Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Idealni partner


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
20 komentarjev na to temo

#1 mojca*

mojca*
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 12

Objavljeno: 4. oktober 2007, 12:40

Zanima, me ali lahko na podlagi astroloških karat in analize svoje karte, najdeš oz. ugotoviš, kdo naj bi ti bil najbolj odgovorjajoči oz. idelani partner?

#2 Tonks

Tonks
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 160

Objavljeno: 4. oktober 2007, 16:30

Zanima, me ali lahko na podlagi astroloških karat in analize svoje karte, najdeš oz. ugotoviš, kdo naj bi ti bil najbolj odgovorjajoči oz. idelani partner?


Po moje ne. Lahko samo malo ugibaš. Recimo da je tvoj lunin severni vozel tam kot njegov ascendent, da je središča točka med luno in soncem na isti stopinji kot tvoja luna; samo teh kombinacij je ogromno in je vprašanje katera bi bila zate idealna in kakšni bi bili potem preostali aspekti, pozicije etc. Praktično ni variante.

Poleg tega so zvezdice samo en dejavnik, in v to koga se bomo zaljubili v koga pa ne, čist preveč kompleksna stvar.

Lahko pa da se motim.

LP
gore so fajn

#3 Gost_Mačona_*

Gost_Mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 4. oktober 2007, 16:47

ti jaz povem, da NE in mene poslušaj. bolj se s tem bremeniš, slabše je ...
vsak je zase poseben ... ne moreš niti v astrologiji niti v lajfu nekaj vnaprej odločat, ocenjevat ...
to ti jaz pravim, ki sem 3 leta ful v tem in me to ful zanima ... pa mi počasi začenja dol padati za vse skupaj ... ker pravil ni ... je samo lajf. x;)x
kako pa tistim, ki jih astro sploh ne zanima in pojma nimajo, rata, da prebrodijo krize in "vejo", kdo je "pravi"? vse je eno. x;)x

#4 mia4aerobics

mia4aerobics
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 928

Objavljeno: 4. oktober 2007, 16:57

idealni parter? a? :wOOt:
to mora bit neznansko dolgocasno!
tega pa res ne rabi noben!

probaj v R&D (oddelek za raziskave in razvoj),
ta prav bo tisti, ki te bo mel rad, to pa zna biti inverzija idelanega...
sam ne imej zaprtih oci, pa sanjat prevec....si ne delas usluge.
x;)x

mia
TAKO BLIZU, KOT SI ŽELIŠ BITI, SI TAKRAT, KO SI NESKONČNO DALEČ.

Nothing is so intolerable to man as being fully at rest, without a passion, without business, without entertainment, without care. Blaise Pascal



Objavljena slika

#5 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 5. oktober 2007, 07:40

[quote name='mia4aerobics' date='4. Oct 2007, 17:58' post='894982']
idealni parter? a? :wOOt:
to mora bit neznansko dolgocasno!
tega pa res ne rabi noben!

:palec: Vsak dobi točno to, kar rabi. Vsak, ki dobi od nekoga lekcijo, jo mora pač oddelat in potem novim zmagam naprej.
Nobeno poznanstvo ni kar tko, zato je brez veze nečemu se izogibat, oz. iskat najboljše, kajti lahko dobimo najslabše.

#6 *wena

*wena
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 21

Objavljeno: 9. oktober 2007, 11:48

Zanima, me ali lahko na podlagi astroloških karat in analize svoje karte, najdeš oz. ugotoviš, kdo naj bi ti bil najbolj odgovorjajoči oz. idelani partner?


pozdravljena!

idealnega partnerja najdeš s pomočjo numerologije, in sicer za izračun potrebuješ le intimno številko. sama se s tem ukvarjam, tako da ti lahko pomagam.

lp, wena
''Ne lovite življenja le za rep, uživajte ga!'' (Angelsko sporočilo)

#7 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 9. oktober 2007, 12:05

...."idealni" partner je tisti s katerim zivis ze celo zivljenje... najprej moras biti sama sebi idealni partner(iz te zveze se moras najvec nauciti in vesolje je poskrbelo, da bos s to osebo prezivela kar najvec casa-cca. 24h/dan)... dokler tega ne bo, ne bo nihce idealen... manj ko bos sama sebi idealni partner, bolj se ti bo zdelo, da clovek s katerim si, ni primeren partner zate in iskala nekoga drugega, ki bo "idealen", dokler te tudi na njem ne bodo zacele motiti stvari, ki te pri sebi najbolj motijo in bos iskala naprej...
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#8 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 9. oktober 2007, 12:13

[quote name='*wena' date='9. Oct 2007, 12:49' post='898334']
pozdravljena!

idealnega partnerja najdeš s pomočjo numerologije, in sicer za izračun potrebuješ le intimno številko. sama se s tem ukvarjam, tako da ti lahko pomagam.

