Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Merkur potuje nazaj ta mesec


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
1420 komentarjev na to temo

#1351 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 24. marec 2011, 10:57

A moraš srat po teh temah? resno vprašam .. saj smo dojeli, da ti gre astrolgija v nos. Za koji klinac sploh bereš te teme ... drži se ostalih pa ne svinjaj po vseh temah, ki niso tebi po godu. Objavljena slika


Ja, žal tisti, ki jim astrologija ne gre v nos, so že spokali kufre in odšli, nekateri še vedno vztrajamo zaradi tistih, ki ne negirajo vsega. Sicer pa je dovolj tem, kjer si tisti, ki jih astro teme ne zanimajo, najdejo mesto. Mene sicer ne jezi, da nekateri vse negirajo, da jim je vse potrebno dokazovat. Nekaterim, sicer lahko zelo izobraženim, ni dano tega razumet. To pa se v karti tudi vidi, zato nisem nič jezna na njih.

#1352 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 24. marec 2011, 11:23

A moraš srat po teh temah? resno vprašam .. saj smo dojeli, da ti gre astrolgija v nos. Za koji klinac sploh bereš te teme ... drži se ostalih pa ne svinjaj po vseh temah, ki niso tebi po godu. :xx!:

Če pa je tako zabavno brati, v kakšne bedarije ljudje verjamejo in kakšni mojstri smo v prenašanju odgovornosti na le določene planete in zvezde, na boga/bogove, uroke, gene, ipd.! x:o)x

Objavljena slika Nč jezit, sej ni treba jemat opozoril resno. Dej probej, če načrtuješ nekej takega kupit, kupit zdaj, sej nimaš kej izgubit. Mogoče pa pri tebi ne deluje?Objavljena slika

Seveda ne deluje, ker v to ne verjamem. Še nikoli ni, odkar vem za efekt retrogradnega Merkurja. Sicer pa če se že gre poskuse, bi bilo zanimivo poskusiti tole: kupim kako napravo v času, ko Merkur ni retrograden, in po definiciji bo delala, potem pa ti jo prodam v času retrogradnega Merkurja. In po verovanjih astrologov naj bi torej ta naprava nehala delovati (ali pa bi vsaj obstajala zelo visoka verjetnost, da bo nehala delovati) samo zato, ker je bila prodana/kupljena v času retro Merkurja? xscratchx

Ja, žal tisti, ki jim astrologija ne gre v nos, so že spokali kufre in odšli, nekateri še vedno vztrajamo zaradi tistih, ki ne negirajo vsega. Sicer pa je dovolj tem, kjer si tisti, ki jih astro teme ne zanimajo, najdejo mesto. Mene sicer ne jezi, da nekateri vse negirajo, da jim je vse potrebno dokazovat. Nekaterim, sicer lahko zelo izobraženim, ni dano tega razumet. To pa se v karti tudi vidi, zato nisem nič jezna na njih.

Ma pokaže se kar hočeš ... Ko sem še pogojno verjel v astrologijo in se igral s svojo rojstno karto, je bilo več aspektov in položajev, ki so baje značilni za poklicne astrologe (razlago položajev sem prebral v knjigi, nisem sam "interpretiral"). Toliko o tej natančni pseudoznanosti.
Possible—but highly unlikely.

#1353 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 24. marec 2011, 18:24

Objavljena slika Dobro pa je dokončat tisto, kar smo mogoče pustili nedokončano. V tem času skušajte opraviti kakšen izpit, diplomo, razrešit kakšno odloženo zadevo. Zanimivo je, da tisto, kar smo v prejšnjem retro obdobju izgubili, mogoče v tem času najdemo.
Hčera je v prejšnjem obdobju kupila telefon, kljub opozorilom in že teden dni po nakupu se je izkazalo, da baterija drži samo en dan. Očitno je komu potrebnih več dokazov in lekcij, da kaj zaleže.
Tvoja kuhinja ne bo problem Čveka, mogoče bi se lahko izkazalo, da bi jo dobila kdaj drugič ceneje, mogoče čas dostave ne bi bil točen in podobno.



