Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Peticija PROTI kadilskemu zakonu v Sloveniji


  • Prijavi se, če želiš komentirati
547 komentarjev na to temo

#76 vilamalina

vilamalina
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 712

Objavljeno: 22. november 2007, 20:24

kakšno podpihovanje nestrpnosti. "smo mar nekadilci manjvredna bitja?" za bruhat! (aja, to leti na tetko iz trenj!)

#77 tomazslo

tomazslo
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 039

Objavljeno: 22. november 2007, 20:26

x?x

da si ti upajo v faco lagat, je pa res dizaster!
gledam Trenja in zenska trosi lazhi, za znort!
da si upa rect, da se je promet v lokalih povecal!

mislim kel nazadek! (opp. od napredek) :V:


ej beda do konca s tofom na čelu.....jutr mu povem svoje sam prkaže naj se mi pred oči.....

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...


#78 vilamalina

vilamalina
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 712

Objavljeno: 22. november 2007, 20:57

finofajn, sam še bl se bomo mel radi x:o)x


Objavljena slika

#79 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 703

Objavljeno: 22. november 2007, 20:59

ohhh!
lohk bi popizdil clowk cist! x:o)x

avnokar ena znalka razlaga, da od 1200 kadilcev jih 1000 dobi raka na pljucih!
kaksna drzna, skodljiva in nesramna izjava! :mad2:
kot bi rekel: od 1200, k jih umre zarad raka prebavil, jih je 1199.5 predebelih. x:o)x


čist mem ja.
kukr so za enga govorl, da je od pjače crknu, je pa le jetra meu hin x:o)x
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#80 santos

santos
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 927

Objavljeno: 22. november 2007, 22:45

pustva to k ni tema foruma...

:palec:
Bojevnik ima čas le za brezhibnost; vse drugo namreč izčrpava njegovo moč - brezhibnost pa jo povečuje.

#81 Gost_Mačona_*

Gost_Mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 22. november 2007, 23:24

gledala Trenja. ona babura z Inštituta za varovanje zdravja ... jaoooooo. xrolleyesx je zgledala najbolj nezdrava od vseh. x:Dx
vse 3 ženske, ki so bile prisotne kot gostje, bi absolutno skenslale cigarete, alkohol, holesterol, vse kar "škodi" zdravju ... še listje ne bi smelo padati z dreves. da bi lahko vsi zadihali s polnimi pljuči na "čistem", zdravem planetu. xcivx ker one najbolje vedo, kar je dobro za nas. x^x x:Dx

aja, Tof je bil hecen ... z Gojcem zraven. x:Dx

#82 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 23. november 2007, 09:06

jaz sme takoj po svojem 2. postu tule nehala gledat.
ker je v prazno ogromna kolicina energije (moje): 'biti jezen pomeni mascevati se sebi za napake drugih.'
pa sem kr ugasnila tv.
Postala kr nekak tud zalostna zarad vsega skupaj. ne sam besna.
in razocarana nad duhom danasnjega slovenca.
tud tlele (na forumu): ob vsej duhovnosti pa rozcah pa srckih pa nemalokrat dejanski sirokoglednosti nekaterih me zalosti pa jezi ne tolk sam ta srditost, sovraznost, skodozeljnost (ves zadrzevani gnev do vseh in vsega, kuliminirajoc v kadilcih), pac pa bolj pravzaprav, oprostite, neumnost, ozkoglednost, kratkorocnost tega gledanja.

da dejansko nekateri (v bistvu ocitno pac vecina :V: x!x) zal ne uspejo/te vidt onstran - mal dlje pac (=kam <lahko> to vodi)
TO je resnicno zalostno in zaskrbljujoce. :sori: xyesx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#83 NVK

NVK
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 509

Objavljeno: 23. november 2007, 09:26

TO je resnicno zalostno in zaskrbljujoce. sorry.gif yes.gif


Nima smisla.
Najbolje bi bilo kar umret, izginit iz tega z rožicami in srčki postlanega pekla.


Meni se res ne da več.
Let it be a bee.

