Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Merkur potuje nazaj ta mesec


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
1420 komentarjev na to temo

#376 oona

oona
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 969

Objavljeno: 12. avgust 2004, 17:16

Boris, potem je najbolje, da preizkusis, ce Merkur deluje... x:px :vragec:
Dum spiro, spero.

#377 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 12. avgust 2004, 17:22

Oona, zelo pameten nasvet, ampak ti ne bom zaupal kako in kaj bo...xDDx x;)x

#378 oona

oona
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 969

Objavljeno: 12. avgust 2004, 17:24

Oona, zelo pameten nasvet, ampak ti ne bom zaupal kako in kaj bo...xDDx  x;)x

:frog: xsurprisex
Dum spiro, spero.

#379 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 12. avgust 2004, 17:32

Pri ženskah lahko igraš na karto radovednosti xDDx x:o)x

#380 oona

oona
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 969

Objavljeno: 12. avgust 2004, 17:33

xflirtx Boriiiis...kaj gres kupit na razprodajo? Mmmmm? xzobkox
Dum spiro, spero.

#381 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 12. avgust 2004, 17:35

UH, si pa hitro reagirala... x:Dx x:o)x x;)x

#382 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 12. avgust 2004, 17:39

Danes se je pa R Merkur malo špilal z mojo e- korespondenco ... dva maila sem poslala z narocilom (kaj pa pošiljam naročila v tem času!), enega v Anglijo enega v Ameriko in od obeh dobim nazaj, da nekaj ne stima... pri eneih poskusamo urediti in se sesuje spletna stran, kjer imajo obrazec za izpolnit, pri drugih pa ne morejo spravit skoz moje kreditne kartice (ceprav je vse OK z njo, samo kadar se Merkur igra, je to tkole)... potem odprem eno spletno stran in ugotovim, da ni fotk od nase prevajalske ekipe gor... pisem uredniku in odgovori, da ne steka, da so zginle neznano kam, naj jih se enkrat posljem... iscem po svojih datotekah - meni tudi zginile neznano kam ... ja, svašta no x:Dx xcivx :wacko:

#383 beli Vran.

beli Vran.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 623

Objavljeno: 12. avgust 2004, 19:51

No Merkur je retrograden, meni je to dobro, kajti vračajo se stare stranke, danes sem imel najmanj štiri ure pogovorov s starimi strankami. Tako, da boste vedeli, nobena zadeva ni toliko slaba, da za nekaj ne bi bila dobra...

beli Vran
Ne glej v tla, v žalost, v obup. Poglej v jutro, poglej v dan, tam je pot. Zastavi znova pogumno svoj korak.

#384 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 12. avgust 2004, 20:01

Beli Vran, res je... danes se je vrnila moje sestra z večdnevne poti (hoja pa evropski poti skozi Slovenijo).. zmatrana, ožuljena ampak zelo srečna in precej spremenjena... R Merkurja ima zdajle v 11. hiši in po nekaj letih je spet hodila po naših hribih in dolinah s starimi prijatelji, s katerimi je dolga leta preživljala lepe trenutke, vmes je bila ena večja kriza, ki jih je oddaljila... tale R Merkur pa jih je spet zbližal xsrcx :palec:

#385 oona

oona
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 969

Objavljeno: 12. avgust 2004, 20:39

No, meni pa en dan mimo brez vecjih zapletov... x:)x edino sumniki mi ne delajo v Explorerju, Word pa dela...hmm...a je kaksen majster tle? :eek:
Dum spiro, spero.

#386 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 13. avgust 2004, 17:28

torej, danes dva emaila sta mi malce popoldan pokvarila, odrinila sta od mene, do končnega cilja pa ne gre in ne gre in lahko nastane cela štala, zjutraj si je moj telefonček izbral sms od Sončne s polno medvedjih objemčkov in poljubčkov, izbral prvega v mojem imeniku ki je moškega spola in odposlal ene 10 x te objemčke... je bilo ful smeha in nekaj zapravljenega keša... šola da zaklepam tipkovnico, pa kr en a sem dala pa eno čudno cifro, zdej pa naj probava še naprej, vzamem cunje iz pralnega stroja, se skoraj opečem tko vroče so bile... no da vidimo do konca dneva xrolleyesx

#387 Trudi

Trudi
  • D član
  • Št. objav: 4 651

Objavljeno: 13. avgust 2004, 19:14

No, meni pa en dan mimo brez vecjih zapletov... x:)x edino sumniki mi ne delajo v Explorerju, Word pa dela...hmm...a je kaksen majster tle?  :eek:

Odvisno, če imaš Angleški office (in ENG Win), je odvisno od nastavljenih oz. izbranih fontov; če pa imaš Slovenske office (in ENG Win) je napaka na nastavitvah; če pa imaš Slo office (in SLO Win), bi bilo potrebno se enkrat naložit office in pogledat nastavitve; Če pa imaš Angleške office (in SLO Win), pa je to zelo težko nastaviti, da pa se