Ona sprašuje za bodočega partnerja. Po moje za tvoj izračun nujno potrebuješ tudi intimno številko še nekoga drugega, kajti svojo numerološko število vsi več ali manj poznamo.
Ne razumem v kakšnem smislu lahko najdemo idealnega partnerja? To mi malo diši po pravljici.

#9 venus11

venus11
  • Vajenček
  • PipPipPip
  • Št. objav: 43

Objavljeno: 23. februar 2008, 16:15

Na podlagi numeroločkega izračuna lahko ugotoviš, kako se z nekom ujemaš dolgoročno in ali ima takšna takšno razmerje perspektivo. Izračun se dela na podlagi imen in rojstnih datumov.

glej !!! http://www.vedezevanje-venus.si

#10 mulatek

mulatek
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 6

Objavljeno: 27. november 2008, 11:49

Sem bil trdno prepričan da stvar res deluje, a zal se je na koncu vse izjalovilo, tako da ne vrjamem da bo kaj v tej stvari...

Bi pa bilo dobro če bi se res dalo izdelat... kot piše v enem izmed zgornjih postov :xmas:
Objavljena slikaTedenska sponzorstva - www.betmost.eu
Objavljena slika

#11 dubhe

dubhe
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 77

Objavljeno: 25. december 2008, 00:23

Zanima, me ali lahko na podlagi astroloških karat in analize svoje karte, najdeš oz. ugotoviš, kdo naj bi ti bil najbolj odgovorjajoči oz. idelani partner?


Preprosto. Preštudiraš sinastrijo, ogledaš si karte obeh. Če so PRAVE povezave med vama, mora it. Seveda morajo manjkat neprave povezave, razdiralni aspekti, ki rušijo tudi najmočnejše (sonce luna) aspekte. Gleda se vse, vsaka podrobnost. Nikoli ne bi bila na primer s fantom s katerim imava:

saturn mars, kvadrat
saturn uran opozicija, kvadrat (še trigon je bolje da ga ni)
mars luna, kvadrat
saturn luna kvadrat, opozicija, konjunkcija
južni vozel saturn, konjunkcija
itd...

Najbolje ugotoviš v praksi, kaj ti leži, kaj te moti... ene naprimer ne moti uran opozicija luna, odvisno kakšna je cela karta, če je dovolj trdnosti, potem je lahko ok!

#12 Lisbona

Lisbona
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 566

Objavljeno: 25. december 2008, 14:56

Preprosto. Preštudiraš sinastrijo, ogledaš si karte obeh. Če so PRAVE povezave med vama, mora it. Seveda morajo manjkat neprave povezave, razdiralni aspekti, ki rušijo tudi najmočnejše (sonce luna) aspekte. Gleda se vse, vsaka podrobnost. Nikoli ne bi bila na primer s fantom s katerim imava:

saturn mars, kvadrat
saturn uran opozicija, kvadrat (še trigon je bolje da ga ni)
mars luna, kvadrat
saturn luna kvadrat, opozicija, konjunkcija
južni vozel saturn, konjunkcija
itd...

Najbolje ugotoviš v praksi, kaj ti leži, kaj te moti... ene naprimer ne moti uran opozicija luna, odvisno kakšna je cela karta, če je dovolj trdnosti, potem je lahko ok!



kaj pa progresije?
a niso tudi v astrologiji odnosov dost pomembne ? :inocent:

mantis je tudi 1x omenjala, da je full pomembno v katere hiše partnerja padejo naši osebni planeti...da to pokaže kako nas dojema.. x?x

dubhe..a ti to resno, da nikoli ne bi bila s fantom s katerim imata v sinastriji :
saturn kvadart mars
mars kvadrat luna

etc...

