Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Peticija PROTI kadilskemu zakonu v Sloveniji


  • Prijavi se, če želiš komentirati
547 komentarjev na to temo

#101 Nordika

Nordika
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 042

Objavljeno: 23. november 2007, 12:20

xrolleyesx
skusaj (ce lohk) za hip odmislit aspekt skodljivosti (tudi za drugega), pa vzami v obravnavo samo aspekt druzabnosti in ta aspekt, da en nekaj pocne, cesar drugi ne odobrava.
recimo hoces it na vecerjo z nekom, ki je vegi. in v bistvu se ti ponavad vedno da jest sam zelenjavo pa taksno, ampak dons ti pa prav pase meso. moras ga. ampak v bistvu ga pa ne mores, k se mors frendu prilagajat, k je vegi in ki se mu meso upira in grauza.
se ti zdi to druzabno in kul?
da te mora bit sram in se mors pocutt slab clovek in govedar in ce hoces pac zret ta svoja jetra ogabna, jih lohk, sam ne v njegovi druzbi?

k men se ne zdi druzabno takole, dejansko, ce odmislimo kajenje.
men se recimo tud ne zdi lepo vihat nosu nad tem, kar nekdo mara.
skratka, ce bo en zraven mene jedu vampe, mu nom NIKOL (x!x) rekla, kako lohk to ogabo jes, pa ceprav se mi zelodec obrne ko jih vidm.
za TO gre tud.

zakaj hoces mojo smrdljivo druzbo oz. mi reces, da jo zelis samo, ce nom smrdela.
to zame ni frend, k me ne sprejema take kakrsna sem.
ker pa on mene, ko me, bom pa Z VESELJEM se samoiniciativno odrekla chiku.
tko kt pr mat ne kadim.
ceprav si izborim (ob kavici). In ga NE prizgem, ker ga LAHKO. ker je MOJA ODLOCITEV, da ji nom smradila, zato k je tok prjazna, da mi pusti, kljub temu da ji smrdi. in pol ga ne.
k me sprejema, tud jaz njo.

tko da, dragi nekadilci, nehajte se pac druzit s kadilci.
sej zdej to nou tezko, k nas kadilcev itak ni vec nikjer, boste sam nekadilci not, vsi zadovoljni, svezi in zdravi, diseci. xDDx


Lej stvar je enostavna. Mešaš hruške in jabolka. Sploh ne morš primerjat kaj kdo je ali pije - men to ne gre skupi, sploh - s tem, da nekdo kadi v tvoji družbi - sej jst čist toleriram kolegice k kadijo (tisti dve, pač) in jima ne težim z zakonom, sploh, pa če sem pri njih doma - valda da bo še naprej moja prijateljica - ne verjamem da so se zdej cela prijateljstva razdrla po sprejetju zakona - oz. prepričana sem v to. Pa nobenega postrani ne gledam na cest, če kadi zunej: kao lej ga smrdljiv kadilc'' pač kadi, pa kaj - samo nej to počne samo zase, ne še za 10 ljudi okrog njega. Samo to je.

hm, če bi poštekali, da je kajenje pač del družbenega dogajanja ali kako naj rečem? kot je pitje kave, klepet, igranje biljarda ... druženje.
pa saj mate zakon no in ziher se vam je zdaj bolj fino družit ob kavici, kosilu, tortici, jabolčnemu soku, pivu.
jp. :palec:
več aspektov ma nov zakon. in družabni je najbolj delikaten oz. se tukaj najbolj kažejo nasprotja in nestrpnost. zdaj se pa naenkrat več ne moremo družiti ali kaj? zakaj potem prej ni bil tak problem nekemu nekadilcu it ven s frendom kadilcem, naenkrat je pa taka štala okoli tega? PO sprejetju zakona.


Še ena zagovornica takoimenovanega ''rituala'' xg:Dx
Ja fino je bit na kavici in torticah. u bistvu ne opazim velike razlike od prej, sam je fino, ja.
A veš kaj bo fino? K se boš zdej še zaradi enega razloga več veselila pomladi x;)x
Support bacteria, they're the only culture some people have!

