Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Zakaj privlačim le škorpijone?


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
68 komentarjev na to temo

#51 jade

jade
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 126

Objavljeno: 25. november 2007, 16:16

Imam luno v škorpijonu, sonce vodnar, ascendent devica in se strinjam z ostalimi, kii pišete o maščevalnosti itd. Ne vem, če mi ej ta luna res začela zdajh pri 25. letih ven sekat, ampak postala sem zelo maščevalna in bog ne daj, da se mi kdo zameri, ker tisti dobi konkretno porcijo od mene, če ne prej pa slej, pa nočem biti taka, ampak se ne morem upreti, mogoče tudi zaradi raznih izkušenj in se ne dam več "jebat v glavo"

#52 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 28. november 2007, 10:02

Imam luno v škorpijonu, sonce vodnar, ascendent devica in se strinjam z ostalimi, kii pišete o maščevalnosti itd. Ne vem, če mi ej ta luna res začela zdajh pri 25. letih ven sekat, ampak postala sem zelo maščevalna in bog ne daj, da se mi kdo zameri, ker tisti dobi konkretno porcijo od mene, če ne prej pa slej, pa nočem biti taka, ampak se ne morem upreti, mogoče tudi zaradi raznih izkušenj in se ne dam več "jebat v glavo"


Kdaj najbolj seka, je seveda odvisno od tranzitov ostalih zateženih planetov na to luno. Dve leti in pol je poplesaval saturn v levu in tvoril opozicijo na luno (bil je retrograden, zato jo je zagrabil verjetno ene trikrat v tem času), takrat si svojo luno sigurno občutila za precej zateženo. Tudi odnos do drugih ženskih oseb, predvsem z mamo je bil v tem času lahko precej napet, ohlajen. Tvoja natalna luna je v napetem kvadratu s soncem, zato občutiš lahko razkol med žensko energijo (luna) in moško (sonce). Na maščevalnost precej vpliva tudi kak aspekt plutona, ki je vladar tvoje lune, vendar, ker ni celotne karte ne bom razpredala v prazno.

#53 Ale'

Ale'
  • D član
  • Št. objav: 4 444

Objavljeno: 28. november 2007, 16:58

Moj najboljši prijatelj in moja najboljša prijateljica sta v znamenju škorpijona.

Pri meni vem da cenita mojo iskrenost in odkritost, razigranost in sproščenost, pa da vesta da se name vedno lahko zaneseta, ob vsaki uri in v vsakem trenutku, pa čeprav bi bilo treba zaradi katerega od njiju letet v Afriko in ga/jo reševat iz krempljev domorodcev. Pa da ju nenehno presenečam z novimi in novimi stvarmi in izjavami, da nam ni nikoli dolgčas ko smo skupaj, da smo lahko to kar smo, brez potrebe po fintiranju in laganju.

Vem da je obeh strah izgubit nadzor nad sabo, ampak ob meni ju to ne skrbi, ker vesta da ju imam rada taka kot sta, z vsemi napakami.

Pa še veliko stvari nas povezuje...

Ostali prijatelji/ce so pa bolj ognjena znamenja (oven, strelec, lev - v tem vrstnem redu). Pa še nekaj škorpijonov bi se našlo okrog mene, samo da se le občasno videvamo.

Aja: sonce v devici, uran v 1. hiši na asc, luna v ovnu (karakteristiko moram brat kar od vodnarja) x:o)x
Objavljena slika

#54 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 29. november 2007, 09:16

Moj najboljši prijatelj in moja najboljša prijateljica sta v znamenju škorpijona.



Ostali prijatelji/ce so pa bolj ognjena znamenja (oven, strelec, lev - v tem vrstnem redu). Pa še nekaj škorpijonov bi se našlo okrog mene, samo da se le občasno videvamo.

Aja: sonce v devici, uran v 1. hiši na asc, luna v ovnu (karakteristiko moram brat kar od vodnarja) x:o)x


Precej si povezana z močnimi znaki, saj je tvoj DESC v ovnu, vladar mars pa je tudi sovladar škorpionov poleg plutona, zato te z njimi precej povezuje. Hišo prijateljstva imaš v ognjenem levu, zato me ne preseneča, da imaš precej ognjenih prijateljev. Prav tako, lepo zasedena hiša prijateljstva, tako sonce kot venera, kažeta, kje blestiš in kako te gledajo drugi, tvoji prijatelji. Sonce imaš sicer v natalu kvadrirano na netpuna, zato te lahko kdaj pa kdaj prav prijateljstvo razočarana in ti zamaje področje lastne vrednosti.

Kako pa podoživljaš tranzitni mars preko raka, precej se približuje saturnu v hiši kariere, mogoče bodi previdna, da se ne sporečeš z enim od staršev. Tranzit je precej dolg, mars bo poplesaval do februarja. Pred časom ti je kvadriral luno in kvadrat mogoče še drži?

