Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Homeopatija


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
651 komentarjev na to temo

#101 shaya

shaya
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 80

Objavljeno: 11. junij 2005, 07:40

Lahko napišeš kontakt od tega iz Dunaja? Koliko pa stane?

#102 enjaenja

enjaenja
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 16

Objavljeno: 13. junij 2005, 22:22

Le zakaj bi hodil na dunaj. Dobre homeopate imamo tudi pri nas. Cena v avstriji se giblje od 130 EUR do 200 EUR, odvisno od tega kako znan je zdravnik homeopat. Njihove naslove lahko najdeš na spletni strani avstrijskega homeopatskega zdravniškega društva, saj v avstriji lahko homeopatijo prakticirajo samo zdravniki (dr.med.). Pri nas so najbolj znani dr. Peter Pajntar (www.homeopatija-pajntar.si), dr. Kornelija Toth, dr. Živan Krevel, dr. Tomaž Hribernik iz Predvora, v Prevaljah dela homeopat zdravilec Wakounig (www.zdravilec.com) in še bi se jih našlo.

V Sloveniji že dolga leta deluje tudi homeopatsko društvo (www.shd.si), ki izobražuje zdravnike, veterinarje in farmacevte, pa na altermedu.org je kar nekaj informacij o homeopatiji.

Moje izkušnje s homeopatijo so dobre in jo priporočam.

Pozdrav, Enja

#103 enjaenja

enjaenja
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 16

Objavljeno: 15. junij 2005, 20:42

Nasprotno, prav nič nimam proti temu, da homeopatjio prakticirajo samo zdravniki - sem zagovornica tega. V Nemčiji in še nekaterih drugih evropskih državah jo lahko legalno prakticirajo tako zdravniki kot zdravilci (heilpraktiker). V Avstriji, Franciji, Češki, Rusiji, na Madžarskem in še kje pa jo lahko uradno prakticirajo samo zdravniki. V evropi obstajata dve močni mednarodni zvezi. ECH združuje (samo) zdravnike, zobozdravnike, veterinarje in farmacevte homeopate in ECCH, ki združuje zdravilce (laike). Obe organizaciji skrbita za (visoke) standarde na področju izobraževanja, prakse itd. Nemčija je krasen primer države, kjer lahko oboji prakticirajo, pravila igre pa so zelo stroga. V sloveniji je homeopat zdravilec Wakounig, ki je končal triletno šolanje za heilpraktikerja v nemčiji - predvidevam, da njegovo znanje prav nič ne zaostaja za znanjem zdravnika homeopata.

Kar se Slovenije tiče, mi smo vedno par deset let zadaj. Bručan, zdravniška zbornica itd ne verjame v homeopatijo in zdravniki morajo celo podpisati ponižujočo izjavo (če želijo pridobiti / obdržati licenco), da se ne bodo ukvarjali s homeopatijo. V Sloveniji se lahko prav vsi ukvarjajo s homeopatijo, samo zdravniki ne. Samo par kilometrov ven iz Ljubljane, npr. v celovcu imajo celo homeopatski oddelek v splošni bolnici, zdravila dobiš v vsaki lekarni itd. Samo tega slovenska uradna medicina noče videti, jih ne zanima, ker jih zanimajo samo znanstveno dokazljive metode.

Torej, kaj lahko storimo, da bi prepričali uradnike na ministrstvu za zdravje, da nas uporabnike zanima predvsem to, da imamo na voljo kvalitetne homeopate, pa naj si bodo to zdravniki z licenco uradne medicine ali pa zdravilci?

LP, Enja

#104 julijana

julijana
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 034

Objavljeno: 15. junij 2005, 21:01

Enja, eden od teh homeopatov, ki sijih naštela je eni moji prijateljici rekel, da je ne bo zdravil KER JE NOSEČA! HALO!!!! Za tistega v Prevaljah pa sem slišala iz prve roke, da je pač prišel v Slovenijo denar jemat-je drag...Jaz sem tudi s srcem in dušo ZA homeopatijo, a s previdnostjo-raje dam xy denarja in vem da je Ok, kot pa grem z dolgim nosom v prihodnost. Avstrijci so zelo konkretni ljudje in vem, da če je njim ok, potem je sigurno vredno zaupanja.Mi pa smo-kot je rekel en tuj zdravilec, malce naivni in nekateri to s pridom izkoriščajo(žal). Upam, da se bodo naši politiki premaknili vnovo tisočletje in preprečili mazaštvo in s tem dovolili, da bomo tudi mi deležni kvalitetnega zdravljenja xsrcx
fish is mute-fish knows everything-G.B.

