Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Mi pa spet čakamo


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * * 1 x ocenjeno
116 komentarjev na to temo

#26 Sasha3

Sasha3
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 392

Objavljeno: 9. februar 2008, 10:55

Kako kaj nosečke? Mi ok... sam čas se počasi premika x:Dx

#27 ScorpioGirl

ScorpioGirl
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 332

Objavljeno: 15. februar 2008, 19:43

Kako kaj nosečke? Mi ok... sam čas se počasi premika x:Dx

x:Dx pod tole se pa čist podpišem x:Dx

sicer sem dons pokasirala mal posledic svoje štoravosti :inocent: sem padla na prehodu za pešce, ker sem preveč gledala semafor in premalo pod noge ... dobro, da sem zletela na svojo obloženo rit x:o)x

še dobra dva meseca :onfire: :onfire: :onfire:

Mantis ... jst imam 24. aprila, Sasha pa (se mi zdi) 23. x:px

How will we ever know
if we never try ...

P.M.


#28 Sasha3

Sasha3
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 392

Objavljeno: 20. februar 2008, 15:30

x:Dx pod tole se pa čist podpišem x:Dx

sicer sem dons pokasirala mal posledic svoje štoravosti :inocent: sem padla na prehodu za pešce, ker sem preveč gledala semafor in premalo pod noge ... dobro, da sem zletela na svojo obloženo rit x:o)x

še dobra dva meseca :onfire: :onfire: :onfire:

Mantis ... jst imam 24. aprila, Sasha pa (se mi zdi) 23. x:px



Ojoj, ScorpioGirl, zdej smo zmeri bolj nerodne... meni skoz kej z rok pada.


Jest mam rok 21.4.

#29 may.twiny

may.twiny
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 33

Objavljeno: 20. februar 2008, 21:50

jaz imam rok sredi maja. nimam pa nobenih problemov (trkam na les ;)) - počutje odlično.
srečno vsem nosečkam in čim manj nerodnih padcev.
a bomo kaj pogledali kdaj se nam obeta "astrološki" datum poroda (lunca?)?

#30 ScorpioGirl

ScorpioGirl
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 332

Objavljeno: 20. februar 2008, 22:28

Ojoj, ScorpioGirl, zdej smo zmeri bolj nerodne... meni skoz kej z rok pada.
Jest mam rok 21.4.

očitno sm se mal zmotila x:Ix raztresenost pa to x:Dx
štorasta sm pa jst že po defoltu, tko da se nč ne čudim, da je zdej še hujš :inocent:
samo, da smo drugače fajn x;)x

jaz imam rok sredi maja. nimam pa nobenih problemov (trkam na les ;)) - počutje odlično.
srečno vsem nosečkam in čim manj nerodnih padcev.
a bomo kaj pogledali kdaj se nam obeta "astrološki" datum poroda (lunca?)?

x:o)x če en bo polna luna vseh ven spravla x:px x;)x

nosečke, veliiiiiik užitkov v brcah xsrcx

How will we ever know
if we never try ...

P.M.


#31 ScorpioGirl

ScorpioGirl
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 332

Objavljeno: 15. marec 2008, 07:48

pozdravčke še nosečkam xDDx
vidim, da precej zatišje tule ... smo že skor pred finišem, pa je dost bolj pomembnih stvari kot tule čvekat x;)x

a bomo kaj pogledali kdaj se nam obeta "astrološki" datum poroda (lunca?)?

sicer bi blo zanimivo, pa mislim, da ma Lunca dovolj dela z drugimi, da bi se še s tem (vsaj zame bi blo tole čekiranje čist samo firbec, pa nič drugega) ukvarjala ... bom pa zagotovo, ko bo dete tukaj, mal prosila koga, če kaj prečekira (pa spet bolj iz firbca x:Ix ), ker sama tko al tko pogledam samo osnovne stvari, kaj več se pa v tele čirulečarule ne poglabljam ... je pa tko, če počaka na bikca, bo imel sonce skupaj z mojo luno ... če bo pa ovenček, ima pa dragi luno v ovnu, pa smo spet tud v astro smislu povezani xDDx x;)x

lep pa čimbolj miren finiš x:Xx

How will we ever know
if we never try ...

P.M.


#32 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 15. marec 2008, 09:09

jaz imam rok sredi maja. nimam pa nobenih problemov (trkam na les ;) ) - počutje odlično.
srečno vsem nosečkam in čim manj nerodnih padcev.
a bomo kaj pogledali kdaj se nam obeta "astrološki" datum poroda (lunca?)?