#102 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 23. november 2007, 12:30

Nordika, morda res izpade, kot da sem prevec zanemarila aspekt zdravja, zato ker se mi to pac zdi samoumevno.
vendar rakavi bolniki niso tisti, ki mroda na vsake kvatre v ostariji cik prizgejo. a zdaj s(m)o vsi nenadoma in avtomaticno 'kadilci'!!!!
a stekas!
zloraba tobaka je shtala, kot zloraba vsega, nenazadnje, ce bos kilo zdravih limon pojedel oz. uzil, morda tud nou spet tok zdravo.

tko da, jasn da ce en pokadi 2 skatli dnevno ali vec, stakne bolezen na dihalih, da najverjetneje seveda JE povezano.
samo mislim, da se je prevec posplosilo.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#103 Nordika

Nordika
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 042

Objavljeno: 23. november 2007, 12:43

Zdravja ni jemati za samoumevnega. Mislim, da je zakon dober, čeprav je odvzel nekaj kar je bilo prej samoumevno, greš na kavo in čik - na koncertu pivo in kadit zraven - men je bil tud gušt. Prevelik pomen gre tem cigaretam. Pa ''vi kadilci''* bi bilo lepo, če se nekateri ne bi obašali, kot da vas kdo hoče zapret v Auswich. Ne vem, več, upam, da se zakon ne bo spreminjal, kaj bo pa bo :sori:

* se bom poskusila izogniti tej besedni zvezi v bodoče
Support bacteria, they're the only culture some people have!

#104 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 23. november 2007, 12:54

kaj pa pol vsi stoletniki v mediteranu, k puhajo k svina?
TO mi nej znalski struckoti utemeljijo pol. :irs:

Preprosto. Če ne bi kadili, bi gotovo živeli vsaj 150 let. :vio:
Possible—but highly unlikely.

#105 vilamalina

vilamalina
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 712

Objavljeno: 23. november 2007, 12:59

me pa zanima zakaj ne nabijejo takse na tiste, ki ne uporabljajo kondomov pri seksu? poznam precej deklet, ki so imele operativne posege zaradi bolanega tkiva na rodilih kot posledica papiloma virusa. pa me zanima zakaj nas s tem ne bombardirajo. zakaj me zdravnik vpraša če kadim, ne vpraša me pa a seksam s kondomom. še več, pred nekaj leti je zdravniško-ministrski foh odvzel plačnicam zdravstevega zavarovanje pravico do vsakoletnega odvzema brisa. pa je baje rak rodil v porastu. kako drugače pa se naj razume ustrahovanje kadilcev kot načrtno ustrahovanje zaradi koristi nekoga. ko bo pa sprejet zakon o nujni uporabi kondomov bom morda zaupliva v koristnost in ne koristoljubje zakona o prepovedi kajenja.

#106 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 23. november 2007, 13:03

Lej stvar je enostavna. Mešaš hruške in jabolka.

ja, ampak samo in edino zaradi tega argumenta je zakon bil tko gladko sprejet - ker je namrec skodljivo tud za nekadilce (ki so pac tako bili prisiljeni vohat to, npr. zaposleni tud, k sicer, obiskovalci se pac lohk izognejo, tko k se jaz zdaj), se pravi se mi lohk vedno postreze da moj point ni pravi in da mesam hruske pa klobase in skratka - vi mate bl taprave argumente.
sej pravm. x:o)x
a ves, ce je dnar, ce je prepricanje... tm se da se pregovarjat, tle se nas pa lohk hitr ushutka: zdravje!!!!
zato pa je to tud zlo spretna manipulacija, kajti, kot vidim:
CHIKI SE SE VEDNO PRODAJAJO IN TUD DAVKE SE LEPCKANO VLECE --> bo slo za zdravje. x:o)x x:Dx
(in seveda, kaj bodo naredil, caplji??! podrazil jih bodo! vi boste pa ploskal da kok pametna poteza! x:o)x :sori: - in spet tud nekaj, kar je za nas dobro a ne..... :D - sploh ne za une, k bodo od tega pokasiral, kje pa, zame vas najbl skrbi :P)
vmes bo mal krozlo sem pa ke in bo na konc notr votlo okol pa nc. :P
tko k zmeri, ko nas tok nad ultra za zdravje skrbi v tej nasi preljubi cisti in zdravi dezelici.
pol pa sam en cash pobashe in to je to. x:o)x

ne verjamem da so se zdej cela prijateljstva razdrla po sprejetju zakona

jaz pa verjamem da se bodo.
se manj bom kam hodila.
men ni gusht unih 1x k se koncno druzim, da se moram s cim nazaj drzat.
ker jaz kadim, ker MI PASE. najveckrat RAVNO iz druzabnega motiva.
dejansko: ce me povabi k sebi domov nekdo, ki ne kadi, ne grem tok z veseljem na obisk oz. grem zelo redko.
in tedaj tud dost hitro spizdim. k se pac ne pocutim domace, ne zarad druzga.
ja, LAHKO se prilagajam, sam saj se druzim zato, da mi bo fajn, in tko mi ni.
ker sicer si oni chik navadno izgovorim tud za nekaksno pavzico, druzabni dogodek.
pol sem rajs doma pa se mam tko kot men pase, nobenga ne oviram....

