Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Izdelujem orgonske topove, tower busterje, HHG-je...


  • Prijavi se, če želiš komentirati
42 komentarjev na to temo

#1 Čistilec sveta

Čistilec sveta
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 33

Objavljeno: 31. januar 2008, 14:57

Izdelujem in prodajam orgonske topove, TB-je, HHG-je... Da se ne mučim in vam pišem njihovo uporabnost vam bom prilepil nekaj linkov, katere preglejte in me kontaktirajte, če boste zainteresirani.
Slike in razlaga tega, česar se bojimo. Vam izgledajo slike poznano?!!?
Nekaj o orgonu!
Tako zgleda orgonski top, le da veliko ceneje!!!
Tako zgledajo TB-ji!!!
Tu si poglejte nekaj video posnetkov o orgonu!!!
Na tem forumu pa boste izvedeli marsikaj zanimivega o orgonskih izdelkih in kako delujejo!!!

Če vas po pregledanih linkih še kaj zanima ali imate kakršnokoli drugo vprašanje ali naročilo mi pišite ali pa me pokličite na 040170066 - Jani

#2 Čistilec sveta

Čistilec sveta
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 33

Objavljeno: 20. julij 2010, 22:36

Lep pozdrav. Ker ste me zasuli z naročili bi želel sporočiti, da je sedaj potrebno malo počakati, ker mi ne uspe narediti vsega takoj. Bi bil pa zelo vesel, če pozna kdo kakšnega privatnika ali pa dobro (beri poceni) trgovino z epoksi ali poliestrsko smolo. Hvala. Za vsa vaša vprašanja in naročila sem dosegljiv na zgornji telefonski številki.
Lep pozdrav.

#3 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 703

Objavljeno: 20. julij 2010, 22:41

Lep pozdrav. Ker ste me zasuli z naročili bi želel sporočiti, da je sedaj potrebno malo počakati, ker mi ne uspe narediti vsega takoj. Bi bil pa zelo vesel, če pozna kdo kakšnega privatnika ali pa dobro (beri poceni) trgovino z epoksi ali poliestrsko smolo. Hvala. Za vsa vaša vprašanja in naročila sem dosegljiv na zgornji telefonski številki.
Lep pozdrav.


epoksidna smola je nekaj, kar je pač drago. oz. ima kot vse tudi ona swojo ceno.
za poliestersko pa bi se jaz pozanimal pri privatnikih, ki popravljajo ali izdelujejo čolne ali jadralna letala. zdej, če tega rabiš 2 kile, najbrž nima smisla komplicirat, če pa konkretne količine, se boš pa že znajdu.
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#4 Gost_Jeti_*

Gost_Jeti_*
  • Gost

Objavljeno: 20. julij 2010, 22:44

Objavljena slika kak hud biznis je pa tole ... dve leti in pol je trajal, da zalaufa Objavljena slika

#5 Čistilec sveta

Čistilec sveta
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 33

Objavljeno: 20. julij 2010, 22:50

Hehehe. Ne vem kaj se je spremenilo tukaj. Imel sem naročila z drugih strani in forumov, pred nekaj časa pa so naenkrat pričeli klicati ljudje, ki so videli zgornji oglas.
Sej v bistvu ne gre za ne vem kak biznis. Važn mi je, da si pokrijem stroške in pa, da postavimo čim več orgonskih topov po Sloveniji.
Kar se pa količin tiče pa rabim dosti več kot 2 kile. Na posamezen top gre približno 5 litrov smole....

#6 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 703

Objavljeno: 20. julij 2010, 22:55

Hehehe. Ne vem kaj se je spremenilo tukaj. Imel sem naročila z drugih strani in forumov, pred nekaj časa pa so naenkrat pričeli klicati ljudje, ki so videli zgornji oglas.
Sej v bistvu ne gre za ne vem kak biznis. Važn mi je, da si pokrijem stroške in pa, da postavimo čim več orgonskih topov po Sloveniji.
Kar se pa količin tiče pa rabim dosti več kot 2 kile. Na posamezen top gre približno 5 litrov smole....