#105 enjaenja

enjaenja
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 16

Objavljeno: 16. junij 2005, 17:05

Kar je za ene drago, je za druge poceni. Po mojih informacijah cene prvega obiska so od 10.000 do 30.000 sit (dr. Hribernik, dr. Krevel, dr. Toth), cena drugega oziroma kontrolnega obiska pa od 5.000 sit do 15.000 sit. Zdravila pa so ponavadi vključena v to ceno.

Wakounig pa ima ambulanto v prevaljah oz. v sloveniji zato, ker v avstriji kot heilpraktiker ne sme prakticirati homeopatije. Mislim, da ni drag, saj so cene od do. Je pa verjetno drag za Koroško regijo, saj je tam velika brezposlenost in nizke plače.

Kar se tiče dajanja zdravil nosečnic, pa mislim, da je od primera do primera različno - saj homeopatija temelji na individualnem pristopu do bolnika. Samo zdravnik homeopat ve, zakaj se je v njenem primeru tako odločil. Težko je soditi, če ne poznaš njenega primera.

Kar se tiče mazaštva, lahko samo povem, da ministrstvo za zdravje in zdravniška zbornica pod mazaštvo šteje kiropraktiko in homeopatijo. Torej, kaj je mazaštvo??

LP, Enja

#106 julijana

julijana
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 034

Objavljeno: 16. junij 2005, 20:52

<{POST_SNAPBACK}>Kar je za ene drago, je za druge poceni. Po mojih informacijah cene prvega obiska so od 10.000 do 30.000 sit (dr. Hribernik, dr. Krevel, dr. Toth), cena drugega oziroma kontrolnega obiska pa od 5.000 sit do 15.000 sit. Zdravila pa so ponavadi vključena v to ceno.

Wakounig pa ima ambulanto v prevaljah oz. v sloveniji zato, ker v avstriji kot heilpraktiker ne sme prakticirati homeopatije. Mislim, da ni drag, saj so cene od do. Je pa verjetno drag za Koroško regijo, saj je tam velika brezposlenost in nizke plače.

Kar se tiče dajanja zdravil nosečnic, pa mislim, da je od primera do primera različno - saj homeopatija temelji na individualnem pristopu do bolnika. Samo zdravnik homeopat ve, zakaj se je v njenem primeru tako odločil. Težko je soditi, če ne poznaš njenega primera.

Kar se tiče mazaštva, lahko samo povem, da ministrstvo za zdravje in zdravniška zbornica pod mazaštvo šteje kiropraktiko in homeopatijo. Torej, kaj je mazaštvo??

LP, Enja

Jaz vem zakaj je šlo pri njej in verjami mi, da ni bilo upravičeno, ker jo je potem en drug homeopat zdravil, ampak ni bil v Sloveniji temveč v Trstu.
:o|o:
fish is mute-fish knows everything-G.B.

#107 enjaenja

enjaenja
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 16

Objavljeno: 16. junij 2005, 22:14

Če bi vsi tako razmišljali kot ti Vrba, potem, bi bila homeopatija že zdavnaj uradno priznana v sloveniji. Res škoda, saj bi bil potem pritisk javnega mnenja, uporabnikov tisti, ki bi prisili zdravniško zbornico in uradno medicino, da so ozre tudi čez svoje planke.

Ne vem, kaj je razlog, da lahko v avstriji prakticirajo homeopatijo samo zdravniki.