#84 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 23. november 2007, 09:30

Nima smisla.
Najbolje bi bilo kar umret, izginit iz tega z rožicami in srčki postlanega pekla.
Meni se res ne da več.

ocitno se ti da.
tko k men. x:o)x

ne ne, umret pa (se) ne!
ne kanim se, v glavnem.
ce me kej zalosti pa vznemirja, se ne pomen, da razmisljam o samomoru ali umiku s sveta.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#85 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 23. november 2007, 09:42

Postala kr nekak tud zalostna zarad vsega skupaj. ne sam besna.
in razocarana nad duhom danasnjega slovenca.

Veš, kaj pa mene žalosti? Kako je uspelo tobačni industriji narediti odvisne toliko ljudi, ker so imeli ti ljudje čustvene težave in so jim ponudili cigareto v tolažbo, in zdaj še vedno tripajo na tem, namesto da bi poštekali, za kaj gre. Žalosten sem, ko vsak dan gledam starše in nekatere prijatelje in znance, kako se ubijajo s tem strupom, ker se ne upajo soočiti z svojimi težavami in nehati kaditi. Potem pa ti izvlečejo na tone izgovorov, zakaj kadijo.

In če so že dovoljeni cigareti, naj dovolijo še travo, heroin, kokain in druga sranja. Droga je droga, ena bolj škodi, druga manj. Saj, "najbolje bi bilo kar umret, izginit iz tega z rožicami in srčki postlanega pekla." Pa dajmo. Smoke on!
Possible—but highly unlikely.

#86 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 23. november 2007, 09:51

Veš, kaj pa mene žalosti? Kako je uspelo tobačni industriji ...

mene pa, k je medicinski uspel naredit x milijard bolnikov.

pravis - tobacni lobiji?
kako pa ves, da to ni sam borba tobacnih in medicinskih?

Smoke on!

evo ravnokar. :mex:

k bi me al pa me bodo s spohtlom praskal s ceste, bi mi pa sele koncno privoscil oni moj chik, a ne de mi ga bi? :8): xDDx

dejansko je shtala, kaj naredi taka gonja.
saj sem ze napisala tule: zandjic si v avtu pri semaforju prizgem cik in opazim PREZIRLJIV in POLN GNUSA obraz moskega v sosednjem avtu.
me je kr prizadelo.
dejansko se pocutm kot ena umazanka pa smrdljivka pol in celo kot skoraj zlocinka, sam ves kaj: z dvignjeno glavo si ga s se vecjim uzitkom prizgem! x^x

Da bo nekdo svoje komplexe na men izfuraval, hvala lepa.
bom se naprej pocela kar bom hotla, kot do zdaj.
tud do zdaj s svojim pocetjem nisem nikogar motila, ker kdor me pozna, ve, da sem zelo obziren clovek.
v svojem avtu, domu..... pa jih lohk 10 naenkrat kadim.

Zivljenje ubija.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#87 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 23. november 2007, 10:00

mene pa, k je medicinski uspel naredit x milijard bolnikov.

pravis - tobacni lobiji?
kako pa ves, da to ni sam borba tobacnih in medicinskih?

Tobačni ali medicinski ali kar oba skupaj -- ne vem, je pa v bistvu vseeno. Nekomu je pač uspelo prepričat določene ljudi, da brez cigaretov ne morejo živet. Podobno ali kar enako je seveda tudi z drugimi stvarmi/hrano ipd.
Possible—but highly unlikely.

#88 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 23. november 2007, 10:03

Nekomu je pač uspelo prepričat določene ljudi, da brez cigaretov ne morejo živet.

natanko tako mislim tud sama (boldano). xDDx ampak sam do tam. x:px (citirala sem pa vse, da ne bi blo vzeto iz tvojga kontexta oz. bi izpadlo da si rekel nekaj drugega)
v glavnem, jaz pa menim recimo, da je nekomu uspel prepricat tolk folka, da so za vse bolezni in tezave krivi chiki.
kako prikladno, pravzaprav. x:)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#89 Nordika

Nordika
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 042

Objavljeno: 23. november 2007, 10:45

ohhh!
lohk bi popizdil clowk cist! x:o)x

avnokar ena znalka razlaga, da od 1200 kadilcev jih 1000 dobi raka na pljucih!
kaksna drzna, skodljiva in nesramna izjava! :mad2:
kot bi rekel: od 1200, k jih umre zarad raka prebavil, jih je 1199.5 predebelih. x:o)x


No, jst sem delala nekaj let na Onkološkem inšitutu in ti povem, da je 80% onkoloških bolnikov, kadilcev. Niso vsi karcinomi posledica kajenja, ampak ta številka vseeno nekaj pove.