:eek: :eek:

to je pa men en mal bolano...sorry...ampak res... :vragec: x;)x x:Dx
sj, če z nekomu prideš skupaj...potem je že tako prav....določeno lekcijo ti ponudi in gre naprej...ali pa tudi ne...
jebeš aspekte.... x:Dx

jz tudi dosti dam na astrologijo, ampak ne bi pa nekoga zapustila zaradi določenega aspekta... xrolleyesx ozz bi ga že v začetku zavrnila zaradi ta istega aspekta. :xx!:

***************

kaj pa če je takole:

moja luna kvadrat njegov mars
in potem še
njegova luna trigon moj mars.

x?x x?x

kaj pa v tem primeru???
je ta aspekt luna kvadrat mars še vedno tako negativen??
Nikoli ne verjemi tistega, kar ti govorijo oči.Kažejo ti samo omejitev.
Richard Bach

#13 dubhe

dubhe
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 77

Objavljeno: 25. december 2008, 17:02

kaj pa progresije?
a niso tudi v astrologiji odnosov dost pomembne ? :inocent:

mantis je tudi 1x omenjala, da je full pomembno v katere hiše partnerja padejo naši osebni planeti...da to pokaže kako nas dojema.. x?x

dubhe..a ti to resno, da nikoli ne bi bila s fantom s katerim imata v sinastriji :
saturn kvadart mars
mars kvadrat luna

etc...

:eek: :eek:

to je pa men en mal bolano...sorry...ampak res... :vragec: x;)x x:Dx
sj, če z nekomu prideš skupaj...potem je že tako prav....določeno lekcijo ti ponudi in gre naprej...ali pa tudi ne...
jebeš aspekte.... x:Dx

jz tudi dosti dam na astrologijo, ampak ne bi pa nekoga zapustila zaradi določenega aspekta... xrolleyesx ozz bi ga že v začetku zavrnila zaradi ta istega aspekta. :xx!:

***************

kaj pa če je takole:

moja luna kvadrat njegov mars
in potem še
njegova luna trigon moj mars.

x?x x?x

kaj pa v tem primeru???
je ta aspekt luna kvadrat mars še vedno tako negativen??



Pozdravljena. Postavila si kar nekaj zanimivih vprašanj. Z Mantis se strinjam, tudi jaz gledam v katero hišo pade partnerjev osebni planet in obratno. Vendar moramo to pač sprejeti tako kot je, glede na našo natalno karto. Če imam sama sonce na primer v 11 hiši v natalu, sem tudi po naravi takšna da mi prijatelji veliko pomenijo, ravno tako mi mora partner biti tudi prijatelj, če želi živeti z mano. V primeru da njegova luna pade v mojo 11. hišo v konjunkcijo z mojim soncem, bo to zame zelo dobro, partner se bo ujel z mano in obratno. Zaradi tega prevelikega pomena samo na hiše ne bi dajala. Je pa zelo dobro, če pade luna ali sonce v 7. hišo, takšna oseba nam bo hitro postala zelo blizu, saj odseva to, kar pričakujemo od drugega.

Praviš, da je bolano če ne želim partnerja s katerim imam negativno povezavo mars - saturn. Veš jaz se ne bi tako izrazila, tudi če je tukaj forum, moramo ohraniti nek nivo pisanja in kulturo izražanja. x!x

Torej jaz ne bi želela imeti partnerja ki ima saturn v kvadratu z mojim marsom. Energija saturna je v tem primeru preveč stroga do instinktivnega marsa in ga zna ovirati v njegovem vsakdanjem življenju. Vendar poudarjam!!! Treba si je ogledati celotno sinastrijo! V primeru, če je zelo lepa in močna, ima mars saturn učinek izziva, ki se da rešit. V nasprotnem primeru ne! Na dolgi rok ne bo šlo.

Če imata s fantom povezavo mars luna kvadrat in mars luna trikotnik se privlačita obojestransko. Ker si tudi ti s svojim marsom močna in aktivna do njega, se on najbrž ne bo izražal do tebe tako brezčutno kot če te povezave ne bi bilo. Do izraza bo bolj prišlo instinktivno razumevanje drugega, velika spolna privlačnost odnos pa bo dinamičen in aktiven. To je spet samo en vidik, na podlagi katerega se ne da ocenit celotnega odnosa. Treba je videt vse in vsako podrobnost.

Aspekti, ki sem jih naštela meni ne ustrezajo, pravim pa da drugim lahko, glede na njihovo natalno karto.

