Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Sprejeti samega sebe


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
449 komentarjev na to temo

#426 tantra

tantra
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 320

Objavljeno: 12. januar 2008, 17:44

Vedno je vprašanje kdo je v resnici odvisnik.. Zato sem tud mislila, da ni mimo, če bi se pogumno soočila z njim, pa videla kje in kdo in kaj je.. Pravijo da je strah možno dokončno premagati samo v celoti in naenkrat.. In to najbrž da pogledaš vanj.. Sicer ni nujno da imaš trigger ali stimulans pred sabo, lahko sam, pa vendar..

Hipotetično:
Sva skupaj. Navadim te na batine. Parkrat te v togoti nabrcam. Zlomim nos.
Veš, da sem zmešan. Začnem uživat v tem.
Nova ne laufa kot treba, hočem priti nazaj. In nadaljevat sadomazo še naprej.
V končni fazi od horsa, koke neobčutljiv. Če tudi te fentam.
Zgodb realnih takih ni tako malo.
Po vseh trpinčenjih bi ti bolj malo se zazirala v oči mučitelju.
Ali se motim?

#427 Lunatica

Lunatica
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 153

Objavljeno: 12. januar 2008, 17:47

Vedno je vprašanje kdo je v resnici odvisnik.. Zato sem tud mislila, da ni mimo, če bi se pogumno soočila z njim, pa videla kje in kdo in kaj je.. Pravijo da je strah možno dokončno premagati samo v celoti in naenkrat.. In to najbrž da pogledaš vanj.. Sicer ni nujno da imaš trigger ali stimulans pred sabo, lahko sam, pa vendar..

z njim in njegovimi travmami sem se soočala pol leta,ko sva živela skupaj. Veliko sva se pogovarjala, oba v bistvu že od otroštva odrinjena od ljubezni in dva odvisnika od odnosov. Vendar je imel kot bivši narkoman neke prebliske(pomoje mu je driga povuročila tudi shizofrenijo). Šla sem čez vse,celo svoje življenje postavljala na kocko, ker pri takih tipih nikol ne veš,kdaj se mu obrne.Seveda samo zato,ker sem ga resnično ljubila.Če pogledam nazaj, sploh ne vem,kaj bi mu še lahko nudila in v pogovoru z drugimi, so mi rekli, da bi ga že zdavnaj postavili pred vrata.No, šel pa je sam,mogoče je tudi odvisnik od ljubezenske kemije,ki traja okoli 6 mesecev in potem,ko mine, zamenja žesnko.Ne vem, ne pridem stvari do dna in je tud brezveze,da še tratim čas s tem,saj nisem več njegova punca.

Hipotetično:
Sva skupaj. Navadim te na batine. Parkrat te v togoti nabrcam. Zlomim nos.
Veš, da sem zmešan. Začnem uživat v tem.
Nova ne laufa kot treba, hočem priti nazaj. In nadaljevat sadomazo še naprej.
V končni fazi od horsa, koke neobčutljiv. Če tudi te fentam.
Zgodb realnih takih ni tako malo.
Po vseh trpinčenjih bi ti bolj malo se zazirala v oči mučitelju.
Ali se motim?

vsa čast Tantra, zdi se mi, kot da bi ga poznal že od nekdaj... :palec:
Love is my only point to be alive...love is my God

#428 tantra

tantra
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 320

Objavljeno: 12. januar 2008, 17:52

z njim in njegovimi travmami sem se soočala pol leta,ko sva živela skupaj. Veliko sva se pogovarjala, oba v bistvu že od otroštva odrinjena od ljubezni in dva odvisnika od odnosov. Vendar je imel kot bivši narkoman neke prebliske(pomoje mu je driga povuročila tudi shizofrenijo). Šla sem čez vse,celo svoje življenje postavljala na kocko, ker pri takih tipih nikol ne veš,kdaj se mu obrne.Seveda samo zato,ker sem ga resnično ljubila.Če pogledam nazaj, sploh ne vem,kaj bi mu še lahko nudila in v pogovoru z drugimi, so mi rekli, da bi ga že zdavnaj postavili pred vrata.No, šel pa je sam,mogoče je tudi odvisnik od ljubezenske kemije,ki traja okoli 6 mesecev in potem,ko mine, zamenja žesnko.Ne vem, ne pridem stvari do dna in je tud brezveze,da še tratim čas s tem,saj nisem več njegova punca.
vsa čast Tantra, zdi se mi, kot da bi ga poznal že od nekdaj... :palec:

Horsarji, kokainarji, ko so v afektu imajo dokaj podobne vzorce ravnanja.
NE VSI!!! - samo psihopatske osebnostne strukture.
VEČINA jih NI takih. Psihopati v krizi znajo bit "nagajivi" - neugodni.

