Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Delni SONČEV MRK, 11.9.


  • Prijavi se, če želiš komentirati
36 komentarjev na to temo

#26 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 11. september 2007, 15:15

delni sončev mrk se mi zgodi v konjunkciji s plutonom v 1h v devici........pluton je pa itak v aspektu s čist vsako rečjo v natalcu.......
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#27 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 11. september 2007, 15:40

Še jaz bi prosim, če boš utegnila.
23.11.1970 ob 7 15 koln

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#28 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 11. september 2007, 15:40

mene je zdelu...

#29 lenora

lenora
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 40

Objavljeno: 11. september 2007, 16:05

amm..pardon, vem da so novinci nadležni, ampak-js sm nova :) in me zanima kako zvem, kako bo sončev mrk vplival name- trenutno imam namreč težko obdobje in me zanima, če ima vesolje kaj lepšega predvidenega zame:) predvsem nebi rada, da 'tole' traja še pol leta :eek:
...saj veste: vsak začetnik je težak x:o)x

lp,

lenora
... ker v meni je ptica, ne reži ji kril,
pusti, da naj sama leta in izpoje nemir.
Veš, da rada sem sama in rada s teboj,
vedno kot selivka se vrnem ti domov ...

#30 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 11. september 2007, 20:10

ne me jebat,

:vragec:

che se bosh pustu jebat....te bojo she pol leta pol..... x:Dx x:Dx x:Dx

zlomk....tralala
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#31 Gaia

Gaia
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 263

Objavljeno: 11. september 2007, 21:29

Gaia

prosim za kak komentar 18.01.1980, 01.20h zjutraj v Ljubljani, problem je ljubezen

iskrena hvala za odgovor

Vesna

Ljubezen prihaja, nič je ne more ustaviti, tudi saturn na tvojem karmičnem vozlu ne. Le malček je vse skupaj ohladil. Torej v štirih mesecih boš še preveč pojedla ljubezni. Imej pa vedenje, da se v ljubezni vedno ozreš v svojo izvorno bolečino. Glej, nisi le ti ranjena, gre za zrcalno sliko. Vedno pritegneš ravno tako osebo, ki je ranjena tako, kot ti, da enak vzorec zavibrira in ...lahko bi se ozavestil in pozdravil, če ne pa le boli. O.k. kaže, da bodi zavestna v času mrka, da nisi kakor-koli kritična do svojega moškega ali pa so prijatelji kritični do tebe. Mrk ti osvetli marsa in 11.hišo. Torej pot je prosta, ozavesti negativni del kritike in zaplavaj v širno morje ljubezni, 5. hiša, sektor ljubezni ima novo pot.
Nočko, GAIA
Taši Delek!
www.astrogaia.net

#32 Gaia

Gaia
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 263

Objavljeno: 11. september 2007, 21:57

quote name='Pinka' date='11. Sep 2007, 10:43' post='885082']
Živjo Gaia,
prosim poglej še meni, ker se mi mrk zgodi v 8. hiši v malo širši konjunkciji z vladarjem moje karte Saturnom. Sploh včeraj sem bila zelo nervozna pa dvakrat sem se v glavo udarila, danes sem se pa prvo v en prst uščipnila zdej pa še v druzga urezala.
14.11.1978, ob 10:34, Lj.

Lp in hvala
[/quote]
Ej, draga Pinka!
Ne prestraši se, tolk kot Bobnar.
Vsekakor naboj se je sprožil in pokazalo se je, da moraš biti skoncentrirana vsak trenutek. Nauči se delati ZEN. Mrk se je dogodil v tvoji 9.hiši, Merkur pa je v dvanajsti, v strelcu. Pravkar je pr.luna delala opozicijo z pr. merkurjem, ki je retro, pa zdaj gre v opozicijo z marsem in potem še enkrat z merkurjem.
Kaj to pomeni?
Usmeri se, zaupaj vase, študiraj, to hoče saturn, saj je tudi v tranzitu prišel v hišo device. Torej danes iz nezavednega spravi vsakršno misel kritike ali kontrole, zaupaj si. Skozi zaupanje in učenje vodi tvoja pot. Poskušaj se umiriti, pojdi na jogo, usmeri se v eno točko in si zaupaj.
Taši Delek!
www.astrogaia.net

#33 lenora

lenora
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 40

Objavljeno: 11. september 2007, 22:18

hmm...je to to kar potrebujem-datum in uro rojstva? 30.10.1985 ob 10:22 (dop.), Ljubljana
ful me skrbi faks :sori: pa ljubezen...zlo... mela težko leto :sori: kakršnegakol vpogleda bom hvaležna-tud slabga, bom saj prpravljena... prosim...

lp,

l

joj, sam sm bedna-sej nekje notr vem, da bo vse tko kt je treba :)
bom pridno pošiljala pozitivne vibracije vsem, ki jih rabijo!

