, lažne, koristne, bedaste, današnje, plod domišljije ... če je nekaj informacija to še ne pomeni, da je vredna razmisleka, obdelave ipd. Menim, da večina sploh ne kritizira, samo provocira, da bi izvedela več. Kar je pa pozitivno.
' "Remember when..." is the lowest form of conversation.' T. Soprano

#57 fliper

fliper
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 8

Objavljeno: 9. september 2007, 13:33

Ja Alef ponavadi kar ni dokazano v našem svetu, za večino ne obstaja, zatu sm pa tku napisu. x:)x Ne vem pa kaku bi lhko dokazu, da obstajajo: Jih bi sliku? ... glede moje pismenosti: če te moti da ne pišm u pravilni slovenščini pol je tu tvoj problem, sori. Če pa ti misliš, da je ta tip pojem kak tri ( LSD ), nore gobice al se ga napiu ( po alkoholi še nism vidu stvari ku ni blo, pa sm se ga učasih precej nacevu ). Kolkr jst vem on tega ne počne. Predpostaumo da je, od kje mu pol to ime?

Ita(g)rina verjetno maš prou. Jst pravim, da ne rabš dokazat če čutih, da je res. Torej al te privleče al ne.

Pa brez zamere folk x:)x

Bodte uredi :flower:

#58 Indy

Indy
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 744

Objavljeno: 9. september 2007, 14:04

Televizijski intervju

Ena od najpomembnejših ameriških televizijskih mrež je Maitrejo zaprosila za intervju in ponudbo je sprejel. Maitreja bo sam izbral, kdaj bo nastopil pred kamerami, datum intervjuja za enkrat še ni znan.
O tem intervjuju Share International ne bo predhodno obveščen. Ko bomo imeli o tem intervjuju kaj več informacij, jih bomo objavili na domači spletni strani.


Dan razglasitve

Svetovni mediji bodo Mitrejo povabili, naj nagovori ves svet neposredno preko televizijskih mrež, ki bodo povezane s sateliti.
Na ta dan razglasitve bomo njegov obraz lahko videli na televiziji. Svetopisemska prerokba "videlo ga bo vsako oko" se bo uresničila na edini možni način. Videli ga bomo, vendar ne bo govoril. Človeštvo bo pozval k pravičnosti, delitvi dobrin, pravilnim odnosom in miru. Svoje misli in ideje bo posredoval brez besed - telepatsko. Vsak ga bo slišal notranje v svojem jeziku. Tako bo na svetovni ravni ponovil to, kar se je pred 2000 leti v resnici zgodilo za binkošti. Hkrati bo energija, ki jo uteleša - Kristusovo načelo, energija ljubezni - z velikansko močjo stekla skozi srca vsega človeštva. Maitreja je rekel: "Tako bo, kot da bi objel ves svet. Ljudje bodo to celo fizično občutili." Na to se bo človeštvo odzvalo intuitivno in srčno. Po vsem svetu bo na stotisoče ljudi spontano ozdravelo. Na podlagi teh treh izkušenj bomo vedeli, da je Maitreja Učitelj sveta, ki je prišel za vse ljudi, verne in neverne.
Naš odziv na to izkušnjo bo določil prihodnost tega planeta. Maitreja nas bo postavil pred odločitev: ali bomo še naprej delali tako kot sedaj, pohlepno, sebično in samozadovoljno in se uničili ali pa boomo sprejeli načelo delitve dobrin, dejstvo, da je človeštvo ena družina, in začeli graditi civilizacijo, kakršne ta svet še ni videl. Maitreja že ve, kako se bomo odzvali. Pravi: "Moje srce mi govori vaš odgovor, vašo odločitev, in je srečno."


http://www.share-int...t/slo/index.htm



Kar se meitreje tiče je men čist kul napisan do tega dela kar sm gor postov.Ko pa se nekej začne najavljat, kaj bo in kaj naj bi naredil nekdo: mojster ali kaj ti jest vem(btw v njih verjamem, sam ni vsak poznavalec mojstrov tut res ekspert-teh je mal(oziroma jih je dost sam hočjo bit navadni ljudje od zunaj), pa še teli ponavad ne pišejo knjig o njih,hočejo ostat anonimni ,ker se jim to zdi nepomembno in predvsem nepotrebno, ker vsa stvar gre v to smer kot mora, pa naj ljudje vedo ali ne,vsak od njih prispeva svoj del).No uglavnem to je en velik bull shit čist tko.

