Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Iščem dobrega zobozdravnika


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
116 komentarjev na to temo

#1 bast

bast
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 562

Objavljeno: 8. junij 2005, 15:33

Od nje/ga pričakujem:

• da si vzame 5 minut za moj govor o tem, kako zelo zelo zelo zelo se bojim
• da ne me nadere, ko bo videl/a katastrofo v mojih ustih
• da upošteva moj strah in ravna temu primerno
• da upošteva dejstvo, da imam nizek prag bolečine in ravna temu primerno
• da je v Ljubljani

Nujno je, da jo/ga najdem in obiščem čimprej, in mora obstajati možnost pogostih obiskov, ker... je res kriza.

Prosim, da mi kdo priporoči kakšno ime, lahko na os.

Hvala!

#2 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 8. junij 2005, 15:36

:vragec:

glede na mojo petkovo izkushnjo....najboljsh da obishchesh stomatoloshko kliniko
lushtne bejbe.....samo prevech zaupanja niso vredne....znajo bit mal zahrbtne....v tvoje dobro x:Dx x:)x x;)x
ampak....poshlihtajo te pa tko de ni res
pohvala jim gre x^x :palec:

zlomk x:)x
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#3 5rca

5rca
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 532

Objavljeno: 8. junij 2005, 15:52

Jurka Korenini - dr. stom., spec. pedontolog
Gsm.: 041/549-038

Ordinacijo ima pri oz. nad pizzerijo Čerin na Trubarjevi!
-

Je res dobra privat zobozdravnica po mojih in mamičinih izkušnjah - vzame si čas tudi ko se ji mudi, da ti odgovori na vsa vprašanja pa morm rečt da dela zelo previdno. Meni vse na živo dela ker nisem tolk občutljiva in tut tisto kar je rekla da je najhuj sem preživela brez večjih muk, če to pove kaj o njenem delu.

Hmm pa aja, to da te nadere če imaš katastrofo v ustih... ne vem odvisno kaj imaš za "nadiranje" ker tale zobarca ti brez ovinkarjenja pove če imaš katastrofo x:)x ampak na tebi je če boš vzela to za dobro ali slabonamerno.
5rca Objavljena slika
A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

#4 bast

bast
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 562

Objavljeno: 8. junij 2005, 16:21

Aakhut, a na stomatološki je tud možnost rednega obiskovanja, kot ambulantno? A ne delajo tam sam zahtevnejših posegov? In.. kolk so kej nežni, pa prijazni? To je zame ful pomembno, k se res fuuuuuul bojim… Rabim občutek, da je zobar/ca to dojela..

Če mi z normalnim glasom pove, dam mam katastrofo v ustih, je to ok, sprejemljivo, čeprav nepotrebno, ker se tega čist dobro zavedam. Če pa poviša glas in začne predavat, kje ste pa bli tolk časa, a vas ni sram… tega pa ne želim poslušat, čeprav si čist zaslužim grajo

5rca, se ti zdi, da bi lahko bila dr. Korenini prava zame? Sem res pretiran občutljivc...

Hvala obema za info.

#5 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 8. junij 2005, 16:30

:vragec:

glede na katastrofo....te bojo zih vzel....pa prjazni so 100 na uro...so vajeni takih kot sva midva x:)x x;)x

zlomk x;)x
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#6 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 8. junij 2005, 17:24

<{POST_SNAPBACK}>Od nje/ga pričakujem:

• da si vzame 5 minut za moj govor o tem, kako zelo zelo zelo zelo se bojim
• da ne me nadere, ko bo videl/a katastrofo v mojih ustih
• da upošteva moj strah in ravna temu primerno
• da upošteva dejstvo, da imam nizek prag bolečine in ravna temu primerno
• da je v Ljubljani

Nujno je, da jo/ga najdem in obiščem čimprej, in mora obstajati možnost pogostih obiskov, ker... je res kriza.

Prosim, da mi kdo priporoči kakšno ime, lahko na os.

Hvala!


Bast

Vsi, razen zadnjega pogoja!

Moja osebna izkušnja s podobno situacijo.

Zobar d.o.o.

Zanesljivo, sicer plačam gajbo piva!

lp, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#7 5rca

5rca
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 532

Objavljeno: 8. junij 2005, 18:10

Bast, predlagam ti da čisto informativno pokličeš pa poveš kaj te muči in vse ostalo kar te zanima pa boš tudi po glasu dobila prvi vtis o tej zobarci x:)x
Je bolj mlada in saj pravim da dosti pozornosti na to koliko si občutljiv pa vmes tut pove kaj dela če te zanima pa tako...

Jst sem imela generalno popravilo pri njej, 3 mesece po 1x na teden - nene so moji zobki čist kul da ne bo pomote x:Dx x:Ix in me je porihtala full dobro, verjetno če bi mi strah v kosti vlila nebi toliko časa zdržala.

