Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Zakaj privlačim le škorpijone?


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
68 komentarjev na to temo

#1 shtrukeljchek

shtrukeljchek
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 67

Objavljeno: 19. november 2007, 12:52

Evo zdej sm se odločila da povprašam če mi zna kdo odgovorit na to vprašanje.

Sem devica rojena 19. 9. 1984 ob 5. 40. Če pogledam svoje življenje, več kot polovica partnerjev, najboljših prijateljic, znank so škorpijoni, vključno z mojo mamo (ampak ok nje si ne morem zbrat, vsaj zavestno ne). Torej zakaj? Biki naj bi bili zame perfektni pa vendar sem v celem svojem življenju spoznala natanko 3 bike, od tega je bil en moja prijateljica, drugi od prijateljice mama, tretji pa moj bivši partner. To v 23 letih!!!!! :D

Torej zakaj škorpijoni s katerimi imam večinoma probleme in se z njimi ne razumem tako dobro kot bi se lahko?

#2 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 19. november 2007, 13:05

ker smo dbest!!! x:px

ja, ampak saj ni vprasala, zakaj jo le skorpijoni privlacijo (odg.: ker so dbest), pac pa, zakaj ona njih, ergo: ker je dbest. xokx :vragec:

... nisem sla nc racunat pa gledat, sam ze sam iz podatka da si devica, lhok kaj 'sklenemo' mal tkole...
Npr. skorpijon ma rad natancnost in zanesljivost, kot tudi artikuliranost in (navadno) skromnost in cistost device, vodi pase zemlja, zemlji pa pase voda, devici, kot relativno 'hladnemu' znaku pac pase mocna energija skorpijona, slednjega pa ta energija umirja morda oz. blazi njegovo intenzivnost (ce ga ne spravi v obratno: v zivcnost zarad vsega tega).
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#3 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 19. november 2007, 13:22

no in zdej mors ti povedat glih, pravzaprav: zakaj te torej neustavljivo privlacijo device? :irs: xDDx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#4 silki

silki
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 171

Objavljeno: 19. november 2007, 13:35

A lohka tud jest?...kot škorpija mam pravo glasanja anede? x:px
jh, jest imam device rada v kolektivu...natančne, delo izvršeno v roku,..nč kej dost jamranja,..sestanki kratki,...pa dobro kavo kuhajo...redko pozabljajo... x:)x x;)x
tud frendovstvo z devico gre,...dober frend devica,...luštne kofetarske debate.... x:)x
ampak, doma pa devičnika ne bi imela,...razen pogodbeno... x:Dx
Samo šibki se ne upajo biti pravični.

Svoboda je odgovornost, zato se je večina v bistvu boji.

Your vision will become clear only when you look into your heart ... Who looks outside, dreams. Who looks inside, awakens.

#5 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 19. november 2007, 13:44

glih hotla sem nadaljevat, da ce bi bla jaz skorpijon x;)x - da bi bl na frendly sceno bolj shizila, kot na primer na partnersko al ljubimsko....
tko da verjetno je (oz. skor mora bit) kej 'v ozadju', sam v bistvu skor prav za stos ne grem chekirat pa racunat... sej jasno, ce iscemo, se poglobimo, da pol karkoli lohk najdemo.
bl kul je tko mal sklepat pa tko...
uno racunanje pa to pa komot drugim prepustim oz. operiram s podatki, ki ze so, brez pretirane dodane dejavnosti (moje). xDDx

men bi kot ribi morala devica kao najbolj pasat: neumnost.
umska devica pac ne more potesit custvene zahtevnosti ribe (in skoraj si upam trdit da tud skorpijonove ne).
preprosto ji ni dovolj.....
dobro je za kompo, sodelovanje itd., sam custvena riba in strasten skorpijon bi bla vse preveckrat polivana s hladnimi tusi, da bi lohk riba skoz vzdrzevala to globino in custva, skorpijon pa silovitost in strast.
ce pa ima shtrukeljchek ali pac katerakoli devica recimo kaj v levu (merkur ali venero), pa lohk obstaja strastnA povezava, kemija, ki je zlo pogosta med skorpijonom pa levom, samo tezko0 pa za zivet z... (razen ce drugi polozaji ne blazijo oz. ne usklajujejo).
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#6 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 19. november 2007, 13:51

marsa in silki.....kaj mata dobre komentarje..... x:Dx x:Dx x:Dx ......

