Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Plutonov prehod v Kozoroga


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
254 komentarjev na to temo

#151 Gost_VilaSonca_*

Gost_VilaSonca_*
  • Gost

Objavljeno: 7. marec 2009, 17:02

ma fakof, gliv v natalu mam kvadrat Lune in Plutona. glih to sranje mi zdaj ni treba! upam, če drugo ne, da se mi sprostijo čustva, pol pa vseeno, kakšna in v zvezi s čim, samo naj spizdijo pol, če jih ni več treba nikjer ...

#152 konj

konj
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 417

Objavljeno: 7. marec 2009, 17:53

Sama se v take podrobnosti ne spoznam. Bi mi mogel kdo povedat inkonjukcije in kvadrate, samo baje pa me po natalni karti Luna ''nosi'' skozi življenje :o|o: in hkrati mi je bilo razloženo, da je to dobro saj se Luna hitro giblje x:)x
Glede Plutona bom uporabila izraze iz prej. postov: da je šel nazaj v hišo mojega asc (sem občutila), da pospravlja in razdira na veliko (hja, po 7 letih cele zgodbe z bivšim se je pokazalo, da le ni bila tako trdna ta zveza).
Zanimivo mi je tudi to, da me je na začetku hotelo raztrgat od znotraj od jeze in nerazumevanja (kaj/zakaj), potem sem pa hitro ugotovila, da sem kul in živim naprej. x:)x


To se pa tako bere, kot bi sama svojo zgodbo napisala (le da sva bila skupaj slabo polovico od 7let)
:palec:

Sicer pa glede na zgornje poste lahko poročam: T Pluton je pri meni v 1h (16st strelca - cca 20st kozoroga) in v zadnjem letu so se mi lasje občutno izboljšali, tako da mi sede jih puščati dolge.

Zgoraj Čveka omenja, da je Pluton povezan s karmo, pa me potem zanima, kakšno karmo narekuje Pluton v 10h, v širši konj. z MC, pozitivni aspekti z Luno, Asc in Desc, ter vladar 11h. V 11h pa so vladarji 4., 5., 6., 7., 9, 10 in 12hiše? Bi prosila, če ve kdo kaj na to temo ...

#153 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 19. marec 2009, 12:51

za vsakim dežjem pride sonce ane?

jst mam totalno štalo, sem hvaležna Saturnu da me je naučil uživati in sprejemati trenutke...
danes sem totalno na tleh... bolje bo čez deset let ;)

#154 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 19. marec 2009, 14:43

pluton predstavlja karmo naših prednikov...
:)
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#155 Gost_VilaSonca_*

Gost_VilaSonca_*
  • Gost

Objavljeno: 19. marec 2009, 16:58

uau, celo to. kaj bi rekli na konjunkcijo Plutona in Saturna v 11. hiši? x:px

#156 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 20. marec 2009, 07:50

[quote name='Ksenia' date='19. Mar 2009, 12:52' post='1055490753']

danes sem totalno na tleh... bolje bo čez deset let ;)


:palec: xDDx To itak, z optimizmom naprej, če si slabe volje, je še trikrat slabše.

#157 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 20. marec 2009, 07:55

sem malce pokukala med tranzite pa sem kar zaprla stran... pri meni je bojni ples... enkrat bo pa na vrsti ples sprave pa bo ;)
če sem bila optimist ko sem čas rojstva izbirala moram biti pa še sedaj ;) v bistvu se pa prav fletno spreminjam in spoznavam sebe... kar pa tud ni slabo

#158 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 20. marec 2009, 08:28

nič čudnega za tvoje počutje, ksenia....če je bla pa konjunkcija lune in plutona v kozorogu.....


sicer ne vem, na keri stopinji se nahaja dragi plutko....sam domnevam, da mi je povozu tud že točko duha.....sam moj duh se še kar naprej odlično počuti.... x:px
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#159 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 20. marec 2009, 11:28

nič čudnega za tvoje počutje, ksenia....če je bla pa konjunkcija lune in plutona v kozorogu.....


sicer ne vem, na keri stopinji se nahaja dragi plutko....sam domnevam, da mi je povozu tud že točko duha.....sam moj duh se še kar naprej odlično počuti.... x:px


Pluton se nahaja na 3.14 kozoroga. x:)x

#160 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 20. marec 2009, 11:31

aha....pol ga še ni....ga pa še bo.....srčkano x:px .......hvala, lunca..... x:Xx
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#161 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 20. marec 2009, 13:04

nič čudnega za tvoje počutje, ksenia....če je bla pa konjunkcija lune in plutona v kozorogu.....


sicer ne vem, na keri stopinji se nahaja dragi plutko....sam domnevam, da mi je povozu tud že točko duha.....sam moj duh se še kar naprej odlično počuti.... x:px

Amis se je še kej drugega v špilu ne sam tole... da bi vsaj spala lahko ;) ampak rojevajo se bombastične ideje ko zrem v strop cele noči haha...