#429 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 12. januar 2008, 17:53

tista izjava se ni nanašala na tebe, ampak na folk, ki je začel obrambno delovat takoj in Lunatici trosit nasvete takoj, namest da bi doživela.. :xx!:

Sicer pa sem opazila, da se skoz nežno izvzemaš v nek absolutizem.. Lahko je, če te ne boli..

Sicer pa bi mogla takoj rečt: pa kaj če nisem odgovorila..

ti nimaš težav v lajfu... jaz nisem v absolutizmu niti v iluzijah, tisti ki me poznajo to vedo.. in ja lahko bi tako odgovorila... zakaj pa nisi?

#430 tantra

tantra
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 320

Objavljeno: 12. januar 2008, 17:57

mayan
"vseeno pogumno zrla v oči.."

Bi. Ženske, ko ste potisnjene v kot. To naredite - nekatere.
Ne glede na to, kaj sledi...

#431 Kabalist

Kabalist
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 279

Objavljeno: 12. januar 2008, 17:57

a to misliš tehniko po Phillis Krystal "Rezanje vezi"?

Čemu toliko nakladanja okoli enega navadnega "odjeba". Običajni ljudje se po tem, ko nekomu damo "dvojko" ne obremenjujemo več. Čemu vso to "mastrubiranje" z odnosi in podobnim? Kam bi prišli, če bi ta forum zasula vsaka frača ali fraček, kateremu kdo da "dvojko" ali jo sam (-a) primaže? Daj,. Lunatica, nehaj se cmizditi, vzemi se v roke in začni živeti. Samopomilovanje in jokanje okoli čisto običajnih tegob te ne bo nikamor pripeljalo. Saj si kot otrok, katermu ne dajo igrače.
BODI POZOREN IN PREPOZNAJ. kO PREPOZNAŠ, OČISTI SVOJE OKNO IN DOVOLI BOŽJI VOLJI, DA SIJE SKOZI TVOJO VOLJO.

#432 tantra

tantra
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 320

Objavljeno: 12. januar 2008, 18:01

Kabalist imaš prav.
Ko je "finish", je zadeva zaključena. Kdor to zmore.
Problem pa je, ko ex partner ponovno dela težave...

#433 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 12. januar 2008, 18:03

kdo nima težav v lajfu?

nisem zato, ker sem prijazna..

v eni temi si napisala da nimaš težav... če bi brala moj blog in moje poste preteklosti bi videla da sem šla skozi marsikaj obupala padla se pobrala padla še bolj globok... zdej mi je pa prepooto vseeeno...

#434 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 12. januar 2008, 18:12

gor sem napisala da nimam nikakršnih problemov,govorim kadar vidim da jih drugi imajo.delim nasvete vi jih pa vzamite kakor hočete vidim pa da se počutite zelo ogrožene,

tole sem mislila... in tudi jst stebe in vem da se samo dopolnjujemo in učimo en od drugega...

#435 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 12. januar 2008, 18:15

u ti šmeent... isto kot Ksenija pa ksenija pa Ksenia :inocent:
soriiiiiiii :inocent:

#436 tantra

tantra
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 320

Objavljeno: 12. januar 2008, 18:23

to si me zamenjala z nekom.. Jaz mam težav tolk, da ne vem, kje se jih naj lotim. Pol pač kaj dan prinese..

Drgač pa bloga tvojga še nisem brala, mi je blo dovolj od klarus, pa da sem videla razliko..

Pa lp, pa rada te mam zmeraj skoz no, in ni mi se za prepirat, sam ne gre včasih brez da se krešejo mnenja, no, saj se bom naučila..
Ste zmleli piščančka torej?
Vidiš, tu bi jaz pol nehala živet če je to res ..