Fliper ne razburjej se, ker to je zgolj moje mnenje in zarad tega čist nč bolj/slabš ne razmišlam o Astralu/Lotus ki je to dala/dal gor x;)x

#59 unis

unis
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 728

Objavljeno: 9. september 2007, 16:25

P.S.: Ja unis ti bereš in bereš in ... pa vse skupi združiš v svoje Jst sm pa meu čas za razmislek, verjetno več kot večino ljudi, in sm do določenih spoznanj sam pršu. Pol sm pa začeu brat knjige, ker sm teu sam sebi potrdit določene teorije do katerih sm SAM pršu. Lahko rečem da je blo 7 let razmišljanja ( sigurno ne nonstop ) po 3/4 dneva dovolj. Vedi pa, da branje ti da 1/3, sam prideš do 1/3 in odzgoraj posredovana ti je 1/3. Pa lepo se mej, da te ne bom poimenovau po kakemi spolnimi organi bom kr drgačno besedo uporabu, čuvajček!


sam pizda si res debil.
1/3 od zgorej? Kje gorej? Ok, bom jzt to šteku kot "nezavedno" pa od vrha poslano.Če je temu tako, naj v tej smeri dodam..bikovdrek.
V tem primeru so 4/3 od tam dane, mi pa vse skupej z našim analitičnim vmešavanjem in predispozcijami informacijo zarukamo.
A si se kdaj igral z remote viewingom?
Ti je znano, kako stvari laufajo, ko probaš pridet SAM do enih informacij in vlečeš ven lastne zaključke, ki so del tvojega omejenega spoznanja? Z omejenim mislim na izkušnje, ki si jih nabral tekom življenja in so omejene napram "tam zgoraj knjižnici" .
Drgač mi je pa žal, da si ponosen na svoj mentalni trud in vložek tolikšne velikanske energije.
Jzt se s tem glih ne bi hvalu, k je narjeno vse skupi resnično zlo lahko.
protestno masturbira na marsino sliko.

#60 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 404

Objavljeno: 9. september 2007, 16:29

Ja Alef ponavadi kar ni dokazano v našem svetu, za večino ne obstaja, zatu sm pa tku napisu. x:)x Ne vem pa kaku bi lhko dokazu, da obstajajo: Jih bi sliku? ... glede moje pismenosti: če te moti da ne pišm u pravilni slovenščini pol je tu tvoj problem, sori. Če pa ti misliš, da je ta tip pojem kak tri ( LSD ), nore gobice al se ga napiu ( po alkoholi še nism vidu stvari ku ni blo, pa sm se ga učasih precej nacevu ). Kolkr jst vem on tega ne počne. Predpostaumo da je, od kje mu pol to ime?

Ita(g)rina verjetno maš prou. Jst pravim, da ne rabš dokazat če čutih, da je res. Torej al te privleče al ne.

Pa brez zamere folk x:)x

Bodte uredi :flower:


Me popolnoma nič ne moti kako pišeš, samo podal sem ti informacijo o tem kako se bere tvoje pisanje.
Kaj boš storil s to informacijo je pa tvoja stvar.
Ne govori ti v imenu večine in kaj za večino obstaja ali ne obstaja, ker ne veš.
In še enkrat - nihče ni pisal da mojstri ne obstajajo.
Samo to bluzenje okrog Maitreje močno smrdi na nateg, kar verjetno tudi je.
Nabrati čimveč ovc do takrat ko naj bi se prikazal(kdorkoli se že bo) da jih bo lahko ostrigel.

Kar se pa dokazovanja tiče... xrolleyesx :vragec: x:Dx
Malo butasto se mi zdi trdit da ti nečesa ni treba dokazovat ker tako čutiš, potem pa zahtevat dokaze od tistih ki v to podvomijo... x:o)x

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#61 silki

silki
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 171

Objavljeno: 9. september 2007, 16:33

Kar se pa dokazovanja tiče... xrolleyesx :vragec: x:Dx
Malo butasto se mi zdi trdit da ti nečesa ni treba dokazovat ker tako čutiš, potem pa zahtevat dokaze od tistih ki v to podvomijo... x:o)x



;) :palec:
Samo šibki se ne upajo biti pravični.

Svoboda je odgovornost, zato se je večina v bistvu boji.

Your vision will become clear only when you look into your heart ... Who looks outside, dreams. Who looks inside, awakens.

#62 fliper

fliper
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 8

Objavljeno: 9. september 2007, 18:54

Res alef, jebat ga, glede dokazovanja sm res napisu neumnost x:)x
Vem, da se bere tako, ker, kot je že unis povedu, sm preveč na mentalu. :horro-cb: .