za kavo se mi zdi skoda zapravljat v ostariji, ker se mi brez cika ne zdi popolna. nekaj manjka.
kot bi dala cash za nekaj, kar lohk sam napol uporabljam, evo, tko se pocutim.
da bom dala 1 euro za na hitrco zgoltano kavo, da bom sla lohk pol ven na cik!
pol pac ostanem zunaj na ciku in k vas tud moj dnar skrbi (k za chike zapravljam), ga pa za kavo ne.
s tem da ene chike mam lohk za vec kot 2 dni, od one ene dozice spljachine pa pravzaprav itak nimam nic.
ce grem 's kom na kavo', zagotovo ne rgem zaradi kave.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#107 Nordika

Nordika
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 042

Objavljeno: 23. november 2007, 13:08

me pa zanima zakaj ne nabijejo takse na tiste, ki ne uporabljajo kondomov pri seksu? poznam precej deklet, ki so imele operativne posege zaradi bolanega tkiva na rodilih kot posledica papiloma virusa. pa me zanima zakaj nas s tem ne bombardirajo. zakaj me zdravnik vpraša če kadim, ne vpraša me pa a seksam s kondomom. še več, pred nekaj leti je zdravniško-ministrski foh odvzel plačnicam zdravstevega zavarovanje pravico do vsakoletnega odvzema brisa. pa je baje rak rodil v porastu. kako drugače pa se naj razume ustrahovanje kadilcev kot načrtno ustrahovanje zaradi koristi nekoga. ko bo pa sprejet zakon o nujni uporabi kondomov bom morda zaupliva v koristnost in ne koristoljubje zakona o prepovedi kajenja.


Nč bat, cigarete so samo začetek :vragec:
Itak bi blo treba še tisoč stvari zrihtat in jih narediti boljše, pravičnejše . . . a zdej, ker niso zrihtal vseh stvari naenkrat, tud ene ni treba?
Support bacteria, they're the only culture some people have!

#108 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 23. november 2007, 13:16

Zdravja ni jemati za samoumevnega.

aja zdej je pa tko izpadlo. x:o)x
mislila sem, da je to itak jasno in samoumevno, da ni zdravo kajenje.
zato sem druge aspekte izpostavljala.


Preprosto. Če ne bi kadili, bi gotovo živeli vsaj 150 let. :vio:

ehhh, sej mam dost 100, bi mi bil dolgcas, k bi vsi ze zdavnaj pomrli (necepljeni prot vsem snovem lajfa in sveta, v vatkici zaviti, taki gotovo ne bodo zivel 100 let, pa ce niso v lajfu enga dima pokadil)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#109 Nordika

Nordika
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 042

Objavljeno: 23. november 2007, 13:21

men ni gusht unih 1x k se koncno druzim, da se moram s cim nazaj drzat.
ker jaz kadim, ker MI PASE. najveckrat RAVNO iz druzabnega motiva.
dejansko: ce me povabi k sebi domov nekdo, ki ne kadi, ne grem tok z veseljem na obisk oz. grem zelo redko.
in tedaj tud dost hitro spizdim. k se pac ne pocutim domace, ne zarad druzga.
ja, LAHKO se prilagajam, sam saj se druzim zato, da mi bo fajn, in tko mi ni.
ker sicer si oni chik navadno izgovorim tud za nekaksno pavzico, druzabni dogodek.
pol sem rajs doma pa se mam tko kot men pase, nobenga ne oviram....