:palec: x;)x


#388 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 13. avgust 2004, 19:17

skratka - zadeva je simpl ko pasulj xcivx :madpro: :blink: xnckrivx


x:Dx x:o)x

#389 Trudi

Trudi
  • D član
  • Št. objav: 4 651

Objavljeno: 13. avgust 2004, 19:22

Mateja -- xDDx xDDx x;)x :palec: x:Dx x:Dx

#390 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 13. avgust 2004, 19:23

za nas računalničarje x:Dx

#391 Trudi

Trudi
  • D član
  • Št. objav: 4 651

Objavljeno: 13. avgust 2004, 19:26

Če kej kdo rabi za računalnik (nasvet), naj mi pošlje 'OS', bom lažje razložil in če bom le vedel probal pomagati xDDx :palec: x;)x

#392 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 13. avgust 2004, 19:28

jaz tko vem, da si zakon :palec:

#393 oona

oona
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 969

Objavljeno: 13. avgust 2004, 20:36

No, meni pa en dan mimo brez vecjih zapletov... x:)x edino sumniki mi ne delajo v Explorerju, Word pa dela...hmm...a je kaksen majster tle?  :eek:

Odvisno, če imaš Angleški office (in ENG Win), je odvisno od nastavljenih oz. izbranih fontov; če pa imaš Slovenske office (in ENG Win) je napaka na nastavitvah; če pa imaš Slo office (in SLO Win), bi bilo potrebno se enkrat naložit office in pogledat nastavitve; Če pa imaš Angleške office (in SLO Win), pa je to zelo težko nastaviti, da pa se

:palec: x;)x

Eeeej, kva je tole komplicirano... uh... xrolleyesx :inocent:
Dum spiro, spero.

#394 Trudi

Trudi
  • D član
  • Št. objav: 4 651

Objavljeno: 13. avgust 2004, 21:41

:( :blink: sam probam pomagat w:Iw xwizardx

#395 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 14. avgust 2004, 00:12

Tale retro merkur dela - zdajle je pri meni v 10. hiši.
Pokvaril se je avto - kar ni čudno, ampak do zdaj kar v redu špilal, v službi me nekam ob zid tiščijo, doma se sprem lahko za vsako malenkost - ali pa je bil včeraj petek 13.kriv ..no v glavnem..za neumnosti.
Aja - nihče se mi še ni vrnil :vragec: x;)x

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#396 Neli

Neli
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 170

Objavljeno: 14. avgust 2004, 00:30

Tale retro merkur dela - zdajle je pri meni v 10. hiši.

Glej ga zlomka, sem ravno zdajle opazila.... xideax meni se tudi v 10. bajti pasejo.... :eek:
Hm... xscratchx sem ravno razmisljala, da bi bilo fino za kaksno povisico malo za rokav pocukati, pa vidim, da bo bolje, da sem zdajle nekaj casa kar lepo :shsh: x^x x:Dx

#397 Trudi

Trudi
  • D član
  • Št. objav: 4 651

Objavljeno: 14. avgust 2004, 00:34

No sej je PETEK 13, mimo in tako bodo tudi težavice vsem izginile in danes bo lep dan x;)x x;)x xDDx

#398 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 14. avgust 2004, 00:42

Hvala bogu za optimiste.. x;)x
A veš..pol pa bi bil lajf ful dolgočasen...si predstavljaš mene, pa da ne vrtim jezika?? In kako me mika, da se do hudega spokregam z direktorjem..in vsemi njegovimi priskledniki. Kar slabo mi je, kar vse poslušam te dneve. Pol pa trmasta jaz in še ena sodelavka..in kriza. Porušili mu bova sistem menda..ampak na ono stran potoka se ne bom vozila in pika.

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#399 Trudi

Trudi
  • D član
  • Št. objav: 4 651

Objavljeno: 14. avgust 2004, 00:47

Tako je prav, me veseli, da se postaviš zase in za tisto, kar misliš, da je zate boljše xDDx xDDx

Smo z mislimi s tabo x;)x x;)x :palec:


#400 Buddha

Buddha
  • Brez statusa
  • Št. objav: 3 845

Objavljeno: 14. avgust 2004, 00:48

tale merkur prinaša mrzlo vreme, spet...
na obali vidu kr neka navidezna poznanstva,ki sem se jih nekoč prav spretno izmikau, pa sm se mogu zdele prav soočat, pa mi je prav uredu šlo..nevem, z leti je vse tak lažje kaj povedat
k že v naprej zaznaš kakšne˝vibre. Smotano je pri temu le,da večina pase le radovednost (izraba momenta za druženje) xrolleyesx (temu se ne moreš izognit, če nisi sam..)
.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0