če nardiš en top na leto, je drgač, kt če 3 na teden... okol porabe smole mislim.
te bo pa vsak priwatnik vesel, če mu jo boš plačal s kešom, on pa jo bo dal v stroške.
žiwela lumparija x:Dx
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#7 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 21. julij 2010, 08:47

Pred kratkim je bil članek (revija Jana) o orgonskih topovih, natančneje o neki izdelovalki iz Bele pri Medvodah, baje naj bi bili postavljeni še trije v Šiški (ts najbližji); v SLO naj bi jih bilo več. Vsekakor me je članek pritegnil, je pa žal cena taka, da bom razmišljala še nekaj časa.
Kar v zgornjih linkih ni bilo poudarjeno, tile topovi se menda super obnesejo pri toči - ker je "preprečijo" oz, se toča taki lokaciji kr nekak izogne.

aha, sem že našla:
Orgonski top Mete Kumer

ponedeljek, 28. junij 2010

V domači vasi Belo v občini Medvode je Meta Kumer, ki je bila zaposlena v državni upravi, orgonski top za obrambo pred točo sprva postavila iz radovednosti.
V domači vasi Belo v občini Medvode je Meta Kumer, ki je bila zaposlena v državni upravi, orgonski top za obrambo pred točo sprva postavila iz radovednosti. Odkar ima ta skrivnostni izum avstrijskega znanstvenika dr. Reicha na domačem vrtu na vrhu hriba, zatrjuje, da je bilo toče le še za vzorec, škode pa ne več. Kajti to čudo iz poliestrske smole, kovinskih opilkov, z bakrenimi cevmi in s kristali kamene strele menda med neurji vpliva na atmosfero in omili ekstremne vremenske pojave. Po nevihti, pravi, se na oblačnem nebu nad njim naredi nekakšna odprtina, modrikasta jasnina. Zdaj po Sloveniji stoji že več kot 20 takih orgonskih topov.
Meta Kumer je orgonski top na spletu in iz različne literature proučevala nekaj mesecev. »Kot radovednica sem skrbno prebirala izkušnje drugih navdušencev nad njim po vsem svetu. V juniju leta 2005 sem ga prvič izdelala sama,« pripoveduje.
Skrivnostni izum. Kaj je sploh to težko pojasnljivo, skrivnostno čudo in od kod izvira? »Orgonski top je odkritje avstrijskega znanstvenika dr. Reicha, po izobrazbi psihiatra, ki je bil nekaj časa Freudov učenec. Živel je v prvi polovici prejšnjega stoletja. Moral je bežati pred nacisti in za svojo novo domovino je izbral Ameriko. Žal je bila to zanj usodna odločitev. Njegova raziskovanja orgonske ali življenjske energije so padla v oči tudi ameriškim oblastem in vojski in ta jih je želela uporabiti v svoje namene. Njegov orgonski top je namreč lahko nadzoroval vremenske pojave. Zato so ga nekoč okoliški kmetje prosili, da v silni suši, ki je prizadela državo, v kateri je živel in delal, 'naredi dež'. Seveda mu je uspelo. Izdeloval je tudi orgonske škatle ali akumulatorje, namenjene zdravljenju in krepitvi bolnikov. Z utemeljitvijo, da dr. Reich zdravi brez medicinske izobrazbe, so ga zaprli, njegov inštitut pa razbili. Njegove knjige so prepovedali in zažgali. Leta 1958 je v zaporu, nekaj tednov pred izpustitvijo, zelo 'pripravno' umrl zaradi srčnega napada,« pripoveduje Meta Kumer, ki je pri nas na podlagi nekaterih njegovih ugotovitev, ki so bile veliko pred časom, izdelala več orgonskih topov.
Več v Jani, 29.6.2010

vir: http://www.jana.si/a...Mete-Kumer.html
You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#8 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 21. julij 2010, 08:53

Kate Bush - Cloudbusting

x:Dx
Possible—but highly unlikely.

