Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Peticija PROTI kadilskemu zakonu v Sloveniji


  • Prijavi se, če želiš komentirati
547 komentarjev na to temo

#26 nelika

nelika
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 419

Objavljeno: 19. november 2007, 18:06

Po mojem se zakon v Italiji ne bo spremenil.Sicer pa vsak ima svoje mnenje tako je čisto možno,da se motim ampak po mojem ne... :mezik:


No, ali se bo v Italiji zakon spremenil ali ne pač ne moreš predvideti. Govori se že o tem....Tako, da nekaj je na tem.
Z življenjem se spopadam: izbrskati hočem slehrni užitek, dobiti vse odgovore, iztisniti iz njega vse, četudi bolečino. Zasledujem in lovim življenje, da ga raziščem.[b] Marita Golden

#27 vilamalina

vilamalina
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 712

Objavljeno: 19. november 2007, 18:22

V Ameriki,če te dobijo s cigaretom te zaprejo.Folk hodi kadit v telefonske govorilnice ker enostavno ni dovoljeno kadit.
:eek: in to se tebi zdi prav, ali kaj?

Diskriminacija kadilceu.....omg... xrolleyesx xrolleyesx
Diskriminacija nekadilceu je pa že leta in leta.Od vedno je bila.
Do augusta so bili ločeni prostori za kadilce in nekadilce.Čisto vedno smo na koncu najeb*ali nekadilci.Folku,ki kadi za nekadilce se jim j*be čeprau se najdejo tudi redke izjeme.
Koliko so kadilci upoštevali prostor za nekadilce?Zelo redki.
Nekadilci smo se mogli od vedno prilagajat folku ki kadi in prenašat dim,smrad....DISKRIMINACIJA NEKADILCEV JE OD VEDNO BILA.
Ta zakon,ki je zdaj ga definitiuno podpiram in tako mora tudi ostat ker je prav.... ;)

točno to se mi je zdelo, da se dogaja. kadilci so mučili nekadilce (se namerno ne opredeljujem kot en ali drug, ker tudi če sem ali celo še kadim, to počnem veliko maj kot pol življenja) in zdaj je prav, da kadilci zmrzujejo. naj vsaj delno občutijo kako so se nekadilci počutili, ko so morali vdihavat cigaretni dim. to dejansko pomeni, da se ogromno ljudi briga samo za svoje riti. torej, kar je meni prav, je prav. pika. a lahko pričakujemo tretjo svetovno vojno, ki se bo imenovala kadilsko-nekadilska vojna?
seveda je prav, da se lahko kadilci umaknejo nekadilcem v prostore temu namenjene, ne vem pa zakaj si prostorov ne bi zaslušili. tako, zaprite jih v telefonske govorilnice in jim medtem, ko kadijo spustite strup.

bi pa morda bilo dobro, če bi se vprašala kaj te dejansko tako zelo jezi, čebelica. ker mislim, da nima nikakršne zveze s cigareti.

#28 Ale'

Ale'
  • D član
  • Št. objav: 4 444

Objavljeno: 19. november 2007, 19:57

do takrat pa bo potrebno uporabljat to :)
Objavljena slika

#29 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 289

Objavljeno: 19. november 2007, 20:21

točno to se mi je zdelo, da se dogaja. kadilci so mučili nekadilce (se namerno ne opredeljujem kot en ali drug, ker tudi če sem ali celo še kadim, to počnem veliko maj kot pol življenja) in zdaj je prav, da kadilci zmrzujejo. naj vsaj delno občutijo kako so se nekadilci počutili, ko so morali vdihavat cigaretni dim. to dejansko pomeni, da se ogromno ljudi briga samo za svoje riti. torej, kar je meni prav, je prav. pika. a lahko pričakujemo tretjo svtevono vojno, ki se bo imenovala kadilsko-nekadilska vojna?
seveda je prav, da se lahko kadilci umaknejo nekadilcem v prostore temu namenjene, ne vem pa zakaj si prostorov ne bi zaslušili. tako, zaprite jih v telefonske govorilnice in jim medtem, ko kadijo spustite strup.

bi pa morda bilo dobro, če bi se vprašala kaj te dejansko tako zelo jezi, čebelica. ker mislim, da nima nikakršne zveze s cigareti.

