Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Merkur potuje nazaj ta mesec


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
1420 komentarjev na to temo

#1401 Gost_Hekate_*

Gost_Hekate_*
  • Gost

Objavljeno: 6. september 2011, 20:33

Sicer uradno nobene, zna pa bit lih tolk zafrknjen včasih kot oni. Objavljena slika Objavljena slika

Nič nisi zamudila, verjemi, nič. Objavljena slika

Sicer pa šibam, da ne uleti Larsy k spet smetimo njeno temo......Objavljena slika


Kdo smeti?! Objavljena slika

Sicer pa lahko odprem debato o RMarsu. Kaj misliš? Ta me kar malo strašiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii! Objavljena slika

#1402 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 7. september 2011, 04:14

Kdo smeti?! Objavljena slika

Sicer pa lahko odprem debato o RMarsu. Kaj misliš? Ta me kar malo strašiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii! Objavljena slika


Pa kaj vem, če bomo o R Marsu debatirali mogoče škorpjoti ne bodo opazli k se začne oboje na R in pol še na M. Objavljena slikaBodo mogoče mislili da se o R Merkurju pogovarjamo. Objavljena slika

Pa zakaj te straši tranzitni Mars? Ma ne vem, sm zdej malčk prečekiral in ne vidim nič tko strašnega. Oki, kaka gripca te zna poležt v postlo decembra pa malčk bl močne vročine bo najbrž, pa malčk bl trmasta boš mogoče, a to si itak že, tk da ne bo kak big deal, pa kako reč boš nehote razbila in se s kom malčk pričkala. A to je že skor vse kar bi lahko blo hudo. A zna pa past tut kaka love ( v to sm celo sigurn ), tk da bo žar strasti zopet sijal iz tvojih učk. Oki, ne bo lih vse kot po maslu, a na koncu bo happy end.

Pestro bo, a zdej se česarkoli od tega bat pa res nima smisla. Končno bodo še drugi, tut fajn tranzitni aspekti, pa progresije so tut vznemirljive, da o direkcijah niti ne zgubljam besed. V bistvu si boš naslednje pol leta in še kaj več, zlo dobro zapomnila, večinoma po dobrem. Objavljena slika

#1403 Gost_Hekate_*

Gost_Hekate_*
  • Gost

Objavljeno: 7. september 2011, 11:02

Pa kaj vem, če bomo o R Marsu debatirali mogoče škorpjoti ne bodo opazli k se začne oboje na R in pol še na M. Objavljena slikaBodo mogoče mislili da se o R Merkurju pogovarjamo. Objavljena slika

Pa zakaj te straši tranzitni Mars? Ma ne vem, sm zdej malčk prečekiral in ne vidim nič tko strašnega. Oki, kaka gripca te zna poležt v postlo decembra pa malčk bl močne vročine bo najbrž, pa malčk bl trmasta boš mogoče, a to si itak že, tk da ne bo kak big deal, pa kako reč boš nehote razbila in se s kom malčk pričkala. A to je že skor vse kar bi lahko blo hudo. A zna pa past tut kaka love ( v to sm celo sigurn ), tk da bo žar strasti zopet sijal iz tvojih učk. Oki, ne bo lih vse kot po maslu, a na koncu bo happy end.

Pestro bo, a zdej se česarkoli od tega bat pa res nima smisla. Končno bodo še drugi, tut fajn tranzitni aspekti, pa progresije so tut vznemirljive, da o direkcijah niti ne zgubljam besed. V bistvu si boš naslednje pol leta in še kaj več, zlo dobro zapomnila, večinoma po dobrem. Objavljena slika


OK! Itak ne bojo opazli! Objavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slika

Samo, ta RM bo v 12.hiši...Objavljena slika

#1404 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 7. september 2011, 13:52

Vse ste iste. Objavljena slika



ja vem ja slastne smo Objavljena slika
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#1405 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 7. september 2011, 14:38

