Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

ŽIVLJENJE S KOZOROGOM


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
25 komentarjev na to temo

#1 GOLOBČICA

GOLOBČICA
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 6

Objavljeno: 14. december 2007, 21:32

Živjo
Znašla sem se pred veliko dilemo in morda mi bodo v pomoč vaš nasvet. Po 12 letih življenja s kozorogom se mi vedno pogosteje poraja misel ali sem se odločila prav.
Skupaj živiva že 12 let. Drugega za drugim sem rodila dva čudovita fantka, ki sta danes že fanta. Najina veza pa se mi zdi iz dneva v dan slabša. Za nameček pa še delava skupaj. Ob njem imam občutek, da me ima za navadno tepko. To mi da na tak ali drugačen način tudi vedeti (ti bom že jaz povedal, bodi tiho in naredi,…).
Ko sem pri 23 letih zanosila in se odločila za življenje z njim, sem bila še študentka. S tem pa so se moja študentska leta tudi končala. Tik pred koncem sem odnehala. Preprosto ni bilo časa.
Otroci odraščajo in postajajo samostojni, jaz pa se vsak dan počutim bolj prazna. Najina veza imam občutek je polna nesoglasij, nespoštovanja, konfliktov, …
Prosim vas za nasvet.

Jaz: 9.3.1974 ob 1:16
On: 29.12.1970 okrog 0:46

#2 GOLOBČICA

GOLOBČICA
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 6

Objavljeno: 14. december 2007, 21:51

Jaz LJubljana, on Celje

#3 X~EDGE~X

X~EDGE~X
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 666

Objavljeno: 14. december 2007, 23:31

Živjo
Znašla sem se pred veliko dilemo in morda mi bodo v pomoč vaš nasvet. Po 12 letih življenja s kozorogom se mi vedno pogosteje poraja misel ali sem se odločila prav.
Skupaj živiva že 12 let. Drugega za drugim sem rodila dva čudovita fantka, ki sta danes že fanta. Najina veza pa se mi zdi iz dneva v dan slabša. Za nameček pa še delava skupaj. Ob njem imam občutek, da me ima za navadno tepko. To mi da na tak ali drugačen način tudi vedeti (ti bom že jaz povedal, bodi tiho in naredi,…).
Ko sem pri 23 letih zanosila in se odločila za življenje z njim, sem bila še študentka. S tem pa so se moja študentska leta tudi končala. Tik pred koncem sem odnehala. Preprosto ni bilo časa.
Otroci odraščajo in postajajo samostojni, jaz pa se vsak dan počutim bolj prazna. Najina veza imam občutek je polna nesoglasij, nespoštovanja, konfliktov, …
Prosim vas za nasvet.

Jaz: 9.3.1974 ob 1:16
On: 29.12.1970 okrog 0:46



hey hey veverca....

...tkole je, pozabi na datume, astrološke znake, preroke, numerologe in ostalo sranje.....tvoj primer nima nobene veze z tem, verjemi mi...ljudje se spreminjamo, vpliv časa in nenehnega stresa nas razjeda in strpnost nas zapušča...12 let življenja z eno osebo ni ravno enostavna stvar, če ni medsebojnega spoštovanja potem hočeš nočeš ljubezen come & go...poizkusi se zbrati in trezno premisliti(na realnih opcijah) kam pelje tako življenje in če je res kriv vsega partner potem se vprašaj ali sploh ima smisel moriti si življenje še naslednjih 12 let ? Vem...morda malo radikalno ampak tako je, ravno ta trenutek se ločuje prijateljica ki je mlada mamica...in jo popolnoma zastopim, saj je izbrala življenje namesto suženstva...

želim ti veliko sreče.... xsrcx

...kupujemo stvari, ki jih ne potrebujemo, za denar, ki ga nimamo in vse to zato, da bi naredili vtis na ljudi, ki jih ne maramo...