zakaj devica sco odgovarja...v marsini razlagi precej resnice....pa u enih zadevah sploh niso tolk švoh.....če se le ojunačijo.... x^x ...sicer pa tud čustveno device niso glih invalidi....sam dolgo traja predens pustijo kaj skoz svoj oklep....njihovo ime ni čist brez veze......"pogodbeno" se super obnesejo.....za stalno nastanitev pa tko ne vem, če je od znakov sploh kaj primernega..... :vragec: x:Dx .....


(aja...levi....ne bi......mene bi lev po 5 min ob živce spravu....oziroma bi bil čez 5 min izginjen)
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#7 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 19. november 2007, 13:56

sem vedla da bom kej priblizno podobnega prberala k sem vidla da je tvoj komentar (ker ti MAS devico). xDDx
jaz sem govorila splosno (ker tud nisem upostevala ostalih shtrukeljcinih polozajev, torej je itak mozno da ima tud ona skorpijona al kaj tacga, kar bi nekak... 'utemeljilo' to, razlozilo).
'Klasicen' skorpijon pa s 'klasicno' devico.... bi bil nesrecen. ona pa tud. v partnerstvu mislm.
skorpijon preprosto POTREBUJE silovitost, tko kot riba potrebuje custvenost.

tko da, v splosnem, bi rekla, da to ni glih najbolj fatalna kombinacija, tko da shtrukeljchek mora met kaj drugega v ozadju.
mogoc sama kaj sklene pa razmislja, kar bi blo najbl dbest, k ce se ze sprasuje, pomen da isce odgovore, najdes pa jih v seb.
vcas z mal pomoci. x:)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#8 Gost_Mačona_*

Gost_Mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 19. november 2007, 14:00

bom še jaz dodala v piskerček.
ne vem, kaj je na Škorpijonih, ampak tudi mene privlačijo (Devica). ne vem, mogoče je njihova nepremagljivost, trdoživost in fajterstvo tisto, kar me privlači. partnerja raje ne bi imela Škorpijona. imam pa nekaj frendic z ASC v Ško. medtem ko sem se z osebo z Luno v Ško težko razumela, verjetno zaradi Lune v Levu. ampak to je samo en primer, morala bi poznati več folka z Luno v Ško, da bi lahko delala neke zaključke.
pa ja, Device bi bile marsikomu dobre za frende in sodelavce, ker so ustrežljive, zanesljive in take. za partnerje jih ne bi mel pa nihče, ker so preveč dolgočasne in dlakocepske. :D sicer pa kot pravi Amis, kaj bi pa sploh blo od vseh znakov za stalno nastanitev. :huh: x:Dx

#9 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 19. november 2007, 14:04

'Klasicen' skorpijon pa s 'klasicno' devico.... bi bil nesrecen. ona pa tud. v partnerstvu mislm.
skorpijon preprosto POTREBUJE silovitost, tko kot riba potrebuje custvenost.

ne bom o partnerstvih....tole itak nekaj o čemer pojma nimam....da pa sco potrebuje silovitost je pa čist res......sam veš, pol je mal čudno, da naj bi vodna znamenja kao ful skup pasala....ker ne fiška in ne rak nista silovita.......mogoč nimam prav in ti marsa si itak izvzeta, sam men so fiške pogosto tak bluzbraders, da mi na kraj pameti ne bi padlo, da bi z njimi preživela nevemkolk časa....rakci so pa tud nekam čudni.....ma sej bolš, da neham komentirat, k res nisem nek kompeteten primerek na tem področju....tozadevno se mi zdi, da se mi zmer bolj pozna uran na asc.....ki bi rekel nekaj v slogu: svagog gosta za tri dana dosta......no, sej ni treba da se meri v dneh....sam takole, v principu....... x;)x



pa da ne bi sam smetila po temi......štrukeljček, kaj pa maš ti v devici?.....pa kje sta pluton, pa merkur, venera in mars......? verjetno to kaj bolj pojasni sceno.......
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#10 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 19. november 2007, 14:04

.... za partnerje jih ne bi mel pa nihče, ker so preveč dolgočasne in dlakocepske.