Julijana, tvoja prijateljica ima to bogastvo, da govori še kakšen tuj jezik, kar ji pomaga, da ima večji izbor pri izbiri homeopata. Posebnost homeopatije je dobra anamneza, izčrpen pogovor pacienta in homeopata, kar bistveno pripomore pri dobri izbiri zdravila in ozdravitvi. Ne da bi zagovarjala homeopata, ki ji ni hotel dati zdravila, ampak, če ji ni hotel dati, potem se ni verjetno počutil dovolj usposobljenega, da bi se lotil njenega primera. Kar je še vedno boljše, kakor da bi jo "zašuštral".

LP, Enja

xflowx

#108 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 16. junij 2005, 22:21

Lizanje kristalčkov zdrave soli je najboljša avtohomeopatska metoda, saj zdrava sol vsebuje vse kode za odpiranje programov presnove na tastaturi jezika.

#109 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 16. junij 2005, 22:28

<{POST_SNAPBACK}>:o|o: ej Stane, zakaj se pa uporabniki tvoje soli nič ne pohvalijo o izboljšanju svojih bolezenskih simptomov....še eden ni napisal, ...

že toliko in toliko po toliko in toliko uživam tako in tako ....in nimam več tega in tega....

če pa je ...pa priporočam da odpreš topic, da tudi slabovidni lahko vidijo kako dobra je ta sol z biokodo :8):

Lia, zdrava sol ni v mrežnem marketingu x;)x

#110 enjaenja

enjaenja
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 16

Objavljeno: 16. junij 2005, 22:30

samo, kaj pa pomeni to "zaradi zdravniske NEMEZE". A ve kdo?

Kje si pa našla to frazo? V slovarju slovenskega jezika piše:
nemeza - pravična usoda, pravična kazen, maščevanje

#111 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 16. junij 2005, 22:34

<{POST_SNAPBACK}>:8): zame to ni noben podatek al je v mrežnem al ni....

že en let tle prebiram, pa tak med vrsticami vidim da ljudje to jejo...hkrati pa vidim, da tožijo o bolečinah, težavah in težavicah.....

vsi se ti zahvaljujejo za tvojo dobroto in širokosrčnost, v kar sama sploh ne dvomim x8Dx

Kakšna je pa tvoja izkušnja :8):

#112 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 16. junij 2005, 22:42

Pusti mene, sem te vprašal za lizanje x:)x

#113 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 17. junij 2005, 07:37

Tema se je zelo dobro razživela. Tudi čas je čisto pravi za to.

Po kakšnem letu objavljanja člankov g. Wakouniga v naši reviji Karma plus (opisovanje posameznih tipov bolnikov, simptomov, zdravil itd.) sem ga imel priliko spoznati na Altermedu v Celju. Jasno je, da je "padla" orenk debata in da se je iz nje rodilo nekaj dobrih idej.

Prvi rezultat je tu - preskok na zelo aktualen pristop in članek o dokazovanju, vrednotenju homeopatije. Objavljen bo 30.6. v reviji, članek sam je že korigiran in poslan v oblikovanje.
Sledi še nekaj podobnih prispevkov, vse v smeri seznanjanja ljudi s to temo in tudi problematiko.

V zgornjih postih je bilo napisano vse bistveno s to tematiko. Kar manjka, je samo razlaga, ZAKAJ se lahko dogaja, da uradna medicina zatiska oči pre odličnimi rezultati homeopatije. Ja, zaradi DENARJA, vraga, a je treba to posebej razlagati? Zaradi denarja.

Tako se je pri nas zgodilo, da nas je Evropa pred dvema letoma pritisnila, naj to področje (alternativne metode zdravljenja in še posebej homeopatija; kajti Evropa si ne more špogati pajdašiti se z nekom, ki homeopatijo inači z mazaštvom!) tudi zakonsko uredimo.
Nakar je ekipa strokovnjakov sestavila zakon in ga dala v proceduro. Potem ni bilo nekaj časa nerazložljivo nič, zatem pa je pricurela informacija, da je pri GZS v pripravi popolnoma drug zakon, ki (med drugim) predvideva, da homeopatijo lahko izvajajo izključno samo zdravniki, torej dr.med., še več, vsi ostali, ki se ukvarjajo s temi metodami (zdravilci) kršijo zakon. Zakaj pa to? Ja, zaradi denarja, seveda! (Informacij o tem nisem dobil od Wakouniga, ampak od drugih dosti kompetentnih ljudi, ki pa jih iz čisto razumljivih razlogov ne nameravamimenovati.)
Kako sicer pametno razložiti, kako se lahko zgodi, da bo homeopatijo prakticiral nekdo, ki se je bo kot dr.med. PRIUČIL iz preprostega razloga, ker bo imel možnost in ker bo to namesto njega sicer počel nek drugi dr.med.? Gre za "strokovnost"? Ali je strokoven samo dr.med.? Ali tisti, ki homeopatsko zdravi že 25 let, ni strokoven? Če bi šlo za strokovnost, bi bilo to urejeno drugače, torej razlog ne leži v tem. (G. Wakounig bo verjetno pisal tudi o tem. Berite.)