To temo je popravil/a lenora: 11. september 2007, 22:13

... ker v meni je ptica, ne reži ji kril,
pusti, da naj sama leta in izpoje nemir.
Veš, da rada sem sama in rada s teboj,
vedno kot selivka se vrnem ti domov ...

#34 lenora

lenora
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 40

Objavljeno: 11. september 2007, 22:29

aja ups 10:17 :inocent:
... ker v meni je ptica, ne reži ji kril,
pusti, da naj sama leta in izpoje nemir.
Veš, da rada sem sama in rada s teboj,
vedno kot selivka se vrnem ti domov ...

#35 lea

lea
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 328

Objavljeno: 12. september 2007, 06:46

Mi lahko razložiš, kaj točno se dogaja?

zelo močan občutek nesposobnosti na poslovnem področju.

Kaže na to, da so bili neke vrste genialci, kljub močni tradiciji so imeli nove, napredne ideje, usmerjene v humani razvoj in napredek.

xscratchx kaj pa vem? zaenkrat tega še ne vidim.
imam pa občutek, da res rešujem neke družinske zadeve iz preteklosti.

hvala, gaia!! :palec:

p.s. a te lahko še prosim, da iz tvojega posta zbrišeš moje podatke? :inocent:

#36 vesnica

vesnica
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 20

Objavljeno: 12. september 2007, 07:58

Ljubezen prihaja, nič je ne more ustaviti, tudi saturn na tvojem karmičnem vozlu ne. Le malček je vse skupaj ohladil. Torej v štirih mesecih boš še preveč pojedla ljubezni. Imej pa vedenje, da se v ljubezni vedno ozreš v svojo izvorno bolečino. Glej, nisi le ti ranjena, gre za zrcalno sliko. Vedno pritegneš ravno tako osebo, ki je ranjena tako, kot ti, da enak vzorec zavibrira in ...lahko bi se ozavestil in pozdravil, če ne pa le boli. O.k. kaže, da bodi zavestna v času mrka, da nisi kakor-koli kritična do svojega moškega ali pa so prijatelji kritični do tebe. Mrk ti osvetli marsa in 11.hišo. Torej pot je prosta, ozavesti negativni del kritike in zaplavaj v širno morje ljubezni, 5. hiša, sektor ljubezni ima novo pot.
Nočko, GAIA



Gaia najlepša hvala za odgovor, točno si zadela, pred približno 2 tedni sva šla narazen z partnerjem za katerga mi je zelo hudo, ker bi rada popravila situacijo, samo nevem kako bo...
res je da sem zelo ranjena, delam na sebi kokr pač lahko, želim si ljubezni pa nevem nikakor mi ne gre. Želim si ljubezni, želim se ustaliti, na vseh področjih v ljubezni sem zadovoljna sam ta ljubezen...mrki so bili res kritični nazadnej sem imela tak preobrat v življenju marca meseca in zdaj spet...nekako imam občutek da sem nekje ujeta na mrtvi toči, ne gre mi naprej v ljubezni

gaia hvala

Vesna

#37 Gaia

Gaia
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 263

Objavljeno: 12. september 2007, 08:20

Heila Pilotka!
V bistvu se ti res kar potencira neka notranja napetost in živčni sistem imaš preobremenjen. Luna v progresijah prihaja v opozicijo z merkurjem v levu in pluton v opozicijo z soncem.
Mi lahko razložiš, kaj točno se dogaja?

Vsekakor gre za karmično stvar. Južno sečišče imaš v znamenju device, na točki IC. Predniki so ti daki vrliko materiala za predelat. Kaže na to, da so bili neke vrste genialci, kljub močni tradiciji so imeli nove, napredne ideje, usmerjene v humani razvoj in napredek. Tudi tvoja življenjska naloga je skozi ribjo energijo, torej pozdravi še malček tega tvojega merkurja, ki je zadnje čase precej glasen. Poskušaj pogledati v kakšen projekt, ki je obarvan s humano in sočutno noto. Mislim, da bi tako lahko okoli prinesla stresne aspekte.
No, napiši kaj dogaja...
LP,GAIA


Taši Delek!
www.astrogaia.net




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0