No zdej čakm še kak lep komentar

lp

#63 emanuel

emanuel
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 710

Objavljeno: 9. september 2007, 19:57

Za obstoj velikih duhovnih učiteljev, ki jih imenujemo Mojstri modrosti, je svetovna javnost prvič izvedela leta 1875 iz knjig Helene Petrovne Blavatske, ustanoviteljice Teozofskega društva. Blavatska, ki je z Mojstri neposredno sodelovala, je razkrila, da ta izpopolnjena bitja že nešteta tisočletja iz zakulisja usmerjajo človeštvo. Občasno, ko se človeštvo znajde v hudi krizi, Mojstri v svet pošljejo svojega predstavnika, ki človeštvu pokaže pot. Nekateri izmed teh učiteljev so bili Krišna, Konfucij, Zaratustra, Buda, Kristus in Mohamed.
Na začetku prejšnjega stoletja je pričakovanje neizbežnega prihoda Mojstra vseh Mojstrov, Učitelja sveta, Maitreje, naraščalo in upadalo.

Tole zgleda bol kot reciklaža učenja o Jezusovem drugem prihodu, v katerega so verjeli že prvi kristjani in ki ga je Jezus sam napovedu.

Če sam pogledamo kot vir Lorberja, ki je tole napisu kar nekaj let pred 1875 (da se ve, kaj je bilo prej);

3. Pri Svojem drugem prihodu ne bom (Jezus) več prišel kot otrok, rojen iz žene kjer koli; kajti Moje telo ostane prečiščeno, tako kot sem Jaz Duh v večnosti, in tako ne bom potreboval nikoli več drugega telesa v takšni obliki kakor si mislil.

4. Prišel bom najprej nevidno, v oblakih nebes, to pomeni: ljudem se bom začel približevati najprej po resničnih vidcih, modrih in na novo prebujenih prerokih, v tistem času pa bodo tudi dekleta prerokovala in mladeniči bodo imeli jasne sanje, iz katerih bodo ljudem oznanjali Moj prihod. In mnogi jih bodo poslušali in se poboljšali; toda svet jih bo zmerjal z neumnimi sanjači in jim ne bo verjel, podobno kot se je zgodilo tudi prerokom.

5. Prav tako bom od časa do časa obudil ljudi in to, kar se bo zdaj (v Jezusovih časih) v Moji navzočnosti godilo in govorilo, narekoval njihovemu srcu, da bodo lahko s peresom zapisali, na poseben dobro poznan umetniški način in v čisto kratkem času, v nekaj tednih in dneh v tisoče enako se glasečih vzorcev razmnoženo in tako preneseno med ljudi; in ker bodo tedaj znali skoraj vsi ljudje brati in pisati, bodo tudi te nove knjige sami brali in razumeli.

6. In ta obllka širjenja Mojega novega čistega, vnovič danega nauka iz nebes bo potem mnogo hitreje in učinkoviteje prenesena vsem Ijudem zemlje, kot je to zdaj po poslancih v Mojem imenu od ust do ust.

7. Ko bo tako Moj nauk prenesen ljudem, ki bodo dobre volje in dejavne vere, in bo s tem seznanjena najmanj tretjina ljudi, bom tudi Jaz tu in tam osebno in telesno viden (op. v prečiščenem duhovnem telesu) prišel k tistim, ki Me bodo najbolj ljubili in bodo po Mojem vnovičnem prihodu najbolj hrepeneli in zato tudi povsem in živo verovali.

8. In Jaz sam bom iz njih oblikoval občine, katerim ne bo mogla kljubovati in se upirati nobena oblast sveta; kajti Jaz bom njihov vojskovodja in njihov večni nepremagljivi junak in bom sodil mrtve in slepe posvetne ljudi. In tako bom Jaz očistil zemljo njene stare nesnage.

Prišel bo čas, ko bodo ljudje spoznali,
da je samo ena čreda, in samo en pastir.

#64 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 404

Objavljeno: 9. september 2007, 20:32

Res alef, jebat ga, glede dokazovanja sm res napisu neumnost x:)x
Vem, da se bere tako, ker, kot je že unis povedu, sm preveč na mentalu. :horro-cb: .