. . . . . drugače pa so mi vsi argumenti kadilcev smešni/žalostni xrolleyesx .
Support bacteria, they're the only culture some people have!

#90 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 23. november 2007, 11:02

ves kaj je pa men hecno...
(ravnokar sem prisla do te ugotovitve)
kaksna je situacija: nekadilci ste bli prej ogrozheni. kadilci smo bli brezobzirni.
OK. torej bi zdej mroal bit 'vi' zmagoslavni, 'mi' pa jezni, frustrirani, nas polne takele teme.
ampak ne! x:o)x x:Dx
se vedno se pizdijo nekadilci! :D
a ste sploh kdaj zadovoljni? x:px
modelsko, ce tko pogledas, kajti: zakon je sprejet, se izvaja, ok, torej: ja, sej mate prav, podkrepljeno, dobljeno!

sam zakaj vam ta vas prav ne pomen dost oz. zakaj me hocte, po tem, ko ste mi onemogocil kadit, zdaj se prisilit, da bom vidla to tako kot vi?
se pravi edini moj mozen odziv bi bil skruseno priznat, da ste mel prav, in nehat kadit. x:o)x
vas mam na sumu, da se tud potem ne bi bli cist v nulo zadovoljni. x:o)x x:px

a vam povem zakaj - se pizdite s toliksno sovraznostjo (pa ceprav noute priznal):
TUD zarad slabe vesti do nas.
TO sem postekala, k nisem mogla razumet, ZAKAJ? CEMU? toliksna srditost se tudi ZDAJ - ko ste me ze izgnal iz prostorov, se prav ne rabte z etitjudi mahat, lohk z zakoni!
no in sem postekala - da je tud slaba vest, nekaksno navito utemeljevanje, se dalje, dokler pac najbrz ne bomo postekal.

ja, men bi blo tud hecno, ce ne bi blo zalostno.
mogoc jutr nous mogla s padalom skakat, morda bodo prepovedal rdece lase (spet?), petje v lokalih, cvretje po 22. uri zvecer?
prepovedal se soncit (ker je to za moje dobro)...
prepovedal pit vodo, kr nej jo v flash kupujem...
prepovedal jest meso.
ukazal jest meso....
prepovedal sex... lupckanje na javnih prostorih....

Ves, Nelika, oprosti, ampak na tistele raziskave ne dam nic oz. ne tok k bi se naj dajal. en jih je pac financiral in to gud gaji. x:px
stres, dragi moji, povzroca rake....
folk ki je pa pod stresom pa al je' al pa kadi. al pije al pa kaj jaz vem kaj pocne.
od TEGA umres, ne od cika.

kaj pa pol vsi stoletniki v mediteranu, k puhajo k svina?
TO mi nej znalski struckoti utemeljijo pol. :irs:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#91 tomazslo

tomazslo
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 039

Objavljeno: 23. november 2007, 11:21

ves kaj je pa men hecno...
(ravnokar sem prisla do te ugotovitve)

jest sem glih tko gruntal...najslabš so tisti, k so nehal pit alpa nehal kadit in za svoj neuspeh, ker niso še razčistli pr seb na čist, postanejo borci proti pijači ali cigaretam.
Sam sem pred destletji opustil alkohol, pa mi na misel ne pride, da bi kakega prepričeval naj ne pije, to je lahko samo vsakega posameznika odločitev

vsi ti nekadilci, k tud slučajno niso bili ogroženi ampak so to koristili za dokazovanje samim sebi je naenkrat zmanjklalo materiala, nastala je praznina aktivnosti, nimajo se več kje dokazovat in pač gonijo svojo, ne boj se saj bodo kmal na kako drugo frustacijo prebasal...