Zakaj bi piščanca zmleli?
Noga in adijo: kar se razmerja, seksa tiče.
Na pol leta pa kak čvek med "starimi borci". )

#437 Audente

Audente
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 575

Objavljeno: 12. januar 2008, 18:24

NE javljaj se mu.
V pr., da pride pred vrata. Mu ne odpiraj.
V pr. groženj, razbijanja prijavi.
Oz. zrihtaj po svojih kanalih.
Tam, kjer živiš, je nekaj pravih. V kolikor jih poznaš (R. - vzdevek and &). )
Buldozer je pa cool. Zdajle poslušam: Pljuni istini u oći.
"Band iz Medenske" v Lj. Borut je mel studio doma. Pa liberalne starše.
He he he Brecelj, ... ko so bili mlajši. )



KJE JE LINK ?
Jaz bi tudi ..... poslušala ta komad.

#438 tantra

tantra
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 320

Objavljeno: 12. januar 2008, 18:25

Pljuni istini u oci LP;Buldozer 1975
http://rapidshare.co...ldozer.rar.html
Cool so, pa še Činča sem poznal. )

"Legendarna prva plošča "Pljuni istini u oči" kontroverzne slovenske rock skupine Buldožer je že ob izidu leta 1975 dvignila kar precej prahu.

Na eni strani je bil več ali manj pozitiven odziv poslušalcev, na drugi strani pa ostre in negativne reakcije tedanjih dežurnih moralistov, zaščitnikov mladih in čuvajev "svetlih idealov".

Pri firmi PGP Beograd so zato ploščo kljub velikemu povpraševanju za vsak slučaj prenehali tiskati, redki srečneži pa so jo lahko za deset in več kratno ceno kupovali na črnem trgu.

Skupina je prestopila v ljubljansko firmo Helidon, kateri je šele leta 1980 uspelo ploščo odkupiti in ponovno izdati.

Kakor vem je Činč mel doma snemalni studio. Liberalni starši so mu omogočili marsikaj. )

#439 tantra

tantra
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 320

Objavljeno: 12. januar 2008, 18:31

To rata s terapijo "klin se s klinom zbija".
Takoj za en teden uletela druga frendica takrat.
Pa smo ga mal zažural. )

#440 Audente

Audente
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 575

Objavljeno: 12. januar 2008, 18:37

:palec: Super!

Potem sva že dve. xsrcx



....smo kar tri...

Pljuni istini u oci LP;Buldozer 1975
http://rapidshare.co...ldozer.rar.html
Cool so, pa še Činča sem poznal. )

"Legendarna prva plošča "Pljuni istini u oči" kontroverzne slovenske rock skupine Buldožer je že ob izidu leta 1975 dvignila kar precej prahu.

Na eni strani je bil več ali manj pozitiven odziv poslušalcev, na drugi strani pa ostre in negativne reakcije tedanjih dežurnih moralistov, zaščitnikov mladih in čuvajev "svetlih idealov".

Pri firmi PGP Beograd so zato ploščo kljub velikemu povpraševanju za vsak slučaj prenehali tiskati, redki srečneži pa so jo lahko za deset in več kratno ceno kupovali na črnem trgu.

Skupina je prestopila v ljubljansko firmo Helidon, kateri je šele leta 1980 uspelo ploščo odkupiti in ponovno izdati.

Kakor vem je Činč mel doma snemalni studio. Liberalni starši so mu omogočili marsikaj. )


Činč ja, se ga spomnim. Liberalne starše je v tistem času imel redko kdo.

To rata s terapijo "klin se s klinom zbija".
Takoj za en teden uletela druga frendica takrat.
Pa smo ga mal zažural. )



No vidiš, ampak včasih klina ne dobiš takoj. Ali pa je že polomljen. Pol si v istem sranju x:Dx

#441 Audente

Audente
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 575

Objavljeno: 12. januar 2008, 18:40

evo za vse....ki ne vedo kaj bi in kaj ne.... x:o)x

Voli mi ali ne voli me

xcivx

#442 Ale'

Ale'
  • D član
  • Št. objav: 4 444

Objavljeno: 12. januar 2008, 18:40

....smo kar tri...

