Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

SpeedFlying


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
7 komentarjev na to temo

#1 X~EDGE~X

X~EDGE~X
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 666

Objavljeno: 28. december 2007, 19:26

Imamo novo discliplino...kombinacija hitrega malega padalčka in smučk....bo treba probat! Ful hud 15 min dokumentarec, ki se ga izplača pogledat...


...kupujemo stvari, ki jih ne potrebujemo, za denar, ki ga nimamo in vse to zato, da bi naredili vtis na ljudi, ki jih ne maramo...


#2 tantra

tantra
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 320

Objavljeno: 28. december 2007, 19:53

Speed-Riding Down The Eiger



#3 tantra

tantra
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 320

Objavljeno: 29. december 2007, 09:04

Ski Jumping Extreme

http://www.youtube.c...feature=related

#4 X~EDGE~X

X~EDGE~X
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 666

Objavljeno: 29. december 2007, 10:04

Speed-Riding Down The Eiger



Vidim, da si se mi kr navdušil....gremo probat ?

...kupujemo stvari, ki jih ne potrebujemo, za denar, ki ga nimamo in vse to zato, da bi naredili vtis na ljudi, ki jih ne maramo...


#5 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 29. december 2007, 11:06

eno je met jajca, neki čist druzga pa bit fuknen in izzivat usodo al pa naravo, al pa srečo...
uglaunem, jest si kej tacga ta moment niti upam, niti znam, niti se mi lub, čeprou zgleda pa res noro in nekje globoko u men... kapo dol telim fantom :palec:
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#6 tantra

tantra
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 320

Objavljeno: 29. december 2007, 11:35

Mi zadostujejo carving dile pa smuk po "Zelenici" dol. )

#7 X~EDGE~X

X~EDGE~X
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 666

Objavljeno: 29. december 2007, 12:02

Mene pa bolj zanima speedflying kot sam, brez smučk...samo letenje mora biti res hudo saj tole napram jadralnemu
padalu dirka ful hitreje in je nekajkrat okretnejše (na filmčku tip naredi sodček), morda en dan...

janko: ponavadi je za vse "zanimive" stvari treba imeti jajca...če imaš željo se tudi jajca priplazijo za tabo...:)

...kupujemo stvari, ki jih ne potrebujemo, za denar, ki ga nimamo in vse to zato, da bi naredili vtis na ljudi, ki jih ne maramo...


#8 nimbus

nimbus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 548

Objavljeno: 29. december 2007, 20:47

eno je met jajca, neki čist druzga pa bit fuknen in izzivat usodo al pa naravo, al pa srečo...
uglaunem, jest si kej tacga ta moment niti upam, niti znam, niti se mi lub, čeprou zgleda pa res noro in nekje globoko u men... kapo dol telim fantom :palec:


janko... teb bo ziher cegu na glavo padu x:Dx

ne moreš rečt izzivat usodo... ker usoda že sama po seb pove, da je nekaj že zapisano, dano vnaprej neodvisno od naših želja, ne sicer tudi naše volje (nezavedne). tko, da usode ne moreš izzivat... lahko ne izzivaš nesreče in čakaš, da te ubije cegu x:Dx in v bistvu to tud delamo... enim je pač usojeno da ne izzivajo navidezne nesreče, drugi pa pač skačejo s padali in nekaterim je celo usojeno, da preživijo x:px x:Dx

od vseh bitij, ki so kdajkoli stopili na to kuglo, še noben ni tu ostal x8Dx
Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!
Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.
Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0