Samo, ta RM bo v 12.hiši...Objavljena slika

Ja vem da bo tut v dvanajsti. Pa kaj? T Mars v dvanajsti ma itak zlo omejene energy, a veva da to ni nič novga zate. Maš tm natalno strica Satkota in je pol hendlanje z omejenimi resursi zate itak piece of cake. Venerca lih tm bo pa še dodatno vse skupi ne samo omilila, temveč še vse skupi obrnila v dobro. Taka dobra spajsy zadevšna se bo iz vsega izcimila. Dvanajsta ni sam hiša izolacije, zaporov in bolnic. Je tut hiša ki nakazuje vse tvoje skrite želje, nepoznane danosti, tvojo podzavest, tut podobno kot enajsta hiša omogoča avanturce, oziroma kake take ful zanimive, misteriozne, čarobne zadevščine. In najbrž bo T Mars sprožu poleg kake gripce tut en tak prijeten plaz dogodkov, ki bodo privreli iz tebe in te prisilili da zase kaj narediš. In če nič drugega bo marsikaj od tega, kar je globoko v tebi, pršlo vn. Moraš vedet da je tvoj mars ful dobro aspektiran in tut zlo discipliniran, ker je pač v devici. Plus ugodne progresije in direkcije. Skratka ni blema.

Pa še mimgrede.........sej to veš, da maš klasični, šolski primer dolga iz prejšnjega lajfa. Saturn v tej hiši ti to nakazuje. V prejšnjem lajfu si ostala dolžna in nekaznovano odšla. No in....whatever........zdej bo zate recimo en tak primeren trenutek da vrneš svoj dolg, da pošlihtaš stare pufe iz prejšnjih življenj.

ja vem ja slastne smo Objavljena slika


A se lahko vzdržim komentarja, please. Objavljena slika Res ne bi. Objavljena slika Nima smisla. Objavljena slika

#1406 Gost_Hekate_*

Gost_Hekate_*
  • Gost

Objavljeno: 7. september 2011, 16:19

Ja vem da bo tut v dvanajsti. Pa kaj? T Mars v dvanajsti ma itak zlo omejene energy, a veva da to ni nič novga zate. Maš tm natalno strica Satkota in je pol hendlanje z omejenimi resursi zate itak piece of cake. Venerca lih tm bo pa še dodatno vse skupi ne samo omilila, temveč še vse skupi obrnila v dobro. Taka dobra spajsy zadevšna se bo iz vsega izcimila. Dvanajsta ni sam hiša izolacije, zaporov in bolnic. Je tut hiša ki nakazuje vse tvoje skrite želje, nepoznane danosti, tvojo podzavest, tut podobno kot enajsta hiša omogoča avanturce, oziroma kake take ful zanimive, misteriozne, čarobne zadevščine. In najbrž bo T Mars sprožu poleg kake gripce tut en tak prijeten plaz dogodkov, ki bodo privreli iz tebe in te prisilili da zase kaj narediš. In če nič drugega bo marsikaj od tega, kar je globoko v tebi, pršlo vn. Moraš vedet da je tvoj mars ful dobro aspektiran in tut zlo discipliniran, ker je pač v devici. Plus ugodne progresije in direkcije. Skratka ni blema.

Pa še mimgrede.........sej to veš, da maš klasični, šolski primer dolga iz prejšnjega lajfa. Saturn v tej hiši ti to nakazuje. V prejšnjem lajfu si ostala dolžna in nekaznovano odšla. No in....whatever........zdej bo zate recimo en tak primeren trenutek da vrneš svoj dolg, da pošlihtaš stare pufe iz prejšnjih življenj.



Hm, vidim, da nimaš mojih točnih podatkov. Moja konjunkcija Venera-Saturn se nahaja še v 11.hiši. (če imaš še stare podatke, vedi da sem blefirala). Moje Sončece je v X hiši, Pluton v I, itd...