Mislm.... in potem je problem v kom? :o|o:

za kavo se mi zdi skoda zapravljat v ostariji, ker se mi brez cika ne zdi popolna. nekaj manjka.
kot bi dala cash za nekaj, kar lohk sam napol uporabljam, evo, tko se pocutim.
da bom dala 1 euro za na hitrco zgoltano kavo, da bom sla lohk pol ven na cik!
pol pac ostanem zunaj na ciku in k vas tud moj dnar skrbi (k za chike zapravljam), ga pa za kavo ne.
s tem da ene chike mam lohk za vec kot 2 dni, od one ene dozice spljachine pa pravzaprav itak nimam nic.
ce grem 's kom na kavo', zagotovo ne rgem zaradi kave. Zarad čika pol, al kaj? Če ne greš zarad kave, pol tud zarad čika ne greš? .... pol maš prjatle sam tok dolg dokler lohk kadiš z njimi...... fak xrolleyesx nimam več kej rečt. sej si zmagala, nej zakon ukinejo - sam da bom odrešena teh kretenizmov. Ne morm verjet kakšn halo, zato ker lohk samo še povsod drugje kadite, sam v kafičih ne več, pizda za umret, res.


aja zdej je pa tko izpadlo. x:o)x
mislila sem, da je to itak jasno in samoumevno, da ni zdravo kajenje.
zato sem druge aspekte izpostavljala.


Zgleda, da ni samoumevno, glede na to, da zakon o tem govori in je bil zato sprejet, pa je treba potem kokodakat o še drugih aspektih - ni drugih aspektov - to je bil namen zakona in ga je dosegel - kdor noče bit izpostavljen cigaretnemu dimu, mu zdaj ni treba. Kdor pa kadi doma in tam frderbava svojo familijo pa naj svojo vest izpraša.
Support bacteria, they're the only culture some people have!

#110 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 23. november 2007, 13:27

nordika - tud prej nisem hodila ven, v oshtarijo. tud prej se mi je zdelo skoda casha. tud ce sem ga mela in tud ce me je kdo povabil - mi je blo skoda pa njegovega casha.

ja, moja stvar je, ni pa moj problem. zato k mam mal frendov, pa tiste prave, druzim se v glavnem itak pri njiih al pa pr seb - rajs pr seb, tud zarad cikov.

ne razumes. gre za svobodo.
tebi se recimo zdi, da bi se morala jaz prilagajat - ker mam jaz narobe.
no vidis, meni se pa ne zdi. ker ti lohk v moji druzbi pocnes kar ces - BOM ZE PRENESLA! xrolleyesx
zase jaz nimam narobe, ker sem jaz jaz, o prilagajanju bomo pa lohk govoril mal vec tud tedaj, k bom pr nekadilcu lohk kadila in ne sam k se mi bo obratno naprej metal.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#111 santos

santos
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 927

Objavljeno: 23. november 2007, 13:27

:mex: x:Dx :inocent:
Bojevnik ima čas le za brezhibnost; vse drugo namreč izčrpava njegovo moč - brezhibnost pa jo povečuje.

#112 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 23. november 2007, 13:31

pa je treba potem kokodakat o še drugih aspektih - ni drugih aspektov

bom vseen kokodakala, ce se mi bo zdel.
OK, ti pravis, da ni drugih aspektov, jaz pa pravim da so.

ampak glej kam gre najina debata: podkrepljena s svojim prav (*Resnica* in *pravica* sta na tvoji strani) mi pravis, da kokodakam, ce debatiram v eni temi, ki mi je pomembna (kajti meni so pravico do necesa, katero sem imela, vzeli), tebi pa naj ne bi bila tolk - sploh zdaj (ker je zdaj tvoji pravici zadosceno, ne zasmrajam ti vec zraka).
torej, kaj te briga moje kokodakanje, dokler ne ogrozam tvojga zdravja?

mnenje pa mam pravico povedat, kokodakanje je pa vse, kar mi je ostalo.
pa chik si pac lohk doma przgem.
sej morda se bo kak sosed pritozil, da mu smrdi od mene po cikih, pa mi bojo kapsi na vrata prsli, ce si bom chik przgala! :D
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#113 Nordika

Nordika
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 042

Objavljeno: 23. november 2007, 13:37

ne razumes. gre za svobodo.
tebi se recimo zdi, da bi se morala jaz prilagajat - ker mam jaz narobe.
no vidis, meni se pa ne zdi. ker ti lohk v moji druzbi pocnes kar ces - BOM ZE PRENESLA! xrolleyesx
zase jaz nimam narobe, ker sem jaz jaz, o prilagajanju bomo pa lohk govoril mal vec tud tedaj, k bom pr nekadilcu lohk kadila in ne sam k se mi bo obratno naprej metal.


