Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

iščem dobrega astrologa


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
2 komentarjev na to temo

#1 lea123

lea123
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 1

Objavljeno: 4. junij 2016, 10:45

Pozdravljeni,

 

že kar nekaj časa iščem dobrega astrologa, ki bi mi bil pripravljen  naredit, opisat, interpretirat, pogledat v mojo astrološko karto, ter ker mi Google ni dal nobenih pametnih napotkov, se obračam na vas.

Torej zanima me ali kdo tukaj pozna kakšnega dobrega astrologa ? Edini pogoj, ki je, je ta da deluje v Mariboru.

Vnaprej se vam zahvaljujem za odgovore.



#2 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 8. junij 2016, 10:22

Na našem forumu imamo fajn astrologe, vsaj za enega vem, da je pripravljen naredit vpogled za druge, za ostale pa ne vem, koliko to delajo samo zase ali tudi za druge. Na forumu je tudi Astrocaffe, kjer dobiš vpogled proti solidnemu plačilu. Če bi jaz iskala dobrega astrologa, bi že našla način, da se za to nekam zapeljem. Za MB pa sem že velikokrat slišala za odlično djotish astrologinjo. 



#3 Ozzy

Ozzy
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 2

Objavljeno: 3. avgust 2016, 14:54

Ne vem, če vam je še aktualno, jaz imam zelo dobre izkušnje z astrologinjo Dubravko Oberžan. Do nje sem prišla po naključju na priporočilo ene gospe, ki je bila stočasno pri frizerju in mi je razložila, da je bila pri tej astrologinji na astroterapiji zaradi težav s samopodobo. Meni je na podlagi datuma in kraja rojstva izdelala in zelo natančno interpretirala karto, res v nulo. Si vzame čas in ti vse razloži.
Je sicer iz Lj, ampak jaz sem bila super zadovoljna in lahko res priporočim.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0