:palec: Ko se bo bližal maj, bomo pogledala vse mogoče lune, ki večkrat ene malo prej, druge z zakasnitvijo vplivajo na porod. Važno, da se dobro počutiš, otrok bo pa tko sam določil prihod. x;)x
Na vsak način pa bomo prečekirale kostalacijo na nebo maja. Gledanje vnaprej, se mi ne zdi dobro. Bolje prepustit unim gor nej spedenajo, ker bo prav za vse.

#33 may.twiny

may.twiny
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 33

Objavljeno: 17. marec 2008, 07:16

mislim, da se otročiček krasno počuti-to noč je bil cel žur.
upam le, da bo ta otročiček tak veselko kot njegov bratec -
naj nam uni gor naklonijo še eno tako srečo :)

kako sta kaj nosečki "ScorpioGirl" in pa "Sasha3"? kako se počutita?
jaz sem fajn-le malo manj okretna, pa še toliko stvari za zrihtat pred porodom, da je jooooj...

#34 Sasha3

Sasha3
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 392

Objavljeno: 20. marec 2008, 07:56

Zdravo, nosečke!

Zdaj pa gremo proti cilju :palec: .

Meni se obeta carski.


Pa, tako astrološko, v primeru, da bi se morala odločiti, kdaj mi naredijo carski, kateri dan naj izberem, če bom lahko izbirala - tam okrog 21.4... tako, bi bil mali Bikec, Mars v Raku.... kakšna Lunca bi pasala zraven (tko, mal za hec, da ne mislim preveč resno, ok?)

#35 ScorpioGirl

ScorpioGirl
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 332

Objavljeno: 24. marec 2008, 09:35

Zdravo, nosečke!

Zdaj pa gremo proti cilju :palec: .

Meni se obeta carski.
Pa, tako astrološko, v primeru, da bi se morala odločiti, kdaj mi naredijo carski, kateri dan naj izberem, če bom lahko izbirala - tam okrog 21.4... tako, bi bil mali Bikec, Mars v Raku.... kakšna Lunca bi pasala zraven (tko, mal za hec, da ne mislim preveč resno, ok?)

mislim, da ti carskega naredijo kakšen teden pred rokom, če se že vnaprej ve, da bo potreben. tko da boste najbrž imeli ovenčka x;)x
upam, da nimaš kakšnih težav xwizardx

cilj je pa res že skoraj tu ... sem že za tole luno mislila, da me bo kam odpeljala, pa se je potem umirilo x:)x zdej pa res bolj kot ne samo še čakamo x:o)x

How will we ever know
if we never try ...

P.M.


#36 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 24. marec 2008, 10:10

Zdravo, nosečke!

Zdaj pa gremo proti cilju :palec: .

Meni se obeta carski.


Pa, tako astrološko, v primeru, da bi se morala odločiti, kdaj mi naredijo carski, kateri dan naj izberem, če bom lahko izbirala - tam okrog 21.4... tako, bi bil mali Bikec, Mars v Raku.... kakšna Lunca bi pasala zraven (tko, mal za hec, da ne mislim preveč resno, ok?)


Če bo carski 21.4 bo mali glih zakoraču na svet s soncem v bika, bo pa sonce ekzaktno v trigonu s saturnom, kar daje vzdržljivost in dobro ujemanje z moškimi, z očetom, ker bo saturn na prvi stopinji device. Luna, seveda je odvisno od ure rojstva, na vsak način bo v škorpijonu, no upam, da ne bo glih opozicija, kjer sta moški in ženski princip malo v neravnovesju.

#37 Sasha3

Sasha3
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 392

Objavljeno: 24. marec 2008, 13:26

Škorpijka, pa v bistvu ni moja težava, ampak od malega, ker je v prečni legi. V petek bo vse jasno.

Čakamo, ja, kaj pa čmo druzga... aja, ne.... veš kaj lahko? Počivamo, se sprehajamo, pijemo malinov čajčk, se sproščamo, meditiramo itd. :palec:

Lunca, hvala ti :palec: ... bom vidla, koliko vpliva bom sploh mela... bi pa raje Bikca, no... čeprav, čeprav x:o)x znajo biti tako zeeelo trmasti... Ah, rogove bo mel, kaj zdaj :xx!:

#38 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 25. marec 2008, 08:28

Lunca, hvala ti :palec: ... bom vidla, koliko vpliva bom sploh mela... bi pa raje Bikca, no... čeprav, čeprav x:o)x znajo biti tako zeeelo trmasti... Ah, rogove bo mel, kaj zdaj :xx!:


:palec: Ja bikci so mal bl materialno usmerjeni, drgač pa kr stabilna bitja.