sej včeraj tud ni zista z zdravja znala povedat nč, gonila svoje, neke ankete in podobno, ko jo je pa Gulič vprašal, če j bil referendum o tem in so njene cifre rezultat referenduma. je pa jeclat začela, isto tisto od 10 držav v EU k majo podobno zakondajo...niso pa hotli slišat, da jih 97% držav na svetu pa nima.....
ma brez veze pejmo enga pržgat, nekadilci pa pazte, da m ne pridete bliz, da naute zbolel....

drgač pa mene ne mot, kadim lahko povsod tam kjer sem preje, tudi v lokalu kamor sem preje hodil, le da lokal ni več lokal ampak zasebni prostor....kelnerca in lastnik pa na borzi

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...


#92 Gost_Mačona_*

Gost_Mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 23. november 2007, 11:28

konec koncev pa, če ti nekdo s svojo navado/razvado gre tako blazno na živce, se najbrž ne družiš z njim. xnckrivx
Gulič je čisto lepo in jasno povedal, da je zakon asocialen, da razdružuje. TO je najbolj žalostno.
uf, una ministrica in Gojc sta pa tudi imela žolčno debato o prepovedi kajenja v gledališču. še meni je dvignilo pritisk. politika se nima kaj vmešavati v umetnost. :o|o: pragmatiki pač ne morejo poštekat, da je gledališka predstava samo fikcija, ne pa resničnost. če te moti cigaretni dim, pa pač ne it gledat predstave ... če ti ni všeč igra kot so si jo zamislili in jo ustvarili umetniki. xnckrivx

#93 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 23. november 2007, 11:32

ja, saj.... saj vemo kako je s tem, Tomaz.. raziskave......
na TO so se pac skoncentriral....
Morda je velik % recimo regijsko obravnavanih kadilcev pravzaprav imelo opravka z azbestom ali kako drugo strupeno snovjo?
vendar TO NI BILO predmet raziskav.
Morda 3/4 folka, k dobijo raka na jetrih zarad 'piva', da ga dejansko dobijo zarad odstopanja aluminija ali drugih dodatkov?
vendar seveda - rak na jetrih, ciroza.... kriv je tist pircek dnevno.

ce bi delali raziskavo o skodljivosti kave, bi nedvomno ugotovili, da je (tudi) skodljiva - vendar kaj pa ce samo v kombinaciji s cukrom (kar sem jaz recimo pr seb odkrila in velja ZAME - kar ne pomen da tud za druge - vendar drugi o tem morda niso razmisljali, zanje je bilo dovloj dejstvo da je kava skodljiva. no taka raziskava zame ni relevantna oz. ce bi jo financiral opozicijski 'tabor', da bi hotli ugotovit pozitivne lastnosti kave, bi tud kaj nasli - tako kot se je to zgodilo recimo s cokolado).
vecina taksnih raziskav pravzaprav ni relevantnih, prvic ker upostevajo premal dejavnikov oz. se skoncentrirajo na nekaj, kar je treba najdt, dokazat, vemo pa, da kdor isce, ta najde, drugic pa ker je zadaj VEDNO nekaksen motiv, interes.
kdor placa, dobi.
raziskujejo pa tako 'tozilec' kot 'obramba' in brez dvoma oboji lohk postreztejo s kakimi izsledki.

imamo 100 raziskav o skodljivosti mesa. ful se gre (tak trend je zdaj) v vegetarijanstvo.
ampak! nekdo se najde, ki sfinancira raziskavo in dejansko mi postrezejo s kakega ministrstva za zdravstvo, da naj uzivam meso. x:o)x
haha.
seveda so pa ble narejene marsikatere raziskave. x:px x:Dx

skratka, zakaj torej v mediteranskih dezelah NI rakov pa tega, KLJUB TEMU; da puhajo in pijejo?????? ??????? ???????
seveda niso niti na prashkih niti vitaminih niti ne pijejo vode v flashah, jedo pravzaprav zelo neraznoliko hrano, za montinjaka se slisali niso, pa ni nihce debel, ful majhen je % teh civilizacijskih bolezni???
per que???
Zato ker nimajo tok stresnega lajfa (pa ker jejo paradajz in olive in tako dalje, predvsem pa ne zivijo s skafandri na glavah v izoliranih kapsulah - kot bo tle kmal)