#4 GOLOBČICA

GOLOBČICA
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 6

Objavljeno: 16. december 2007, 17:54

Pa saj veš, da sta za vsako kozlarijo dva. Bilo bi neznansko prpotentno, če bi trdila, da je za vse kriv samo on. Vendar se mi velikokrat zdi, da imava čisto različne pogleda na ve: jaz belo, on črno. Stalen konflikt, včasih vzdržen, včasih na meji norosti.
Odločitev, ki jo predlagaš, je res radikalna. Vsaj zame. Najprej moram zapreti podjetje, najti službo (ki jo bom očitno s svojo izobrazbo zelo težko), stajajo skupni dolgovi, otroci, novo stanovanje,....Skartka dolg spisek: POleg tega pa sta fanta že velika in bosta vedno bolj potrebovala očeta in ne mame.
Rzumeš moje težave? xrolleyesx

#5 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 17. december 2007, 12:50

[quote name='GOLOBČICA' date='14. Dec 2007, 21:33' post='924688']
Živjo
Znašla sem se pred veliko dilemo in morda mi bodo v pomoč vaš nasvet. Po 12 letih življenja s kozorogom se mi vedno pogosteje poraja misel ali sem se odločila prav.

Občutek imam, da si šele pred dvema letoma pričela z vprašanjem, a je ta veza ta prava ali ne. Tranzit plutona čez tvoj ASC pred cca dvemi, tremi leti je predvsem vplival na spremembo tebe same in hkrati posredno tudi na tvoje partnerstvo. Verjetno si precej spremenila svojo filozofijo, mogoče celo zamenjala službo.
Zakaj se ti kar naenkrat v času enega leta dogaja, da bi vse spremenila, začela vse na novo? Tranzit urana (to je prvič v življenju od lanskega leta) posegel na tvoje sonce in še vpliva do poletja 2008, zato pod tako konjukcijo ogromno ribakov in ribic tarna, da si želijo neke spremembe, širine, drugačnosti. Vem, da te to precej moti, kajti tvoj natalni saturn v sedmi hiši želi en perfekcionistični odnos, uran pa želi razbit stare okove. Človek se resnično počuti ujetega in bi želel nekaj bolj nekoncencionalen, svobode odnos. Mogoče ti sama ne opažaš te razlike, mogoče drugi to bolj opazijo. Tranzit urana na sonce kaže, da se v nekaterih vezah pokaže nekdo tretji in potem dilema kako naprej. Tudi tvoja natalna, precej kritična deviška, natančna luna je pod težko opozicijo plutona, ki močno vleče na dan nekaj zatajevanih izlivov čustev???
Uran preko tvoje hiše komunikacije bi lahko vplival na neko poznanstvo preko interneta, precej komunikacije na področju službe?

No o tem bi lahko še veliko pisala, vendar glede na to, da so tu nekateri, ki jih astrologija, sploh pa ne tranziti, ki jih ne poznajo, ne zanimajo, sem ti nanizala samo nekaj aspektov.

#6 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 17. december 2007, 12:59

No o tem bi lahko še veliko pisala, vendar glede na to, da so tu nekateri, ki jih astrologija, sploh pa ne tranziti, ki jih ne poznajo, ne zanimajo, sem ti nanizala samo nekaj aspektov.

:wOOt: ...da ne bi slučajno.... :vragec: ....ma ko šipša tiste, ki jih astro scena ne zanima...naj grejo pametovat kam drugam.....sem ziher, da še kdo prebere vse odgovore razen mene...sam zato ker je fajn brat....pa kakšna ideja se utrne zraven...... xsrcx
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#7 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 17. december 2007, 13:08

:wOOt: ...da ne bi slučajno.... :vragec: ....ma ko šipša tiste, ki jih astro scena ne zanima...naj grejo pametovat kam drugam.....sem ziher, da še kdo prebere vse odgovore razen mene...sam zato ker je fajn brat....pa kakšna ideja se utrne zraven...... xsrcx


:palec: Ja Amis, sej mene to ne mot, ampak načeloma si tud že ugotovila, da nekaterim ne odgovarjam, očitno tudi tisti, ki so že astrologijo fajn popljuvali, kdaj iščejo odgovor prav tu. x;)x

