Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Izdelujem orgonske topove, tower busterje, HHG-je...


  • Prijavi se, če želiš komentirati
42 komentarjev na to temo

#26 Čistilec sveta

Čistilec sveta
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 33

Objavljeno: 30. julij 2010, 13:39

Tako je! ;)

#27 Čistilec sveta

Čistilec sveta
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 33

Objavljeno: 1. avgust 2010, 20:45

Ena zanimiva fotka, ki jo je posnel član foruma o orgonu. Posnel jo je na svoji terasi. Se nekako klapa s tem, da je orgonska energija modra.
Objavljena slika

#28 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 2. avgust 2010, 08:44

jst sm sicer believer, sam mal skeptična sem že po defaultu; namreč, pričakovala bi, da je ta orgonska zadeva žarkasta/kot curek, ne pa nek modrikast oblaček, da ni kdo kadil v bližini x:Ox
ja, pričakovala bi tudi, da se orgonske energije/zadeve ne da slikat z navadnim fotoaparatom :inocent:

mi je pa fino, da ima čimveč ljudi orgonski top, to samo pomeni, da ga men ne bo treba kupit x:o)x (tkole zlobno moji gorenjski geni sabotirajo), občasno pa res opažam, da so deli neba nekje bolj jasni/čisti al kaj jst vem - v glavnem, nebo je dejansko bolj modro/čisto, al se pa samo men tko zdi :wOOt:
You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#29 DIY Addict

DIY Addict
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 1

Objavljeno: 2. avgust 2010, 13:00

Z meto se občasno slišiva z g. vučkom pa nimam kontakta. Orgonski top se aktivira sam, ne potrebuje dodatne aktivacije. Neke znanosti okoli postavljanja topov ni, ker tudi če se "križajo" ne bo nič narobe, ker sevajo dobro-orgonsko energijo.
Glede mreže je pa nekaj drugega. Dobro bi bilo, da bi se čim večji del Slovenije "pokril", ker bi tako izničili delovanje chemtrailov oz. "kemikalij", ki jih chemtraili vsebujejo.
lp


Pozdravljen!
Poveži se tudi z Miranom, saj on in Meta tudi sodelujeta! Miran ima pregled nad razdaljami med CB-ji! Prehuda koncentracija ni OK!!
Lp, DIY Addict

#30 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 2. avgust 2010, 13:10

Pozdravljen!
Poveži se tudi z Miranom, saj on in Meta tudi sodelujeta! Miran ima pregled nad razdaljami med CB-ji! Prehuda koncentracija ni OK!!
Lp, DIY Addict

ok, sej vem, srednja pot je najboljša, pa vendarle: zakaj ne? Mislm, kaj se lahko zgodi, ob pregosto postavljenih CB - btw, kaj sploh je to :8):
You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#31 Čistilec sveta

Čistilec sveta
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 33

Objavljeno: 5. avgust 2010, 19:58

Kolikor je meni poznano sploh ni problema, če so CB-ji postavljeni kilometer eden zraven drugega. Sem se o tem posvetoval z nekaterimi zelo odmevnimi ljudmi iz "orgonskega sveta". Dobro ni samo, če se kopičijo na enem mestu (recimo, da bi naredil več CB-jev in jih imel recimo v garaži).
CB- cloud buster- orgonski top

#32 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 6. avgust 2010, 09:17

Hvala za odg. :palec:
You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#33 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 21. avgust 2010, 13:21

S topom proti toči? x:Dx

Pomurci z orgonsko energijo proti toči

Zadnja leta je pokrajino ob Muri prizadelo več neurij s točo, ki je močno sklestila pridelek. Prebivalci Beltincev so se zato odločili, da proti naravi nastopijo z naravo, z orgonskim topom.

To temo je popravil/a Alan_New: 22. avgust 2010, 12:57

Possible—but highly unlikely.

#34 Čistilec sveta

Čistilec sveta
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 33

Objavljeno: 26. avgust 2010, 11:26

To je to. S tem, da mi prispevek ni ravno najbolj všeč. Predvsem izjave določenih ljudi kot je tisti bioenergetik. Kr neki. V orgonsko energijo NI potrebno verjeti in prav tako ne v top!

#35 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 26. avgust 2010, 12:20

Orgonski top je rešitev za podnebne spremembe. Ampak zle sile iz ozadja (če se ne motim gre za Mombasonsko ložo) tega ne bodo nikoli dovolile in bodo zasmehovale ta izjemen dosežek človeške "inteligence". x:Dx
Possible—but highly unlikely.