#14 Lisbona

Lisbona
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 566

Objavljeno: 26. december 2008, 13:44

Pozdravljena. Postavila si kar nekaj zanimivih vprašanj. Z Mantis se strinjam, tudi jaz gledam v katero hišo pade partnerjev osebni planet in obratno. Vendar moramo to pač sprejeti tako kot je, glede na našo natalno karto. Če imam sama sonce na primer v 11 hiši v natalu, sem tudi po naravi takšna da mi prijatelji veliko pomenijo, ravno tako mi mora partner biti tudi prijatelj, če želi živeti z mano. V primeru da njegova luna pade v mojo 11. hišo v konjunkcijo z mojim soncem, bo to zame zelo dobro, partner se bo ujel z mano in obratno. Zaradi tega prevelikega pomena samo na hiše ne bi dajala. Je pa zelo dobro, če pade luna ali sonce v 7. hišo, takšna oseba nam bo hitro postala zelo blizu, saj odseva to, kar pričakujemo od drugega.

Za konjukcijo lune in sonca vem, da je ful fajni aspekt in da pomeni karmično vez ozz zelo dobro razumevanje partnerjev.
Vendar na moji luni v škorpijonu je uran in, če ima moški sonce v škorpijonu in v kojukciji z mojo luno..potem avtomatsko je tudi v konjukciji z uranom(ki je vladar ASC)...kar pa baje ni ravno najbolje... :sniky: x:)x
Tako, da ta aspekt sonce konjukcija luna mene sploh ne gane, kljub temu, da ga vsi , ki se vsaj malo spoznajo na astrologijo odnosov, tako zelo opevajo. x:Dx

Praviš, da je bolano če ne želim partnerja s katerim imam negativno povezavo mars - saturn. Veš jaz se ne bi tako izrazila, tudi če je tukaj forum, moramo ohraniti nek nivo pisanja in kulturo izražanja. x!x

To je moje mnenje, ki ga imam pravico povedati ali napisati.
Mogoče sem se en mal narobe izrazila...ampak takrat mi je samo beseda "bolano" prišla na misel...
Ni treba vsega tako osebno jemati... x;)x
Meni se zdi, da ni fajn nekaj že v naprej določiti.Se prepustiš in kako dolgo traja, pač traja.
Jaz vedno sledim tistemu , kar čutim...in ne tistemu, kar vidim v astrološki karti...


Torej jaz ne bi želela imeti partnerja ki ima saturn v kvadratu z mojim marsom. Energija saturna je v tem primeru preveč stroga do instinktivnega marsa in ga zna ovirati v njegovem vsakdanjem življenju. Vendar poudarjam!!! Treba si je ogledati celotno sinastrijo! V primeru, če je zelo lepa in močna, ima mars saturn učinek izziva, ki se da rešit. V nasprotnem primeru ne! Na dolgi rok ne bo šlo.


Pri meni se je pa že parkrat zgodilo, da je njegov mars padel točno na moj saturn , ki je na descedentu.
No, skoraj vsi bolj pomembni partnerji so imeli mars točno (no...mogoče je bilo par stopinj razlike)na saturnu in s tem tudi na mojem DSC.
Kakšna je pa energija saturna v tem primeru?
Ker meni se je zdelo, da je mars vedno omehčal tega saturna...da ga je ogrel... x:Dx

Saturn se nahaja na 10' leva .

Če imata s fantom povezavo mars luna kvadrat in mars luna trikotnik se privlačita obojestransko. Ker si tudi ti s svojim marsom močna in aktivna do njega, se on najbrž ne bo izražal do tebe tako brezčutno kot če te povezave ne bi bilo. Do izraza bo bolj prišlo instinktivno razumevanje drugega, velika spolna privlačnost odnos pa bo dinamičen in aktiven. To je spet samo en vidik, na podlagi katerega se ne da ocenit celotnega odnosa. Treba je videt vse in vsako podrobnost.

Hvala za to razlogo. x;)x
Nikoli ne verjemi tistega, kar ti govorijo oči.Kažejo ti samo omejitev.
Richard Bach

#15 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 26. december 2008, 17:13

Tako, da ta aspekt sonce konjukcija luna mene sploh ne gane, kljub temu, da ga vsi , ki se vsaj malo spoznajo na astrologijo odnosov, tako zelo opevajo. x:Dx


To je moje mnenje, ki ga imam pravico povedati ali napisati.
Mogoče sem se en mal narobe izrazila...ampak takrat mi je samo beseda "bolano" prišla na misel...
Ni treba vsega tako osebno jemati... x;)x
Meni se zdi, da ni fajn nekaj že v naprej določiti.Se prepustiš in kako dolgo traja, pač traja.
Jaz vedno sledim tistemu , kar čutim...in ne tistemu, kar vidim v astrološki karti..