Sicer pa je omenjeni zdravilec Slovenec, ki se je v Berlinu po nemški zakonodaji izšolal za homeopatskega zdravilca, česar pa v Avstriji (svoji domovini) po avstrijski zakonodaji ne sme uradni početi. Da smo pri nas "bolj papeški od papeža", mu je pa že znano. Nič novega mu nisem povedal, kar se tega tiče.

Kaj napraviti, to je zdaj vprašanje. Če se v Sloveniji ne "zgodi narod" (kar je pa v dolini šentflorjanski zelo malo verjetno), se bodo stvari lepo peljale v neugodni smeri, pa če nam je všeč ali pa ne. Pa naj gre za homeopatijo, prodajo zemljišč, iskanje prostora pri koritu ali pa enotno davčno stopnjo.

Na zdravje!

x:)x

#114 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 17. junij 2005, 07:52

Ne bodi no tak pesimist x:Dx

#115 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 17. junij 2005, 12:15

Če bo sprejeta druga različica zakona, bodo ti isti zdravilci na en mah na drugi strani zakona. In pih, pa bo šlo deset let (ali več) prakse, šolanja, izkušenja, znanja - direktno z vetrom! Gone with the wind ... Tudi jaz ne bi bil kaj dosti glasen na njihovem mestu. Sploh ker niso vsi samo šarlatani. Daleč od tega.
Na akupunkturo pa bomo po novem šli k nekemu dr.med., ki bo imel trimesečni tečaj za pikanje.

Sstane, je to zgolj črnogledost? Saj si menda Bik, hudiča, pa veš, kaj je denar, celo o delnicah države praviš, a še nisi niti zucnil o enotni davčni stopnji, ki bo narodu z nižjimi dohodki (tistemu iz nižjih dohodninskih razredov) pobrala še cca 8-10 % denarja! Tebi se to direktno ne bo poznalo, tudi meni verjetno ne, dobri polovici naroda pa. In?
TAKRAT, ko se bo to udejanjilo, bo pametnih dosti, šimfarjev pa še več. Nékar ti meni, bi rekel Metličan. DANES je treba govoriti o tem, ne takrat.

Pri tem, da vsakodnevno gledaš, kako diletantsko se tile naši oblastniki lotevajo stvari, moraš biti malo mahnjen, da bi bil optimist. Sorry.

#116 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 17. junij 2005, 12:32

Jao, Bern, po vseh političnih forumih me imajo že poln kufer o EDS x:Dx
Veš kaj trdim, da je potrebno dvig cen košarice socialnega minimuma nadomestiti vsem državljanom z izplačevanjem mesečne dividende 5000 SIT, ki izhaja iz 20% davka na dobiček podjetij, kar je v številkah točno to, kar trdiš tudi ti x;)x

http://www.sds.si/fo...wforum.php?id=1

#117 enjaenja

enjaenja
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 16

Objavljeno: 19. junij 2005, 09:08

<{POST_SNAPBACK}>Če bo sprejeta druga različica zakona, bodo ti isti zdravilci na en mah na drugi strani zakona. In pih, pa bo šlo deset let (ali več) prakse, šolanja, izkušenja, znanja - direktno z vetrom! Gone with the wind ... Tudi jaz ne bi bil kaj dosti glasen na njihovem mestu. Sploh ker niso vsi samo šarlatani. Daleč od tega.
Na akupunkturo pa bomo po novem šli k nekemu dr.med., ki bo imel trimesečni tečaj za pikanje.