Edini ''problemček'' je ta karmična 12.hiša z mojim Marsom in Luno. Sicer mi energije ne primanjkuje, samo da je ''skrita''...dvakrat premislim preden se impulzivno odzovem. 12.hiša rada premeditira in nekaj skriva (s tem vara, kot Neptun ki ji vlada), je hiša starih duš, ki niso impulzivne temveč premišljene (tako kot so X in 11.hiša). Torej, V 12.hiši planeti niso bolj švoh, ampak je energija skrita in lahko vara okolico. Kot takrat ko eni mislijo da sem angeljček a sem...Objavljena slika. Se hecam seveda.
Ko sem bila mlajša sem bila dobra športnica, naravno vzdržljiva, hitra...zmeraj prva v razredu v športu. Sem tudi tekmovala drugje in medalje mi niso primanjkovale. Sej ne, da se važim, ampak toliko o energiji.

Če želiš moje točne podatke, moraš tudi ti nekaj meni razkriti. Ne vem kje je problem. Ma itak opažam, da večina slovencev non stop nekaj skriva ne samo pred drugimi, ampak tudi pred sabo.Objavljena slika Sej te ne sprašujem po nevem čem. Saj sončevo znamenje mi potrdi...verjam, sicer, da si Ribi.Objavljena slika

#1407 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 7. september 2011, 17:34

..........je energija skrita in lahko vara okolico. Kot takrat ko eni mislijo da sem angeljček a sem...Objavljena slika.


Objavljena slika

To da si Objavljena slika vem, da pa blefiraš si niti v sanjah nism mislu. Objavljena slika No comment. Objavljena slika

#1408 Gost_Hekate_*

Gost_Hekate_*
  • Gost

Objavljeno: 7. september 2011, 17:42

Objavljena slika

To da si Objavljena slika vem, da pa blefiraš si niti v sanjah nism mislu. Objavljena slika No comment. Objavljena slika


Sicer, sem šla na tvoj profil in sem ugotovila, da si rojen leta 1912...HAHAHA...pa sem te razkrila!!!!!!!!!!!!! Objavljena slika

A si res Kozorog? Saj to je grozota! Ej, tako hudobnega, brečustvenega in sebičnega znaka pa še ne! Objavljena slika A to mi je vesolje prineslo? Bo že res, kot trdijo nekateri misleci, da je stvarstvo v resnici hudičevo delo...Objavljena slika
Se samo heeeeecammmmmm!!!Objavljena slika


Sicer, v resnici nisem blefirala. Enostavno sem napisala napačno svoje lastne podatke in nisem opazila tiskarske napake. A moreš verjeti??? Objavljena slika
Po mojem je bil takrat Merkur retrograden...Objavljena slika

#1409 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 7. september 2011, 17:57

Kozorog? Saj to je grozota! Ej, tako hudobnega, brečustvenega in sebičnega znaka pa še ne! Objavljena slika A to mi je vesolje prineslo? Bo že res, kot trdijo nekateri misleci, da je stvarstvo v resnici hudičevo delo...Objavljena slika


In to govori nekdo s peto hišo, hišo ljubezni v kozorogu............. Objavljena slika

#1410 Gost_Hekate_*

Gost_Hekate_*
  • Gost

Objavljeno: 7. september 2011, 18:15

In to govori nekdo s peto hišo, hišo ljubezni v kozorogu............. Objavljena slika


Ne vem če ni le v Vodnarju....Objavljena slika...kje pa imaš ti 5.hišo? Kakšen ascendent pa imaš? Mogoče pa le nisi čisto pogubljen.Objavljena slika

#1411 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 7. september 2011, 18:19

Ne vem če ni le v Vodnarju....Objavljena slika...


Objavljena slika

Čau.

#1412 Gost_Hekate_*

Gost_Hekate_*
  • Gost

Objavljeno: 7. september 2011, 18:22

Objavljena slika

Čau.


Kva Čau?

Sem rekla DA NE VEM! Je par stopinj razlike in moja ura je zapisana kot ''preveč'' na okroglo. Tega ne bom nikoli vedela.