ker se je tu že za nekaj v naprej odločil x;)x
uran gor al dol
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#16 dubhe

dubhe
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 77

Objavljeno: 27. december 2008, 16:54

Za konjukcijo lune in sonca vem, da je ful fajni aspekt in da pomeni karmično vez ozz zelo dobro razumevanje partnerjev.
Vendar na moji luni v škorpijonu je uran in, če ima moški sonce v škorpijonu in v kojukciji z mojo luno..potem avtomatsko je tudi v konjukciji z uranom(ki je vladar ASC)...kar pa baje ni ravno najbolje... :sniky: x:)x
Tako, da ta aspekt sonce konjukcija luna mene sploh ne gane, kljub temu, da ga vsi , ki se vsaj malo spoznajo na astrologijo odnosov, tako zelo opevajo. x:Dx


To je moje mnenje, ki ga imam pravico povedati ali napisati.
Mogoče sem se en mal narobe izrazila...ampak takrat mi je samo beseda "bolano" prišla na misel...
Ni treba vsega tako osebno jemati... x;)x
Meni se zdi, da ni fajn nekaj že v naprej določiti.Se prepustiš in kako dolgo traja, pač traja.
Jaz vedno sledim tistemu , kar čutim...in ne tistemu, kar vidim v astrološki karti...




Pri meni se je pa že parkrat zgodilo, da je njegov mars padel točno na moj saturn , ki je na descedentu.
No, skoraj vsi bolj pomembni partnerji so imeli mars točno (no...mogoče je bilo par stopinj razlike)na saturnu in s tem tudi na mojem DSC.
Kakšna je pa energija saturna v tem primeru?
Ker meni se je zdelo, da je mars vedno omehčal tega saturna...da ga je ogrel... x:Dx

Saturn se nahaja na 10' leva .


Hvala za to razlogo. x;)x



Pozdravček. Po eni strani je dobro, da se s tem toliko ne obremenjuješ, kot se nekateri, vidim da jemlješ stvari bolj lahkotno, kar je v redu. Jaz navadno kar prečekiram po dolgem in počez. x:Dx Pogledam tudi sinastrijo, če mi je nekdo posebej pri srcu, saj se je do zdaj pokazalo, da se bolj ali manj ujema z občutki, ki si jih o določenih osebah ustvarim. No kakorkoli, vsak ima svoj način, kar je tudi prav in nobeden ni čuden, če bi bili vsi enaki pa ne bi bilo zanimivo. x;)x

Res je opevana ta luna sonce konjunkcija, mislim da kar z dobrim razlogom. Sem imela priložnost doživet to kombinacijo, s takšno osebo se dejansko počutiš varno in ljubljeno.Ti imaš v natalu luno v konjunkciji z uranom... če bi fant imel sonce na luni in uranu, v bistvu ne bi bilo nič hudega. Konjunkcija ni isto kot opozicija ali kvadrat. Uran in sonce dobro sodelujeta, zveza bi bila zelo zanimiva in poživljajoča in mogoče nekoliko bolj svobodna, prijateljska. Nič slabega.

Seveda pa ni luna sonce edini dober pokazatelj uspešnega zakona, je še veliko drugih možnosti za lepo in srečno zvezo... pa saj to že veš a ne.

Imaš prav, ko praviš da je mars saturna ogrel, saj je mars hkrati tudi na descendentu. Mars konjunkcija saturn na splošno ni problematičen aspekt, saturn daje marsu stabilnost, ki jo potrebuje, mars pa je tisti ki je bolj aktiven od dvojice, nekakšen pobudnik.. Do trenj bi morda lahko prihajalo pri saturnovi pretirani strogosti in kritičnosti do trmoglavega, po naravi instinktivnega marsa, ki hoče vse bolj hitro... Vendar nič dramatičnega, v osnovi dobro sodelujeta in počasi gradita zvezo. Ker v tem slučaju pade mars tudi na tvoj descendent in opozicijo asc., je njegova energija zate posebej privlačna in vzpodbudna, navadno je on tisti ki naredi prvi korak, tebi pa ustreza njegova energičnost in vodenje.To velja za sicer solidno sinastrijo. Če pa je le preveč težavnih aspektov in sta ta dva planeta v natalu obremenjena, bi tale kombinacija lahko kazala na konflikte.