Bern, ne vem zakaj bi se morali odločati za eno ali za drugo varianto. Če v nemčiji, na nizozemskem in še kje zdravijo oboji in imajo bolniki svobodo pri odločanju ali bodo šli k zdravilcu homeopatu ali zdravniku homeopatu, potem si moramo tudi v sloveniji prizadevati za to, da to počno oboji. Po mojih informacijah v teh državah nimajo slabih izkušenj s takšnim sistemom.

Potrebno je samo dovolj široko regulirati zadeve. Pacient pa mora imeti na voljo dovolj objektivnih in kvalitetnih informacij, da se sam odloči za vrsto zdravljenja ali osebo, h kateri bo šel. Meni se zdi popolnoma nepomembno ali bo zavarovalnica krila stroške alternativnega in komplementarnega zdravljenja. Če bo to krila bo vnesla v te ambulante samo kopico birokracije, obrazcev in zmede. Če pogledaš splošnega zdravnika v ambulanti, saj se ukvarja samo še z izpolnjevanjem obrazcev za zavarovalnice. Tega pa si jaz pri svojem homeopatu ali bioenergetiku ne želim.

Bručan je parkrat izjavil, da se v alternativi obračajo miljarde, vse se vrti okoli denarja. Izjavil je tudi, da ne bo dovolil, da bi se zdravnik z licenco dopoldne ukvarjal z uradno medicino, popoldne pa z alternativno - ker bi potem dvojno služil. To, pa da večina zdravnikov dela še popoldne v zasebnih ambulantah, fitness centrih, kozmetičnih salonih itd, pa noče videti in regulirati. Kolikokrat se mi je zgodilo, da če sem hotela hitrejšo storitev, me je zdravnik, zobozdravnik napotil v privat samoplačniško ambulanto, kjer on slučajno popoldne tudi dela.

Ne smemo izgubljati energije tam, kjer to ni potrebno. Zakaj bi ustvarjali umetni razdor med zdravniki in zdravilci - oboje je potrebno povezati - končni cilj bi moral biti integrativna medicina. Veliko zdravnikov z licenco pozna prednosti alternativne in komplementarne medicine, jo tudi študirajo, vendar si ne upajo tega povedati, ker je to v uradni medicini še vedno tabu tema. Če bi se postavili na stran KAM, bi jih izločili iz sistema, morali bi vrniti licenco. Zdravniki z licenco si v svojih ambulantah ne upajo svetovati bolnikom, da naj gredo še k zdravilcem, saj bi jih stroka takoj zažgala na grmadi.

Komaj čakam, da preberem članek Wakouniga.

LP, Enja

#118 Hambo

Hambo
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 44

Objavljeno: 23. junij 2005, 22:31

Želelbi dodati nekaj o homeopatiji.

Sam imam probleme z artritisom, predvsem v kolenu.
Po nasvetu prijateljice (je tudi izšolana homepatinja, a prakse ne izvaja), ki ji je pred leti pomagal homeopat iz Dunaja, sem poiskal pomoč v Avstriji tudi sam. Pred tem sem bil tudi pri homeopatinji v Zagrebu, ki mi je sicer dala prava zdravila, a so bila za tako hudo obliko bolezni dosti prešibka. Moram pa reči, da osebno poznam več oseb, ki jim je pomagala ravno homeopatinaj iz Zagreba.
No na Dunaju poteka je potekal postopek takole: na prvem obisku opravi zdravnik s tabo razgovor (cca eno uro), nato pa ti iz vsakega ušesa vzamejo kapljico krvi, ki jo nato analizirajo. Analiza traja več dni, zato dobiš zdravilo šele na drugem obisku, čez en teden. Zdravljenje poteka preko infuzij, ki jih prejmeš približno vsake tri ali štiri tedne (bolje bi bilo pogosteje, a Dunaj je daleč...) in pa z uživanje kapljic, ki jih piješ v čaju ali vodi večkrat na dan. Dajo ti še napotke glede prehrane in podobno. ... Moram reči vožnja do Dunaja i nazaj je utrujajoča, vse je povezano tudi s precejšnjimi stroški, ampak... meni, po drugi infuziji ni bilo več treba jemati tablet proti bolečinam, katere sem prej nepretrgoma jemal tri mesece in pol. To stanje traja 'že' enajst dni in tudi oteklost kolena se je zmanjšala.
Danes sem bil na kontroli pri zdravniku v bolnici (ne ve za homeopata) in moram reči, da je bil kar malce začuden kako se je stanje 'popravilo' v zadnjem času.
Toliko... ne želim delati raklame za kogarkoli, zato nisem navajal imen, če pa bi kdo želel poskusiti na tak način, me naj obvesti in poslal bom naslov.