#8 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 17. december 2007, 13:10

x:Dx x:Dx ... :palec:


xsrcx
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#9 NVK

NVK
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 509

Objavljeno: 17. december 2007, 13:19

Tudi jaz sem po horoskopu kozorog, a se mi zdi, da je to le v naprej za življenje nastavljen karakter do te mere, da reagiraš na situacije tak, da če hočeš lahk iz tega največ potegneš in se naučiš. Sem pa skoraj prerpričan da ni nič na tem kao katera znamemnja gredo skupaj in katera ne. Ja sigurno gredo določeni karakterji bolj skupaj sam vprašanje... kaj bi raje, bili v vezi, ki je konstantna in je tudi čustveno konstantna, s tem mislim, nisi nikoli jezen in NIKOLI SREČEN (ko te odvrti pod oblake, pa čeprav samo za 3 minute) ali pa se boriti z ego vrednotami, ki ti jih podira partner (in ti njemu) in jih preseči in šele nato v miru in spravi ugotoviti ali je to trenutno res to.

lahko izberemo samo dve poti, pot ega (satanova) in v tem stadiju tudi pustiti vse skupaj, zamenjati življenje, seveda tistega ˝satana˝, ki je povzročil vso to trplenje (zamere) neseš s sabo, samo potuhne se do takrat, ko je okolje zopet njemu po volji (ko ugotovimo, da ima nov partner isto nezdružljiv karakter z vašim) ali pa iti po poti ljubezni in z ljubeznijo se borit proti satanu v partnerju. Vem, da je druga pot prava je pa tudi veliko težja in ne malokrat se zdi nemogoča. Ko pa ti uspe je uspeh trajen, večen, medtem ko satan zmaguje na kratek rok, tako kot vse materialno, čez čas zgnije, se sesuje v prah.


Kaj sem mislil s satanom - ego, ki pa je vrednotenje, ocenjevanje, sojenje, kaj je prav in kaj je narobe. Sodimo pa vedno iz naših vrednot in da je še hujše, so naše najmočnejše vrednote v resnici ne naše ampak največkrat vrednote staršev, prijateljev, vzorcev družbe,...
Let it be a bee.

#10 GOLOBČICA

GOLOBČICA
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 6

Objavljeno: 31. december 2007, 11:34

Strinjam se z vsem kar si napisal NVK. Jaz nisem imela v mislih kozorogov načelno, saj imam kar nekaj prijateljev kozorogov, pa sem z njimi v čisto o.k. odnosih. V mojem primeru je satan v mojem kozorogu, ki ne zmore dneva brez ocenjevanja, sojenaja, tekmovanja, vedno je vse narobe,... O kako bi si želela dan, ko bi bilo vse parav. Da bi ne bilo neprestanega pritiskanja, netenja prepirov,... Utrujena!!!!
Strinjam se, da so nekatere vrednote vrednote staršev, okolice, družbe,.... Vendar menim, da mora partner kljub temu spoštovati vrednote drugega partnerja. Moj prav, ni absolutni prav! Enako velja obratno!
Ljubezen? Po tolikih letih ne vem več kaj je to. Rada bi se počutila varno, zaželjeno, sprejeto. Najin trenutni odnos pa je danes vseprej kot to.
In zato moji pomisleki.

#11 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 11. januar 2008, 19:16

:wOOt: ...da ne bi slučajno.... :vragec: ....ma ko šipša tiste, ki jih astro scena ne zanima...naj grejo pametovat kam drugam.....sem ziher, da še kdo prebere vse odgovore razen mene...sam zato ker je fajn brat....pa kakšna ideja se utrne zraven...... xsrcx


točno tako...sploh pa ne vem kaj bi nekdo iskal v temi astrologija, če ga to sploh ne zanima....ne vem kje folk najde čas....
Lunca ti pa kr veselo komentiraj, da te bom lahko še naprej z veseljem brala :)
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#12 Aliana

Aliana
  • D član
  • Št. objav: 9 772

Objavljeno: 11. januar 2008, 20:21

Strinjam se z vsem kar si napisal NVK. Jaz nisem imela v mislih kozorogov načelno, saj imam kar nekaj prijateljev kozorogov, pa sem z njimi v čisto o.k. odnosih. V mojem primeru je satan v mojem kozorogu, ki ne zmore dneva brez ocenjevanja, sojenaja, tekmovanja, vedno je vse narobe,... O kako bi si želela dan, ko bi bilo vse parav. Da bi ne bilo neprestanega pritiskanja, netenja prepirov,... Utrujena!!!!
Strinjam se, da so nekatere vrednote vrednote staršev, okolice, družbe,.... Vendar menim, da mora partner kljub temu spoštovati vrednote drugega partnerja. Moj prav, ni absolutni prav! Enako velja obratno!
Ljubezen? Po tolikih letih ne vem več kaj je to. Rada bi se počutila varno, zaželjeno, sprejeto. Najin trenutni odnos pa je danes vseprej kot to.
In zato moji pomisleki.

