Lunin Forum uses cookies. Read the Pogoji registracije in varstvo osebnih podatkov for more info. To remove this message, please click the button to the right:    I accept the use of cookies
Lunin net

Jump to content


Photo

Ciscenje kamnov, luna in eliskir


  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1 Lunin net

Lunin net
  • ŽeČistoDomači
  • posts 272

Posted 24. February 2002, 01:00

Vasa internet stran mi je izredno vsec, saj sem nasla ze veliko resnicno koristnih napotkov in informacij.

Zanimajo me poldragi kamni.
Doma imam "tigrovo oko", a me zanima ciscenje kamna.
Zdi se mi, da je ciscenje vezano na kozarec vode in luno.

Mi lahko natancno razlozite potek ciscenja?

Kako je s pitjem vode, v kateri je bil kamen?

#2 Lunin net

Lunin net
  • ŽeČistoDomači
  • posts 272

Posted 24. February 2002, 01:00

Lahko ga ocistis na zelo veliko nacinov:

- lahko ga das preprosto v vodo (v keramicno, porcelanasto ali stekleno posodico) prek noci.
- lahko tej vodi dodas zlicko soli.
- lahko ga ocistis na soncu (das ga na okensko polico ali na nek primeren kraj, kjer bo cimbolj cimdlje obsijan s soncem.
- lahko pa ga ocistis na luno: na prazno ali na polno luno (odvisno, ali ga hoces ocistiti pred prvo uporabo - v tem primeru je boljsa prazna, ali pa ocistiti od sebe oz. energij, ki jih je vsrkal ze z naso nosnjo - v tem primeru pa izkoristimo polno luno).

- lahko ga ocistis tudi tako, da ga postavis v blizino vecjega mocnega kamna z ociscevalno mocjo, npr. kamene strele ali ametista.

Nasvete za pripravo eliksirja iz kamnov pa si preberi na netu pri poglavju Zivcne in psihicne tezave.

Gre za to, da v keramicno (ne plasticno ali kovinsko) posodico polozis pravsen kristal (3-5 cm) in ga prelijes z vodo.
Zjutraj vodo popijes.

Tam imas nasvet mislim da za kameno strelo, a pri vseh kamnih postopas isto. Razen seveda pri Malahitu (ki ga ne cistimo z vodo, ampak v zemlji ali na Soncu).

Za kozo bos uporabila Aventurin, za energijo in pretok in ociscenje kameno strelo, za intuicijo ametist, za samozavest oniks itn...




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users