Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Prehladna obolenja


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
73 komentarjev na to temo

#26 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 3. marec 2006, 15:47

Objavljena slika

na marsino željo dajem to slikico sem :vio: to so akopresurne točke, ki z masaši pomagajo da se znebimo prehladov, glavobolov in vnetja sinusov. na te točke pritiskamo z vrhi prstov po par sehund, to počnemo večkrat na dan :palec:

Kaj imaš tudi točke na dlaneh in stopalih tako lepo prikazane :8):

#27 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 3. marec 2006, 16:05

ne tist mam pa v knjigi...to sem našla na netu, pa še to za un ta drug forum ;)

drugače je pa tu shiatsu masaža

tukaj je ena taka slika :)
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#28 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 3. marec 2006, 16:08

ne tist mam pa v knjigi...to sem našla na netu, pa še to za un ta drug forum ;)

drugače je pa tu shiatsu masaža

tuka je ena taka slika :)

Katero knjigo pa imaš, jaz imam ono od Devendra Vora - Zdravje je v tvojih rokah.
Akupresura je super enostavna metoda za diagnosticiranje in lajšanje težav :palec:

#29 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 3. marec 2006, 16:12

uh to mam skopirano samo ene par listov...mislim pa da je bla to en leksikon masaž, kjer so vse tehnike po malem opisane.....bi mogla malo pobrskat kje mam sploh te liste :inocent:
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#30 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 3. marec 2006, 16:14

uh to mam skopirano samo ene par listov...mislim pa da je bla to en leksikon masaž, kjer so vse tehnike po malem opisane.....bi mogla malo pobrskat kje mam sploh te liste :inocent:

Pa to od Devendre poznaš :8):

#31 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 3. marec 2006, 16:18

ne, ne poznam...js enostavno vem kje morem pri komu pritinat...mam pač malo bol drugačne roke :inocent:

tud refleksno masažo dlani sem se 'sama' naučila in ko mi je pod roke prišla knjiga sem se še samo smejala :vio: xrolleyesx
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#32 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 3. marec 2006, 17:00

Leva dlan je za organe leve polovice telesa, desna pa za organe desne. Za hitro diagnosticiranje popolnoma zadošča močnejši pritisk s palcem na posamezno točko.

Objavljena slika

#33 Tamburin

Tamburin
  • D član
  • Št. objav: 2 762

Objavljeno: 12. marec 2006, 21:32

Jaz si pa ful stvari, med drugim tudi prehlad, zdravim s kapljicami 31.
Sem se spomnila na te kapljice, ker jih trenutno uporabljam proti kašlju... pa sem rekla, da jih moram nekje tukaj omeniti... in sem našla tole temo. Drugače bi pa bilo tole še za kakšno drugo temo o zdravljenju.

Evo, prilagam moj prepis, za kaj so uporabne te kapljice (ali olje) in kako se jih uporablja. Jih priporočam, dobi pa se jih v kakih privat lekarnah z zelišči... v Kopru na primer v Župančičevi, kjer prodajajo tudi ortopedske pripomočke, če bi koga zanimalo.

#34 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 13. marec 2006, 12:05

Thanx Stane in Tamara :palec:

skoda, ker ne pise, katerih zelisc....

namrec moja znanka je prehlajena, je pa trenutno na eni hudi dieti in ne sme ne medu ne agrumov in prakticno nic 'tacga', kar bi ji recimo jaz lohk svetovala... (razen imunala, kar je izvlecek ameriskega slamnika)..

pa bi blo fajn vedet, kaj je not.
verjamem, da pomagajo, tele zadevce skor zmer. x8Dx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#35 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 13. marec 2006, 14:48

Marsa, jst sm tut prehlajena :xx!:

Za tisto tvojo znanko, k je na blazni dieti; kaj pa BEZEG? Jst ga tut furam; pol bi pa rekla še za lipovo cvetje-čaj.

Dans si grem po službi še kupit neki (raznorazne medove že mam) od čebel; al prah al pa mleček.
You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#36 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 13. marec 2006, 14:56

ja ja, to itak, se posebej sem ji lipo in bezeg priporocla, ampak je mislila poleg cajckov se kaj...
Thanx! :palec:

ja, mas prav, sem na propolis pomislila (sam ma alko not), vidis, cvetni prah (sam nisem ziher ce ga sme, sam najbrz ja, ce sicer lohk med uziva - to je ena casovno dolocena dieta, ne dozivotna xDDx)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#37 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 13. marec 2006, 15:04

Poleg čajčkov priporočam obvezno 5 urno gledanje RTV SLO programa - od zdolgočasenosti bo šla tut bolezen stran xDDx . mal se hecam.

