Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Merkur potuje nazaj ta mesec


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
1420 komentarjev na to temo

#351 contesa

contesa
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 659

Objavljeno: 8. avgust 2004, 20:14

To je pa res! :palec:
Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

HONORE DE BALZAC

#352 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 9. avgust 2004, 08:59

a je merkur spet retro al kaj :eek: .........hm... :inocent:
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#353 oona

oona
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 969

Objavljeno: 9. avgust 2004, 09:11

Jutri...ob 02:32 x^x
Dum spiro, spero.

#354 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 9. avgust 2004, 09:59

hvala oona :palec: ...se mi zdi, da se prihajajoči vpliv že nekaj časa pozna....se mi sploh ne govori x:)x x;)x
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#355 oona

oona
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 969

Objavljeno: 10. avgust 2004, 20:20

Tole Merkurjevo obračanje nazaj se, vsaj meni ,full pozna. Posti, ki jih pišem tukaj, čudežno izginejo...potem popravljam in je kak post treba zbrisat, ker je objavljen 2x. Kar naprej se zatipkavam... xrolleyesx Meče me z interneta, ki mimogrede zelo slabo dela. Ljudje se med sabo nekam slabo sporazumevamo, rečeš eno, razumejo pa drugo.

Kako pa vi? x;)x
Dum spiro, spero.

#356 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 10. avgust 2004, 20:32

za začetek štorije imamo kar dve aktivni temi o R merkurju :wacko: (da se ve, pri čem smo x:Dx )... kako smo? pih, če odmislim, da se mi je merkur vsedel na sonce in plutona (in me je več ali manj eno samo popi********) in k temu prištejem še Marsa, ki se mu zdi fino čepet na mojem uranu :wOOt: , je to, da je jupiter ravno na vrh 4. bajte uletel čista poezija xcivx ... zdaj pa še nekaj omenjate 18. in 19. avgust. kot, da tale vaška veselica ni dovolj :O: :sick: :bomb: :OO!: xmusicx

#357 contesa

contesa
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 659

Objavljeno: 10. avgust 2004, 20:33

Oona, ne sekiraj se! x:Dx Kar se tiče sporazumevanja, je pri meni tako celo leto! x8Dx Druge stvari pa bojo šle kmalu na bolje! :palec: x:Dx
Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

HONORE DE BALZAC

#358 oona

oona
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 969

Objavljeno: 10. avgust 2004, 22:43

in me je več ali manj eno samo popi********) in k temu prištejem še Marsa, ki se mu zdi fino čepet na mojem uranu  :wOOt:

Mateja, cool... x:Ix x;)x x:Dx :palec:
Dum spiro, spero.

#359 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 10. avgust 2004, 22:47

... vprašanje, če bi bili tisti, na katere te dni pi****, tudi takega mnenja :vragec: x;)x x:Dx

#360 oona

oona
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 969

Objavljeno: 10. avgust 2004, 22:48

..a ni bil? xrolleyesx x:Dx x:o)x
Dum spiro, spero.

#361 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 10. avgust 2004, 22:50

x:Dx x:px :inocent:

#362 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 11. avgust 2004, 08:53

tale merkurček je danes cel kraj za več kot eno uro odrezal od emajlov in interneta :vragec: x:Dx ...zanimivo...
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#363 moodymoon

moodymoon
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 120

Objavljeno: 11. avgust 2004, 09:41

hej,
Nekaj bi vprašala za svojo mami, ki je Merkurjevka - kako lahko vpliva rMerkur na Sonce, Merkur in Venero v 12.hiši, dodatno pa tam teži še Mars?? :inocent: x:px
Medtem ko ji Jupiter tranzitira Ascendent (in 1.hišo), Saturn pa Luno in Uran v 10.h xrolleyesx
Put the talent into your work… And save the genius for living your life. (O. Wilde)

#364 oona

oona
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 969

Objavljeno: 11. avgust 2004, 09:42

Kdor veliko dela na računalniku (vnosi, ipd...) naj si sproti shranjuje, da mu ne izgine vse pred nosom... xrolleyesx
Dum spiro, spero.