R. Merkur me je tolikokrat nasamaril, da sem ga pričela jemati resno.
Končujem, poskušam končati zadeve, katere vem, da bom morala rešiti, predno bo
šel Merkur v R. gibanje. Kupujem kar nameravam kupiti. Bolje sedaj kot v
času njegovega obračanja.Naj se sliši še tako čudno ( nekaterim smešno), R. Merkur deluje. Še kako!
Hitim! Itak sem že pozna. :o|o:

Lunca, saj veš, hvala za fitbek.
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#1354 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 25. marec 2011, 08:48

R. Merkur me je tolikokrat nasamaril, da sem ga pričela jemati resno.
Končujem, poskušam končati zadeve, katere vem, da bom morala rešiti, predno bo
šel Merkur v R. gibanje. Kupujem kar nameravam kupiti. Bolje sedaj kot v
času njegovega obračanja.Naj se sliši še tako čudno ( nekaterim smešno), R. Merkur deluje. Še kako!
Hitim! Itak sem že pozna. Objavljena slika

Lunca, saj veš, hvala za fitbek.



Objavljena slika Super, da ti je ratal.

#1355 Ruby72

Ruby72
  • D član
  • Št. objav: 2 284

Objavljeno: 1. april 2011, 19:54

Tokrat pa rola rMerkur :O:
Je škripnil- med gledanjem filma- dekoder za digitalno tv, sem ga šla menjat, ker je v najemu.
Pridem z novim domov, spet vse priklopim, šifre, nastavitve :sleeping: , nakar
iz ljubega mira zasmrdi tam pri žicah, in je šel v tri krasne še napajalnik za wi-fi :!!: :sniky: ,
mi je vskočil prijatelj z nadomostnim, apak ga bo treba kupit in frendu vrnit posojenega :o|o:

#1356 Larsy

Larsy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 088

Objavljeno: 31. avgust 2011, 14:17

A je spet retro????? Jaz imam vse fuc*** up! :(
Scio mi nihil scire

#1357 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 31. avgust 2011, 14:23

A je spet retro????? Jaz imam vse fuc*** up! :(


No retro si zdej bl ti, oziroma nisi updajtana, k Merkur je par dni nazaj spet šou v direktno gibanje. 4 novembra se bo spet gibal "nazaj". Objavljena slika

#1358 Larsy

Larsy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 088

Objavljeno: 1. september 2011, 12:24

No retro si zdej bl ti, oziroma nisi updajtana, k Merkur je par dni nazaj spet šou v direktno gibanje. 4 novembra se bo spet gibal "nazaj". Objavljena slika

Wau, ti si pa prijazen, hvala.

Na koledarju na LN piše za današnji dan, da je Merkur v Levu R.
Scio mi nihil scire

#1359 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 1. september 2011, 12:54

Na koledarju na LN piše za današnji dan, da je Merkur v Levu R.




Res je, da je Merkur na 20° leva sam R pa ni. Marsa spet kaj zaje****. Objavljena slika

#1360 Larsy

Larsy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 088

Objavljeno: 1. september 2011, 13:16

Res je, da je Merkur na 20° leva sam R pa ni.

aha, ok hvala.
Naslednji pa 4.11??? kul, ravno na moj r.d. :(
Scio mi nihil scire

#1361 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 1. september 2011, 13:29

aha, ok hvala.
Naslednji pa 4.11??? kul, ravno na moj r.d. :(


Ma ni panike. Bo mel ravno takrat krasno konjunkcijo z T Venerco in če boš pod njunim vplivom ( odvisno v kere hiše ti bosta "padla" ) boš tisti dan ful ljubeča, pa prijetna, topla in zaželjena sogovornica. Objavljena slika Ne glede na njegovo retrogradnost.




No....kolkor so škorpjoti sploh lahko ljubeči, prijetni in topli. Objavljena slika Objavljena slika

#1362 Larsy

Larsy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 088

Objavljeno: 1. september 2011, 13:39

No....kolkor so škorpjoti sploh lahko ljubeči, prijetni in topli. Objavljena slika Objavljena slika

True that! x:px
Scio mi nihil scire

#1363 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 5. september 2011, 14:19

True that! Objavljena slika



Nč true that..zlo so lahko ljubeči in prijetni in celo zelo topli Objavljena slika Objavljena slika
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#1364 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 5. september 2011, 15:16

Nč true that..zlo so lahko ljubeči in prijetni in celo zelo topli Objavljena slika Objavljena slika