No zdej čakm še kak lep komentar

lp


x:Dx :palec:
Ne se sekirat, nisi edini... x:o)x

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#65 fliper

fliper
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 8

Objavljeno: 12. september 2007, 16:17

x:Dx :palec:
Ne se sekirat, nisi edini... x:o)x


Nč se ne sekiram x:)x use je tku ku mora bit!!! xDDx

#66 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 404

Objavljeno: 13. september 2007, 21:08

Nč se ne sekiram x:)x use je tku ku mora bit!!! xDDx


Aleluja... :onfire:

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#67 Gost_Lotus'_*

Gost_Lotus'_*
  • Gost

Objavljeno: 21. september 2007, 16:51

Benjamin Crem odgovarja

V.: (1) 16. julija 2007 je potres 6,8 stopnje po Richterju stresel največjo jedrsko elektrarno na svetu v kraju Kašivazaki na Japonskem, povzročil požar na transformatorju ter izliv in puščanje v elektrarni. (1) Je bilo puščanje v jedrski elektrarni večje, kot je objavila vlada? (2) So bili pred ali po škodi, ki jo je povzročil potres, nad področjem NLP-ji?
O.: (1) Da. (2) Da, tako pred nesrečo kot tudi po njej.

V.: V sredo, 1. avgusta 2007, se je med prometno konico zrušil 40 let star most čez reko Mississippi v Minneapolisu v ZDA. Čeprav je bilo ranjenih več kot 70 ljudi, je bilo smrtnih žrtev za tako katastrofo izredno malo. Šolski avtobus, poln otrok, se je čudežno rešil; ustavil se je namreč le nekaj centimetrov od roba konstrukcije. So Mojstri pri nesreči posredovali, da bi rešili življenja?
O.: Moj Mojster potrjuje, da je Mojster Jezus zavaroval šolski avtobus ter da so on in drugi Mojstri v nesreči rešili mnogo življenj.

V.: Vlada Združenih držav namerava na Češkem postaviti radarski obrambni sistem ter raketni sistem na Poljskem in trdi, da mora kljubovati grožnjam Irana. Iranske rakete ne bi mogle doseči Evrope, vendar ZDA trdijo, da namerava Iran izdelati raketo "Shahab-4", ki naj bi imela domet do 3058 kilometrov. Iran omenjeno namigovanje zanika in navaja, da bi bil njen namen le izstreljevanje satelitov v orbito.

To ustvarja krizo med Rusijo in ZDA, saj Rusija grozi, da bo rakete usmerila proti novim ciljem v Evropi ali pa razvila nov sistem, ki bo kljuboval grožnji, ki jo predstavlja vlada ZDA. (1) Zakaj ZDA širijo mrežo radarskih sistemov in izboljšujejo lastne raketne sisteme s protiraketnimi izstrelki? (2) Se jim resnično zdi, da jih Iran ogroža? (3) Zakaj Iran izdeluje (če to dejansko dela) raketo z dometom do 3058 kilometrov?

O.: (1) ZDA pritiskajo na Iran. Iran trenutno nima jedrskih raket in trdi, da jih ne namerava izdelovati, vendar ZDA poskušajo Iran prisiliti, da bi se takim željam odrekel in za uveljavitev svoje volje uporabljajo vse metode razen (do sedaj) uporabe orožja. Bojijo se še, da bi tudi Severna Koreja jedrske rakete usmerila na ZDA (ali Južno Korejo ali Japonsko) in preizkušajo vsa možna sredstva za zagotovitev lastne varnosti, tudi za ceno Poljske in Češke.

Glasovalo je sedemdeset odstotkov ljudi iz obeh držav in se izreklo, da nasprotujejo tovrstnim načrtom. (2) Ne, mislim, da ne. Iranu želijo odreči kakršnokoli jedrsko opremo. (3) Iranu se zdi, da ga ZDA in Izrael ogrožata in meni, da ima pravico braniti se pred tovrstno grožnjo.

V.: Kakšen je najučinkovitejši način ravnanja glede klimatskih sprememb; kateri ukrepi bi imeli največji vpliv? Katere so prednostne naloge Hierarhije glede rešitve planeta - glede na kompleksnost zadeve?
O.: Ustavitev sečnje dreves na prostranih področjih pragozda. Zaloge kisika se s takšnim neodgovornim uničevanjem dreves nevarno manjšajo. Nadalje so drevesa (in rastlinsko kraljestvo v celoti) naravni in veliki odjemalci ogljikovega dioksida. Ves trud pri ukrepanju glede klimatskih sprememb je treba uskladiti na mednarodni ravni. Zadeva je resnično kompleksna.