:D

a kr nihce? x:o)x
cudn da pol sploh kaka devica ma kakega partnerja tkole... :P
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#11 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 19. november 2007, 14:09

men so device kr kul....na frendovski ravni se dobro štekam s par primerki (razen kadar frendici merkur čist ven butne in me zasuje s ploho besed....oziroma je tisto že bolj monsunsko obdobje :vragec: ).....sam je pa res js mam asc v devici in je to mal drugačna scena........
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#12 silki

silki
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 171

Objavljeno: 19. november 2007, 14:11

(aja...levi....ne bi......mene bi lev po 5 min ob živce spravu....oziroma bi bil čez 5 min izginjen)


eh, kaj se pa "matraš",...vse krtače v kojntejner zabriš,...izgovor, da ga nimaš s čim "česat",.....k jih gre pa iskat, pa pokrov za njim zapreš,...pa je gmah... x;)x x:px

p.s.

dons sem asocialno nastrojena,...so mi ponoč z mojega levčka sprednje brisalce ukradli,... :vragec:

kar se pa čustvenosti devic tiče,...ma ne bi rekla, da so tok nečustvene,....če sem poštena, se mi en devičnik peav smili,....ga dobro čustveno "pegla" kombinacija vodnar/scorpijo... :o|o: x:Dx
Samo šibki se ne upajo biti pravični.

Svoboda je odgovornost, zato se je večina v bistvu boji.

Your vision will become clear only when you look into your heart ... Who looks outside, dreams. Who looks inside, awakens.

#13 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 19. november 2007, 14:16

oj amis! jaz se tud z devicami ful stekam! xyesx
ogromn mojih dobrih frendic in frendov ima vsaj kaj pomembnega v devici (recimo obe moji dbest frendici imata mocno devico)...
tko da, jaz recimo maram devico. xyesx
je tud topla in custvena, ampak pac drugac (bolj na negi, skrbi, kot na custvih, strasti). x:)x
tezko je 'te stvari' razlagat z besedami oz. znanimi pojmi, gre bolj za energije in vzdusja.

itak pa: devica z luno v skorpijonu ima drugacne zelje, potrebe, zahteve, standarde..., kot pa devica z luno v raku. ali kozorogu. dvojckih. vodnarju...
tko da itak ne moremo gledat nepovezano.

je pa velik resnice v tem, kar je tud macona sama ugotovila tamle: sonce in asc se obnasata zelo drugac kot pa luna v sco, morda zato, ker 'pada'.... je drugace potentna...

devica ma lohk kej v tehtnici pac tud (tko k v levu), vendar tud to ne ustreza skorpijonu oz. ne tolk, da bi okol padal glih cist.
skorpijona znervira neodlocnost in nekaksna krhkost, pa tud lahkotnost tehtnice.
ma rad da se rece bobu bob - tud zato se steka z natancno devico, ki je v umu prav tko ostra in kriticna lohk kot on sam.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#14 Gost_Mačona_*

Gost_Mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 19. november 2007, 14:17

:D

a kr nihce? x:o)x
cudn da pol sploh kaka devica ma kakega partnerja tkole... :P

ja no, še nikogar nisem slišala rečt, da bi mel Devico za partnerja. :inocent:

#15 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 19. november 2007, 14:18

silki....navedla si krasen primer, kako leva izgineš...... x:Dx :palec:

brisalce z levčka.... :sori: ....nesramneži.... :vragec: :bomb:

pa sej pravim, da device niso tolk razumarske (ne nujno)......vodnar/sco kombinacija v eni osebi..... :wOOt: .....ni za komentirat spljoh....... :wacko:
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#16 silki

silki
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 171

Objavljeno: 19. november 2007, 14:21

ja sej Amis: "Svakog gosta tri dana dosta",....čist drži,....mater, sam kaj k se vsak "tovrstni" gost ne najde več vhodnih vrat,...kaš šele, da bi se pustil na njih zunanji strani shranjevat....jh :o|o: x;)x

sej grem že veeeen.... x:px

devičke ste čist luštne,...ostala zodiakalna pa čist ljubka....na kavici jasno x;)x x:Dx
Samo šibki se ne upajo biti pravični.

Svoboda je odgovornost, zato se je večina v bistvu boji.

Your vision will become clear only when you look into your heart ... Who looks outside, dreams. Who looks inside, awakens.

#17 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 19. november 2007, 14:24

ja no, še nikogar nisem slišala rečt, da bi mel Devico za partnerja. :inocent:

ja s kom si se pa o tem pogovarjala? x:)x
(ti, a bi ti mel devico za partnerja? x:px)
s kolkimi?
kdo bi mel pa ribo za partnerja? xDDx
pa tud skorpijon slovi po tem, da je pretirano gajsten tko da fatalen sicer ja, spet tok zazelen v smislu izi partnerstva (skupy pa to x;)x) pa ne.
tko da, ce tko pogledas, koga oz. ker znak pa bi si sploh zelel za partnerja? x;)x xDDx :vragec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#18 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 19. november 2007, 14:31

devica bi pr sco hitro presegla svoje ime.... :vragec: .......


a koga...kaj pa vem.....men te zadeve nekak ne grejo....pa sej so že podjetniki ugotovili, da se pogodbeno delo bolj izide..... :vragec: xcivx x:Dx


a je luna v sco danes....al pa sam men plutko ven tolče...... x:Dx
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#19 Gost_Mačona_*

Gost_Mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 19. november 2007, 14:32

emmm, direkt nisem vprašala nikogar. x:Dx
saj ni važno, folk ne razmišlja o tem in si zbira, pač pa se zgodi, prideta dva skupaj, potem se pa vidi, koliko se kaj poklapajo njuni položaji.
jaz bi pa bila z Ribo. zakaj pa ne? če bi ostalo štimalo in bi bila solidna sinastrija ... no, saj ti lajf pokaže, kako kaj, ni vse v sinastriji.

#20 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 19. november 2007, 15:11

moja najbolša prijatlca je devica....ta druga bikica v asc devica......in men kronično primankije zemlje :lol:

devica bi pr sco hitro presegla svoje ime.... :vragec: .......
a koga...kaj pa vem.....men te zadeve nekak ne grejo....pa sej so že podjetniki ugotovili, da se pogodbeno delo bolj izide..... :vragec: xcivx x:Dx
a je luna v sco danes....al pa sam men plutko ven tolče...... x:Dx

bo kr pluton...luna je ribja, če se ne motim x:o)x
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#21 shtrukeljchek

shtrukeljchek
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 67

Objavljeno: 19. november 2007, 16:24

Ja jst mam sonce v devici, luno v raku in ascedent v devici.. merkur pa te scene se pa jst ne spoznam :D še to sm iz programa prepisala.