Pinka ne govori neumnosti. Vsi zlo dobro vemo kaki so škorpjoti. Sprijazni se že enkrat z dejstvi. Objavljena slika

#1365 Gost_Hekate_*

Gost_Hekate_*
  • Gost

Objavljeno: 5. september 2011, 16:54

Rada bi dala spodbudo za vse ki ste tukaj v forumu k temi
Merkurja ki potuje med 14. septembrom in 6. oktobrom nazaj. Objavljena slika

V astrologiji je znano, da tak pojav (Merkur retrograde) povroza tezave, upocasnitve, nesoglasija, nesporazumov posebno na naslednjih podrocjih kakor so potovanjih, komunikacije, zmenkov, trasnporta, pogodb (pisemenih in ustmenih) pri posti (pisma in paketov) in drugih komunikacijskih oblikah.
Fino bi bilo ce bi vsak od vas prispeval z komentarjom , kaj dozivlja med tem casu. (Z navedbo stanje sonca in ascendenta v natalnem horoskopu - po moznosti).

lep pozdrav vsem
Jupi


Pozdravljen, Jupi!

Zanimiva tema.Objavljena slika

Ta Merkur, če se ne motim, bo potoval predvsem v znaku Leva, v katerem se zdaj tudi nahaja. Osebno imam Merkur v Levu na 11 st., ki v moji rojstni karti dela trigon z Neptunom, sekstil z Plutonom, semi-sekstil z Luno in...kvadrat z Uranom. Sicer se nahaja v 11.hiši.

Merkur v Levu je zmeraj dobrodošel. Ko zaide v tranzitih v ta znak, imam občutek da hitreje mislim in da sem bolj zbrana intelektualno.

Sicer ne vem kako vpliva če je retrograden, saj nisem nikoli šla za tem.

A bo dosegel, ko bo retrograden, 11. stopinjo Leva? Objavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slika Prosim te lepo če boš preveril.

Merkur je v mojem horoskopu zelo pomemben, saj vlada mojemu ascendentu in tudi mojemu MC.

Sicer pa bom nekaj ''podobnega'' doživela tudi ko bo Mars v Devici...saj bo ostal mislim, da v tem znamenju kar do junija naslednjega leta!!Objavljena slika

#1366 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 5. september 2011, 18:01

Pozdravljen, Jupi!

Zanimiva tema.Objavljena slika

Ta Merkur, če se ne motim, bo potoval predvsem v znaku Leva, v katerem se zdaj tudi nahaja. Osebno imam Merkur v Levu na 11 st., ki v moji rojstni karti dela trigon z Neptunom, sekstil z Plutonom, semi-sekstil z Luno in...kvadrat z Uranom. Sicer se nahaja v 11.hiši.

Merkur v Levu je zmeraj dobrodošel. Ko zaide v tranzitih v ta znak, imam občutek da hitreje mislim in da sem bolj zbrana intelektualno.

Sicer ne vem kako vpliva če je retrograden, saj nisem nikoli šla za tem.

A bo dosegel, ko bo retrograden, 11. stopinjo Leva? Objavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slika Prosim te lepo če boš preveril.

Merkur je v mojem horoskopu zelo pomemben, saj vlada mojemu ascendentu in tudi mojemu MC.

Sicer pa bom nekaj ''podobnega'' doživela tudi ko bo Mars v Devici...saj bo ostal mislim, da v tem znamenju kar do junija naslednjega leta!!Objavljena slika


Hekatka, ne bi se rad spuščal v tvoje monologe z Jupijem, a lih tolk da ti povem......

Jupi je ženska.

Čeprav si boginja čarovništva malčk dvomim da ti jo bo uspelo prklicat nazaj, k je tist post k si ga citirala napisala že davnega 2002 leta.

Merkur bo v času ponovne retrogradnosti od 24. novembra ( zgori vidim da sm spustu eno dvojko ko sm odgovarjal Larsy) do 14. decembra samo in izključno v znamenju strelca, tk da ti ne bo šel čez natalnega Merkurja. Ti bo pa šel čez natalnega Neptuna.

Po mojem sta bolj od tvojga Merkurja v tvojmu "horoskopu" pomembna Lunca in Mars.

