Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Razporeditev planetov v chartu


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
5 komentarjev na to temo

#1 polycrab

polycrab
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 29

Objavljeno: 3. oktober 2002, 01:00

ojla, mam novo vprašanje:
Zanima me kolikšen pomen ima določena razporeditev planetov in zasedenost hiš v neki karti (enakomerna, v točkah, 'gugalnica'...)in pri partnerjih?

Vem, da določena razporeditev planetov v karti pomeni tudi določen tip osebnosti.
Če prav razumem: naj bi bil tisti, ki ima večino planetov pod horizontom (1-6 hiša) bolj ponotranjen, ceni intimnost in svoje ožje okolje ter družino. Tisti, ki ima zasedene ostale hiše (7-12), pa se bolj uveljavlja zunaj, v javnosti.
Prva četrtina karte naj bi bila bolj povezana z našim jazom, ukvarjanjem s seboj, individualostjo; Druga z našimi koreninami, družino; Tretja z odnosi, odvisnostjo od drugih; Zadnja pa z cilji, potrjevanjem v javnosti, prijatelji.

Jaz imam polne 4,5,6,7 in 9,10,11 hišo, moj partner pa 12,1,2,3,4,5 in 8 hišo; imava torej zasedene večinoma različne hiše.

Ali se lahko dva človeka v tem smislu dopolnjujeta oz. privlačita?
Ugotovila sem namreč, da so imeli prav vsi moji dosedanji partnerji najbolj zasedene 1, 2, 3 in 8 hišo!

Lahko nekdo drugega dopolnjuje na področjih, ki pri njem niso tako v ospredju? Ali pa se najbolje razumemo z ljudmi, ki imajo zasedena zelo podobna področja karte?

Hvala in LP vsem na forumu!

#2 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 3. oktober 2002, 01:00

hoj, glih o tem zdele primišljujem, res :)
ta gostota,ta razporeditev planetov,veš jest to gledam tako, kar imam jaz premalo al preveč nasičeno; potem hvala Bogu, da imaš morda takega partnerja, k ima glih drugo razporeditev. Gre se za to, da se zato razumsko´ dopolnjujeta. Sej privlak je lahko na več načinov .
Menim, kar men manjka v karti , ma partner na razpolago, če se tega zaveš potem je to dobr pelat´ naprej :)
Pomoje se lahko dopolnjuje le tako, če mu z svojim zavedanjem privošči, ga bodri in uči. Seveda tu nastane tut tisto trenje, tiste razlike, ki so morda usodne, če se ne sprijazne.
Jest mam polno 11h, pa zato rabm mau mirno komunikacijo ...

pokowc

#3 polycrab

polycrab
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 29

Objavljeno: 3. oktober 2002, 01:00

ja, kar samo po sebi se dva ne bosta dopolnjevala, ampak le če si bosta tud priznala svoje prednosti, pomanjkljivosti, to prepoznala pri drugemu, sodelovala, se učila drug od drugega...

pokowc a si ti mogoče zračni znak? a si res pokowc po letih al samo po duši? :)

LP!

#4 polycrab

polycrab
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 29

Objavljeno: 3. oktober 2002, 01:00

ja, kar samo po sebi se dva ne bosta dopolnjevala, ampak le če si bosta tud priznala svoje prednosti, pomanjkljivosti, to prepoznala pri drugemu, sodelovala, se učila drug od drugega...

pokowc a si ti mogoče zračni znak? a si res pokowc po letih al samo po duši? :)

LP!

#5 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 3. oktober 2002, 01:00

_.._

:pokowc a si ti mogoče zračni znak?:......nisem, smo pa se nekje tukaj´´ opisali taglavne planete tiste ki imamo........ : a si res pokowc po letih al samo po duši? :)..... veš glih v tem je finta, da ti me primerjaš z imenom, k je tak morda zračn´ ; pa glih v tem je štos, da se spozna eter samo z besedami, ime je v tem pr.relativno :)
ne sme te ime zavajat; sem pa že v tapravih letih:)

Koliko polno ti oceniš, da je polno; koliko planetov mora biti v hiši?
vsaj dva, ane :: ?



pokowc

#6 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 3. oktober 2002, 01:00

Interesantno debatkico imate(a?) tukajle... :)

Ja - nekako obstajajo te razporeditve, vendar se te razlage oz. videnje teh astroloskih energij nekako razlikuje od astrologa do astrologa (oz. sole, nacina gledanja Charta).

Seveda pomenijo podobne energije his oz. zasedenosti in tudi samih planetov in tock, ki se notri znajdejo, tudi v zivljenju podobnosti, podobne interese, skupen krog prijateljev itd...
Potem so lahko v harmonijah tudi hise... Npr. prav tako kot se ujemata Dvojcek in tehtnica, lahko gledas kot ujemajoci 3. in 7. hiso. Itd.

Zanimivo je, da imata ravno do doma in druzine, do otrok in vzgoje, prostega casa itd. (kar je zelo bistveno za dober odnos) enak ali podoben odnos.
Oba sta ocitno dovolj ponotranjena, le da on rabi se vec zraka (predvsem v delovanju) kot ti. Ti se se bolj ujemas na kaksne finte, kot je zamera ipd. On je lahkotnejsi, vsaj po tejle zasedenosti his.

On potrebuje vec zase, kot ti potrebujes vec delovanja z njim (pac - s partnerjem) in tudi v teamu. On pa je raje oddaljen...
To so v glavnem te razlike, ki jih jaz takole na prvi pogled vidim.

Oba imata (ocitno) tudi nekaj smisla za denar in materialno, oba sta v nekem smislu zelo ambiciozna.

Hise imata -oba- prav lepo razporejene - nic ne manjka nekako. :)
vse je kul skratka. ;))



Marsa

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
"Jaz iščem le eno - da bi izrazil tisto, kar hočem... In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem". Picasso

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0