Si se poskušala pogovorit s kozorogom?
astrologija vpliva, itak, samo kolikor sem razumela Lunco prihajajo na plano samo zatajevana čustva in nepovedane stvari.. saj veš, sproti reševat..
mogoče pa sploh ne ve kako se počutiš? moj partner ima tudi precejšnjo tendenco h kritiziranju, jemanju stvari iz rok, ker on boljše.. pa on niti ne jemlje tako stvari, mu je ful samoumevno in ga je treba kar fajn spominjat, da meni pa to ni všeč.. ker se pol počutim nesposobno, nesamostojno, kar je kriza, glede na to, da so me 25 let vzgajali ravno obratno.. se da, je pa res da je kar treba delat za to, da oba veva pri čem sva.. in lupčka mu dat vsake tolk, ko se zadnji trenutek premisli in ti pusti, da narediš po svoje in mu povedat, da ceniš to..

Lunca, ti pa ne bluzi pa piši x;)x te je fajn brat, čeprav nimam kaj dosti pojma o trigonih in kvadratih in konjunkcijah in...
WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY
BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM


loesje


Spet nazaj - Cats & bikes

#13 Gost_SaTurNina_*

Gost_SaTurNina_*
  • Gost

Objavljeno: 13. januar 2008, 21:12

Strinjam se z vsem kar si napisal NVK. Jaz nisem imela v mislih kozorogov načelno, saj imam kar nekaj prijateljev kozorogov, pa sem z njimi v čisto o.k. odnosih. V mojem primeru je satan v mojem kozorogu, ki ne zmore dneva brez ocenjevanja, sojenaja, tekmovanja, vedno je vse narobe,... O kako bi si želela dan, ko bi bilo vse parav. Da bi ne bilo neprestanega pritiskanja, netenja prepirov,... Utrujena!!!!
Strinjam se, da so nekatere vrednote vrednote staršev, okolice, družbe,.... Vendar menim, da mora partner kljub temu spoštovati vrednote drugega partnerja. Moj prav, ni absolutni prav! Enako velja obratno!
Ljubezen? Po tolikih letih ne vem več kaj je to. Rada bi se počutila varno, zaželjeno, sprejeto. Najin trenutni odnos pa je danes vseprej kot to.
In zato moji pomisleki.


PA KWA JE STABO ZENSKA A SI BOLANA? ZAKAJ SE DRUZS POL STAKIMI LJUDMI!!!!!!

SAMA SI SI KRIVA CE TO PRENASAS...

mislm faaaaaaaaaaaaak folk BOLANI STE, NAJPREJ SE DRUZTE Z LJUDMI K VAM NE ODGOVARJAjo POL SE PA SE PRTOZUJETE!!!!!!!!!

sori, za tak izrazoslovje..samo me res razpizdi

#14 GOLOBČICA

GOLOBČICA
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 6

Objavljeno: 16. januar 2008, 17:31

MAM OBČUTEK, DA ŠE NIMAŠ OTROK. VEŠ, KO SO ENKRAT TU OTROCI SE STVARI KAR PRECEJ ZAPLETEJO. PREPROSTO NI DEBATA VEČ SAMO O TEM, KAJ JE MENI IN NJEMU O.K. TEMVEČ SO TU ŠE OTROCI.

#15 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 17. januar 2008, 07:37

MAM OBČUTEK, DA ŠE NIMAŠ OTROK. VEŠ, KO SO ENKRAT TU OTROCI SE STVARI KAR PRECEJ ZAPLETEJO. PREPROSTO NI DEBATA VEČ SAMO O TEM, KAJ JE MENI IN NJEMU O.K. TEMVEČ SO TU ŠE OTROCI.


:palec: Ja, precejkrat mislimo in delamo v korist otrok, žal je včasih to zaradi drugačnih pogojev življenja, zato te razumem.

