Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Zaupanje, pripadnost, zadovoljstvo in reševanje konfliktov v partnersk

partnerski odnos zaupanje pripadnost reševanje konfliktov pomoč hvala za klik

  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
1 komentarjev na to temo

#1 soncek271

soncek271
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 1

Objavljeno: 24. april 2018, 12:32

Lepo pozdravljeni smile.png

 

Le kdo se v odnosu s partnerjem vsaj enkrat v življenju ne vpraša: "Ali lahko zaupam partnerju? Ali on zaupa meni? Kaj sploh je zaupanje?" "Kaj pomeni pripadati? Ali lahko sploh pripadam? Kdaj se tega naučim?" "Ali sem zadovoljen s partnerjem? Ali je on z mano?" "Kako naj s partnerjem najdeva srednjo pot v konfliktih?" In še mnogo je takšnih vprašanj. 

 

Na številna takšna vprašanja iščem odgovore v raziskavi, ki jo opravljam v okviru magistrske naloge... Da lahko uspešno dokončam raziskavo pa potrebujem vašo pomoč smile.png Zato se obračam na vas z iskreno prošnjo in povabilom k reševanju vprašalnika na zgoraj omenjeno temo. 

 

Vprašanja so vezana na partnerski odnos in so takšnega tipa, da samo klikate na ponujene odgovore. Reševanje vam bo vzelo dobrih 10 minut. smile.png

 

Dostop do vprašalnika: http://www.zdš.si/1ka/a/1189

 

Iskrena hvala vsakemu, ki si bo vzel čas in v celoti izpolnil vprašalnik. smile.png Vsak v celoti izpolnjen vprašalnik šteje in pomembno prispeva k raziskavi. 

 

Vesela bom tudi, če vprašalnik delite med svojimi prijatelji, znanci, sorodniki ali partnerji. smile.png

 

Vse dobro vam želim. smile.png

 

Sandra 



#2 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 703

Objavljeno: 9. maj 2018, 21:17

sandra, z vsem dolžnim spoštovanjem...

ampak  če hočem biti iskren, mi gredo podobne raziskave na smeh, da ne rečem na jok...

sprašujem se le, če sploh veste, da svirate kurcu čist na napačni strani, ali pa vam je to popolnoma vseeno... pač.. naloga... nujno zlo...

z namenom?

 

o vas... bi bilo bolj smiselno delat raziskave.

 

no, saj jih... vsi vi... vsi mi...  sami... na svoj način.

v tem sem swetovni prvak. ever.

 

lepo lepo bodimo :-)


sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....





Prav tako označeno z eno ali več teh ključnih besed: partnerski odnos, zaupanje, pripadnost, reševanje konfliktov, pomoč, hvala za klik

Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0