Izgnali vas nismo nekadilci, ampak zakon.

ki se je kar od nekod pojavil? x:o)x

al smo ga sforsiral sami kadilci morda. x;)x x:Dx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#94 Nordika

Nordika
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 042

Objavljeno: 23. november 2007, 11:50

ves kaj je pa men hecno...
(ravnokar sem prisla do te ugotovitve)
kaksna je situacija: nekadilci ste bli prej ogrozheni. kadilci smo bli brezobzirni.
OK. torej bi zdej mroal bit 'vi' zmagoslavni, 'mi' pa jezni, frustrirani, nas polne takele teme.
ampak ne! x:o)x x:Dx
se vedno se pizdijo nekadilci! :D
a ste sploh kdaj zadovoljni? x:px
modelsko, ce tko pogledas, kajti: zakon je sprejet, se izvaja, ok, torej: ja, sej mate prav, podkrepljeno, dobljeno!

sam zakaj vam ta vas prav ne pomen dost oz. zakaj me hocte, po tem, ko ste mi onemogocil kadit, zdaj se prisilit, da bom vidla to tako kot vi?
se pravi edini moj mozen odziv bi bil skruseno priznat, da ste mel prav, in nehat kadit. x:o)x
vas mam na sumu, da se tud potem ne bi bli cist v nulo zadovoljni. x:o)x x:px

a vam povem zakaj - se pizdite s toliksno sovraznostjo (pa ceprav noute priznal):
TUD zarad slabe vesti do nas.
TO sem postekala, k nisem mogla razumet, ZAKAJ? CEMU? toliksna srditost se tudi ZDAJ - ko ste me ze izgnal iz prostorov, se prav ne rabte z etitjudi mahat, lohk z zakoni!
no in sem postekala - da je tud slaba vest, nekaksno navito utemeljevanje, se dalje, dokler pac najbrz ne bomo postekal.

Pa skačem/o u luft samo zato, ker se nočte sprijaznit s tem zakonom, a je res tok slab? Tud probate ne. Sam o svojih pravicah, k da ste edini, pizda, no!! Eno in isto skoz. Pa da je kajenje ritual - ma dej no, k pokvarjena plata - ta z ritualom mi je sploh najljubša, pa tista o ekologiji, da kajenje ne onesnažuje tako zelo zraka :lol: a smo mal falil point.

ja, men bi blo tud hecno, ce ne bi blo zalostno.
mogoc jutr nous mogla s padalom skakat, morda bodo prepovedal rdece lase (spet?), petje v lokalih, cvretje po 22. uri zvecer?
prepovedal se soncit (ker je to za moje dobro)...
prepovedal pit vodo, kr nej jo v flash kupujem...
prepovedal jest meso.
ukazal jest meso....
prepovedal sex... lupckanje na javnih prostorih.... Ammm :ermm: nikomur niso prepovedali kadit. Če kdo je cvrtje, se preveč sonči, spije preveč - škodi samemu sebi - men se holesterol ne dvigne, če kdo zraven mene je pohan sir s tatarsko. Mam pa kolegico, ki ni v življenju prižgala čika, pa ima črna pljuča, (bila na pregledu za službo), ker mamica in očka pušita že cel njen lajf.