#36 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 26. avgust 2010, 12:30

To je to. S tem, da mi prispevek ni ravno najbolj všeč. Predvsem izjave določenih ljudi kot je tisti bioenergetik. Kr neki. V orgonsko energijo NI potrebno verjeti in prav tako ne v top!


pizda ej...
gledam tole tvojo slikco...
tko mi je nakak znano....
a je možn, da sem nekej zlo podobnega vidu med savskimi stolpnicami na terasi u onem kafiču?
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#37 Čistilec sveta

Čistilec sveta
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 33

Objavljeno: 27. avgust 2010, 20:33

Zaradi cinizma v tvojih postih ti, Alan, ne bom več odgovarjal. Sem mislil, da te kaj konkretnega zanima, pa vidim, da se le posmehuješ.
Mi pa ne gre v račun, da se orgonu oz. orgonski energiji posmehuješ kot član luninega foruma, katerega člani naj bi bili odprti za nove stvari in stvari, ki so nekje na "meji".
Si mi pa res zanimiv :vragec: Kako to, da kot skeptik na vse, uživaš oz. se toliko zadržuješ tukaj na luninem netu? Sem malo preletel tvoje objave...... skeptičen do vsega, kar se ne da razložiti oz. dokazati takoj in nemudoma (razen do ukrivljenosti časa in prostora....)
Kakorkoli.... sem polno zaseden tako, da je treba na izdelke nekoliko dlje počakati. Poleg orgonskih topov so vas začeli zanimati tudi drugi izdelki kot so TB in HHG, katerih opise imate v mojem prvem postu za to temo.
Morem pa povedat, da sem dobil polno pozitivnih "feedbackov" in so ljudje res zadovoljni z izdelki.
Če pa so kakšna vprašanja, pa kar na dan z njimi.

#38 Čistilec sveta

Čistilec sveta
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 33

Objavljeno: 27. avgust 2010, 20:39

Ja Janko, čist je možn. V Sloveniji je že dosti topov in ni dvakrat za reči, da tudi v savcu ni kakega. Sicer ne zgledajo vsi enako, ampak so si dost podobni.
Tale na tej slikci je bil narejen za nekega šejka (naredil ga je kolega iz Amerike) je pa narejen iz lističev zlata :eek: Je pa tudi cena bila za šejka primerna x:px
Navadno je vgrajenih 6 cevi, brez tiste srednje, ki jo ima ta na sliki. (ves komentar je mišljen za sliko iz mojega avatarja)

To temo je popravil/a Čistilec sveta: 27. avgust 2010, 20:40


#39 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 29. avgust 2010, 20:01

Seveda me zanima, naj te ne zavede moj posmeh.
Possible—but highly unlikely.

#40 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 30. avgust 2010, 09:57

x:Dx

torej če bi po vsem svetu to namontirali, nikoli več v življenju ne bi bilo toče?
pomislite koliko denarja bi prihranli, manj uničenega pridelka = več hrane = več profita, fak je folk neumen da tega ne uporablja, kaj boš z blesavimi mrežami, v sadovnjak daš eno štango pa si zazihran za vedno,


tile orgonski topi se lahko kaj hitro preizkusijo

kaj prekmurci še čakajo - na vse njive te vile in potem nič več odškodnin če jim toča stolče pridelek


Pa še jih je ...

Ja, od dedka mraza, vil, astrologije, do orgonske energije itd. itd.
Possible—but highly unlikely.

#41 Čistilec sveta

Čistilec sveta
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 33

Objavljeno: 9. september 2010, 03:00

x:Dx





Pa še jih je ...

Ja, od dedka mraza, vil, astrologije, do orgonske energije itd. itd.



Hehehe, tudi sam sem se od srca nasmejal tem komentarjem. Potem pa smo prišli določeni ljudje, ki vemo nekaj o orgonski energiji, razložili smo nekatera dejstva, predložili nekatere dokaze in ti komentarji so postajali redkejši vse do trenutka, ko so vsi obnemeli. Le zakaj?
Alan predlagam ti, da pregledaš zadnje objave. Rtv ima čudno nastavljene komentarje tako, da ko prideš na stran ti ponudijo najprej najstarejše komentarje. Tisti drsnik naštimaj na "razvrsti padajoče". Preberi si, pa bomo potem katero rekli.

Jah, naj še pozdravim g. Mirana Vučka. Lepo pozdravljen in upam, da bomo slišali dosti poučnih stvari od tebe.

#42 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 17. september 2010, 07:40

Čistilec, žal kaj takega kot je orgonska energija in orgonski top ne morem jemati resno. Orgonska energija je neka izmišljena energija oz. je to zgolj eno od tisočih poimenovanj Življenja, Življenjske sile. Da pa neke cevi v vazi odganjajo točo oz. domnevne chemtraile (ki so v bistvu čisto navadni contraili) se mi zdi skrajno butasto.
Possible—but highly unlikely.

#43 renato111

renato111
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 1

Objavljeno: 23. september 2010, 12:22

Pozdravljeni

Jaz bi rad izdelal en manjši orgonski izdelek.
Zdaj pa če mi lahko svetujete kaj vse potrebujem?


lp




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0