#9 Čistilec sveta

Čistilec sveta
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 33

Objavljeno: 22. julij 2010, 16:00

Tako je. Z gospo Meto tudi zelo dobro sodelujeva. Prebral sem vso možno literaturo in se srečal z nekaterimi, ki izdelujejo orgonske topove in orgonitne izdelke na sploh. V kontaktu sem tudi z enim od najbolj poznanih izdelovalcev orgonitnih izdelkov na svetu in imam namen se v kratkem z njim tudi srečati.
Če koga zanimajo kakršne koli informacije v zvezi z orgonom ali orgonitnimi izdelki naj me kontaktira na telefonsko številko 040170066 ali pa mi pošlje privatno sporočilo.
Lep pozdrav, Jani

#10 Čistilec sveta

Čistilec sveta
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 33

Objavljeno: 22. julij 2010, 17:05

Objavljena slika
Objavljena slika
Objavljena slika
Objavljena slika
Objavljena slika

#11 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 22. julij 2010, 17:50

In zakaj naj bi nabavljal orgonski top...zarad dežka, oblakcov...tralala...bolj me zanima kakšen laser gun...Objavljena slika

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#12 matjazz

matjazz
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 203

Objavljeno: 23. julij 2010, 04:59

Mene pa zanimajo dejanske izkušnje ljudi, ki imajo cloudbuster:
- ali so kdaj po nakupu te naprave meli točo
- ali so meli normalno uravnoteženo vreme
- ker jaz, če bi bi kupil, ker mamo res samo sušo skoraj vsako leto ...

#13 Čistilec sveta

Čistilec sveta
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 33

Objavljeno: 24. julij 2010, 02:48

Izkušnje ljudi, katerim sem naredil orgonski top so zelo dobre. Poročajo o uravnoteženem vremenu, zelo malo ali nič toče, dosti manj hudih neviht (namesto neviht imajo navaden "počasen" dež), poročajo o boljšem počutju, boljšem zdravju rastlin in dosti večji rasti le teh in kar je najpomembnejše, poročajo o odsotnosti chemtraailov.

#14 tantra

tantra
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 320

Objavljeno: 24. julij 2010, 06:29

[Video] Miranov Orgonski top [25. Junij 2010]
"Posneto približno dve ure po inštalaciji Miranovega orgonskega topa."



Orgonski Topovi [galaksija.com]
Orgonski top na vodu, Orgonski top [Don Croft verzija], Sveta Ručna Bomba – SRB ili HHG
[Holi Hand Grenade], Razbijači Tornjeva - RT ili TB [Tower Busters]
http://www.galaksija...onskitopovi.htm


Orgonski top [Izdelava]
http://tinyurl.com/392vja8

or [.pdf eBook]
http://www.darujmo.s...bid=141&mid=594


Orgonski top [homemade]

"Sam sem izdelal orgonski top po navodilih g.Mete Hočevar in iz dosedanjih izkušenj lahko povem,
da deluje in v tem časovnem obdobju ni bilo pri nas toče."
http://www.nenavadno...opic,713.0.html


"Napravil sem orgonski top po načrtih, ki so bili objavljeni v reviji Misteriji,
sedaj me pa zanima, kako ugotovim ali top deluje. Mogoče mi lahko kdo, ki ima že izkušnje s tem
svetuje. Že v naprej hvala za odgovor."

"Glede delovanja topa je precej očitno, kdaj začne delati. ... Vendar včasih traja nekaj časa,
da se *vklopi* v okolje. Pri meni je v začetku bilo precej *ubogo* vse skupaj, sčasoma pa deluje
vedno bolj in ta *vedno bolj* gre potem kar naprej in naprej. Čiščenja je vedno več, počutje vedno
boljše. No, bom videla kako bo naprej. ... Imam ga šele od junija in kar se mene tiče, je to
adrenalinski šport. Učinki so prepričali celo precejšnje skeptike in malce vzvišene opazovalce, ki
jim je na obrazu pisalo: *No, saj Meta je čisto prijazna punca, ampak v glavi pa. ...* Sedaj je
vse skupaj precej, precej drugače.

Na predavanju januarja bom pokazala svoje posnetke nastajanja luknje. ... Zavedam se, da bi bilo
imenitno imeti kamero in snemati nastajanje, vendar tega pa še nimam.