Ta zakon v zda je mal prehud.S tem se strinjam in američani so itak zmešani.
Mislim,da sem bila v prvem postu dovolj jasna tako,da ne mislim še 1x vsega ponavljat.

#30 nelika

nelika
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 419

Objavljeno: 19. november 2007, 21:16

točno to se mi je zdelo, da se dogaja. kadilci so mučili nekadilce (se namerno ne opredeljujem kot en ali drug, ker tudi če sem ali celo še kadim, to počnem veliko maj kot pol življenja) in zdaj je prav, da kadilci zmrzujejo. naj vsaj delno občutijo kako so se nekadilci počutili, ko so morali vdihavat cigaretni dim. to dejansko pomeni, da se ogromno ljudi briga samo za svoje riti. torej, kar je meni prav, je prav. pika. a lahko pričakujemo tretjo svetovno vojno, ki se bo imenovala kadilsko-nekadilska vojna?
seveda je prav, da se lahko kadilci umaknejo nekadilcem v prostore temu namenjene, ne vem pa zakaj si prostorov ne bi zaslušili. tako, zaprite jih v telefonske govorilnice in jim medtem, ko kadijo spustite strup.

bi pa morda bilo dobro, če bi se vprašala kaj te dejansko tako zelo jezi, čebelica. ker mislim, da nima nikakršne zveze s cigareti.


Ne vem zakaj tukaj s svojim besedičenjem sprožaš vojno. Meni se zdi da med kadilci in nekadilci ni nobene vojne. Sploh, ker mnogo nekadilcev zmrzuje zunaj skupaj s kadilci.
Z življenjem se spopadam: izbrskati hočem slehrni užitek, dobiti vse odgovore, iztisniti iz njega vse, četudi bolečino. Zasledujem in lovim življenje, da ga raziščem.[b] Marita Golden

#31 vilamalina

vilamalina
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 712

Objavljeno: 19. november 2007, 22:11

Ne vem zakaj tukaj s svojim besedičenjem sprožaš vojno. Meni se zdi da med kadilci in nekadilci ni nobene vojne. Sploh, ker mnogo nekadilcev zmrzuje zunaj skupaj s kadilci.

ah, ne... :inocent: :vragec:
samo odzvala sem se na grožnjo o tem, da je treba bit zadovoljen, ker nihče nikogar ne zapre, ker kadi.

#32 mama9

mama9
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 8

Objavljeno: 19. november 2007, 22:32

ah, ne... :inocent: :vragec:
samo odzvala sem se na grožnjo o tem, da je treba bit zadovoljen, ker nihče nikogar ne zapre, ker kadi.

na tajskem te prou zaprejo,ampak za ogorek,če ga vržeš na tla

#33 santos

santos
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 927

Objavljeno: 19. november 2007, 23:22

na tajskem te prou zaprejo,ampak za ogorek,če ga vržeš na tla

:wOOt:
nea streljat fazane xrolleyesx
ti veš kako sploh zgleda Tajska ? :inocent: x:Dx
Bojevnik ima čas le za brezhibnost; vse drugo namreč izčrpava njegovo moč - brezhibnost pa jo povečuje.