#1413 DON KARLOS

DON KARLOS
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 610

Objavljeno: 7. september 2011, 18:26

Objavljena slika Objavljena slika Objavljena slika

Merkur potuje nazaj Objavljena slika Ja vse strele, kaj je pa prej pozabil, da se vrača. Povejte, da mu mi to prinesemo. Da mu skrajšamo muke.Objavljena slika




#1414 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 7. september 2011, 18:26

Tega ne bom nikoli vedela.


Praši mamo. Objavljena slika

#1415 Gost_Hekate_*

Gost_Hekate_*
  • Gost

Objavljeno: 7. september 2011, 18:32

Praši mamo. Objavljena slika



Sem že, oba starša...se spomneta tudi onadva na okroglo.

Kakšen je pa tvoj ascendent? Po mojem je Devica.



Objavljena slika Objavljena slika Objavljena slika

Merkur potuje nazaj Objavljena slika Ja vse strele, kaj je pa prej pozabil, da se vrača. Povejte, da mu mi to prinesemo. Da mu skrajšamo muke.Objavljena slika

[url="]


Po mojem se vrača, da človeštvo le nebi pozabilo na marsikaj... Objavljena slika

Don Karlos, kaj si pa ti po horoskopu? Pa ascendent? Imaš retrogradni Merkur ob tvojem rojstvu?

#1416 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 7. september 2011, 18:36

Oki, grem. Ti se pa s Karlotom še kaj pomeni. Po mojem bosta hitro našla skupni jezik. Objavljena slika

Čau.

#1417 Gost_Hekate_*

Gost_Hekate_*
  • Gost

Objavljeno: 7. september 2011, 18:38

Oki, grem. Ti se pa s Karlotom še kaj pomeni. Po mojem bosta hitro našla skupni jezik. Objavljena slika

Čau.


OK! Čau!

Sej vem, da si užaljen.

#1418 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 7. september 2011, 18:41

OK! Čau!

Sej vem, da si užaljen.


Objavljena slika

Ne morš verjet. Objavljena slika Bo že buljš. Objavljena slika

#1419 Gost_Hekate_*

Gost_Hekate_*
  • Gost

Objavljeno: 7. september 2011, 18:44

Objavljena slika

Ne morš verjet. Objavljena slika Bo že buljš. Objavljena slika


Dej, ne še it!!!Objavljena slika

Jaz sem vedno tako ''prijazna'' s tistimi ki so mi simpatični, a veš? Po mojem je kriv Pluton v I hiši...moram vedno sprovat nasprotnika. Pa ne me ravno zdaj razočarat!Objavljena slika

#1420 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 7. september 2011, 18:46

Dej, ne še it!!!Objavljena slika

Jaz sem vedno tako ''prijazna'' s tistimi ki so mi simpatični, a veš? Po mojem je kriv Pluton v I hiši...moram vedno sprovat nasprotnika. Pa ne me ravno zdaj razočarat!Objavljena slika


Pejt na gmail in bova tm chatala. Tu sva zadost nasmetila. Bodo škorpjonke ponorele.

#1421 Gost_Hekate_*

Gost_Hekate_*
  • Gost

Objavljeno: 7. september 2011, 18:50

Pejt na gmail in bova tm chatala. Tu sva zadost nasmetila. Bodo škorpjonke ponorele.


Nimam gmail...messenger kvečjemu.

Pa dej...tukaj kjer vsi berejo je bolj kul. Moram delat malo teatra (to je še zmeraj kriv moj Pluton). Zakaj ne odprem eno temo, kaj jaz vem, v Luninih čvekarijah? Objavljena slikaVeš, še zmeraj ne vem če si psiho...ker mi nočeš povedat ascendenta. Dobro, dej mi OK in bom odprla novo temo. Objavljena slika

Ah, dej!!!! Šele zdaj vidim kdo si...HAHAHA...pa sem le imela prav!!!!!!!!Objavljena slika




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0