#55 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 29. november 2007, 11:44

a mars je v raku?....na koliko stopinj pa je...?......mi bo povozil s zanko....mislim da v 11h......
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#56 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 29. november 2007, 11:57

Mars 11°2' 3"r
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#57 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 29. november 2007, 12:06

thx klarus....zdej moram pa sam še pogledat na kateri stopinji mam natalno S zanko......mislim, da je blizu.......
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#58 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 29. november 2007, 12:19

a mars je v raku?....na koliko stopinj pa je...?......mi bo povozil s zanko....mislim da v 11h......


Ja, v enajsti hiši je S zanka na 13 stopinji raka.

#59 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 29. november 2007, 12:32

Ja, v enajsti hiši je S zanka na 13 stopinji raka.

no, sej se mi je zdelo, da je blizu.....lunca, kaj prinaša takale konjunkcija.....?.......luno mi je pa že povozu.......
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#60 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 29. november 2007, 13:14

no, sej se mi je zdelo, da je blizu.....lunca, kaj prinaša takale konjunkcija.....?.......luno mi je pa že povozu.......


Glede na to, da je vladar zanke luna, leta pa je v 10 hiši, bi rekla, da bo nekaj pomembnega v vezi s službo ali pa s kakšno novo vezo (mars je moški). x;)x Na vsak način je lahko na pohodu novo pomembno prijateljstvo.

#61 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 29. november 2007, 13:17

x:Xx .....za odgovor....


.....vsebino si bom priredila takole: ....gotovo gre za pomembno novo službo....na pohodu je odločba o sprejetju....... x:Dx x:px
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#62 oona

oona
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 969

Objavljeno: 15. februar 2008, 23:05

Si ti res škorpion? No, gremo se pop astrologijo, tako da verjetno nimaš pojma o pravi astrologiji... tako kot ga tudi jaz verjetno nimam... če bi ga imela, ne bi sodelovala v tej debatici! Probaj točno prebrati, s čim ti solijo pamet v raznih živopisanih njuejdž priročnikih... ampak, že to da jih prebiraš pove dovolj. Namreč, kaj je tista tipična škorpijonska drža pri "reči bobu bob". Reči bobu bob v škorpijonski maniri pomeni, da se mu človek ukloni v v tipu razmišljanja, ki ga je škorpijon že usvojil,... skratka, kjer se sam že počuti varnega in lahko od tu naprej prosto manevrira, manipulira... seveda s tujimi čustvi, ne lastnimi... s temi bo opravil strahopetno, v tišini, na samem. Direktni odgovori? Ja, taki, ki si jih škorpija v svoji strahopetnosti že v naprej nariše, napiše ali kako drugače zvizualizira... ko pa ga presenetiš z odgovorom, ki ga ni pričakoval, otrpne, kot pravi škorpion. In potem se prične utapljati v lastnih igricah moči, ki nimajo veze s pogumom ampak z iskanjem rešitve za prenašanje samega sebe v svoji neiskrenosti, ki se ji škorpijon redkokdaj upa pogledati v oči. Evo! To je skoraj osebna izpoved-samokritika.... Osebi podatki: Merkur v škorpionu. Je pa še marskaj drugega, sigurno...


Kapo dol!!! Pošteno, ja... :palec:
Dum spiro, spero.

#63 principesa

principesa
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 055

Objavljeno: 22. februar 2008, 22:41

x:px se strinjam, boljših od škorpijonov (škorpijonk )NI x:Dx :fool: x;)x sploh če najdeš človeka. ki ve kaj hoče(velja za oba spola) IDEALNO xokx

#64 taraja

taraja
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 638

Objavljeno: 22. februar 2008, 23:42

Jaz sem predstavnica omenjenega znaka x:o)x , ampak neiskrenosti ne maram. Moram povedat, da zame to zmeraj manj velja, enkrat je sicer bolj veljalo v določenih situacijah, ampak se moram pohvaliti, da vedno manj. Važno je, da se človek tega zaveda oz. predpogoj. V glavnem ne maram tega, raje naj mi človek pove direktno vendar z občutkom, ker grobosti še posebno od ljudi, ki mi niso blizu ne prenesem, me zelo prizadene. Luna v Ribicah, kaj pa drugega. xcivx

#65 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 23. februar 2008, 08:35