Lunca a je potem konec moje knj. s Soncem na 0.10 stopinji.... pa kvadrata na moj pluton v prvi bajti? juhu

#162 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 20. marec 2009, 14:40

Pluton se nahaja na 3.14 kozoroga. x:)x


Ja in direkt na mojemu Asc. Sej ne vem kaj sploh bi v glavnem čustvena štala. :xx!:
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#163 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 23. marec 2009, 11:28

Ja in direkt na mojemu Asc. Sej ne vem kaj sploh bi v glavnem čustvena štala. :xx!:


Glede na natalni položaj plutona bi rekla, da se ti bo precej transformirala tvoja življenjska filozofija. Iz prakse bi rekla, da ta že poteka, ker je vpliv plutona na pomembne točke močan že precej prej. Opazuj, boš videla, da ne bo posebne krize več.

#164 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 23. marec 2009, 11:46

ma ja ene notranje spremembe čutim že več kot pol leta...sam so bolj čustvene narave...itak bo dogajalo, ker bo ta Pluton tukaj kar nekaj časa...
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#165 Rožica I

Rožica I
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 720

Objavljeno: 23. marec 2009, 14:21

Tudi pri meni je bil pred kratkim ta prehod Plutona preko ASC- sedaj sem res čisto drug človek, kot pred tem.
In še nekaj je, to nastalo situacijo ne bi nikoli menjala za prejšnji stil življenja x;)x . Pa čeprav je bilo vse dosti težje, več truda, več garanja, več naporov..., skratka skoraj na vseh področjih je dogajal na veliko xrolleyesx .
Ampak sedaj je vse tako, kot mora bit- trdno in vredno; škart in balast pa sta se vmes nekje izgubila.

Poskušaj sprejeti nastalo situacijo kot nekaj, kar se moraš naučiti, kar ti je podarjeno. Ne upiraj se spremembam, sprejmi jih, boš videla, da gredo stvari v pravo smer. In ko se čutiš čustveno zmedeno, pusti stvarem, da gredo svojo pot. In kakšno napetost umiri z jokom- je prava očiščevalna kura za dušo xrainbowx xyiyax ...

#166 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 23. marec 2009, 15:51

Hvala Rožica I za nasvet vendar verjameš ali ne do joka mi sploh ni. Niti ne čutim potrebe. Imam pa ja težave prepustiti se, da gredo stvari svojo pot. Se kar nekaj bremzam pa s tem tudi frustriram. :( Vendar sej vem, da bo. Predvsem na filozofiji življenja bom pridobila, tako kot je lunca omenila :)
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#167 Rožica I

Rožica I
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 720

Objavljeno: 23. marec 2009, 22:31

Predvsem na filozofiji življenja bom pridobila, tako kot je lunca omenila :)

-----------------------
Seveda, predvsem to je najboljša izkušnja xokx ! Kakor je tudi vsak Lunčin nasvet posebna pridobitev :palec: !

#168 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 24. marec 2009, 11:18

-----------------------
Seveda, predvsem to je najboljša izkušnja xokx ! Kakor je tudi vsak Lunčin nasvet posebna pridobitev :palec: !


xDDx Hvala. Verjamem pa Pinki, da ji ni do joka, ker pluton verjetno precej močno vpliva na človeka in ga predvsem ojača. Saj vesta tisto, kar te ne ubije, te ojača (mišljeno psihično).

#169 aleSio

aleSio
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 52

Objavljeno: 25. marec 2009, 00:27

lp po dolgem času =)
Koliko časa trajajo tranziti in kdaj se jih čuti najmočneje? 10 stopinj pred in po kontaktu s planetom? Namreč meni gre Pluton ravno čez natalno luno oz. je že slabe 2 stopinje čez. Do neptuna je še kakih 5 stopinj, torej se Pluton premika ravno po konjunkciji. :o|o:
Glede tranzita čez luno lahko rečem da sem v emocionalni štali že kar nekaj časa. Kot da v natalnem nimam že dovolj "občutljivih" aspektov in pozicij je vse skupej ratal še bolj intenzivno in rahlo kaotično. Cela kriza. Poleg vsega pa so se mi začele dogajat čudne stvari. Zadnjič npr. so se uresničile sanje. :ermm: Sicer ne čisto v detajle, je pa bilo zelo jasno opozorilo ki ga na svojo škodo nisem upošteval. Da o sinhronicitetah in o čem podobnem sploh ne začnem ker je že kar malo neverjetno. :inocent:
Sicer pa tranzit poteka čez 9.hišo. Sprememba življenjske filozofije?
Bi prosil za kak komentar ali mišljenje zlasti v zvezi z tranzitom čez konjunkcijo lune in neptuna.
I know the pieces fit cause I watched them fall away