Ne hvalim kar tako res ker, dandanes je tako v zdravstvu da najlažje tako preko ljudi izveš kdo je ok in kdo ne ker...glede na to da je toliko privat zdravnikov morajo biti vredni plačila, dosti njih paaaaa...sej vemo xrolleyesx

Ko smo lih pri zdravnikih, tut splošnega bom morala zamenjat, sploh ne vem kaj čakam...na maj - je že desetkrat mimo :o|o:
5rca Objavljena slika
A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

#8 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 8. junij 2005, 18:53

<{POST_SNAPBACK}>
Zanesljivo, sicer plačam gajbo piva!

xDDx :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#9 bast

bast
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 562

Objavljeno: 8. junij 2005, 19:33

<{POST_SNAPBACK}>Bast, predlagam ti da čisto informativno pokličeš pa poveš kaj te muči in vse ostalo kar te zanima pa boš tudi po glasu dobila prvi vtis o tej zobarci x:)x

Ne hvalim kar tako res ker, dandanes je tako v zdravstvu da najlažje tako preko ljudi izveš kdo je ok in kdo ne ker...glede na to da je toliko privat zdravnikov morajo biti vredni plačila, dosti njih paaaaa...sej vemo xrolleyesx

ja, jo bom poklicala, hvala.

sej res, kaksne so pa kej cene? si namreč niti približno ne predstavljam... pa ni lih zanemarljiv faktor, sploh glede na stanje...

in, a so velike razlike v kvaliteti dela, odnosu... med zobarji, ki jih časti zdravstvena zavarovalnica in temi privatnimi oz. koncesionarji? js o tem stvareh nimam pojma, vedno pobegnem, ko se začnejo debate o dohtarjih... mi postane slabo, če le pomislim na te zadeve...

#10 bast

bast
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 562

Objavljeno: 8. junij 2005, 19:37

<{POST_SNAPBACK}>Bast

Vsi, razen zadnjega pogoja!

Moja osebna izkušnja s podobno situacijo.

Zobar d.o.o.

Zanesljivo, sicer plačam gajbo piva!

lp, Vojko


Hvala, Vojko. Tole zgleda hudo nobel...

Pa dejansko delajo nonstop? Al so pač na razpolago za urgentne primere?

In cene? Je kej ceneje kot v LJ?

#11 bast

bast
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 562

Objavljeno: 8. junij 2005, 19:44

<{POST_SNAPBACK}>:vragec:

glede na katastrofo....te bojo zih vzel....pa prjazni so 100 na uro...so vajeni takih kot sva midva x:)x  x;)x

zlomk x;)x


x:)x

verjamem, da bi me vzeli, bojim se pa... da bi me kr hospitalizirali :OO!:, ko bi odprla usta... :xx!: x:Dx

resno, ne gre za en zob, ampak... no ne bom se tle hvalla :farb:

xzobkox :farb:

#12 5rca

5rca
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 532

Objavljeno: 8. junij 2005, 19:52

:inocent: tale pri kateri sem bla jst šteje prvi splošni pregled 5.000 pa potem od 10-12.000 sit na zob, odvisno od tega koliko je "katastrofe" x:px pomoje je kar treba prej vprašat da te potem ne preseneti na koncu :eek: x!x

Sej mislim da je nekak podobno pri vseh ane, baje bi mogli celo imeti enotne cene. Pa kolikor vem so bele plombice dražje od malgamskih tako da tut to šteje x;)x
5rca Objavljena slika
A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

#13 bast

bast
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 562

Objavljeno: 10. junij 2005, 12:25

hvala, folk :palec: xsrcx

včeraj sem zbrala ves pogum in poklicala eno zobarco. manj grozeče ne bi mogla zvenet! je rekla, da je vajena vsega hudega, in da nč bat in nč sram bit, bomo vse zrihtali! in njen glas je bil mehak, umirjen, res prijazen ... tko da sem se takoj odločla zanjo. že v ponedeljek :wOOt: :O: :OO!: bom na njenem stolu :U: xDDx x^x ... cvikam sto na uro...., ma mam tud dobr filing...

posebej hvala lunatki xsrcx, za vzpodbudo in pomoč pri prvem koraku! :flowers: če ne bi bla to ravno ti, bi se odločanje in priprava na klic... zavleeeeklaaaaaa...

hvala tud tistim, ki so nekoč postavli net, in hvala lnf xsrcx ... sem vedla, da se moram tkole izpostavit, da bo zadeva stekla... x8Dx

#14 cigancica

cigancica
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 809

Objavljeno: 10. junij 2005, 12:54

a obstaja moznost kje,da ti zobe popravljajo pod narkozo.
jst sem tud pretirano obcutljiva,kot bast in fobijo mam pred zobarji.nocna mora ,res.ni sam strah,totalna paranoja.ne prenasam ne vonja v ambulanti,ne zvoka instrumentov ,ki jih tam uporabljajo.zobe mam pa ze katastrofalno zjebane ze.in bi si zelo zelela,da bi mi dal narkozo in popravjo vse kar je za popravt,drugace bom shkrbica brbica ratala :sori:

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain


#15 bast

bast
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 562

Objavljeno: 10. junij 2005, 13:04

menda ne. vsaj meni je osebna zdravnica rekla, da pod narkozo delajo le duševno prizadetim, ker pri njih ni ziher, da bojo pr mir... pa na večih forumih sem isto prebrala. tko da sem obupala nad to varianto. čeprav skor ne morem verjet...