V.: Kako nevarne za naše zdravje so mobilne antene UMTS? Pisarna, kjer delam, je v petem in najvišjem nadstropju. Streha stavbe je prekrita z mnogimi antenami, torej smo s sodelavci izpostavljeni temu sevanju. (1) Bi nas moralo skrbeti glede omenjenih anten? (2) Pred kratkim so po smrti dveh otrok in sodelavca zaradi možganskega tumorja z osnovne šole na zahodu Amsterdama odstranili vse antene UMTS. Je možno, da so možganske tumorje povzročile antene UMTS? (3) So tudi druge bolezni, ki jih lahko povzroči ta nova tehnologija? (4) Ali obstaja tveganje zaradi izpostavljenosti računalniškim internetnim omrežjem Wi-fi (brezžični internet)?
O.: (1) Ne. (2) Malo verjetno. (3) Tveganje je majhno. (4) V bistvu ne. Zelo majhno, če sploh obstaja.

V.: Benjamin Creme govori o prihodu Maitreje že več kot dvajset let, odkar sem bil leta 1987 na univerzi, morda pa še dlje. Zakaj to tako dolgo traja? Kako se vi razlikujete od fundamentalističnih kristjanov, ki pravijo, da bo drugi prihod "zdaj zdaj"? Nihče nam ne bo priskočil na pomoč, nas učil ali rešil. Planet, kakršnega poznamo, je obsojen na propad. Prihaja množično pogubljenje prebivalstva, tako človeškega kot nečloveškega. Kupite zemljo in poiščite zavetje pred vojnami za hrano in vodo. Nehajte sanjati.
O.: Odlašanje glede Maitrejevega javnega nastopanja je neposredno povezano s pripravljenostjo ali drugače želje človeštva in pripravljenosti na spremembo. Šele sedaj je postalo očitno, da človeštvo ne vidi druge možnosti za spremembe in začenja potrebo po tem jemati resno. In glede vašega nasveta človeštvu; vi sami lahko storite tako, vendar boste zelo presenečeni.

V.: Po prebiranju vaših informacij o tako imenovanih NLP-jih, ki prihajajo z Marsa in Venere, se sprašujem, kako je to mogoče. Temperatura na površini Venere je več kot 427 stopinj Celzija. Sateliti so več let fotografirali Mars in nedavne raziskovalne odprave niso odkrile znakov življenja. Vendar vidim, kako bi bilo to mogoče, če so NLP-ji z višje dimenzije od fizične, čustvene in višjih mentalnih ravni ter so zmožni preiti s te višje dimenzije (ravni) v fizično (svet). Se je zgodilo tako?
O.: Da, zgodi se skoraj natanko tako. Fizična raven, kot jo razumejo naši znanstveniki, ima le tri stanja: trdno, tekoče in plinasto. V bistvu je sedem ravni; zgornje štiri so etrske in našim očem nevidne. Bitjem z Marsa, Venere in drugim vesoljskim bratom niso le vidne, temveč so njihova normalna, fizična raven bivanja. NLP-ji so prav tako ustvarjeni iz eterske energije in bi bili normalno nevidni, vendar znižajo vibracijo atomov plovil, da jih vidimo. To je le začasen pojav.

V.: (1) Je v velikih mestih manj prane in eterske energije kot na podeželju? (2) Je v določenih podnebjih več prane?
O.: (1) Ne, navadno je obratno. Zato velika mesta rastejo kot čakre (centri moči) planeta. (2) Da. Če govorimo na splošno, v suhih sončnih podnebjih.

V.: Na spletnih straneh sem prebral, da Maitrejevo ime pomeni 666. Je to res?
O.: Ne. Število 666, "satanovo število", se nanaša na cesarja Nerona iz rimskih časov. Utelešal je energijo, poimenovali so jo 'antikrist', ki se je sprostila v dobi Rima prek Nerona, da bi prišlo do konca širjenja Rimskega imperija in bi nastalo krščanstvo. Ponovno se je energija sprostila v našem času prek Hitlerja in njegove skupine, skupine militaristov na Japonskem ter Mussolinija in njegove skupine v Italiji. Število nima nobene povezave z Maitrejo.

V.: Težko si je predstavljati, kakšen bi bil svet brez kolonializma (1) Je bil to 'del načrta'? (2) Če govorimo zelo na splošno, ali je bil kolonializem po svojih učinkih bolj koristen ali bolj negativen?
O.: (1) Ne. (2) Vplivi kolonializma so zelo različni, pogosto odvisno od pristopa, navad in metod kolonizacijske sile. Če govorimo zelo na splošno, je kolonializem, kljub temu da je povzročil veliko nesreče, človeštvu prinesel več koristi kot drugače.