Ves, Nelika, oprosti, ampak na tistele raziskave ne dam nic oz. ne tok k bi se naj dajal. en jih je pac financiral in to gud gaji. x:px
stres, dragi moji, povzroca rake....
folk ki je pa pod stresom pa al je' al pa kadi. al pije al pa kaj jaz vem kaj pocne.
od TEGA umres, ne od cika.

kaj pa pol vsi stoletniki v mediteranu, k puhajo k svina?
TO mi nej znalski struckoti utemeljijo pol. :irs: Kok je pa tistih, ki so na veliko puhali, pa so že pod rušo? :irs:


Lej spet mi je čist brez veze kar si napisala. Kdo pa je sploh prepovedal kajenje? Zunaj, doma, pri kolegici doma. . . . se lahko še zmeri kadi. In ne morem verjet da leta 2007 zanikaš povezavo med rakavimi obolenji in kajenjem :eek: Skor ne verjamem, da ženska za katero sem vedno imela mnenje, da je razgledana tako piše.
Support bacteria, they're the only culture some people have!

#95 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 23. november 2007, 11:53

Gulič je čisto lepo in jasno povedal, da je zakon asocialen, da razdružuje. TO je najbolj žalostno.

no to, TO! :sori: xyesx res je.

vsakic me moti, ko 'moram' napisat 'mi kadilci'.
mislim ker s enimam za kadilko (sam hocem bit pac dosledna in kao ce kadim, a ne, sem pol kadilka al kako ze x:o)x).
se nimam za "mesojedca" (halo!) ce pojem 5 dek mesa mesecno!
celo za astrologinjo se nimam, niti se nimam za glasbenico, nimam se za slikarko..
ne, ampak kadilka pa sem, al kaj.
svinjsko, da so me dal v en kosh, kjer pise: smeti, skodljivi in strupeni odpadki.
v drugi (k sta sam dve) so pa rozce pa cvetoce in lepe in disheche zadeve. x:o)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#96 Nordika

Nordika
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 042

Objavljeno: 23. november 2007, 11:56

Gulič je čisto lepo in jasno povedal, da je zakon asocialen, da razdružuje. TO je najbolj žalostno.


A zdržat v družbi brez cigarete, je pa nesprejemljivo in neizvedljivo? :sori:
Support bacteria, they're the only culture some people have!

#97 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 23. november 2007, 11:57

Tud probate ne

se hecas?
se kako probavam, vsakic ko sem zunaj in ko morm it ven kadit.

Kok je pa tistih, ki so na veliko puhali, pa so že pod rušo?

ene tok k tistih, ki niso v lajfu potegnil dimcka chika, pa so pod ruso zarad stresa al pa kake druge skodljivosti....

In ne morem verjet da leta 2007 zanikaš povezavo med rakavimi obolenji in kajenjem :eek:

ne, zanikam je pa ne.
ampak pravim nekaj drugega, da je vzrok v glavi, da je vzrok stres. TO pravim.

Skor ne verjamem, da ženska za katero sem vedno imela mnenje, da je razgledana tako piše.

skoda, ampak tako pac je, pisem kar mislim in cutim, kot v vsaki temi, kot vedno in povsod.
lepo k sem se ti do zdaj zdela kul oz. taksna kot si napisala. :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#98 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 23. november 2007, 12:06

A zdržat v družbi brez cigarete, je pa nesprejemljivo in neizvedljivo? :sori:

xrolleyesx
skusaj (ce lohk) za hip odmislit aspekt skodljivosti (tudi za drugega), pa vzami v obravnavo samo aspekt druzabnosti in ta aspekt, da en nekaj pocne, cesar drugi ne odobrava.
recimo hoces it na vecerjo z nekom, ki je vegi. in v bistvu se ti ponavad vedno da jest sam zelenjavo pa taksno, ampak dons ti pa prav pase meso. moras ga. ampak v bistvu ga pa ne mores, k se mors frendu prilagajat, k je vegi in ki se mu meso upira in grauza.
se ti zdi to druzabno in kul?
da te mora bit sram in se mors pocutt slab clovek in govedar in ce hoces pac zret ta svoja jetra ogabna, jih lohk, sam ne v njegovi druzbi?

k men se ne zdi druzabno takole, dejansko, ce odmislimo kajenje.
men se recimo tud ne zdi lepo vihat nosu nad tem, kar nekdo mara.
skratka, ce bo en zraven mene jedu vampe, mu nom NIKOL (x!x) rekla, kako lohk to ogabo jes, pa ceprav se mi zelodec obrne ko jih vidm.
za TO gre tud.