#34 lora

lora
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 109

Objavljeno: 19. november 2007, 23:34

do takrat pa bo potrebno uporabljat to :)

lol

na tajskem te prou zaprejo,ampak za ogorek,če ga vržeš na tla

lol
kake pa kvasiš
bla... glp

#35 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 289

Objavljeno: 20. november 2007, 20:59

Danes sem bila po dolgem času v Lj in sem vidla tistega poslanca,ki je dal predlog za spremembo zakona.
Ko sem ga zagledala čist mal je manjkalo,da bi mu za vrat skočla in ga zadaula.
Prokleti Aleš Gulič.....mo*a..... :angry:

#36 vilamalina

vilamalina
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 712

Objavljeno: 20. november 2007, 21:31

Danes sem bila po dolgem času v Lj in sem vidla tistega poslanca,ki je dal predlog za spremembo zakona.
Ko sem ga zagledala čist mal je manjkalo,da bi mu za vrat skočla in ga zadaula.
Prokleti Aleš Gulič.....mo*a..... :angry:

no, kaj sem rekla... :inocent:
od malo do akcije je pa samo ena ped.

#37 tomazslo

tomazslo
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 039

Objavljeno: 21. november 2007, 17:36

V bistvu se ne spuščam v tisto kar nekdo misli kaj je prav in kaj ni, povem le moje mnenje glede na to, kar imam priliko videti na terenu.
Moje mnenje je, da smo mi vedno bolj pametni, kot so Avstrici ali Nemci, da smo s tem zakonom znmanjšali dohodek iz koncesij iger na srečo lokalnim skupnostim za več kot 20 %, da je kar nekaj natakaric in natakarjev na borzi, v resnici pa delajo v prostorih pred katerimi stoji napis "zasebno", dejstvo je, da zaprti kafiči delajo naprej in davka ni, tam kjer se držijo črke zakona lokali životarijo in tu in tam še tisti redki gostje zmrzujejo na mrazu, natakarce pa iz 22-23 stopinj ogrevanega prostra nosijo pijačo ven na minus,
Noben zakon ne more preprečiti enakosti pred zakonom, če neka vlada to enakost z zakonom omejuje, bo pa enakost v ilegali, kadilcev je več, kot inšpektorjev in nikoli ne bodo uspeli slediti iznajdljivim kadilcem. Edino, kar velja je nivo kulture, da ne kadiš tam, kjer je to moteče, to je pa že prejšnji zakon dobro urejeval, le držati bi se ga morali...ta je pa definitivno naredil ogromno škodo, pa še ljudi je skregal med sabo......
Kako lepo je videti goste pred lokali, ko jih preganjao policisti, kao, da kalijo nočni mir, kako lepo je videti vse plinske grelce pred lokali, ki pridno topijo sneg in pomagajo večanju toplogredne gredi, kako lepo videti vse električne grelce, ki močno papcajo električno energijo, po drugi strani nam pa odgovorni polagajo na dušo, da kupujemo varčne žarnice. Še v butalah bi se nam smejali, tko smo pametni.
Po drug stran je pa tko, če dobi kadilec raka bo veliko hitreje umru, kot pa tisti, k ga bo napadel akutni bronhitis ali pa akutni prehladi......za koga bo za zdravljenje porabljeno več denarja...lari fari...vse je zato, da se Europi pokažemo, da smo boljši od drugih, pa čisto nič drugega......kolikor denarja smo izgubili na ta račun, pa tud zdravstvo ne more porabiti.....edin če naujo nov UKC gradili in "svetovanja" pri gradnji plačevali...

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...


#38 tomazslo

tomazslo
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 039

Objavljeno: 21. november 2007, 18:03

na tajskem te prou zaprejo,ampak za ogorek,če ga vržeš na tla


ma dej no..kdo te j pa to našopal...6x bil tam, po skoraj celi Tajski, pa me še niso zaprli...maš pa probleme, če te vidijo, da si bankovec z sliko njihovega vodjo pohodil, pa še cel kup njihovih pravil b ti lohk napisal, sam to ni ta tema...

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...