:palec: xDDx xsrcx
Objavljena slika

#443 Matjaž Bogdan

Matjaž Bogdan
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 742

Objavljeno: 12. januar 2008, 18:41

Pljuni istini u oci LP;Buldozer 1975
http://rapidshare.co...ldozer.rar.html
Cool so, pa še Činča sem poznal. )

Kakor vem je Činč mel doma snemalni studio. Liberalni starši so mu omogočili marsikaj. )



Je res, Tascam -štiri kanalni. Ga imam v sosednji sobi- natanko tistega , na katerem je bila posneta ta plošča / pa še mnogo drugih/ .

xegox :palec:
Moja spletna stran
http://www.teate-reiki.com/


Moji knjigi

Svetloba, ljubezen in mir v srcu in duši- vsem

#444 Audente

Audente
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 575

Objavljeno: 12. januar 2008, 18:42

Činčev Borut, legenda z Medenske...
He he he,
eden redkih čupavih - dolgolascev tistega časa... - gimnazijcev
Pa zelo fejst sestro je mel. Cool sta bla oba. )


Sestra me ni prav nič zanimala. :vio:

#445 Kabalist

Kabalist
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 279

Objavljeno: 12. januar 2008, 20:34

Problem pa je, ko ex partner ponovno dela težave...

ne vem, kako naj dela težave. Ko se ne javljaš na klice, ko ne odpisuješ SMS-ov, ko ne odgovarjaš na pošto in ko se zavestno izogibaš srečanja, bivšemu (bivši) zmanjka idej. Če pa gre za patološko obsedenost, je to zalezovanje in postopek v tem primeru je znan. Ampak nekateri se radi igrajo z bivšimi in ko potem drek prileti v ventilator, se podelajo v hlač(k)e.
BODI POZOREN IN PREPOZNAJ. kO PREPOZNAŠ, OČISTI SVOJE OKNO IN DOVOLI BOŽJI VOLJI, DA SIJE SKOZI TVOJO VOLJO.

#446 tantra

tantra
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 320

Objavljeno: 13. januar 2008, 13:39

"se ne javljaš na klice, ko ne odpisuješ SMS-ov, ko ne odgovarjaš na pošto in ko se zavestno izogibaš srečanja, bivšemu (bivši) zmanjka idej."
TAKO TREBA ravnat.

Pri "zalezovanju, grožnjah" ti policija.si bolj malo pomaga.
Policisti pridejo, posredujejo, ko je kaka "pizd****a" že narejena
http://www.24ur.com/...icle_id=3114413
Ko na primer ljubosumni mož z nožem vzame ženi življenje, ali jo na mrtvo premlati...
Beri črno kroniko. Tega ni tako malo.
Pred tem so policisti v veliko primerov že posredovali in pisali sodnika prekrške globe, kazenske prijave, ...
http://iz.visitingwo...a...cle&sid=245
Pomagaj si sam. Življenje, zdravje je tako precej bolj varno.
Predvsem pa je potrebno varnostno obnašanje. Da je čimmanj možnosti, da prihaja - pride do ekcesnih situacij. V kolikor to seveda je možno.
Prizadete osebe nemalokrat najamejo varnostno službo in diskretno uredijo situacijo. Preverjeno.
Sem bil zaposlen pri taki firmi. Naročil ni tako malo bilo, ko smo varovali svoje stranke. In urejali -
uredili situacijo. Ni pa to bilo poceni, se razume. )

#447 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 13. januar 2008, 16:22