Glede kristalov še to, potrebno jih je izolirati od cevi. In sama izolacija lahko služi tudi za
podporo kristalu, ki ga tako lahko dvigamo ali spuščamo. ... Moj top je začel delati bolje, ko
sem kristale dvignila nekako do 30 cm nad raven orgonita. ... To je kar dobro upoštevati. ...
Drugače pa malo potrpljenja in veliko opazovanja. ..." [Meta, 01. December 2006]


"Kameno strelo sem kupil v Kranju v trgovinici Tretje oko, kjer se dobijo tudi izdelki iz
mineralov. Bakrene cevi in spojke sem kupil v Merkurju v Naklem, poliestersko smolo pa v Colorjevi
trgovini v Medvodah. Aluminijeve ostružke sem dobil pri nekem orodjarstvu, kjer obdelujejo
aluminijeve odlitke. Matrico in ostale lesene dele sem pa sam izžagal iz deske. ..."
http://dn.mojforum.si/dn-about282.html

#15 tantra

tantra
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 320

Objavljeno: 24. julij 2010, 06:56

Poliesterska smola [dobavitelj Konem Color Ozeljan d.o.o.]
Dobavitelj : Konem Color Ozeljan d.o.o.
Ozeljan 53 b, 5261 Šempas, Slovenija
Tel.: +386 5-30-79-800, Fax: +386 5-30-79-817
E.mail: konem@konem-color.si
http://www.konem-color.si
http://www.konem-col...f/2810.0250.pdf

4cR GmBH [proizvajalec]
Dieselstrasse 10 -12
25813 Husum
Germany
Tel: +49 4841 99028 fax: +49 4841 99 29
http://www.4cr.de

Color trgovina v Medvodah [poliesterska smola], ...
http://www.color.si/sl/

epoksidna smola je nekaj, kar je pač drago. oz. ima kot vse tudi ona swojo ceno.
za poliestersko pa bi se jaz pozanimal pri privatnikih, ki popravljajo ali izdelujejo čolne ali jadralna letala. zdej, če tega rabiš 2 kile, najbrž nima smisla komplicirat, če pa konkretne količine, se boš pa že znajdu.

[Video] Miranov Orgonski top [25. Junij 2010]
"Posneto približno dve ure po inštalaciji Miranovega orgonskega topa."



Orgonski Topovi [galaksija.com]
Orgonski top na vodu, Orgonski top [Don Croft verzija], Sveta Ručna Bomba – SRB ili HHG
[Holi Hand Grenade], Razbijači Tornjeva - RT ili TB [Tower Busters]
http://www.galaksija...onskitopovi.htm


Orgonski top [Izdelava]
http://tinyurl.com/392vja8

or [.pdf eBook]
http://www.darujmo.s...bid=141&mid=594


Orgonski top [homemade]

"Sam sem izdelal orgonski top po navodilih g.Mete Hočevar in iz dosedanjih izkušenj lahko povem,
da deluje in v tem časovnem obdobju ni bilo pri nas toče."
http://www.nenavadno...opic,713.0.html


"Napravil sem orgonski top po načrtih, ki so bili objavljeni v reviji Misteriji,
sedaj me pa zanima, kako ugotovim ali top deluje. Mogoče mi lahko kdo, ki ima že izkušnje s tem
svetuje. Že v naprej hvala za odgovor."

"Glede delovanja topa je precej očitno, kdaj začne delati. ... Vendar včasih traja nekaj časa,
da se *vklopi* v okolje. Pri meni je v začetku bilo precej *ubogo* vse skupaj, sčasoma pa deluje
vedno bolj in ta *vedno bolj* gre potem kar naprej in naprej. Čiščenja je vedno več, počutje vedno
boljše. No, bom videla kako bo naprej. ... Imam ga šele od junija in kar se mene tiče, je to
adrenalinski šport. Učinki so prepričali celo precejšnje skeptike in malce vzvišene opazovalce, ki
jim je na obrazu pisalo: *No, saj Meta je čisto prijazna punca, ampak v glavi pa. ...* Sedaj je
vse skupaj precej, precej drugače.