V.: Korupcija v državah v razvoju pogosto odvrne morebitne donatorje. Medtem, ko sta nadzor korupcije in preglednost dobrodošla, opredelitev korupcije vodi k rezultatom, ki so izkrivljeni in uperjeni proti državam v razvoju, kjer gre na splošno za korupcijo posameznikov, in je tudi odziv proti nepoštenim svetovnim gospodarskim in trgovskim sistemom. Tako nadziranje prezre veliko vladno, vojaško, meddržavno in politično korupcijo v industrializiranih državah. Bi bilo točno, če bi rekli, da velike, bogate in močne države prispevajo h korupciji v revnejših državah in na kakšen način?
O.: Ne gre za to. Korupcija je svetovna, po vplivu je zaradi količine vpletenega denarja veliko večja v razvitih državah kot v revnejših delih sveta. Nadalje je korupcija v državah v razvoju ne le bolj opazna, temveč nudi vladam razvitih držav enostavno opravičilo, zakaj tem 'skorumpiranim' vladam ne pošiljajo pomoči.

V.: (1) Je bila industrijska revolucija 'napaka'? (2) Je angleški Mojster dal navdih sindikatu, da bi izravnal nekatere oblike negativnega razvoja industrijske revolucije? (3) Sedaj smo, kot razbiram iz vaših knjig, na prelomu nove tehnološke revolucije - ali bo na splošno osvobajajoča in koristna?
O.: (1) Ne, ni bila napaka, bila je napačno usmerjena. Izumi in postopki, ki so tedaj nastali, so bili v glavnem navdih Hierarhije v korist človeštva, vendar jih je materialistični pohlep preusmeril v ustvarjanje večinoma zasebnega bogastva. (2) Da. (3) Da, prisotnost Hierarhije, ki dela odprto, jamči, da je tako.

V.: Je sveti prt v torinski katedrali oblačilo, ki ga je nosil Jezus ali Marija? Kako so se prt in druge svete relikvije tako dobro ohranili, saj je tekstil dokaj nežen in hitro razpade?
O.: Sveti prt v Torinu je izvirni prt s pogreba Jezusa. Podoba Jezusa (križanega) je fotografija (negativna fotografija), ki jo je v prt 'vtisnil' Maitreja, ki je Jezusa presvetljeval v zadnjih treh letih življenja. Prt je preživel požar, ki je uničil dele blaga, vendar je podoba Jezusa dobro ohranjena kot tudi večina blaga iz prvega stoletja.

V.: Nedavno sem videl 'naravno ohranjeno' telo svetnika, ki je zaprto v steklu v cerkvi v Italiji. Za telo so rekli, da je v dobrem stanju. (1) Kako se telesa ohranijo? (2) Kako lahko materija preživi naravne procese razpadanja, do katerih pride po smrti?
O.: Ko se oseba razvija in doseže prvo stopnjo od petih širitev zavesti, imenovanih pet planetarnih posvetitev, se lastnosti materije fizičnega, astralnega in mentalnega telesa spremenijo. V atomsko materijo prihaja vedno več materije subatomske narave (dobesedno svetlobe), dokler ni v vsakem telesu najmanj 40 odstotkov subatomskih delcev. Za svetnika pravimo, da je s tehničnega vidika dosegel vsaj tretjo izmed petih posvečenj, ki posameznika pripeljejo do mojstrstva. Več je subatomskih delcev (svetlobe), manj je razpadanja materije. Tako se telesa svetnikov, kot je videti, pogosto ohranijo za stalno.

V.: (1) Maitreja govori o odrešitvi; ali lahko prosim pojasnite odrešitev? (2) Pred čim nas je potrebno odrešiti? (3) Mislil sem, da Maitreja ne prihaja kot odrešitelj, temveč kot Učitelj in vodja.
O.: (1) Maitreja sebe ne predstavlja kot odrešitelja. Odrešitev je proces, da postanemo podobni duši, in to lahko storimo le mi sami. (2) Pred našo nevednostjo in iluzijo. Resničnosti ne vidimo take, kakršna je. (3) Resnično je tako. Lahko se rešimo z ustreznim odzivom na Maitrejeve nauke. Omenjeni nauki nas obudijo v resničnost naše lastne duše in nam tako - na koncu - omogočijo izražati božansko naravo duše.

V.: (1) Ali je res, da nekateri ljudje niso karmično povezani z njihovimi neposrednimi družinami? (2) Če je tako, zakaj se to zgodi? (3) Če nismo karmično povezani z našimi neposrednimi sorodniki (starši in sorodniki), je zaradi tega družinsko življenje bolj zapleteno? Bi bilo v takih okoliščinah manj medsebojnega razumevanja? (4) Mar nismo na splošno rojeni v skupinah? (5) Pojem se zdi čuden, saj bi tako imeli skupne gene, ne bi pa imeli skupne 'preteklosti'.
O.: (1) Da, to je redko, vendar se zgodi. (2) Je delovanje življenja, ki ima mnogo skrivnosti. V inkarnirano skupino prinese novo in različno energijo ali spodbudo ter pripravi pot za nekakšen za dušo načrtovan namen. (3) Ni nujno. (4) Da, vendar je skupina dinamičen proces. (5) Življenje je zelo iznajdljivo in ustvarjalno.