..ne vem no ce ravno boljsih od sco ni... v enih stvareh res ne... sam imam asc. v sco, sonce, venero in murkurja v 8.hisi... in cutim to intenzivnost... sam po pravici povedano je to vcasih ze kar mal prevec... zivet skoz pod takim stresom...
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#66 taraja

taraja
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 638

Objavljeno: 23. februar 2008, 20:55

Moraš pa biti zelo strasten in temeljit, globok. xrolleyesx

#67 Dolphinetta

Dolphinetta
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 3

Objavljeno: 1. maj 2008, 09:09

Sama sem škorpijonka in ko mi ljudje začnejo...''Škorpijonke ste vse avanturistke in samo špikate''...potem jim kar takoj ugodim in se od take osebe kar umaknem. Ne da se mi ukvarjati s tistimi, ki svoje slabe izkušnje in neizpolnjene želje prelivajo na prvega mimoidočega škorpijona ter mu limajo na čelo nalepko 'splošna nevarnost'.
Ali pa ta cvetka:''škorpijnke so v vezi, dokler je seksualni naboj,potem pa jih kar neki piči in skočijo takoj za nekom drugim.'' Saj nismo strelci ali pa dvojčki ali celo vodnarji, da nam resna veza ne bi bila doma v srcu.
Sama sem samska kar precej časa in ne vidim potrjevanja te trditve. Strast imamo za eno osebo, ne pa za celo okrožje!

Nekdo je v tej temi rekel, da smo vodna znamenja plašna in bitja polna strahu , no super - ko nastane problem -zagovorniki te trditve kar pridite in rešite za vse sodelujoče ugodno x;)x jaz bom pa počakala odzadaj in vam ploskala ob uspehih in trepljala po ramenih če boste potrebovali vzpodbudo. Ne vidim vzroka, da bi se delala heroja.

Uhhhh, glede 8. hiše pa je tudi moja polna. Pravzaprav po izračunih na luninem netu, se moji planeti družijo kar na istem koncu kroga: trije močni planeti žurajo v 8. hiši, dva v 9. hiši, dva v 7. in en sameva v 3. hiši.
Moj descendent je v Levu (7. hiša) kar naj bi pomenilo, da so mi močna znamenja bolj pri srcu, ampak roko na srce z ovni sem raje kolegica, kot da bi mogla pazit na vsako besedo, ki bi jim slučajno ogrozila ''it's all about me me me''. Ne vem zakaj se toliko limajo name, sej je še drugih močnih znamenj s katerimi si jih lahko dajajo. Z levinjami, levi nimam toliko izkušenj kar se tiče bližine kot prijatelj.
Ugotovila sem, da z ostalimi vodnimi znamenji (razen škorpijona) si nisem blizu. Npr. tečnost rakic (bolj luna v raku) in njihovo občutljivost slabo prenašam in mi vzame preveč energije za jih zbalansirat, da so potem spet v normalnem razpoloženju, raki - moški so lažji. Ribam se vedno nekam mudi in sploh ne vem kaj hočejo od mene.
Bikice me ne marajo, meni pa so zelo simpatične :inocent:, biki moški pa nimam pojma, ker ne poznam nobenega.
Device ženske me imajo rade, moški pa ne :?: , Kozorogov ne poznam, poznam pa cel kup dvojčkov in strelcev, ampak za vezo niso moji tipi. Joooooj xrolleyesx

Moja luna je v tehnici - ne se ne spogledujem z vsakim mimoidočim ali krdelo ljudi v kavarni, všeč mi je harmonija in se izogibam vseh tistih, ki niso uvidevni potreb od partnerja/prijatelja/kolega.
Mars imam tudi v tehnici. Ali se maščujem? Vedite, da vsak boj ni vreden bojevanja.
Venera imam v Škorpijonu - klinc jo gleda, raje bi jo imela v npr. Biku :fiju:
Merkur imam v Škorpijonu - z leti sem se naučila in se še učim, da tega škorpijona omilim in mu dam ''prijazno do okolja'' diplomacijo x:)x

Torej, a mi lahko kdo pomaga, da si najdem dušico zase?

#68 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 1. maj 2008, 09:17

pozdravljena in pozdravljena :D

v luninih čvekarijih imaš temo škorpjoni in te vabim na občasni čekv s sotrpinkami in njihoviimi oboževalci ;) :D

da imaš tri planete v sco, še ne pomeni da pa si dejansko sco(v originalu) intak se ne more gledati samo kje se nahaja sonce..čeprav je on režiser karte...
pogledaš še kje imaš postavljene vse planetke, kako so aspektirani...kje je vladar horoskopa(v tvojem primeru je to sonce, ker je vladar prve hiše)
za partenraj se pa gleda 7. hiša, kje je vladar 7. hišr(pri tebi uran) kako je aspektiran itd....vse skupi je to ena velika znanost ;)
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#69 ananta

ananta
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 518

Objavljeno: 2. maj 2008, 14:10

Sonce je samo 7 dni v Scorpius. Novembra 23 je v Tehtnici. sai baba ima tedaj rojstni dan.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0