#16 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 5. marec 2008, 17:18

MAM OBČUTEK, DA ŠE NIMAŠ OTROK. VEŠ, KO SO ENKRAT TU OTROCI SE STVARI KAR PRECEJ ZAPLETEJO. PREPROSTO NI DEBATA VEČ SAMO O TEM, KAJ JE MENI IN NJEMU O.K. TEMVEČ SO TU ŠE OTROCI.


Ravno zaradi tega v bistvu sploh ne vem, če si želim otroke in če jih bom imela, ker se mi zdi, da trenutno partnerstva na splošno močno škripajo na vsakem vogalu. Kdo se danes sploh želi trudit, da bi neka veza ostala in se razvila? Ob prvih malo večjih prepirih poberemo šila in kopita. Potem se pa vrtimo v začaranem krogu, ko hodimo od enega partnerja k drugemu, ker mislimo, da bo tam kaj boljše. Problem pa ne tiči samo v drugih ampak v nas samih. Vse si sami naredimo v svojih glavah....in bla bla bla... xrolleyesx
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#17 Audente

Audente
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 575

Objavljeno: 5. marec 2008, 17:27

Ravno zaradi tega v bistvu sploh ne vem, če si želim otroke in če jih bom imela, ker se mi zdi, da trenutno partnerstva na splošno močno škripajo na vsakem vogalu. Kdo se danes sploh želi trudit, da bi neka veza ostala in se razvila? Ob prvih malo večjih prepirih poberemo šila in kopita. Potem se pa vrtimo v začaranem krogu, ko hodimo od enega partnerja k drugemu, ker mislimo, da bo tam kaj boljše. Problem pa ne tiči samo v drugih ampak v nas samih. Vse si sami naredimo v svojih glavah....in bla bla bla... xrolleyesx



Pinka,
saj po svoje imaš prav. Včasih se človek lahko še tako trudi, prilagaja....samo enostavno včasih zmanjka energije...dva dni dober...5 dni prepiri in potem se samo nalaga. Zato je bolje iti svojo pot. Morda je že tam za vogalom nekdo, ki bi lahko sledil tvojim trenutnim sanjam....ker če dva nist aso-potnika, potem je bolje, da nadaljujjeta vsak zase.
Otroci?
Tudi zanje je bolje, da ne prenašajao večnih nesoglasij. Ker jih to boli in se vsekakor odraža na njih.

#18 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 6. marec 2008, 08:26

[quote name='Pinka' date='5. Mar 2008, 17:19' post='949263']
Potem se pa vrtimo v začaranem krogu, ko hodimo od enega partnerja k drugemu, ker mislimo, da bo tam kaj boljše. Problem pa ne tiči samo v drugih ampak v nas samih.

:palec: Ja se strinjam, zato sem tudi mnenja, da dokler nekaj res ne predelamo, npr vezi z bivšim, naj ne hodimo v drug odnos, ker to ni pošteno do tistega, ki v naše življenje šele prihaja. Opažam, da kdor prične že z vezo, prejšnje pa niti ni do konca prebolel, zaključil, da se mu pogosto ponavljajo določeni vzorci, oz. neuspeh. Takoj, ko nekdo pride z nekom v razmerje in se na začetku sprašuje kako bo z vezo, potem že v osnovi nekaj ne štima. V vezo je potrebno iti odprt, z določenim rizikom, z veseljem, da se naučiš kakšne nove izkušnje, če pa v finalu pogruntaš, da nekaj ne štima, gremo veselo novim zmagam naproti. Nič jokat, čakat na boljši jutri, to se splača samo v primerih, ko je zakon, odnos resnično dober precej časa in nastopi samo čas preverjanja. Če pa je vse v razsulu že v začetku, imam občutek, da se redek odnos z leti izboljša. To je bilo možno samo v času naših staršev.

#19 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 6. marec 2008, 12:02

Če pa je vse v razsulu že v začetku, imam občutek, da se redek odnos z leti izboljša. To je bilo možno samo v času naših staršev.