T Mars bo v devici od 11. novembra do 03. julija naslednje leto, ker bo pač vmes retro. In se bo v tem času res sprehajal čez tvoje začimbice v dvanajsti in prvi. Zanimivo bo najbrž. Objavljena slika

#1367 Gost_Hekate_*

Gost_Hekate_*
  • Gost

Objavljeno: 5. september 2011, 18:24

Objavljena slika
Sploh nisem gledala na leto post-a.Objavljena slika

Hvala ker si mi odgovoril.

A tko, v znamenju Strelca. Saj to je tudi v redu.Objavljena slika

#1368 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 5. september 2011, 18:35

A tko, v znamenju Strelca. Saj to je tudi v redu.Objavljena slika


Objavljena slika

Če je tebi oki, je tut meni oki. Objavljena slika

#1369 Gost_Hekate_*

Gost_Hekate_*
  • Gost

Objavljeno: 5. september 2011, 19:01

Objavljena slika

Če je tebi oki, je tut meni oki. Objavljena slika


Ja, meni je prav. Imaš kaj proti? Objavljena slika



...sicer me pa prav zanima kaj naj bi bilo tako dobro v tvoji, da je tudi tebi prav. Objavljena slika

Objavljena slika

#1370 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 5. september 2011, 19:11

Ja, meni je prav. Imaš kaj proti? Objavljena slika

Itak da mam. In kaj mi upaš? Objavljena slika

...sicer me pa prav zanima kaj naj bi bilo tako dobro v tvoji, da je tudi tebi prav. Objavljena slika

Objavljena slika

Tubo ti bom povedu. Nikoli ne boš tega zvedla. Objavljena slika

#1371 Gost_Hekate_*

Gost_Hekate_*
  • Gost

Objavljeno: 5. september 2011, 19:14

Itak da mam. In kaj mi upaš? Objavljena slika


Tubo ti bom povedu. Nikoli ne boš tega zvedla. Objavljena slika


A ja? Potem te bom pa začarala v krastačo! Objavljena slika

Objavljena slika

Zakaj pa ne poveš? Po mojem si Ribi. Ja, sej te razumem...tudi mene bi bilo sram. HAHAHAHA


Objavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slika

#1372 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 5. september 2011, 19:20

A ja? Potem te bom pa začarala v krastačo! Objavljena slika

Objavljena slika

Zakaj pa ne poveš? Po mojem si Ribi. Ja, sej te razumem...tudi mene bi bilo sram. HAHAHAHA


Objavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slika


Škamp smotan provokatorski. Objavljena slika Dej pejt malčk v svoj oklep in pomeditiri vse skupi. Objavljena slika

Po ritki jih boš dobila ob prvi priliki. Objavljena slika

Mislm kake........... Objavljena slika

#1373 Gost_Hekate_*

Gost_Hekate_*
  • Gost

Objavljeno: 5. september 2011, 19:25

Škamp smotan provokatorski. Objavljena slika Dej pejt malčk v svoj oklep in pomeditiri vse skupi. Objavljena slika

Po ritki jih boš dobila ob prvi priliki. Objavljena slika

Mislm kake........... Objavljena slika


Mislm, ej ribica...calm down, oki!

Ta škamp te bo stisnil v svojih kleščah če ne boš priden.

No, dobro, ribica...ti pa pojdi malo zaplavat po akvariju. Sej pravim, če boš priden ti bom dala malo ribje papice.

Objavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slika

#1374 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 5. september 2011, 19:32

Ta škamp te bo stisnil v svojih kleščah če ne boš priden.

Objavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slika


Ma itak, te že cvikam. Fulllllll. Objavljena slika

Hm.....ribja papica praviš? A to na grdelah? Objavljena slika No, to pa bi. Objavljena slika Kdaj lohk pridem dol na večerjo? Objavljena slika

#1375 Gost_Hekate_*

Gost_Hekate_*
  • Gost

Objavljeno: 5. september 2011, 19:32

Mislm, ej ribica...calm down, oki!

Ta škamp te bo stisnil v svojih kleščah če ne boš priden.

No, dobro, ribica...ti pa pojdi malo zaplavat po akvariju. Sej pravim, če boš priden ti bom dala malo ribje papice.

Objavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slika


No prav, sej jaz razumem da je nekoga sram, ampak...

Nč, sej je res prava sramota. Zakaj sploh težim. Saj navsezadnje spoštujem tudi tiste ki so manjvredni od mene. Objavljena slika




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0