Sej te teme nism odprla zato ker imam probleme s partnerjem. Ok je tut škorpijon ampak z njim se dobr štekam (kar je presenetljivo), ok no sej k se skregava (sicer zelo redko, hvala bogu) to mi gre full na zivce k človk ti zna živc iz pete ven potegnt, pa kri spit po slamci... sploh če mu kej ni prav in bi rad dosegel svoje, pa pol za vso ceno hoče to dosežt- sej spoštujem vztrajnost pa odločnost sam kar je too much je pa too much. Najhujš mi je k se začne obnašat k pet letni otrok in te kao nedolžno izsiljevat za pozornostjo. Sam pač pr men je to anti efekt. Rajš da mi lepo pove naravnost kukr pa z neko ihto.. res je da ne prenesem dajat pretirane pozornosti. Sej daš pa pokažeš da ti veliko pomeni, sam da bi pa non stop vsake 5 minut: rada te mam, lupčka, muckat.. to mi pa res ni kul k se začnem počas počutit ujeto in ne maram da morm non stop potrjevat ljubezen do njega. Ok pust me da naredim svoje stvari in se ti potem posvetim.. ne pa sred dela (k to najbolj sovražim) me prekinjat sam zato da ti dam lupčka. WTF?

Skratka pač dans sm se čist iz firbca vprašala zakaj škorpijoni. POgledam svoj lajf in šokirana ugotovim da moje bliznje sestavljajo večinoma škorpijoni, levi, vodnarji in pa ribe. Z levi se nikol ne ujamem ker ne prenesem tiste naivnosti in zaslepljenosti in večnega: kaj bom naredil, kako bom.. na koncu ne naredi nič, potem sami izgovori (mej jajca povej tko k je ne pa mi bučke prodajat k vem da lažeš) seveda da mora bit non stop v središču pozornosti to mi tut ni kul- to govorim iz izkušenj ne iz horoskopov, da rib in njihove zasanjanosti, denarne potratnosti rajš ne omenjam k živce zgubim že ob sami misli :D (se opravičujem vsem ki bi se lahko počutil užaljene)...
Čeprov pač ribe so mi kul za frende k se dobr ujamem, smo bolj na istem nivoju. AMpak za partnerja.. rajš se ustrelim.

Mislim prišlo je celo tok delč da se zaradi prijateljskih slabih izkušenj škorpijonom izogibam. A lej ga zlomka. grem ven spoznam kul osebo, slučajno nanese na: kaj si pa ti po horoskopu.. Spet: škorpijon. Misllim WTF? A mi lajf ne more it vsaj mal naklonjen in mi podarit kazga kul bika, k se res dobr štekam z njimi? :D LOL

Možno da jst kako čudno energijo oddajam al kva. Res ne vem kaj naj si mislim :D
Tut kar se partnerstva tiče: sami škorpijoni. Kako če jst kao nisem full strastna oseba- mislim sej roko na srce ne vem a sm al nisem, k stvari ne gledam tko. Zakaj bi jih privlačil to? Zakaj bi nekoga privlačilo dejstvo da morm met zmer prav- no sej roko na srce v večini primerov celo imam prav? :D Da skos tezim s čistočo in ne vem čem se vsem?? WHY? :D

#22 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 19. november 2007, 18:59

ne bom o partnerstvih....tole itak nekaj o čemer pojma nimam....da pa sco potrebuje silovitost je pa čist res......sam veš, pol je mal čudno, da naj bi vodna znamenja kao ful skup pasala....ker ne fiška in ne rak nista silovita.......mogoč nimam prav in ti marsa si itak izvzeta, sam men so fiške pogosto tak bluzbraders, da mi na kraj pameti ne bi padlo, da bi z njimi preživela nevemkolk časa....rakci so pa tud nekam čudni.....ma sej bolš, da neham komentirat, k res nisem nek kompeteten primerek na tem področju....tozadevno se mi zdi, da se mi zmer bolj pozna uran na asc.....ki bi rekel nekaj v slogu: svagog gosta za tri dana dosta......no, sej ni treba da se meri v dneh....sam takole, v principu....... x;)x
pa da ne bi sam smetila po temi......štrukeljček, kaj pa maš ti v devici?.....pa kje sta pluton, pa merkur, venera in mars......? verjetno to kaj bolj pojasni sceno.......