#365 oona

oona
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 969

Objavljeno: 11. avgust 2004, 09:58

Kva se režiš? :angry:
Dum spiro, spero.

#366 Neli

Neli
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 170

Objavljeno: 11. avgust 2004, 10:17

tale merkurček je danes cel kraj za več kot eno uro odrezal od emajlov in interneta  :vragec:  x:Dx ...zanimivo...

No, vceraj je mojemu šefu "mobitel shodil"... :eek: x^x

#367 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 11. avgust 2004, 10:30

a je mel že več kot 12 mesecev? x:Dx x:o)x x;)x
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#368 Neli

Neli
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 170

Objavljeno: 11. avgust 2004, 10:33

a je mel že več kot 12 mesecev?  x:Dx  x:o)x  x;)x

x:Dx x:Dx x:Dx :palec:
ja zgleda...

#369 Pixy

Pixy
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 312

Objavljeno: 11. avgust 2004, 10:49

Ravno sem se pritoževala sodelavcu da so mi zginli mejli zadnjega pol leta!! Vsi!! Ostal ni niti eden, niti poslani, ništa in evo pridem na to temo in vidim kdo je kriv - merkur. Svašta...

Se mi pozna tud pri delu - pišem in pišem pa gre bol počasi pa še ful težko se zraven spravim...deadline pa čaka.Kolk dolgo traja ta vpliv?

čau x:)x
Ne potrebuješ kril, da bi bil angel...

#370 oona

oona
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 969

Objavljeno: 11. avgust 2004, 14:54

Kje so moji sumniki??? :C: :C: :C:
Dum spiro, spero.

#371 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 11. avgust 2004, 15:08

glede na vse pripetije včeraj, upam, da sem z njim že zaključila, sicer mu dovolim, da mi tam pa tam malce pomežikne, ampak včerajšnji dan je bil za Merkur pri meni nagradni dan za norčije.... x:o)x

#372 oona

oona
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 969

Objavljeno: 11. avgust 2004, 20:36

Kdaj si ga pa kupil? :eek:
Dum spiro, spero.

#373 oona

oona
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 969

Objavljeno: 11. avgust 2004, 20:43

Hmm...mene vedno prime nakupovalna mrzlica, ko je Merkur retro. Se komaj obvladujem, da ne kupujem tehničnih stvari. Kot vidim, deluje že, ko vstopi v znak, čeprav še ni retrograden.
Januarja sem kupila zelo drage hlače, ki so bile cele razparane...in je trajalo popravilo, dokler se Merkur ni obrnil... Da ne govorim o avtu...imela sem prometno nesrečo! xrolleyesx

Škoda, po moje tudi s tvojimi stroji ne bo nič dobrega!
Dum spiro, spero.

#374 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 12. avgust 2004, 16:58

Mi frendica prej pravi - bi kupila novi avto...kaj praviš??In ji rečem, daj počakaj malo..če ni glih sile... x;)x Mi je skoz neka prometna po glavi rojila - ne vem zakaj - tega ji nisem rekla - mogoče zaradi prisotnosti marsa tamle..no nič dober občutek nisem imela.
Se je kar strinjala - menda še nikjer nič ne gori x:)x

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#375 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 12. avgust 2004, 17:02

Ampak so zviti trgovci, ravno včeraj dobili ugodne ponudbe nekaterih stvari v nabiralnik, ki jih imam namen nabaviti, mogoče jim tele termine sestavlja kakšen astrolog. Kot, da slutijo, kdaj jim bo padla prodaja.
Akcija sem jim pa zakluči, ko gre Merkur spet normalno naprej, težko se je odločiti, če imaš namen kaj kupiti ta trenutek, nisem pameten tukaj, lp, B. x:)x





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0