Tale prah (cvetni) - zdej če je na dieti - ma ne vem, a ni neki alergogenski pa to, hočm rečt, da morš bit skor zdrav (razen prehlada in to), da ga lahko jemlješ? Mislm, nimaš blemov s črevesjem, nisi glih alergičen na vse živo,...sam tko švoh si in tko :xx!:

o prahcu sem zase mal fantazirala, nekak se mi dopade, tm dol s trgovske police in tko...

nismdohtar.press

Ej, kaj pa kurja juhica - mislm, a jo lah jé? Notr so ene aminokisline, k ful pomagajo h ozdravitvi?
You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#38 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 13. marec 2006, 15:06

vem ja, ne, nc tacga ne sme, mensezdi.....
mislim da tud mesa ne, sploh....

Hvala, ej, ji bom rekla za vsak slucaj, nisem niti pomislila ji to predlagat, ker sem zamrznila, ko je nastevala, cesa vsega da ne sme. xDDx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#39 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 13. marec 2006, 15:13

Sm glih preverla za recepte s kurjo župo; zadeva je skomlicirana kt za govejo: kdo pa ima cajt 3 ure župo kuhat??!? Pa še tapravo kuro mora ujet/kupit... Tok bolna/lačna pa spet nism...
You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#40 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 13. marec 2006, 15:23

ja, hmm, morda pa jo jutr za tamalega skuham..
Hvala za idejo! xokx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#41 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 13. marec 2006, 17:24

Izmeri mu sladkor v krvi, če imaš možnost, praviloma je vedno nekoliko višji pri prehladu, kar pomeni, da imajo virusi kaj papcat x:px
Nič sladkega vsaj dva dni, pa bodo odšli x;)x

#42 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 13. marec 2006, 18:19

thanx Stane, ah kje, kje naj dobim to (cukr v krvi za zmert), pa glihkar je vzel indijancka iz hladilnika. x:o)x
najbolj mozno sladek sladkaraj. penca. x:o)x xDDx

drugac pa thanx. :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#43 kokica

kokica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 176

Objavljeno: 13. marec 2006, 18:22

thanx Stane, ah kje, kje naj dobim to (cukr v krvi za zmert)


Za merjenje sladkorja v krvi obstaja aparat, ki ga ponavadi imajo bolniki z diabetesom. Torej, če poznaš koga z diabetesom, pa ga prosi. Če bi bila bliže, bi ti kar jaz priskočila na pomoč..... xDDx
Smisel življenja je največja sreča

#44 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 13. marec 2006, 18:25

O thanx Kokica (te pa dolg nisem vidla :palec:) x8Dx
ja, saj to vem, ima frend (sam je v kostanjevici x:o)x x:px)..
pa ni sile, da bi zato ne vem kaj se zganjal, sem mislila da morda obstaja kak lakmusek recimo tud za to al pa kaj tacga...
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#45 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 13. marec 2006, 18:34

O thanx Kokica (te pa dolg nisem vidla :palec:) x8Dx
ja, saj to vem, ima frend (sam je v kostanjevici x:o)x x:px)..
pa ni sile, da bi zato ne vem kaj se zganjal, sem mislila da morda obstaja kak lakmusek recimo tud za to al pa kaj tacga...

Sploh ti pa tega ni treba, verjemi, kar ti pravim in ga prepričaj, da imajo cukrčke radi tudi virusi, ne samo on x;)x

#46 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 13. marec 2006, 18:36

saj ve, sem mela ohoho teh zgodb raznih - vcas je delal, vcas pa ne. xDDx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#47 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 13. marec 2006, 19:15

saj ve, sem mela ohoho teh zgodb raznih - vcas je delal, vcas pa ne. xDDx

Bodi mu za vzgled x:px

#48 Tamburin

Tamburin
  • D član
  • Št. objav: 2 762

Objavljeno: 13. marec 2006, 19:37

Thanx Stane in Tamara :palec:

skoda, ker ne pise, katerih zelisc....

Sem že včeraj gledala po škatli in po steklenički, če kje piše, katera zelišča so notri, pa nisem nič našla. Najbrž je to kaka skrivnost proizvajalca.
Bi pa tako "na oko" oziroma "na nos" rekla, da je notri sigurno kaka meta, evkaliptus... Če bom kje staknila sestavine, bom javila. :-)

#49 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 13. marec 2006, 19:44

xokx xyesx

Stane, kar se TEGA tice, sem pa zlat zgled. x^x x;)x
cukra namrec. ;) :)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#50 Tamburin

Tamburin
  • D član
  • Št. objav: 2 762

Objavljeno: 13. marec 2006, 19:48

Evo, nekaj sem našla, a ne vsega!
Vsebuje različna olja: evkaliptusovega, metinega, rožmarinovega, timijanovega...
(Je še dolga vrsta zelišč do cifre 31! hehe...)




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0