#39 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 21. november 2007, 20:07

zanimiv odgovor.
se moje mnenje:
In ko ze govorimo o 'neumnosti' pa ocitno kljub temu mnogi se vedno ne pomisljo, da bi enostavno rajsi nehali kaditi in tako ponudili sebi in okolici vec zdravja.
Mislim, da prejsni zakov tega zal ni dobro urejeval kar je razvidno iz tega, kot pravis - da se ga vecina pac ni drzala. V tem imava razlicni mnenji. In kar se tega tice, je sedanji zelo dobrodosel, predvsem nekadilcem, ki so poudarjam v VELIKI VECINI!
Strinjsm se, da ima sedanji zakon tako dobre, kakor tudi slabse strani. Apmak mislim, da je zakon vseeno posledica vecinskega mnenja, kar pa izgleda kadilci in gostinci enostavno nocejo sprevideti.

V bistvu se ne spuščam v tisto kar nekdo misli kaj je prav in kaj ni, povem le moje mnenje glede na to, kar imam priliko videti na terenu.
Moje mnenje je, da smo mi vedno bolj pametni, kot so Avstrici ali Nemci, da smo s tem zakonom znmanjšali dohodek iz koncesij iger na srečo lokalnim skupnostim za več kot 20 %, da je kar nekaj natakaric in natakarjev na borzi, v resnici pa delajo v prostorih pred katerimi stoji napis "zasebno", dejstvo je, da zaprti kafiči delajo naprej in davka ni, tam kjer se držijo črke zakona lokali životarijo in tu in tam še tisti redki gostje zmrzujejo na mrazu, natakarce pa iz 22-23 stopinj ogrevanega prostra nosijo pijačo ven na minus,
Noben zakon ne more preprečiti enakosti pred zakonom, če neka vlada to enakost z zakonom omejuje, bo pa enakost v ilegali, kadilcev je več, kot inšpektorjev in nikoli ne bodo uspeli slediti iznajdljivim kadilcem. Edino, kar velja je nivo kulture, da ne kadiš tam, kjer je to moteče, to je pa že prejšnji zakon dobro urejeval, le držati bi se ga morali...ta je pa definitivno naredil ogromno škodo, pa še ljudi je skregal med sabo......
Kako lepo je videti goste pred lokali, ko jih preganjao policisti, kao, da kalijo nočni mir, kako lepo je videti vse plinske grelce pred lokali, ki pridno topijo sneg in pomagajo večanju toplogredne gredi, kako lepo videti vse električne grelce, ki močno papcajo električno energijo, po drugi strani nam pa odgovorni polagajo na dušo, da kupujemo varčne žarnice. Še v butalah bi se nam smejali, tko smo pametni.
Po drug stran je pa tko, če dobi kadilec raka bo veliko hitreje umru, kot pa tisti, k ga bo napadel akutni bronhitis ali pa akutni prehladi......za koga bo za zdravljenje porabljeno več denarja...lari fari...vse je zato, da se Europi pokažemo, da smo boljši od drugih, pa čisto nič drugega......kolikor denarja smo izgubili na ta račun, pa tud zdravstvo ne more porabiti.....edin če naujo nov UKC gradili in "svetovanja" pri gradnji plačevali...



#40 zerkalo

zerkalo
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 951

Objavljeno: 21. november 2007, 20:29

.......
Mislim, da prejsni zakov tega zal ni dobro urejeval kar je razvidno iz tega, kot pravis - da se ga vecina pac ni drzala. V tem imava razlicni mnenji. In kar se tega tice, je sedanji zelo dobrodosel, predvsem nekadilcem, ki so poudarjam v VELIKI VECINI!


Torej trdiš, da so obiskovalci lokalov v veliki večini nekadilci? A si zihr, ds si to reku?
Al bi rajš mal razmislu o tele trditvi? :xx!:
Norost je vcasih najvecja modrost…

#41 cigancica

cigancica
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 809

Objavljeno: 21. november 2007, 20:44

:unsure: :mex: x:Dx x:Dx x:Dx

bom kr tle przhgala enga iz protesta x^x

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain


#42 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 21. november 2007, 21:00

To je tvoj zakljucek in ne moj. In je tudi pomanjkljivo logicen. Tako, da sem ziher da sem tisto napisal. verjetno pa ti nisi ziher, ce si dovolj razmislil.
Konec koncev pa itaq ... Povedal sem svoje stalisce in nekateri drugi svoje. Whatever.
lp