Lažje je, če se vidi celotna sinastrija, posamezno tolmačenje določenih položajev, ne more povedat kaj je bistveno za neko zvezo.

Toliko o tem. Lepe praznike še naprej,
pozdrav

#17 dubhe

dubhe
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 77

Objavljeno: 27. december 2008, 19:30

In zakaj sta torej šla narazen, kljub takemu dobremu aspektu med vama Sonce konjunkcija Luna? Drugi aspekti?
Ljubeča narava vajinega odnosa, ki jo omenjaš, pa bi se pokazala v vsaki drugi zvezi, ne glede na to, ali bi ta apsekt obstajal ali ne.
Za nekatere je dovolj že pomlad za kaj takega x:px

Hočem rečt, da niso aspekti tisti, ki nas držijo skup ali ki nas ločujejo.

A ko pridemo skup al narazen, se navadno omenja prave ali napačne aspekte x:Dx

Meni osebno pa je v astrološki teoriji Luna konjunkcija Uran, Mars konjunkcija , slab aspekt med dvema.. Ljudje so sicer skup, ampak s težavo in ne brez stresov. Kljub temu pa so lahk skup do smrti. Bolje je Saturn na Soncu.


Lisbona, progresija dve osebi le združi, ker deluje začasno, slabo leto, medtem ko na njuno zvezo ne vpliva, v kolkor se ta nadaljuje po preteku njenega vpliva. Potem naj bi vplival le kombin, sinastrija, kompozit. xsrcx



Samo luna sonce konjunkcija ni nobena garancija, da bo zveza večna. Tudi če je obojestranska ne in ne more pomenit da zveze nič ne more uničit... Sprašuješ kaj je bilo pri nama da sva šla narazen? Bilo je preveč vsega ostalega nepotrebnega.

Meni ni ne luna uran ne mars saturn konjunkcija posebej težak aspekt. Nasploh mi je s konjunkcijami možna povsem zadovoljiva zveza, če vse ostalo deluje kot mora, ni velikih problemov.

Seveda niso aspekti tisti, ki nas držijo skup... mi jih lahko vidimo, če jih hočemo x:)x in če verjamemo v horoskope, tisti ki ne, pa sploh ne vejo da obstajajo x;)x Energija se itak občuti z astrologijo ali brez xrosex

#18 dubhe

dubhe
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 77

Objavljeno: 27. december 2008, 21:11

Uh to pa je odgovor. Ne bi blo treba, hvala.
x:o)x

Res ni mi najbolje pogrevat starih zgodb, pa tudi ne bi imela nič od tega... lahko pa ti naštejem nekaj tistega kar je bilo najbolj hudo po mojem mnenju: saturn kvadrat sonce (no to še bi šlo), saturn opozicija sonce (to tudi), mars opozicija sonce, saturn na južnem vozlu :xx!: saturn opozicija ascendent, neptun kvadrat luna in neptun kvadrat merkur, neptun kvadrat saturn :xx!: saturn poldrugi kvadrat uran.

Ni šlo NEEE

#19 dubhe

dubhe
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 77

Objavljeno: 27. december 2008, 21:37

Hvala za razlago, je res prek dovolj pokazateljev neujemanja :o|o:


Ja :sori: in to v več odtenkih in barvah, kaj moreš...

#20 Lisbona

Lisbona
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 566

Objavljeno: 28. december 2008, 08:53

Pozdravček. Po eni strani je dobro, da se s tem toliko ne obremenjuješ, kot se nekateri, vidim da jemlješ stvari bolj lahkotno, kar je v redu. Jaz navadno kar prečekiram po dolgem in počez. x:Dx Pogledam tudi sinastrijo, če mi je nekdo posebej pri srcu, saj se je do zdaj pokazalo, da se bolj ali manj ujema z občutki, ki si jih o določenih osebah ustvarim. No kakorkoli, vsak ima svoj način, kar je tudi prav in nobeden ni čuden, če bi bili vsi enaki pa ne bi bilo zanimivo. x;)x