Se čist strinjam...sem scorpija in sem bila v daljši vezi z devico...pa sem si rekla nikoli več...jz potrebujem strast in silovitost tako kot praviš Amis...je pa res da me device neizmerno privlačijo...ker delujejo nekako skrivnostno...na začetku tiho...Imam pa kar nekaj kolegic za Asc v Devici, ki se pa v nulo ujememo...Definitivno bom z Devicami zdej sam v prijateljskih odnosih, ker so kot prijatelji res super :)
Amis veš da se jz tud nikakor ne ujamem z ribicam...raki so mi pa še posebej čudni...ne vem če jih bom sploh kdaj štekala...čist preveč zaprti za moje pojme...
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#23 :)ribica

:)ribica
  • Vajenček
  • PipPipPip
  • Št. objav: 48

Objavljeno: 19. november 2007, 19:42

Haha,vidm tole se rajs ustrelim xsmx
Cist isto jst mislim za kombinacijo devica/rak,sj devic ne maram ampak da pa na to kombinacijo naletim si pa tud jst zazelim metk v glavo. Pa brez zamere x;)x
K to pa ni besed za opisat to motenost.Devic ne maram,ker skoz neki kritizirajo in jih moti kar drugi se opazjo ne,pa skoz neki analizirajo v nedogled in jst res ne maram met 1000 ene in iste debate,rakov pa ne ker so preobcutljivi,pa kr skoz jih neki bedira pa neki jamrajo v prazn... pol pa da to zdruzis,me sam kaliber 38 reši :vragec:
Sicer to velja bolj za moske,ampak mam tud znanko k ji sicer bl rak vn udarja kt devica,ampak vseen kr se mene tice ni vse vredu z njo.Sam se enkart napisem da za te blodnje je pomojem bolj kriv rak,tista devica je sam pika na i.


Se mi je zdel da bo pinka tud kej napisala,sm si zapomnla kdo se ne mara prov prevec devic.
Jst se pa z skorpijonkam zelo dobr zastopim,moja najboljsa prijateljica je ško.,pa res nebi mogla najdt karakterja ki mi bolj pase.Sm jo ze 100krat vprasala ce se je slucajn takrat k se je ona rodila,se kaksn fantek zravn x:px Bi ga sla kuj izsledit.

Levcki so pa za zurat dobra druzba,pa tud tko mi niso tolk napacni razn ce niso prevec samovsecni.Sam se mi pa zdi da jst nism njim lih prov prevec pri srcu,ker jih ne obozujem do neba,pol so pa uzaljeni.


papa

#24 shtrukeljchek

shtrukeljchek
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 67

Objavljeno: 19. november 2007, 21:09

loooooooooooooool ko sm tvoj post brala sm skor umrla od smeha...Jah kaj čmo vsakmu svoje. Zato pa jst pravim hvala bogu da je velik različnih ljudi na svetu... :D

Moj fant se ne pritožuje, prav da sem točno taka kakršno si želi (seveda dokler se ne skregava- prav da tok trmaste babe k sm jst še ni sreču loool ) .. Pa je kombinacija škorpijon/kozorog... :D Sej vsak ma svoje prednosti in slabosti. Men je recimo pri škorpijonih všeč to da so v postli wooooooooooooooooow, točno tko k si jst želim... :D

Medtem k znajo bit pa tut u iber težki. AAAAAAh obsojena sm na škorpije vidim :D

#25 tinka

tinka
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 486

Objavljeno: 20. november 2007, 01:28

lepo, da si nasla odgovor na svoje vprasanje xDDx
eni pravijo, da vsak dobi tisto, kar potrebuje, ne kar si zeli...
spet drugi, da privlacimo energijsko podobne in fizicno komplementarne partnerje....
ampak, ce je dovolj wooooooooooooooooow in AAAAAAAAAAAh, po moje ne sprasuj dlje xcivx

sploh je, menim, nesmiselno razclenjevat, zakaj si komu vsec.
jaz sem enkrat prevec razclenjevala, potem pa nikoli vec.
raje uzivam v tem, kar je x;)x :palec:
Variety is the spice of life.
Kdo lahko spremeni svet?




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0