Torej trdiš, da so obiskovalci lokalov v veliki večini nekadilci? A si zihr, ds si to reku?
Al bi rajš mal razmislu o tele trditvi? :xx!:



#43 Gost_Mačona_*

Gost_Mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 21. november 2007, 22:36

In ko ze govorimo o 'neumnosti' pa ocitno kljub temu mnogi se vedno ne pomisljo, da bi enostavno rajsi nehali kaditi in tako ponudili sebi in okolici vec zdravja.
Mislim, da prejsni zakov tega zal ni dobro urejeval kar je razvidno iz tega, kot pravis - da se ga vecina pac ni drzala. V tem imava razlicni mnenji. In kar se tega tice, je sedanji zelo dobrodosel, predvsem nekadilcem, ki so poudarjam v VELIKI VECINI!
Strinjsm se, da ima sedanji zakon tako dobre, kakor tudi slabse strani. Apmak mislim, da je zakon vseeno posledica vecinskega mnenja, kar pa izgleda kadilci in gostinci enostavno nocejo sprevideti.

nekateri bi tud lahko več hodili peš ali se furali z bajki namesto da kurijo bencin in ogrožajo okolico z izpušnimi plini :vragec: da bi sebi in drugim "ponudili" več zdravja.
Free, torej naj bi nehali kaditi zaradi drugih? :vragec: ja kaj delajo pa drugi ljudje za moje zdravje? a so oni odgovorni za moje zdravje? sem jaz za njihovo? :inocent:

sem razmišljala, če me je nov zakon kaj "prizadel". niti ne, kadim še naprej, sicer manj, ampak nimam namena nehati. pozimi se itak bolj zadržujem notri in ne hodim po kafičih (poleti pa itak sedimo zunaj, jeeeeee :2src: ), tako da mi ni hudega. vesela sem za svoje prijatelje, ki so itak sami nekadilci, da zdaj lahko grejo v lokal brez vnaprejšnjega odpora, ker jim bo nekdo v obraz puhal dim in jim bo smrdela obleka. vesela sem za zaposlene v gostinstvu, da se jim ni treba dušiti v dimu. žalostna pa zaradi grelcev in segrevanja ter potrate energije in ljudi, ki pri nečloveških temperaturah sedijo zunaj. bedno je videti ljudi, ki se odtrgajo od družbe, da si grejo ven enega prižgat. tako da ... učinki novega zakona deloma pozitivni, deloma negativni, politično ozadje pa do amena smotano in debilno. :o|o: v imenu zdravja. pa ja. zakaj pa imamo tako poceni cigarete (in drag kruh in oblačila? :vragec: )?

#44 santos

santos
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 927

Objavljeno: 21. november 2007, 23:09

Jaz ostajam pri mojem mnenju o ventilacijah, ki sem jo nekaj postov nazaj predlagal oz. pisal.

Ne vem kje vi vidite mraz ? Morda na obali, ko piha burja. :vragec: Če lahko eskimi spijo v eglujih in hodijo okoli v času, ko je -30, lahko tudi mi pod kako ubogo ničlo. Stvar navade, tako kot kajenje ! x;)x
Sem pasiven kadilec in me niti malo ne moti kadit zunaj, saj tudi doma ne kadimo v stanovanju, v lokale pa itak hodim bolj malo nič. Škoda denarja in predvsem časa za lokale. x:Dx Pijem kavo samo doma tako žal, ker na obali nikjer ne prodajajo Illy cafe. :o|o: Ko si jo naredim doma je najboljša (espresso). x8Dx OK včasih jo grem spit tudi v mesto, ko se mi ne da doma sedet, pač se malce sprehodim in sproti ruknem kavo, če mi organizem to išče, kljub temu tudi kava je strup. Zato se jo skušam izogibal pač, kolikor se da. Zaenkrat nimam probleme z zdravjem pa si lahko privoščim tud kak cigaretek ob kavici. x:px :inocent:

Zakaj se ne zvišajo cene tob. izdelkov ? Ker pol bi bil problem črn trg. In tako bi bili problemi in seveda stroški spet na drugi strani pač.
Malo prej sem gledal na dnevniku modela iz SNS-a (pač ime ni pomembno) in eno modelko iz ministrstva za zdravje. Po mojem oba nimata prav.
Ventilacije in pika.