A veš..sj jaz sem ista... x;)x Tko, ko koga spoznam..ozz, ko se začne nakaj dogajati na ljubezenskem področju, vedno prečikiram vse po dolgem in počez...
Ampak jaz to jemljem bolj tko...hitro pozabim in si aspektov ne ženem k srcu.....v bistvu iščem samo pozitivne aspekte..negativne nakako spregledam...niso pomembni. x;)x
In, če me nekdo res full privlači, potem v sinastriji vedno najdem dosti aspektov, ki nakazujejo privlačnost...ker na začetku veze se zaveš itak samo privlačnosti...šele kasneje odkrivaš njegov karakter in vse ostalo.
:palec: Jaa, to drži ...vsak ima svoj način, vsak po svoje gleda na ljubezen, na astrologijo...in tako je tudi prav... :palec:

Res je opevana ta luna sonce konjunkcija, mislim da kar z dobrim razlogom. Sem imela priložnost doživet to kombinacijo, s takšno osebo se dejansko počutiš varno in ljubljeno.Ti imaš v natalu luno v konjunkciji z uranom... če bi fant imel sonce na luni in uranu, v bistvu ne bi bilo nič hudega. Konjunkcija ni isto kot opozicija ali kvadrat. Uran in sonce dobro sodelujeta, zveza bi bila zelo zanimiva in poživljajoča in mogoče nekoliko bolj svobodna, prijateljska. Nič slabega.

Seveda pa ni luna sonce edini dober pokazatelj uspešnega zakona, je še veliko drugih možnosti za lepo in srečno zvezo... pa saj to že veš a ne.


Pri meni je luna zelo slabo aspektirana.
Torej luna in uran.
Oba sta v kvadratu z saturnom v 7.hiši in v kvadratu z ASC.
Vse to je skupaj povezano v T-kvadrat...

Tko, da..še nisem imela ta sreče, da bi vzpostavila vezo s škropijonom...čeprav imam še sonce v ribah in so škorpijoni kao moji sanjski partnerji... :inlove: x:Dx :fiju:
pa dost škorpijonov poznam in vse...ampak ni prave privlačnosti... x:(x
Pri 15-tih sem bila noro zaljubljena v enega škorpijona...in on vame...ampak sva zdržala kot par samo 14 dni. x:Dx No, to je pa vsa zgodovina , ki jo imam s škorpijoni...


Imaš prav, ko praviš da je mars saturna ogrel, saj je mars hkrati tudi na descendentu. Mars konjunkcija saturn na splošno ni problematičen aspekt, saturn daje marsu stabilnost, ki jo potrebuje, mars pa je tisti ki je bolj aktiven od dvojice, nekakšen pobudnik.. Do trenj bi morda lahko prihajalo pri saturnovi pretirani strogosti in kritičnosti do trmoglavega, po naravi instinktivnega marsa, ki hoče vse bolj hitro... Vendar nič dramatičnega, v osnovi dobro sodelujeta in počasi gradita zvezo. Ker v tem slučaju pade mars tudi na tvoj descendent in opozicijo asc., je njegova energija zate posebej privlačna in vzpodbudna, navadno je on tisti ki naredi prvi korak, tebi pa ustreza njegova energičnost in vodenje.To velja za sicer solidno sinastrijo. Če pa je le preveč težavnih aspektov in sta ta dva planeta v natalu obremenjena, bi tale kombinacija lahko kazala na konflikte.

Lažje je, če se vidi celotna sinastrija, posamezno tolmačenje določenih položajev, ne more povedat kaj je bistveno za neko zvezo.

Toliko o tem. Lepe praznike še naprej,
pozdrav


Ampak res..moški z marson na mojem saturnu in DSC so mi ful privlačni... :2src:

Itak, da je veliko lažje, če se vidi cela sinastrija...ker moreš vse povezati v celoto..in tudi en ali dva fajna aspekta ne pokažeta prave slike...

Jaz samo tako sprašujem, ker za določene zadeve še nisem vse razvozlala...drugače pa itak vse po dolgem in počez počekiram..še koga na forumu vprašam za nasvet ali kakšno analizo..potem pa počasi zaključim z analizo sinastirje in pustim času čas.. x;)x
ko pa se veza konča , pa spet mal počekiram in gledam in se čudim... x:Dx

lepe praznike tudi tebi...in veliko čudežev v letu 2009!


Ps; kje imaš pa ti sonce , luno in ASC?
Jaz sem zmes ribe, škorpijona in vodnarja.