Lep pozdrav vsem.

#119 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 24. junij 2005, 01:29

ali ga lahko vprasas, ce je mozno narediti univerzalno homeopatsko tekocino za vse vretencarje? :inocent:
----------

... objavljanja člankov g. Wakouniga v naši reviji Karma plus ...



#120 Hambo

Hambo
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 44

Objavljeno: 24. junij 2005, 05:11

<{POST_SNAPBACK}>ali ga lahko vprasas, ce je mozno narediti univerzalno homeopatsko tekocino za vse vretencarje?  :inocent:
----------


Po mojem ne more.
Diagnozo (in razlog za nastanek moje bolezni) sta mi postavila oba homopata (Zagreb in Dunaj) enako, le da sem v Zagrebu prejel univerzalna zdravila (bele kristalčke), ki mi jih je homeopatinja nasula iz različnih vrečk, medtem ko pa ti na Dunaju naredijo zdravilo po meri - točno zate, glede na tvojo bolezen, stanje.... in je dosti močnrjše. Tudi način apliciranja ima velik pomen. Infuzija je močnejša. Homeopat je dejal, da bi najboljše rezultate dosegel, če bi človek prejel infuzijo vsak teden,...

Lep pozdrav!

#121 enjaenja

enjaenja
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 16

Objavljeno: 26. junij 2005, 22:04

Hambo, na dunaju in v zagrebu nisi bil deležen klasične homeopatije. No glavno je, da ti je pomagalo.

LP, Enja

#122 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 26. junij 2005, 22:15

V bistvu nima homeopatija z infuzijo nič. Homeopatija je metoda odpiranja programov presnove preko senzorjev na jeziku in vzdolž celotnega prebavnega trakta, infuzija pa je direkten vnos elektrolitov v kri. Torej, pri prvi gre za informacijo, pri drugi metodi pa za količinske vnose.
Tega bi ne vedel. če ne bi odkril, da zdrava sol deluje po obeh principih, informacijskem in količinskem istočasno, kar je pravzaprav najbolj idealno.
Tudi presnojedstvo je homeopatija in količinski vnos hkrati.

#123 Hambo

Hambo
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 44

Objavljeno: 27. junij 2005, 21:04

<{POST_SNAPBACK}>Hambo, na dunaju in v zagrebu nisi bil deležen klasične homeopatije. No glavno je, da ti je pomagalo.
LP, Enja


Eneja, kaj je klasična homeopatija?
No, kakorkoli - pomagalo je, v bistvu se vsak dan počutim bolje.
Revmatologu na pregledu včetrtek ni bilo jasno od kod naenkrat takšno izboljšanje. Jutri grem pa spet po novo 'dozo' na Dunaj.

Stane, se strinjam, da gre pri vsej stvari tudi za elektrolite, vendar stvar ne poznam dovolj globoko, da bi jo lahko komentiral.

LP Hambo

#124 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 27. junij 2005, 21:39

Yes, girl x;)x

#125 Hambo

Hambo
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 44

Objavljeno: 30. junij 2005, 20:42

<{POST_SNAPBACK}>Sem se že.  x:Dx
Včeraj sem šla. Upam, da brezultati, ker sem nad uradno medicino že čist obupala. Je blo treba nov korak naredit. Upam, da bo.  :palec:  x:)x


Mystica,
Želim kar največ uspeha. :palec: :palec:
Če bo šlo najprej malce na slabše in če se boš počutila kot, da imaš prehlad nikar ne obupaj. To je običajno dober znak. xrolleyesx




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0