Na predavanju januarja bom pokazala svoje posnetke nastajanja luknje. ... Zavedam se, da bi bilo
imenitno imeti kamero in snemati nastajanje, vendar tega pa še nimam.

Glede kristalov še to, potrebno jih je izolirati od cevi. In sama izolacija lahko služi tudi za
podporo kristalu, ki ga tako lahko dvigamo ali spuščamo. ... Moj top je začel delati bolje, ko
sem kristale dvignila nekako do 30 cm nad raven orgonita. ... To je kar dobro upoštevati. ...
Drugače pa malo potrpljenja in veliko opazovanja. ..." [Meta, 01. December 2006]


"Kameno strelo sem kupil v Kranju v trgovinici Tretje oko, kjer se dobijo tudi izdelki iz
mineralov. Bakrene cevi in spojke sem kupil v Merkurju v Naklem, poliestersko smolo pa v Colorjevi
trgovini v Medvodah. Aluminijeve ostružke sem dobil pri nekem orodjarstvu, kjer obdelujejo
aluminijeve odlitke. Matrico in ostale lesene dele sem pa sam izžagal iz deske. ..."
http://dn.mojforum.si/dn-about282.html



#16 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 24. julij 2010, 17:19

Izkušnje ljudi, katerim sem naredil orgonski top so zelo dobre. Poročajo o uravnoteženem vremenu, zelo malo ali nič toče, dosti manj hudih neviht (namesto neviht imajo navaden "počasen" dež), poročajo o boljšem počutju, boljšem zdravju rastlin in dosti večji rasti le teh in kar je najpomembnejše, poročajo o odsotnosti chemtraailov.

Hej, pa to je rešitev za ves planet! x:Dx

A to čudo "znanosti" prikliče dež tudi v puščavi? Če da, zakaj? Če ne, zakaj ne?
Possible—but highly unlikely.

#17 Čistilec sveta

Čistilec sveta
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 33

Objavljeno: 24. julij 2010, 17:35

O Tantra, lep pozdrav. Hvala ze te povezave.

#18 Čistilec sveta

Čistilec sveta
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 33

Objavljeno: 24. julij 2010, 18:19

Naj pa še objavim novico, da sem našel nekoliko ugodnejšo ceno smole (samo še tantrine povezave preverim), kar pomeni, da bo "proizvodnja" stekla.
Okvirna cena klasičnega orgonskega topa bi tako bila:
7-10 litrov smole (odvisno od vedra) 8,5x11€= 93€;
bakrene cevi 1,8metra X 6 X 7,17€ (cenik štern)= 77€;
kristali kamene strele + bakreni dodatki+ kovinski opilki + trdilec za smolo = cca 30€
Torej končna cena materiala za orgonski top bi bila nekje okoli 200€ (lahko prištejete po želji tudi kakšno nagrado za izdelovalca x:)x )
Seveda so možne tudi nekoliko manjše različice, katerih cena bi bila nižja, vendar pa bi bila manjša tudi njihova moč.
Za več informacij pa zgornja številka.
Lep pozdrav

#19 tantra

tantra
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 320

Objavljeno: 24. julij 2010, 18:56

! Pošteno: Kar se tiče kalkuliranja/ kalkulacije in cene. Podpiram Entuzijazem. -)

Prispevek za izdelovalca [in postavljalca] pa glede na finančne zmožnosti naročnika
[od 50 - 100 € navzgor + stroški prevoza/ dostave (oz. za prevoz poskrbi naročnik)]. -)

#20 Čistilec sveta

Čistilec sveta
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 33

Objavljeno: 24. julij 2010, 18:59

Hja, mogoče sem se narobe izrazil. Pod uravnoteženo vreme sem imel v mislih vreme, brez hudih neviht, neurij, toče, strel.... Do sedaj (razen Reichu samemu) ni še nikomur uspelo oz. še nisem zasledil, da bi komu uspelo "priklicati" dež.