Lisbona, progresija dve osebi le združi, ker deluje začasno, slabo leto, medtem ko na njuno zvezo ne vpliva, v kolkor se ta nadaljuje po preteku njenega vpliva. Potem naj bi vplival le kombin, sinastrija, kompozit. xsrcx


Hvala mantis! x:)x x;)x
Meni se zdi, da je najbolj pomembna sinastrija...jaz sploh ne dam veliko na kompozit in kombin...
Tko, po energijah sodeč ...se mi zdi, da najbolj drži sinastrija...
Ampak, to je samo moje skromno mnenje.
Nikoli ne verjemi tistega, kar ti govorijo oči.Kažejo ti samo omejitev.
Richard Bach

#21 dubhe

dubhe
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 77

Objavljeno: 28. december 2008, 19:40

A veš..sj jaz sem ista... x;)x Tko, ko koga spoznam..ozz, ko se začne nakaj dogajati na ljubezenskem področju, vedno prečikiram vse po dolgem in počez...
Ampak jaz to jemljem bolj tko...hitro pozabim in si aspektov ne ženem k srcu.....v bistvu iščem samo pozitivne aspekte..negativne nakako spregledam...niso pomembni. x;)x
In, če me nekdo res full privlači, potem v sinastriji vedno najdem dosti aspektov, ki nakazujejo privlačnost...ker na začetku veze se zaveš itak samo privlačnosti...šele kasneje odkrivaš njegov karakter in vse ostalo.
:palec: Jaa, to drži ...vsak ima svoj način, vsak po svoje gleda na ljubezen, na astrologijo...in tako je tudi prav... :palec:



Pri meni je luna zelo slabo aspektirana.
Torej luna in uran.
Oba sta v kvadratu z saturnom v 7.hiši in v kvadratu z ASC.
Vse to je skupaj povezano v T-kvadrat...

Tko, da..še nisem imela ta sreče, da bi vzpostavila vezo s škropijonom...čeprav imam še sonce v ribah in so škorpijoni kao moji sanjski partnerji... :inlove: x:Dx :fiju:
pa dost škorpijonov poznam in vse...ampak ni prave privlačnosti... x:(x
Pri 15-tih sem bila noro zaljubljena v enega škorpijona...in on vame...ampak sva zdržala kot par samo 14 dni. x:Dx No, to je pa vsa zgodovina , ki jo imam s škorpijoni...




Ampak res..moški z marson na mojem saturnu in DSC so mi ful privlačni... :2src:

Itak, da je veliko lažje, če se vidi cela sinastrija...ker moreš vse povezati v celoto..in tudi en ali dva fajna aspekta ne pokažeta prave slike...

Jaz samo tako sprašujem, ker za določene zadeve še nisem vse razvozlala...drugače pa itak vse po dolgem in počez počekiram..še koga na forumu vprašam za nasvet ali kakšno analizo..potem pa počasi zaključim z analizo sinastirje in pustim času čas.. x;)x
ko pa se veza konča , pa spet mal počekiram in gledam in se čudim... x:Dx

lepe praznike tudi tebi...in veliko čudežev v letu 2009!


Ps; kje imaš pa ti sonce , luno in ASC?
Jaz sem zmes ribe, škorpijona in vodnarja.


Ja takšni smo, ko se zaljubimo nočemo videti nič slabega. x:)x Pač tvegamo kdaj in se spustimo v zvezo. Dokler se dobro počutiš in se ne obremenjuješ preveč je tako vse kul :palec:

Torej je preveč drugih vplivov zraven lune. Potem je res bolje gledat kaj drugega... mogoče njegovo luno, venero na tvojem soncu ali pa kakšen trikotnik lune venere na tvojem soncu... itd. Ni nujno, da je škorpijon, čeprav je po soncu res dobra kombinacija. Važno je, da je ujemanje med vama... zato nima smisla ustvarjat nekih omejitev, pravi je lahko tudi v vsakem drugem znamenju in se lahko imata zelo rada.

Prav je, da vprašaš še za druga mnenja, nevpleteni vidijo bolj objektivno, s tem ni nič narobe. Saj ni nobeden na škodi, če damo drug drugemu kakšen nasvet. Znanje mora krožit, ne pa se blokirat. x:)x :palec: Od tega noben nič nima.

No nisem pa pristaš objavljanja datumov rojstev na forumu in pisanja preveč zasebnih podrobnosti. Sem pa rak, vodnar, devica.

Hvala za lepe želje, tudi tebi veliko dobrega v letu 2009. Kakšen čudež bi mi tudi prav prišel x:)x xwizardx xsrcx




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0