V Izoli so z zakonom več, kot zadovoljni, zdaj ljudje ne posedajo več po ure in ure v lokalih. Spijejo in gredo, tako je mesta še za ostale goste. Lokal pa je itak vedno poln. Stvar sposobnost gostinca glede biznisa, kdor zna delat zna, kdor ne zna, naj raje zapre. :sori:

Živeti zdravo življenje.
Bojevnik ima čas le za brezhibnost; vse drugo namreč izčrpava njegovo moč - brezhibnost pa jo povečuje.

#45 tomazslo

tomazslo
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 039

Objavljeno: 21. november 2007, 23:11

ma sej to mene najbolj zmot, k se prikazuje samo resnica ministrstva zazdravje

vsak dan vidim, da je vsaj na relaciji kafičov čista laž, kafiči resnično životarijo, sedaj ko je mraz pa za tisto nekaj vztrajnežev pokurijo več plina in elektrike, kot pa v resnici zaslužijo, a gostov ni ker se družijo po domovih, po bivših kafičih, ki to niso več ampak so zasebni prostori, kamor inšpektorji nimajo vstopa.
Veliko gostov se odpove letovanju v Sloveniji, ker niso svobodni in ker ne morejo pač letovati tako kot bi radi, Avstrici in Taljani se z avionom vozijo v Dubrovnik v igralnice, kjer lahko gemblajo tko k so navajeni, z tremi čiki, enem v roki, drugim v ustih in tretjim v pepelniku...Gremo se turizem, gradimo hih ponudbo, kjer naj bi gost dobil od masaže pa do igralništva, mi mu bomo pa rekli, da ne sme kaditi, čepraav plača 500E za dan ....
Igralništvo ima 20-25% manj prometa odkar je v veljavi zakon, proporcionalno imajo občine manj dohotka od koncesij in to bomo morali občani nadomestiti na položnicah komunale. V glavnem čisti minus, tam kjer bi pa bilo koristno kaj postoriti, so pa gluhi. Če se kuhar odloči, da bo kuhal, se mora pač sprijazniti, da bo vdihaval maščobe in bil v smradu, če se policaj, da bo policaj, da bo v stalni ogroženosti, če se natakarica da bo natakarica, j pač tko. Naj pa ne bo natakarca, če noče. 80% trgovskih delavk ima poklicno poškodbo hrbtenice, pa nihče ne sprejme zakona, da bi jih zaščitili. Današnje natakarice strežejo zunaj, pomankljivo oblečene, ker se ne more vsakič s polnimi rokami obleči, da bi postregla kadilce zunaj, prehaja iz prostora ven kar pomeni tdi 20 in več temperaturne razlike......to je pa dobro za kelnerce, ali ne...naj se utrdi ali pa umre...vmesne poti ni.....

Skratka, prejšnji zakon je bil dovolj restrektiven in zelo dober, le nadzora ni bilo. Veliko hodim naokoli, vendar mi nikoli ni prišlo na misel, da bi kadil, tam kjer se streže hrana in kjer bi motil druge, dans se pa pozno v noč kadi zunaj in pije in nemalo je prijav kaljenja nočnega miru, pa še zjutraj se po čikih sprehajaš. Je šel kdo pogledat v kako diskoteko, kako izgleda, ko diskjoker napove 10 minut za kajenje in ko se več deset diskačev zapodi ven na čik......

Sprehodite se malo naokoli, preštejte električne grelce, kateri nima noben manj kot 1000 W, preštejte plinske grelce, k pokuri flašo plina v treh dneh in se zamislite, kako pomagamo naravi.....zraven nas pa bombardirajo z nakupom varčnih žarnic...