#21 ajša55555

ajša55555
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 1

Objavljeno: 25. julij 2010, 22:45

kdo pa aktivira orgonski top ? nekje sem prebrala da je dobro da delamo mrežo po slo , da se topovi ne križajo, da morajo biti pravilno postavljeni, pa me zanima kako ste povezani z meto oz. miranom vučkom ?
lp

#22 Čistilec sveta

Čistilec sveta
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 33

Objavljeno: 28. julij 2010, 15:34

kdo pa aktivira orgonski top ? nekje sem prebrala da je dobro da delamo mrežo po slo , da se topovi ne križajo, da morajo biti pravilno postavljeni, pa me zanima kako ste povezani z meto oz. miranom vučkom ?
lp

Z meto se občasno slišiva z g. vučkom pa nimam kontakta. Orgonski top se aktivira sam, ne potrebuje dodatne aktivacije. Neke znanosti okoli postavljanja topov ni, ker tudi če se "križajo" ne bo nič narobe, ker sevajo dobro-orgonsko energijo.
Glede mreže je pa nekaj drugega. Dobro bi bilo, da bi se čim večji del Slovenije "pokril", ker bi tako izničili delovanje chemtrailov oz. "kemikalij", ki jih chemtraili vsebujejo.
lp

#23 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 28. julij 2010, 23:06

Orgonski top je sestavljen iz kamene strele...vsak človeček, ki se mu mal sanja o kristalih ve da se mora kristal vsake toliko časa energijsko očistit in kao na novo programirat...določeni programčki v kristalih sčasoma izgubijo svojo moč...odvisno kako so bili vnešeni noter...skratka predpostavljam, da mora po določenem času tudi orgonski top iti mal na "tehnični pregled in servis"....Objavljena slika

Bom probal vprašat tiste ki se na to mal bolj spoznajo kako je s tem...seveda če se mi bo dal in ne bom pozabil...Objavljena slika

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#24 Čistilec sveta

Čistilec sveta
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 33

Objavljeno: 29. julij 2010, 18:00

Na to lahko kar jaz odgovorim.
Kristali v orgonskem topu se nekako tako čistijo kot polnijo z orgonsko energijo hkrati. Ker je baza "tvorec" orgonske energije, ki je že sama po sebi dobrodejna in očiščuje oz. pretvarja negativno energijo v pozitivno (dost na hitr povedano), kristalov ni potrebno čistiti.
Kljub temu, pa nekateri enkrat na leto vzamejo kristale iz cevi, jih energetsko spraznejo, programirajo in jih nato vstavijo nazaj. Jaz sicer ne vidim potrebe po tem vendar, če že kdo želi to početi ni prav nič narobe. Bi mu pa svetoval, da si prebere kakšno knjigo Tadeja Pretnerja (mimogrede so vse izjemne!) o tem kako se programirajo kristali. Njegova tehnika mi je daleč najboljša in efektivna.
V topove, ki jih izdelujem jaz dodam tudi ametiste (da ostanejo kristali kamene strele "crunchy"), citrine, herkimer diamante in obsidiane.

#25 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 30. julij 2010, 09:28

Na to lahko kar jaz odgovorim.
Kristali v orgonskem topu se nekako tako čistijo kot polnijo z orgonsko energijo hkrati. Ker je baza "tvorec" orgonske energije, ki je že sama po sebi dobrodejna in očiščuje oz. pretvarja negativno energijo v pozitivno (dost na hitr povedano), kristalov ni potrebno čistiti.
Kljub temu, pa nekateri enkrat na leto vzamejo kristale iz cevi, jih energetsko spraznejo, programirajo in jih nato vstavijo nazaj. Jaz sicer ne vidim potrebe po tem vendar, če že kdo želi to početi ni prav nič narobe. Bi mu pa svetoval, da si prebere kakšno knjigo Tadeja Pretnerja (mimogrede so vse izjemne!) o tem kako se programirajo kristali. Njegova tehnika mi je daleč najboljša in efektivna.
V topove, ki jih izdelujem jaz dodam tudi ametiste (da ostanejo kristali kamene strele "crunchy"), citrine, herkimer diamante in obsidiane.

Nosorog je fajn dec, ja :palec:
You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0