zakaj hoces mojo smrdljivo druzbo oz. mi reces, da jo zelis samo, ce nom smrdela.
to zame ni frend, k me ne sprejema take kakrsna sem.
ker pa on mene, ko me, bom pa Z VESELJEM se samoiniciativno odrekla chiku.
tko kt pr mat ne kadim.
ceprav si izborim (ob kavici). In ga NE prizgem, ker ga LAHKO. ker je MOJA ODLOCITEV, da ji nom smradila, zato k je tok prjazna, da mi pusti, kljub temu da ji smrdi. in pol ga ne.
k me sprejema, tud jaz njo.

tko da, dragi nekadilci, nehajte se pac druzit s kadilci.
sej zdej to nou tezko, k nas kadilcev itak ni vec nikjer, boste sam nekadilci not, vsi zadovoljni, svezi in zdravi, diseci. xDDx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#99 Nordika

Nordika
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 042

Objavljeno: 23. november 2007, 12:08

se hecas?
se kako probavam, vsakic ko sem zunaj in ko morm it ven kadit.
Ne pa ne, ker pizdiš zraven

ene tok k tistih, ki niso v lajfu potegnil dimcka chika, pa so pod ruso zarad stresa al pa kake druge skodljivosti.... mogoče

ampak pravim nekaj drugega, da je vzrok v glavi, da je vzrok stres. TO pravim. Ma, ni samo stres vzrok za toliko bolezni. Mam ta trenutek 2 sodelavki na bolniški s hudimi težavami, ki so po vsej verjetnosti posledice stresa, ampak morajo obstajati še drugo faktorji, ali jih nosiš v sebi že od rojstva ali pa so zunanji, ala kajenje + drugi, samo je kajenje najbolj množična škodljiva razvada, poleg alkohola, za katerega bi jaz BTW uvedla zakon še pred kadilskim. skoda, ampak tako pac je, pisem kar mislim in cutim, kot v vsaki temi, kot vedno in povsod.

lepo k sem se ti do zdaj zdela kul oz. taksna kot si napisala. :palec: Ne, do sedaj. Še vedno, samo klele se mi zdiš preveč ozkogledna :sori:


Support bacteria, they're the only culture some people have!

#100 Gost_Mačona_*

Gost_Mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 23. november 2007, 12:13

A zdržat v družbi brez cigarete, je pa nesprejemljivo in neizvedljivo? :sori:

hm, če bi poštekali, da je kajenje pač del družbenega dogajanja ali kako naj rečem? kot je pitje kave, klepet, igranje biljarda ... druženje.
pa saj mate zakon no in ziher se vam je zdaj bolj fino družit ob kavici, kosilu, tortici, jabolčnemu soku, pivu.

xrolleyesx
skusaj (ce lohk) za hip odmislit aspekt skodljivosti (tudi za drugega), pa vzami v obravnavo samo aspekt druzabnosti in ta aspekt, da en nekaj pocne, cesar drugi ne odobrava.
recimo hoces it na vecerjo z nekom, ki je vegi. in v bistvu se ti ponavad vedno da jest sam zelenjavo pa taksno, ampak dons ti pa prav pase meso. moras ga. ampak v bistvu ga pa ne mores, k se mors frendu prilagajat, k je vegi in ki se mu meso upira in grauza.
se ti zdi to druzabno in kul?
da te mora bit sram in se mors pocutt slab clovek in govedar in ce hoces pac zret ta svoja jetra ogabna, jih lohk, sam ne v njegovi druzbi?

jp. :palec:
več aspektov ma nov zakon. in družabni je najbolj delikaten oz. se tukaj najbolj kažejo nasprotja in nestrpnost. zdaj se pa naenkrat več ne moremo družiti ali kaj? zakaj potem prej ni bil tak problem nekemu nekadilcu it ven s frendom kadilcem, naenkrat je pa taka štala okoli tega? PO sprejetju zakona.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0