#170 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 25. marec 2009, 07:15

še js mam eno vprašanje.......kakšen je efekt prehoda plutona čez 12h, v kateri se nahaja mars, merkur, pa še nekaj planetov (ne vem na pamet katerih).........

alesio......pluton ti bo gotovo do temeljev podrl iluzije (neptun) in zdrmal čustva (luna).....štala pa zato, ker povleče na plan tud tiste "okostnjake" iz naše podzavesti, za katere še vedeli nismo, da jih sploh imamo......marsikatero čutenje al pa čustvo je včasih potlačeno že tako dolgo, da niti sami ne vemo več zanj in ga marsikdaj ne moremo povezati z nobenim konkretnim dogodkom več.....kar doda občutek zmede in totalnega kaosa......in bolj kot se rušijo naše predstave in prepričanja o tem, kako je "prav" in kako "narobe", več je placa za nepričakovano......čudež, sinhronizacija....kakorkoli pač kdo temu reče......

no, upam, da ti bodo punce povedale še kaj več..... x;)x
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#171 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 25. marec 2009, 07:21

lp po dolgem času =)
Koliko časa trajajo tranziti in kdaj se jih čuti najmočneje? 10 stopinj pred in po kontaktu s planetom? Namreč meni gre Pluton ravno čez natalno luno oz. je že slabe 2 stopinje čez. Do neptuna je še kakih 5 stopinj, torej se Pluton premika ravno po konjunkciji. :o|o:
Glede tranzita čez luno lahko rečem da sem v emocionalni štali že kar nekaj časa. Kot da v natalnem nimam že dovolj "občutljivih" aspektov in pozicij je vse skupej ratal še bolj intenzivno in rahlo kaotično. Cela kriza. Poleg vsega pa so se mi začele dogajat čudne stvari. Zadnjič npr. so se uresničile sanje. :ermm: Sicer ne čisto v detajle, je pa bilo zelo jasno opozorilo ki ga na svojo škodo nisem upošteval. Da o sinhronicitetah in o čem podobnem sploh ne začnem ker je že kar malo neverjetno. :inocent:
Sicer pa tranzit poteka čez 9.hišo. Sprememba življenjske filozofije?
Bi prosil za kak komentar ali mišljenje zlasti v zvezi z tranzitom čez konjunkcijo lune in neptuna.


Verjamem, da je tranzit plutona najmočnejši čez osebne planete, sonce, luno, ASC, DESC, IC, MC. Tranzit čez luno ti je že verjetno pred tranzitom na luno dodobra razburkal. Verjetno še vedno čutiš njegov vpliv, vendar bo tranzit počasi popustil. Tranzit čez neptuna bo občutila vsa tvoja generacija, verjetno bo pretransformiral vse iluzije, ki jih gojiš, stvari, oz.tvoja filozofija bo postala bolj realna.
To z ureničevanjem sanj je največkrat povezano s tranziti neptuna na osebne planete, lahko tudi prehod čez 12 hišo? Verjetno imaš prehod urana čez 12 hišo (sanje) ,zato tudi glej to področje.



#172 NVK

NVK
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 509

Objavljeno: 25. marec 2009, 12:09

iT iS i L kEpRiKoRn

IN jAhAM PlUtOnA, sAtUrNa, MeRkUrJa InO VeNeRo Pa SpLoH v 3TjI jAVnI hIšI.

mAjO sEdAj aKcIjO ŠpRiCnEš 2x PlAčAš Pa Za 1x.
Let it be a bee.

#173 aleSio

aleSio
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 52

Objavljeno: 25. marec 2009, 12:26

Da, uran se pomika po 12 hiši. Trenutno dela kvadrat na natalnega saturna in urana (vpliva na celotno mojo generacijo?), konjunkcijo s severnim vozlom in pa počasi tudi kvadrat na luno (8°). Baje se morm pazit histeričnih žensk :xx!: lol
Neptun v 11i je v sekstilu z natalnim jupitrom, saturnom in uranom ter konjunkciji z venero.

Poleg vsega zgleda da pluton dela še trikotnik na ASC (še 5°). Sledi še prehod čez MC in sonce, seveda ne še kmalu...
transformacija za transformacijo, bo sploh še kj od mene ostal? x:Dx
I know the pieces fit cause I watched them fall away

#174 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 25. marec 2009, 14:39

nič
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#175 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 25. marec 2009, 14:44

točn tak :lol:
pluton spremeni črno v belo in obratno :D
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0