Lunatica, prosim imej rada sebe, ne moreš celo življenje samo dajati in pomagati drugim,prvo pomagaj sebi.vem da si lačna ljubezni, ampak največ ljubezni lahko dobiš od sebe. ljudje so zelo sebični in izkoriščevalski. pomoliš jim dlan vzamejo oziroma odtrgajo ti roko,Da me ne boste spet narobe razumeli, samo nekateri ljudje in te nekateri ljudje iščejo prav take kot si ti, dobre, ki radi pomagajo in ki so dobri poslušalci. ti delaš to iz ljubezni oni rabijo pa samo nekoga da se izpraznijo na njemu.ko te izčrpajo in ko nimaš več energije ,ko ne veš kako bi jim še lahko pomagala,ko si že ti skoraj na robu živčnega zloma, kot si rekla se enostavno preselijo drugam, najdejo si nasledno žrtev. do takih ljudi moraš imeti vedno distanco, če vidiš da jim tvoja pomoč pomaga, da se spreminjajo, da ratujejo bolj srečni, ne odnehaj, če je pa vedno ena in ista pesem, jim ne moraš pomagati, tudi če umreš za njih.Kar ti zelo odsvetujem. Umreti za nekoga ali zaradi nekoga ni vredno, sploh pa če to on ali ona zahteva.veliko ljudi, pravi joj v tebi vidim svetlo točko,ti si moje edino upanje, da se pozdravim, dajejo svoje življenje v tvoje roke, ti se prvo počutiš počaščena, da te nekdo vidi tako, ampak to pomeni da je ta oseba zelo zelo neodgovorna do svojega življenja in egoistična, kako lahko nekdo to sploh zahteva od nekoga.velikokrat rečejo, če greš stran se bom ubil, tak človek ni sposoben narediti tega.preveč je egoističen.
TVOJE ŽIVLJENJE; je preveč sveto da bi se pustila iskoristiti do konca. Sledi svojemu klicu kot praviš, dobro se zdobrim povrne in slabo slabim.Moraš se pa zavedati da nekateri temu ne sledijo in taki ljudje te lahko pokončajo,če ne znaš postaviti meje.Ljudem pomagaš do tiste točke,da ne ogrožaš sebe, kajti kako boš pomagala ostalim ljudem če si bolana zaradi izčrpanosti,kako boš potem pomagala sebi, če se pustiš izčrpati. ko narediš mejo, boš videla da lahko pomagaš, veliko več ljudem, kot pa če se izčrpaš samo za enega.
prosim ne jokaj za tako osebo, ker ni vredno. on ni znal ceniti tvoje ljubezni on sploh ne ve kaj je ljubezen.
ti rabiš nekoga ki bo znal ceniti tvojo ljubezen, ampak da boš našla takega človeka, moraš začeti dajati tudi sebi, da boš vscvetela kot rožica.potem boš videla da bodo dobri močni čmrli(ljudje-moški), začeli prihajati k tebi kar sami od sebe. Daj času čas

#448 tantra

tantra
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 320

Objavljeno: 13. januar 2008, 23:01

Prvo imeti sebe - ukoreninjenost v sebi.
Ostalo sledi - tudi, če ne sledi. )

#449 butl

butl
  • D član
  • Št. objav: 4 671

Objavljeno: 15. januar 2008, 14:38

Butl, to je en najlepših tekstov, če ne najlepši, ki sem jih bral, od Synkiewiczevega Quo vadisa dalje..
Hvala ti, da uspeš opismeniti tisto o čemer jaz razmišljam a nikakor z njim na plano :2src:


x:Ix Sem vesel, da ti je všeč /na, zdej mi je pa še nerodn ratal/ x:Dx
Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš

#450 majica

majica
  • D član
  • Št. objav: 4 304

Objavljeno: 15. januar 2008, 16:19

z njim in njegovimi travmami sem se soočala pol leta,ko sva živela skupaj. Veliko sva se pogovarjala, oba v bistvu že od otroštva odrinjena od ljubezni in dva odvisnika od odnosov. Vendar je imel kot bivši narkoman neke prebliske(pomoje mu je driga povuročila tudi shizofrenijo). Šla sem čez vse,celo svoje življenje postavljala na kocko, ker pri takih tipih nikol ne veš,kdaj se mu obrne.Seveda samo zato,ker sem ga resnično ljubila.Če pogledam nazaj, sploh ne vem,kaj bi mu še lahko nudila in v pogovoru z drugimi, so mi rekli, da bi ga že zdavnaj postavili pred vrata.No, šel pa je sam,mogoče je tudi odvisnik od ljubezenske kemije,ki traja okoli 6 mesecev in potem,ko mine, zamenja žesnko.Ne vem, ne pridem stvari do dna in je tud brezveze,da še tratim čas s tem,saj nisem več njegova punca.


Priporočam knjigo - Sanje o rdečem oblaku.....

Odvisnost od odnosov nas ne vodi samo v črno luknjo občutkov.... ampak v drugačne odvisnosti, ki lahko pripeljejo v smrt....

Tako avtorica, sama se pa tudi strinjam z njo...
majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!


Objavljena slika




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0