To je pa tako res. Včasih si res sprašujem kako je našim staršem uspelo. Na koncu je le pomembno, da jim je in zame je to res občudovanja vredno (seveda, da ohranjaš nekaj čemur lahko rečemo odnos) :2src:
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#20 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 6. marec 2008, 12:46

To je pa tako res. Včasih si res sprašujem kako je našim staršem uspelo. Na koncu je le pomembno, da jim je in zame je to res občudovanja vredno (seveda, da ohranjaš nekaj čemur lahko rečemo odnos) :2src:


:palec: ja Pinka, tud življenje je bilo drugačno in včasih so bile ženske prisiljene vse dol potlačit in potrpet. Čez čas, ko so slabi tranziti minili je bila situacija če ne dobra, pa vsaj znosna in zato so pregurali. x;)x

#21 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 10. marec 2008, 18:25

to pa itak ;) moški je bil gazda zdej pa v večini ni več kar je dobro za nas ženske, a hkrati slabo za večino parov :)
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#22 smajcica

smajcica
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 468

Objavljeno: 12. marec 2008, 23:07

Sem Kozoroginja in poznam moške Kozoroge.
GOLOBiČICA enkrat,ko kozorog ohladi čustva do neke osebe ,jih nikoli več ne ogreje.Zato ne računaj veliko na izboljšanje stanja med teboj in tvojim partnerjem.
Samo ,če imaš močnejši karakter od njegovega in si drznejša in dominantna v postelji,ga boš premostila.V nasprotnem primeru ne trudi se preveč.
Uživaj življenje kolikor se ti zahoče z njim ali pa brez njega.Pomembno je,da zaradi kozoroga ne padaš v depresije.Pa imaš možnost preživetja ob taki osebi.
Samo,če ljubimo smo nesmrtni

#23 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 13. marec 2008, 12:39

Sem Kozoroginja in poznam moške Kozoroge.
GOLOBiČICA enkrat,ko kozorog ohladi čustva do neke osebe ,jih nikoli več ne ogreje.Zato ne računaj veliko na izboljšanje stanja med teboj in tvojim partnerjem.
Samo ,če imaš močnejši karakter od njegovega in si drznejša in dominantna v postelji,ga boš premostila.V nasprotnem primeru ne trudi se preveč.
Uživaj življenje kolikor se ti zahoče z njim ali pa brez njega.Pomembno je,da zaradi kozoroga ne padaš v depresije.Pa imaš možnost preživetja ob taki osebi.


ja ohladitev čustev to je pa res...pa zelo hitro se ohladijo...vsaj pri meni je tako pa imam asc v kozorogu...iz vrelega je lahko v trenutku ledeno tako, da ja ne se hecat z kozorogi ha ha...
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#24 :)ribica

:)ribica
  • Vajenček
  • PipPipPip
  • Št. objav: 48

Objavljeno: 13. marec 2008, 13:11

Lunca a mi lahko prosim poves kaj o tem kozlicku.No sonce je ze znano,mars je v uranu v sedmi hisi, aspetkti so mars trikotnik jupiter,mars trikotnik saturn,mars sekstil uran,mars kvadrat pluton.
Za ascendent pa zal ne vem tocno,ker vem samo priblizno uro,tako da rak ali lev.

#25 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 13. marec 2008, 13:48

[quote name=':)ribica' date='13. Mar 2008, 13:12' post='951844']
Lunca a mi lahko prosim poves kaj o tem kozlicku.No sonce je ze znano,mars je v uranu v sedmi hisi, aspetkti so mars trikotnik jupiter,mars trikotnik saturn,mars sekstil uran,mars kvadrat pluton.
Za ascendent pa zal ne vem tocno,ker vem samo priblizno uro,tako da rak ali lev.


Draga ribica, karkoli bi rekla iz teh skopih podatkov, bi bilo zelo krivično o tem kozličku, kot mu praviš. Mars je v uranu? Misliš da je mars v vodnarju v sedmi hiši, ali misliš, da je uran v ovnu v 7 hiši? Tudi tole s trikotniki, brez stopinj in tega na uč videnega, je bolj za šlogarco. Če ne veš niti ASC potem tudi ne moreš vedeti v kateri hiši je uran in mars? Bo treba počakat na prave podatke, kajti tko na pamet nekoga ocenjevat ni pošteno, sploh, če on o tem nič ne ve. Astrološka etika pravi, da če nekdo želi, da se govori oz. razčlenjuje njegovo karto, potem mora biti o tem seznanjen. V kolikor je, potem tudi vsaj mlajši letniki imate uro rojstva.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0