Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Šport 2008


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * * 1 x ocenjeno
333 komentarjev na to temo

#326 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 8. september 2008, 08:20

Serena je dobila US OPEN.
Čestitke! x;)x

Pa Murray je Nadala! Ful mu privoščim! Bravo!!!
Zdaj ko igra s Federerjem, bom pa navijala za... dober tenis x;)x
Moja mati, ki se ji Federer smili ( xrolleyesx ker je bil revček drugi na Roland Garrosu in Wimbledonu) pravi, da naj on zmaga, ker je Andy se mlad in ima še čas x:o)x x:o)x x:o)x
Očitno ni pomislila, koliko časa je bil Federer praktično nepremagljiv x:Dx
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#327 The Dude

The Dude
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 933

Objavljeno: 8. september 2008, 09:30

Serena je dobila US OPEN.
Čestitke! x;)x

Pa Murray je Nadala! Ful mu privoščim! Bravo!!!
Zdaj ko igra s Federerjem, bom pa navijala za... dober tenis x;)x
Moja mati, ki se ji Federer smili ( xrolleyesx ker je bil revček drugi na Roland Garrosu in Wimbledonu) pravi, da naj on zmaga, ker je Andy se mlad in ima še čas x:o)x x:o)x x:o)x
Očitno ni pomislila, koliko časa je bil Federer praktično nepremagljiv x:Dx


Jap, bravo Murray (še posebej sem za njega vesel zato, ker bi mu že prej uspelo, pa ga je lani popolnoma ustavila poškodba). Škoda, ko nisem gledal. Zanimivo finale bo. Murray ima zelo dobre riterne, pa tudi na osnovni črti je zelo močan, zna precej variirat udarce. Me prav zanima, kaj se bo zgodilo v finalu.

Dober komentar tvoje mame x:Dx . Ubožček Federer. x:Dx x:Dx

#328 The Dude

The Dude
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 933

Objavljeno: 9. september 2008, 07:03

Uau, kak je Federer odigral včeraj! Odličen dvoboj! In res super, da je le osvojil vsaj ta grand slam v tem letu, ubožček.

Murray je sicer pokazal zakaj je v finalu, ampak je le razlika med Rafo in Rogerjem, ker je bilo precej očitno, da je bil napad in odhod na mrežo prava taktika. Roger to zna zelo dobro,..Rafi še manjka.

#329 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 9. september 2008, 10:38

Ubošček x:o)x x:o)x

Ma, vesela sem, da je zmagal. x;)x
Igral je super, tudi Murray je bil v redu... Mi je ful všeč njegova igra....


Zdej bo pa treba 4 mesece čakat na Australian Open :xx!: :xx!: :xx!:
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#330 The Dude

The Dude
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 933

Objavljeno: 19. oktober 2008, 21:09

Madrid zmagal Murray! Ma tale Murray je pa zadnje čase res v izredni formi. V polfinalu bi sicer zmaga komot lahk šla v Federerjeve roke, ampak nasploh pa si je Murray čist zaslužil zmagat turnir. Moški tenis je trenutno zeeeeelo zanimiv x:)x

#331 tantra

tantra
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 320

Objavljeno: 20. oktober 2008, 14:36

"Rokometaši koprskega Cimosa so v tretjem krogu evropske lige prvakov (skupina E) na domačem igrišču premagali španski Portland San Antonio z 31:29 (15:16).
Koprska zasedba bo v naslednjem krogu gostila romunsko Steauo, tekma pa bo 8. novembra."
http://www.sta.si/vest.php?id=1330094

#332 The Dude

The Dude
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 933

Objavljeno: 20. oktober 2008, 18:17

"Rokometaši koprskega Cimosa so v tretjem krogu evropske lige prvakov (skupina E) na domačem igrišču premagali španski Portland San Antonio z 31:29 (15:16).
Koprska zasedba bo v naslednjem krogu gostila romunsko Steauo, tekma pa bo 8. novembra."
http://www.sta.si/vest.php?id=1330094


Vsaka čast. Upam, da jim rata uvrstitev naprej. Letos so itak zelo resen kandidat za SLO prvaka.

#333 redgeek

redgeek
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 2

Objavljeno: 11. november 2008, 09:34

No ja tut golf, sam golf je bolj tko za rekreativno elito.

Ravno berem zgodbo Iztoka Puca, slavnega rokometaša, ki je v Sloveniji prodal vse svoje imetje, da bi sina vpisal v šolo slavnega teniškega trenerja Nicka Bollettierija, še več plačuje privatne ure, ne me obesit, mende 900 dolarjev po uri, evo. Pa je mulo izpadel vprvem krogu v kategoriji mladincev Rolland Garrosa.



No predstavljajte si imate doma talentiranega sina, pa mu plačajte povprečno slovensko plačo na uro za tenis


Mi še na misel ne pade! Če je talentiran, bo uspel tudi brez nadpovprečnih učiteljev!

#334 The Dude

The Dude
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 933

Objavljeno: 14. november 2008, 16:26

Odličen tenis v Shanghaiju. Danes pogledal tekmo Federer-Murray. Federer je sicer dost nihal (najverjetneje zato tudi izgubil), vendar je Murray v takšni formi, da komot zmaga cel turnir. Vrhunski moški tenis je izenačen, kot menda še nikoli. Pa ne tako, da ne bi bilo kakšnega izjemnega igralca, kot prej, ampak enostavno se je vrh razširil in igra zelo dober tenis več njih. Super,.prav užitek bo pogledat polfinala in finale. x:)x




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0