Lep dan še naprej!

#68 unis

unis
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 728

Objavljeno: 21. september 2007, 17:08

V:(1)Ali je možno, da bi nekateri ljudje povezovali dogodke iz preteklosti in jih pripisovali njihovim malikom?(2)Zakaj bi to počeli?(3)Taki odgovori sprožijo več vprašanj kot odgovorov npr. z nesrečo pri Mississippiju, zakaj ni mojster Jezus rešil vseh ljudi in jih obvaroval pred katastrofo?
(4)Ali bodo kje objavili za nesrečo, ki se še ni zgodila in tako resnično prikazali, da so vedeli za dogodek?

O:(1)Da.(2)Zaradi usmerjanja mišljenja in izbiranja moči.(3)Zanimivo.(4)Nikoli, razen za konec sveta, saj bi v nasprotnem primeru preveč ljudi vedelo, da jim morebiti ni uspelo.
protestno masturbira na marsino sliko.

#69 Matjaž Bogdan

Matjaž Bogdan
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 742

Objavljeno: 21. september 2007, 19:31

V:(1)Ali je možno, da bi nekateri ljudje povezovali dogodke iz preteklosti in jih pripisovali njihovim malikom?(2)Zakaj bi to počeli?(3)Taki odgovori sprožijo več vprašanj kot odgovorov npr. z nesrečo pri Mississippiju, zakaj ni mojster Jezus rešil vseh ljudi in jih obvaroval pred katastrofo?
(4)Ali bodo kje objavili za nesrečo, ki se še ni zgodila in tako resnično prikazali, da so vedeli za dogodek?

O:(1)Da.(2)Zaradi usmerjanja mišljenja in izbiranja moči.(3)Zanimivo.(4)Nikoli, razen za konec sveta, saj bi v nasprotnem primeru preveč ljudi vedelo, da jim morebiti ni uspelo.


Tole mi je bilo pa všeč , unis ..
xegox :palec:
Moja spletna stran
http://www.teate-reiki.com/


Moji knjigi

Svetloba, ljubezen in mir v srcu in duši- vsem

#70 Matjaž Bogdan

Matjaž Bogdan
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 742

Objavljeno: 22. september 2007, 17:29

in to si mogu povedat, ker....?

me maš rad ;P


...ker sovpada z mojim razmišljanjem ..obenem pa- ko te j....-imam te pa seveda rad ..in to šteje :palec:
xegox :palec:
Moja spletna stran
http://www.teate-reiki.com/


Moji knjigi

Svetloba, ljubezen in mir v srcu in duši- vsem

#71 unis

unis
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 728

Objavljeno: 23. september 2007, 20:28

ti k dvigaš prste sam, kdr je teb prow..ti..ti ..ti ČLOVEK xcivx

ah, vse morš pokvart. Tud unis je ena zlo krhka rožica :2src:
protestno masturbira na marsino sliko.

#72 mici59

mici59
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 275

Objavljeno: 23. september 2007, 22:24

ti k dvigaš prste sam, kdr je teb prow..ti..ti ..ti ČLOVEK xcivx

ah, vse morš pokvart. Tud unis je ena zlo krhka rožica :2src:

pa še kako,no saj to že dolgo vem,ampak tudi jaz te imam rada

#73 ŠTRITOF - UPOKOJENEC TVS

ŠTRITOF - UPOKOJENEC TVS
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 181

Objavljeno: 25. september 2007, 09:06

Maitreja bo prišel 12. oktobra letos sem prebral na internetni strani v angleščini.