#16 cigancica

cigancica
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 809

Objavljeno: 10. junij 2005, 13:23

<{POST_SNAPBACK}>menda ne. vsaj meni je osebna zdravnica rekla, da pod narkozo delajo le duševno prizadetim, ker pri njih ni ziher, da bojo pr mir... pa na večih forumih sem isto prebrala. tko da sem obupala nad to varianto. čeprav skor ne morem verjet...

pa pismu :o|o: ce lahko dusevno prizadetim...se pravi da je to mozno,mogoch je pa treba kerga zobarja podkupit :wOOt: :vragec: x:Dx

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain


#17 bast

bast
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 562

Objavljeno: 10. junij 2005, 13:36

sej... xDDx

sem tud razmišljala, da bi šla najprej do psihiatra... sam kaj, k te majo pol v evidenci kot uporabnika psihiatrije... sicer, po eni strani, who cares, sam.. ma kaj pa vem, js sm zdej u igri... se ufuravam, da bom dobila injekcijo :OO!: , pa ne bo nč bolelo... pa tehnologija je valjda ful napredovala, svedri so hitrejši, pa tišji... odkar sem bla zadnjič tam, pa...

...aaaaaaaa :OO!: :OO!: :OO!: :sori: x:)x

najboljš je čist nč razmišljat, kr it! x8Dx

#18 bast

bast
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 562

Objavljeno: 10. junij 2005, 22:33

dons me je poklicala! :wOOt: zobarca!

sva bili zmenjeni, da jo popoldne pokličem, da se zmeniva za uro, in ker je do enih štirih nisem, me je ona! je rekla, da sm včeri tok prestrašeno zvenela, da je mislla, da se ne bom več javila xDDx. pa še vedno mi je slišat ful fajn. upam, da bo tko tud po bližnjem srečanju... :fiju:

#19 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 10. junij 2005, 22:43

x:Dx bast a? To pa je nekaj x;)x
Nič bat, še vedno lahko uideš iz stola, če misliš, da ni za zdržati.

Tale hipnoza sploh ni slaba ideja ali pa narkoza, ampak....se ne dela.
V bistvu sploh ne boli toliko, kot mislimo. Je bolj strah pred bolečino, ki pa na koncu sploh ni tako nevzdržna.
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

#20 bast

bast
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 562

Objavljeno: 10. junij 2005, 23:14

pol praviš, da nej superge obujem? za vsak slučaj... x:Dx

a veš, da je rekla, da mi loh slušalke da, k sm rekla, da se bojim že vseh tistih zvokov in vonjev... x:Dx xDDx x^x

#21 cigancica

cigancica
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 809

Objavljeno: 11. junij 2005, 14:19

<{POST_SNAPBACK}>pol praviš, da nej superge obujem? za vsak slučaj... x:Dx

a veš, da je rekla, da mi loh slušalke da, k sm rekla, da se bojim že vseh tistih zvokov in vonjev... x:Dx  xDDx  x^x

nazadnje ,ko sem bila pri zobarju,sem imela walkman gor na usesih,pa ni dost pomagal :o|o: bolel k svina in ne grem vec ,dokler ne dobim narkoze.tko,odlocila sem se da v nedeljo dobim sedmico na lotu in grem v klinicni,naj mi dajo narkozo in pol naj zarad mene cel mesec popravljajo moje zobe! x^x x:Dx

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain


#22 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 11. junij 2005, 14:31

a potem nisem edina, ki razmišlja o narkozi :eek: x;)x

#23 Todika

Todika
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 677

Objavljeno: 11. junij 2005, 21:51

jaz se morm zmeri skregat da mi da inekcijo, pa k jo itak morm plačat, sam ta hapan bi men kr na živo brodu po zjalah :o|o: to pa ne :vragec: pa itak se morm prestavt, k ga mam povn kufer, čakaš ko butel da te naroča, pol pr njemu čakaš spet, je najbolš it tedi k ti nč ne fali, k do takrat k si na vrsti se ti bo zihr kak zob frderbov :vragec: pa vse je zanga normalno :O: če bo šlo tk naprej bom ob vse zobe pred tridestmu :o|o: x:Dx
KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

Bora

#24 bast

bast
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 562

Objavljeno: 13. junij 2005, 22:37

:o|o: :wOOt: jutr mam zobarja... :sick: :switz: :switz: :OO!: :OO!: :!!: :ph34r: :wacko: :OO!:

#25 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 13. junij 2005, 22:46

A res? Fino. Pol se boš pa lahko okol ušes smejala x:Dx

Just do it! :detelca:
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0