Skratka, če nekdo mene vpraša čista bedarija....samo eno osebo poznam, k je nehala kadit, ker jo je tko motilo in ker se je tok sekirala, da ji druzga ni ostalo, alpa bi podelala, pa še ta mi včasih reče, dej mi en čik......kajenje je odvisnost in je poplnoma enaka drugim odvisnostim. Z prepovedjo jo nihče ne reši, če je prenehanje nasilno je recediv samo vprašanje časa. Odvisnost lahko odpravi samo vsak sam z spoznanjem vzroka in z nečem močnejšim, kot je sama odvisnost....prepoved in nasilni poseg va lastno voljo od zunaj ima pa vedno samo negativen učinek

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...


#46 Gost_Mačona_*

Gost_Mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 21. november 2007, 23:12

Zakaj se ne zvišajo cene tob. izdelkov ? Ker pol bi bil problem črn trg. In tako bi bili problemi in seveda stroški spet na drugi strani pač.

pes lovi samega sebe za rep. x:Dx to ti je vlada. kakorkoli obrneš, nič ni prav.

#47 Todika

Todika
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 677

Objavljeno: 22. november 2007, 09:26

meni se zdi pa tale zakon čista zmaga x:Dx nekadilci solidarnostno zmrzujejo zraven kadilcev :palec: lokali so pa prazni :palec: samo je pa čist luft notri, to pa ja x:Dx
KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

Bora

#48 Todika

Todika
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 677

Objavljeno: 22. november 2007, 09:50

Cujte, pa saj to ni tak slabo,


ne to je super x:Dx namesto pljučnega raka bojo zdaj cepali zarad pljučnice x:Dx je rekla zanč po tv ena(nevemkeraže :blink: ) da: dokler mislite kadit, se bo pa bolj oblačit treba xsmx

in taki nam komandirajo državo :wOOt:
KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

Bora

#49 Lenka:

Lenka:
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 951

Objavljeno: 22. november 2007, 10:01

vsakic nova telefonska pade haha


rodnost v Slo raste

Pa zenske ledvice in rodila ...

rodnost v Slo pada


x:o)x

#50 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 22. november 2007, 10:54

Zadnjic sme na tv ujela, k je blo recen, da se naj kadilci pac bolj oblecemo, sicer pa nej nehamo kadit. x:o)x
super.
kako bi se pocutili debeli, ce bi jim rekl, v bistvu lohk pa tud mal manj jeste. x:px

In zanimivo, da majo 'Freeji' tule najvec za povedat. x:Dx
kuhani in peceni po oshtarijah in gostilnah. x;)x x:Dx

In tud - a je lepo zdaj, higiensko, zdravo, cist zrak in vse? x:o)x
PRED oshtarijo milijardo pepelnikov, chikov....
po liftih pa skretih se kadi! x!x :eek: k so mejhni prostori in ce se KJE NE kadi, so to taki prostori!

~

sicer se pa kar podpisem pod Tinko (kar skor vse njeno izvajanje tule) - v bistvu skorajda ne kadi, zato ma njeno mnenje 'vec tezhe', jaz itak nimam prava glasanja, ker pac kadim.

In res ne razumem predvsem te srditosti nekadilcev.

Mislim ker: kadilci ZE zmrzujemo, nekadilci imajo ZE svez zrak, zakon JE ZE sprejet - pa kwa je treba pol tak zganjat??

Zasledila tud, da se v filmih in teh produkcijah ne bo smel kadit!! :eek: :sick:
da je leta 2007 dejansko prisel cas, ko na svoji sliki nom mogla narisat zenske z ustnikom?????
pa sej to ni res..... x:o)x :V: :sick:

cez par let se v filmih noujo smel s hamburgerji basat! :D
ne me basat! :P

sej NI smesn, sam je boljs s humorjem gledat. x;)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0