To bo nekje v Oklahomi v ZDA. Nestrpno čakam. :2src:
UPOKOJENEC DOKUMENTARNEGA PROGRAMA TV SLOVENIJA - (031) 827-042

#74 Gost_Lotus'_*

Gost_Lotus'_*
  • Gost

Objavljeno: 29. september 2007, 10:46

Človekova božanskost
Mojster -, prek Benjamina Crema (september 2007)

Zavedanje božanskosti je globoko v zavesti vseh ljudi. Pri nekaterih je bližje površini uma, pri drugih pa je relativno nepoznano in neodkrito, dokler ga kakšen pomemben dogodek ali vzpodbuda ne prebudi iz spanca. Tako nekateri zlahka priznajo obstoj božanskega, drugi pa, pogosto sovražno, zavračajo možnost obstoja vsega, česar ne morejo spoznati, izmeriti in razumeti s svojimi petimi čuti.
Danes mnogi vse bolj in bolj zaznavajo prisotnost Maitreje, čigar energije prežemajo vse ravni zavesti. Morda sploh ne poznajo njegovega imena, morda se sploh ne zavedajo njegovega obstoja, vendar pa se zavedajo novega in duhovnega ozračja v svetu in se odzivajo na njegovo energijo. Ne znajo pojasniti, vendar z naraščajočo gotovostjo vedo, da živijo v auri božanskega in da bo vse dobro. Prav tako vedo, da niso sami, da so njihove molitve uslišane in da se na planetu Zemlja dogaja nekaj čudovitega in svetega. Čutijo, da se današnje stresno in nevarno stanje bliža koncu, da je izza strahu in napak današnjih dni nov in boljši svet, ki ga je treba ustvariti in ki tudi bo ustvarjen.

Ovire
Medtem se Maitreja pripravlja na soočenje z vsem, kar ovira napredek in blagostanje človeštva, z vsem, kar preprečuje izražanje njegove božanskosti, tudi s strahovi in šibkostjo ljudi.
Človeštvu bo pokazal, da izvira iz najvišjega vira in da je opremljeno z vsemi potenciali Boga. Ljudem bo pokazal, da lahko, osvobojeni strahu, ki jih drži v primežu, zgradijo civilizacijo, vredno njihove božanskosti in ustvarjalnosti. Pokazal bo, da strah in pomanjkanje zaupanja že sama po sebi človeštvo obsojata na današnje nevarno stanje, ki ogroža njegov obstoj, in da bo preprosta delitev dobrin v ta svet poln težav prinesla pravičnost in mir. Pokazal bo, da se morajo ljudje prepoznati kot eno, kot skupina, kot sinovi enega očeta. Tako bo govoril. Tako bo človeštvo pozval k spremembi.

Odziv
Kako se bodo ljudje odzvali? Kako bodo sprejeli Maitrejevo analizo njihovega položaja in težav? Maitreja pri pozivanju k nujnim reformam in spremembam v svetu ni sam. Mnogi modri moški in ženske se odzivajo na njegove misli in energije ter širijo njegove zamisli. Počasi, a zagotovo, bodo te zamisli pognale korenine in prepričale množice nezainteresiranih in nepredanih ljudi. Tako Maitreja pripravlja svojo pot.
Pa kljub temu, kako se lahko Maitreja dotakne src milijonov, ki so potrebni za spremembo smeri? Odgovor leži v moči njegovih energij. Še nikdar doslej ni pred svetom stal učitelj s tolikšno močjo. Z vsako spregovorjeno besedo njegova dobrodejna sila teče od srca do srca. Prerekanja in razprave so nepotrebni in nesmiselni. Njegova resnica prikliče resnico v srce poslušalca, in pod vplivom njune skupne božanskosti jo ta prepozna kot čisto resnico.


Lep dan še naprej!

#75 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 29. september 2007, 22:53

NOTRANJI PROSTOR

Srce nikoli ne obledi in nikoli ni prizadeto; je sedež duše. Razum je tisti, ki vas zapelje na napačno pot. Mir, blaženost, sreča in milina so kvalitete srca. Ko se uskladite z občutkom srca, začnete ponovno doživljati svojo naravno nedolžnost, nedolžnost, ki ste jo imeli kot otroci. Vendar si srca ni treba predstavljati, saj je to le dejanje razuma, ki z baklo išče izvor luči.

Vsakdo potrebuje svoj "notranji prostor", kjer smer ne obstaja, kjer ti nihče ne pravi, kam naj greš in kaj naj delaš. Nihče te ne more voditi. Rodili ste se, da bi se zavedali sebe, da bi spoznali Mojstra v sebi. Vaš notranji prostor je posvečen. To je kraj, kjer se vse stvari, vsi problemi razrešijo. To je kraj, kamor greste, ko drugim poveste, da ste utrujeni, prestrašeni in naveličani, ko želite, da vas pustijo same, da bi našli svoj lastni prostor.

Ta prostor vam je dan zato, da bi razrešili zmedo okrog sebe. Nikoli ga ne smete predati nikomur, razen svojemu resničnemu jazu. Meditacija je v resnici potovanje nazaj v ta prostor, da bi našli mir in srečo.

Maitrejevo učenje
iz knjige Prihaja čas čudežev





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0