pa dobr, bom čist patetična že, ampak a nekadlici pa nimamo/jo pravice do svobode xrolleyesx ?
Pa tud za pravičnost gre, ker nekadilc kadilca ne ogroža z ničemer razen s CO2, se je valda ukinil cigaretni dim - al bi blo po tvoje bolj pravično prilagajanje, da se nekje od OŠ naprej vsi začnemo navajat na kajenje, pa ne bo tovrstnih problemov, al kaj si zdej s to svobodo mislila?! vsi enakopravni, samo eni malo bolj od drugih? Pa ne pozabi! . . . kadiš lahko še vedno x;)x
Support bacteria, they're the only culture some people have!

#114 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 23. november 2007, 13:41

pa dobr, bom čist patetična že, ampak a nekadlici pa nimamo/jo pravice do svobode xrolleyesx ?

cakaj malo.
a je nimas?
a zakon JE sprejet ali NI? xrolleyesx

torej jasno da so zdaj nekadilci zadovoljni, tko k bi bli kadilci, ce bi lohk se naprej puhal.
vendar zdaj so kadilci nezadovoljni.
lohk bi bli pa vsi cist lepo zadovoljni.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#115 Nordika

Nordika
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 042

Objavljeno: 23. november 2007, 13:42

Ne od kokodakanja ne bom umrla. Lohk me pa kej druzga ubije - na primer. Pri vsej stvari me najbolj to moti, da se tok pizdite. Jst se nisem nič pizdila, k se je kadilo povsod in sem mela naslednji dan ne mačka ampak tigra, čeprav sem spila 2 pira, ampak ker sem pokadila zraven še vse čike od drugih . . . jebiga . . .sej sem se sama odločla, da grem ven žurat. Zdej se pa ti tud odloč a greš ven, pa veš da ne boš mogla prižgat vsake 10 minut, al pa ostan doma.
Support bacteria, they're the only culture some people have!

#116 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 23. november 2007, 13:45

jaz zase vem, da bi se slabo pocutla, ce bi iz lokalov zarad mojga zdravja izgnal 3/4 folka.
torej - okolje me mot, ukinimo okolje?

sm bla prej ista, v prostorih za nekadilce NIKOL nisem kadila.
ampak jaz sem na slabsem. nekaj so mi prepovedali pa se pechat nagrauzneza mam.
tega ne razumete, kajne? :sori:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#117 Nordika

Nordika
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 042

Objavljeno: 23. november 2007, 13:47

cakaj malo.
a je nimas?
a zakon JE sprejet ali NI? xrolleyesx že, že ...sam ti bi očitno rada, da je nimamo?

torej jasno da so zdaj nekadilci zadovoljni, tko k bi bli kadilci, ce bi lohk se naprej puhal.
vendar zdaj so kadilci nezadovoljni.
lohk bi bli pa vsi cist lepo zadovoljni. ne bi bli, samo nekadilci ne bi pizdili, kot tud zdej nismo.


Support bacteria, they're the only culture some people have!

#118 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 23. november 2007, 13:47

Pri vsej stvari me najbolj to moti, da se tok pizdite.

meni pa se zdi najbolj odstekano, da se vi pizdite! x?x xnckrivx (kajti men so nekaj vzel, kar sem mela (teb so pa nekaj dal, cesar nisi mela), torej je logicno, da se jaz pizdim, haloooo x:o)x)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#119 tomazslo

tomazslo
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 039

Objavljeno: 23. november 2007, 13:48

kle namo skupi pršli, čas in situacija bo pa snovalce zakona prisil, da ga bodo spremenili......kle gor bo pa tko vsak svoje tumbal....
dejansko j zakon čist mim, tko k sem že napisal....dela družbeno in moralno škodo.....Lahko govorim samo v svojem okolju...Kransjka Gora ima nekaj čez 100.000 EUr mesečnega upada v proračunu zarad zakona, kafiči životarijo, zastrupljamo ozračje u grelci, gostje odpovedujejo letovanja (mam podatek iz prve roke) zarad tega, ker ne morejo na dopustu pač uživati tako, kot so bili navajeni, pa da ne naštevam naprej...