#39 Sasha3

Sasha3
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 392

Objavljeno: 25. marec 2008, 17:01

da ne bo glih opozicija, kjer sta moški in ženski princip malo v neravnovesju.



Če se prav spomnim, Sonce in Luna kažeta na trenutno stanje starša otroka, a ne?
Potem je pa čisto možno, da bo opozicija...

#40 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 26. marec 2008, 07:02

Če se prav spomnim, Sonce in Luna kažeta na trenutno stanje starša otroka, a ne?
Potem je pa čisto možno, da bo opozicija...


Iz karte otroka položaj lune (mama) in sonca (oče) v opoziciji, kaže kako sta se starša ujemala pri spočetju otroka. Pri takem položaju je nekaj napetosti.

#41 Sasha3

Sasha3
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 392

Objavljeno: 26. marec 2008, 13:36

Iz karte otroka položaj lune (mama) in sonca (oče) v opoziciji, kaže kako sta se starša ujemala pri spočetju otroka. Pri takem položaju je nekaj napetosti.



Ja, sva v eni stvari, taki tipično moško-ženski na dveh bregovih, že nekaj časa, tudi med spočetjem. Tako, da drži 100%.

#42 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 26. marec 2008, 15:23

Ja, sva v eni stvari, taki tipično moško-ženski na dveh bregovih, že nekaj časa, tudi med spočetjem. Tako, da drži 100%.


:palec: Ni panike, otrok si starše tko sam izbere, ne samo zato, da ga bodo učili starši, pač pa, da bo tudi on njih marsikaj naučil.

#43 Sasha3

Sasha3
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 392

Objavljeno: 26. marec 2008, 18:17

pač pa, da bo tudi on njih marsikaj naučil.



:palec: :palec: :palec: saj res x:o)x

#44 Sani

Sani
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 34

Objavljeno: 30. marec 2008, 20:17

Živjo!

Tudi jaz pričakujem otroka, najinega prvega, in sicer 24.04. Malo upam da bo bikec, ker so mi bolj simpatični kot ovenčki.

Držim pesti za vse nas nosečnine, pa komi čakam da ga vidim v živo :2src: , smešno a ne

#45 Skutka

Skutka
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 26

Objavljeno: 30. marec 2008, 20:42

Mi tudi pričakujemo 11.7.2oo8. Zanimivo je to, da sem si prej vedno želela otroka, ki bo po škorpjon, zdaj pa niti podrazno ne :eek: .

#46 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 31. marec 2008, 06:27

Mi tudi pričakujemo 11.7.2oo8. Zanimivo je to, da sem si prej vedno želela otroka, ki bo po škorpjon, zdaj pa niti podrazno ne :eek: .



:palec: To je pa čist nekej druzga kot škorpijon, imela boš nežnega rakca, ki bo rad okrog mamice. x;)x

#47 Skutka

Skutka
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 26

Objavljeno: 31. marec 2008, 11:24

Ja samo da ne bi bil preveč občutljiv :8):

#48 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 31. marec 2008, 12:19

raki so nežne dušice.....kak bo pa otročiček, pa ni samo odvisno od sonca ;)
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#49 Tipka

Tipka
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 733

Objavljeno: 31. marec 2008, 14:43

:palec: To je pa čist nekej druzga kot škorpijon, imela boš nežnega rakca, ki bo rad okrog mamice. x;)x

mi imamo rakca, rojenega 11.7.1999, pa okoli mamice se smuka :2src: , je pa "naporen" za sest otrok :wOOt: .... stalno bi se nekaj prerekal, pa on bi imel prav, pa ta glavni bi rad bil :eek: ... skratka, nema da nema :cry:
Mojca

#50 Sasha3

Sasha3
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 392

Objavljeno: 31. marec 2008, 15:03

Živjo!

Tudi jaz pričakujem otroka, najinega prvega, in sicer 24.04. Malo upam da bo bikec, ker so mi bolj simpatični kot ovenčki.

Držim pesti za vse nas nosečnine, pa komi čakam da ga vidim v živo :2src: , smešno a ne



HOjla, živjo tudi tebi.
JAz tudi komajčakam, da vidim našega bejbija v živo, ne samo skoz šipo x:o)x




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0