Za zdravje j vsak sam odgovornj in nima tu zakon nič zraven, je samo nastal v imenu zdravja, v resnic pa za Europo, k moramo biti zmeri najboljš, da se duvamo. Gosje hodijo v Avstrijo, pa tud dost domačinov velikrat skoč ćez mejo, tam se vsaj lahko sprostiš in nis omejen na to, kokrat boš moral na mraz....sam je prednost, mamo le nekaj km do tja....
Znanci smo se vsak teden dobivali v Portalu, iz vse slo...danes ne hodi nihče več, ker je zunaj mraz notri pa prepoved...to j tud učinek in čisti dokaz, da se z zakonom ljudi ločuje

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...


#120 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 23. november 2007, 13:52

že, že ...sam ti bi očitno rada, da je nimamo?

ja seveda, saj jaz sem bla proti zakonu!
in sem se vedno proti!
in ja, jaz bi rada mela tko kot bi moral se prej sam izvajat, pa bi ze blo.

sem mislila da si opazla, da mi ni lgih za do stropa skakat novi zakon. x:px

Jst se nisem nič pizdila, k se je kadilo povsod

zato pa zdaj za nazaj. xDDx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#121 Ale'

Ale'
  • D član
  • Št. objav: 4 444

Objavljeno: 23. november 2007, 13:57

Nimam več kaj pripomnit, je že Marsa povedala vse (ali skoraj vse), kar tudi sama mislim.

Tako da - Marsa :palec: xokx
Objavljena slika

#122 Gost_Mačona_*

Gost_Mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 23. november 2007, 13:58

x:Dx x:Dx
pa daj Leeon, ne moreš vzeti Nordiki veselja ob obredu padanja. x:px x:Dx

#123 Nordika

Nordika
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 042

Objavljeno: 23. november 2007, 14:00

jaz zase vem, da bi se slabo pocutla, ce bi iz lokalov zarad mojga zdravja izgnal 3/4 folka.
torej - okolje me mot, ukinimo okolje?

sm bla prej ista, v prostorih za nekadilce NIKOL nisem kadila.
ampak jaz sem na slabsem. nekaj so mi prepovedali pa se pechat nagrauzneza mam.
tega ne razumete, kajne? :sori:


Zame nisi pod-človek.
to oznako mam rezervirano za narkomane in pjance :o|o:
Si pa vsebična zaradi tega razmišljanja in, ker se nočeš prilagodit oz. se prilagajaš ampak proti svoji volji - ni fajn, vem in verjamem. Imaš sploh vso pravico kokodakat , sploh na svojem forumu . . . ampak vem da veš kaj poskuša zakon doseč. A ni dobro? Ne samo nase gledat. Sej sem že napisala, da je bila moja odločitev, ko grem vem, da grem nekam kjer bo vse zakajeno, ampak zame mi je vseeno oz. se bom že pobrigala - širše gledano: kakšen vpliv je imel cigaretni dim v lokalih in kakšen vpliv bo imel ta zakon, je prav da je bil sprejet.
Support bacteria, they're the only culture some people have!

#124 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 23. november 2007, 14:01

ja, kot pravi Tomaz: pljucne tezave nas (sam) zanimajo.
kaj pa nezaposlenost, (se) slabse place, totalen padec tega kapitala? siromastvo? stradanje? ...? ...?
skrbi nas za zdravje zaposlenih, kako hinavsko, ko pa zivijo po plesnivih kleteh morda, brez casha in ki ga bodo zdaj imeli se manj.

in spet je tu argument: zdravje!
gospodarstvo nas ne zanima.
in ostalo svinjarjenje.

tle smo dobil en scepec zdravja (tko mal so nam natrosil, da se nas mal ushutka), obenem bomo pa v morju lohk mel ne vem kaksne terminale - ampak tam nas pa ze nou vec tok zanimal zdravje al kaj.

no zato je ta skrb okol zdravja hinavsscina in manipulacija.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#125 santos

santos
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 927

Objavljeno: 23. november 2007, 14:04

Ukinit trenutni zakon !
Dat novega, tako da morajo gostinci poskrbet za ostale (nekadilce) stranke z prezračevalnimi napravami, tako da dim ne bi ogrožal najprej otroke, personal in seveda ne nazadnje stranke. V kolikor ni preventivne naprave v lokalih se ne bi smelo kadit in pika.

Vse ostalo je Bull shit :inocent: x:Dx
Bojevnik ima čas le za brezhibnost; vse drugo namreč izčrpava njegovo moč - brezhibnost pa jo povečuje.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0